Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, eee, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 264

СообщениеПн май 14, 2018 07:59 

Пікету під Щербанем більше немає
Изображение
------------------------------------

Посты: 411

СообщениеВс май 20, 2018 08:34 

А какой сейчас порядок получения разрешения на перебывание в ПЗ ?
Поменялось ли что-нибудь в сравнении с процедурой описанной на первой странице темы?

Посты: 457

СообщениеПн май 28, 2018 15:40 

Kolyan_ilia писал(а):Панство, всім привіт! Буду дуже-дуже вдячний, якщо підскажите кілька питань. Планую цього року з 5 по 8 травня прогулятися наступним маршрутом: с. Буркут - Чивчинський хребет - г. Стіг - Мармароси - ПІМ - с. Ділове. Ймовірно буду йти сам, тож хочу якомога ретельніш спланувати кілька моментів, тож потрібна ваша допомога.

Пройшов я сам з 5 по 9 травня запланованим маршрутом з деякими невеликими коригуваннями, тож сам собі дам відповідь з актуальною інформацією - може комусь знадобиться)).

Kolyan_ilia писал(а):1) Планую заночувати під г. Стіг. Скажіть, чи є там вода? Якщо вірити мапі OSM та Wikimapia, то на західному схилі Стогу має бути непогана галявина з джерелом. Чи дійсно вони там є? Бо літня веломандрівка Чивчином дала зрозуміти, що в тих краях з водою бувають проблеми.

Під Стогом в зазначених місцях дійсно є непогане джерело та місця під намети. Набрав там води, але заночував трохи далі - під г. Корбул, зійшовши метрів 100 від дороги. Позначив це місце на вікімапії та osm. На відміну від Стогу звідси відкриваються шикарні краєвиди:
Открыть изображение

Дороги в цей час ще були частково заметені снігом. І за весь час я зустрів лише один раз прикордонників недалеко від Стогу, які на мотоциклі їхали до застави.

Kolyan_ilia писал(а):2) Ще одну ніч планую провести перед підйомом на ПІМ. Знову ж OSM та Wikimapia кажуть, що перед підйомом на східних схилах є джерело і стоянка. Чи це дійсно так?

Під Попом Іваном Мармароським дійсно є хороше потужне джерело, там де воно й позначено на мапі. А от стоянка для наметів біля того джерела така собі, адже багато талих вод і намет доводилося би ставити майже в калюжі. Тож заночував тут (до джерела 5 хв пішки).

Kolyan_ilia писал(а):3) В Ділове хочу спуститися з ПІМа вздовж кордону Україна - Румунія через гори Струнга, Жербан, Полонинка, Прелука та Жовта. Скажіть, чи є там нормальна стежка? Чи може з точки зору зручності піти якимось іншим шляхом кращою дорогою? Але не хотілося би одразу з ПІМа скидатися вниз та йти цілий день в долині річки.

На ПІМ піднявся без проблем, стежки були чисті від снігу, і лише в одному місці на підйомі та в другому на спуску довелося йти снігом буквально по 20м.
З полонини Латундур пішов на полонину Щевора та звідти стежкою на гору Щевора, далі вниз до закинутої колиби і вже звідти вниз стежкою до Ялинського водоспаду. Вирішив йти саме цим шляхом, щоб не скидатися до річки та не йти кілька годин відносно нецікавою дорогою в Ділове.
Але на цяму шляху були перепони: від полонини Щевора до г. Щевора стежка завалена величезними стовбурами дерев, тож багато часу та сил витратив на перелази. Але місця там класні: вздовж стежки розкинулися скелі та відчуваєтся дикість і відсутність людей.
Открыть изображение

