Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

1 ... 5, 6, 7, 8, 9, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 469

СообщениеСб апр 28, 2018 14:21 

Мав двічі інциденти з місцевими в Лужках, двічі на Сокільському та один раз на Протятому. Всюди вирішальним було те, що нас була велика компанія, тож почати бійку місцеві не наважувались. У всіх випадках місцевих було 2-4 чоловік.
------------------------------------

Посты: 2018

СообщениеВс апр 29, 2018 21:16 

У меня пока, к счастью, без инцидентов. Возможно, потому что избегаю ночевать вблизи от насёленки, да и в кампании хожу чаще всего.

Посты: 1532

СообщениеПн апр 30, 2018 10:24 

Zevstour писал(а):Мав двічі інциденти з місцевими в Лужках, двічі на Сокільському та один раз на Протятому. Всюди вирішальним було те, що нас була велика компанія, тож почати бійку місцеві не наважувались. У всіх випадках місцевих було 2-4 чоловік.

Что, на Буковине всё настолько плохо? Как раз собирался в тот район...

Посты: 132

СообщениеЧт май 10, 2018 12:59 

Пост з фейсбуку -
Roman Romaniv
Карочі, ситуація така: 6 файних людисьок приїхали до Франківська для участі у Святі Ковалів з Білорусі. Приїхали на пару днів борше, бо хотіли відвідати наші мальовничі Карпати. Прийшли десь під Сивулі, лишили в палатках спальники, карімати, сухий одяг і не дуже сухий одяг і пішли на вершину. Коли вернулись, то на місці ні палаток, ні того шо в палатках ніц не було. Я знаю шо з цього поста толку мало, і тутво можна тільки повазмущацца, але якими підарами треба бути шоб спиздити три люццких палатки з потрохами? Мені як гуцулові встидно перед сябрами. На даний момент забрали білорусів і вже вертаємось з Бистриці. Кулєги, якщо серед ваших кулєг є гопота, яка ходить в гори, донесіт до них шо так дєлать ніззя! Хтось на ту спорягу може кров'ю і потом гроші заробляв.
В мене всьо, а підарам котрі нас з вами позорять величезний мінус в карму, і най їх чорти в сраку без вазіліну грают
https://www.facebook.com/roman.romaniv/posts/1853075774730875

СообщениеЧт май 10, 2018 15:40 

ymelnyk писал(а):Пост з фейсбуку -
Roman Romaniv
Карочі, ситуація така: 6 файних людисьок приїхали до Франківська для участі у Святі Ковалів з Білорусі. Приїхали на пару днів борше, бо хотіли відвідати наші мальовничі Карпати. Прийшли десь під Сивулі, лишили в палатках спальники, карімати, сухий одяг і не дуже сухий одяг і пішли на вершину. Коли вернулись, то на місці ні палаток, ні того шо в палатках ніц не було. Я знаю шо з цього поста толку мало, і тутво можна тільки повазмущацца, але якими підарами треба бути шоб спиздити три люццких палатки з потрохами? Мені як гуцулові встидно перед сябрами. На даний момент забрали білорусів і вже вертаємось з Бистриці. Кулєги, якщо серед ваших кулєг є гопота, яка ходить в гори, донесіт до них шо так дєлать ніззя! Хтось на ту спорягу може кров'ю і потом гроші заробляв.
В мене всьо, а підарам котрі нас з вами позорять величезний мінус в карму, і най їх чорти в сраку без вазіліну грают
https://www.facebook.com/roman.romaniv/posts/1853075774730875

Маты можно было не цитировать
А так да, слов нет, жалко снаряжение.
Вполне понятен шок
Но в принципе - зачем оставлять столько снаряги без присмотра, особенно, зная повадки местного населения?

СообщениеЧт май 10, 2018 16:46 

Всплывет потом где-то на ОЛХ, на местных страницах, или на рынке кто-то будет продавать как своё, ненужное

СообщениеЧт май 10, 2018 17:51 

Евгений 2012 писал(а):Всплывет потом где-то на ОЛХ, на местных страницах, или на рынке кто-то будет продавать как своё, ненужное

Та нічо вони продавати через і-нет не будуть. То місцева гопото-бикота, украдене роздерибанять між собою. Спеціально виходять "на полювання" і тирять все, що "погано лежить". Я, просто, хотів ще раз нагадати недосвідченим і наївним туристам, щоб не будували собі ілюзій відносно чесності і гостинності місцевих "аборигенів" і пастухів. Можу розказати масу історій із власного досвіду, але ... не буду, бо, починати той ср.ч, - дурного робота.

СообщениеЧт май 10, 2018 19:49 

Ну, иллюзий у форумчан уже почти ни у кого не осталось. Особенно у тех, кто заглядывает в эту ветку.
Такие сообщения нужны в качестве напоминаний. Да и нужно знать, где особенно местные промышляют

Посты: 290

СообщениеЧт май 10, 2018 20:32 

Минулого року ходили на Мармароси, більшість групи були фотографи і вони хотіли день для радіалок. Зразу їм сказала, радіалки тільки тоді, коли лишимо людину в таборі, без цього навіть не думайте) Лишили футболіста шириною як три мене і пішли зі спокійною душею) За крадіжки речей без нагляду навіть говорити нема що і надіятись на добрих людей. Я тільки переживаю, щоб їм не захотілось відвертого гоп-стопу в горах, безнаказанність за подібні виходки з крадіжками робить це тільки справою часу, на мою думку.

Посты: 16

СообщениеЧт май 10, 2018 21:39 

Я, просто, хотів ще раз нагадати недосвідченим і наївним туристам, щоб не будували собі ілюзій відносно чесності і гостинності місцевих "аборигенів" і пастухів. Можу розказати масу історій із власного досвіду, але ... не буду
Я - как раз тот наивный турист. |#smile748| Если не затруднит, напишите с какими ситуациями сталкивались. Мне кажется, новичкам полезно будет.

