Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, eee, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 4254

СообщениеВт мар 20, 2018 12:50 

... а де третій?

Изображение

...а стосовно можливого серцевого нападу, то це зв`ясується тільки після розтину тіла.
R.I.P.

Аскар
------------------------------------

It's been there, done that, and is ready to go back for more.

Посты: 4327

СообщениеВт мар 20, 2018 14:32 

Shelax71 писал(а):Мені цікаво в цій ситуаціі,як турист,якого знайшли на Гропі взнав,що його напарник загинув між Гропою і Виходом.Він це бачив на власні очі? Чи той йому подзвонив і сказав,що померає? Чи може я туплю і ніц второпати не можу після дописів журналістів? Я вже мовчу про те,що "троє туристів здійснювали сходження на ПІЧ зі сторони м.Рахів" |#smile784| Офігенна логістика |#smile735|

Рятувальники вчора з Попа спустились до 2-х туристів. Одного залишили до ранку в снігу, а другого завели на ПІЧ. Той, що залишився був не живий.

Посты: 19

СообщениеВт мар 20, 2018 15:09 

Другий смертельний випадок цього року після смерті на Хом'яку? Навряд варто оцінювати, перепрошу, чиїсь інтелектуальні здібності, тим паче не знаючи деталей. Путі господні незвіданні.
Одне ясно, що до вибору погоди треба ставитись відповідально. Зараз навіть в Ужгороді хурделить.

Посты: 1408

СообщениеВт мар 20, 2018 15:15 

Дякую,тепер все більш-менш ясно.Про розділення групи-не коментую. |#smile735|

Посты: 3067

СообщениеВт мар 20, 2018 18:43 

Зимний, экстремальный матрас забирает свои жертвы...

Посты: 1245

СообщениеВт мар 20, 2018 20:26 

Перший реальний стрес для Попиванської команди

Посты: 1488

СообщениеВт мар 20, 2018 21:55 

https://www.5.ua/regiony/u-karpatakh-znaishly-mertvoho-turysta-166792.html
І знову, я вже повторююся- група розділилася. 1-яка ж то була група? 2. Як вони взимку збиралися валити на ПІЧ з Рахова? Хіба їх хтось підвозив дорогою до Балцатула. 3. Яке ж там було спорядження, щоб..... 4. Де був розум? Висновок- знов повтор- надивилися класних відео- і фотокраєвидів, і, kurwa, захотілося самим повий.... вилізти на класного горбика. А який найкласніший? Та "Білий Слон"!!! Невже ніхто не зустрічав цього року в горах довбодятлів з скотчованими внизу джинсами? Ось. Тому і - чергова данина зимі. А, реально, дятли не переведуться. Бо кожен довбень себе переоцінює, думає, що з ним того не буде. Я згідний з Сашком, бо сам кожну, тим більше сольну мандрівку, по 150 разів переприкидую наперед з врахуванням всіх обставин. перше- можливість повернення. Не геройство- випертися в пепець. Геройство- вчасно змусити себе розвернутися. Але- як йде група, то група повинна в таких умовах бути групою.

Посты: 289

СообщениеВт мар 20, 2018 22:17 

Про "як вони збирались валити з Рахова", то менше треба читати журналістів, може вони з Лугів ішли, а репортерам до дупи, чи Луги, чи Рахів.
Про все решту, особливо про розділення групи - згодна на 100%. Хоч незрозуміло, яка тут причина була, чи замерз, чи дійсно щось із серцем. Бо від такого, як серце, я думаю, ніхто не застрахований... Згодна і про планування і наперед обдумування варіантів, куди звалювати, раптом що не так. Це не зайве навіть влітку іноді, а про зиму взагалі нема що говорити. Колись у мене знайомі спитали щось за якийсь маршрут, я сказала, що треба продумати, куди спускатись вони будуть, якщо погода зіпсується (здається то на травневі було). А вони сказали "ми ж не серуни якісь, щоб спускатись в село раніше, чого за це думати"...От і всі аргументи)

СообщениеВт мар 20, 2018 22:32 

Вони з Лугів йшли. Певно через Бальцатул. У дуже великі сніги.
І за законом великих чисел сталось те, що мало статись з їх попередником тиждень тому.
Навіть по днях і ночівлях те саме.

А от як би тому герою на ТСН у прямому ефірі навішали люлей, то пацани може би і не так пішли, чи не пішли, чи залишили речі і налегко на ПІЧ зайшли, чи навігатори взяли.......
Там теж є багато питань і білих плям про знання людей, що взимку йдуть на велику сніжну гору.
Ми не знаємо про їх психофізичний стан, ми не сиділи в норі в буран поруч з товаришем, який вмирає....
Скоро буде офіційна версія - тоді можна точніше написати буде.

Посты: 289

СообщениеВт мар 20, 2018 23:04 

slv писал(а):А от як би тому герою на ТСН у прямому ефірі навішали люлей, то пацани може би і не так пішли, чи не пішли, чи залишили речі і налегко на ПІЧ зайшли, чи навігатори взяли.......

