Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, Туранчокс, eee, Burs, Бармалейка, Ymka

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3993

СообщениеСр окт 07, 2020 21:33 

Хм, 400 км автономки зимою та без належного досвіду і без проходження цього маршруту влітку..
Авантюра капець.
Відстань. Зимою, якщо середня швидкість буде 15 км за день, а це дуже круто, по часу це місяць
По їжі. На 30 днів плюс резерв, навіть якщо йти на субліматах, це мінімум 400 грам на день.
Пальне. Газ, враховуючи те, що взимку, особливо на високогір"ї, вона у вигляді снігу, треба грам 100-120 на день. 6 великих балонів. Або бензин. А це гємор з прочисткою пальника. Я б брав газ і сокиру, все-таки частина маршруту в лісовій зоні.
Пересування. Без снігоступів кришка, хоча зими різні бувають. Кішки брати без сенсу, необхідність в них невелика, але коли вони реально потрібні, додається сивого волосся. Маршрут проходить і Чорногорою і Мармами, там можуть бути нюанси
Сонячна батарея для гаджетів. Залипнете в непогоду, все крякне, що робити? Автономка ж повна.
Санки? Є куча таких місць, що з рюкзаком стрьомно, не те що з ними. Ушуршати можна, особливо, якщо фірн хороший. Кішки це щк плюс 1,5 кг, снігоступи 2
Яущо б стояла задача пройти ЗТШ зимою і соло, я б ложив на автономку і робив би раз на тиждень скид в цивілізацію забрати попередньо залишену на пошті заброску
І ще одне. Правило перше для зимових гір - ніколи не ходи зимою там, де не був літом. Правило друге - зимою ходити соло не рекомендується. Пожалійте рятувальників
------------------------------------

Посты: 4784

СообщениеСр окт 07, 2020 22:47 

ЗТШ через кожні 15-20-30 км заходить в насєльонку. Це і траса Київ-Чоп,, Міжгір'я, Синевир, Усть-Чорна, Кваси... Переважно хребтами до Чорногори йдуть дороги.
Небезпека - карнізи, хуртовини, тумани- біла пустота, коли не ясно де верх, де низ, мороз.
Снігоступи - маст хев.
Санки- х.з. 25 кіло максимум- можна закупатись в селах. Газ та харчі - новою поштою по маршруту.
А як на мене, Пікуй, Боржава, полонини- це ще норм. А все решта бродінь зарослими, без видів, горбами менше 1000 метрів, взимку без сенсу. Хіба ногі розім'яти.

Посты: 10

СообщениеЧт окт 08, 2020 10:44 

Не могу не поделиться ссылкой. Здесь человек, тоже зимой соло, прошел 240 км по плато Путорана в Сибири.

СообщениеЧт окт 08, 2020 11:11 

Прикладом для наслідування може бути Віталій Дячук

Українець вперше здолав Великий Гімалайський Шлях

Навесні 2019 року турист зі Львова Віталій Дячук почав втілювати в життя свою мрію: пройти пішки Великий Гімалайський Шлях "Great Himalaya Trail" - 1500 кілометровий трекінговий маршрут, що проходить по території Непалу. Проходження маршруту 39-річний Віталій здійснив самотужки.

Він став першим українцем, який пройшов Великий Гімалайський шлях. Зробив це за 74 дні.

Альпініст став п'ятим у світі сміливцем, що наважився пройти шлях самотужки.

https://24tv.ua/pershiy_ukrayinets_yakiy_pishki_proyshov_cherez_usi_gimalayi_zahopliva_istoriya_lvivyanina_foto_n1163945
https://zaxid.net/lvivyanin_vitaliy_dyachuk_stav_pershim_ukrayintsem_yakiy_zdolav_velikiy_gimalayskiy_shlyah_n1482880
https://expres.online/lifestyle/takikh-lyudey-pyat-na-ves-svit-dobrovolets-ato-samotuzhki-proyshov-velikiy-gimalayskiy-shlyakh
https://4sport.ua/special?id=556

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=AiBJJMt3nKk Львів’янин Віталій Дячук – перший українець, який здолав Великий Гімалайський Шлях

Посты: 2709

СообщениеЧт окт 08, 2020 12:41 

1. На форуме уже писали об этом и обсуждали. http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=36&t=116629&start=30
2. Парень не весь маршрут прошел в одиночку. Были места, где он был с проводником. Он об этом говорил. Так что, одиночка условная.
3. Виталий не шел полностью автономку.

