Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, 4, ВСЕ

Чи готові Ви платити певну невелику суму за ночівлю в туристичних притулках в Карпатах?
1. Не готовий, перебування в притулках має бути безкоштовним! 8%  8%  [ 8 ]
2. Готовий невелику суму (15-50 грн) 87%  87%  [ 85 ]
3. Інше (пишіть в коментах) 5%  5%  [ 5 ]
Всего голосов : 98
Автор Сообщение

Посты: 1739

СообщениеВс янв 21, 2018 17:58 

Shelax71 писал(а):Нет там (на ПИЧ) никакого притулка.Если называть ту продуваемую комнату с земляным полом притулком,то я -украинский подводник.А вот в районе ПИМа есть,причем очень даже неплохой,до 12 мест с кухней.
...

це ти хатку КБЗ "притулком" називаєш ???
------------------------------------

Посты: 2043

СообщениеВс янв 21, 2018 18:06 

Shelax71 писал(а):Нет там (на ПИЧ) никакого притулка.Если называть ту продуваемую комнату с земляным полом притулком,то я -украинский подводник.А вот в районе ПИМа есть,причем очень даже неплохой,до 12 мест с кухней.
Обидно,что львинная часть денег,которые поляки выделили на реставрацию обсерватории ушли опять не по назначению.По крайней мере,одну-две комнаты для туристов могли бы обустроить(это чисто мое мнение)...

Поляки наивные, думали, что деньги можно тратить только по назначению.

Посты: 1507

СообщениеВс янв 21, 2018 18:27 

mikha1928 писал(а):
...

це ти хатку КБЗ "притулком" називаєш ???

Нє,Майкл....Тур.притулок на пол.Струнги,два поверхи..У вихідні практично завжди заповнений.Про нього не всім відомо.Там,в основному матрасники і фотографи проживають...

Посты: 498

СообщениеВс янв 21, 2018 18:59 

Обидно,что львинная часть денег,которые поляки выделили на реставрацию обсерватории ушли опять не по назначению.По крайней мере,одну-две комнаты для туристов могли бы обустроить(это чисто мое мнение)...

А де було сказано, що на ПІЧ комфортабельний притулок? Самі спаси його назвали укриттям на випадок задниці, це вже самі туристи назвали притулком. І не треба, кімнати не продуваються і в них на багато тепліше, чим на вулиці, хоча і моторошнувато без вікон.
Невже все вже, гроші закінчилися і роботи по реставрації проводити не будуть? Чи Ви думаєте, що там за один сезон все красиво можна було зробити?

СообщениеВс янв 21, 2018 19:30 

shpion писал(а):

А де було сказано, що на ПІЧ комфортабельний притулок? Самі спаси його назвали укриттям на випадок задниці, це вже самі туристи назвали притулком. І не треба, кімнати не продуваються і в них на багато тепліше, чим на вулиці, хоча і моторошнувато без вікон.
Невже все вже, гроші закінчилися і роботи по реставрації проводити не будуть? Чи Ви думаєте, що там за один сезон все красиво можна було зробити?

А де було сказано,що роботи там велись один сезон ? Гроші поступили в 2013-2014 роках.І, виділялись щороку...А в минулому році,пшеки відмовились їх надавати після того,як оцінили масштаб зроблених робіт до відповідністі виділених коштів.Чомусь спаси про себе подбали,а про туристів нє....Хоча туда поляків ходить дуже багато в сезон...

Посты: 1260

СообщениеВс янв 21, 2018 19:48 

shpion писал(а):

По-перше, підлога там бетонна (почищено ще у 2015 р.).
По-друге, роботи з реставрації ведуться (див. нижче)
По-третє, куди пішли польські гроші, можна вияснити лише в поляків, їм і тільки їм про це звітують підрядники.
По-четверте, двері в ПІЧанському укритті для туристів металеві в усіх напрямках, вікна вставлені, запінені і досить щільні. Я не ночував, але продувати не повинно.
По-п'яте, кімнати для відвідувачів (на мою скромну думку) там можливо з'являться, але дещо пізніше (коли закінчать всі перекриття в кімнатах).
По-шосте, Shelax71, заберемо U-001 «Запоріжжя» разом з Кримом ― прошу підготуватися до походу ))