СообщениеПт май 11, 2018 14:50 

kasiner писал(а):Я - как раз тот наивный турист. |#smile748| Если не затруднит, напишите с какими ситуациями сталкивались. Мне кажется, новичкам полезно будет.

Ситуаций, с которыми можно столкнуться, и в этой теме хватает.
Суть их сводится к тому, что вещи, которые вы оставили за палаткой, могут украсть с большой долей вероятности. В некоторых местах вещи воруют даже из тамбура палатки - открыли тамбур, нащупали, что там есть, схватили и бежать. Отбежав подальше, рассматривают, что удалось унести. Ненужное выбрасывают на расстоянии от лагеря.
Поэтому, когда ложитесь спать, максимально все берите с собой в палатку, по возможности даже не в тамбур.

Посты: 3859

СообщениеПт май 11, 2018 17:06 

Крадуть всюди. У нас в польських Бєщадах два тижні назад з-під тенту стягнули казанок з радіатором і ложку. Це на полі наметовому, на офіційній стоянці (там інакших нема).

Посты: 1488

СообщениеПт май 11, 2018 20:48 

Ymka писал(а):Крадуть всюди. У нас в польських Бєщадах два тижні назад з-під тенту стягнули казанок з радіатором і ложку. Це на полі наметовому, на офіційній стоянці (там інакших нема).

Може то ведмідь Андрюхін кордон перейшов і лазить у пшеків,а на нюх чує,що то наші УКРАЇНЦІ ...Ностальгує таким чином |#smile603|
Але якшо серйозно,то це вже не жарти...Я в солопоходах буваю % 40 з усіх,що ходжу.І після 2015 р.замічаю,що стає важче деколи доказувати своє право на прохід,ночівлю,перебування в околицях населенного пункта,ніж у горах на вершинах чи біля них...Місцеві стають геть агресивніше,в основному молодь....Зі старшими мож ще говорити мовою їхнього страху,а з молодими тре одразу показувати своє"місце нід сонцем"... |#smile807|

СообщениеСб май 12, 2018 22:51 

kasiner писал(а):
Я, просто, хотів ще раз нагадати недосвідченим і наївним туристам, щоб не будували собі ілюзій відносно чесності і гостинності місцевих "аборигенів" і пастухів. Можу розказати масу історій із власного досвіду, але ... не буду
Я - как раз тот наивный турист. |#smile748| Если не затруднит, напишите с какими ситуациями сталкивались. Мне кажется, новичкам полезно будет.

Відносно правил збереження від крадіжок майна в горах, то вже все описано товаришами в попередніх постах. Під час ночівель в "людних" місцях не можна залишати поза палаткою навіть посуди. Знаю випадок, коли у титанового чайника і кастрюлі (а такі "гаджети" далеко не дешеві) серед ночі на полонині несподівано виросли ноги. "Матрасники з Кийова" довго потім дивувалися з даного феномену. У мого знайомого під час збирання грибів украли ровер, хоча він сам винен, бо ховав його в кущах не надто ретельно. Мене особисто, поки-що не "бомбили", бо не стаю на ночівлі в людних місцях поряд з селом чи пасовищем.
Тут, взагалі, існує інша небезпека, як то - нарватися на гоп-стоп місцевої бикоти. До вас запросто може підійти вуйко в камуфляжі і назвавшись головним лісником вимагати гроші за розпалення вогнища, установку палатки, перебування в недозволеному місці ... etc. Цим промислом особливо захоплюються підприємливі дядьки з Лазещини. Раненько одягають камуфляж, козирну кепку, сідають на моцик (пацик на моцику) і вперед під Петрос "бомбити фраєрів ушастих" на предмет "нарушєнія режіма прєбіванія в заповєдной зонє". Не брешу, бо особисто спостерігав подібну кумедію. А потім на перемичці уже офіційні (хотів сказати рекетири, але не буду) представники охорони КБЗ матюкаються і розпитують про прикмети цих новітніх Остапів Бендерів. На гоп-стоп дуууже ймовірно нарватися, якщо ризикнути поставити намет десь біля села і його буде помітно з дороги. Тоді до вас може завітати місцева гопота на предмет "поговоріть по душам" і поділитись бухлом, або знову прибіжить "лісник" і почне кричати, що йому туй-во зтолочили всю траву і тепер його коза здохне від голоду. У мене з товаришами був такий випадок в с.Свобода біля Синевіру. Проблема вирішилася просто розпиттям пів літри горілки.
Також під час перебування в населених пунктах необхідно уникати будь-якого спілкування з місцевими "тінейджерами", хоча і тут буває, що за таку поведінку (не відповів на питання групи малолєток біля місцевого кабаку - "Гей ти! Куди Йдеш!?) можна просто отримати каменюкою в спину (с.Гриньків біля Осмолоди).
Я, можливо, тут трохи і переборщив з описами всіляких пригод, і в подавляючій більшості походів Карпатами мені траплялися приємні і гостинні люди, але ... "Хто знає - той озброєний".

Посты: 342

СообщениеСр июн 06, 2018 22:25 

в ніч з 27 на 28 травня між 00:00 та 02:00 на туристичній стоянці під г. Шешул (пол. Шумнєска) було пограбовано туристів (витягнули гаманець з грошима та телефон).

Джерело: https://goloskarpat.info/criminal/5b1142b9ce5fe/?utm_content=03132

Хтось знає подробиці цього випадку? За описом більше підходить під крадіжку. Чи там дійсно був явний конфлікт з місцевими?

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.