Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1825

СообщениеСб май 06, 2017 06:37 

Як вам таке? Матрасна Боржава начебто.... https://m.facebook.com/Kapeltsov/posts/10212785125766802

Посты: 20

СообщениеСб май 06, 2017 08:29 

Ай-я писал(а):Як вам таке? Матрасна Боржава начебто.... https://m.facebook.com/Kapeltsov/posts/10212785125766802

ну не знаю, не знаю...
ось кілька цитат, які наводять на певні висновки:
"И тут вспомнил что по привычке взял с собой шокер..."
"Достаю Терен4" (якщо хто не в курсі - це газовий балончик)
"По расстоянию примерно 18 км. Ног просто нет."

і в кінці в коментах від дівчини: "мы вообще в лайт матрас выбрались. С фотиком, штативом, вино из стекла поленились перелить..." |#smile735|

Посты: 3370

СообщениеСб май 06, 2017 11:06 

хтось бігає від "ведмедів", які "зграями" переслідують у Горганах біднесьок-туристів, інші - з вовками бої без правил відтворюють...бідні люди...кулемети, шокєри, Терен...господи прости...(( не треба з вовків робити дурників, вони розумніші за бішість туристів, не кажучі вже про ведмедів, ті просто інтелектуали у порівнянні з нами всіма...дурного (читай - тупого) не зроблять ніколи...у Карпатах, і це не секрет від місцевих, як що вовк(САМ ОДИН !) або ведмідь, захоче витягти з загону/сараю/стодоли/подвір*я - пса, корову/теля або козу, ВІН ЦЕ ЗРОБИТЬ ТИХО І НЕПОМІТНО, швидко, безкомпромісно, адекватно, НА РЕЗУЛЬТАТ...як що ДЕКІЛЬКА вовків "удумали" б взяти людину, то ПІДГОТУВАЛИ би атаку тоді, коли ця людина ВІДОКРЕМИЛАСЬ від іншої, ВІДІЙШЛА вбік від своєї "оселі" - намету/будинкуподвір*я і вже тоді швидко, МОМЕНТАЛЬНО напала би і вбила...))...(( а ще хочу пару слів про вовка...вовк тварина, яка ЦІКАВИТЬСЯ людьми, він(вона) може переслідувати людину із ЦІКАВОСТІ, може йти за вами, переслідувати не у цілях вбити а ПРОСТО ТАК, може спостерігати збоку, ховаючись у кущах, може йти попереду вас, це НОРМАЛЬНО для вовка...у ведмедів все інакше...ведмідь безальтернативна тварина, він так : або тікати якомого подалі, або вбити, два варіанти реакції...з вовками не так...ну а лисиці, рисі - ті взагалі любопитні до нємогу...))...

Посты: 920

СообщениеСб май 06, 2017 11:18 

Скоро повертаюся з Карпат. Разом поїздка виходить з 24 квітня по 10 травня. Сьогодні день відпочинку, переосмислення вражень, то ж і почитати в інтернеті можна...

Про вовків. Бідна тварина, яку спіткає доля набагато гірша, ніж будь-кого з тих, ким він харчується. Про те, як безбожно вибивають в Карпатах оленя, косулю, лося- вже говорилося багато- потік оленини для виготовлення кращих сортів ковбаски не переривається круглий рік ні на секунду- прямо по румунському кордону кожної ночі їде машина з олениною- керівництво "нацпарку" в курсі, погранці знають і бачать- все ОК, всі в долі.

Останнім часом веду відкриті баталії під відеороликами Ютуб про "охота на волков". Ця тварина виявилась у нас настільки поза законом, що у мисливців з"явився прямо новий вид квесту, типу: "Убей волков- спаси деревню!". Заклики винищувати "сірого вбивцю" пронизуюсь весь інтернет, від Ютуба до ФБ, відеоролики і брудні статті збагачені "реальними фактами" нападу на людей, на домашній скот, на одиноку бабусю і навіть на чіхуахуа, що "необережно висунув морду у хвіртку". Масово почали з"являтись свідчення побідоносної "перемоги добрих мисливців-РобінГудів над сірими розбійниками". Все дуже класно і страшно в одночас, але...

