Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, eee, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5 ... 10, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3767

СообщениеВс май 06, 2018 10:46 

Коло Бреюбенескулу розпалення вогнища заборонено!!! Навіть аби висушити мокре взуття. Це територія КБЗ. Не робіть більше такого, за це треба відривати руки, так як дров там немає, рубають жереп.
Озеро "Неистовое" - це де таке? Можливо Несамовите? Топоніми не перекладаються
------------------------------------

Посты: 1428

СообщениеВс май 06, 2018 12:42 

І щось не зустрічав в темі загублених-знайдених речей повідомлення про знайдений тент від Фьорда-Нансена. Прикишенив? |#smile784| А комусь він ж потрібен. Хтось за нього заплатив гроші. |#smile614| Негарно.

Посты: 173

СообщениеВс май 06, 2018 13:55 

Ymka писал(а): Не робіть більше такого, за це треба відривати руки

Вибачаюсь за відвертість. Якщо автор цих слів такий "діловий", то краще йдіть і розбиріться з браконєрами, лісокрадами, заготівниками лік.рослин. А потім вже відривайте туристам руки, які спалять декілька гілочок сухого жерепу і тим самим не принесуть ніякої шкоди.Я б подивився як Ви це будете робити( ламати руки туристам). За паління передбачений штраф, а за ламання рук- грати. І не закликайте інших таке робити. Чоловік перший раз в поході по Чорногорі, можливо навіть і не знав правил поводження в заповідку, а бо взагалі що там знаходиться. І було б цікаво побачити як Ви б захищали заповідну територію коли б зустрілися з декількома браконєрами зі зброєю і в балаклавах як це було зі сторожем на стаціонарі під Петросом. Тоді б рук виривати незахотілося б. А туристу який і не знав можливо законів - то можна?
P.S. Про себе. Сам користуюсь газовим балоном

Посты: 1851

СообщениеВс май 06, 2018 15:08 

Там художній твір на тему подорожі у незвіданне )) і боги тент послали і Робінзон голив писок на 2 день самотності у водах найвищого озера України але боги дрів не послали йому тому сушив мокрі портянки за пазухоУ і бачився йому Еверест під час вкладання на лопатки могутньої Ґоверлі від кисневого голодування після підкорення всіх 2000 тисячників Чорногори.. . .
Навіть якщо туристу повідривати руки за те що пробував щось палити біля Бребенескула)) в нього залишаться ноги щоб затоптати відмираючі види які ще поки ростуть в Біосферному . .
Ті всі сходження і підкорення . . ..подивіться на еррозію зі сторони Заросляка. Пора ставити шлагбаум і колючий дріт років на 5 бо піпєц. На Дземброні теж обов'язкове КПП чек пойнт - сокири відбирати в туристів - немає пальника і балону - тусуй додому нєфіг пертися щоб допалювати останній жереп. А автору можна добровільно сплатити штраф у вигляді доброчинної пожертви в 10 ти кратному розмірі )) не знання закону не звільняє від відповідальності )) якщо в нього є сумління за правопорушення ))
А то мемуари про похід пише а штраф за порушення режиму перебування в зоні біосферного заповідника жаба тисне добровільно заплатити))

Посты: 6

СообщениеВс май 06, 2018 16:09 

Андрюха стр писал(а):І щось не зустрічав в темі загублених-знайдених речей повідомлення про знайдений тент від Фьорда-Нансена. Прикишенив? |#smile784| А комусь він ж потрібен. Хтось за нього заплатив гроші. |#smile614| Негарно.

Нашел тему и написал о находке..
Последний раз редактировалось Black_Stalker Вс май 06, 2018 18:15, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВс май 06, 2018 16:22 

Карпатські Боги можуть і блискавкою гепнути за порушення правил перебування в КБЗ .
А ти убалтивание работніка не сплачувати 30 гривень це позиція зайця який хоче кататися безплатно в хорошому транспорті і доказує що так має бути бо єму далжни.
Тому треба шановні й добровільно в 10 ти кратному розмірі надіслати сумлінну пожертву за те що порушили правила)) . Вас совість не буде гризти і іншим приклад)) і розмістити оголошення про знайдену річ бо хтось загубив і плаче а ви знайшли і радієте. Порушено закон гармонії.

Посты: 1940

СообщениеВс май 06, 2018 18:08 

Не повезло вам с погодой, жаль. На ЧХ есть что посмотреть. Но, надеюсь, это не отобьет желание ходить в горы. Отчет информативный, фото тоже.
Уроки, о которых вам написали, учтите и в следующий раз следуйте правилам, будете получать радость от походов.

П.С: объявление в соответствующем разделе уже видел, плюс вам за это.

Посты: 91

СообщениеВс май 06, 2018 18:10 

Добре пройшлись, з погодою Вам також було досить непогано |#smile706| (на фото є трохи блакитного кольору) .
Вважайте саме це це за дари від гуцульскіх богів.

Як буде в наступному поході? Мабуть ще краще.
Цікаво буде прочитати наступний звіт, в якому не буде різати око читача слова "покорения" іт.п

PS Якщо не знайдете власника загубленого тенту, то хоч занесіть до гірських турпритулків якісь корисні дрібниці.
Борг треба повернути.

Good luck!
Последний раз редактировалось vrs Вс май 06, 2018 18:12, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВс май 06, 2018 18:11 

Black_Stalker писал(а):Не знал про такую тему на форуме.
Я думал,что это была божественная поддержка.Это не впервые подобное))

Когда боги Карпат посылают подобное, там всегда мелким шрифтом написана вот эта ссылка, но, похоже, вы это уже поняли ;)

http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=20&t=51513&start=345

Посты: 189

СообщениеВс май 06, 2018 18:45 

jerry писал(а):...убалтивание работніка не сплачувати 30 гривень це позиція зайця який хоче кататися безплатно в хорошому транспорті і доказує що так має бути бо єму далжни...

Колись давно...ще при перших проходах КПП КБЗ,при сплаті обовязкових 10-30-ти гривень почув фразу охоронника який в мене брав гроші до свого напарника,коли я троха відійшов:
-Вставай до магазину "ГРОШІ ПРИНЕСЛИ"... |#smile766|
Від тоді принципово не даю "решалам" КПП жодної копійки..просто ігнорю та в грубій формі шлю подалі..
Свою частину оплату послуг намагаюсь компенсувати розчисткою тур.стоянок та збором мусору по маршруту...
В такому вигляді який зараз є,ці КПП безглузді..

СообщениеВс май 06, 2018 19:23 

jerry писал(а):...Менталітет убогості? Податки не сплачувати і все отримувати на халяву? На КПП заходиш споачуєш береш квитанцію при тобі записують в журнал таким чином ти робиш свій малюсінький внесок бо так ТРЕБА по правилах...

Невже Ви дійсно думаєте що сплачуючи ННу к-сть грн на КПП "охороні" Ви поліпшуєте "екологію" та туристичну доступність Карпат????? |#smile735|
Тільки вивчаючи та виховуси в собі туристичну культуру(не смітити,не шкодити.. не залишати по собі "ЖОДНОГО СЛІДУ" при перебуванні на природі та ін..)ми зможемо зробити "свій малюсінький внесок" в питанні збереженні Карпат..
Десь так вважаю я..

Посты: 331

СообщениеВс май 06, 2018 19:33 

А хіба по дорозі на Заросляк вже прибрали кпп? Там де ур. Завоєля.

Особисто мої спостереження. Природоохоронні території від звичайних в нас відрізняються наявністю цих кпп і збиванням грошей. Так само рубають ліс (є зони, де це можна офіційно робити), катаються вантажівки, квадроцикли і джипи, збирають ягоди спеціальними чесалками, відстрілюють дичину, відловлюють рибу сітками і т.д. Ну і сміття теж всюди, навіть цю купу з Заросляка вивезти не годні.

От цікава інфа https://tsn.ua/ukrayina/u-karpatah-lisnichi-zastrelili-ris-yaka-vnesena-do-chervonoyi-knigi-1038345.html . І наступний матеріал на цій же сторінці.

І не треба з закордоном порівнювати. Там сам підхід до правил і законів інакший. І не лише за гроші, он маршрут на Язик Троля в Норвегії безкоштовний (принаймні, був) і відносно чистий.

СообщениеВс май 06, 2018 19:47 

Ще в 90-96 коли я водив групи і зимові Ґоверляни я не зважав на те що автобус з дітьми яких я веду на Ґоверлу стоїть 2-3 години в Яремчі біля дирекції національного парку щоб я міг сплатити суму за відвідування КПЗ. Ми чекали сплачували і їхали з чистою душею . Аналогічно проходячи КПП на Заросляк чи КПП на Лазещину я так роблю завжди заходжу залишаю те що маю залишити згідно прейскуранту беру квитанцію і йду далі . Сміття і тд це не обговорюється.
Суспільство і держава починається з нас. Якщо ми нехтуємо правилами ми перетворюємо суспільство в бидлан.
Коли в нас буде елементарна етика яка йде від особистого розуміння що за відвідування території національного парку ми повинні для підтримання порядку і забезпечення функціонування структури обслуговування цього парку залишати свій матеріальний внесок у вигляді невиличкої суми коштів - тоді можливо через десяток років ми отримаємо результат.
Бо скажімо де я бував і в країнах так званого 3 го світу - чомусь в національних парках чисто. Бо турист розуміє що треба за вхід щось заплатити бо є правила.
Чомусь ніхто скажімо не йде в обхід в парк Єлоустон без оплати. .бо розуміє що якщо рейнджер запитає про оплату дозволу а його не буде то доведеться вже сплатити не 15 доларів а 150 . .
Аналогічно якщо є на вході таблиця де вказано що вогонь палити нізя а рейнджер піймає на порушенні правил то буде ще більший штраф. .
Власне тому немає чим хвалитися - аля я парєшал і гулял нахаляву . Це не аргумент що мол кошти зі збору за відвідування КПЗ йдуть на горілку директору нацпарку . ..
В Перу на треку Аусангейт на висоті 4500 біля лагуни де можна ставити намети до мене підійшла жіночка місцева яка розмовляла на мові Кечуа і заледво розуміла іспанську лише показала що мені треба сплатити 10 солес бо я тут стою і проходжу по заповідній частини Невадо Аусангате. . .у неї були квитанції ...мене не цікавило куди йдуть ці кошти - якщо ця людина попросила заплатити - треба платити)) хоча за 6 днів треку я зустрів лише 4 туристів і 2 х пастухів лам і альпак . Непал - спробуй пройти без ТІМС пост в Сагармату ))) можна але нафіга корчити з себе сільноумного хитрожопого туріста яких всіх перехитрив ?)) Це смішно особливо в співвідношенні 10-30 нехай навіть 100 гривень. - якщо ми так любимо рідні Карпати то чому ми сплачуємо в інших країнах за вхід в національній ні парки але стараємося ігнорувати оплату на рідній землі.

СообщениеВс май 06, 2018 20:02 

В такому вигляді який зараз є,ці КПП безглузді

Класна фраза))
Відмінити КПП це раз.
Прибрати всі таблиці що вказують що ви входите на територію національног парку і тд
Прибрати всі таблиці де вказано що неможна палити вогнище ловити рибу смітити і тд.. .
Нафіга воно все все і так зрозуміло що чєловєк хозяін природи))
Нафіга безглузді КПП і навіщо там журнали запису ? Нафіга журнали запису в КРЗ?))
Та най собі ходять ті туристи де хочуть)) а рятівники і лісники потім скажуть)) а нєту запісі - пропав турист ? То де він ішов ? Чи ми його шукати маємо? Він інструктаж пройшов ? Ні - ...гроші сплатив за вхід ? Ні- значит. Не було туриста . . .де йшов куди йшов і тд незнаємо . Де шукати теж не знаємо. . .
Такі безглузді ті КПП . . . .нікому не потрібні )))

СообщениеВс май 06, 2018 20:30 

jerry писал(а):В такому вигляді який зараз є,ці КПП безглузді

Класна фраза))
Відмінити КПП це раз.
Прибрати всі таблиці що вказують що ви входите на територію національног парку і тд
Прибрати всі таблиці де вказано що неможна палити вогнище ловити рибу смітити і тд.. .
Нафіга воно все все і так зрозуміло що чєловєк хозяін природи))
Нафіга безглузді КПП і навіщо там журнали запису ? Нафіга журнали запису в КРЗ?))
Та най собі ходять ті туристи де хочуть)) а рятівники і лісники потім скажуть)) а нєту запісі - пропав турист ? То де він ішов ? Чи ми його шукати маємо? Він інструктаж пройшов ? Ні - ...гроші сплатив за вхід ? Ні- значит. Не було туриста . . .де йшов куди йшов і тд незнаємо . Де шукати теж не знаємо. . .
Такі безглузді ті КПП . . . .нікому не потрібні )))

Блін.."німий з глухим" розмовляє.. ПОКИ туристи будуть надіятись на порятунок КПП КБЗ,а не на власні "мізки" доти будутуть "герої" яких мали спасти..дати навігатор,і т.д. ітп....
Де публічний кошторис використання коштів які збирають з туристів,..
Більшість табличок які Ви бачите на маршрутах встановлено не за рахунок КБЗ та внесків які сплачуюють туристи на входах в КПП...
Не перебільшуйте значення держ.служб..більшісь туристичної роботи по маршрутах роблять ГО "Карпатські Стежки" та поодинокі ентузіасти..в тому числі з нашого форуму.

СообщениеВс май 06, 2018 20:31 

Від тоді принципово не даю "решалам" КПП жодної копійки..просто ігнорю та в грубій формі шлю подалі

Ще одна чудова фраза)) хотів би я особисто побачити цю картину на КПП Лазещина або КПП перед Заросляка )) як турист заходить на КПП і каже - сиш ти рЄшала- я тобі нічого платити за прохід на Чорногору не буду і посилання в грубій формі )))
Це виглядає на дуже не виховані биковські панти - бо там на КПП не рішали сидять а живі люди працівники з мізерною зарплатою які в любу погоду виходять на розшуки отаких мудрагелів які посилають в грубій формі цих так званих рЄшал.. . і потім губляться в горах...
Прикро таке читати.. .
А питання - люди в загонах КРС теж рєшали??
А ви за кордоном не пробували рейнджера обізвати рєшалою і послати в грубій формі подалі за те що він запитав вас про сплату за відвідування заповідної території ??

