Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 18, 19, 20, 21, 22, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3626

СообщениеВт сен 12, 2017 21:23 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Осмолода.
Хоча місцеві кажуть, що грибів нема і мені пощастило.
Але будуть, бо випав дощик

Посты: 1615

СообщениеСр сен 13, 2017 07:39 

Ymka писал(а):Осмолода.
Хоча місцеві кажуть, що грибів нема і мені пощастило.
Але будуть, бо випав дощик

Класс!
То, что для местных "нема", для нас, не привыкших к особому изобилию, нормально |#smile603|
Я и опятам буду рада, и рыжикам, и зонтикам. Уже не дождусь.

Посты: 1171

СообщениеЧт сен 14, 2017 15:07 

Гриби..... звідси.

Изображение

Посты: 1217

СообщениеЧт сен 14, 2017 21:09 

Изображение

Ну зовсім нема грибів. |#smile603|

СообщениеЧт сен 14, 2017 21:10 

ПеСе- 18 кеге. Правда- злива всю дорогу, і в лісі +5 градусів-ну колотун-трясло мною від холоду. Але-вартувало )))

Посты: 1063

СообщениеПт сен 15, 2017 07:29 

Андрюха стр писал(а):ПеСе- 18 кеге. Правда- злива всю дорогу, і в лісі +5 градусів-ну колотун-трясло мною від холоду. Але-вартувало )))

Трясло тебе не від холоду,а з бодуна,певно... |#smile603|

СообщениеПт сен 15, 2017 08:57 

Shelax71 писал(а):
Андрюха стр писал(а):ПеСе- 18 кеге. Правда- злива всю дорогу, і в лісі +5 градусів-ну колотун-трясло мною від холоду. Але-вартувало )))

Трясло тебе не від холоду,а з бодуна,певно... |#smile603|

Був сам, в ліс зайшов в 5-ій ранку ще в темінь. А сам не п"ю- сам знаєш |#smile603| |#smile715| |#smile715| |#smile715|

Посты: 1171

СообщениеВт сен 19, 2017 13:52 

лізуть, падли, далі. най їх качка копне

Посты: 3498

СообщениеВт сен 19, 2017 20:05 

Losth писал(а):лізуть, падли, далі. най їх качка копне

я вже замахався...чекаю коли повилазют всі і капець визбирают люде, тоді можна нормально у ліс ходити, бо наразі це нестерпно...((( на Дарові вже майже енд, ще добивають Росохан а на Ямах вже під пилосос підсосали, на вишці (Осмолода) - лапухи, на Різарні теж саме, майже нуль, отже лихоманка закинчуєси...)));

Посты: 111

СообщениеВт сен 19, 2017 23:41 

сашко писал(а):

я вже замахався...чекаю коли повилазют всі і капець визбирают люде, тоді можна нормально у ліс ходити, бо наразі це нестерпно...((( на Дарові вже майже енд, ще добивають Росохан а на Ямах вже під пилосос підсосали, на вишці (Осмолода) - лапухи, на Різарні теж саме, майже нуль, отже лихоманка закинчуєси...)));

Свого часу, ще у 80-х роках, коли ще перші "грибники" "відкривали" околиці Осмолоди, поцікавився у Перегінських старожилів як збирали гриби "за Польші" місцеві люди. Відповідь- "Славку! Який вар'ят міг би придумати далеко в горах шукати гриби!? В ліпшому випадку місцевий люд збирав "грузі" біля села, аби мож було заквасити на зиму, а "буківці" (білі гриби) брали рівно кілько, аби насушити на зимові свята. Хто хотів трохи заробити, то ходив спеціально в ліс, вибирав білі, гриби і продавав перекупникам, котрі займались заготовкою. Але много "на грибах" не заробляли, бо той "товар" не цінувався. Останнім часом "грибний ідіотизм" масово поширився серед нашого люду. В ліси по той "непотріб" почали ходити, Їздити, літати, блудити... чуть не половина населння України. Селфі з супер-грибом - "єто прізнак вісочайшого класса і крутізни обладатєля єтого трофєя"...Може.... люди перебісяться, а може і ні. Спитайте будь-якого бюргера у "Дойчланді" - що таке "дикий" гриб у лісі? Відповідь зрозуміла. - "Нікс Ферштейн". А у нас то все від бідноти. Та то ще добре, коли б збирали "біляки" або "червоняки", але коли бачиш, як декотрі "ентузіасти" волочуть додому "ТАКЕ" в кошиках, то аж самому стає хреново. Люди! Гриби то є делікатес! Для свого вжитку їх нема необхідності збирати центнерами (хіба, що для заробітку), але переконувати нікого не буду. Знаю купу "грибних" місць, але принципово сего сезону не ходив "в гриби" і вважаю, що виграв немало, бо пересилив свій "зуд" і зміг насолодитися красотами приироди, а не лазив мокрими корчами в пошуках ....невідомо чого. Але....то питання досить спірне, і будь-хто, прочитавши сей "спічт" скаже - "зажрался таварищь!" і буде 100-процентно правий.