Але не так просто ввести в оману фото-мисливців, яких за останні роки стало дещо більше, а їх фото-відео-спорядження виросло у своїх можливостях.

1) Не такий страшний вовк, як його малюють. Так, це дика тварина, іноді вагою, як доросла людина, але все ж частіше- як дитина. Особини, що важать до 70 кг,- страшенна рідкість в нашій країні (як наприклад кабан-сікач вагою до 320-350 кг). Ті, хто займаються страшилками, просто подивились в енциклопедіях загальні дані "зустрічаються до 80 кг", але при цьому ніхто ж не уточнює, що вовків існує кілька десятків підвидів, не уточнюють, що вовки "до 70-80 кг"- це вибачте далеко не у нас! Найчастіше зустрічаються вовки вагою 30-40 кг - як моя дружина з кедами :) (та про що це ми?- подивіться на розмір найкращих шкір, що висять в банях і в більярдних в мисливських господарствах, тільки не слухайте байки про цю шкіру і як її здобуто, бо втратите сон назавжди).

Для тих, хто не в курсі,- абсолютно всі без винятку дикі тварини, що мешкають в гірській місцевості,- значно поступаються вагою і розмірами своїм побратимам з рівнин.

Тепер конкретно про хижака 40-45 кг вагою. Одного разу ми провели експеримент і я відбив всі атаки тренованого кобеля добермана просто ударами передпліччя в голову-шию собаки. Головна особливість цього моменту- у мене була підготовка і можливість зосередитись на головному. В умовах дикої природи у разі атаки хижака вагою 45 кг абсолютна більшість людей не зосередиться на правильному захисті. Але повторю ще раз- не слухайте байки про вовків 70-80 кг- такі монстри зустрічаються лише в деяких регіонах РФ та останнім часом слухи повзуть із Чорнобильської зони (вірити, чи ні- особиста справа кожного, тому що там і "кабани по груди дорослому чоловіку", і "яблука родять такі, що із них вилізають хробаки і поїдають коней" (с) Вечера на хуторе близ Диканьки).

2) Найпопулярніший формат зустрічі людини з вовком (і я через такий пройшов, фото викладав в цій темі вище)- це вовк-одинак, або ж вовк-розвідник, але ніяк не зграя. Розповіді в стилі "ми зустріли зграю вовків із 4-6 голів", як правило, закінчуються уточнюючими питанями з мого боку і відповідями, що "зграя пройшла по схилу сусіднього хребта, а у нас був бінокль/фотік-ультразум". Траплялись розповіді із фото-фактами, але такої якості, що ідентифікувати однозначно, що це вовк,- неможливо. Причина- фотомильниця з великим зумом і тремтячі руки. Чи то вовки, чи то зграя здичавілих собак- залишається загадкою.

Зустріч з вовком 1-на-1 (як і з будь-якою одинокою твариною НЕ в період гону!), як правило, не закінчиться агресією з боку тварини, якщо сама людина цю агресію не спровокує. Але якщо говорити про зграю,- то зграя просто не вийде на людей лоб-в-лоб, тому що у них гарно поставлені сценарії полювання, є розвідники, а людина ніколи не входить у плани наших хижаків- вовків і ведмедів.

Для інформації. Період гону у лося/оленя/лані- з серпня по жовтень (вважається, що вересень, але я особисто фотографував заклопотаних самців оленя до середини грудня). Період гону у кабана (дикої свині, вепря)- січень, плюс/мінус півмісяця від місцевості і погоди. Період гону у вовка і лисиці- лютий і теж плюс/мінус аж до місяця від місцевості і погоди в конкретні роки.