Ближче до г. Щевора стежка взагалі губиться під завалами, тож лізти довелося через буреломи навпростець. І полонина, яка позначена на схилах гори Щевора вже давно не полонина. Там виріс молодняк, тож спускатися до закинутої колиби та витоків струмка Ялин довелося по навігатору через хащі (благо, відстань там невелика). Від джерела та колиби вниз до Ялинського водоспаду йде ніби непогана стежка, але вона дуже сильно завалена деревами і ці завали свіжі, таке враження, що буревій пройшовся кілька тижнів тому, адже на повалених буках і грабах вже розпустилося зелене листя. Але від Ялинського водоспаду йде траверс, який позначений на нових картах та про який писав Zevstour . За словами туристів, яких я зустрів біля Межипотоків, ця стежка прочищена і вони піднімалися на полонину Латундур саме через Ялинський водоспад, а далі траверсом виходили на основну дорогу. Тож майбутнім підкорювачам ПІМа, які йдуть з Ділового рекомендую йти саме через Ялинський водоспад. Він того вартий - дуже гарний водоспад!
Открыть изображение

Здивувала велика кількість сміття в річці вище Ялинського водоспаду. Не можу зрозуміти звідки воно там взялося! Можна припустити, що від мешканців тієї закинутої колиби, але сміття відносно свіже, а колибою вже років 5-10 напевно ніхто й не користувався.

Останню ніч заночував на кемпінгу перед Діловим. Я вперше бачу в Карпатах такий пристойний кемпінг, та ще й безкоштовний. Там є колиба, правда без пічки, але перкриття в неї нове. Є кілька альтанок, смітник, туалет, джерело (правда застійне) а на самій галявині досить чисто. Є кілька місць під вогнище, а поруч річка де можна помити посуд та обличчя |#smile805| .

Посты: 1387

СообщениеПн май 28, 2018 15:54 

Вадо писал(а):А какой сейчас порядок получения разрешения на перебывание в ПЗ ?
Поменялось ли что-нибудь в сравнении с процедурой описанной на первой странице темы?

если только до Стога с Дилового, пишете в Мукачевский ПЗ, лучше отправить факсом, емейл они не нашли, уточнить по телефону
координаты тут
https://dpsu.gov.ua/ua/structure/zahidne-regionalne-upravlinnya/mukachivskiy-prikordonniy-zagin/

Начальнику
Мукачівського прикордонного загону
полковнику Шварцману П.Г.
ваше ФИО
паспорт ...
виданий ...
... р.
проживає ...

тел.

Прошу надати дозволу на знаходження мене в прикордонній зоні Закарпатської області з 20.05.2018 по 25.05.2018, для проходження туристичного маршруту: с.Ділове – – г.Піп-Іван – г.Мезипотоки – г.Стіг ....

Тел в Деловом 067 312-07-42 (уточнить перед выездом, передали ли вашу заяву и на этот же номер вечером отправлять смски с номером столбика)
В Деловом прийти за пропуском

Если далее восточнее Стога, то нужно и в Черновецкий ПЗ, координаты есть в инете, хотя понятно, что пропуска у вас не будет

Посты: 289

СообщениеПн май 28, 2018 17:32 

Факсом? Усе так складно? Ми ж зараз не отримуємо дозвіл на знаходження у прикордонній зоні, а наче як інформуємо.
Пишу чисто про свій досвід - за останні три роки на Мармаросах була по 2-3 рази за сезон, завжди роблю все по однаковій схемі - за кілька днів до походу скидаю на електронку Мукачівського прикордонного загону заявку, стандартну, з переліком осіб і паспортними даними. Потім у похід беру 2 роздруковані копії цієї заявки. На заставі віддаю одну, щоб не переписували 2 години дані з усіх паспортів. І одну ношу з собою в горах, показую її прикордонникам разом із перепусткою, яку дають в Діловому, і з паспортами учасників групи. Ходили і удвох, і вдесятьох. Ніхто ніяких претензій не пред*являв, завжди така схема підходила.

Посты: 1443

СообщениеПн май 28, 2018 18:12 

Факсом? Усе так складно?.[/quote]
Та вже факси відхлдять в історію - типу динозаврів ))))) Ел.поштою.
Реально не завжди збираються ті ж, що в заявці. То на коліні, або наперед поновити заяву на ім"я діючого на даний час ком.прикордонників Мукачівського загону, і, при відсутності черги на заставі в Діловому, - справа 20-хвилин без жодних проблем.Тільки при наявності паспортів ))).
Віра писал(а):Факсом? Усе так складно?

