Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 9

СообщениеЧт июл 06, 2017 16:24 

З Рущини в с. Лопухів ви праві - трохи далеченько топати. Підскажіть, де звернути увагу, щоб не заблукати, адже маршрут проходить і немаркованими стежками.

Посты: 1060

СообщениеЧт июл 06, 2017 22:08 

Bomberman писал(а): Цікавлять відрізок між витоками Ч. Тиси та Братківською, на скільки прохідний літом, та й взагалі весь маршрут

Ніяких проблем на цьому відрізку не має бути,в любу пору року.Єдина проблема-крутий підйом на Братківську.
З пол.Рущина-я б валив в с.Стара Гута.Але я живу в ІФ("Сан-Франциско" українського розливу).Вам,тре в Ужгород повернутись? Якщо ТАК,то цей варіант не камільфо.
Як би я йшов,то перша ніч в мене була б на витоках ЧТ,або перед підйомом на Братківську.Друга-на пол.Пантир,третя-на Рущині,четверта-в хаті на хр.Матагів.Далі-спуск в Осмолоду і виїзд до траси ІФ-Долина.Там пересадка на автобус ІФ-Ужгород(вечірній).
Це я пишу з позиціі мешканця м.Ужгорода.Якось так. |#smile726|

СообщениеПт июл 07, 2017 12:05 

Shelax71 писал(а):іяких проблем на цьому відрізку не має бути,в любу пору року.Єдина проблема-крутий підйом на Братківську.
З пол.Рущина-я б валив в с.Стара Гута.Але я живу в ІФ("Сан-Франциско" українського розливу).Вам,тре в Ужгород повернутись? Якщо ТАК,то цей варіант не камільфо.
Як би я йшов,то перша ніч в мене була б на витоках ЧТ,або перед підйомом на Братківську.Друга-на пол.Пантир,третя-на Рущині,четверта-в хаті на хр.Матагів.Далі-спуск в Осмолоду і виїзд до траси ІФ-Долина.Там пересадка на автобус ІФ-Ужгород(вечірній).
Це я пишу з позиціі мешканця м.Ужгорода.Якось так

Дякую за допомогу. Але все таки спускатись будемо в Лопухів, там Усть Чорна або Колочава і в Ужгород.

СообщениеПт июл 07, 2017 18:17 

Bomberman писал(а):Дякую за допомогу. Але все таки спускатись будемо в Лопухів, там Усть Чорна або Колочава і в Ужгород.

Нема питань.Але пораджу добре вивчити логістику вибирання з УстьЧорної,або Колочави(розклад автобусів,бусіки пасажирські та інше).Особливу увагу приділити на вихідні та святкові дні-розклад значно різниться з буднями.Автобусів може зовсім не бути.

СообщениеПт июл 07, 2017 20:17 

Shelax71 писал(а):Нема питань.Але пораджу добре вивчити логістику вибирання з УстьЧорної,або Колочави(розклад автобусів,бусіки пасажирські та інше).Особливу увагу приділити на вихідні та святкові дні-розклад значно різниться з буднями.Автобусів може зовсім не бути.

З розкладом окреме питання, дякую. Ще один момент, чи є на Братківській, Гропі та Дурні траверси, по яким можна обійти вершини в разі непогоди?

СообщениеПт июл 07, 2017 21:22 

Вони є,але я Вам не раджу ними ходити,тим більше що Ви їх не знаєте,а в непогоду(дощ,туман,гроза) легко буде заблукати.Застали негоду-спустились в зону лісу,перечекали під тентом чи наметом,вернулись на хребет.

Посты: 3497

СообщениеСб июл 08, 2017 09:22 

Bomberman писал(а):
Shelax71 писал(а):Нема питань.Але пораджу добре вивчити логістику вибирання з УстьЧорної,або Колочави(розклад автобусів,бусіки пасажирські та інше).Особливу увагу приділити на вихідні та святкові дні-розклад значно різниться з буднями.Автобусів може зовсім не бути.

З розкладом окреме питання, дякую. Ще один момент, чи є на Братківській, Гропі та Дурні траверси, по яким можна обійти вершини в разі непогоди?

на Гропі та Дурні гарні з боку Прикарпаття траверси, на Гропу траверс починається від основи гори, з перемички і виходить на розвилку трьох стежок, центральна з них - йде на сідло під Дурнею ВЕРХОМ, ліва - дещо траверсує але там заросло жерепом та ялівцем, права - вихід на 6-ту площадку відрога Гропи і на схід вниз в бік пол.Гропа;
траверс Дурні - він дуже чітко видимий у любу погоду(навіть взимку!), їм ходять 90% всіх туристів, через верх Дурні мало хто йде бо це дурнЯ, там частково жерепа, треба дертися скрізь них по бойовому;
траверс Дурні виходить на границю ЗА вершиною так же чітко, не помилишся, тільки слідкуй за стовбчиками...