СообщениеВс май 06, 2018 20:42 

Дійсно пан здається глухий ))
Де публічний кошторис використання коштів які збирають з туристів,..
Більшість табличок які Ви бачите на маршрутах встановлено не за рахунок КБЗ та внесків які сплачуюють туристи на входах в КПП...
Не перебільшуйте значення держ.служб
А хто Вам зобов'язаний публічний кошторис показувати з використання коштів ?))
Зробіть запит .. .
І подивіться сайти національних парків. - там є прейскуранти.
Тобто з вашої думки не потрібно національні парки і структура яка їх обслуговує.
І не потрібен збір коштів за вхід бо ви особисто готові любого працівника національного парку в кожній країні обізвати рєшалою і послати в грубій формі )) ГЄРОЙ прямо))
Спробуйте це геройство проявити в Венесуелі)) коли захочете подивитися на водоспад Анхель)) пошліть в грубій формі мєсного рєшалу))
Ну або в Мексиці на шлагбаумі перед нац парком вулкану Орісаба пошліть озброєного мєсного рєшалу )) запитайте про кошторис використання ваших коштів )) публічний )) і вам особисто звіт )) в процента з що на скільки потрачено з ваших 250 песос ))

СообщениеВс май 06, 2018 20:53 

to jerry

А прокоментуйте тоді факт наявності джиперів і всього іншого, переліченого в моєму повідомленні, на території заповідників і національних природних парків в контексті охорони природи. І заодно браконьєрство у виконанні лісників. От все те за посиланням.

Не кажу, що всі такі. Але от особисто мені хочеться бачити результат цих внесків. У вивезенні смітника, наприклад. На тому самому Синевирі, теж людному місці, відносно чисто.

Різниця з закордоном в тому, що в пристойних місцях гроші дійсно йдуть на охорону природи. І там заплатити не шкода абсолютно. А в нас "на магазин", на патрони і т.д.

До речі, рятувальна служба є окремою структурою. І відноситься навіть до іншого міністерства.

СообщениеВс май 06, 2018 21:00 

Я не розглядав питання про люмпенів ліси пів сміття і тд.
Я особисто розглядав питання - особистого бикування і пантів аля я дагаварілся і нє заплатять 30 грівєнь
Або я посилаю рішал на КПП в грубій формі і йду собі гуляю де хочу - відео в студію як пан посилає в грубій формі працівника з КПП на Лазещина чи скажімо заходить брати дозвіл на Марамароси і теж посилає в грубій формі - кому ці панти треба ??
Бо це панти . . .
Питання НЕ сплачую за прохід бо . . . . . .джипери їздять лісники рубають і тд і тп це дешеве самооправдання власного жлобства - бо такі карти і жлобство ви не проявити ніколи на території іншого національного парку в іншій країні так само як і не будете ганяти панти будучи туристом в США чи в Польщі - взявши авто на прокат і їдучи з перевищенням швидкості - поганяти там панти вимагаючи відеореєстрацію чи вимагати посвідчення в поліцейського не вийде )) панти можна ганяти тільки на халяву в себе в Україні))
Последний раз редактировалось jerry Вс май 06, 2018 21:10, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВс май 06, 2018 21:01 

Робота структури національних парків це не тільки таблички і туристичні маршрути.
Зверніться в міністерство екології і охорони навколишнього середовища поцікавтеся куди ваші кошти йдуть)) алеж вам відповідь не надішлють бо ви не сплачуєте і посилаєте працівників національного парку в грубій формі куди подалі ))
В інших країнах теж є го типу карпатських стежок і тд . Апалачіан трейл в США
Пасифік Крест в США - маршрути через всю територію США підтримуються не державою..впорядковуються інтузіастами але- там де маршрут проходить через заповідні території - байдуже чи ти член групи карпатські стежки чи член грінпісу - за прохід- заплати навіть якщо ти маєш нобелівську премію за спасіння рідкісного виду мухи ЦЕЦЕ від вбивання злими туристами. ..бо є ПРАВИЛА . . .

Посты: 76

СообщениеВс май 06, 2018 21:17 

Нехай краще своїх місцевих лісників навчать ліс ліворуч не штовхати і бардаку з гниючого поваленого лісу не влаштовувати, а потім в місцевому вагончику бабло пропивати і в устілку нажіраться.
Туристи в місцевих магазинах і притулках гроші залишають і таким чином непрямо податки платять, хоча вони не в ті кишені все рівно потрапляють.
А що треба як в європі в іншу крайність кидатися. Заборона на заборону і вже туризм не туризм. Іноземці хіба до нас в Українcькі гори не через це їдуть, хоча у нас і брудніше начебто
Просто кожен повинен усвідомлювати важливість турботи про подарований дім (землю) Об'явлення 11:18

СообщениеВс май 06, 2018 21:24 

Мне интересно, Кораn, вам нравится жить в стране, где законы принимаются, а на деле люди не хотят их соблюдать. При попытке взять плату, вас посылают в грубой форме. Где берут взятки и смеются над тем, кто пытается быть законопослушным?
И ещё мне интересно - если бы те ребята, которых вы послали в грубой форме, отделали вас, например дубинками за попытку незаконного проникновения на территорию заповедника? Вы пошли бы и написали на них заявление в полицию? Мол, пытался незаплатить, послал их в грубой форме, чтобы им было понятнее, а они, гады, взяли и избили меня!

СообщениеВс май 06, 2018 21:25 

Чого далеко бігати ?) Збігайте в Татри погуляйте стежками над Попрадом ))
Там все безкоштовне.тож не заповідник. Там теж можна мєсних рєшал послати ))
В нас туризм став за останні роки масово комерційним - питання зібрати побільше народу і за певну суму вигуляти рідними Карпатами. Ніхто тим туристам яких тисячами везуть на Заросляк ( для прикладу) не каже що за сміття доведеться платити їхнім дітям і що їхні внуки мабуть ту Ґоверлу вже не побачать або побачать ліс завалений сміттям . Гіди розповідають лише байки і не слідкують чи 100 осіб посрали в туалеті чи в лісі і чи ті 100 забрали з собою пляшки і плащнакидки куплені внизу в ґенделиках. Гіди теж посилають РєШал на КПП подалі в грубій формі мабуть тому ті рєшали образилися в грубій формі на туристів і нічого не роблять туристи не платять - зарплати немає то вони що винні комусь щось??

СообщениеВс май 06, 2018 21:40 

https://www.nps.gov/yose/planyourvisit/fees.htm
http://www.mountkilimanjaroguide.com/kilimanjaro-fees.html

Хочете щоб національні парки функціонували - подивіться як воно функціонує в США.Африці.

Тут люди з цілого світу не важливо хто ти - ти виконуєш правила в країні не важливо звідки ти приїхав і тд.
Україна практично один народ - який щвеважає правила які сам собі встановлює - Зрада - починається з самого себе . .

І почитайте правила скажімо по Татрах які є теж частиною Карпат))
http://www.tanap.org/national-park-rules/
Це правила для туристів
Там практично ніде нізя ходити

СообщениеВс май 06, 2018 21:53 

Важно, чтобы законы принимались в согласии с конституцией (высшим законом) и не противоречили ей. http://evropa.in.ua/index.php/normativnye-dokumenty/81-zakon-ukrainy-o-svobode-peredvizheniya-i-svobodnom-vybore-mestozhitelstva-v-ukraine
А если что-то меня ограничивает в передвижении (например лесник требующий денег и не показывающий при этом ни какого документа, еще и с будуна), даже пусть это будет закон, если он противоречит конституции, то это незаконный закон. Извините за тавтологию.
А у нас в стране, да и не только у нас законы пишутся под тех, кто законно-незаконно позволяет вырубать и вывозить карпатские леса, а козел отпущения турист, который веточку сжег, чтобы согреться.

СообщениеВс май 06, 2018 22:01 

Евгений 2012 писал(а):Мне интересно, Кораn, вам нравится жить в стране, где законы принимаются, а на деле люди не хотят их соблюдать. При попытке взять плату, вас посылают в грубой форме. Где берут взятки и смеются над тем, кто пытается быть законопослушным?
И ещё мне интересно - если бы те ребята, которых вы послали в грубой форме, отделали вас, например дубинками за попытку незаконного проникновения на территорию заповедника? Вы пошли бы и написали на них заявление в полицию? Мол, пытался незаплатить, послал их в грубой форме, чтобы им было понятнее, а они, гады, взяли и избили меня!

Е-ххх далеко Ви шановні від Карпат живете....в мізках туриста мають бути закладені правила поводження на природі..а не від того що він прочитав на табличці перед входом в парк...
До речі пробували вже "отделать" дубинками,але нажаль не вийшло бо крім фрази "туво маєш заплатити".. "кудой туво йдеш" та бухого "мичання" не спромоглись нічого сказати...так,що не говоріть мені про адекватних працівників держ служб...

СообщениеВс май 06, 2018 22:06 

Правила поведения на природе, правила и культура общения - они не взаимоисключающие.

Я не говорил про адекватных работников парка или каких-то госслужб. Если человек мычит на работе, это не значит, что мы не должны выполнять законные требования
Последний раз редактировалось Евгений 2012 Вс май 06, 2018 22:14, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВс май 06, 2018 22:10 

Незнайка писал(а):Важно, чтобы законы принимались в согласии с конституцией (высшим законом) и не противоречили ей. http://evropa.in.ua/index.php/normativnye-dokumenty/81-zakon-ukrainy-o-svobode-peredvizheniya-i-svobodnom-vybore-mestozhitelstva-v-ukraine
А если что-то меня ограничивает в передвижении (например лесник требующий денег и не показывающий при этом ни какого документа, еще и с будуна), даже пусть это будет закон, если он противоречит конституции, то это незаконный закон. Извините за тавтологию.
А у нас в стране, да и не только у нас законы пишутся под тех, кто законно-незаконно позволяет вырубать и вывозить карпатские леса, а козел отпущения турист, который веточку сжег, чтобы согреться.

Если с вас просто хотят взять денег и при этом не дают никаких квитанций или чеков об оплате, дело другое. Я тоже, скорее всего, не стал бы платить. Но, в любом случае, в грубой форме не стал бы никого никуда посылать.
А если есть квитанция, печать и т.д. - то тогда человек, отказывающийся платить - нарушитель.
Куда идут деньги - есть контролирующие органы, это их работа. Напишите запрос, потребуйте от них отчёт

СообщениеВс май 06, 2018 22:11 

Нажаль відео не маю,але відбувались ці випадки конкретно на КПП "Лазещина" та "Заросляк" і хочу Вас запевнити що "контингент" там з минулого року не помінявся..

СообщениеВс май 06, 2018 22:16 

Турист який сжог вєточку там де можна сжигать вєточку - не турист )) бо він гість там де природа живе своїм життям і за своїми правилами - турист який цього не розуміє - не турист а нищівник екології знищував планети
Турист який ухиляється від сплати коштів за відвідування заповідної території порушник режиму бо він нехтує правилами встановленими законодавчою базою
Знову ж самооправдання з посиланнями на конституції закони і тд . .
Турист який пішов добровільно в експедицію на Мак Кінлі сплачує 370 баксів плюс 10 баксів за вхід в парк
Отримує біотуалет який має здати рейнджери
Не здаш )) заплатиш штраф потім. . А ми тут плачемо за сплату 30 гривень і хочемо національні парки))
І палити вогнище де хочемо бо є контраргументи - пагані лісники пагана держава і тд. . .безглузді аргументи чому я не сплачую кошти за вхід на територію національного парку в Карпатах або чому я вважаю що можу палити вогнище де завгодно))
Якби була законодавча база - турист сплачує штраф 500 доларів за те що спалив гілячку режепняка на Несамовитому - не було б тем чому там вирубали жереп.

СообщениеВс май 06, 2018 22:19 

Евгений 2012 писал(а):Если с вас просто хотят взять денег и при этом не дают никаких квитанций или чеков об оплате, дело другое. Я тоже, скорее всего, не стал бы платить. Но, в любом случае, в грубой форме не стал бы никого никуда посылать.
А если есть квитанция, печать и т.д. - то тогда человек, отказывающийся платить - нарушитель.
Куда идут деньги - есть контролирующие органы, это их работа. Напишите запрос, потребуйте от них отчёт

В тому той справа що при великих групах вони виписують квитанції,а коли я-одиночка спитав про чек,мені відповіли,щось типу нема паперу,чи нащо він тобі..??на мої спроби відмовитись платити без чеку,послідували погрози,що знайдуть на маршруті і т.д...
Це було в жовтні на Заросляку..Нажаль не сфоткав морду того "спасателя"..

СообщениеВс май 06, 2018 22:25 

С нашими всеми службами судами и органами, чтобы что-то от них добиться, надо не абы каким юристом стать. Тогда придется не туристом а юристом быть. Вы что не видите как система работает. Как слепые котята слушай.
Налоги чего растут? И почему дерут на каждом шагу? Потому, что сами воруют по безпределу и других побуждают. Ведь вопрос не в 30 грн. а в принципе. И заметьте налоги платят бедные туристы и пенсионеры а корпорации или алигархат потом эти деньги через дотации от правительства деребанят. У нас по большей части все держится на волонтерах и добровольцах. И те же заповедники на сколько можно приводят в порядок они и маршруты рисуются и даже данные в корректировке карт дают. А те кто налоги собирает и копейки туда не вкладывает. Поэтому эти бедные рабочие и пытаются всеми правдами и неправдами с туриста деньги содрать, чтоб хот как то прожить или пропить.
Я если буду идти и с меня потребуют 30 грн., а я предложу бутылку пива или водки разве они меня не пропустят?! еще как и две справки с печатями нарисуют. "Разруха не в клозетах разруха в головах" сказал доктор Преображенский. Я видел как местные любители Карпат относятся к своему достоянию.

СообщениеВс май 06, 2018 22:27 

Кораn, пытались просто «заработать» денег, это понятно.
В таком случае и я не стал бы платить, как уже писал.
Соло я не хожу, не знаю, дают ли они квитанции в таком случае, а в группах всегда давали, поэтому платить я не отказывался
А фото «народного мстителя» не мешало бы, прославили бы человека на форуме среди туристов. Может кто и в соц сетях бы его прославил

СообщениеВс май 06, 2018 22:40 

Евгений 2012 писал(а):...А фото «народного мстителя» не мешало бы, прославили бы человека на форуме среди туристов. Может кто и в соц сетях бы его прославил

Не "злопамятний" тому й забув..Взагалі стараюсь не конфліктувати на маршрутах в горах,але пару разів доводилось відстоювати свою позицію(пастухи,місц.жителі..)
Тому завершу дискусію..Мир нам всім..в житті та в подорожах...

СообщениеВс май 06, 2018 23:18 

В догоночку до останнього - де миру всім - не забувайте що в горах в лісі і тд - ми гості а не господарі . Аналогічно на верхах - пастух чи місцевий лісник там виріс - а ти прийшов з Львова. Дніпра.Одеси.Києва.і тд. І доказуєш свою правоту. - шануй тих людей
Які там живуть а не вчи їх жити так як ти вважаєш за потрібне. Ліс їх годує вони краще знають ту природу де народилися. Туристи приходять і .. . .а ті люди там народилися і живуть. Це всерівно що приїхати на Кавказ чи на памір в таджикістан і вчити місцевих своїм правилам життя.

