Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1062

СообщениеПт июл 21, 2017 09:29 

Mardeval писал(а):Да не ленюсь я, но 90 страниц... |#smile737| Если по пропускам из Ділового инфа есть, то по ночевке в Рахове - не нашел (может плохо искал).
Уточню вопросы. Думаем над двумя вариантами:
1. Ділове - Шибене (приезжаем раховозом и загвоздка в ночевке в Рахове)
2. Шибене - Ділове - вопрос по оформлению пропусков. В Шибеном на КПП тоже оформляют пропуска? Или пропуска уже не нужны? (достаточно распечатку со списком группы) Если выход из Шибеного, запрос направлять на Мукачевский и на Черновецкий погран-загоны?

Я от теж хотів втикнутися і задати питаннячко по логістиці.А може я чогось не доганяю,може є вже якийсь фунікульор(гелікоптер,машина часу і т.ін.),який переміщує туристів з рюкзаками з Рахова(Ділового) до Шибеного? |#smile509| |#smile509|

Посты: 1530

СообщениеПт июл 21, 2017 09:59 

в людини були варіанти - або з Ділового , або з Шибеного ...
п.с. а так всі ми вумні ... і форум для "ворос-ответ" теж ...

Посты: 99

СообщениеПт июл 21, 2017 12:42 

Декого "бомбить", від того, що уся інформація є у відповідних темах на форумі. І потрібен лише час, щоб її прочитати і продумати. |#smile805|

Дехто ж економить свій власний і бажає, щоб гуру туризму йому розжували і написали, що де і коли. |#smile746|

Приміром, я точно знаю, що Віра минулого чи позаминулого року писала про ночівлю в Рахові. Мапа і вікіпедія дає розуміння, що Рахів - типу місто і знайти місце для наметів буде важко... Гугл-мапс дають розуміння, де Рахів, де Шибене і скільки туди діставатися. Тим паче, що квитки наче вже узяті.

Посты: 235

СообщениеПт июл 21, 2017 12:58 

Sugataua писал(а): Приміром, я точно знаю, що Віра минулого чи позаминулого року писала про ночівлю в Рахові. Мапа і вікіпедія дає розуміння, що Рахів - типу місто і знайти місце для наметів буде важко... Гугл-мапс дають розуміння, де Рахів, де Шибене і скільки туди діставатися. Тим паче, що квитки наче вже узяті.

Дійсно я питала і сказала про це пару повідомлень тому) Відповіді на мої питання ніде не поділись) Але люди не вважають за потрібне посидіти з півгодинки і пошукати. Так і пишуть: "я не ленюсь, но 90 страниц...". Тобто шукати уже готову інформацію на 90 сторінках влом, а тим, хто ці 90 сторінок наповнив, не влом було? Виходить так, що ті, які звіти викладають - нероби. А ті, хто хоче піти вперше і шукає інформацію - мегазайняті люди і шукати їм ніколи. І люди забувають (чи й знати не хочуть), що на форумі є пошук і ним варто користуватись. Не треба лопатити 90 сторінок, достатньо у вікні пошуку набрати ключові слова і буде вам щастя. Приміром, на питання по ночівлі достатньо було набрати у вікні пошуку "ночувати рахів" або "ночівля рахів" або "рахів намети". Пару спроб і все б знайшлось. Але чомусь людина цього не робить, а прагне готового. Мені теж це не подобається. Я сприймаю варіант, коли людина має питання, по ньому все, що може шукає сама, а вже потім уточнює те, чого не вдалось знайти. А все інше то елементарна лінь. Я таким людям можу сказати лише одне - це ваш похід, ваша мандрівка і лише вам має бути цікаво, наскільки вона буде спланованою і організованою. От скільки ви годин проведете перед монітором, вишукуючи корисну інфу і перелопачуючи ці всі сторінки форуму, тим вдаліше у вас все складеться у поході. Це я вам кажу по власному досвіду. Коли я вперше йшла на Боржаву, я не знала про цей форум, а тому інформацію по джерелах і стоянках шукала скрізь і не один день. І було її тоді набагато менше, аніж зараз. Але результат усіх тих висиджувань біля компа це те, що я тепер не маю проблем із пошуком води на тих маршрутах і дуже дивуюсь, коли люди розказують мені, як вони перли по 5 літрів води, бо не знали, де набрати. При цьому вони проходили повз купу джерел. Ось що значить ретельна підготовка.

