Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, eee, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 129

СообщениеЧт фев 01, 2018 10:13 

telman41 писал(а):
Вячеслав Немировский писал(а):Я веду мову про те, що є схил покритий снігом- є СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА..

Тобто, зимою в гори не ходити взагалі? Це Ви пропонуєте? Не прораховувати ризики, а просто не ходити взагалі. І навіть влітку в горах є багато небезпек, тож сидіть, панове, у своїх квартирах і гуляйте тільки по доріжках у парку!

Василь Кобилюк - «На Чорногірський хребет взимку ходять три категорії людей: альпіністи, рятувальники і... самогубці»
http://www.karpaty.net.ua/arkhiv/2005-rik/13-1-3-zyma-2004-2005-rr/56-chornohora-ne-probachyla
http://www.chasipodii.net/article/13351/
------------------------------------

Посты: 1431

СообщениеЧт фев 01, 2018 10:50 

telman41 писал(а):
Вячеслав Немировский писал(а):Я веду мову про те, що є схил покритий снігом- є СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА..

Тобто, зимою в гори не ходити взагалі? Це Ви пропонуєте? Не прораховувати ризики, а просто не ходити взагалі. І навіть влітку в горах є багато небезпек, тож сидіть, панове, у своїх квартирах і гуляйте тільки по доріжках у парку!

Вообще да, из тональности автора всегда складывается именно такое впечатление...

Посты: 1332

СообщениеЧт фев 01, 2018 11:20 

ymelnyk писал(а):
telman41 писал(а):

Василь Кобилюк - «На Чорногірський хребет взимку ходять три категорії людей: альпіністи, рятувальники і... самогубці»
http://www.karpaty.net.ua/arkhiv/2005-rik/13-1-3-zyma-2004-2005-rr/56-chornohora-ne-probachyla

Вот поясніть мені,автор цього посту,для чого Ви викладаєте статтю журнала за 2005р.(який вже не існує),якщо за 12 років змінилося вже дуже багато в кращу сторону(я про маркрвані маршрути,мапи,спорядження для зимових сходжень.Я вже мовчу про навигатори,смартфони і інші гаджети).
А рятівники завжди не долюблюють зимових туристів.Від них завжди якісь проблеми.Так би прийшли собі на роботу,відчергували в теплі і пішли додому.А тут лізуть і лізуть ці бовдури на ЧХ(та в інші місця) за гармонією і краєвидами... |#smile735|
Василь Кобилюк,звичайновор людина авторитетна,але деякі його висловлювання я не розумію.Наприклад,я соло хожу вже років 5-6, отримую від цього великі ємоціі,а він категорично проти цього.Парадокс....І є ще багато незрозумілих мені висловів....в основному з позиціі рятувальника...а не туриста.

СообщениеЧт фев 01, 2018 12:44 

Shelax71 писал(а):
ymelnyk писал(а):
telman41 писал(а):

Вот поясніть мені,автор цього посту,для чого Ви викладаєте статтю журнала за 2005р.(який вже не існує),якщо за 12 років змінилося вже дуже багато в кращу сторону(я про маркрвані маршрути,мапи,спорядження для зимових сходжень.Я вже мовчу про навигатори,смартфони і інші гаджети).
А рятівники завжди не долюблюють зимових туристів.Від них завжди якісь проблеми.Так би прийшли собі на роботу,відчергували в теплі і пішли додому.А тут лізуть і лізуть ці бовдури на ЧХ(та в інші місця) за гармонією і краєвидами... |#smile735|
Василь Кобилюк,звичайновор людина авторитетна,але деякі його висловлювання я не розумію.Наприклад,я соло хожу вже років 5-6, отримую від цього великі ємоціі,а він категорично проти цього.Парадокс....І є ще багато незрозумілих мені висловів....в основному з позиціі рятувальника...а не туриста.

Та я гей-би нічо... Але дозволю собі йдно хфото з українського "Евересту"
Изображение

. А взагалі то, кожний вибирає для самого себе свою долю.... Ходіть, хлопці... Потім викладайте фото а-ля "єжик в тумане", зате "какой я крутой, полюбите меня!!! посєму как я покоріл Говерлу в январє". НІХТО НІКОЛИ НЕ ГОДЕН ПЕРЕКОНАТИ ... Але ліпше промовчу, бо ще забанять.