Посты: 1666

СообщениеПн май 07, 2018 05:41 

jerry писал(а):...
Суспільство і держава починається з нас. Якщо ми нехтуємо правилами ми перетворюємо суспільство в бидлан.
...

СообщениеПн май 07, 2018 05:46 

Kopan писал(а):...
В тому той справа що при великих групах вони виписують квитанції,а коли я-одиночка спитав про чек,мені відповіли,щось типу нема паперу,чи нащо він тобі..??на мої спроби відмовитись платити без чеку,послідували погрози,що знайдуть на маршруті і т.д...
Це було в жовтні на Заросляку..Нажаль не сфоткав морду того "спасателя"..

бла-бла-карбла ... бо в них тих папірчиків на два роки наперед ...

СообщениеПн май 07, 2018 07:56 

То, что он там вырос это не значит, что у него больше прав, чем у любого украинца. А уважать надо за человеческие качества, а не за хамское поведение. Когда этот пастух, вдруг, так повезло нацарював денег и приехал на море в Одессу, если он у себя там пьянствует и у туристов то денег просит то водки, так и на море себя ведет, что после него из песка на пляже машинами выгребают и мусор и окурки.
Есть туристы беспредельщики и есть и местные беспредельщики, а украина для всех граждан и гостей, что море, что горы. Это принадлежит народу и если ставят шлагбаумы и денег просят, а еще хуже если отгребают в свои владения, как можно увидеть в Карпатах и на черноморском побережье часть того, что принадлежит народу, то это незаконно.

СообщениеПн май 07, 2018 08:28 

А если посмотреть на тех кто законы пишет. Так они пишут их так, как сказано здесь (Псалом 94:20). Тот купил себе образование, другой даже среднего не закончил, третий три класса и коридор, четвертый после зоны и т. д., то такие и законы имеем воровские и алчные. (Экклизиаст 9:11; Притчи 29:2,4; 1Тимофею 6:10)

СообщениеПн май 07, 2018 08:39 

promalpservise писал(а):
Ymka писал(а): Не робіть більше такого, за це треба відривати руки

Вибачаюсь за відвертість. Якщо автор цих слів такий "діловий", то краще йдіть і розбиріться з браконєрами, лісокрадами, заготівниками лік.рослин. А потім вже відривайте туристам руки, які спалять декілька гілочок сухого жерепу і тим самим не принесуть ніякої шкоди.Я б подивився як Ви це будете робити( ламати руки туристам). За паління передбачений штраф, а за ламання рук- грати. І не закликайте інших таке робити. Чоловік перший раз в поході по Чорногорі, можливо навіть і не знав правил поводження в заповідку, а бо взагалі що там знаходиться. І було б цікаво побачити як Ви б захищали заповідну територію коли б зустрілися з декількома браконєрами зі зброєю і в балаклавах як це було зі сторожем на стаціонарі під Петросом. Тоді б рук виривати незахотілося б. А туристу який і не знав можливо законів - то можна?
P.S. Про себе. Сам користуюсь газовим балоном

По перше, не варто все сприймати буквально, руки ніхто нікому ніколи не ламатиме, але
По друге, чомусь завжди, коли вказуєш комусь на конкретний зашквар, зразу переводять стрілки на вирубки, браконьєрів, етс
По третє, незнання законів не звільняє від відповідальності.
ПиСи колись вказав за подібне порушення членам турклубу "Глобус". Ті також спочатку переводили стрілки на вирубки, бикували, потім хтось з керівництва відписав, вибачився за ганебну поведінку.

СообщениеПн май 07, 2018 10:34 

На рахунок відсутності квитанцій на заросляку чи лазещині здаєтьсЯ повний бред аналогічно як і п'яні наглі працівники на КПП - це було може в 90 ті 95- роки але не зараз . Там і квитанції є і журнал де вписується хто йде куда йде і тд. То все байки з самооправдання чому не заплатити за відвідування національного парку .
Аналогічно я приводив приклади панству - якщо панство таке вумне - не платіть теж за входи в національні парки в інших країнах бо планета Земля належить Людям )) нехтуйте правилами і бикуйте з понтами повсюдно - )) розпаліть вогнище десь в заповідній зоні в Австралії) будете потім з тюрми пояснювати що спаліл вєточку щоб носочки просушити))

СообщениеПн май 07, 2018 11:18 

Спеціально для хозяЄв- туристів україни де природні ресурси належать народу ))
Цитата з сайту одного з тисячних нац парків США
Backpackers and hikers are expected to follow all park regulations. Failure to do so may result in a fine of up to $5,000 per violation and/or 6 months in jail. In addition to the regulations listed on the information page of the backcountry reservation website, the list below contains other park regulations particularly relevant to backpackers and hikers.
Тому ніхто не бикує і навіть самі тупі розуміють що від 5000 баксів штрафу - при порушенні правил адвокат не відіб'є ))

Посты: 289

СообщениеПн май 07, 2018 11:24 

Боже, ото срач під звітом людини піднявся...
1. "не учите местных, они лучше знают природу")))) Просто смішно з цього) Яка взагалі різниця, хто і звідки, якщо я як турист знаю в кілька разів більше про рослини і тварин, аніж ті великорозумні місцеві? Уже було пару разів таке, що показувала фото місцевим, а вони витріщали очі і питали, чи то правда в Карпатах знято. Та й сміття в річках і по колибах лишають більше таки місцеві, а не туристи і це правда. Жоден турист не нагидить скільки, як грибарі чи яфинники.

2. "платіть мовчки, а інакше ви не поважаєте закони". Я закони поважаю, але суть цих проплат не завжди розумію теж. Це якщо говорити саме про наші обєкти ПЗФ. Вони кожного разу говорять по-іншому, один раз кажуть платити за кожен день перебування, іншого разу платити треба одноразово за сам факт знаходження в заповіднику. Минулого року з нас так на Мармаросах брали гроші. Спитала у того "працівника", а чи платили мужики, які на полонині Обніж буки різали, то чомусь зразу грошей стало не треба. Але я б платила без жодних питань, аби правила були однакові для всіх і якби я бачила хоч щось для себе. А так - смітників ніде ніколи і близько. Що вартує тим працівникам поставити хоч кілька контейнерів у самих популярних місцях? Завжди все мусиш таскати на собі. Маркування так само на активістах. Та що говорити, якщо навіть питання, як зійти на певну полонину, той працівник сприймає з круглими очима, бо він навіть не знав що таке є на тій території, за прохід по якій він сидить і обілечує? Ніколи не бикувала і не нападала, але вважаю, що маю повне право сумніватись і задавати будь-які питання з даного приводу.

3. Жереп на Чорногорі. Взагалі стараюсь не ставати тепер на озерах з ночівлею. Але коли ставали, то брали з собою дрова знизу. На Несамовите перли ще з-під Говерли, на Бребенескул з-під Шпиць. Палили тільки на вже існуючому кострищі. Так, неідеально, знаю, що краще носити газ, але було як було. Якби в тому випадку до мене прийшов хтось і почав винуватити в рубанні жерепу - був би посланий, реально.

4. Переводити тему на вирубки і на когось, хто паскудить більше за мене - неправильно. Але і закликати мовчки за все платити і погоджуватись з усім "бо так нада" - теж не є добре.

СообщениеПн май 07, 2018 11:29 

jerry писал(а):Спеціально для хозяЄв- туристів україни

Шановний "ідеальний" турист. Риба гниє з голови, а не з туриста.

СообщениеПн май 07, 2018 11:58 

Та реально пора відчиняти спецову тєму, бо шото в цій - не відповідає назві! |#smile784| |#smile606| |#smile714|

СообщениеПн май 07, 2018 12:04 

В темі знову цікаві моменти але як писав один пан це розмова до глухих які скажімо пишуть - перли дрова на Несамовите щоб не палити жереп. . . А що не палити жереп на Несамовитому можна?))
Шановним форумчанам туристам які пруть дрова знизу - щоб палити там де не можна раджу для більш дохідного до мозгів варіанту взяти дрова знизу і розпалити на альпійці в Татрах - ну щоб не далеко їхати - бо це теж Карпати) . - і обов'язково нікому нічого не сплачувати там аналогічно не читати і не ознайомлюватися з правилами перебування на заповідній території. Після експерименту обов'язково написати звіт як ви палили там вогнище і тягнули дрова і як обійшли всі пости і як нічого не заплатили і викладіть звіт на сайт і форум національного парку Татри)) з фотографіями розпалювання вогнища і вашими персональними даними паспорт фото і тд і напишіть що правила не для вас бо вам сі так хоче.
Проведіть декілька експериментів з розпалу вогнищ і не сплати коштів за перебування в гостях де природні ресурси не встигають заліковувати рани після хазяїв природи. Маю в сімейних архівах фото Несамовитого
60 тих років аналогічно і Бребенескула . Краще не порівнювати з тим що є зараз.

СообщениеПн май 07, 2018 12:16 

Цитата туриста Віри з Кривого Рогу

3. Жереп на Чорногорі. Взагалі стараюсь не ставати тепер на озерах з ночівлею. Але коли ставали, то брали з собою дрова знизу. На Несамовите перли ще з-під Говерли, на Бребенескул з-під Шпиць. Палили тільки на вже існуючому кострищі. Так, неідеально, знаю, що краще носити газ, але було як було. Якби в тому випадку до мене прийшов хтось і почав винуватити в рубанні жерепу - був би посланий, реально.

Питання - ми такі борзі нищити ,плюндрувати ,зневажати правила тільки на Рідній Природі ? Чи пані така борза робити таке саме повсюди і не тільки в Україні?))
Черговий негативний приклад який я крутий турист))
На своїй землі можна бикувати безнаказанно)) і хвалитися вчинками щоб інші "туристи прочитавши спокійно перли дрова на Несамовите і Бребенескул і посилали в грубій формі екологів з біостаціонару які зроблять зауваження що вчора вони тут посадили рідкий вид знищеної рослини а пані з кривого рогу поставила там намет . . .
Последний раз редактировалось jerry Пн май 07, 2018 12:27, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПн май 07, 2018 12:22 

jerry писал(а):В догоночку до останнього - де миру всім - не забувайте що в горах в лісі і тд - ми гості а не господарі . Аналогічно на верхах - пастух чи місцевий лісник там виріс - а ти прийшов з Львова. Дніпра.Одеси.Києва.і тд. І доказуєш свою правоту. - шануй тих людей
Які там живуть а не вчи їх жити так як ти вважаєш за потрібне. Ліс їх годує вони краще знають ту природу де народилися. Туристи приходять і .. . .а ті люди там народилися і живуть. Це всерівно що приїхати на Кавказ чи на памір в таджикістан і вчити місцевих своїм правилам життя.

Не надо перегибать. Многих местных как раз нужно поучить тому, как жить и как ценить природу, которая их кормит, потому что они сами же её и губят больше других. Мусора оставляют гораздо больше, чем большая часть туристов. Посмотрите, что творится вокруг многих сел в Карпатах и там, где прошли местные собиратели грибов или ягод.
И то, что человек каждый день видит природу, не значит, что он ее знает и понимает, как нужно себя вести

СообщениеПн май 07, 2018 12:33 

Віра писал(а): Ніколи не бикувала і не нападала, але вважаю, що маю повне право сумніватись і задавати будь-які питання з даного приводу.

Але і закликати мовчки за все платити і погоджуватись з усім "бо так нада" - теж не є добре.

Речь не идет о том, что нужно молча за все платить. Если на тебе просто решили подзаработать, это одно, а когда это территория заповедника и вход на нее платный, это другое.

Віра писал(а): 3. Жереп на Чорногорі. Взагалі стараюсь не ставати тепер на озерах з ночівлею. Але коли ставали, то брали з собою дрова знизу. На Несамовите перли ще з-під Говерли, на Бребенескул з-під Шпиць. Палили тільки на вже існуючому кострищі. Так, неідеально, знаю, що краще носити газ, але було як було. Якби в тому випадку до мене прийшов хтось і почав винуватити в рубанні жерепу - був би посланий, реально

Ну и в чем здесь геройство? Ты или не руби жереп, или вежливо объясни человеку, что ты не рубила его и дрова принесла с собой. На мой взгляд, человек, который подойдет сделать замечание, не делает ничего плохого, за что его посылать. Скорее наоборот - его стоит похвалить, он сам, как минимум не будет его рубить и другим не советует.

К слову, я на Неасамовитом сам подошел к человеку, который только начали рубить жереп и попросил его этого не делать. Мы поговорили вежливо, у них была горелка, я ему посоветовал походить и поискать сухие дрова или отказаться от костра. В итоге он вернулся к палатке и костер та кампания не палила.
Ему надо было меня послать?

СообщениеПн май 07, 2018 12:41 

Я не мав на увазі питання сміття місцевого населення
Яким завалені всі береги витоків Прута і сміттєзвалища перед Козьмещиком в тому числі це глобальні питання.
Фрази - договорився не платити
Решали алкаші
Пастухи бидло
Лісники злодії
Місцеве населення бариги заробляюче на чесних туристах і тд
- чому всіх під одну мірку?
Статистично ці порівняння від людей з Одеси. Дніпра.Кривого Рогу. .чому ? Може б хтось з Кривого Рогу чи Дніпра переселився в Лазещину і пожив би там пару років як не турист ?)попрацював би на КПП?)чи в іншій структурі?

СообщениеПн май 07, 2018 12:50 

Скажіть а хто з вищевказаних прибічників не платити і розпалювати вогонь на Несамовитому і Бребенескулі хоч раз спілкувався в Яремчі в дирекції національного парку чи на біостаціонарі Пожижевська з людьми які там працюють на тему що вони роблять взагалі ? Які проблеми існують ? Як туристи можуть допомогти в збережкнеі довкілля зокрема Несамовитого Бребенескула і тд ?)

СообщениеПн май 07, 2018 13:03 

jerry писал(а):Скажіть а хто з вищевказаних прибічників не платити і розпалювати вогонь на Несамовитому і Бребенескулі хоч раз спілкувався в Яремчі в дирекції національного парку чи на біостаціонарі Пожижевська з людьми які там працюють на тему що вони роблять взагалі ? Які проблеми існують ? Як туристи можуть допомогти в збережкнеі довкілля зокрема Несамовитого Бребенескула і тд ?)