Посты: 237

СообщениеСр сен 20, 2017 03:11 

ymelnyk писал(а):
сашко писал(а):

Свого часу, ще у 80-х роках, коли ще перші "грибники" "відкривали" околиці Осмолоди, поцікавився у Перегінських старожилів як збирали гриби "за Польші" місцеві люди. Відповідь- "Славку! Який вар'ят міг би придумати далеко в горах шукати гриби!? В ліпшому випадку місцевий люд збирав "грузі" біля села, аби мож було заквасити на зиму, а "буківці" (білі гриби) брали рівно кілько, аби насушити на зимові свята. Хто хотів трохи заробити, то ходив спеціально в ліс, вибирав білі, гриби і продавав перекупникам, котрі займались заготовкою. Але много "на грибах" не заробляли, бо той "товар" не цінувався. Останнім часом "грибний ідіотизм" масово поширився серед нашого люду. В ліси по той "непотріб" почали ходити, Їздити, літати, блудити... чуть не половина населння України. Селфі з супер-грибом - "єто прізнак вісочайшого класса і крутізни обладатєля єтого трофєя"...Може.... люди перебісяться, а може і ні. Спитайте будь-якого бюргера у "Дойчланді" - що таке "дикий" гриб у лісі? Відповідь зрозуміла. - "Нікс Ферштейн". А у нас то все від бідноти. Та то ще добре, коли б збирали "біляки" або "червоняки", але коли бачиш, як декотрі "ентузіасти" волочуть додому "ТАКЕ" в кошиках, то аж самому стає хреново. Люди! Гриби то є делікатес! Для свого вжитку їх нема необхідності збирати центнерами (хіба, що для заробітку), але переконувати нікого не буду. Знаю купу "грибних" місць, але принципово сего сезону не ходив "в гриби" і вважаю, що виграв немало, бо пересилив свій "зуд" і зміг насолодитися красотами приироди, а не лазив мокрими корчами в пошуках ....невідомо чого. Але....то питання досить спірне, і будь-хто, прочитавши сей "спічт" скаже - "зажрался таварищь!" і буде 100-процентно правий.

Мені з високої гори на те, що бюргери німецькі грибів не збирають. Особисто я дуже люблю. І я не голодую, і не здаю їх нікому за гроші. Просто люблю і все. Подобається і сам процес збирання, і переробляти потім, і їсти. Правда, до карпатських грибів мені далекувато їхати (на жаль), мандрую навколо Вінниці в пошуках того, що є. Якщо це теж грибний ідіотизм, то ок, хай буде так. Але нема що судити інших по собі. Мені ніщо не заважає і гриби збирати, і красоти природи бачити. От неохота вночі флешку шукати та фото з останньої грибної вилазки викласти. Я розумію, що в кожного свої вподобання, принципи і все таке. Але принцип "я цього не роблю і я хороший, а ви робите і значить ідіоти" це точно принцип нехороший. Єдине, за що треба дійсно набити деяких грибників - так це за те, що сміття кидають. А все інше - це як ті фломастери, на колір і смак для кожного своє.