Посты: 41

СообщениеЧт фев 01, 2018 13:52 

А чому Ви, пане Ymelnyk, пишете так, ніби самі ні разу не ходили на Говерлу в січні?)

Посты: 966

СообщениеЧт фев 01, 2018 14:04 

telman41 писал(а):Тобто, зимою в гори не ходити взагалі? Це Ви пропонуєте?

Не люблю, коли в мої уста вкладають те, чого я ніколи не говорив. Це негарно, хлопці, шануйтесь трохи.

Я все життя ходжу сольники, в тому числі зимові, але зверніть увагу, що в моїх постах акцент на діяльність людей, яким ще вчитися й вчитися, а вони збирають по інтернету групи (майже завжди це комерційні групи!) і ведуть нічого не підозрюючих людей (часто дітей) на заклання - смерті в пащу.

Якщо немає важелів протидіяти цьому явищу, то я наприклад погодився б на закриття зимових гір взагалі- нічого страшного, від цього точно ніхто не помре, а по весні менше сміття з-під снігу вилізе.

Alex_1987 писал(а):Вообще да, из тональности автора всегда складывается именно такое впечатление...

Я рад, что выбрал правильную тональность- это не та тема, где надо разводить "сюси-пуси" и подвергать сомнениям слова опытных. Переживите с моё (недайВамбох!)- и поверьте, у Вас тоже резко изменится тональность. Сначала Вы будете месяца три вообще молчать, но затем поймёте, что молчать просто не имеете права, раз выжили, и выражать точку зрения на аргументированную опасность Вы будете именно вот такой тональностью. Смерть- она такая, уж простите.

Shelax71 писал(а):Вот поясніть мені,автор цього посту,для чого Ви викладаєте статтю журнала за 2005р.(який вже не існує)

Дивний погляд на реальність... А суть смерті в лавині з того часу якось змінилась?

Shelax71 писал(а):якщо за 12 років змінилося вже дуже багато в кращу сторону

Не пишіть речей, яких не вивчаєте, будь ласка. 12 смертей на рік в кількох найпопулярніших точках Карпат- це більше, ніж на Евересті і К2 разом взятих за сезон сходжень!

Shelax71 писал(а):я про маркрвані маршрути,мапи

Вже обговорювали 100 разів, хлопці, у нас немає в Україні служб, які займалися б вивченням придатних для зимового проходження маршрутів і той випадок, на який я тут звернув увагу (якийсь випадковий чувак через інтернет назвався "гідом" і наломав дров, ледве не загубивши простих людей)- тільки знову це підтверджує. А ще постійно робимо акцент на тому, що абсолютна більшість відомих промаркованих маршрутів в Карпатах є непридатними для зимового проходження/сходження.

Shelax71 писал(а):спорядження для зимових сходжень.Я вже мовчу про навигатори,смартфони і інші гаджети

А, Ви про ці "помічники сучасної людини", що відмовляють у самий відповідальний момент! Так, згоден, у нас населення не дуже витрачається на спеціалізовані пристрої, здатні працювати місяць автономно в морозах/снігах/воді. Рації, з якими зайшов за схил 300 метрів і чуєш товариша- у нас заборонені.