Реально в курсі, бо чудово знаю Юрка та Любу. Вот вчора при іменинах Юрко щось трубу не брав ))) Але- тре робити нову тему, бо тут забагато для звіту |#smile735|
Последний раз редактировалось Андрюха стр Пн май 07, 2018 13:28, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПн май 07, 2018 13:16 

Пожаліла, що взагалі щось тут написала)))) Видалити якось те можна?) Нащо воно треба, якщо люди здатні з 4 абзаців тексту придратись тільки до однієї фрази, і то до тієї в якій я сама сказала, що то було неправильно і зараз стараюсь не тільки дрова не таскати, а й взагалі обходити десятою дорогою місця типу Говерли чи Несамовитого і не ночувати там, благо, що ходити є де без тих затоптаних нещасних місць) І де я написала, що треба проходити безплатно?))) По-моєму ніде. А лише сказала, що маю великі сумніви в тому. що ті гроші підуть кудись в користь. І спитати нема в кого, бо я робила звернення до дирекції заповідника про це, а відповіді нуль цілих хрін десятих.
А про ото, що понаписували на мене "плюндрувати і нищити" - як побачите мене в горах за чимось поганим, то підійдете і скажете в очі. А отак писати гадості направо і наліво про незнайому людину, кожен може. І хвастатись які ви круті, теж кожен може) А я можу написати правду про свої помилки і визнати їх, що і зробила вище, а тільки люди читати не вміють) Страшний гріх - за 6 років походів 2 рази взяти знизу дрова на озеро і в цьому признатись...Тут же як почитати, то всі такі непорочні, народились з газовим пальником і зразу з прикрученим контейнером для сміття...

СообщениеПн май 07, 2018 13:27 

Віра писал(а):Тут же як почитати, то всі такі непорочні, народились з газовим пальником і зразу з прикрученим контейнером для сміття...

100500! Досить вже того срачу! |#smile784| Бо накличу ведмедя! |#smile780|

СообщениеПн май 07, 2018 13:58 

. . .і прийде медвідь у вашу хату відкриє холодильник . . Витягне ваші ягоди і з'їсть. А потім поламає ваші стільці стіл і меблі і розкладе багаття на вашому килимі.Потім прилетять птахи у вашу хату і зівють гнізда на вашому ліжку))
Якщо ми маємо людське право ходити у гості так як нам заманеться то ті хто живуть в своєму домі в горах теж мають право прийти у гості до нас і чинити так як їм заманеться)

СообщениеПн май 07, 2018 14:07 

Андрюха, 100%, зови медведя.
А то мы в этом споре перестали другу друга понимать

Пора заканчивать, пока народ не переругался.

СообщениеПн май 07, 2018 14:09 

А для подобных обсуждений, думаю, модераторам нужно отдельную тему создать

Посты: 22

СообщениеПн май 07, 2018 14:21 

Незнайка писал(а):Нехай краще своїх місцевих лісників навчать ліс ліворуч не штовхати і бардаку з гниючого поваленого лісу не влаштовувати, а потім в місцевому вагончику бабло пропивати і в устілку нажіраться.
Туристи в місцевих магазинах і притулках гроші залишають і таким чином непрямо податки платять, хоча вони не в ті кишені все рівно потрапляють.
А що треба як в європі в іншу крайність кидатися. Заборона на заборону і вже туризм не туризм. Іноземці хіба до нас в Українcькі гори не через це їдуть, хоча у нас і брудніше начебто
Просто кожен повинен усвідомлювати важливість турботи про подарований дім (землю) Об'явлення 11:18
згідний на всі сто, заборона на заборону і вже не туризм, та що там рівняти "за кордоном"? в нас краще, бував я за кордоном де ні вогню не розкласти і ні х...йдеш як в оранжереї, тому друзі не треба нам рівняти "за кордоном", а от сміття за собою прибирати потрібно, а от якщо ви бачите в полонині пластикові бутилки то я ще раз кажу що це не зазорно, бо це тара і води набрати зможете на випадок, якщо ваша прийшла в непридатність і самому залишити не зазорно бо другим людям може пригодитися, а от фантики шмантики і все остальне палити або забирати з собою! бо ще може повернетеся!

СообщениеПн май 07, 2018 14:46 

eternal stalker писал(а):і самому залишити не зазорно бо другим людям може пригодитися

Не згідний! Пластик - найперший ворог! Тоді можна виправдати афинярів на Свидовцю, Боржаві і інш.. після навали яких гори засрані пластиковими баклажками. А ведмідь вже в дорозі! |#smile780|
Агов! Є тут живий модератор??? |#smile737|

Посты: 4256

СообщениеПн май 07, 2018 23:24 

Перенес.

СообщениеВт май 08, 2018 01:34 

Та тема мабуть не цікава вже бо саміж форумчани доказують що нормально посилати в грубій формі всіх працівників які мають якісь обовязки з дотримання правил перебування в заповідних зонах Карпат туристами. + Форумчани закликають посилати в грубій формі тих хто звертає увагу на вирубку альпійки біля Бребенескула чи Несамовитого.
Короче пора шезлонги ставити там і виїздну торгівлю бухлом в сезон і ставити мангали для туристів плюс лісників піднапрягти щоб вони туристам продавали дрова щоб ті мали що палити біля Несамовитого і Бребенескула . Років через пару з'явиться тема нафіга нам біосферний заповідник .. .а на Говерлі вже в той час буде оглядова площадка з крісельним підйомником .
. . .понапридумували тут всяких заповідників непотрібних.туристам немає де відпочивати. . .працівники кпз зобовязані для туристів дрова виносити на Несамовите і там влаштувати також пляж на літній період і нічну дискотеку а на день незалежності України. Концерт за участю відомих зірок .. .так має виглядати цивілізований туризм в заповідних зонах.
Ой забув. Для діток розвагу - качечки надувні не забути і такі кулі зорби щоб поки тато і мама бухають пиво і жруть шашлик хлюпаючи ніжки в Несамовитому дітки привчалися любити рідне . ..плаваючи в легендарному озері . ..а на Біостаціонарі зробити музей - що росло і жило на Чорногорі до 90 тих років і що залишилося в 2018 році ..аналогічно і ретро фото . .так просто для розваг - щоб дітки розуміли що нЄфіг лисичкам і зайчикам по лісі бігати . .аналогічно немає чого траві рости там де турист ходити хоче в заповіднику.

СообщениеВт май 08, 2018 09:34 

Щодо закордону.
Тиждень назад був в Польських Бєщадах. Всюди нєвольно, стежки, схроніска, ніяких наметів-вогнів. Зустріли 5 чехів на вершині гори Кременець (там де сходяться три кордони (Україна Польща Словаччина). Коло самого знаку (українська сторона) стоять два намети і ватра. Чуваки стартували з Польщі. Кажемо хлопакам - ви вкурсі, що по-перше, ви порушили кордон з Україною, за це можуть серйлозно вжарити. По-друге, тут з любої сторони заповідники. Їм було по барабану. Через день зустріли їх на стоянці по дорозі з Волосатого на кордон. Там чіко писало, що намети заборонені. Ватра була також - бульбу пекли. То був ранок, людей ще не було. Попередили їх знову, вони швиденько скрутили намети, загасили ватру, сховали попіл. Через півгодини проїхались працівники нацпарку, дивились чи все добре. Якби не ми, боюсь думати який штраф би отримали ті чехи

СообщениеВт май 08, 2018 10:22 

Ну і не дивно. Тому наш крутий турист який бикує в рідних заповідниках і шле подалі працівників нацпарку ,,ставить намети там де хоче..палить вогонь там де хоче..і тд - цей Наш Рідний Український Патріотичний Турист - він самий сцикливий турист в світі - бо такому туристу сцикотно піти в їхній закордонний національний парк і послати там їхнього працівника і палити вогонь де не можна і порушувати інші правила - бо очко жим жим буде )))
А на форумі можна бути хЄроєм і розповідати байки про те що ні КПП ні закони України не можуть завадити туристу бути хамом там де йому забажається.
!!
А тепер увага !! Конкурс !!
Я особисто дам 100$ особі яка яка викладе відео де скажімо особа персонально посилає в грубій формі працівника нацпарку і України і відмовляється платити збір .
І особисто дам 300 баксів за те як особа викладе персональне відео де посилає в грубій формі працівника національного парку на території Польщі чи Словаччини чи іншої країни і відмовляється сплачувати збір за відвідування заповідної території .
Обов'язкові коментарі в відео - я громадянин (ка) України прізвище ім'я і тд. Посилаю в грубій формі і тд і тп. . Ну щоб країна знала свої героїв в лице.

Посты: 70

СообщениеВт май 08, 2018 11:15 

Питання до jerry :
Ваше ставлення до пункту інструкції, за яким не можна давати дозвіл на вхід для 1 (одної) особи?

СообщениеВт май 08, 2018 11:33 

Pavel_77 писал(а):Питання до jerry :
Ваше ставлення до пункту інструкції, за яким не можна давати дозвіл на вхід для 1 (одної) особи?

Перепрошую не зрозумів запитання
Чи можна детальніше

СообщениеВт май 08, 2018 11:47 

quote="Ymka"]Щодо закордону.
Тиждень назад був в Польських Бєщадах. Всюди нєвольно, стежки, схроніска, ніяких наметів-вогнів. Зустріли 5 чехів на вершині гори Кременець (там де сходяться три кордони (Україна Польща Словаччина). Коло самого знаку (українська сторона) стоять два намети і ватра. Чуваки стартували з Польщі. Кажемо хлопакам - ви вкурсі, що по-перше, ви порушили кордон з Україною, за це можуть серйлозно вжарити. По-друге, тут з любої сторони заповідники. Їм було по барабану. Через день зустріли їх на стоянці по дорозі з Волосатого на кордон. Там чіко писало, що намети заборонені. Ватра була також - бульбу пекли. То був ранок, людей ще не було. Попередили їх знову, вони швиденько скрутили намети, загасили ватру, сховали попіл. Через півгодини проїхались працівники нацпарку, дивились чи все добре. Якби не ми, боюсь думати який штраф би отримали ті чехи[/quote]

Якось дивно. . Пора нашим адекватним туристам туди і доказати в показовому порядку що Бєсчади то є наше ))) і встановити свої порядки української туристичної анархії ))

СообщениеВт май 08, 2018 11:56 

jerry писал(а):quote="Ymka"]Щодо закордону.
Тиждень назад був в Польських Бєщадах. Всюди нєвольно, стежки, схроніска, ніяких наметів-вогнів. Зустріли 5 чехів на вершині гори Кременець (там де сходяться три кордони (Україна Польща Словаччина). Коло самого знаку (українська сторона) стоять два намети і ватра. Чуваки стартували з Польщі. Кажемо хлопакам - ви вкурсі, що по-перше, ви порушили кордон з Україною, за це можуть серйлозно вжарити. По-друге, тут з любої сторони заповідники. Їм було по барабану. Через день зустріли їх на стоянці по дорозі з Волосатого на кордон. Там чіко писало, що намети заборонені. Ватра була також - бульбу пекли. То був ранок, людей ще не було. Попередили їх знову, вони швиденько скрутили намети, загасили ватру, сховали попіл. Через півгодини проїхались працівники нацпарку, дивились чи все добре. Якби не ми, боюсь думати який штраф би отримали ті чехи

Якось дивно. . Пора нашим адекватним туристам туди і доказати в показовому порядку що Бєсчади то є наше ))) і встановити свої порядки української туристичної анархії ))

А що дивного? Закордоном також є окремі індивіди, яким класти на правила
ПиСи взаємні образи і перехід на особистості тру

СообщениеВт май 08, 2018 12:10 

Ymka писал(а):ПиСи взаємні образи і перехід на особистості тру

А де ж ти бачив образи та переходи? Три й далі.
8. Модерирование форума
8.2. Модераторы имеют право вместе с некорректными сообщениями удалять сделанные на них комментарии, если считают это целесообразным или неизбежным.
...обсуждение/комментирование порядка модерирования на форуме запрещены...

Посты: 70

СообщениеВт май 08, 2018 12:17 

jerry писал(а):
Pavel_77 писал(а):Питання до jerry :

Перепрошую не зрозумів запитання
Чи можна детальніше

Через КПП теоретично можуть не пропустити (посилаючись на інструкцію), якщо йдеш один.

СообщениеВт май 08, 2018 12:35 

Моя особиста думка кожен навіть одна особа що заплатила за вхід на територію нац парку і ознайомилася (ся) з правилами перебування з персональним врученням пам'ятки де вказано правила і можливі покарання у випадку порушення правил перебування з обов'язковим особистим підписом в журналі реєстрації - Має Право на відвідування. Далі вже по закону - пройшов в обхід не заплатив не розписався в журналі - проблеми не Шеріфа.. ..

СообщениеВт май 08, 2018 13:11 

Уманець розійшовся, то далі не бачу змісту продовжувати. Повитирає, нє глядя в дзеркало.

СообщениеВт май 08, 2018 18:02 

jerry писал(а):Та тема мабуть не цікава вже бо саміж форумчани доказують що нормально посилати в грубій формі всіх працівників які мають якісь обовязки з дотримання правил перебування в заповідних зонах Карпат туристами. + Форумчани закликають посилати в грубій формі тих хто звертає увагу на вирубку альпійки біля Бребенескула чи Несамовитого.
Короче пора шезлонги ставити там і виїздну торгівлю бухлом в сезон і ставити мангали для туристів плюс лісників піднапрягти щоб вони туристам продавали дрова щоб ті мали що палити біля Несамовитого і Бребенескула . Років через пару з'явиться тема нафіга нам біосферний заповідник .. .а на Говерлі вже в той час буде оглядова площадка з крісельним підйомником .
. . .понапридумували тут всяких заповідників непотрібних.туристам немає де відпочивати. . .працівники кпз зобовязані для туристів дрова виносити на Несамовите і там влаштувати також пляж на літній період і нічну дискотеку а на день незалежності України. Концерт за участю відомих зірок .. .так має виглядати цивілізований туризм в заповідних зонах.
Ой забув. Для діток розвагу - качечки надувні не забути і такі кулі зорби щоб поки тато і мама бухають пиво і жруть шашлик хлюпаючи ніжки в Несамовитому дітки привчалися любити рідне . ..плаваючи в легендарному озері . ..а на Біостаціонарі зробити музей - що росло і жило на Чорногорі до 90 тих років і що залишилося в 2018 році ..аналогічно і ретро фото . .так просто для розваг - щоб дітки розуміли що нЄфіг лисичкам і зайчикам по лісі бігати . .аналогічно немає чого траві рости там де турист ходити хоче в заповіднику.

