Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1781

СообщениеПт июл 28, 2017 11:23 

Вот посилання на цю новину. http://versii.if.ua/novunu/girski-ryatuvalniki-ivano-frankivshhini-pripinyayut-svoyu-diyalnist-prosyat-dopomogi/
Звичайно інфи малувато про цю чергову "реформу", відповідно питань виникає безліч.......

Посты: 3427

СообщениеПт июл 28, 2017 13:54 

подробиці :http://kurs.if.ua/news/skorochennya_i_dogany_na_frankivshchyni_pidkylymno_likvidovuyut_girsku_ryatuvalnu_sluzhbu_56213.html

СообщениеПт июл 28, 2017 15:22 

Так, читав, сюда посилання не переносив бо там теж проста інфа. А що це (така"реорганізація") дасть у кінцевому результаті, яка мета .... ???? Ми, звичайно, здогадуємось для чого це робиться, все впирається у гроші. Пофік люди.... (((((А вот офіційне пояснення...... ?????
Тут особлива специфіка. Усунути професіоналів від роботи, якій вони присв`ятили усе життя ..... ми це вже проходили не раз. Не кожен профі може бути управлінцем, але гірше коли управлінець не профі в конкретній галузі. Шкода що подібна рерганізація торкнулась тих, від кого залежить здоров`я, а часом і життя постраждалих.
Побачимо що з того вийде......

СообщениеПт июл 28, 2017 22:32 

у Стругацьких, "Улітка на склонє", там персонаж Пєрєц, цікава людина...от йому треба було якось виїхати з Управління, а там шофера-механіка замінили...офіціантом...з відповідними наслідками - ПєРєц нікуди не виїхав...читайте літературу і робіт висновки: буде пестець...
"....Механики в воротах бросили окурки, тщательно растерли их носками ботинок и вошли в гараж. Одного Перец не знал, а второй был, оказывается, вовсе не механик, а менеджер. Они прошли рядом, причем менеджер задержался возле кабины и, положив руку на крыло, почему-то заглянул под грузовик. Потом Перец услыхал, как он распоряжается: «Ну, пошевеливайся, давай домкрат». – «А он где?» – спросил незнакомый механик. «…! – спокойно сказал менеджер. – Под сиденьем посмотри». – «Откуда же мне знать, – раздраженно сказал механик. – Я же вас предупреждал, что я официант…» Некоторое время было тихо, потом водительская дверца кабины открылась и появилось хмурое расстроенное лицо механика-официанта. Он посмотрел на Переца, оглядел кабину, зачем-то подергал руль, а потом запустил обе руки под сиденье и начал там греметь.

– Это, что ли, домкрат? – спросил он негромко.

– Н-нет, – сказал Перец. – Это, по-моему, разводной ключ.

Механик поднес разводной ключ к глазам, осмотрел его, поджав губы, положил на подножку и снова запустил руки под сиденье.

– Это? – спросил он.

– Нет, – сказал Перец. – Это я могу вам совершенно точно сказать. Это арифмометр. Домкраты не такие..."
Последний раз редактировалось сашко Сб июл 29, 2017 18:06, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеСб июл 29, 2017 06:23 

100500000

Посты: 93

СообщениеСб июл 29, 2017 14:50 

Замінити гір.рятувальників на пож.рятувальників- це те саме, що замінити одного лікаря на іншого без перенавчання. Уявіть ви заходите в поліклініку в кабінет до терапевта, а там сидить хірург чи окуліст який не знає як вас лікувати.

СообщениеСб июл 29, 2017 18:58 

ФБ :

Олег Ущенко
9 год. ·
на Франківщині скоротили (чи розігнали?) всю гірсько-рятувальну службу. ще і догани рятувальники отримали. про причини не повідомляється.
уявляєте, як різко збільшиться кількість тих, хто забажає відпочивати у Карпатах, коли довідаються, що там не має кому їх рятувати.
хтось може пояснити, що це:
- сюр?
- диверсія?
- ми чогось не знаємо?

Посты: 93

СообщениеСб июл 29, 2017 19:08 

сашко писал(а):хтось може пояснити, що це:

А це Україна.

СообщениеСб июл 29, 2017 21:01 

promalpservise писал(а):
сашко писал(а):хтось може пояснити, що це:

А це Україна.