А в цілому спостереження такі: Чим краще випускається спорядження- тим більше аматори і "напів-досвідчені" забивають на техніку безпеки- тим частіше зупиняєш людей в горах, запитуєш: Куди, як, що маєте при собі?- і чуєш у відповідь: "Та всё классно, дядька, не переживайте, у нас лавинные ленточки, биперы, щуперы....", не хватает только собакеров. "А ещё мы почитали на форумах, как правильно себя вести, если кого-то замело лавиной, или сам попал в лавину". Дальше спрашиваю: Ух ты, это уже интересно, а как правильно себя вести, если сам попал в лавину?- и в 100-ый раз слышу эту милую чушь: "Набрать в рот воздуха побольше, барахататься руками, чтобы не погрузиться вглубь потока, а когда всё остановится- отодвинуть ладонями от лица снег, чтобы было чем дышать, плюнуть-посмотреть куда полетело, чтобы определить, где верх/низ, и начинать копать тоннель на выход!". Мрак... Спрашиваю: А вы в курсе, что абсолютное большинство жертв останавливаются в лавинном выносе с множественными травмами, НЕсовместимыми с жизнью?- когда по сути речь вообще идёт о неспособности человека пошевелиться на 1 сантиметр- какие ладони куда двигать, что копать, какие тоннели?- в жидком снеговом бетоне, который смерзается за 1-2-секунды в момент остановки?- и тут обычно выражается вот эта форумная позиция: "А, ладно, идём, пацаны, с ним всё понятно, таких слушать- воообще в горы не ходить!".

Маленький Офф-Топ: Мне все эти невинные ответы часто напоминают разговоры с мамочками-убийцами своих грудных детей, которые наслушаются у себя в городах таких же 24-летних "гуру материнства" и под их руководством тащат своих грудных жертв на Говерлу. Спрашиваю: А что это за группа такая странная- все с грудными детками в кенгурушках? - "А мы - клуб счастливого материнства!/солнечной беременности или прочие красивые слова можете сложить по собственному усмотрению" (радостно отвечают!)- всё равно 99% всех этих "клубов" не существует как официальных организаций. Дальше спрашиваю: А где папы всех этих малюток? - отвечают: "А папы остались на базе потому что у нас сегодня занятие/сеанс/погружение/воскрешение (нужные слова подобрать самостоятельно) только для женщин и их детей" - Дальше спрашиваю: Так это же и папины дети? - Папы согласились, чтобы грудничков несли туда, где частенько у взрослых наблюдаются масса неприятных явлений от потери сознания до кровоизлияния через нос или в глотку, которое невозможно остановить, пока не будет сброшена высота? - Ответ: "А папы не знают, что мы пошли наверх, папам сказали, что мы только вот до этой поляны, где лес закончился". Спрашиваю: Ну у Вас же есть заготовленная речь для папы ребёнка, если вдруг придётся снести вниз маленький трупик? - ребёнок ведь может начать глотать кровь, не понимая, что это, и просто молчать при этом, он может даже не проснуться! - В ответ: "Что Вы несёте! Как Вы смеете намекать на такое! Мы ходим на специальные занятия! У нас есть тренер!" (тренер к этому моменту уже подтянулась к беседе и несколькими тупыми комментариями демонстрирует, что может знать 24-летняя "гуру_материнства" об элластичности кровеносных сосудов вокруг мозга грудного ребёнка). Говорю: Ну, ок, ок, не буду так грубо! А если Вы в 6-7-летнем возрасте ребёнка обнаружите у него целый ряд отклонений и врачи откроют Вам страшную тайну, что это результат микроинсультов, полученных ребёнком по неизвестной причине в раннем детстве? - Признаетесь тогда папе ребёнка, что это Вы сделали его чадо инвалидом? - и получаю ответ, смачно приправленный матом. Они пошли наверх. Мы всей семьёй и с друзьями приняли решение ВЕРНУТЬСЯ наверх вслед за ними просто потому, что судя по физподготовке ни одна из этих куриц-детоубийц не способна будет в случ.чего даже быстро сбрасывать высоту, не убив себя вместе с чадом. Не оказалось у них в группе даже нормальной аптечки с мощным обезболивающим, жгутами и т.д... Мрак.

Shelax71 писал(а):А рятівники завжди не долюблюють зимових туристів.Від них завжди якісь проблеми.Так би прийшли собі на роботу,відчергували в теплі і пішли додому

Судячи з Ваших слів, Ви абсолютно не знайомі з роботою рятівників, то ж не зрозуміло, навіщо роздаєте такі характеристики.

Shelax71 писал(а):Василь Кобилюк,звичайновор людина авторитетна,але деякі його висловлювання я не розумію.Наприклад,я соло хожу вже років 5-6, отримую від цього великі ємоціі,а він категорично проти цього.Парадокс...

