Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 82, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 13

СообщениеВс мар 19, 2017 22:52 

Усім привіт.
Начитався останніх постів...
А чому не розглядається варіант?
1 - Лисича
2 - Біля хатинки від прикордонного пункту Богдан перед Мезипотоками
3 - Полонина Гропа

Звичайно, від Мезипотоки до Гропи десь 24 км. (згідно мапи) - можна й встигнути.
Якщо ж буде важкувато, то перед Стігом є місце для ночівлі (згідно мапи)
Від Стіга до Полонини Гропа - 10,25 км, а від неї до ПІЧ 3,44 км...

Сам не ходив, ще не був у Мармах, не знаю.
Але ось таке собі запланували на червень.

Як на Вашу думку?

Посты: 854

СообщениеВс мар 19, 2017 23:13 

master_of писал(а):Усім привіт.
1 - Лисича
3 - Полонина Гропа

Звичайно, від Мезипотоки до Гропи десь 24 км. (згідно мапи) - можна й встигнути.

Як на Вашу думку?

Даа,на мапі все дуже рівно.А реаліі-добренький перепад висот і ПІДЙОМ на ПІЧ.Смисл ригати до Гропи,а затім піднятись на ПІЧ і в 13-14год.стати табором на Марічейці?

Посты: 3954

СообщениеВс мар 19, 2017 23:22 

master_of писал(а):Усім привіт.
1 - Лисича
3 - Полонина Гропа

Як на Вашу думку?

Гропа - она тоже перед Васкулом... Там можно и налево и направо, и в начале жерепа справа в яме.
Для Леши: если ночевать перед ПИЧ, то на 14.00 уже в Шибеном быть нужно. На озере отменяется ночевка.

СообщениеВс мар 19, 2017 23:39 

slv писал(а):Для Леши: если ночевать перед ПИЧ, то на 14.00 уже в Шибеном быть нужно. На озере отменяется ночевка.

Блииин,провтыкал,что это третья ночевка. |#smile602| Каюсь,смущаюсь и |#smile533|

СообщениеПн мар 20, 2017 01:16 

slv писал(а):Даа,на мапі все дуже рівно.А реаліі-добренький перепад висот і ПІДЙОМ на ПІЧ.Смисл ригати до Гропи,а затім піднятись на ПІЧ і в 13-14год.стати табором на Марічейці?

Згоден про мапу і перепад висот, теж так думаю. Але може реально, як до сходу сонця вставати |#smile603| |#smile603| |#smile603|
Може я не так зрозумів, якщо кому тільки до Марічейки, то Гропа не варіант...
Просто я планую далі з четвертою ночівлею біля руїн притулку і потім через Вухатий у Дземброню. (можливо ще десь станемо, на місці зорієнтуємось - не хочеться додому поспішати)))

А от від Мезипотоки до Гропи, як до світанку встати - реально?

Посты: 708

СообщениеПн мар 20, 2017 05:36 

master_of писал(а):
slv писал(а):Даа,на мапі все дуже рівно.А реаліі-добренький перепад висот і ПІДЙОМ на ПІЧ.Смисл ригати до Гропи,а затім піднятись на ПІЧ і в 13-14год.стати табором на Марічейці?

Згоден про мапу і перепад висот, теж так думаю. Але може реально, як до сходу сонця вставати |#smile603| |#smile603| |#smile603|
Може я не так зрозумів, якщо кому тільки до Марічейки, то Гропа не варіант...
Просто я планую далі з четвертою ночівлею біля руїн притулку і потім через Вухатий у Дземброню. (можливо ще десь станемо, на місці зорієнтуємось - не хочеться додому поспішати)))

Якщо
Код:
далі з четвертою ночівлею біля руїн притулку і потім через Вухатий у Дземброню. (можливо ще десь станемо, на місці зорієнтуємось -
то вам не конче кров з носа тягнути до Гропи. Після Радуль у вас буде не мало хороших
місць . По погоді і самопочуття стаєте в зручному для себе місці.
А саме основне на цьому відрізку ,коли
Код:
...ходить тупо по дороге.В запросе указываешь свой маршрут по всем вершинам и спокойно идешь ими(НЕ ПО ДОРОГЕ).Тогда и балдеешь от пейзажей.. . ©Shelax71.   

То не відмовте собі в задоволенні аналонічно відвідати і г.Стіг і насолодитись пейзажами, що відкриваються з цієї вершини.

СообщениеПн мар 20, 2017 06:53 

Народ. Не цитуйте не моі фрази. Вищенаведені цитати - не моі!

СообщениеПн мар 20, 2017 09:21 

Вищі цитування якоби Славіка, то не моя вина, але поправлю.
Мало бути так
master_of писал(а):...