не сашко задався таким питанням а один з користувачів ФБ, Вася Ущенко...ну а я знаю де я ЖИВУ, тому мені не сумно, а весело, бо сумують ті, хто не вміє веслитись там, де веселитись неможливо, а для мене питань у цьому опусі - немає, бо тут все просто як двері, бо СИСТЕМА опирається як може, в неї - агонія і ця ситуація - прояв загибелі, початку загибелі цієї корупційно-дебільної СИСТЕМИ, отже сумувати немає приводу, ну а хлопці, Гірські Рятівники, не пропадуть як що кмітливо підійдуть до цього питання (наприклад ВСІ ЗВІЛЬНЯТЬСЯ, для цього треба мати сталеві яйця а вони у них є), так що далі буде...((( ну а газетярі гав не ловлять, просто їм треба підкидати і підкидати матеріалу, інформувати, вони ВЖЕ трезвонять, треба лише додавати шмейцу...)))...

СообщениеСб июл 29, 2017 21:36 

promalpservise писал(а):Замінити гір.рятувальників на пож.рятувальників- це те саме, що замінити одного лікаря на іншого без перенавчання. Уявіть ви заходите в поліклініку в кабінет до терапевта, а там сидить хірург чи окуліст який не знає як вас лікувати.

Пацієнт у терапевта...
Лікар
- Нусссс, що вам порадив хірург з приводу захворювання ваших ... вух?
Пацієнт
- Та казав, що тре різати...
Лікар
- Ох, мені ці хірурги, їм би тільки різати... Вот вам таблеточки - самі відпадуть..

Звільнитись всім... варіант досить радикальний і мав би спрацювати.
Опоненти скажуть: ... якщо є з чого жити або куда піти працювати.....
Рядових вони не скорочують... Відповідно єкстрімальну роботу будуть виконувати рядові і волонтери-добровольці і у випадку не вдалої спас. операції буде на кого "повісити провали".....

Посты: 1489

СообщениеВс июл 30, 2017 08:05 

сашко писал(а):... бо СИСТЕМА опирається як може...

цезрада чи миздобули ... не зрозуміло ...

Посты: 1445

СообщениеВс июл 30, 2017 14:15 

це покращення!
Как и обещали!

СообщениеВс июл 30, 2017 18:30 

mikha1928 писал(а):
сашко писал(а):... бо СИСТЕМА опирається як може...

цезрада чи миздобули ... не зрозуміло ...

чорно-біле мишлення - це кльово, але е рівні, прошарки, глибина...((( як що без пояснень - все що відбувається - на краще, як що з дрібним уточненням - щоб фурункул щез з поверхні тіла, він має дозріти і лопнути...)))...

СообщениеВс июл 30, 2017 18:39 

приїду всереду з Осмолоди, піду по редакторах Прикарпатських газет із деякими пропозиціями, бо насправді ВСІ газети цю тему так чи інакше пролобіювали але тільки на інтернет-сторінках, а можна всєкого наробити, підняти цю тему і вскрити її АБСУРДНІСТЬ за допомогою і самих рятувальників і ТУРИСТІВ яких власне ці рятувальники ПІД КЕРІВНИЦТВОМ НЕВІГЛАСІВ будуть рятувати, приклад(моделюю ситуацію але Кобилюк був у саме такій - діючою особою, навіть фільм є про те як вони трупи загиблих у шторм шукали і вивозили) : зима, шторм, рятівники у пошуках людини(людей) попадають у ситуацію коли самих себе вже тре рятувати, зв?язуються по рації з таким собі керівником, тіпа товаришмайорпожежник, і питають : ми тут гинемо, згортаємо пошукову і пробуємо вижити самі !!..., - а той товаришмайор ніфуя не соображаючи бо "шпеціаліст" бубнить : ніяких згортань !!!! наказую продовжувати пошук !!!!..., - ось така модель, назва такій - пистець повний...модель друга : я - турист, я ЗНАЮ що сужбою мойого гірського порятунку керує лікар офтальмолог УПССС...але товаришмайопожежник - це той самий лікар офтальмолог у гірській справі, і от Я ЗНАЮ що мене буде рятувати лікар/сантехнік/пожежник у горах взимку...МЕНІ СТРАШНО, пацани...ДУЖЕ страшно за таке "керівництво"....