Посты: 111

СообщениеСр сен 20, 2017 08:06 

Прошу вибачення, якщо когось образив, але я під "грибним ідіотизмом" мав на увазі це - https://www.5.ua/regiony/na-volyni-dity-otruilysia-hrybamy-khlopchyk-pomer-ioho-brat-i-sestra-u-reanimatsii-155114.html і ще це - http://firtka.if.ua/?action=show&id=138406 і ще ... Можна продовжувати безкінечно. А також, коли в Карпатах в не грибний сезон зустрів одного хлопа з повною торбою непотрібу, серед якого і були бліді поганки. На моє зауваження, що то треба викинути і потім помити руки, чоловік сказав "геніальну" фразу -"Ничего! Дома разберу и рассортирую". Також "ідіотизмом" вважаю похваляння одного знайомого про те, що він "закрив" уже 100 літрових банок білих. ЩО?, будь ласка, скажіть він буде з тим добром робити? Хіба, може, продасть...Я гриби збираю ще з дошкільного віку, бував у всіх грибних місцях Карпат (Сплаї, Дальній Дарів, Чорна Ріка, Погоречка, Болотняк, райони Гути, Мислівки, Кострич...). Але ТАКОГО "тихого полювання", як цього року, ще ніколи не бачив (кількість грибників). Визбирують ВСЕ, а натомість залишають після себе в лісі грандіозний СРАЧ і , на жаль, не органічний, а скло з під бухла, пластик, целофан, і т.п. До речі, фото грибів не виставляю принципово, бо уже "перехворів" цим. Свою думку нав'язувати нікому не буду і не хочу.

Посты: 1531

СообщениеСр сен 20, 2017 08:20 

ymelnyk писал(а):...але я під "грибним ідіотизмом" мав на увазі це - ...

яким боком це до стокілограмових накосів ???

Посты: 237

СообщениеСр сен 20, 2017 11:34 

ymelnyk писал(а):Прошу вибачення, якщо когось образив, але я під "грибним ідіотизмом" мав на увазі це - https://www.5.ua/regiony/na-volyni-dity-otruilysia-hrybamy-khlopchyk-pomer-ioho-brat-i-sestra-u-reanimatsii-155114.html і ще це - http://firtka.if.ua/?action=show&id=138406 і ще ... Можна продовжувати безкінечно. А також, коли в Карпатах в не грибний сезон зустрів одного хлопа з повною торбою непотрібу, серед якого і були бліді поганки. На моє зауваження, що то треба викинути і потім помити руки, чоловік сказав "геніальну" фразу -"Ничего! Дома разберу и рассортирую". Також "ідіотизмом" вважаю похваляння одного знайомого про те, що він "закрив" уже 100 літрових банок білих. ЩО?, будь ласка, скажіть він буде з тим добром робити? Хіба, може, продасть...Я гриби збираю ще з дошкільного віку, бував у всіх грибних місцях Карпат (Сплаї, Дальній Дарів, Чорна Ріка, Погоречка, Болотняк, райони Гути, Мислівки, Кострич...). Але ТАКОГО "тихого полювання", як цього року, ще ніколи не бачив (кількість грибників). Визбирують ВСЕ, а натомість залишають після себе в лісі грандіозний СРАЧ і , на жаль, не органічний, а скло з під бухла, пластик, целофан, і т.п. До речі, фото грибів не виставляю принципово, бо уже "перехворів" цим. Свою думку нав'язувати нікому не буду і не хочу.

Ну те, що труяться і їдять не знати що, то воно було в усі часи. Навіть у мене вдома, у Дніпропетровській області, хоч і забороняють лікарі будь-які гриби збирати, періодично люди навіть помирають. 100 банок - ну дійсно скидається на дурню, але може він всім на свята гриби дарувати буде, хто його знає?))) За сміття вже казала - за таке треба боляче бити і грибників, і ягідників, і всіх інших, хто це робить. А щодо "перехворів", то уявіть собі, є люди , які гриби недавно побачили))))) Я про себе, бо в нас краї не грибні, а переїхала у Вінницю, а тут грибів вистачає, ну і в мене ще хвороба у гострій стадії)))) І збираю, і фотографую, і все мрію в Карпати на гриби зібратись. Але як почитала оце, то аж страшно. Нічого не знайду, бо все визбирали - це раз, а ще отак хтось побачить і не розібравшись, до "ідіотів" запише...

СообщениеСр сен 20, 2017 11:42 

Та не сваріться, грибів усім вистачить |#smile728| |#smile715|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.