Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 461

СообщениеВт авг 28, 2018 23:25 

sboly писал(а):
_Ольга_ писал(а):Вообще хочу подняться выше к горе Щевора (только не знаю как) и от нее по тропе к полоныне Щевора и далее. Там на этой тропке скалки нарисованы, должно быть интересно, да и высоту не хочется сбрасывать.

Мав необережність в кінці липня спускатись цим маршрутом до полонини Латундр, нижче скель добрячі завали, краще йти стежкою дещо вище водоспаду

Погортайте в цій темі пару сторінок назад, я писав про цю ділянку маршруту. Ходив там в травні цього року. Від Ялинського водоспаду до витоку річки йде стежка, яка сильно завалена деревами і має безліч розгалужень. Без навігатора взагалі не рекомендую туди лізти. Біля витоку є закинута колиба і стежка тут закінчується, тож далі треба йти навпростець по азимуту! Під горою Щевора полонина, яка позначена на всіх мапах, заросла густим молодняком і стежка тут ледве проглядається та постійно губиться. Далі від г. Щевора в напрямку скель по хребту йде в принципі нормальна стежка, яка частково завалена. Скелі непогані, але нічого особливого. А от від скель на схід стежка сильно завалена.
Якщо ви йдете компанією досвідчених туристів і не боїтеся перешкод, а з вами не буде дітей, то можете випробувати свої сили і пройтися цим шляхом)).
------------------------------------
Последний раз редактировалось Kolyan_ilia Вт авг 28, 2018 23:52, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 461

СообщениеВт авг 28, 2018 23:43 

_Ольга_ писал(а):
Kolyan_ilia писал(а):...На мою думку, краще стати нижче за течією Ялинського водоспаду перед розгалуженням стежки. Там і джерело є, і місце набагато приємніше. ...

Если идти вниз от водопада, это место перед разветвлением троп или после? Просто я помню какую-то полянку до разветвления, если идти снизу. Выше не припомню. Через неделю собираемся где-то там остановиться, а идти вверх будем другой тропой, не той, что раньше. Потому и думаю куда идти на ночлег как дойдем до соединения троп, вверх или вниз по другой тропе.

Якщо йти від водоспаду вниз, то до розгалуження стежок. Ось координати цього місця: 47°56′17.63″N 24°14′43.04″E або за іншою системою координат: 47.938232, 24.245289.
Там є слабеньке джерело, а місця під намети необжиті, але розбити табір думаю там можна спокійно.

Посты: 1627

СообщениеСр авг 29, 2018 07:26 

Kolyan_ilia писал(а):
sboly писал(а):
_Ольга_ писал(а):Вообще хочу подняться выше к горе Щевора (только не знаю как) и от нее по тропе к полоныне Щевора и далее. Там на этой тропке скалки нарисованы, должно быть интересно, да и высоту не хочется сбрасывать.

Мав необережність в кінці липня спускатись цим маршрутом до полонини Латундр, нижче скель добрячі завали, краще йти стежкою дещо вище водоспаду

... Без навігатора взагалі не рекомендую туди лізти. Біля витоку є закинута колиба і стежка тут закінчується, тож далі треба йти навпростець по азимуту!...

Спасибо, вопрос отпал. Приключений хочется, но не до такой степени)). Нужно реально оценивать свои силы и возможности.
За координаты спасибо!

Посты: 152

СообщениеСр авг 29, 2018 08:43 

При выборе как идти к хребту, если по ассовской карте, завалы на верхней, третьей тропке, если считать первая - красная марка, вторая как у меня на скрине

Посты: 1537

СообщениеСр авг 29, 2018 13:13 

_Ольга_ писал(а):
Kolyan_ilia писал(а):
sboly писал(а):

... Без навігатора взагалі не рекомендую туди лізти. Біля витоку є закинута колиба і стежка тут закінчується, тож далі треба йти навпростець по азимуту!...

Спасибо, вопрос отпал. Приключений хочется, но не до такой степени)). Нужно реально оценивать свои силы и возможности.
За координаты спасибо!

Піднімалися від Ялина вгору. Йшли хребтом. Завали не такі трагічні - проходяться легко. Стежка класна. Щевора - не вперше суперова полонина. Був Міша, було і молоко, і решта)))))) З полонини є коротша стежка, тре від хати піднятися трішки вгору і направо в лісок. Боятися завалів- в гори зась! |#smile603|

Посты: 86

СообщениеСр авг 29, 2018 13:29 

Андрюха стр писал(а): було і молоко, і решта))))))

О ця решта робить зовсім не помітним перехід через завали 1 км за 2-3 год. |#smile606|
Якщо є РЕШТА тоді дійсно нон проблем...

Посты: 493

СообщениеСр авг 29, 2018 13:33 

Андрюха стр писал(а):Був Міша

Це той Міша, що збирає речі туристичні?

Посты: 1627

СообщениеСр авг 29, 2018 13:46 

shpion писал(а):

Мабуть, той |#smile603|

Изображение

СообщениеСр авг 29, 2018 15:30 

shpion писал(а):

Найн, класний чоловік. Прихистив кілька люду з нашої компанії до себе в хату, бо пацанам ліньки було намети ставити. І - показав старт короткої стежки. Дофіґа зрізається. Ще й увечері побалакали про інші стежки.