Всі актуальності по обсерваторії збираю тут: вікі

СообщениеВс янв 21, 2018 20:24 

Пан Юрій,я не буду тут на загал розказуватипро то,хто такий п.Олійник І.М. і його компанія "Житлобуд" |#smile735| .Час покаже(уже показав).Це я про Вашу ссилку.
По шостому пункту,пліз,у приват. |#smile807|

СообщениеВс янв 21, 2018 21:46 

Чисто випадково знайшов

phpBB [media]

25.01 19:00 буде документалка. УА Перший

СообщениеВс янв 21, 2018 23:26 

Losth писал(а):25.01 19:00 буде документалка. УА Перший

Чисто випадково.....дякую за інфу.Будем чекати 25-го...19.00 |#smile772|

Посты: 174

СообщениеПн янв 22, 2018 21:43 

Shelax71
Может ты меня не так понял ) я говорил об укрытии . Там и защита от ветра и можно подзарядить устройства(генератор есть) и переночевать в случае непогоды сильной .

СообщениеПн янв 22, 2018 22:08 

Shelax71 писал(а):
Losth писал(а):25.01 19:00 буде документалка. УА Перший

Чисто випадково.....дякую за інфу.Будем чекати 25-го...19.00 |#smile772|

Сорі, це баян. Думав, щось нове. Фільм є на ютубі, якщо не бачив ― скину.

СообщениеПн янв 22, 2018 22:50 

ballistic89 писал(а):Shelax71
Может ты меня не так понял ) я говорил об укрытии . Там и защита от ветра и можно подзарядить устройства(генератор есть) и переночевать в случае непогоды сильной .

Да все нормально... |#smile609| Прости,что к слову доколупался.Просто,видать не то настроение было...Да и обидно,что у нас как всегда бабло деребанят,а толком делают мало.По обсерватории я знаю больше,чем пишу.И знаю,что не все выделенные деньги пошли на реставрацию.И поверте,не будет запланированного открытия обсерватории в 2020 году(должно было быть в 2018-м.Не проблема,перенесут дату,как всегда)..,если сами поляки не возьмутся за жесткий контроль своих вложений.
P.S. Кстати первоначально планировалось открытие обсерватории вместе с туристическим притулком,который должен был бы быть построен на месте руин фабрики по производству эфирных масел.. |#smile805| .Затем эта идея похерелась,но ПЛАНЫ остались.Какие у нас планировщики и экономисты,такой и результат |#smile766|
Losth
Ні обіцянок,ні пробачень.
Все сталося само собою |#smile603|
Юра,все гуд.До походу завжди готовий.Чекаю команди |#smile752|

Посты: 251

СообщениеПт апр 20, 2018 20:58 

Alex_1987 писал(а):
ungvar писал(а):Вважаю такий крок необхідним. Разом із забороною стояння палатками в околицях притулків на території об'єктів ПЗФ.

Опишу, вкратце, как это было в Альпах.

Когда-то давно, в незапамятные времена, в Альпы можно было ходить с палаткой, а приюты были без обслуживающего персонала, чисто укрытия для уставшего путника от непогоды - как сейчас в Карпатах. Потом в приюты поставили персонал, который, помимо прочего, стал следить, чтоб копеечка не проходила мимо, а палатки запретили - есть же приюты, нечего бомжевать, нанося вред природе своими биваками! Потом выяснилось, что персонал приютов тоже хочет денег. А зарабатывают они, в основном, на обслуживании туристов в своём ресторане - еда, пивасик. А некоторые подлецы, подумать только!, приносили жратву с собой. Дабы пресечь это дело, подобных негодяев обязали платить "инфраструктурный сбор" - на данный момент 5 евро с человека в день вдобавок к обычной таксе за ночёвку, если он не потребляет, а просто хочет переночевать. Причём, не члены альпсоюзов такой привилегии лишены, и жрать в ресторанах приютов обязаны. И да, это не просто формальные глупости, в последнее время за этим бдительно следят во многих приютах.

Резюме. Ситуация в Альпах сейчас. Переполненные платные приюты, которые в сезон забронировать невозможно, где вы обязаны помимо платы за ночлег также обеспечивать ресторан смотрителя приюта, а альтернативы нет - "дикий" туризм с палатками в Альпах запрещён.