Посты: 72

СообщениеВс июл 30, 2017 19:06 

На горе Пип Иван тоже спасателей убрали?

Посты: 1109

СообщениеВс июл 30, 2017 21:18 

сашко писал(а):я - турист, я ЗНАЮ що сужбою мойого гірського порятунку керує лікар офтальмолог УПССС...

проктолог, анестезіолог....або патологоанатом бл@ .... факт в тому, що будь - яку структуру ця жидовлада реорганізовує з вигодою тільки для купки свиней

СообщениеВс июл 30, 2017 23:03 

Тутай ще питаннячко: звідки ноги ростуть? З повідомлень, в інших областях тиша, а чому саме у Франк. області? Ну десь, там в рівнинних областях може не так актуально, а тут ГОРИ. Вони вимагають ПОВАГИ. І таке зневажливе відношення до рятівної служби - просто якийсь маразм. Чим ми, туристи, можемо зарадити в цій ситуації? Я чітко усвідомлюю, що і з досить досвідченими туристами може виникнути якась не передбачена ситуація, але якось дуже не хочеться, щоб при рятувальних заходах, хтось лежачи на дивані=сидячи в кріслі, не кваліфіковано, хоч і атестований, керував рятувальниками. Ну як можна атестувати посадовця без конкретного практичного досвіду, який набувається роками практики
На форумі вже було декілька тем про дії в різних "не стандартних" ситуаціях. І вражає те, що їх обговорюють і судять ті, хто там не був, роздають поради і судять про дії учасників з "вершини" дивану..... І буде такий "атестований" розповідати що правильно, а що не правильно..... з відповідними висновками. Тут теорія і практика, в кожному конкретному випадку,практично не "накладаються", в кращому випадку йдуть паралельно. Дії різних людей, в одній і тій же ситуації, будуть різні... Та дайте спеціалістам, які віддані цій справі, нормальне=достатне фінансування= нормальне спорядження, не "шарпайте", не тримайте на "короткому повідку" і вони організують і відповідну роботу, і обмін досвідом, і т.п.
Вибачайте за багато буКВей.

СообщениеВс июл 30, 2017 23:07 

Андрюха стр писал(а):
сашко писал(а):я - турист, я ЗНАЮ що сужбою мойого гірського порятунку керує лікар офтальмолог УПССС...

проктолог, анестезіолог....або патологоанатом бл@ .... факт в тому, що будь - яку структуру ця жидовлада реорганізовує з вигодою тільки для купки свиней

Не тре ображати корисну тваринку, називаючи їх свинями. :-((((((( То для них багато честі:-)))).

Посты: 201

СообщениеВс июл 30, 2017 23:38 

Чи можуть щось у цій ситуації зробити рядові туристи, як ті, хто найбільше зацікавлені у можливості отримати професійну допомогу в горах? Про те, яку допомогу може надати незрозумілий пожежник з бумажкою, я навіть і говорити не хочу. Тут кожному ясно, що рятувальником, та ще й гірським, має бути той, хто знає гори від і до, вдень, вночі, в завірюху і в якій завгодно ситуації. І тим більше кожному ясно, що такий досвід не здобувається жодною бумажкою і жодними атестаціями, а тільки роками, проведеними в горах і купою пережитих ситуацій і випадків. Неясно тільки, нащо це все, і чому так локально? Чому не просто прибрати службу, а замінити якимись незрозумілими людьми? Якби це була ініціатива з Києва, типу щоб бюджет економити, то і інших областей це б теж торкнулось. Кому взагалі підпорядковується ця служба і хто приймає рішення про ці скорочення?

СообщениеПн июл 31, 2017 05:13 

Azimut.tr писал(а):
Андрюха стр писал(а):

Не тре ображати корисну тваринку, називаючи їх свинями. :-((((((( То для них багато честі:-)))).