Так і в чому парадокс? Ви ходите 5-6-років, зрозуміло, що досвіду нуль з плюсом- то ж чому професіонал має бути сильно задоволений, коли діти з пісочниці бігають на дорогу? Чому доросла досвідчена людина має радіти факту, що хтось у нього під носом грає в "російську рулетку" та ще й вихваляється цим фактом публічно, заохочуючи інших приймати участь в грі, яка має цілком обрахований статистичний смертельний кінець....

ymelnyk писал(а):Але дозволю собі йдно хфото з українського "Евересту"

Це, здається, камінь, під яким знайшов свій кінець хлопчина під час сходження на Хомяк? Пам"ятаю інформацію від друзів, які не встигли зрозуміти навіть, куди він так миттєво подівся. Невеличкий пласт снігу- про що я постійно роблю наголошення- а під камінь його запресувало буквально купкою (решта маси снігу прокотилась далі)- у мене є фото з рятувальних робіт (багато з яких є), але саме ці спаси були дуже показові тим фактом, що при такій малесенькій купці снігу тіло довелось доставати, копаючи 2-метрову печеру майже 2 години в декілька великих лопат в декілька пар рук. І постійно про це говоримо.

Мене особисто мало турбують солісти, крім того факту, що на пошукові роботи мене одного (наприклад) були задіяні 4 рятувальні загони області. Мені було навіть соромно, що я один причинив стільки незручностей такій кількості людей.

Але якщо говорити про туристичні групи, то факт, що практично завжди цих людей підбиває на зимовий похід хтось один - хтось "дуже досвідчений" і "дуже авторитетний". Авторитетний серед своїх знайомих, бо він був 3 рази в горах (2 з них влітку), а друзі не були.

Нагадаю, що на рівні нашого цивільного законодавства, якщо буде доведено вину конкретної людини, як організатора групи (офіційність і документи в цьому питанні значення ніякого не мають!)- у випадку доведеної вини цієї людини (а це можуть бути як некваліфіковані дії, так і бездіяльність, що призводить до наслідків!)- ця людина буде відповідати згідно Кримінального Кодексу України, а там цілий "букет"- від спонукання інших до дій/участі і т.д... до надання учасникам групи неправдивої інформації про власну кваліфікацію, досвід, інше- все, що призвело в результаті до трагічних наслідків.

Shelax71 писал(а):Василь Кобилюк,звичайновор людина авторитетна,але деякі його висловлювання я не розумію

Колись і я не дуже розумів рятувальників. Прийміть участь ОСОБИСТО в кількох десятках спасів (повірте- вистачить!)- і заговорите про їх роботу і про саму лавинну небезпеку трохи інакше.

Посты: 1431

СообщениеЧт фев 01, 2018 14:20 

Вячеслав Немировский писал(а):
telman41 писал(а):Тобто, зимою в гори не ходити взагалі? Це Ви пропонуєте?

Не люблю, коли в мої уста вкладають те, чого я ніколи не говорив. Це негарно, хлопці, шануйтесь трохи.

Так что Вы с высоты своего опыта всё же предлагаете? Вот как-то обходится эта тема всё время и обходится... "не ходити взагалі" - это именно то, что следует из истории всех Ваших постов. При этом сами Вы этой максиме, очевидно, не следуете.
Наверно, это хорошо и правильно давать 100% верные и беспроигрышные рекомендации, вроде "не ходить вообще" и "закрыть горы" (тогда уже и летом, чего уж, поход вообще - дело рискованное). Но в равной степени эти рекомендации абсолютно... бесполезны для простого обывателя, который ходил и будет ходить в горы.

СообщениеЧт фев 01, 2018 14:31 

telman41 писал(а):А чому Ви, пане Ymelnyk, пишете так, ніби самі ні разу не ходили на Говерлу в січні?)

