Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, eee, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 12, 13, 14, 15, 16, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1431

СообщениеЧт фев 01, 2018 16:30 

Вячеслав Немировский писал(а):...

Ода Своему Опыту? Ну хорошо-хорошо. Ежели есть Чему, да и положение / возраст требует - я с Вами также полемизировать не буду. Удачи Вам в Вашей Священной Войне против зимнего туризма, а я буду дальше ходИть в меру своих скромных возможностей и разума.

Вячеслав Немировский писал(а):Просто якого біса Ви публічно займаєтесь агітацією?

Ни в коем случае! О чём Вы? Разве я кого-то к чему-то призываю? Просто хотелось прояснить Вашу позицию - в принципе, она мне ясна, спорить дальше не буду.
------------------------------------

Посты: 1332

СообщениеЧт фев 01, 2018 16:45 

В НОпять,25.Повторюю і виділяю(якщо не зрозуміло):
Shelax71 писал(а): А про спасателей Вы меня не так поняли.Или я не так выразился....Простите..Их работу я знаю и уважаю.А в посте своем я высказывался в иронической форме,как бы со стороны начинающего туриста с большими амбициями,который не уважает матушку-природу, погоду на высокогорье и каких-то мужиков,которые если ЧЕ,то нас спасут,"бо така робота в них".
|

Ну а виривати цитати з контексту....Хто би говорив....
Я не збирався з Вами цапатись.І не збираюсь.Я відповідав на пост Ymelnika...І він мені чітко відповів.То вже Ви,шановний,підтягнулись...зі своїми коментами.Чи не так?
А щоб закінчити зі свого боку полеміку,скажу фразою Василя Кобилюка:"Кожна людина має право вмерти там,де вона хоче".

Посты: 966

СообщениеЧт фев 01, 2018 17:04 

telman41 писал(а):я живу в Вінницькій області, і навіть тут у нас є(уявляєте??), схили, і навіть на них буває сніг. Так що, мені і туди не ходити?

Уявляю. Я вінничанин - уявляєте? і всю Вінницьку область обходив, об"їздив на велосипедах, а значно пізніше - на ендуро-мотоциклах. Але про сніг ми вже писали 100-разово: Люди гинуть на малесенькому схилі, катаючись на санчатах біля ж/д-вокзалу, гинуть на подвір"ї, запресовані під стіну власного будинку, гинуть на тротуарі, упаковані снігом, що зійшов з даху.

Ходіть. Чому в кожному пості я маю кожному 10 разів написати: Ходіть - хто Вас не пускає? Що за юнацька впертість? Це як коли батько каже "Та роби, сину, що хочеш, тільки не мороч мені голову і не тягни за собою сусідських дітей!", а син ще в дверях з розвороту: "Ти мені не указчик як жити!" :)

telman41 писал(а):Так само і з рівнями небезпеки, і кожен вправі сам вирішувати, який рівень для нього прийнятний

Вирішуйте - а проблема в чому? Ви зіштовхнулися з іншим досвідом - ПРАКТИЧНИМ - це Вас так бентежить? :)

telman41 писал(а):Я не агітую за те, що в горах немає небезпеки. Вона є, але це ще не привід все категорично забороняти

А коли буде привід? коли буде гинути не 1-12 людей щороку, а 15-25 ?? до 50 ?? до 100 ?? Скільки?
Це привід, шановний, і я вже багато разів написав, чому - читайте уважно і не чіпляйтесь до слів. Мене жодного разу не цікавлять Ваші особисті сольники - ходіть, зривайтесь, копайте, виживайте, чи не виживайте - Дарвін Вам у свідки - а я тут до чого?

Я прийняв участь в обговоренні факту профанації, за що потрібно встановити жорстке покарання. Яке право має якийсь хлопчисько обдурити людей і завести їх на смерть?- Все, шановний, заспокойтесь- мене більше нічого не цікавить. Чи то були Ви?

Alex_1987 писал(а):Ода Своему Опыту? Ну хорошо-хорошо. Ежели есть Чему, да и положение / возраст требует - я с Вами также полемизировать не буду

Есть факт. Вы можете что-то противопоставить? Нет? - ну тогда как бы это печально для Вас не звучало- я Вас не приглашал полемизировать или спорить. Для самых непонятливых перевожу на русский: Я принял участие в обсуждении факта профанации, за что необходимо установить жесткое наказание. Какое право имеет какой-то пацан обдурить людей и завести их на смерть?- Всё, уважаемый, успокойтесь- меня больше ничего не интересует. Или это были Вы?

