Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, eee, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 482

СообщениеВт мар 13, 2018 23:26 

Млін, він ще планує повернутися, продовження буде)
------------------------------------

Посты: 1407

СообщениеВт мар 13, 2018 23:45 

Андрюха стр писал(а):

От коли доречний цей пост.Най тіко повернеться |#smile764|
"Я полюбив Карпати,бо мені пофіг куди їти.Все єдно мене спасуть нашару.А літом я вообще гідом-провідником можу працювати.Хто зі мноу ? Я вмію виживати під смереками взимку.Я пройшов школу виживання в зимових Карпатах.І я Вас навчу,як це можна зробити" і т.інш." |#smile735|

Посты: 1475

СообщениеСр мар 14, 2018 00:09 

|#smile33| Хороший сюжет. Так это что, опять коммерсы обос*ались? Говорит про гида, но не ясно, что то была за группа. А ещё он до похода планировал свалить вниз. Может, там просто были попутчики на часть похода, у которых был свой маршрут?
Тронуло про места, куда "вообще ходить запрещено" |#smile784| Понятно, что е*еня, но разве по ручью совсем никак нельзя в Шибене выйти?
Понятно, что мороки доставил всем и профилактическая беседа о подготовке к походам была бы уместна, но разве не для спасения таких турЫстов и существуют спасатели?

Посты: 289

СообщениеСр мар 14, 2018 05:13 

Краєм ока бачила щось у фб про цю історію. От зайшла почитати детальніше. Як він каже, що йшов з групою, але було заплановано спуск раніше і окремо. Якщо планувався самостійний спуск, то якого милого в нього не було всього набору речей? Чого хтось мав давати йому навігатор, якщо це був ним задуманий спуск ще перед походом? Я зазвичай в таких ситуаціях вважаю, що винен провідник групи, але тут щось мені підказує, що в оцьому випадку винна дурна голова цього типу "героя". Дивний героїзм - сидіти кілька днів як пеньок і нічого не робити. Чого він чекав? Вважаю, що цілком справедливо було б з таких людей брати плату за проведення рятувальних робіт.
Особисто для себе, чим більше читаю подібних історій, тим менше хочеться гратись із водінням чужих людей в гори. Походи стають популярнішими, це потихеньку стає мейнстрімом, а значить більшає процент і отаких людей, яких поведи, а потім лишишся крайнім і горя не оберешся. Минулого літа була в мене історія. Останній день, перехід має бути від Бребенескула у Дземброню. Двоє людей ідуть вперед, щоб піднятись на Попа і догнати нас перед Вухатим. Цей варіант був обговорений ще зранку, погода хороша, ті двоє дебелі коні, тому я їх відпустила спокійно. Але тут же чоловік 5 почали кричати "ми теж збігаємо, ми хочемо, ми піднімемось". Це взагалі не входило в мої плани, довелось реально поскандалити і нормально так гаркнути, не пустити. Слава Богу, що все пройшло добре, бо це літо і нічого такого екстремального не було. Але отак читаю отакі історії і думаю: "отак відпусти їх, вони десь голову звернуть, а потім скажуть, що поганий провідник, не спас". Коротше, нормальні підуть і самі, без пастуха. А водити отаких, як з сюжету - це самому собі яму копати.
Ну і журналісти...Вкотре радію, що не маю телевізора і дуже нечасто дивлюсь цей шлак. Репортери вкотре пробивають дно. Що це за "дикі місця, в які туристам взагалі заборонено ходити", чого я досі про них не чула? Що за дешеве нагнітання? А коли я побачила їхню карту, то подумала, що осліпла. А тоді зрозуміла, що їхні редактори просто в носах колупаються, замість давати якісну інфу. Що це нафіг за Тропічне?