Посты: 1387

СообщениеПн май 28, 2018 18:18 

Пропуск вам же дают, это разве не дозвил?
Я их системы не знаю, но по идее с Мукачево расписывают на Дилове заяви.
Если так работает, то ок. Я позвонил в Мукачево, спросил электронку получили - нет, отправил факсом, мне не сложно.
Может факс и динозавр, но надежный (по опыту работы с УЗ :), электронки эти бюрократы не читают
С собой в Диловом имел свою заяву, отдал им, а за мной пара была даже без заяви, просто паспорта дали.

Посты: 1443

СообщениеПн май 28, 2018 18:43 

Weiss писал(а):Пропуск вам же дают, это разве не дозвил?
Я их системы не знаю, но по идее с Мукачево расписывают на Дилове заяви.
Если так работает, то ок. Я позвонил в Мукачево, спросил электронку получили - нет, отправил факсом, мне не сложно.
Может факс и динозавр, но надежный (по опыту работы с УЗ :), электронки эти бюрократы не читают
С собой в Диловом имел свою заяву, отдал им, а за мной пара была даже без заяви, просто паспорта дали.

100%. Показую друк ел.пошти і вміст. А склад групи - регулюється по місцю, по паспортах. Жодного разу проблем не було. То в совдеп.часи був великий менінгіт. Зараз немає ))))

Посты: 157

СообщениеВт июн 05, 2018 16:14 

Всім привіт!
Хто ходив не дуже давно через Радомир-Грунь? Як там справи? Чи прохідна стежка? Які ще є варіанти з Петроса в Богдан.
+ Хто знає розклад автобуса з Богдана у вихідні дні?

Посты: 692

СообщениеПт июн 08, 2018 14:24 

Там стежка була не прохідна ще три роки тому))) То напрям лише
З Петроса можна на Квасничок і вниз і по дорозі до Богдану
http://stezhky.org.ua

Посты: 308

СообщениеПн июн 18, 2018 17:52 

Андрюха стр писал(а):100%. Показую друк ел.пошти і вміст. А склад групи - регулюється по місцю, по паспортах. Жодного разу проблем не було. То в совдеп.часи був великий менінгіт. Зараз немає ))))

За пару недель дали заявку. При прибытии на место в Деловом отдали документы, через 10 минут разрешение. Проблем нет. Спасибо пограничникам все четко и быстро.
Вопрос к знатокам. После спуска с Пип - Иван Мармароского начался сильный дождь с градом. Можно ли было зайти в колыбу (приют) что стоит сразу после ручья на Румынской территории возле пастухов, и переждать там эту непогоду? какие могут быть последствия? При установке палатки все вымокли и все промокло.

Посты: 467

СообщениеПн июн 18, 2018 18:00 

Депортація і штраф.
А не можна було перестояти негоду в дощовиках?

Посты: 1961

СообщениеПн июн 18, 2018 18:16 

Да, если пограничники вас там поймают, то проблемы, о которых написал shpion обеспечены.
Лучше не рискуйте

Посты: 1358

СообщениеПн июн 18, 2018 19:33 

Igor_St писал(а):.
Вопрос к знатокам. После спуска с Пип - Иван Мармароского начался сильный дождь с градом. Можно ли было зайти в колыбу (приют) что стоит сразу после ручья на Румынской территории возле пастухов, и переждать там эту непогоду? какие могут быть последствия? При установке палатки все вымокли и все промокло.

Кстати,у них,у наших "зеленых" как раз там секрет стоит.Даже дымок видно сверху,перед спуском.Да и румыны не спят.Ихние пастухи сами вас повязать могут и еще получат за это денежное вознаграждение.Знаю по себе,так как общались с ними лет пять-семь назад на ломаном английском |#smile805| Так что,лучше в наш лес бежать и тент натянуть(или укрыться им).

Посты: 308

СообщениеВт июн 19, 2018 09:01 

Всем ответившим спасибо за советы!!!

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.