Alex_1987 писал(а):Просто хотелось прояснить Вашу позицию - в принципе, она мне ясна, спорить дальше не буду

Вы спорите сами с собой, моя позиция прозрачна, как водка на воде из горного ручья: Преступники должны нести ответственность. Каждый потенциальный преступник должен знать, что наказание имеет необратимый характер.

Можете меня судить за то, что я сейчас напишу. Если бы в этой группе оказалась моя дочь,- я на руках отнёс бы этого "гида" в места, которые знаю только я, ломать не стал бы- растянул бы по одной связке на ноге и на руке- достаточно! и прикопал бы на недельку. И сочувствовал бы ему, и даже скучал бы за ним, иногда еду приносил бы- всё по высшему разряду!- всё лишь для того, чтобы у человека было время осознать, что такое ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ЗА ЧУЖИЕ НЕВИННЫЕ ЖИЗНИ.

СообщениеЧт фев 01, 2018 17:13 

Shelax71 писал(а):Кожна людина має право вмерти там,де вона хоче

Будь ласка. Я писав про відповідальність "гіда" перед групою- це так важко второпати?

До чого мені "Ваші смерті там, де Ви хочете"? :) - складається враження, що Вам важливо привернути увагу суспільства до всієї драматичності цих високопарних слів- не ту тему вибрали- тут не до високопарності, шановний. Створіть собі тему типу "Звернення до народу тих, хто має право померти, де він хоче"- і буде Вам щастя :)

Посты: 41

СообщениеЧт фев 01, 2018 17:30 

Вячеслав Немировский писал(а):
Я прийняв участь в обговоренні факту профанації, за що потрібно встановити жорстке покарання. Яке право має якийсь хлопчисько обдурити людей і завести їх на смерть?- Все, шановний, заспокойтесь- мене більше нічого не цікавить. Чи то були Ви?
.

Ні, заспокойтесь, то був не я)
Яке право має якийсь хлопчисько? Ніякого. Так само ніякого права не мають ті, хто повірили словам незнайомого хлопчиська в просторах інтернету. Як вони могли йому довіритись?(це в тему про закон Дарвіна) :)
Якщо ж серйозно, то знаєте чому особисто я вліз в розмову? Тому що не довіряю словам незнайомих людей з інтернету. Я прочитав Ваші слова про те, яка вага 4-х кубометрів снігу, і, знаючи що Ви написали неправду(свідомо, чи несвідомо), вирішив вказати на це. Бо якщо людина говорить неправду в одному, це привід не вірити йому і в решті тверджень. В результаті, замість того щоб відлякати когось йти в гори, ви отримуєте протилежний результат: людина читає, бачить перебільшення в цифрах, і підсвідомо робить висновок, що все це лише безпідставні страшилки і перебільшення небезпеки, і що автор не обізнаний в темі, про яку пише.

Посты: 1332

СообщениеЧт фев 01, 2018 17:31 

|#smile735| |#smile568| |#smile560|
Слова,вирвані з контексту.ВамВ Н не здається,що Ви зловживаєте цим.І не тільки по віднощенню до мене.
Я почув Вашу думку і зрозумів Ваші поради і Вашу позицію про лже-гіда, заборону ходити зимою в гори та небезпеку сходження лавин...Але позбавте мене від своїх домислів в мою адресу.Занавіс.

Посты: 129

СообщениеЧт фев 01, 2018 18:20 

Блін, хлопці, попустіться трохи... Я не хотів провокувати той срач. , котрий НІХТО і читати не схоче. Але!!! Вважаю досвід і розповіді Вячеслава Немировського відносно лавинної небезпеки абсолютно визначальними. Хлоп сам побував у лавині, мацав той спресований сніг на свой голові і має абсолютне право давати відповідні рекомендаціїї. Не знаю, як і кому, але я, особисто, дякуючи Вячеславу, дещо змінив свої плани "походеньок". Буде дуже не зле, коли ще хтось, почитаючи сей "опус" відмовиться від авантюри.