СообщениеСр авг 29, 2018 15:31 

_Ольга_ писал(а):
shpion писал(а):

Мабуть, той |#smile603|

|#smile728| Фотка класна та дуже романтична |#smile728|

Посты: 152

СообщениеПт авг 31, 2018 22:08 

Сходили с Олегом в начале августа. Послал заявку в Мукачево, через 5 часов отписались, планировал по средней тропке до водопада, потом наверх и через Щевору, полонину Щевору на Берлебашку, Петрос, ПИМ, Стог, на Погорелец и с Шибеного уезжать. В Деловом зашли к пограничникам, я дал паспорт и распечатанный маршрут с.Ділове - Ялинський водоспад - г. Петрос - г.Піп-Іван – г. Головачин – г. Бендеряска - г.Мезипотоки – г. Мика-Маре – г. Щаул –г. Корбул – траверс г.Стіг – пол. Радул – пол. Погорелець - с. Шибене, Олег распечатку забыл и дописал свои данные в мою заявку. Интересно, в разрешении указали 330-364 столбики, от фонаря что ли, или это их зона ответственности? Это я уже дома обнаружил.
Перешли через мост и пошли влево вверх, там через несколько полонинок с яблонями

Изображение

сверяясь с жпс вышли к высоте 851, там тропа теряется и появляется выше метров 20, дальше тропа не теряется, хорошо прочищена, часок пополоскал дождик, хотя в это время вентушки рассказывали о хорошей погоде. До водопада чуть не дошли, заночевали на тропе.

Изображение

Дальше спуск к водопаду,

Изображение

Изображение

Изображение

подъём к тропе, поворот на верх я не увидел, да и мы решили не набирать, вышли на красную марку, мимо Лисичей,

Изображение

заночевали возле столика, где марка уходит с дороги в лес. Утром чуть покапал дождь, часов в 11 вышли, на Петрос решили не идти, много завалов,

Изображение

Изображение

перед Межипотоками заночевали. Так как я был привязан к билету решили басню сократить и ушли на Богдан. Дошли до полонины 1124, свернули на старую дорогу к урочищу Довгий и за первым завалом в ста метрах стали.

Изображение

Шеф-повар занялся костром, а я пошел посмотреть что с водой, первый исток по тропе чуть живой, вернулся, нашел немного лисичек, перед водопадом нашли несколько красноголовых, грибов было мало - сухо, собрал все ёмкости и пошел на слияние, дорога заросшая и заваленная, шел 45 мин, налегке идется легко, набрал воды и поднялся по ручью, если кто решит там же ночевать, за водой лучше идти вниз по первому ручью. Он сначала вобще исчезает, потом появляется намного полноводнее, русло видно хорошо, идти меньше. Поели лисичек, переночевали,палатки не ставили. Скинули в Богдан и на 10.30 отметившись на заставе, уехали в Рахов.

Посты: 276

СообщениеПн сен 03, 2018 20:52 

Shelax71 писал(а):
1. Шановний Demas перед тим,як задавати подібні питання...
2. ...А ви відправляєте заяву,в якій ПРОСИТЕ дати вам дозвіл....

1. |#smile735| Шановний Shelax71, давайте спілкуватись так, щоб повага була взаємною.
Немає потреби коротку фразу "так, маршрут є на мапах" замінювати на купу зверхнього тексту.
Про рятувальників, я знаю що на мапі надруковані контакти, але, як мабуть багато хто, не знав, що можна реєструватись через Вайбер. На який саме номер на відповідь сподіватись ?
2. Схиляюсь перед вашою крутизною. |#smile602| Але я думав, що уже декілька років всі люди пишуть: "Відповідно до п. 17 «Положення про прикордонний режим», повідомляю..." Зразок тексту з цього ж форуму колись брав.

Якщо вірити трекам в інтернетах, то відстань від Рахова і Ділового в бік Лисичої чи Берлібашки приблизно однакова, хоча на папері зелений маршрут на перший погляд виглядає помітно довшим. Але з Ділового ще є водоспад, дехто пише про позитивні враження від нього; ночувати прямо на Лисичій зовсім не обов'язково, там поряд місць вистачає. А з Рахова - лише "добре почищена стежка". Особисто мені весь час через ліс іти нудно.
Зайти до прикордонників по папірець - ніби теж корона не спадає... Плюс, якщо там у прикордонників щось станеться і почнеться якийсь "шмон" під час походу, то з папірцем буде трохи спокійніше при спілкуванні із людьми з автоматами.
Тож чому краще з Рахова поки так і не ясно.

Єдиний мінус - нещодавно в телевізорі були повідомлення про повінь в тих краях, чи не розмило там дорогу...

Посты: 22

СообщениеВт сен 04, 2018 08:43 

Привіт! Збираюсь на Фаркеу. Можливо хтось знає розклад маршруток з Репедеу чи Руської Поляни?!

Посты: 1530

СообщениеСр сен 05, 2018 12:20 

В перспективе хочу выбраться на Мармаросы, посетить вершины, где ещё не был. В связи с этим вопрос: можно ли официально идти на Щербан по хребту вниз от ПИМ? Это, вроде, за "линией инженерных сооружений" (или как она правильно называется)...

Посты: 3856

СообщениеСр сен 05, 2018 12:45 

Це була нитка нашого маршруту в березні, все було без проблем (писали маршрут Ділове ПіМ Щербань Ділове)

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.