Та не переживайте вы так.
Все произойдет гораздо раньше. Местные предпринималы Буковелей понастроят под прикрытием слуг народа, а неграмотная братва с самого верха весь лес прокинет в Европу за кредиты, которые наши правнуки еще отдавать будут. И хваленая Европа в этом случае забудет быстро за природу. Быстренько кругляк оприходует. Палубы правда как японцы подметать не будут, потому как на товарняках будут гнать им этот самый кругляк. Останутся одни будочки и шлагбаумы. А остатки пастухов и местных ягодников уедут батрачить на европейцев или на Россиян на нефтяные вышки. Вот и весь компот. Теперь рвите мысли из контекста и гнобите дальше этих страшных истребителей экологии в Карпатах и грозных обидчиков бедных работников заповедников - ТУРИСТОВ

СообщениеВт май 08, 2018 18:05 

Щодо слання нах.
Якщо робити це культурно і ввічливо, згідно чинного законодавства, то можна. Робив це на КПП в Лазещині. Діло в тому, що заповідник там далі, а КПП це типу рятувальники, але з функцією обілєчування. відповідно, якщо турист йде пити горілку на Козьмещик, то обілєчувати його не можна, бо він на територію КБЗ не заходить. Мало невеликий двіж з того приводу восени 2014 року, десь про це писав, але не пам"ятаю, чи на цьому форумі.
В досить немалій компанії (13 чоловік) їхали бусом на Козьмещик. Нікуди особливо ходити не планували, так як метою поїздки було святкування Дня народження (точніше, 2 дні народження). На КПП зайшли, щоб зареєструватись, нам запропонували заплатити по 10 грн з носа. Попросив показати постанову органу виконавчої влади, на що показали якусь заляпану х.ню, видану Держлісгоспом, в якій записано, що проїзд тут платний і треба платити бабло.
На моє слушне зауваження, що ми на територію заповідника заходити не будемо, працівники сказали, що всі так говорять, але всеодно ходять. На це я нагадав про презумпцію невинності і порадив спочатку спіймати нас в заповіднику, а тоді вже вимагати гроші. В цілому, за 10 хвилин дискусії нас пропустили, грошей не взяли, але осадочок залишився.
Аргументи лісників, чи хто вони там такі були:
1. Ми тут будуємо дороги їх треба утримувати, ви по них їздите-ходите, платіть бабло.
2. Ви всеодно підете на територію заповідника, всі кажуть, що їдуть на Козьмещик, а йдуть на Говерлу-Петрос так-що платіть бабло.
3. Тут є постанова, то наше начальство нам сказало, що такі тарифи, а не ми, ми мусимо їх слухати, платіть бабло.

Грошей не дали, пропустили нас без проблем. Але мене то вкурвило і з допомогою колективного розуму все-таки вродив і надіслав інформаційний запит у Ясінянський ДЛГ у такій формі:
тел/факс: (03132) 4 2266; тел.: (03132) 4 2044

Ymka Медвед Медведович
Карпати берлога №8\4

ЗАПИТ
на отримання публічної інформації

22 листопада 2014 я в складі групи туристів направлявся до притулку «Козьмещик» з села Лазещина на орендованому автотранспорті.
На контрольно-пропускному пункті при в’їзді в урочище Козьмещик працівники ДП “Ясінянське ЛМГ” вимагали у нас гроші за проїзд урочищем «Козьмещик» у сумі 10 (десять) гривень з особи та окремо 20 (двадцять) гривень за автомобіль.
Враховуючи вище викладене, беручи до уваги те, що відповідні вимоги працівників ДП“Ясінянське ЛМГ” безпосередньо впливають на мої права та законні інтереси в частині законного, вільного та безперешкодного пересування територією України, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
чи правомірне стягнення посадовими особами ДП «Ясінянське ЛМГ» плати за проїзд\прохід лісовими дорогами через лісовий масив в урочищі Козьмещик
копію документу, на підставі якого встановлено плату за проїзд лісовими дорогами через лісовий масив в ур. Апшинець та ур. Козьмещик;
копію документу, що підтверджує підпорядкування лісових доріг через лісовий масив в ур. Апшинець та ур. Козьмещик Вашому підприємству (установі, організації);
копію погодження стягнення відповідної плати за проїзд зі спеціально уповноваженим державним органом;
копії інших документів, що регламентують правомірність стягнення плати за проїзд лісовими дорогами через лісовий масив в ур. Апшинець та ур. Козьмещик та повноваження осіб на стягнення відповідної плати.
Також доводжу до Вашого відома, що за порушення права на інформацію передбачена відповідальність у відповідності зі ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення права на інформацію та права на звернення" у відповідності з якою : "Порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян"

Прошу у визначений законом строк надати відповідь поштою на адресу: Карпати берлога №8\4
________________________________________________________________________________
Через місяць мені прийшла відповідь і купа додатків (наступні фото).
З того, що побачив так навскидку:
1. Плата за відвідування об"єктів ПЗФ ПОГОДЖЕНО сільрадою і збирається Ясінянським ДЛГ, який явно не відноситься до бюджетних установ ПЗФ
2. Плата не застосовується для мешканців с. Лазещина. Вони що, рівніші за інших перед законом? Чи в КБЗ дозволена господарська діяльність?
3. Отримані кошти ПРОПОНУЄТЬСЯ спрямувати на ремонт дороги. Боюсь думати, куди вони йдуть насправді
4.Улибнуло про прибирання і утилізацію сміття (згадую гігантську сміттярку в лісі попри дорогу на Козьмещик)

Як на мене, то досить цікава схема віджимання бабла на рівному місці, підозрюю, що вона використовуює всі діри існуючого законодавства. А фіглі - прорубали дорогу - під неї спиляли дофігіща лісу, получили профіт. За проїзд-прохід збили лаве - ще профіт. Списати бабло на "ремонт" доріг, підпор мостів, "вивіз" сміття - діло техніки. Тут також профіт. Мені цікаво, чи можна в цій схемі знайти якісь зачіпки і від них відштовхуватись, щоб в далекій перспективі закрити це ганебне діло. Щоб тут розібратись, треба практикуючого юриста, сам я навряд чи стягну за відсутністю відповідної освіти. За доступ до об"єктів ПЗФ я готовий платити, але не якомусь мутному ДЛГ на ремонт "провалу", а заповіднику і при вході на територію заповідника, а не на виїзді з Лазещини.
Ну і відповідь на моє звернення:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеВт май 08, 2018 18:16 

В мене питання -
Ви з України приїжджаєте в іншу країну і заїзджаєте в національний парк. Ви на шлагбаумі починаєте теж виясняти згідно яких постанов і тд і що ви не будете заходити на території теорію а так здалека подивитеся в бінокль і тд. Чи просто берете квиточок і мовчки проходите ? Мені здається це явище присутнє тільки в українців на території теорії України. А коли українці їдуть за кордон то там мовчки сплачують і виконують правила.

СообщениеВт май 08, 2018 18:20 

Та что все про другие страны?! Вот ин. туристы в нашей стране пусть так делают как вы описали. А граждане Украины имеют другой статус в своем государстве и привилегии. Скажу сразу под привилегиями и статусом я не подразумеваю быкование и свинство в природе.

СообщениеВт май 08, 2018 18:22 

Питання принципу у принципових українців це сраний 1 долар за вхід. А збитків екосистемі турист спричиняє на не оцінені вартість тільки своєю присутністю .

СообщениеВт май 08, 2018 18:26 

Аналогічно як і заїзд на авто - на авто українець має бабло і на бензин і на багажник шашликів і те що він ще і помиє авто в річці економить йому кошти те що він заїжджає на траву в ліс це теж пофіг а от 20 гривень українська жаба тисне сплатити бо дуже принциповий і гоноровий автотурист

СообщениеВт май 08, 2018 18:27 

Вы что серьезно думает что в Европе все так классно. Кататься туристом туда это видеть красочный фантик обвернутый на конфете со слабым ядом, который сладок но медлено убивает. В Европе, да и в Америке пожить надо, чтобы понять и сравнить. Спросите тех кто там живет. Только пусть честно раскажут, а не мылят глаза, чтобы вы не поняли, что они лохонулись.

СообщениеВт май 08, 2018 18:33 

Мы пока тут рассказываем как турист нещадно уничтожает эко систему, а один только Китай в мировом масштабе уже уничтожил Карпаты. Леса уже не тянут как легкие. Мы дышим благодаря океанским водорослям уже.

Посты: 95

СообщениеВт май 08, 2018 18:51 

Що вже казати , як більше половині всіх ресурсів планети належить меньше 1% людей, то чия це планета і для кого зберігати.

Посты: 204

СообщениеВт май 08, 2018 19:18 

Я теж був на травневих у Бещадах і на Кременці, і у суміжних горах Словакії. І хотів би описати свої враження.
Можливо буде зрозуміла різниця між парками там і "парками" тут.

На рахунок правил поводження в Бещадах, то тут неможна практично нічого:
Очевидно, що ставити намет, ходити вночі, сходити зі стежин категорично заборонено (тому люди, інколи буквально це інтерпретують - сліди туалету прямо на стежці, чи за сусіднім бучком, куди ведуть цілі тропи). Джерела надиво навіть необлаштовані(на відміну від словакії - думаю це тому що словаки гірська нація з високою культурою життя в горах, австріяки постарались), навіть дивно, що пити ще не заборонено. Всі поляки із кольоровими водичками ходять, їм в принципі джерела не цікаві.
Ночувати ви можете тільки в(біля) схрониськ - які являють собою, деревяні будиночки часто з електрикою, запаковані на фулах - біля яких в буквальному сенсі сотні людей в наметах і в середині, хтось готує спагетті на вулиці, хтось замовляє собі щось на терасці. Всередині пані сушать феном волосся і готуються до виходу до вершину. До багатьох схроніськ взагалі можна підїхати машиною, все дуже зручно - комфорт понад усе.
Шлях до вершин максимально облаштований, туди виходять буквально сходинками, місцями з перилами. Зараз на Тарницю гелікоптерами поскидали бігбегами буд матеріали, будуть прокачувати підйом на максімалках)))
Вхід у парк тільки у фіксованих точках, плата за вхід 6 злотих (50 грн) (очевидно, що ввечері ви його маєте покинути).
Що ж до людей....то це тисячі і тисячі людей, що приїзджають на автобусах, авто, паркуються на входах у парк, стоять в чергах, щоб купити білет і які йдуть до кожної з вершин Бещадського парку. Такий досвід можна в Україні отримати лише 24 серпня на Говерлі, і клонувавши їх на всі вершини Карпат від Парашки до Чивчина. Ми дорогенькі не уявляємо собі наскільки у нас дикі гори в порівнянні з цими.
Як таких туристів в нашому розумінні там немає, з важкими наплічниками, всі одноденки, максимум зі спальниками для переходів між схрониськами, від половини з них несе парфумами чи дезодорантами, так що запахи дуже толерантні - тут порядок.
Якщо раптом у когось заболів животік на підйомі від стресу, то за 5 хвилин сідає гвинтокрил із супер професійними рятівниками ГОПРу і рятують зубожілого туриста, і вже на наступний день він може повернуть до роботи в офісі у Варшаві в прекрасній формі.
Поляки не живуть в горах, там немає ні сіл в нашому розумінні - чисто заточка під туриста, внизу кемпінги і півко, але природа під захистом. Зробили як собі хотіли.
Для нашого пересічного туріка зі 100 літровим рюкзаком з мрією зробити боргач на райштоці - такого типу підхід до гір це абсолютний кошмар і пекло.
Що ж до Словакії, то там майже як у нас, шурують лісовози, ночувати палити багаття в принципі можна хоч де, хоча в Нац Парку полонини для цього виділенні певні місця дозволені, але ніхто не париться. Людей практично немає, ну як у нас на травневі) в порівнянні з поляками повний сурвайвал) Відчуваєш себе як дома... звичайно, що в татрах дещо по іншому.Але це інша історія.

Парадокс в тому, що поколіна в багнюці на лісозаготівлі десь у Брадулі відчуваєш себе страшнувато, але скажу відверто, що ще страшніше бути серед сотень людей (які всі поголовно (90%) одіті у один бренд Квешуа, доречі чому??) десь на деревяних сходинках при сходженні на якусь периферійну вершину висотою 1000м +

Якщо серйозно, то після Польських Бещад наші рідні гори із нашими краянами, і можливість подоружувати ними - це просто неймовірна вдача. Єдине, що я би додав нашим "паркам" та і горам взагалі:

- Це якимось чином припинити підпал полонин.
- Не пускати техніку на верхи - джиперів, квадриків і мотики.
- і поменше смітити, а якщо і смітити то потім прибирати інтенсивніше.
- ну і трошки менше ліс рубити

Ось такий мінімум, і буде перфектно))

СообщениеВт май 08, 2018 19:45 

Чому я питаю? Порівнювати є що 13 років життя в США . Скільки парків відвідав і диких цивілізованих порахувати не можу. Аналогічно як різницю між парками в Перу Еквадорі Болівії чи дуже диких парків в Австралії. . Але там де є жорсткі правила є порядок і всі задоволені . Парки Аляски дикі але там немає сміття бо є жорсткі правила .

СообщениеВт май 08, 2018 19:57 

Согласен, что жесткие правила нужны. Такие мы уж люди. Да и вообще людям правила необходимы иначе смысл своды теряется. Но нужно чтобы те кто поставлен блюдить за исполнением этих правил: 1) сам их соблюдал; 2) выполнял свою работу и других в рамках закона заставлял их соблюдать.
А разве у нас так? Есть закон например, что в общественном месте нельзя курить. А полиция сама курит и гадит бычками и другим не запрещает. И это всего лишь один пример. Или погранцы которые объезжают на квадриках границу в Карпатах. Они что ли закон соблюдают когда покурить хотят. И что себе в карман потом бычек кладут?!

СообщениеВт май 08, 2018 20:05 

Да и законы или правила надо объективные писать и не бросаться в крайности.
А то у нас все вокруг плюют на закон от верхов до низов. Находят козла отпущения, который не в том месте оказался и не в то время и потом по ящику показывают как закон соблюдают. Законы в теории.
В Европе и на Западе другие крайности, что вон с тропы по нужде сходить нельзя а туалет за 80 км., хоть в памперсе или с уточкой ходи. Или как Грилс пей ту мочу.

СообщениеВт май 08, 2018 20:14 

Закони в нас одні з найкращих у світі , тільки вони не працюють це факт.

СообщениеВт май 08, 2018 20:28 

jerry писал(а):Питання принципу у принципових українців це сраний 1 долар за вхід. А збитків екосистемі турист спричиняє на не оцінені вартість тільки своєю присутністю .

Трохи не так - саме тоді ми на територію КБЗ не заходили відповідно платити ми не повинні були ні за що. ПиСи плачу завжди і в Україні і за кордоном, крім випадків, коли відсутня фізична можливість сплатити (закритий КПП, відсутні квитанції, документи етс.)

СообщениеВт май 08, 2018 21:38 

Ymka писал(а):Щодо слання нах.
Якщо робити це культурно і ввічливо, згідно чинного законодавства, то можна.

А ніхто і не казав про некультурність і мордобій, то просто дехто з теми вміє висмикувати фрази з контексту) І навіть матюками ніколи нікого не посилала) Питала про те, чи платять за вхід на територію заповідника мужики, які буки різали в заповіднику, питала, чи взагалі реально, аби на стоянках були хоч якісь смітники (за таке я б і більше платила, аби воно було), питала про орієнтири однієї полонини на Мармаросах, але той лісник навіть не чув про неї, що дивно особисто для мене) Але платили завжди, і за 2 людей, і за 12) Історія про звернення цікава, мені пощастило менше, я колись теж дещо питала у дирекції заповідника, але відповіді нуль.