СообщениеСб июл 08, 2017 09:23 

траверс Братківської - привід, мало хто хоча б слово про нього скаже, отже камінь спотикання у разі негоди та шторму є перехід Братківської, Роза Вітрів там майже постійно діюча...

СообщениеПт июл 28, 2017 09:58 

https://www.facebook.com/PpPavliv/posts/1610094279021211
а шоб вони здо...((( це ж треба ! вони їдуть "продиратись скрізь хащі" на джипах щоб "зберегти красу природи Карпат", бліать, де купити кулемет ?!...)))...

Посты: 92

СообщениеПт июл 28, 2017 11:55 

Тако:

насправді якраз в тому форматі гірше вони вже не зроблять.
щоб мінімізувати вплив на природу - майже всі точки на зрубах, старих чи діючих, відповідно доїзди до них вже є, крізь хащі не тра ломитися.
Або по старих насипах від вузькоколійок.
Нових доріг ніхто не прорубує, хіба одиниці заблудівшієся.

Знаю це точно, бо торік взяв там трете місце в одній з категорій.
От наприклад, точка. Іде лісовозна дорога як на млинки. і вже в самому кінці на зрубі - гниле дуплаве дерево.
Сильно зашкодит то природі, що попри тисячу лісовозів туди заїде 10 машин?

СообщениеПт июл 28, 2017 13:06 

організатори навіть не пробують описати маршрут (локалізацію), навпроти, чітко означили "продиратися крізь хащі", отже беру ті складники що маю і вару борщ із них, що дали то й на стіл подаю;

СообщениеПт июл 28, 2017 13:46 

Ну бо то не орги, а якісь репостери.

Орги пишуть таке:

Що буде на трасі

Контрольні пункти різної складності відповідно для залікових груп.
Лісовозні та трелювальні дороги. Інколи завалені деревами.
Зустрічний і попутний рух учасників та лісовозів.
Броди та рух річками-дорогами.
Дуже круті підйоми.
Траса TOURISM-AUTO розрахована на серійне авто без лебідки, спеціальної гуми та спецзасобів.

Що забороняється

Порушувати регламент трофі-рейду.
Порушувати загальні норми екології.
Губити контрольну карти (карнет).
Розводити відкритий вогонь на ґрунті у таборі та за його межами (за винятком мангалів і т.п.).
Порушувати громадський порядок.
Пиляти чи рубати живі дерева.
Користуватись траспортними засобами, що перебувають в закритому парку.

Але то і є "пробирання через хащі" для більшості учасників (з рівнинної частини України)

СообщениеПт июл 28, 2017 14:07 

все, здаюсь...((( любА, тобто ВСІ трельовки закінчуються ТУПІКОМ, бо я знаю,бо я на цих трельовках вже два роки як маньяк ходжу через вирубки у Осмолоді - це одне, друге: не всі трельовки я обійшов а тому маю право на помилку, можливо є якісь закольцовки і можливо як раз їх і використають у цій...у цій; трете : трельовки, кварталки, старі дороги - та нехай собі, вони і так вбиті, як ото дорога на границі що над с.Слобода(Свобода); четверте і останнє: дай Боже всім Свідомості і Розуму аби ці змагання відбулися так, як їх усвідомлює Роман, амінь...)))...(моя повага і шана тим джиперам, що кожен рік прорізають та прочищають хребти-границі у р-ні Осмолоди, вони - молодці і круті парні; а ще вони роб*ють лавочки на стоянках де ночують, а ще вони сміття вивозять мішками з полонин і доріг, а ще при всьому тому отримують задоволення(кайф) від своєї справи - респекто унд поклон таким мужикам та жінкам/дітям/їх/домашнім/тваринкам(собакам та інш) );

СообщениеПт июл 28, 2017 14:27 

Так, тупиком. І в тих тупиках, десь на крутих схилах стоять найважчі точки. На під'їздах - легші.
Траса не є кільцева, тобто траси як такої немає взагалі, це джпес орієнтування. Точки тра найти, і найти до них під'їзд. І часами навігатор показує, що до точки 400метрів, а насправді вона з другого боку кулуара і туди пиляти 8 кілометрів в об'їзд.

Але ще раз: я не кажу, що від проїзду авто по лісі йому від того тільки кращає. Рівно як і від проходу десятка піших.
Просто треба не панікувати "вьо пропало, джипери нищать природу", а тверезо оцінити, наскільки дійсно є шкідливим вплив, особливо в їзді по лісовозних і трельовочних дорогах.

Або так само з ріками. Так, воду забруднюєм. Але який процент у відношенні з трактором, який ту ріку періодично рівняє, щоб нею щоденно їздило десятки лісовозів?

Посты: 1217

СообщениеПт июл 28, 2017 14:58 

Ромчику- все ґуд! Головне- побільше пивасика, і до зустрічі!!! |#smile621|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.