Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1531

СообщениеСр сен 05, 2018 12:55 

Спасибо! Видел отчёты на форуме, что ходят, но хотел уточнить, разрешено ли это формально.
------------------------------------

Посты: 4369

СообщениеСр сен 05, 2018 15:15 

Alex_1987 писал(а):В перспективе хочу выбраться на Мармаросы, посетить вершины, где ещё не был. В связи с этим вопрос: можно ли официально идти на Щербан по хребту вниз от ПИМ? Это, вроде, за "линией инженерных сооружений" (или как она правильно называется)...

А там КСП нет, а дорога идет за линией ИТС.

СообщениеСр сен 05, 2018 18:16 

S1rS писал(а):Привіт! Збираюсь на Фаркеу. Можливо хтось знає розклад маршруток з Репедеу чи Руської Поляни?!

С Поляны на Сигет в 4:30, 5:10, 16:30
С Поляны на Вишеу в 6:00, 9:00, 15:00

СообщениеСр сен 05, 2018 18:22 

Alex_1987 писал(а):В перспективе хочу выбраться на Мармаросы, посетить вершины, где ещё не был. В связи с этим вопрос: можно ли официально идти на Щербан по хребту вниз от ПИМ? Это, вроде, за "линией инженерных сооружений" (или как она правильно называется)...

Кратко. Если дадут разрешение то можно.

Посты: 22

СообщениеПт сен 07, 2018 12:59 

Гість писал(а):
S1rS писал(а):Привіт! Збираюсь на Фаркеу. Можливо хтось знає розклад маршруток з Репедеу чи Руської Поляни?!

С Поляны на Сигет в 4:30, 5:10, 16:30
С Поляны на Вишеу в 6:00, 9:00, 15:00

Дуже дякую!

Посты: 27

СообщениеПн сен 10, 2018 10:58 

Привіт усім. Підкажіть будь-ласка чи хто мав досвід ночівлі в районі Корбула?

Посты: 1477

СообщениеПн сен 10, 2018 13:00 

Або ідеш у напрямку Межипотокі і перед підйомом(багато місць для наметів) зправа шукаєш воду у радіусі 100 м,або йдеш у напрямку Стога близько 500м ,шукаєш спуск на жовту марку(стежка явно проглядається,до води йти 9 хв.,до місця ночівлі 6хв. на 2-3 палатки).

СообщениеПн сен 10, 2018 16:38 

Сьогодні мав розмову з черговим відділу прикордонної служби Ділового. Телефонував до нього два рази, бо думав, що можливо першого він мене не зовсім правильно зрозумів.
Питання:
"Які мають бути дії для узгодження перебування в прикордонній смузі, якщо група стартує не з Ділового чи Богдана, а з Лугів для прикладу?"
Відповідь:
"Берете дозвіл в Діловому і їдете з ним на точку старту."
Моє уточнення:
"Що робити групам які йдуть з Чорногори для прикладу, там же велика відстань - не накатаєш за дозволом."
Відповідь:
"Берете дозвіл в Діловому і їдете з ним на точку старту."
Мої намагання знайти інший можливий варіант були відхилені. Було пояснено, що у них тепер саме така процедура.
Чесно кажучи трішки шокований...

Посты: 209

СообщениеПн сен 10, 2018 18:02 

Лекше йти взагалі "зайцем". А коли зловлять, то заплатити штраф.

СообщениеПн сен 10, 2018 19:51 

Я не агітую ні кого.Та й не буду казати брати з мене приклад.Але...З крайніх 9 походів 5 ходив так,як описав вище.Відправляю лист-повідомлення,беру документи і 3-4 роздруківки цього листа і веду групу.Крайній похід якраз з Лугів на Корбул і далі на ПІМ і Рахів."Зелених" бачив,вони нас теж.Ніхто з них не зацікавився нами.Навіть ДОБРИЙ ДЕНЬ не сказали. ...Я махав за їхнім дозволом портити собі маршрут і втрачати свій особистий час.

Посты: 3856

СообщениеПн сен 10, 2018 21:35 

Блін, ну нафіга вкотре товкти воду в ступі.
Перше - система не дозвільна. Ви не берете дозвіл, а попереджаєте прикордонників про ваше знаходження в прикордонній зоні.
Друге - процедура розжована що далі нікуди - дзвоните в відповідний прикордонний загін, взнаєте ПІБ відповідного начальника, пишете листа і відправляєте його на електронку, факс, рекомендованим або звичайним листом. Потім роздруковуєте ту писульку і спокійно йдете куди вам треба (не порушуючи чинного законодавства). Якщо по дорозі десь є застава або кпп, то спокійно зарулюєте туди з цим папером. Зустрінете наряд - впевнено і ввічливо тримаєтесь, показуєте цей папірець і кажете що все ок, відправляли. Ніхто по факту нічого не перевіряє, в погранців своїх справ є ціла купа.
Знову ж таки, ні до чого не агітую, любите возитись і заморочуватись паперами - будь-ласка, описую процедуру яку зазвичай роблю сам.
І да, черговий погранець на телефоні зазвичай не в курсі тонкощів законодавства і процедури.
ПС незнання законів не звільняє від відповідальності за вчинені правопорушення. Знання та вміння ними користуватись - зазвичай звільняє
ППС пишете заявку в Ділове і відправляєте поштою - ось вам і "дозвіл"
Координати і телефони думаю, знайдете