Реально , але якщо
далі з четвертою ночівлею біля руїн притулку і потім через Вухатий у Дземброню. (можливо ще десь станемо, на місці зорієнтуємось -
то вам не конче кров з носа тягнути до Гропи.
Після Радуль у вас буде не мало хороших місць .
По погоді і самопочуття стаєте в зручному для себе місці.
А саме основне на цьому відрізку ,коли
...ходить тупо по дороге.В запросе указываешь свой маршрут по всем вершинам и спокойно идешь ими(НЕ ПО ДОРОГЕ).Тогда и балдеешь от пейзажей.. . ©Shelax71.

То не відмовте собі в задоволенні аналогічно відвідати і г.Стіг і насолодитись пейзажами, що відкриваються з цієї вершини.
Ну і до розвалин спускатись , висоту , захід, схід втрачати то на любителя

Поправив, бо з смартфону фігово в букви цілити.
Ну і знову ж .png файли (а скріни екрану мого смарта в цьому форматі) не грузяться. Неодноразово просив, задовбав ваш движок...

СообщениеПн мар 20, 2017 10:13 

Ed_ua писал(а):
То не відмовте собі в задоволенні аналогічно відвідати і г.Стіг і насолодитись пейзажами, що відкриваються з цієї вершини.

А Ви,дядьку,провокатор |#smile792| .Вище вже неодноразово писав,що заборонено підніматись на в.Стіг.Принаймі на загал це не пишіть.
Як що Ви там були,то давайте свої поради у приваті |#smile785| .Отак народ почитає і піде.Добре,якщо обійдеться.А якщо зловлять-добрячій штраф заплатять і в чорний список погранців попадуть.В наступному поході по кордону можуть виникнути проблеми. |#smile805|

Посты: 210

СообщениеПн мар 20, 2017 10:41 

ну от реально не розумію, на ПІМ можна ходити по кордону, а на Стіг не можна?

СообщениеПн мар 20, 2017 10:48 

На ПИМ нет ИТС.
А на Стоге есть. Путанка и таблички. И пикеты.

СообщениеПн мар 20, 2017 10:49 

Ed_ua писал(а):Після Радуль у вас буде не мало хороших місць .

Зрозумів, Дякую!))
Ed_ua писал(а):Ну і до розвалин спускатись , висоту , захід, схід втрачати то на любителя

Так, про місце під Вухатим знаю. Може й там станемо.
Просто біля руїн давно не були - згадати хочеться. =) Та й з руїн на ПІЧ гарний пейзаж, якщо той не в хмарах. Хоча одного разу вночі хмара на ПІЧ додала краси до фото)))
А як на місці під Вухатим, що на мапі вказали? - Вітер не зносить? |#smile796|

P.S: на Стіг не підемо, послухаємось порад вище. Будемо слухняними |#smile805|
Последний раз редактировалось master_of Пн мар 20, 2017 13:11, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПн мар 20, 2017 11:36 

master_of та інші,навчиться правильно редагувати повідомлення і не приписуйте чужі висловлювання іншим дописувачам.Читайте пости уважно і редагуйте їх ПРАВИЛЬНО.Постом вище Ви приписали мені висловлювання,яке належить Ed_ua.БУДЬМО УВАЖНІ !!! |#smile737|

СообщениеПн мар 20, 2017 11:59 

Shelax71 писал(а):
Ed_ua писал(а):

А Ви,дядьку,провокатор |#smile792| .Вище вже неодноразово писав,що заборонено підніматись на в.Стіг.Принаймі на загал це не пишіть.
Як що Ви там були,то давайте свої поради у приваті |#smile785| .Отак народ почитає і піде.Добре,якщо обійдеться.А якщо зловлять-добрячій штраф заплатять і в чорний список погранців попадуть.В наступному поході по кордону можуть виникнути проблеми. |#smile805|

А ви, племіннику мій, після три роки по тому як обговорили тему і досі в танку...???
Лікбез то я кому писав, га? Вивчити абревіатуру це пів справи, розберіться із суттю.
Та про мене чим менше людей відвідують вершини, тим менший там срач.

СообщениеПн мар 20, 2017 12:23 

shpion писал(а):ну от реально не розумію, на ПІМ можна ходити по кордону, а на Стіг не можна?

Якщо маєте дозвіл (а ми обговорюємо тут суто законні підстави перебування на державному кордоні вами впродовж всієї вашої подорожі) то можна.
Інша справа що з Чернівецької сторони там КСП. І якщо ви там будете слідити, то звичайно вам зроблять і зауваження і ще щось...
Начать новую тему Ответить на тему  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 82, ВСЕ

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.