Ви праві 100%... Але я навідь нині рано спостерігав Говерлу з вікна своєї квартири і при великому бажанні піднятися на цю гору, можу то здійснити десь через 3-4 години (доїзд з Ів-Франківська до Заросляка + спорядити рюкзак). На відміну від киян, харків'ян, одеситів... я маю привілегію ВИБИРАТИ ПОГОДУ і час для сходження і НІКОЛИ не полізу туди через лавиннонебезпечні кулуари, в туман і сильний вітер. Втім, зараз зимою ходжу в походи, котрі можна назвати прогулянкою для задоволення, а не "останнім штурмом". Повірте, враження, фото і шашлик від цьго не стають більш "прісними".

Посты: 27

СообщениеЧт фев 01, 2018 15:18 

Повністю підтримую!

Вам, вибачте, легше стане, якщо Вас запресує під камінь чи під дерево не трьома тоннами снігу, а лише двома? Що зміниться? Ви все рівно загинете в повній нерухомост тіла. Чи Ви з тих, хто вірить, що "буде копати тонелі, поки з голоду не помре"? Чи Ви з тих, хто начитався Отувотера, який сам врешті решт загинув у лавині, і тепер вірить у класифікацію "висока/середня/низька небезпека"? А якщо небезпека сьогодні трохи нижче "високої", або ж трохи вище "середньої"? А якщо просто "СЕРЕДНЯ" - підете? поведете за собою аматорів в пащу смерті?

СообщениеЧт фев 01, 2018 15:27 

Den_D писал(а):Повністю підтримую!

Вам, вибачте, легше стане, якщо Вас запресує під камінь чи під дерево не трьома тоннами снігу, а лише двома? Що зміниться? Ви все рівно загинете в повній нерухомост тіла. Чи Ви з тих, хто вірить, що "буде копати тонелі, поки з голоду не помре"? Чи Ви з тих, хто начитався Отувотера, який сам врешті решт загинув у лавині, і тепер вірить у класифікацію "висока/середня/низька небезпека"? А якщо небезпека сьогодні трохи нижче "високої", або ж трохи вище "середньої"? А якщо просто "СЕРЕДНЯ" - підете? поведете за собою аматорів в пащу смерті?

Ви можете не вірити, але різниця насправді є.
І класифікація має бути, бо абсолютно об'єктивно, існують різні рівні небепеки.

ymelnyk писал(а):Ви праві 100%... Але я навідь нині рано спостерігав Говерлу з вікна своєї квартири і при великому бажанні піднятися на цю гору, можу то здійснити десь через 3-4 години (доїзд з Ів-Франківська до Заросляка + спорядити рюкзак). На відміну від киян, харків'ян, одеситів... я маю привілегію ВИБИРАТИ ПОГОДУ і час для сходження і НІКОЛИ не полізу туди через лавиннонебезпечні кулуари, в туман і сильний вітер. Втім, зараз зимою ходжу в походи, котрі можна назвати прогулянкою для задоволення, а не "останнім штурмом". Повірте, враження, фото і шашлик від цьго не стають більш "прісними".

Не Ви один маєте таку привілегію. Я, наприклад, живу далеко і гори з вікна не бачу, але це не заважає підібрати час і погоду. Доводилося і маршрут міняти, і перечікувати пару днів, щоб не лізти поганою погодою на висоту. Обережність і тверезий розум - от що головне, якщо цього немає, то ніякі страшні історії чи заборони не втримають

СообщениеЧт фев 01, 2018 15:53 

Alex_1987 писал(а):эти рекомендации абсолютно... бесполезны для простого обывателя, который ходил и будет ходить в горы

ХодИте. Судя по нику, Вы- ровесник моих детей, поэтому меня вообще не удивляет Ваша позиция "в пику" старшему опытному поколению. Всё, что будет сказано нашим поколением из написанного кровью в истории горного туризма,- Вы тут же "опровергнете", потому что Вы круче, потому что Вы сильнее, ловчее и лавины/морозы вас не берут, и 1-2-5-тонн снега для Вас вообще не вопрос ("отодвинете от лица ладонями"), и у Вас с собой всегда ленточки, биперы, щуперы, лопатеры и собакеры, и Вы многократно принимали участие в реальных спасах в Карпатах и прекрасно знаете, что практически всегда это без шансов.