3) Проблема все ж існує, але вона в інтернеті. Починати потрібно з того, що вовк- головний конкурент мисливця в полюванні. У сучасного мисливця і у вовка одна і та сама ціль - поголів"я копитних. Але піпл (широкий загал) ведеться на всі ці статті і відео, не розуміючи головного: Мисливці щороку вибивають критичну масу поголів"я копитних (як ситуація з оленем в Карпатах, наприклад, як ситуація по всій Україні з переведенням натурального кабана, дикої свині,- на "мангала"). Але це лише перша стадія "конфлікту" мисливця і вовка! Коли мисливські господарства щороку знаходяться за критичною межею збереження поголів"я копитних,- вони починають волати на весь інтернет, що "Да вы не представляете! Эти волки, серые беспощадные убийцы природы, съедают оленят, поросят и косулят!" :) Оце так! А до цього всі дебіли думали, що вовки харчуються грибами! :) Якось за часів СССРу у нас все гаразд було і з поголів"ям копитних, і з поголів"ям вовків, такі явища, як санітарний відстріл, були страшенною рідкістю. Всі люди знали, що вовк- санітар лісу (степу, тощо), всі знали, що 1 раз на рік в одній точці СССРа вовк відірвав голову чіхуахуа :) - і ніхто не волав в інтернеті, що вовк- це сірий розбійник і його потрібно винищити!

Найближчою аналогією ворожнечі "мисливець-вовк" на основі "любові" до копитних є ворожнеча "мисливець-лисиця" на основі "любові" до зайця і пернатих. Лисиця- такий самий конкурент мисливцям, як і вовк. Лисиця так само потерпає від легенд про те, як вона "зпустошує курятники і тягне за шию останнього півня на селі". Окремої уваги заслуговують байкарі, у яких після двох офіційно відомих випадків скаженого лиса в Криму, - у нас раптом різко все поголів"я лисиці по всій Україні стало "скаженим" і незвичайно агресивним.

Повертаючись до обговорюваної статті:
- вовча зграя не ходить побиратись по туристичних наметах.
- вовк, не робить "Г-р-р-р", якщо його не застали зненацька і якщо це не бійка із сильнішим.
- якщо це все ж напад,- вовк і ведмідь атакують мовчки- не плутаємо із собаками!
- "Г-р-р-р" роблять собаки вівчарів, які вже давно готують колиби та сараї на верхах до сезонного випасу скота і їх собаки постійно поруч з ними, але полюбляють повештатись по туристичним стоянкам.

І повертаючись до справжніх вовків. Я починав свої думки з нагадування про стан полювання на копитних (олень, косуля, кабан, лань). Цим і завершу. Ми повинні навчитись розуміти, що копитні- це кормова база таких хижаків, як вовк і ведмідь, а заєць і пернаті- це кормова база лисиці. І доки наші злочинці, що називають себе "мисливцями", будуть безконтрольно винищуваи кормову базу хижаків,- до тих пір не припиняться розмови про "сірого вбивцю" та "руду шкодницю".

Жоден біотоп не потребує регуляторних функцій від людини, якщо сама людина не втрутилась в цей біотоп і не почала вносити в нього дисбаланс. Отож всі страшні розповіді мисливців про вовка і лисицю- в 99% це прсто алібі наших двоногих злочинців із зброєю. А піпл... А піпл хаває. Чому дивуватись? Про чупакабру, про лохнеське чудовисько, про бандерівців, про "свинячий грип" схавали,- то ж я думаю, що розповіді про потерпілих від вовчого "розбійництва" також легесенько роблять свою справу.

ПС. Зупинився сьогодні у товариша, який нагадав випадок із власного життя. Колись вони з дружиною підібрали поранене косуленя, вилікували і виходили. Косуленя підріс (самець), був прив"язаний до господаря і членів родини, як собачка. Товариш гуляв на природі лісом і косуль завжди бігав поруч навколо нього. Аж одного разу на галявині вони натрапили на двох відпочиваючих пузатих мисливців. Косуль підбіг до них і спробував ластитись- просто він так звик до людей, які врятували йому життя і виходили з поламаною ногою. Мисливці за кілька секунд задушили довірливу тваринку ГОЛИМИ РУКАМИ, а товаришу на його спробу втрутитись пригрозили зброєю із словами: "Не дуркуй, краще підходь через годину на шашлик!".