Посты: 1217

СообщениеПт июл 21, 2017 13:01 

Віра-супер! Поклала лінтюхів на обидві лопатки |#smile728| |#smile728| |#smile728| (Моя порада- краще почати цей маршрут приміром, з Усть-Чорної - не проканає? |#smile603| )

СообщениеПт июл 21, 2017 13:13 

Я б могла написати дуже багато історій з власного досвіду, коли похід з різних причин перетворювався на справжню *опу і від повного провалу рятувало мене лише те, що в голові було багато інформації, здобутої якраз під час отаких "просиджувань в неті і копань в 100 сторінках форуму". І тільки знаючи цю інформацію, можна знайти оптимальний вихід із будь-якої складної ситуації. Але то буде не по темі і дуже багато тексту. Просто варто вбити собі в голову - якщо ви хочете блукати, рити землю в пошуках хоч якоїсь води, стояти на незрозумілих стоянках і взагалі йти "на авось", то можна взагалі нічого не читати і йти як бог дасть. Такий принцип теж має право на життя. Але і результати від такого ставлення до справи будуть відповідні. А тому вибір за кожною людиною - або довго і нудно готуватись, а в поході йти як по-писаному, з гарними краєвидами і мінімумом проблем, або забити на все і постійно мати в горах якісь форс-мажори))) Третього не дано, принаймні для новачків)

СообщениеПт июл 21, 2017 16:00 

Віра писал(а):
Дійсно я питала і сказала про це пару повідомлень тому) Відповіді на мої питання ніде не поділись) Але люди не вважають за потрібне посидіти з півгодинки і пошукати. Так і пишуть: "я не ленюсь, но 90 страниц...". Тобто шукати уже готову інформацію на 90 сторінках влом, а тим, хто ці 90 сторінок наповнив, не влом було? Виходить так, що ті, які звіти викладають - нероби. А ті, хто хоче піти вперше і шукає інформацію - мегазайняті люди і шукати їм ніколи. І люди забувають (чи й знати не хочуть), що на форумі є пошук і ним варто користуватись. Не треба лопатити 90 сторінок, достатньо у вікні пошуку набрати ключові слова і буде вам щастя. Приміром, на питання по ночівлі достатньо було набрати у вікні пошуку "ночувати рахів" або "ночівля рахів" або "рахів намети". Пару спроб і все б знайшлось. Але чомусь людина цього не робить, а прагне готового. Мені теж це не подобається. Я сприймаю варіант, коли людина має питання, по ньому все, що може шукає сама, а вже потім уточнює те, чого не вдалось знайти. А все інше то елементарна лінь. Я таким людям можу сказати лише одне - це ваш похід, ваша мандрівка і лише вам має бути цікаво, наскільки вона буде спланованою і організованою. От скільки ви годин проведете перед монітором, вишукуючи корисну інфу і перелопачуючи ці всі сторінки форуму, тим вдаліше у вас все складеться у поході. Це я вам кажу по власному досвіду. Коли я вперше йшла на Боржаву, я не знала про цей форум, а тому інформацію по джерелах і стоянках шукала скрізь і не один день. І було її тоді набагато менше, аніж зараз. Але результат усіх тих висиджувань біля компа це те, що я тепер не маю проблем із пошуком води на тих маршрутах і дуже дивуюсь, коли люди розказують мені, як вони перли по 5 літрів води, бо не знали, де набрати. При цьому вони проходили повз купу джерел. Ось що значить ретельна підготовка.

Віра писал(а):Я б могла написати дуже багато історій з власного досвіду, коли похід з різних причин перетворювався на справжню *опу і від повного провалу рятувало мене лише те, що в голові було багато інформації, здобутої якраз під час отаких "просиджувань в неті і копань в 100 сторінках форуму". І тільки знаючи цю інформацію, можна знайти оптимальний вихід із будь-якої складної ситуації. Але то буде не по темі і дуже багато тексту. Просто варто вбити собі в голову - якщо ви хочете блукати, рити землю в пошуках хоч якоїсь води, стояти на незрозумілих стоянках і взагалі йти "на авось", то можна взагалі нічого не читати і йти як бог дасть. Такий принцип теж має право на життя. Але і результати від такого ставлення до справи будуть відповідні. А тому вибір за кожною людиною - або довго і нудно готуватись, а в поході йти як по-писаному, з гарними краєвидами і мінімумом проблем, або забити на все і постійно мати в горах якісь форс-мажори))) Третього не дано, принаймні для новачків)

Мені би терпіння не хватило так все розжувати,ПОТРАТИТИ СВІЙ ЧАС,набираючи текст на очевидні речі.ДЯКУЮ Тобі,Віра |#smile746| за терпіння й толерантність у висвітленні цієї проблеми.Ці два поста можна кожний раз ставити у відповідь на такі запитання,які вище було поставленно.
І мене дивує реакція того ж Міші(Mikha 1928)з яким я знайомий давно(тільки бачимся рідко) та йому подібних на ледачість наших форумчан в пошуку потрібної тільки їм інформаціі. |#smile766|

СообщениеПт июл 21, 2017 17:18 

Я просто якось з самого початку своїх походів вибрала принцип "готуватись довго і нудно", ще жодного разу не пошкодувала. А оскільки з людьми, які так чи інакше стикаються з туризмом, спілкуюсь багато, то не з чуток знаю дуже багато історій, що буває, коли люди халатно ставляться до гір і до підготовки. Тому і пишу оте все, сподіваючись, що хтось почитає та зробить для себе правильні висновки.