ХодИте- кто не даёт? Дарвина никто не увольнял, теорию эволюции никто не отменял. Если вдруг Вас интересует, как я лично отношусь к гибели солистов в горах,- параллельно, это ПРИРОДНЫЙ ОТБОР. Гены беспечных самцов и самок не должны передаваться детям по наследству- это против интересов Природы-Матушки.

А я согласился бы закрыть зимние горы, если знать, что статистически это каждый год спасёт 1-12 жизней чьих-то детей, отцов, матерей... Для меня, как для горника, это было бы грустно, но не всегда же быть эгоистом!

Alex_1987 писал(а):"не ходити взагалі" - это именно то, что следует из истории всех Ваших постов. При этом сами Вы этой максиме, очевидно, не следуете

Вы точно уверены, что сможете повторить всё то, что делаю я? :) - этот спор, уважаемый,- очень скользкая для Вас тропа... Я мог бы долго объяснять, почему, но достаточно того, что когда МЧС-ники проанализировали линию схода 640-метровой лавины в моём случае 21 февраля 2008 года- они были в шоке, они шли через сутки за трупом и я был в шоке- я до сих пор не имею ВСЕХ ответов на вопрос, почему я выжил и (почти) без серьёзных травм, перелетев через 60 метров отвесных скал и прочесав собою внизу мелкие деревца.

Осуждаю ли я Вас, что Вы спорите там, где это неуместно? - нет. Я тоже был таким. Лет 20 назад был таким же. Это юношеский максимализм- вещь полезная вцелом для выживания вида. Буду осуждать, если продолжите публично агитацию в зимние горы в лавиноопасный сезон. Когда два телеканала приехали снимать документальные передачи об этом случае- я ещё не понимал, откуда столько шороху. Но журналистов и сценариста очень интересовали интервью МЧС-ников, нашедших меня через сутки, из первых уст и они услышали, что это всего второй случай самооткапывания из большой лавины, официально известный за последние 20 или 22 года- и вот тогда, уважаемый, и я прозрел!

Я тоже, как большинство, всю жизнь слышал, что кто-то где-то погибает в лавинах, но статистику я себе представлял немного иначе. Почему? - да потому, что я тогда ещё не знал, что нельзя путать статистику Карпат с Кавказом и Альпами, например. Нельзя путать всегда влажные карпатские лавины с сухими и полусухими лавинами в больших горах. И вот когда из открытых источников вся информация перемешана- я тоже представлял себе, что как минимум половина попавших в лавину выживает и откапывается, возможно, кто-то калечится, как лыжники в лесной зоне на Чегете, а ещё я знал эту дурацкую повсеместно публикуемую статистику больших гор, что через 5 минут погибает от удушья столько %%, через 15 минут - столько %%, через 45 минут- почти все. И я, будучи здоровым выносливым молодым мужиком, всю жизнь восточные единоборства, разведка в спецназе, велопробеги по 200-250 км в день на советских велосипедах, походы с 2-ярусными брезентовыми рюкзаками! Да я, да мы! Да пацаны! О чём речь! - естественно, я из тех, кто всё выдержит и будет копать, пока с голоду не сдохнет там под снегом...

И вот отрезвляющая фраза от МЧС-ников - это всего 2-ой известный случай такого выживания за 20 лет! - и я 3 месяца не мог ни с кем разговаривать - это был переворот моего представления о реальности, о которой я "без сомнения знал всё! ну а если и не всё, то без сомнения намного больше остальных!".

А вообще я бы так сказал: Здесь тема о ЛАВИННОЙ ОПАСНОСТИ в горах. Заведите анти-тему о лавинной БЕЗопасности - и там агитируйте.

telman41 писал(а):Ви можете не вірити, але різниця насправді є

Ви можете не вірити, але зараз Ви спілкуєтесь з людиною, яка своїми руками після 2008 року розкопала сотні шурфів, стояла рачки і допомагала хлопцям над "сніговою могилкою" біля станції на Пожижевській з їхніми приборами, власноруч по секундоміру десятки разів відкопувала уявну жертву з глибини 25 сантиметрів (хто не в курсі- це практично завжди більше ніж пів години!) і слідкувала за такими ж діями своїх вихованців, особисто приймав участь в десятках спасів.