Какой пример наследования для ТС тогда? Может я что-то упустил?

Посты: 156

СообщениеЧт окт 08, 2020 12:57 

Ymka писал(а):Хм, 400 км автономки зимою та без належного досвіду і без проходження цього маршруту влітку.....

Загалом все так, тільки наче газу багато порахували.

slv писал(а):ЗТШ через кожні 15-20-30 км заходить в насєльонку...

Такий задум - автономно :). Але ж добре що точок сходу багато у разі потреби

guilty писал(а):...Здесь человек, тоже зимой соло, прошел 240 км по плато Путорана в Сибири.

Та він те плато вже ходив багато разів вздовж та впоперек. Якраз в нього запитував про досвід з санями. І доречі він ніколи не використовував жорстке зчеплення, каже що тільки проблем буде більше на не рівній місцевості.[/quote]

Гость писал(а):Прикладом для наслідування може бути Віталій Дячук

Знаю такого, слідкував за ним ще задовго до його походу. Скажу навіть більше - він піде скоро іншою трасою Гімалайського шляху, що пролягає на вищих висотах. Там вже майже альпінізм, і буде не сам, мінімум вдвох. Напарник у нього вже є.

Виктор66 писал(а):2. Парень не весь маршрут прошел в одиночку. Были места, где он был с проводником. Он об этом говорил. Так что, одиночка условная.
3. Виталий не шел полностью автономку.

В тих місцях просто не можна йти без гіда згідно місцевого законодавства, а інакше Віталій пішов би сам.

Посты: 16

СообщениеЧт окт 08, 2020 19:34 

Хай Вам щастить в цьому сміливому маршруті. Збираєтесь в черговий раз зустріти свій ДН в зимовому поході? Я вже очікую на майбутній відеозвіт.
Сам мрію колись піти в справжній зимовий (хай навіть з 1 чи 2-ма ночівлями) похід, але трохи мерзляк для зимових наметових ночівель.

Посты: 2400

СообщениеЧт окт 08, 2020 21:25 

VetTravel - авантюрист вы еще тот, как я понял.
С интересом буду наблюдать за вашим походом.
Жаль, что меня нет в фейсбуке и Инстаграмм. Но, если ваш профиль открыт, то можно и так читать.
Ваш опыт прошлых походов, думаю, поможет вам подготовиться.
Было бы интересно почитать вашу раскладку по продуктам, да и список снаряжения, который планируете брать с собой.

СообщениеЧт окт 08, 2020 21:30 

В данном случае тот факт, что маршрут часто выводит в населенку, большой плюс - это и возможность сойти с маршрута, и на случай небольших форс мажоров, которые не требуют прерывать маршрут в случае, если есть возможность где-то получить помощь.
Ну и возможность знать, на каком участке пути вас искать ;) (шучу)

Посты: 305

СообщениеЧт окт 08, 2020 23:11 

Треба брати шерпів
І тоді все реально.

СообщениеПт окт 09, 2020 07:43 

u076 писал(а):Хай Вам щастить в цьому сміливому маршруті. Збираєтесь в черговий раз зустріти свій ДН в зимовому поході? ...

Дякую. Саме в цьому поході не вийде, в мене ДН трішки раніше.

Евгений 2012 писал(а):...если ваш профиль открыт, то можно и так читать...
...Было бы интересно почитать вашу раскладку по продуктам, да и список снаряжения, который планируете брать с собой...