Сагласєн |#smile602|

Посты: 853

СообщениеПн июл 31, 2017 09:17 

"Так дістало, що мовчати не можу", – головний гірський рятувальник області про реорганізацію служби

СообщениеВт авг 01, 2017 11:30 

Зверніть увагу! Ось що знайшла на просторах Фб:
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1277
Петиція про створення окремої гірської рятувальної служби

СообщениеВт авг 01, 2017 15:29 

Что-то не верю я в эти петиции, практика показывает, что все равно сделают по своему

СообщениеВт авг 01, 2017 15:32 

хотя это не значит, что я против таких инициатив. Как минимум мнение есть возможность озвучить. Наверное поддержать стоит

СообщениеВт авг 01, 2017 15:50 

Евгений 2012 писал(а):Что-то не верю я в эти петиции, практика показывает, что все равно сделают по своему

Верю-не верю це несерйозний підхід до справи. Якщо петиція набере 25 тис голосів, то її як мінімум зобов*язані розглянути. У Вінниці була петиція про те, щоб визнати котів частиною екосистеми міста, яка не шкодить, а навпаки грає свою роль у екологічному балансі. Підписали 500 людей (для петицій місцевого рівня достатньо саме стільки) і міськрада підтримала таку ініціативу. Поки йтиме збір підписів за цю, що про рятувальників, буде можливість висвітлити це у ЗМІ. У будь-якому випадку це краще, ніж просто нити, що все погано, рятувальників не буде і зрада-зрада-зрада.

СообщениеВт авг 01, 2017 20:57 

Вера, я написал, что поддержать петицию стоит. И к нытикам, о которых вы пишите, не отношусь. Всегда предпочитаю действия. Хотя я действительно не верю в петиции, несмотря на приводимый вами пример, что возможно со своей стороны, я готов сделать.
Принесет пользу, или нет, время покажет

СообщениеСр авг 02, 2017 15:02 

Поддержал петицию. А получится - не получится время покажет. А поддержать надо. За 1-е авг. 140 с хвостиком голосов. Думаю чем меньше будет теоретически квалифицированных т.н. "атестованных" начальников, и прямое финансирование, тем эффективнее будет работа спасателей, меньше возможности деребана фин.ресурса.
Подключайте друзей, ведь не все сидят у компа и мониторят форум....
Всем кто поддержал СПАСИБО, и да не понадобятся ВАМ услуги спасателей !!!!

СообщениеЧт авг 03, 2017 08:35 

трохи запізно виявив але вже :
СЬОГОДНІ, о 12 00, по вул Галицька 67 , другий поверх актовий зал,відбудеться прессконференція на цю тему :

https://www.facebook.com/events/1356027204492785/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D
Галицька 67 це 9-ти поверховий будинок на розі перехрестя Васіанок та Галицької, біля Панорами Плаза ....
будуть ВСІ МЕДІА Прикарпаття !...

СообщениеЧт авг 03, 2017 08:36 

Коли: 12:00, 3 серпня 2017 року (четвер)
Де: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 67, 2-й поверх (конференц-зал Івано-Франківського прес-клубу реформ)

Українським Карпатам - європейську рятувальну службу!

Прес-конференція присвячена нещодавнім змінам у системі підпорядкування гірської рятувальної служби, що створюють пряму загрозу життю і здоров’ю людей у гірській місцевості - так вважають самі рятувальники. Окрім постійного серйозного недофінансування рятувальних робіт, служба зазнає постійних намагань ліквідувати структуру. Зокрема, наказом №357 ДСНС України від 30.06.2017 було скорочено посади рятувальників у більшості пошуково-рятувальних відділень у Івано-Франківській області.

Досвідчені фахівці і туристична спільнота вимагають створення окремої гірської рятувальної служби на основі європейського досвіду для рятувальних робіт у гірських регіонах.

Учасники:
Завалко Василь - заступник начальника Гірської пошуково рятувальної частини Аварійно Рятувального загону спеціального призначення
Кобилюк Василь - начальник 3-ї ГПРГ ГПРЧ АРЗ СП
Мартинюк Ростислав - рятувальник 3-ї Гірської пошуково рятувальної групи Верховинського гірського пошуково рятувального відділення ГПРЧ АРЗ СП, голова Первинної профспілкової організації працівників ГПРЧ АРЗ СП
Філіпчук Іван - начальник Верховинського ГПРВ 3-ї ГПРВ ГПРЧ АРЗ СП