Хотим ли мы такое же в Карпатах?

Та це ж воістину якийсь філіал Пекла!

А я хотів, спочатку, голосувати за помірну плату... Бо раптом колись треба буде?
Хоч нині я притулки не визнаю. Мені навіть у наметі не дуже затишно – бо звик спати під тентом і бачити біля себе траву. А інколи – й пробігаючих мишок. Кумедні вони :)

Але після Вашої інфо, закортіло піти в Альпи й спалити :( кілька притулків – задля порятунку місцевих мандрівників. Від виродження і деградації...

ungvar писал(а):І не тільки в Альпах, а й в Карпатах в тій же Словаччині чи Польщі. Це єдина можливість оберігати природу від постійно зростаючого антропогенного впливу. Тільки в Україні цього не буде ще найближчі декілька десятиліть. Починати треба за малого.

От і добре, що не буде...

А про "вплив" туристів на Природу гарно писав Шеклі:
Bobua писал(а):І ще про захист довкілля:

Роберт ШЕКЛІ
КООРДИНАТИ ЧУДЕС
[Фрагмент повісті публікувався також під назвою «Планета за кошторисом».
]
Фантастична повість
Частина перша
ПРОЩАВАЙ, ЗЕМЛЕ!
РОЗДІЛ 1
День видався доволі-таки недоладний. Кармоді прийшов у контору, мляво залицявся до міс Гіббон, шанобливо заперечував містерові Вейнбоку і хвилин з п’ятнадцять обговорював шанси футбольного клубу «Гіганти» з містером Блеквеллом. Під кінець дня він засперечався з містером Зайдліцем – сперечався затято й нічого в тому не тямлячи – про невпинне виснаження природних ресурсів країни й про безжальний натиск таких вандалів, як корпорація Кон-Ед, армійські будівельники, туристи, мурашки та фабриканти паперу. Всі вони, на його думку, так чи інакше відповідальні за те, що зникають чарівні краєвиди і майже не лишилося закутків незайманої природи.
– Стривай, Томе, – урвав його в’їдливий, прищавий Зайдліц. – Тебе й справді це так допікає?
– А то не допікає!
Міс Гіббон, приваблива і юна, не дуже схильна до теревенів, закинула йому:
– Ох, містере Кармоді, я все ж гадаю, що вам не слід такого казати.
Що ж він, урешті, скоїв і чого йому не слід було казати, Кармоді пригадати не зміг, тому й не розкаявся, хоча почувавсь ніби винним.
Його начальник, пухкенький, лагідний містер Вейнбок, сказав:
– А справді, Томе, у ваших словах таки, мабуть, щось є. Я поміркую над цим.
Сам Кармоді чудово знав, що в його словах небагато глузду і міркувати над ними не варто.
,,,

:)

http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=26&t=108208 Яка діяльність є ПриродоОхоронною насправді?

Ymka писал(а):Будь-які крайнощі це неправильно. Істина десь посередині - є такі чудові країни як Румунія, Болгарія, Норвегія, Швеція де дикий кемпінг не заборонений - хочеш, стоїш з наметом безкоштовно (щоправда, без вогню), хочеш - платиш гроші і ночуєш в притулку з блекджекомпивомішлюхами душем, рестораном і постіллю.

А от варіант "без вогню" – мені подобається :)
Я саме так і мандрую нині, тому вже готовий до такого майбутнього.

СообщениеПт апр 20, 2018 21:23 

Bobua писал(а):А от варіант "без вогню" – мені подобається :)
Я саме так і мандрую нині, тому вже готовий до такого майбутнього.

Ну,дядько,Ти вААше "етноекстрім" турист |#smile614| З тентом,і без вогню |#smile735| Якось дуже сумно виглядає |#smile706| Хоча б пічку Бонда(Новака) на темну пору доби |#smile805| Я вже про факели зі смоли з сосни-смереки мовчу+купання поруч з форелью,яка в ночі на світло лізе |#smile805| Вообщем,Твій пост мудрий,але троха нудний(а може я не тверезий...ік |#smile09|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.