Посты: 14

СообщениеСб июл 22, 2017 19:31 

Цитую сам себе.
Mardeval писал(а):Думаем над двумя вариантами:
2. Шибене - Ділове - вопрос по оформлению пропусков.

Зараз зупинились на другому варінті
Я дуже вибачаюсь, за те, що зачипив когось за "живе". Може в мене не такий багатий досвід, але я вчусь. Якщо подивитесь на дату моєї реєстрації на форумі, та на кількість запитань, яки я за ці роки задав, то може зрозумієте мене. Завжди шукав інформацію на цьому форумі, та знаходив. Та 4 роки ходив у Карпати по інфомації з цього форуму. Але зараз чогось "тупанул". Пошукав, але не дуже старався. Ще раз ВИБАЧАЮСЬ!!! І ДЯКУЮ!!! |#smile602| |#smile602| |#smile602|

СообщениеСб июл 22, 2017 20:47 

Mardeval писал(а):Цитую сам себе.

Я дуже вибачаюсь, за те, що зачипив когось за "живе". Може в мене не такий багатий досвід, але я вчусь. Якщо подивитесь на дату моєї реєстрації на форумі, та на кількість запитань, яки я за ці роки задав, то може зрозумієте мене. Завжди шукав інформацію на цьому форумі, та знаходив. Та 4 роки ходив у Карпати по інфомації з цього форуму. Але зараз чогось "тупанул". Пошукав, але не дуже старався. Ще раз ВИБАЧАЮСЬ!!! І ДЯКУЮ!!! |#smile602| |#smile602| |#smile602|

Є питання,які ставляться некоректно-вони потребують уточнення,чи розуміє людина про то,що запитує?.
Є запитання,які ставляться чітко й продумано-на них хочеться відповісти й допомогти.
Є просто запитання тупі й безглузді,необдумані-так,аби ляпнути й чекати,дадуть відповідь-добре,не дадуть-ну й не треба,піду на авось,хтось по дорозі підскаже.
Ваші питання мені здалось відносились до першого варіанту.Добре,що визнали помилку й вибачились.Людина,яка вміє визнати помилку та й ще вибачитись-варта поваги.Радий буду Вам допомагати в подальшому,якщо другий варіант Ви освоєте.А Ви це зробите,я в це вірю. |#smile805|
ЛЕГКОЇ ХОДИ Й КОМФОРТНОЇ ПОГОДИ |#smile748|

СообщениеВс июл 23, 2017 11:15 

Shelax71 писал(а):ЛЕГКОЇ ХОДИ Й КОМФОРТНОЇ ПОГОДИ

Дякую!

Посты: 1217

СообщениеВс июл 23, 2017 19:50 

Mardeval писал(а):Цитую сам себе.

Привіт! Не читав, не був присутній, бо шлявся горбами )))) Якщо тре в Шибеному хату- можу посприяти.

СообщениеПн июл 24, 2017 07:22 

Андрюха стр писал(а):Якщо тре в Шибеному хату- можу посприяти.

Дякую, але хата не знадобиться. В Шибеному планую бути десь по обіді. Та відразу на маршрут. Подивимось, куди встигнемо піднятись: Веснярка або Маричейка. Ось треба тільки знайти дядку-перевізника з Верховини на Шибене. Був у мене телефончик Івана, який нас раз на Дземброню відвіз, але загубив телефона. Спробую подзвонити по телефонам з теми про перевізників.

СообщениеВт июл 25, 2017 14:54 

Ще питання к знавцям тої місцевості. У варіанті закінчення маршруту в Діловому, на відрізку пол. Лисича - Ділове можливо десь зробити зупинку з метою "замутіть" похідну баньку? Підкажіть, яке місце для цього КРАЩЕ підійде.

Посты: 4173

СообщениеВт июл 25, 2017 15:18 

Дорога йде ущелиною вздовж потоку.
Хіба одразу ПІД лисичою, перед спуском, або аж внизу під водоспадом, чи на ділянці від водоспаду на іншій сторон ріки.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.