Изображение

Посты: 1485

СообщениеСр мар 14, 2018 08:20 

Мляха-буха ))) Типу бляха-муха. За одного довбодятла стільки написано. Простіше, як ще раз надумає, навалити відразу повний писок пи...@люлей, вставити таким чином трохи розуму в тупориле створіння. І кінець фільму! І буде всім спокій! Амінь |#smile784| |#smile714|

Посты: 89

СообщениеСр мар 14, 2018 09:11 

Пропоную терміново взяти кореспондентку ТСН в гори для кращого вивчення похідної теми ). А то в наших журналістів завжди та сама проблема: пишуть/знімають про все на світі, не маючи відповідної компетентності і часу/бажання вникнути в суть проблеми. Зате є прагнення привернути увагу аудиторії штучним роздуванням сенсації та додаванням емоцій замість тверезого аналізу.
От таки навіщо ліпити із мудака героя? Щоб число таких мудаків множити?

Посты: 3

СообщениеСр мар 14, 2018 09:27 

Лучше здесь на форуме дать слово членам группы, особенно руководителю. "Герой" ведь руководителю группы выразил претензию в видеосюжете.

Посты: 482

СообщениеСр мар 14, 2018 09:47 

Karinka, це Ви керівник, чи були в тій групі?

Посты: 3820

СообщениеСр мар 14, 2018 11:13 

Тропічне я так поняв це Топільче, журнашлюхи вкотре пробивають дніще.

Посты: 313

СообщениеСр мар 14, 2018 12:19 

Вставлю и я пару слов. Убогий турист, можно и грубее написать. Выше правильно писали, если хотел идти по своему маршруту, почему не подготовился? Кто тебе должен давать ЖПС. Что проводник будет нести навигаторы на каждого участника. НАШЛИ ПО РАЗБРОСАННЫМ ВЕЩАМ. Началась паника и выбрасывалось все. И с его слов, во всем виноват гид. Довольная улыбка и какой я ХЕРОЙ, выжил в горах.
Гиду надо было настоять на том чтобы этот турысто, шел дальше со всеми в группе, если он мог адекватно воспринимать все указания руководителя.
Я с гидом был пару раз в горах, и считаю если ты пошел в поход в связке, значит иди до конца.

СообщениеСр мар 14, 2018 13:00 

Viaggiatore писал(а):Пропоную терміново взяти кореспондентку ТСН в гори для кращого вивчення похідної теми ). А то в наших журналістів завжди та сама проблема: пишуть/знімають про все на світі, не маючи відповідної компетентності і часу/бажання вникнути в суть проблеми. Зате є прагнення привернути увагу аудиторії штучним роздуванням сенсації та додаванням емоцій замість тверезого аналізу.
От таки навіщо ліпити із мудака героя? Щоб число таких мудаків множити?

Та вони це роблять, бо нащо паритись, якщо народ і так схаває? Скільки там тих туристів, які в темі, і які реально зрозуміють, що це ніякий не героїзм, а просто якийсь дурень, який повів себе в горах як не знаю хто? 90% тих, хто буде дивитись сюжет, голову не вмикатимуть, точно як і журналісти. Я суджу навіть по своїх родичах, хоч вони і далеко не дурні, але на оці псевдо-сенсації з гір ведуться на раз-два. Взимку писали про групу, яка десь коло Несамовитого трошки лавинку зірвала, і тут про це писали, і в новинах показували. Не знаю, що там показували, але моя мама мені всю голову прогризла, бо "там же скрізь лавини, а ти он зібралась". Люди дивляться і вірять, не розбираючись в матеріалі. От журналісти і не паряться, ляпають ті "новини" на коліні, не дуже переживаючи за об*єктивність. Чистоплотність в тих колах, видно не в моді.

СообщениеСр мар 14, 2018 13:04 

Ymka писал(а):Тропічне я так поняв це Топільче, журнашлюхи вкотре пробивають дніще.

Та я дістала карту і теж зрозуміла, що це воно, але спочатку аж підвисла) Якість журналістів і їх новин близька до нуля, я так бачу...

СообщениеСр мар 14, 2018 13:56 

Karinka писал(а):Лучше здесь на форуме дать слово членам группы, особенно руководителю. "Герой" ведь руководителю группы выразил претензию в видеосюжете.

На цьому форумі може висловитися кожен, хто бажає. Але й насильно нікого не затягнеш. А от кореспондент, виходячи із журналістських стандартів об'єктивності і неупередженості, після звинувачень "героя" на адресу гіда, напевне мала розшукати цього гіда і надати йому можливість оприлюднити свою версію події.