СообщениеВт май 08, 2018 21:55 

Давайте не відхилятися від теми на глобальну глобалістику.
Питання про наші нац парки наші КПП . Якщо за кордоном це працює і там не доводиться тоннами вивозити сміття після відвідувачів то там працює але працює завдяки механізму в тому числі зі збору коштів за відвідування рекреаційних зон та національних парків. Парк Умань ? Працює ? Парк долина нарцисів працює ? Чомусь в півтора години їзди від мегаполісу Нью Йорк - Севен Лейкс я можу вільно їхати на авто мотоциклі велосипеді по ідеальній дорозі зупиняючись коли дорогу повільно переходять 5-10 косуль чи сімейство єнотів. . .аналогічно я можу привезти з собою байдарку і поплавати по озерах . Ціна питання якщо я паркую авто у встановленому місці де є великий контейнер для сміття і облаштоване місце для барбекю -5$ . .
Жодних питань якщо будка з працівником парку зачинена - і під'їхав рейнджер оплата проводиться з ним. Ніхто не виясняє документи рейнджера чи постанову штату чи місцевого села за що я тут і на яких обгрунтуваннях сплачувати маю. Може ми самі щось ламаємо в Україні і тому воно не працює?

СообщениеВт май 08, 2018 22:22 

jerry писал(а):Давайте не відхилятися від теми на глобальну глобалістику.
Питання про наші нац парки наші КПП . Якщо за кордоном це працює і там не доводиться тоннами вивозити сміття після відвідувачів то там працює але працює завдяки механізму в тому числі зі збору коштів за відвідування рекреаційних зон та національних парків. Парк Умань ? Працює ? Парк долина нарцисів працює ? Чомусь в півтора години їзди від мегаполісу Нью Йорк - Севен Лейкс я можу вільно їхати на авто мотоциклі велосипеді по ідеальній дорозі зупиняючись коли дорогу повільно переходять 5-10 косуль чи сімейство єнотів. . .аналогічно я можу привезти з собою байдарку і поплавати по озерах . Ціна питання якщо я паркую авто у встановленому місці де є великий контейнер для сміття і облаштоване місце для барбекю -5$ . .
Жодних питань якщо будка з працівником парку зачинена - і під'їхав рейнджер оплата проводиться з ним. Ніхто не виясняє документи рейнджера чи постанову штату чи місцевого села за що я тут і на яких обгрунтуваннях сплачувати маю. Може ми самі щось ламаємо в Україні і тому воно не працює?

Може це тому, що в Америці турист не стріне того рейнджера у компанії браконьєрів? Або можливо так через те, що там рейнджери не викладають у мережу фотки із застріленою риссю? Або може там не чинять працівники парків "беспредел", про який минулого року писав один чоловік у темі про Чивчини, як з нього там вимагали парківські непонятно що і в дивній формі? То, що у нас люди не ідеальні, то правда, але ж і представники служб (будь-яких) не наскільки чесні, аби їм вірити за змовчанням і не задавати жодних додаткових питань. Всі ці питання не для того, аби докопатись і зекономити 20-30 гривень, а для того, аби воно було нормально, а не так як є - поки туристи платять збір, хтось тим часом вирубує цілі заказники...

СообщениеВт май 08, 2018 22:25 

Zen писал(а):Я теж був на травневих у Бещадах і на Кременці, і у суміжних горах Словакії. І хотів би описати свої враження.
Можливо буде зрозуміла різниця між парками там і "парками" тут.

На рахунок правил поводження в Бещадах, то тут неможна практично нічого:
Очевидно, що ставити намет, ходити вночі, сходити зі стежин категорично заборонено (тому люди, інколи буквально це інтерпретують - сліди туалету прямо на стежці, чи за сусіднім бучком, куди ведуть цілі тропи). Джерела надиво навіть необлаштовані(на відміну від словакії - думаю це тому що словаки гірська нація з високою культурою життя в горах, австріяки постарались), навіть дивно, що пити ще не заборонено. Всі поляки із кольоровими водичками ходять, їм в принципі джерела не цікаві.
Ночувати ви можете тільки в(біля) схрониськ - які являють собою, деревяні будиночки часто з електрикою, запаковані на фулах - біля яких в буквальному сенсі сотні людей в наметах і в середині, хтось готує спагетті на вулиці, хтось замовляє собі щось на терасці. Всередині пані сушать феном волосся і готуються до виходу до вершину. До багатьох схроніськ взагалі можна підїхати машиною, все дуже зручно - комфорт понад усе.
Шлях до вершин максимально облаштований, туди виходять буквально сходинками, місцями з перилами. Зараз на Тарницю гелікоптерами поскидали бігбегами буд матеріали, будуть прокачувати підйом на максімалках)))
Вхід у парк тільки у фіксованих точках, плата за вхід 6 злотих (50 грн) (очевидно, що ввечері ви його маєте покинути).
Що ж до людей....то це тисячі і тисячі людей, що приїзджають на автобусах, авто, паркуються на входах у парк, стоять в чергах, щоб купити білет і які йдуть до кожної з вершин Бещадського парку. Такий досвід можна в Україні отримати лише 24 серпня на Говерлі, і клонувавши їх на всі вершини Карпат від Парашки до Чивчина. Ми дорогенькі не уявляємо собі наскільки у нас дикі гори в порівнянні з цими.
Як таких туристів в нашому розумінні там немає, з важкими наплічниками, всі одноденки, максимум зі спальниками для переходів між схрониськами, від половини з них несе парфумами чи дезодорантами, так що запахи дуже толерантні - тут порядок.
Якщо раптом у когось заболів животік на підйомі від стресу, то за 5 хвилин сідає гвинтокрил із супер професійними рятівниками ГОПРу і рятують зубожілого туриста, і вже на наступний день він може повернуть до роботи в офісі у Варшаві в прекрасній формі.
Поляки не живуть в горах, там немає ні сіл в нашому розумінні - чисто заточка під туриста, внизу кемпінги і півко, але природа під захистом. Зробили як собі хотіли.
Для нашого пересічного туріка зі 100 літровим рюкзаком з мрією зробити боргач на райштоці - такого типу підхід до гір це абсолютний кошмар і пекло.
Що ж до Словакії, то там майже як у нас, шурують лісовози, ночувати палити багаття в принципі можна хоч де, хоча в Нац Парку полонини для цього виділенні певні місця дозволені, але ніхто не париться. Людей практично немає, ну як у нас на травневі) в порівнянні з поляками повний сурвайвал) Відчуваєш себе як дома... звичайно, що в татрах дещо по іншому.Але це інша історія.

Парадокс в тому, що поколіна в багнюці на лісозаготівлі десь у Брадулі відчуваєш себе страшнувато, але скажу відверто, що ще страшніше бути серед сотень людей (які всі поголовно (90%) одіті у один бренд Квешуа, доречі чому??) десь на деревяних сходинках при сходженні на якусь периферійну вершину висотою 1000м +

Якщо серйозно, то після Польських Бещад наші рідні гори із нашими краянами, і можливість подоружувати ними - це просто неймовірна вдача. Єдине, що я би додав нашим "паркам" та і горам взагалі:

- Це якимось чином припинити підпал полонин.
- Не пускати техніку на верхи - джиперів, квадриків і мотики.
- і поменше смітити, а якщо і смітити то потім прибирати інтенсивніше.
- ну і трошки менше ліс рубити

Ось такий мінімум, і буде перфектно))

На 100% правда.
ПеСе-для Дімона Уманця-сенкз за повне блокування на форумі )))), але цей допис, велике прохання- не видаляти. Трохи думай неупереджено при бажанні вий... видаляти.

СообщениеВт май 08, 2018 23:11 

Ну та . .поки я тут йду по Апалчіан Трейл і сплачую на певних ділянках де прохід через парк платний - хтось у Вермонті пиляє стану. Я маю про це думати і обов'язково аргументувати це якомусь ранковому рейрджеру. Якесь зациклення. Поки ми чемні туристи сплачуємо 10:20 гривень хтось пиляє бук в горах. . .чи браконьєрить. Чи збирає чорниці чи зриває первоцвіт і от тому ми починаємо полеміку що всі ті українські рейнджери і лісники мудаки і що вони за наші 20 гривень йдуть бухати . .логіка просто пречудова)
Дивно що в США при більше ніж 140 націй різного населення українець і мексиканець або єврей і афроамериканець або ірландець і італієць можуть знайти спільну мову і не порушувати закон і правила а в Україні - українець українцю ворог .українець з Макєєвки приїзджає в Карпати на 3-5. Днів і починає доказувати мєсним пастухам що вони кончєні рагулі . .і що з нього суть ільйон доларів не здерли на перемичці Говерла Петрос)) . .

СообщениеВт май 08, 2018 23:32 

В мене реально напрошується думка що скоро наш турист буде вимагати координати джіпіес де проходить кордон нац парку щоб не платити 20 гривень)) приходить лісник чи є о там а ти йому - на викуси - мій намет встановлено 2 міліметри від кордону твого парку ))) ха ха ))
. . .я отак поставив раз в темноті в Вермонті намет. . .зранку прокинувся а біля намету хлоп з рушницею і каже чемно ти мол якого на моїй землі в лісі тутночуєш? Давай вали звідси ..щось в голову не прийшло в нього запитуватися документи на землю і де його кордон пролягає. Просто вибачився і пішов далі . .аналогічно як і скупався одного разу в водоспаді в горах Адірондак. А рейнджер сидів мило і спостерігав. Підійшов запитав мило як справи і тд. Куди йду. І тд. Запитав мої документи. І чемно спокійно виписав штраф на 150 доларів. . .бо - неможна купатися - а ти в суді далі доказуй що ти табличку не побачив . . .

СообщениеВт май 08, 2018 23:35 

Це все наслідки виховання совка, корупція та малий достаток більшості населення, так легше керувати натовпом, ніж будувати центри розваг і підняти рівень життя населенню.

СообщениеСр май 09, 2018 07:15 

Stefler писал(а):Це все наслідки виховання совка, корупція та малий достаток більшості населення, так легше керувати натовпом, ніж будувати центри розваг і підняти рівень життя населенню.

вже тридцять років совка нема , ви за ним дотепер сумуєте |#smile797| ... вдарся головов об камінь (можна Вухатий) .
ти ж тоді ще маленький був ... чи то старші товариші по партії розповідали |#smile606| ???
п.с. а про натовп говорить один з натовпу ???

СообщениеСр май 09, 2018 07:56 

Совок це зло, тоталітаризм та повне винищення культури окремої людини.
Не сумую і не бажаю. Щодо натовпу ,то треба мислити ширше і розуміти як влада та олігархи захищають себе і свої статки, інформації повно, тільки треба переварити.
Багато порівнянь з заходом та США , то прослідкуйте скільки було мітінгів та революцій за останні 50 років, звичайні люди виборювали свої права ( в тому числі кровью), тому там розуміють що закон один для всіх.

СообщениеСр май 09, 2018 10:17 

Якщо взяти показово і оштрафувати одного туриста за розведення вогнища біля Несамовитого і оштрафувати за вирубування жерепу ну так на тисяч 10 гривень для початку . . Аналогічно якщо за порушення режиму в заповідній зоні приїде евакуатор і забере крутий джип поки любитель покататися не заплатить теж хороший великий штраф - буде приклад для інших. .
Реально в 93 році пам'ятаю як мене з групою доганяли на Свидовці . . .щоб перевірити чи є маршрутна книжка )) і мєсних я тоді пам'ятаю які потім кричали скіку ти заплатив за пічаті в маршрутний книжці?)) Цікаво було пояснювати що категорійний похід . .і нам за це ніхто не платить і йдемо чемно бо робимо звіт і всі дозволи є і відмінки в МКК і КРЗ і в Дирекції Парку в Яремчі на прохід Чорногорою і в Ясіні відмітилися і копії телеграм в КРЗ після кожного учасника про стан справ і тд. І маршрут прописаний. І місця стоянок вказані і повна автономка...ще тоді на бензинових прімусах Шмєль. .- не було до чого докулупатися бо навіть тоді в реальному постсовку - ми старалися бути чемними згідно правил .

СообщениеСр май 09, 2018 14:41 

Так я дочекаюся від jerry коментарів з приводу конкретних фактів покриття співробітниками природоохоронних територій випадків жорсткого знищення цієї самої природи? І безпосередньої участі в цьому процесі? Чи будуть лише популістські вигуки "а от за межами України..." ?

Як правильно написала Віра, правила мають бути для всіх.

До речі, той лісник, який застрелив червонокнижну тварину і про якого так гуділи медіа, в квітні 2018 знову подав декларацію. І там вказана та сама посада. Багато таких випадків на Appalachian Trail? Ні? Ой, а чого? А того, що не треба натягувати закордонний варіант на українські реалії.

P.S. А от журналістів не ледь не побили, бо чи бач, вирубку могли зняти випадково:
http://uzhgorod.in/ua/novini/2017/noyabr/yak_u_zakarpatc_kih_brusturah_ohoronci_lisu_na_zhurnalistiv_napadali_viideo

СообщениеСр май 09, 2018 15:52 

пане Дартаньян, може хватить цього бахвальства, всі вже зрозуміли що ви крутий мен, який знає як все має працювати в правильних країнах. Але давайте ви не будете примірювати це все і на нашу країну, давайте вам поясню на дещо гіпертрофованому прикладі, ви ж не приїдете в якесь Сомалі, і не почнете розповідати аборигенам що вони ідіоти, бо маються хернею, замість того щоб упоротись вишматом, прошарити теорію вейвлетів, і стати Ілонами Масками, ні ви цього не зробите, бо вони настукають вам по голові, і спитають, ей друже україно-американець, а чи не впав ти з пальми, який вейвлет, нам пити і їсти немає що. Але повернемося до нашої ситуації, туристам не шкода заплатити ті 30 гривень організації яка має зберігати природно заповідний фонд, як ви хибно вважаєте, проблема в тому що система розподілення ресурсів у нас бажає кращого, м'яко кажучи. І я, і велика кількість інших туристів, розуміють що немає жодної гарантії що ті 30 грн підуть на хорошу справу, і у нас наразі немає дієвого механізму в один момент все змінити. А ви нам пропонуєте чітко вірити і дотримуватись списку правил, які начебто мають привести нас до світлого майбутнього, але проблема в тому що люди які складали ці правила, в значній мірі не бажають світлого майбутнього для всіх
p.s. ходжу з балоном, слідів свого перебування не залишаю, за іншими прибираю

СообщениеСр май 09, 2018 16:45 

Senjer я не працюю в лісництві тому не маю повноважень виписувати штрафи аналогічно як і не маю повноважень бігати ловити порушників
Популізму в своїх коментах не бачу з огляду на те що наші туристи мають бабло на імпортне спорядження але принципово не хочуть сплачувати елементарний екологічний збір коли проходять КПП мотивуючи своїм ПОПУЛІЗМОМ і Законослухняністю те що для них закон не писаний бо . . .лісники ягідники грибники і тд. Тобто тієї самі туристи себе прирівнюють до порушників правил і від того нічого не змінюється))

СообщениеСр май 09, 2018 16:50 

Саме смішне в цьому що ми хочемо в Європу ми хочемо інтеграції ми за збереження довкілля і розвитку туризму ми хочемо в НАТО ми хочемо дороги. Ми хочемо ми хочемо - питання а що робимо ? Тому я і порівнюю - спробуй послати працівника КПП за кордоном чи відмовитися від сплати збору за відвідування парку. . .і побачиш як ти виглядаєш.