Хтозна, чи ці хлопці дивились ТСН перед походом, але я за цю сторону питання казала в себе на фб. Показали героєм, щоб побільше народу перло в гори і їм матеріалу було побільше? І кореспондентку ту відмічала - нуль реакції. Женуть халтуру і оком не моргнуть.
Мені дуже шкода і самого загиблого чоловіка, і ще рятувальників. Важко собі уявити, що вони відчувають під час та після таких "спасробіт"...

Посты: 1408

СообщениеСр мар 21, 2018 00:06 

slv писал(а):Вони з Лугів йшли. Певно через Бальцатул. У дуже великі сніги.
І за законом великих чисел сталось те, що мало статись з їх попередником тиждень тому.
Навіть по днях і ночівлях те саме.

А от як би тому герою на ТСН у прямому ефірі навішали люлей, то пацани може би і не так пішли, чи не пішли, чи залишили речі і налегко на ПІЧ зайшли, чи навігатори взяли.......
Там теж є багато питань і білих плям про знання людей, що взимку йдуть на велику сніжну гору.
Ми не знаємо про їх психофізичний стан, ми не сиділи в норі в буран поруч з товаришем, який вмирає....
Скоро буде офіційна версія - тоді можна точніше написати буде.

Слав,дуже емоційно."Чо Ти псіхуєш?"(Ліга сміху" команда"Отдыхаем вместе").На Тебе не схоже |#smile807|
Хоча,хто я такий,що б Тебе судити піддавати сумніву.... |#smile510|

СообщениеСр мар 21, 2018 00:26 

Я, Леша, спокойный как удав. Не знаю с чего у тебя такое впечатление.

Но за 10 дней это второй случай. И те же грабли.
Рванули, не расчитали, не сделали правильный вывод о месте положения и силах, а так же не приняли одно верное решение. Пошли вниз, заблудились, не дошли к колыбам, заблудились опять, потеряли товарища, разделились...
Начали старт по не популярному маршруту без снегоступов. Не шли по колыбам.... Погода не способствовала.

А тащить твердое тело по метру пухляка - это врагу не пожелаешь.

Посты: 1979

СообщениеСр мар 21, 2018 09:16 

Только сегодня прочитал последнюю тему.
Эту группу назвать группой сложно, попутчики скорее, какие-то. Куча ошибок.
Начал думать, как они готовились? Информацию то о том, как ходить в горы несложно найти, а потом вспомнил, у нас на форуме были темы - «Восхождение для новичков» и т.д., в которых автор заявлял, что восхождение на Карпатские вершины не требует почти ничего, кроме желания
Начитаешься таких тем и потом кажется, что при восхождении сложностей нет и не нужно ни снаряжения особо ни подготовки.
Результат закономерный

Посты: 3067

СообщениеСр мар 21, 2018 13:15 

Евгений 2012 писал(а):Начал думать, как они готовились? Информацию то о том, как ходить в горы несложно найти, а потом вспомнил, у нас на форуме были темы - «Восхождение для новичков» и т.д., в которых автор заявлял, что восхождение на Карпатские вершины не требует почти ничего, кроме желания
Начитаешься таких тем и потом кажется, что при восхождении сложностей нет и не нужно ни снаряжения особо ни подготовки.
Результат закономерный

Необязательно такие темы. У нас много "стариков", которые активны на фейсбуке и постоянно выкладывают там картинки с зимних походов. Не раз замечал, как "летние новички" делают репост их тем. По сути восхищаются ими. Но "старик" товарищ опытный, он знает куда он идет и куда он реально дойдет. Знает как ему идти будется. Когда отдохнуть нужно и перекусить, когда водички или чаю попить. Где палатку поставить и когда пора ставить бивак. Но этого всего в картинках нет. Там есть красивые горы и елки в снегу. А какой летний новичек не мечтает стать зимним? Не мечтаю погрести снег ногами и потрусить его плечами с елей? Но вот не каждый из них к примеру знает, что уже 10 см пухляка снизят его тем на 30-40%, а сил будет уходить почти в два раза больше чем летом. И влаги из организма зимой много уходить будет, а пить из за холода вроде и не хочется. И тренировка нужна... И выносливость хорошая, так как жопой в снегу на морозе сидеть совсем не летом на солнышке под елкой прилечь. А результат такой неопытности мы видим. Если летом в Карпатах просто опасно, то зимой смертельно опасно! Если парень оказался крепкий, спортивный, выносливый, то по возвращению сказал "ну его нах эти зимние походы". А если "ботаник", случайно заманенный, то и в ящик сыграл.

Посты: 15

СообщениеСр мар 21, 2018 19:26 

http://mi100.info/2018/03/21/turyst-yakogo-znajshly-mertvym-u-karpatah-zagynuv-na-rukah-u-tovarysha/

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.