Посты: 179

СообщениеПн сен 10, 2018 21:47 

[ Потім роздруковуєте ту писульку і спокійно йдете куди вам треба

В августе в Шыбэному на КП я дал такую роздруковану писульку, он ( погранец) не глядя сунул ее в карман и сказал "иди я хлопця скажу", на кордоне два раза встретил погранцов на мотоцыклах, те даже паспорта не посмотрели......

СообщениеПн сен 10, 2018 23:09 

Ymka писал(а):Блін, ну нафіга вкотре товкти воду в ступі.
Перше - система не дозвільна. Ви не берете дозвіл, а попереджаєте прикордонників про ваше знаходження в прикордонній зоні.
Друге - процедура розжована що далі нікуди - дзвоните в відповідний прикордонний загін, взнаєте ПІБ відповідного начальника, пишете листа і відправляєте його на електронку, факс, рекомендованим або звичайним листом. Потім роздруковуєте ту писульку і спокійно йдете куди вам треба (не порушуючи чинного законодавства). Якщо по дорозі десь є застава або кпп, то спокійно зарулюєте туди з цим папером. Зустрінете наряд - впевнено і ввічливо тримаєтесь, показуєте цей папірець і кажете що все ок, відправляли. Ніхто по факту нічого не перевіряє, в погранців своїх справ є ціла купа.
Знову ж таки, ні до чого не агітую, любите возитись і заморочуватись паперами - будь-ласка, описую процедуру яку зазвичай роблю сам.
І да, черговий погранець на телефоні зазвичай не в курсі тонкощів законодавства і процедури.
ПС незнання законів не звільняє від відповідальності за вчинені правопорушення. Знання та вміння ними користуватись - зазвичай звільняє
ППС пишете заявку в Ділове і відправляєте поштою - ось вам і "дозвіл"
Координати і телефони думаю, знайдете

Я ж то саме пояснюю,тільки іншими(іноді різкими) словами.А люди ображаються.Ащо мені залишається робити,коли кожні 5-7 сторінок повторюються подібні запитання? Хто хоче товкти воду в ступі-той буде це робити.А хто шукає варіанти вирішення свого питання,той зрозуміє про що йде мова....
Пи.Си.Право вільного пересування в межах територіі України нам дано Конституцією,чи не так?

СообщениеВт сен 11, 2018 10:18 

Постанова Кабінету Міністрів про прикордонний режим
Параграф
Порядок провадження робіт у прикордонній смузі контрольованому прикордонному районі
Пункт 17
17. Авіаційні роботи, будь-яке будівництво, вирубка лісу,
водокористування, геологічні, дорожні та інші дослідження в межах
прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні,
меліоративні та інші роботи, пов’язані із зміною водного режиму
прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та
фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх
видів парашутів проводяться після інформування органу охорони
державного кордону
Держприкордонслужби, у зоні відповідальності
якого провадиться така діяльність, із зазначенням початку і строку
її провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, що
провадитимуть діяльність. { Абзац перший пункту 17 із змінами,
внесеними згідно з Постановою КМ N 52 ( 52-2016-п ) від
03.02.2016 }

Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24
години до початку провадження такої діяльності, зокрема за
допомогою факсимільного зв’язку або електронної пошти
. Контактна
інформація розміщується Адміністрацією Держприкордонслужби на
інформаційних стендах, офіційному веб-сайті, а також в засобах
масової інформації.
{ Пункт 17 в редакції Постанов КМ N 679 ( 679-99-п ) від 23.04.99,
N 1110 ( 1110-2010-п ) від 08.12.2010, N 463 ( 463-2013-п ) від
03.07.2013 }

Надіюсь, що після цього та ремарок Ymka та Shelax71 дане питання підніматись не буде.

СообщениеВт сен 11, 2018 10:48 

blackhawk писал(а):
...Надіюсь, що після цього та ремарок Ymka та Shelax71 дане питання підніматись не буде.

Во-первых, не надо быть столь категоричным. Почитайте к примеру вот этот нормативный акт и при этом обратите внимание на п. 9 упоминаемого Вами Постановления.

Во-вторых, модераторам уже пора перенести обсуждение по поводу пропусков в соответствующий раздел http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=20&t=80670

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.