СообщениеСр май 09, 2018 17:34 

До вище написаних кимось коментарів - звичайно що я проводжу дуже погані приклади які не потрібно впроваджувати в Україні. Це аналогічно як і паркомати з оплатою за парковку і електронні квитки за проїзд як у розвинутих країнах - і сортування сміття під будинками. . .колись умніки казали що це все не для нашої України. Бо олігархи зрада і тд. Не буде національних парків і можливої консервації заповідних територій теорій - Ваші внуки зможуть спостерігати лише калюжу з горами сміття навколо - ( Несамовите..Бребенескул.Догяски. Герешаски і тд. ) І вирубані лисі схили з витоптаними стежками попояс- як схил Говерли з Заросляка з прогресуючою еррозію.

СообщениеСр май 09, 2018 18:03 

https://m.dt.ua/ENVIRONMENT/navischo_nam_zapovidniki.html
Більше популізму тут
https://www.researchgate.net/publication/322581993_PRAVOVIJ_REZIM_PRIRODNO-ZAPOVIDNOGO_FONDU_UKRAINIISTORIA_FORMUVANNAURIDICNI_ASPEKTI_TA_ZARUBIZNIJ_DOSVID
Abstract
Посібник продовжує серію публікацій, покликаних допомогти усім, хто дбає про збереження біорізноманіття в Україні шляхом створення та охорони територій та об’єктів природно-заповідного фонду. Посібник має прикладне спрямування і складається з теоретичної та практичної частини, містить аналіз законодавчих актів та планів управління об’єктами охорони природи ЄС, США та Канади. Чимало порад і рекомендацій ґрунтується на досвіді зарубіжних країн. Окремо акцентовано увагу на проблемі функціонування заказників, особливості правового статусу земель природно- заповідного фонду та посилення відповідальності за порушення законодавства щодо охорони ПЗФ. Посібник розрахований на вузьких спеціалістів, а також широке коло читачів.

СообщениеСр май 09, 2018 18:14 

А Дартаньяни - це власне ті туристи які пишуть що ходять з балоном і прибирають за собою)) бо це вже загальноприйнята практика і правила - ніхтож не пише - після того як я какаю я підтираюся папером ))
Якщо науковці екологи обгрунтують консервацію Несамовитого - ми теж будемо лізти тутди доказують що всеж купатися і палити вогнище і ставити намети поруч нам МОЖНА ?

СообщениеСр май 09, 2018 20:18 

Senjer писал(а):...
Як правильно написала Віра, правила мають бути для всіх.

правила для кожного ... почни з себе , а потім вимагай від інших...
Senjer писал(а):...
До речі, той лісник, який застрелив червонокнижну тварину і про якого так гуділи медіа, в квітні 2018 знову подав декларацію. І там вказана та сама посада ...

окрім бла-бла-бла тут ти піднімав це питання в органах ???
jerry писал(а):...- не було до чого докулупатися бо навіть тоді в реальному постсовку - ми старалися бути чемними згідно правил .

залишки совіцького менталітету ???

СообщениеСр май 09, 2018 21:18 

Интересно, тут есть такие праведники. Они только в горах соблюдают правила или во всех остальных законах и подзаконных актах такие же последовательные? особенно в налоговых.

СообщениеСр май 09, 2018 21:21 

Греческие писания книга Римлянам 3:23; 5:12

СообщениеСр май 09, 2018 21:22 

Чистоплотность - это хорошее качество, но чистоплотность без любви - это мелочность

СообщениеСр май 09, 2018 21:57 

Звичайно що це залишки пост совка)особисто мій совок закінчився в 1989 році коли ми почали відкривати Маківку. Лопату. Ключ. А потім я особисто піднімав перший прапор на Ратуші і особисто міняв своїми руками перший прапор на жд там де були гнилі ржаві драбини . . .з шнурів тоді був модний лодочний і дубовий рєп а обов'язки шилися з стропи + советські стальні карабіни. Порявняти парки в США можу з 1991 року аналогічно як і фото 1965 років з Чорногори - Несамовите і тд - батьківський архів з " "Турклубів Бескид і Чорногора " - 60 тих років . Ці Карпати мало хто пам'ятає хіба постсовкові туристи типу Яворівського . . Які далі тягнуть лямку в даній сфері . Чому порівнюю бо пам'ятаю Чорногору меньше займаною в 90 тих роках . І там тоді хоч і не було табличок від ГО стежки зате було більше жерепу і зовсім не було пластику і пляшок .

СообщениеСр май 09, 2018 22:09 

Незнайка писал(а):Интересно, тут есть такие праведники. Они только в горах соблюдают правила или во всех остальных законах и подзаконных актах такие же последовательные? особенно в налоговых.

Звичайно ))
Кожного тижня пане з мого чеку знімається практично 33% різних податків ))кожного тиждня
Податок штату федеральний податок місцеві різні податки податок для того щоб бідні мали безкоштовну медицину пенсійний і фонд зайнятості а кожного року до 14 квітня робиться узагальнення заробленого і ще доплачується якщо заробив забагато згідно мінімального .
А в Україні люди сплачують податки кожного тиждня з заробленого чесно а не в конвєртіках?
Правила існують для того щоб функціонувало суспільство і функціонувала система в національних парках))

СообщениеСр май 09, 2018 22:29 

Популізм з ігтернету)))
Перше зусилля будь-яким урядом захистити природну територію були здійснені в США, коли президент Авраам Лінкольн підписав Акт Конгресу 30 червня 1864, віддаючи долину Йосеміті і гай Маріпоса гігантських секвой (яка пізніше стала національним парком Йосеміті) штату Каліфорнія із вимогою: Штат повинен прийняти цей грант на певних умовах, а саме підтримання території для суспільного використання і відпочинку, та не передачі її третім особам.

У 1872 році, Єллоустоунський національний парк став першим у світі справжнім національним парком. Коли дивовижні природні риси Єллоустоуна були відкриту, це місто було частиною території, а не штату США, тобто не було штату, який міг би взяти відповідальність за нього. Тому Федеральний Уряд прийняв пряму відповідальність за парк, процес формально завершився 1 жовтня 1890 року. Це рішення було результатом об'єднаних зусиль захисників природних ресурсів, політиків і бізнес-структур — а саме, Північної Тихоокеанської Залізниці, чия лінія через Монтану отримала значну вигоду через створення цього нового туристичного атракціону, тільки разом вони зуміли забезпечити проходження законопроекту через Конгрес Сполучених Штатів.

Видатний американський письменник та журналіст Уоллес Стегнер писав, що національні парки — найкраща ідея американців — відхилення від королівських заповідників Старого Світу, які аристократи зберігали для себе — невід'ємно демократичні, відкриті для всіх, «вони відображають нас в найкращому світі, а не найгіршому» [1]. Навіть із створенням Єллоустоунського, Йосемітського, і 37 інших національних парків і пам'ятників, пройшло 44 роки, поки не було створене єдине агентство для керування цими територіями — Національна паркова служба (National Park Service, NPS). Цікаво, що створення цієї служби було значною мірою заслугою однієї людини, бізнесмена Стівена Матера, який переконав секретаря внутрішніх справ Франкліна Кнайта Лейна у її потрібності. Лейн запросив Матера прибути до Вашингтона, і разом вони розробили закон, який потім був схвалений Конгресом.

Число територій, якими зараз керує Національна паркова служба у США, становить 390, з яких тільки 58 мають статус національного парку.

Слід за створенням національним парків в Єллоустоуні та Йосеміті, ідея була підхоплена й іншими країнами. У Австралії, Королівський Національний Парк був заснований на півдні від Сіднея в 1879 році. У Канаді Національний парк Банф (потім також відомий як Національний парк Скелястих Гір) став його першим канадським національним парком у 1885 році. Нова Зеландія створила свій перший національний парк в 1887 році. У Європі першим національним парком став Сарек, відкритий 24 травня 1909 року у Швеції.[1] Зараз Європа має 359 заповідників і національних парків [2].

Після Другої світової війни національні парки були засновані по всьому світу. Вануазький національний парк в Альпах став першим французьким національним парком, заснованим 1963 року після хвилі протестів проти туристичних проектів

СообщениеЧт май 10, 2018 11:38 

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Карпатский_биосферный_заповедник

Що мається на увазі в категорії Строгий Природній Резерват????

https://www.lisportal.org.ua/section/pressa/

Дуже багато інформації . . . .
Але форум це така штука де думки в тих хто працює в сферах еко біо лісу і тд - туристи не питають бо головне за собою фантік прибрати і поставити таблички на маршруті ( паралельно нехтуючи іншими правилами) . Описавши потім на форумі подвиги аля - покоріл всє 2000 Українських Карпат . Сушил носкі на кострє ( там де нізя)
Чистив зуби і прав шкарпетки в Несамовитому. . )) Може ще і з пральним порошком ? З ензимами ?))
Чистити казанок треба обов'язково зриваючи траву і мити його в високогірних озерах.
Свіжий жереп треба виламати і підкласти під намет бо іжевка жостковатєнька.
- нічого не нагадує ? Ніхто такого не пам'ятає ? Ніхто такого ніколи не бачив?
Строгий Природній Резерват кажете?))
Залишки совка ? Це нагадує - зємлі СССР прєнадлєжат народу . Фабрікі і заводи трудящімся
- Лєса і гори турістам )) Може патріотично українська анархія краща ?)

СообщениеПт май 11, 2018 21:04 

Цікаво чи в працівників нац парку можна розрахуватися карткою. Підійшов до них і кажеш що не проти сплатити прохід тільки дайте мені рахунок( а він мусить бути бо це державна установа) і перекинув їм гроші через приват24 . І йди спокійно і не переживай що твої гроші в барі прогуляють.

СообщениеСб май 12, 2018 09:23 

promalpservise писал(а):Цікаво чи в працівників нац парку можна розрахуватися карткою. Підійшов до них і кажеш що не проти сплатити прохід тільки дайте мені рахунок( а він мусить бути бо це державна установа) і перекинув їм гроші через приват24 . І йди спокійно і не переживай що твої гроші в барі прогуляють.

Правильный вопрос

СообщениеСб май 12, 2018 09:37 

jerry писал(а):
Незнайка писал(а):Интересно, тут есть такие праведники. Они только в горах соблюдают правила или во всех остальных законах и подзаконных актах такие же последовательные? особенно в налоговых.

Звичайно ))
Кожного тижня пане з мого чеку знімається практично 33% різних податків ))кожного тиждня
Податок штату федеральний податок місцеві різні податки податок для того щоб бідні мали безкоштовну медицину пенсійний і фонд зайнятості а кожного року до 14 квітня робиться узагальнення заробленого і ще доплачується якщо заробив забагато згідно мінімального .
А в Україні люди сплачують податки кожного тиждня з заробленого чесно а не в конвєртіках?
Правила існують для того щоб функціонувало суспільство і функціонувала система в національних парках))

Так и мы платим дорогой друг. Каждый день в НДС в сборах, когда в Карпаты билеты покупаем, на вокзалах в платных туалетах, потому, что бесплатно можно, если с билетом, но туалета нет.
Государство налоги тянет всеми правдами и неправдами (через организацию таких парков с лесниками), а работу обеспечивают согласно конституции Украины, или хотя бы не мешают?

А ты сам то где живешь?
И не говори, что разницы нет. Потому что, конечно разницы нет где быть хорошим человеком. А вот рассуждать из-за бугра, разница есть. Уровень жизни и работа законов разная.
Если считаешь, что разницы нет в любом случае, едь работай и живи в Украине

СообщениеСб май 12, 2018 09:49 

Инстинкт паразиту подсказывает:
- ищи где ты можешь за счет чего-то поживиться
А маслящий паразит думает:
- что эти мошки (туристы) по горам ходят, а я с этого ничего не имею? Как же поиметь этих мошек? Точно! Внесу как можно больше территории в программу нац. парков на законных основаниях и куда не сунутся будут платить. У меня ж все схвачено на высшем уровне. Пусть оплачивают коррупцию.
Да им на какать на эти парки, потому, что они из них помойки делают (из гниющих деревьев и болота перемешанного колёсами тягачей, которые лес и "законно" и незаконно вывозят из этих же парков)
Скоро, так сказать цивилизованная Европа вырубит все Карпаты на законном основании и будим по лысым паркам ходить. Интересно границы паров оставят?