СообщениеЧт фев 01, 2018 18:30 

telman41 писал(а):Так само ніякого права не мають ті, хто повірили словам незнайомого хлопчиська в просторах інтернету. Як вони могли йому довіритись?(це в тему про закон Дарвіна)

До чого тут Дарвін? Тут просто законні підстави вважати хлопця таким, що надав завідомо неправдиву інформацію, спланував дії, які призвели (могли б!) до трагічних наслідків. Він повнолітній? - Так. То ж для мене версія "я сам не знав, я хотів як краще"- не робоча, це людина викручується, щоб врятувати свою повнолітню шкіру. А клієнт/замовник в цьому випадку- звичайна жертва недобросовісного маркетингу. І обговорювати довірливість клієнта вважається не етичним. Всі мріють про нормальне суспільство, в якому можна довіряти- для цього існує визначення професії, професійні вимоги і стандарти, навчання, підвищення та підтвердження рівня кваліфікації. У випадку з цим повнолітнім злочинцем маємо справу із звичайною підміною понять у власних корисних цілях.

telman41 писал(а):яка вага 4-х кубометрів снігу

По-перше, я не писав про "4 кубометри"- це Ваша вигадка і можете вже починати на цій підставі собі не вірити. Вам здалось, що Ваша справа- зловити когось за язик- так само, як декількома постами вище обговорювався дуже важливий факт - ДВОМА чи ТРЬОМА тоннами притисне жертву під каміння?- є в тому різниця чи немає?- звичайне словоблуддя тролів. Хлопці, я не розумію, яка ваша мета, але ви втягуєте будь-яку серйозну розмову про лавинну небезпеку в болото дрібниць, які самі ж на ходу вигадуєте.

Ми про лавину говоримо, чи про пухнастий сніг, що у вас на даху по 200 кг? Шановний, в Карпатах маса снігу в лавинному виносі може сягати 0.9 тонни/м3, частіше - від 0.6 до 0.8 тонни. Це до того ж питання- чи легше помирати, коли тебе забило під камінь не трьома тоннами снігу, а двома. У чому питання? Ви хотіли, щоб я Вас відпустив у сольник? - Йдіть вже. Я відпускаю і благословляю :)

telman41 писал(а):людина читає, бачить перебільшення в цифрах, і підсвідомо робить висновок, що все це лише безпідставні страшилки і перебільшення небезпеки, і що автор не обізнаний в темі, про яку пише

Ваша роль в цій темі доволі проста- Ви всіма існуючими засобами применшуєте реальну небезпеку, чим підставляєте необізнаних людей. Ви лавинщик-практик? Ви були в лавині? Ви багато років займались вивченням поведінки снігу в Карпатах? Шановний, Ви банально теоретик за компом, який пробує затвердитись в дивному амплуа за рахунок іншої людини- не вийде, тому що ця людина отримала досвід, якого Вам не побажає.

Shelax71 писал(а):не здається,що Ви зловживаєте цим

Я думаю, шановний, що в ракурсі драматичності даної теми зловживаєте реально Ви, а саме довірою необізнаних читачів, які заходять подивитись про ЛАВИННУ НЕБЕЗПЕКУ, а натомість бачать старанно розбавлену тролями тему, в якій і "лавини- не лавини, і небезпека така собі, і всі, хто мають реальний практичний досвід- не повинні ним ділитись, застерігаючи інших". Угу, приблизно так. Дружина швиденько переглянула і здивована- у неї одне запитання:
А яку користь переслідують ці люди, які витрачають стільки зусиль, щоб розбавити серйозну тему?

Shelax71 писал(а):Я почув Вашу думку і зрозумів Ваші поради і Вашу позицію про лже-гіда, заборону ходити зимою в гори та небезпеку сходження лавин...Але позбавте мене від своїх домислів в мою адресу

Класно! Тож більше Ви не будете писати тут так, як то Вам хтось забороняє бігати Ваші сольники. Бігайте, тільки інших не чіпайте, не агітуйте, а тим більше - не збирайте їх в групи смертників за їх же власні гроші. А то багато вже разів сказано, що кожен має право померти там де він хоче (доречі будете здивовані- тут серйозне протиріччя із законодавством, але то зовсім інша тема)- і щось дуже мало сказано, що:
жоден "гід" не має право на свій власний розсуд встановлювати, де померти всім членам групи.