Це фото вже було, але це єдине моє фото мильницею з такої відстані, не дивлячись на постійну мою присутність в дикій природі по всій території України (крім Чорнобильскої зони відчуження і крім зони АТО).

Изображение

ЗАНАВІС.
Последний раз редактировалось Вячеслав Немировский Сб май 06, 2017 12:01, всего редактировалось 2 раз(а).

Посты: 184

СообщениеСб май 06, 2017 11:41 

Дуже детально все розписано. Супер! А висновок один - людина гірша за всіх вовків, ведмедів, ягуарів і левів, разом узятих...

Посты: 1825

СообщениеСб май 06, 2017 14:28 

Теж подумав про собак. |#smile807| А взагалі, респект В'ячеславу |#smile746| за таку розгорнуту відповідь. Треба її зберегти для відповіді на майбутні такі страшилки...

Посты: 231

СообщениеСб май 06, 2017 14:45 

Колись ночували біля полонини Кук, то зранку теж почули гарчання і обнюхування, виглянув з намета - пастуші собаки, почали гавкати, не давали вийти з намету, поки пастухи не свиснули. Не знаю чи вже там хтось випасає, але варіант можливий цілком із собаками.

Посты: 43

СообщениеВс май 07, 2017 08:00 

Вовки вагою 70 кг є у Чорному лісі під Івано-Франківськом.Ось посилання https://youtu.be/qX5MG0Py_MM Того вовка у 2010 році бачив на власні очі.Він мовчки перебіг стежку перед мною,сіро чорного окрасу.А я ще дивувався,чому пес не гавкає.Потім через пару місяців побачивши сліди діяльності зрозумів що то вовки.Ось фото
Изображение
Крупні стегнові кості повністю не розкушені.

Изображение
Від голови лишилась рдна черепна коробка без морди.

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 1470

СообщениеВс май 07, 2017 08:27 

Samosul писал(а):...

і з якою собакою ти порівняв вовка ???

СообщениеВс май 07, 2017 09:23 

mikha1928 писал(а):

З дуже великою вівчаркою.Перебігав за метрів 100-150 від мене,добре роздивитись не встиг.

Посты: 117

СообщениеВс май 07, 2017 09:40 

сашко писал(а):не треба з вовків робити дурників, вони розумніші за бішість туристів,

Це правда)) |#smile805|

Посты: 1470

СообщениеВс май 07, 2017 18:17 

Samosul писал(а):
mikha1928 писал(а):

З дуже великою вівчаркою.Перебігав за метрів 100-150 від мене,добре роздивитись не встиг.

з кавказською ???
не сміши волохату ..

Посты: 967

СообщениеПн май 08, 2017 07:14 

Samosul писал(а):Вовки вагою 70 кг є у Чорному лісі під Івано-Франківськом.

Ви хочете сказати,що той вовк важить більше ніж Сашко? |#smile501| Да,я посміявся добре.Ну,Сашко,вибач...Тоді Ти- ягня у порівнянні з цим монстром |#smile805|

СообщениеПн май 08, 2017 08:11 

mikha1928 писал(а):
Samosul писал(а):
mikha1928 писал(а):

з кавказською ???
не сміши волохату ..
З німецькою вівчаркою...Є ще така порода собак.Не сміши теж.
Последний раз редактировалось Samosul Пн май 08, 2017 08:24, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПн май 08, 2017 08:13 

Shelax71 писал(а):
Samosul писал(а):Вовки вагою 70 кг є у Чорному лісі під Івано-Франківськом.

Ви хочете сказати,що той вовк важить більше ніж Сашко? |#smile501| Да,я посміявся добре.Ну,Сашко,вибач...Тоді Ти- ягня у порівнянні з цим монстром |#smile805|
Ось відео,це ж не я зняв і написав,для чого це глузування?Там єгері певно зважили вовка. https://youtu.be/qX5MG0Py_MM

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.