СообщениеСб май 12, 2018 09:58 

Значение слова паразит https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%82_(%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F)

СообщениеСб май 12, 2018 11:36 

Незнайка це від того що Ви мало знаєте?))
Ви не пробували озвучити думки стосовно паразитування працівників нацпарку на Ваших податках ?)) Чи на Ваших оплата за відвідування тих самих парків? Паразитування кажете? - це те саме паразитування коли ви заходите в ліс. . .порушуєте екосистему і . нічого не повертаєте тій самій природі . Тому спробуйте поспілкуватися в дирекції національного парку в Яремчі в Рахові і тд. Вам працівники особисто розкажуть що ці структури роблять скільки коштів надходить куди Ваші особисті кошти використовуються і тд. Поспілкуйтеся з працівниками Дунайського нацпарку - він ближчий до Вас. Вам теж розкажуть . . .бо це все загальні фрази про податки ПДВ туалети і тд.
Питання було чітке - чи ви особисто за кордоном готові послати нафіг працівника парку і відмовитися сплачувати певний збір ?
Бо це все благополучно бла знову про лісників корупцію зраду олігархів і тд. - відхилення від елементарного - якщо структура парку є - і ви його відвідуєте то якщо ви відмовляєтеся сплачувати елементарно 20-30 гривень - Ви особисто не відчуваєте своєї паразитності в природі ? Чи ви берете з собою саджанці жерепняка і рідких рослин і висаджуєте з працівниками біосферного заповідника в районі Несамовитого Бребенескула Гриць Ребер Козлів Туркула Бальцатула і тд? Ви проводите свій відпуск час вкладаючи власні кошти в відновлення первісності екосистеми біосферного заповідника ? Витрачаєте свій власний час кошти знання приймаючи участь в різного роду еко форумах і тд ? Виносити на обговорення проблеми збереження Карпат і функціонування біосферний заповідник ах на міжнародних конференціях форумах ? Які не фінансуються Україною ?
Тому турист який багато балакає на рахунок як він просто брав фантік але не заплатив і послав працівника нацпарку - такий самий паразит як і ті хто вирубують нищать засмічують і тд.
І питання не де ти живеш чи працюєш бо вільна людина має право жити і працювати там де хоче і може ( образно якщо я займаюсь викладанням наук в сфері еко біо ресурсів то це не значить що я маю жити в Україні чи в папуа нова ґвінея бо я народився в в Японії))
І звичайно особисто знаю проблеми рідної України бо буваю по 2-3 рази в рік і не займаюся прибиранням фантіків описуючи процес який я дартаньян бо вийшов і прибрав сміття десь на полянці. Це стало модним себе так хвалити останнім часом . Різні рівні розуміння проблеми і різні рівні підходу до вирішення наслідків які ці дрібні проблеми - створюють ще більші проблеми. Міністр екології України ніколи не читав форуму на якому дартаньяни описують як вони прибирають сміття в Карпатах . . . Аналогічно як і працівники Ґрінпісу. Хоча і одні і другі щось роблять для збереження довкілля . Тому якщо є нацпарку в районі Чорногори - фокусуйте ми мені а не пишіть про те як народ України сплачує податки користуючись безкоштовним туалетом в районі Біосферного Заповідника -

Посты: 1431

СообщениеСб май 12, 2018 11:58 

jerry писал(а):бо буваю по 2-3 рази в рік і не займаюся прибиранням фантіків описуючи процес який я дартаньян бо вийшов і прибрав сміття десь на полянці

А чем занимаетесь? Ходите на Довбушанку? |#smile603| Простите за троллинг...
jerry, у Вас часом нету разногласий с Вячеславом Немировским? Вот это epic battle вышел бы! |#smile603| Снова простите за троллинг... Вопрос не в личностях, а в манере общения на форуме.
А по теме, что же непонятного в том, что народ не против платить за заповедник, но не хочет, чтоб эти деньги шли собирателям дани "на магазин"?

СообщениеСб май 12, 2018 12:03 

Пане Незнайко - пошукайте які види рослин знищені в районі Біосферного Заповідника ,,Несамовитого . Що перестало рости на Шпицях. Жандармах і тд.
Там лісу не має лісники там нічого не рубають бо там інша - не лісова зона ))
Тоді зрозумієте всю брєдятіну про ваші туалети і лісників . І лісовози. Лісовози на Несамовите Бребенескул Догяски Ґерешаски не їздять аналогічно як і не лазять на Жандарми щоб зірвати шовкову косицю. .
Прийдіть в дирекцію нацпарку попитайте чому джерджера більше не росте в горах.))
Візьміть розсаду рути підіть на Малі і Великі козли - розсадіть і ходіть туди пару тижнів підряд прослідковуючи ріст. . .бо писати з Одєси про лісників в . ..Великому Березному чи десь під Братківською чи в районі Хом - це теж саме як я буду писати про комерційну вирубку лісу в Тасманії чи В Колорадо - різниця лише в тому що у нас сфера знань і робота в різних галузях.

СообщениеСб май 12, 2018 12:12 

Alex_1987 писал(а):
jerry писал(а):бо буваю по 2-3 рази в рік і не займаюся прибиранням фантіків описуючи процес який я дартаньян бо вийшов і прибрав сміття десь на полянці

jerry, у Вас часом нету разногласий с Вячеславом Немировским? Вот это epic battle вышел бы! |#smile603| Снова простите за троллинг... Вопрос не в личностях, а в манере общения на форуме.
А по теме, что же непонятного в том, что народ не против платить за заповедник, но не хочет, чтоб эти деньги шли собирателям дани "на магазин"?

Просто до сліз насмішили))))))) Про Немировського) То-то я читаю і думаю, кого мені всі ці кілометрові пости про "який я ідеальний, а всі навколо г..." нагадують?) саме манерою, в якій наче як і обізнаність в темі відчувається, і в той же час воно так все закручено, що десь після п*ятого посту перестаєш розуміти, а що, власне, людина хоче?)

СообщениеСб май 12, 2018 12:22 

Alex_1987 писал(а):

Небачу жодного тролінгу.
І Довбушанка. І Ведмежик і Масив Полєнски
Можу Вам навіть особисто сказати скільки там залишилося реліктового кєдру .
Ви там не рахували ?)) Не ходили туди з відповідним дозволом для пошуку насіння щоб його потім пробувати проростити десь між Молодою І Яйком ? Бо в Підлютому кедри які росли 100 років біля палат Шептицького - просто банально спиляли . А кедри ще Іван Чмола садив.
Тому звичайно чим я займаюся де ходу і тд це моя особиста справа)) аналогічно як і ваша зі збору фаньтіків і не сплати зборів за дозвіл перебування в Біосферному заповіднику)) не переживайте я за ваші гроші пиво не купую) і за ваші податки не живу ))

СообщениеСб май 12, 2018 12:28 

Віра писал(а):
Alex_1987 писал(а):

Просто до сліз насмішили))))))) Про Немировського) То-то я читаю і думаю, кого мені всі ці кілометрові пости про "який я ідеальний, а всі навколо г..." нагадують?) саме манерою, в якій наче як і обізнаність в темі відчувається, і в той же час воно так все закручено, що десь після п*ятого посту перестаєш розуміти, а що, власне, людина хоче?)

В мене коли студенти на першому курсі питають пане доцент а що ви від нас хочете - я відповідаю я розумію що ви прийшли вчитися і хочете дешевих розваг пива шашлик на полянці і диплом.
А коли вже наступає час захисту PhD то я кажу коли матимете 2 PhD тоді на всі свої запитання будете знаходити відповідь самі.

СообщениеСб май 12, 2018 12:39 

Для Пані Віри
Ідеальні ті туристи котрі в районі Несамовитого чи Бребенескул не тільки НЕ ПаЛЯТЬ вогнищ а ще і коли ходять по великому прибирають не тільки фаньтіки а ще і свій туалетний папір і жіночі прокладки теж. Якщо вже бути ідеальним туристом з балоном і прибирати пластик і скло то давайте рубати в корінь. Чи ви думаєте що наші людські "міндобрива" покращують ріст червоної рути і едельвейсів))

СообщениеСб май 12, 2018 15:26 

Для тих хто там про прибирання пише і про свою обізнаність і про інше типу чьо вам там з-за бугра краще видно і тд
Даю ссилочку на скачування
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://wilderness-society.org/wp-content/uploads/2017/02/arguments-on-importance-of-carpathian-wilderness-in-ukraine.pdf&ved=2ahUKEwiny4iaoYDbAhUOVa0KHfFcDlMQFjALegQIBhAB&usg=AOvVaw03NmUs8pbTaiW2fKlGCGKW
Аркто-альпійські види рослин Українських Карпат / Arctic-alpine ...
PDFwilderness-society.org › uploads › 2017/02

Почитайте туристи які знають все і тд і тп і далі пізніше розповідайте що все зрада і ніхто нічого не робить і що всі працівники парків лісники науковці і тд і тп живуть за рахунок 20-30 гривень ( які ви не хочете платити) і звичайно тільки сидять і п'ють пиво ( за ваші ПДВ і 20-30 гривень )
А тоді розповідайте про відсутність шкоди . . .тисячі умніків витоптують навколо Несамовитого і палять вогонь . .а природі ніфіга - і знову підкреслю - там лісники нічого не вирубують і джипери там не їздять . .

СообщениеСб май 12, 2018 19:16 

jerry писал(а):...

пане Юрію - |#smile746| респект ...
зі. маєте міцні нерви ...

СообщениеСб май 12, 2018 20:38 

Дякую
А тепер на прикладі ялівця шановні туристи
Читаємо.
Загрози: вирубування туристами для
розпалювання вогнищ, вирубування для
розширення площі пасовищ.
Охорона: потребує моніторингу за ста-
ном популяцій на популярних високо-
гірних туристичних стоянках (біля озера
Несамовите та Бребенескул на Чорно-
горі; біля озера Івор під Близницею на
Свидовці).

Значення цієї невеличкої рослини для екосистеми схилів - протиерозійне і в тому числі протилавинне.
Тому якщо когось колись змиє у ті ерозійні канави витоптані масовими сходженнями на Говерлу чи дасть під дупу лавиною - згадайте добрим словом всіх хто казав ми тіко ногами ходимо там де вже стежка є.. .Бо в багатьох країнах світу там де затоптана екосистема на маршрутах - стежки змінюють і прокладають так щоб не заважати екосистемі відновлюватися .

Посты: 41

СообщениеСб май 12, 2018 21:10 

jerry писал(а):Для Пані Віри
Ідеальні ті туристи котрі в районі Несамовитого чи Бребенескул не тільки НЕ ПаЛЯТЬ вогнищ а ще і коли ходять по великому прибирають не тільки фаньтіки а ще і свій туалетний папір і жіночі прокладки теж. Якщо вже бути ідеальним туристом з балоном і прибирати пластик і скло то давайте рубати в корінь. Чи ви думаєте що наші людські "міндобрива" покращують ріст червоної рути і едельвейсів))

Давайте підемо ще далі. Ідеальний турист - це той, хто доїхав до КПП заповідника, проникнувся інформаційними плакатами до глибини душі, заплатив за вхід, але розвернувся і поїхав додому, витоптувати пластмассову траву на стадіоні свого міста)

СообщениеСб май 12, 2018 22:26 

Звичайно що так і буде якщо порушувати правила в Біосферному заповіднику - то привівши одного разу своїх дітей доведеться показувати картинки Несамовитого чи Говерли і пояснити своїм діткам чи внукам що так сі стало бо . .

СообщениеВс май 13, 2018 00:17 

to mikha1928 - справою про вбитих тварин займалися і депутати ВР. Але віз і нині там, що красномовно демонструє рівень корупції.

Спеціально для бажаючих дізнатися на що офіційно витрачається частина коштів конкретно в КБЗ - державні закупівлі: http://cbr.nature.org.ua/tender/2017/tend2017.htm

Основні витрати - це підтримка існування структури як такої. Офісне, автомобільне і т.д. Перелік закупівель не є бюджетом, тому там немає даних про зарплати і все таке.

P.S. Послуги вивезення сміття - 2000 грн на рік.

СообщениеВс май 13, 2018 00:38 

Ось ще https://dozorro.org/tender/search/?edrpou=00276104

СообщениеВс май 13, 2018 09:55 

Senjer писал(а):to mikha1928 - справою про вбитих тварин займалися і депутати ВР. Але віз і нині там, що красномовно демонструє рівень корупції.

Спеціально для бажаючих дізнатися на що офіційно витрачається частина коштів конкретно в КБЗ - державні закупівлі: http://cbr.nature.org.ua/tender/2017/tend2017.htm

Основні витрати - це підтримка існування структури як такої. Офісне, автомобільне і т.д. Перелік закупівель не є бюджетом, тому там немає даних про зарплати і все таке.

P.S. Послуги вивезення сміття - 2000 грн на рік.

Про це і тема. В кращому випадку, гроші за вхід в заповідник йдуть на утримання організації, що стягує гроші за вхід. Абсурдно, нє? Ми платимо людям на вході для того, щоб вони могли там стояти і брати з нас гроші за вхід!
Не за облаштування стежки таким чином, щоб зменшити негативний вплив на екосистему...

СообщениеВс май 13, 2018 11:28 

Припустимо що кожного місяця через Заросляк проходять 1000 туристів і чемно сплачують
30 гривень. Сума 30000 - 1100 доларів
Цікаво як і що можна утримати облаштувати за ці кошти ?
Припустимо що пройшло в квітні через КПП 100 туристів і чемно заплатили по 30 гривень.
Сума 3000 гривень. ?)) Мені смішно уявити чи можна за 3000 гривень утримувати КПП вивозити сміття облаштовувати сежки і тд . А тут звучали браварії що ті захисні працівники КПП прямо сидять в себе в КПП і в них там паляна шашлик і VIP дєвочкі на заказ.. .

СообщениеВс май 13, 2018 11:35 

до Тельмана : КБЗ , для прикладу , працює ...
https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%B1%D1%96%D0%BE%D1%81%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA-Carpathian-Biosphere-Reserve-223067334460643/
а що ви зробили для облаштування екостежки , окрім того що не заплатили за відвідуання заповідника , або вихваляння що ходили на Довбушанку і вам всьо пофіг ???
Последний раз редактировалось mikha1928 Вс май 13, 2018 14:15, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВс май 13, 2018 12:30 

Припустимо що кожного місяця через Заросляк проходять 1000 туристів і чемно сплачують
Припустимо що пройшло в квітні через КПП 100 туристів і чемно заплатили по 30 гривень.
Сума 3000 гривень. ?)) Мені смішно уявити чи можна за 3000 гривень утримувати КПП вивозити сміття облаштовувати сежки і тд . А тут звучали браварії що ті захисні працівники КПП прямо сидять в себе в КПП і в них там паляна шашлик і VIP дєвочкі на заказ.. .

СообщениеВс май 13, 2018 17:46 

jerry писал(а):Припустимо що кожного місяця через Заросляк проходять 1000 туристів і чемно сплачують
.

Знову мимо.
КБЗ, які і інші природоохоронні території, є державною структурою. І не працює виключно на умовах самофінансування, а отримує кошти з державного бюджету, який наповнюється в тому числі і з податків. А податки платять всі, безпосередньо чи опосередковано.

Наприклад, в бюджет на 2018 рік на заповідники було виділено близько 482 мільйонів гривень. Теж нічого зробити не можна за ці гроші?

Справа не в кількості грошей, а в їх розподілі. І держзакупівлі це демонструють.

СообщениеВс май 13, 2018 19:13 

jerry писал(а):Припустимо що кожного місяця через Заросляк проходять 1000 туристів і чемно сплачують

Смішні гроші? Можливо, тоді краще знищити оте КПП, а державне фінансування, яке на його утримання виділяється, потратити на облаштування стежки?

СообщениеВс май 13, 2018 19:15 

Вище не я писав про те що схема збору грошей на КПП працює для утримання КПП а не для облаштування території заповіднику.
Припущення зі збору 30 грн зі 100 чесних туристів для тих хто верещить що за їх 30 гривень працівники КПП собі VIP ескорт і піццу замовляють .
І продають туристам дрова з заповідника)) щоб вони мали чим вогонь палити на Несамовитому))
Так само як і лісники які спєцом вирубують жереп щоб продати його))
Мені цей абсурд піднабрид )) піду краще саджанці кедру перевірю) може хтось собі вже додому відкопав щоб собі в подвір'ї посадити)

Сообщения, содержащие нецензурную брань, будет удаляться.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.