Будьте ласкаві, повідайте про Ваш практичний досвід, або просто дайте відповідь на просте запитання: ЧОГО ВИ ДОБИВАЄТЕСЬ? Я Вас тримаю? - Ні - Йдіть. Я ж сказав, Дарвін всєгда живой, Дарвін всєгда с тобой... (вимовляти весело, мелодійно!)

Просто якого біса Ви публічно займаєтесь агітацією?

Посты: 1332

СообщениеЧт фев 01, 2018 16:01 

Вячеслав Немировский ,я даже в полемику с Вами вступать не буду.Вы же гуру лавинной опасности и раздачи советов тем,у которых "досвіду ноль з плюсом".
А про спасателей Вы меня не так поняли.Или я не так выразился,...Простите..Их работу я знаю и уважаю.А в посте своем я высказывался в иронической форме,как бы со стороны начинающего туриста с большими амбициями,который не уважает матушку-природу, погоду на высокогорье и каких-то мужиков,которые если ЧЕ,то нас спасут,"бо така робота в них".
Все остальное сказаное вами-без коментариев.Вы же гуру.еп ти... |#smile748|

СообщениеЧт фев 01, 2018 16:05 

telman41 писал(а):Обережність і тверезий розум - от що головне, якщо цього немає, то ніякі страшні історії чи заборони не втримають

Ви самі собі зараз суперечите.

Обережність і тверезий розум ніколи не поведуть людину на лавинонебезпечний схил, як мінімум, для того, щоб мати/дружина/діти не кидалися в могилу.

А от якщо цього немає- то якраз люди повинні знати просту річ: Є схил, є сніг- буде лавина- буде СМЕРТЬ. Все. Занавіс.

СообщениеЧт фев 01, 2018 16:12 

Shelax71 писал(а):я даже в полемику с Вами вступать не буду

Я не запрошував- Ви самі підтягнулись. Я реальна людина з реальним іменем, до того щей публічна. Який мені сенс вступати в полеміку з ніком, про який мені взагалі нічого не відомо? Будьте здоровенькі.

Shelax71 писал(а):тем,у которых "досвіду ноль з плюсом"

Не виривайте цитати із контексту. На фоні пана Кобилюка Ваш досвід - ноль з плюсом, незалежно від того, подобається Вам це чи ні.

Мене вразило, що Ви взялися публічно давати професіоналу такого рівня якісь дивні оцінки... Я в шоці... Слухайте, я ніхто в цьому світі і навіть мене ніяк не цікавить оцінка, що Ви мені написали. А Кобилюк- та да, цікаво хлопцям буде прочитати, що вони сидять в носі колупаються і тільки й думають, як швидше додому втекти з чергування...

Ви дійсно настільки не в темі...

СообщениеЧт фев 01, 2018 16:26 

Вячеслав Немировский писал(а):
telman41 писал(а):Обережність і тверезий розум - от що головне, якщо цього немає, то ніякі страшні історії чи заборони не втримають

Ви самі собі зараз суперечите.

Обережність і тверезий розум ніколи не поведуть людину на лавинонебезпечний схил, як мінімум, для того, щоб мати/дружина/діти не кидалися в могилу.

А от якщо цього немає- то якраз люди повинні знати просту річ: Є схил, є сніг- буде лавина- буде СМЕРТЬ. Все. Занавіс.

Пане Вячеслав, ну не можна ж відкидати очевидні факти. Є різні схили, є різні види і кількості снігу. Наприклад, я живу в Вінницькій області, і навіть тут у нас є(уявляєте??), схили, і навіть на них буває сніг. Так що, мені і туди не ходити?
Світ не ділиться на чорне і біле, є ще кольори і відтінки. Так само і з рівнями небезпеки, і кожен вправі сам вирішувати, який рівень для нього прийнятний.
Я не агітую за те, що в горах немає небезпеки. Вона є, але це ще не привід все категорично забороняти.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.