СообщениеСр мар 14, 2018 18:38 

Віра писал(а):
Viaggiatore писал(а):...в наших журналістів завжди та сама проблема: пишуть/знімають про все на світі, не маючи відповідної компетентності і часу/бажання вникнути в суть проблеми. Зате є прагнення привернути увагу аудиторії штучним роздуванням сенсації та додаванням емоцій замість тверезого аналізу.

Та вони це роблять, бо нащо паритись, якщо народ і так схаває? Скільки там тих туристів, які в темі, і які реально зрозуміють... Люди дивляться і вірять, не розбираючись в матеріалі. От журналісти і не паряться, ляпають ті "новини" на коліні, не дуже переживаючи за об*єктивність. Чистоплотність в тих колах, видно не в моді.

Мені особисто доводилося разів із п'ятнадцять давати інтерв'ю різним виданням - від районних до всеукраїнських. Після N-ного інтерв'ю я почав ставити категоричну умову, щоб мені перед публікацією присилали текст для виправлення неточностей. Ще пізніше я дійшов до того, що почав сам повністю писати текст замість журналіста. В чому полягала проблема? Інтерв'ю стосувалися моєї професійної діяльності, в якій журналісти були некомпетентні і не мали часу/бажання підготуватися. Відповідно вони або не могли поставити правильних запитань, які б допомогли розкрити суть обговорюваних проблем, або настільки переплутували наведені мною факти і тези, що в тих інтерв'ю я виглядав дрімучим непрофесіоналом.
Думаю, що в роботі над сюжетом теж головну негативну роль відіграло незнання журналісткою висвітлюваної теми. Бо якщо людина компетентна, то, навіть роблячи халяву "на коліні", вона допускає менше помилок.

СообщениеСр мар 14, 2018 18:46 

Viaggiatore писал(а):
Віра писал(а):
Viaggiatore писал(а):...в наших журналістів завжди та сама проблема: пишуть/знімають про все на світі, не маючи відповідної компетентності і часу/бажання вникнути в суть проблеми. Зате є прагнення привернути увагу аудиторії штучним роздуванням сенсації та додаванням емоцій замість тверезого аналізу.

Та вони це роблять, бо нащо паритись, якщо народ і так схаває? Скільки там тих туристів, які в темі, і які реально зрозуміють... Люди дивляться і вірять, не розбираючись в матеріалі. От журналісти і не паряться, ляпають ті "новини" на коліні, не дуже переживаючи за об*єктивність. Чистоплотність в тих колах, видно не в моді.

Мені особисто доводилося разів із п'ятнадцять давати інтерв'ю різним виданням - від районних до всеукраїнських. Після N-ного інтерв'ю я почав ставити категоричну умову, щоб мені перед публікацією присилали текст для виправлення неточностей. Ще пізніше я дійшов до того, що почав сам повністю писати текст замість журналіста. В чому полягала проблема? Інтерв'ю стосувалися моєї професійної діяльності, в якій журналісти були некомпетентні і не мали часу/бажання підготуватися. Відповідно вони або не могли поставити правильних запитань, які б допомогли розкрити суть обговорюваних проблем, або настільки переплутували наведені мною факти і тези, що в тих інтерв'ю я виглядав дрімучим непрофесіоналом.
Думаю, що в роботі над сюжетом теж головну негативну роль відіграло незнання журналісткою висвітлюваної теми. Бо якщо людина компетентна, то, навіть роблячи халяву "на коліні", вона допускає менше помилок.

Я колись давала інтерв*ю і потім, дивлячись сюжет, офігіла від того, як з усього монологу вирвали з контексту фразу, яка взагалі не виражала мого ставлення до проблеми і замість чіткої незгоди показали, як наче мені байдуже взагалі) А щодо того, що журналістка взагалі не тямить про що пише - факт. Але ж журналіст на то і вважається профі, якщо висвітлює тему об*єктивно, а якщо не може зробити висновок сам - то звертається до знаючих людей, а не видирає з контексту фрази рятувальника.
Начать новую тему Ответить на тему  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35, ВСЕ

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.