СообщениеЧт фев 01, 2018 18:44 

ymelnyk писал(а):Буде дуже не зле, коли ще хтось, почитаючи сей "опус" відмовиться від авантюри

Я сам змінився. Дуже змінився. Але вірю в те, що ці хлопці на форумі не злі. Люблять природу- значить вже не зовсім зіпсовані. В цьому місяці, 21-22 лютого рівно 10 років мого дивного виживання в лавині, а потім ще ціла доба дивного виживання обмороженим під вершиною, повзаючим по 5 метрів...

Коли я почав писати на форумах - на кожному форумі знайшлись розумники, які сперечались до скрежету в зубах, але робота не пройшла дарма. МЧС-ники казали, що туристи почали дзвонити, заходити на пункти, на офіси і запитувати "Чи то реально правда, що там пишуть на форумах". Хто пам"ятає статистику, кількість жертв з 2008 року зменшувалась поступово з 12 чол/рік до НУЛЯ і цей ефект реально відмітили всі фахівці. Потім настало моральне виснаження тому що писанина на форумах- це завжди боротьба з тролями, які затверджуються таким чином за рахунок чужого відомого імені.

Як відомо, інформація має характеристику, яку журналісти називають "термін придатності" або "строк давності". Припинили писати, шуміти, обговорювати, сперечатись- і жертви знову пішли конвеєром. Старого рівня не досягли (здається), але настрій зіпсували.

Одного разу ми познайомились з дівчиною-туристкою на Драгобраті, яка зізналась мені, що вона- один з найзавзятіших моїх опонентів на РіскРу, назвалась по ніку, привела деталі наших суперечок, а далі сталось диво- ми повечеряли разом і вона вибачилась (для тролів, готових підхопити будь-що з язика,- вона з чоловіком). Головне в цьому- розмова показала, що вона чудово розуміє користь від цього матеріалу, просто "важко втриматись, коли ти під ніком захищений, а твій опонент- реальна людина з реальним іменем, яка оголює реальні факти свого життя". Угу, просто важко втриматись :)

Тому я ставлю іноді в тексті цим хлопцям смайли- може зрозуміють, що їх "опір" я сприймаю трохи з усмішкою.

СообщениеЧт фев 01, 2018 18:55 

Та таки ж ніхто з Вами і не сперечається, що лавини - це небезпечно. Ніхто не сперечається також, що водити людей в гори - це велика відповідальність.
Супуречка лише в тому, що Ви агітуєте за ПОВНУ заборону зимових походів.

Посты: 177

СообщениеЧт фев 01, 2018 19:01 

Чем активнее ВН объясняет, кто тут лучше всех разбирается в данном вопросе, тем больше уважения испытываю к его опонентам, которые пытаются мягко и корректно выйти из дискуссии.
И если в начале обсуждения я был полностью за то, чтобы "стращать поболе", то теперь вдруг понял смысл выражения "чтоо занадто, то не здраво"...

СообщениеЧт фев 01, 2018 19:09 

Вячеслав Немировский писал(а):...А 2 тонни - це 2х4 метри глибиною 40 сантиметрів! - це просто, коли йдеш зимовими горами, зупинись і намалюй трек-палкою прямокутник 2х4 метри і якщо там снігу трохи менше як до колін,- то вже є смертельна доза.

Це хіба не Ваші слова?

Посты: 27

СообщениеЧт фев 01, 2018 19:39 

Alex_1987 писал(а):Ода Своему Опыту?

коллега, не берите в голову, тут все проще. как-то раз один дурачок поперся в зимние горы - без знаний, а уж без умений и тем более. поперся совсем невысоко по вселенским масштабам, но по своей глупости он нарвался на лавинку, которая его малэнько накрыла. чувачок кое-кок выкарабкался, но с тех пор его крышка скосилась, он возмнил себя великим альпинистом и начал метаться по инету с рассказами о своем героическом выживании в зубах жестокой лавины. вот так все просто.

Посты: 27

СообщениеЧт фев 01, 2018 19:45 

Насколько было бы полезнее не срачом заниматься а опытом поделиться.
Я бы с удовольствием почитал какие-то советы (только не нужно троллить) по теме.

Посты: 3060

СообщениеЧт фев 01, 2018 19:58 

Dionis_Kuznetsov, я так понимаю у вас более богатый опыт выкапывания себя из разного рода лавин? Делитесь. Только просьба без хамства. Хорошо?

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.