Наче відкритий. Я можливо в телеграмі зроблю групу. Чомусь здається там буде краще писати - немає такого навантаження на трафік як в тих соцмережах, а інтернет можливо буде поганенький. Може хтось підкаже, Телеграм з поганим інтернетом краще ж буде працювати в плані щоб просто відправити текст та фото?
Списків ще ніяких не робив, нічого не складав, не важив. Так, в загальному тільки. Головну проблему (чи невизначенність) в поході бачу саме в їжі. Ще досі не можу для себе знайти продукти.
Брав два рази з собою сушену їжу, сам сушив. Не дуже вникав, варив все, а потім висушував. Ну не йде вона мені чомусь, та то скоріш через "самосуш". Половину повикидав у поході, поповнював потребу в енергії своєю вагою :)
І ще ж така історія... Сушив кашу гречану, так від неї найбільше вернуло. І от цього року куштував різну сушену їжу від віробників. Так гречка абсолютно не лізе, відразу блювати хочеться, навіть смаку не розпробував, тільки в рот і все. От така смакова пам'ять вийшла :) Макарони 50 на 50, бо я їх також сушив колись сам, і також не йшли. Містика... Всі інші страви нормально заходили. Та то у звичайних поїздках на авто, а от в поході хто зна як буде.
Виходить що сушену їжу буду брати, типу заводську, випробовувати. Але ще й щось інше, звичайніше, обов'язково візьму, на запас. Ну і м'язів нагнати потрібно, щоб резервний білок був :)
Последний раз редактировалось VetTravel Пт окт 09, 2020 07:52, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПт окт 09, 2020 07:47 

Шерпы для VetTravel! Хорошая мысль. |#smile603|
Шерпы несут снаряжение свое и VetTravel. Никаких закупок в населенке. Идут впереди подальше, зачастую вне зоны видимости. Несут почти всю снарягу. У VetTravel только самое необходимое.
Шерпы ставят палатку и оставляют все необходимое для ночевки.
Поддерживают связь для координации действий.
VetTravel идет один. В населенке ничего закупать не надо.
Идет один? Да.
Поход автономный? Да.
Зимой? Да.
Формально, все условия, изложенные VetTravel в топикстартере, соблюдены! |#smile614|

СообщениеПт окт 09, 2020 07:56 

Виктор66 писал(а):Шерпы для VetTravel! Хорошая мысль. ...|

Ну все, розкусили... Тепер же всі будуть слідкувати за цим і точно побачать... Все пропало, ну потрібно було ж вам таке написати. Хоч бери й відміняй тепер. |#smile709|

СообщениеПт окт 09, 2020 08:25 

Та, да.
Насмотрелся я на видосы, в которых автор вынужден доказывать, что все было так, как он показывал и рассказывал. Хорошо, когда критика конструктивна.
А то бывают невменяшки. Однако, на данном форуме, такого не замечал. Все, по крайней мере пишущие, подобными глупостями не страдают.
Все остается в рамках шуток. |#smile807|

СообщениеПт окт 09, 2020 10:46 

VetTravel писал(а): Головну проблему (чи невизначенність) в поході бачу саме в їжі. Ще досі не можу для себе знайти продукти.
Брав два рази з собою сушену їжу, сам сушив. Не дуже вникав, варив все, а потім висушував. Ну не йде вона мені чомусь, та то скоріш через "самосуш". Половину повикидав у поході, поповнював потребу в енергії своєю вагою :)
І ще ж така історія... Сушив кашу гречану, так від неї найбільше вернуло. І от цього року куштував різну сушену їжу від віробників. Так гречка абсолютно не лізе, відразу блювати хочеться, навіть смаку не розпробував, тільки в рот і все. От така смакова пам'ять вийшла :) Макарони 50 на 50, бо я їх також сушив колись сам, і також не йшли. Містика... Всі інші страви нормально заходили. Та то у звичайних поїздках на авто, а от в поході хто зна як буде.
Виходить що сушену їжу буду брати, типу заводську, випробовувати. Але ще й щось інше, звичайніше, обов'язково візьму, на запас. Ну і м'язів нагнати потрібно, щоб резервний білок був :)

Может вы просто не поняли технологии ее приготовления?
Или рецепт был не самый удачный?
Мне в походах больше всего нравится именно своя сушка, я уже научился делать ее под себя - можно добавить какие-то приправы, сразу сделать смесь, которая по вкусу.
Правда приготовление требует времени, иногда ленюсь и просто покупаю готовую.
Время у вас есть, думаю, стоит вам поискать готовые рецепты в интернете
Еще практиковал так - покупал сушку, в том числе здесь, на форуме. Отдельно, по ингредиентам. А дома уже смешивал, или дозировал, чтобы в походе остально только приготовить.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Сколько глаз было у Мао Цзэдуна? (Введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.