Контактна особа - Ростислав Мартинюк 0679471428

СообщениеЧт авг 03, 2017 15:30 

конференція відбулась, були всі медіа Прикарпаття, ТВ-канали, керівники більшості гірських рятувальних служб тощо;
від тур-громади не було нікого...упс ! був сашко, виступав, дали 4 хв, це був максимум для виступаючих;
були, не злякаюсь цього слова - бандюжки з ПРавого Сектору у кількості 4 особини керовані колишнім ятувальником Семенчуком;
виступали доповідачі рятувальники, задавались питання журналістами, давали слово тим хто записався зарання, ПС пробував зірвати ситуацію і витягнути її на себе, "на себе" - це явно проплачена ким - ясно, спроба довести до медіа що вся система гірської рятувально-пошукової служби це зграя алкашів що б*ються за свої гроші і треба всіх нафуй розігнати і зробити нову, з ВОЄННИХ, з тих що воювали у АТО і тих що зараз служать у різних підрозділах армії і поліції, ось так ! набрати "стоматологів" на гірську службу : "ми на фронт йшли то не були спеціалістами а стали ними на фронті ! там ми і навчились !"...а то, що поки "вчились" - гахнули три котли у яких загинули пару тисяч вояків, втратили тисячі людей БО ВЧИЛИСЬ ! а тут...треба розігнати...
я кинув репліку(за дозволом модератора конференції) то мені пригрозили що після конференції зі мною розберуться...так і було ! аха-ха-ха-а!!! взяли під руку після всього, відвели у коридор, там зачинили з двох боків двері, за грудки...СЦИКУНИ і БАНДИТИ, гии...поверещали, перевірили мій гаманець(з мого дозволу), там було аж 10 гривень, курва...невдача, вони заявили що я проплачений а тут - халепа, аж десятка у гаманці...в останні часи в мене так часто буває, паіздержалсязнаєтєлі...забзділи коли я наїхав по всіх фронтах і втікли, СЦИКУНИ і БАНДИТИ...але байка, прогноз від рятівників - влада зробить як намітила і ніщо її з путі грєшного не відверне, але дивіться місцеві репортажі та читайте у пресі в подробицях...

СообщениеЧт авг 03, 2017 15:58 

http://gk-press.if.ua/reforma-znyshhuye-nas-i-stavyt-pid-zagrozu-zhyttya-lyudej-girski-ryatuvalnyky-prykarpattya/

СообщениеЧт авг 03, 2017 18:49 

Скільки туристів ходить кожен рік у гори, скільки народу вічно на тій самій Говерлі...Невже від нас усіх абсолютно нічого не залежить?

Посты: 395

СообщениеЧт авг 03, 2017 19:04 

Віра писал(а):Скільки туристів ходить кожен рік у гори, скільки народу вічно на тій самій Говерлі...Невже від нас усіх абсолютно нічого не залежить?

Народ на Говерлі причисляти в основный своїй массі до туристів важко, бо то одноразові екскурсанти, що мають на меті бодай раз в житті відвідати найвищу точку України і цим поставити своєрідну галочку - "Я теж там був". Люди, котрі не стикались з гірськими рятувальниками, здебільшого не розуміють іх цінності, і для них дана ситуація занадто складна в розумінні - ну подумаєш, міняють одних на інших. Різниці між вояками-пожежниками та гірськими-рятувальниками пересічний екскурсант-турист-одноденка не вловить, а відповідно й перейматись не буде, тож як не прикро це визнавати але "нас усіх" не існує. Є маленька когорта розуміючих, в чому справа і є всі інші, для яких це не більше ніж якась "розборка МНСовців"((((

СообщениеЧт авг 03, 2017 19:13 

Але я вірю в те, що цій маленькій когорті розуміючих під силу хоча б зібрати підписи під петицією. Тоді це вже буде знак, що проблема актуальна і комусь потрібна. Хоча б такі дії краще, ніж ніяких...Принаймні я зроблю те, що в моїх силах, залучу знайомих, скільки зможу...

СообщениеЧт авг 03, 2017 22:37 

Новини по темі:
http://kurs.if.ua/news/psevdoreforma_girski_ryatuvalnyky_mayut_namir_sudytysya_z_nachalstvom_dsns_56426.html
https://www.facebook.com/mountain.resque/videos/1333665866731176/?hc_ref=ARQSaa71Cys6zbOgQAoGx6rzEfONKY_PxDW1EUm4Z1S3YNtrPfii46XMBDTrjhfNGjM&pnref=story

СообщениеСб авг 05, 2017 11:29 

Не все так просто як тут описують. Тому змушений буду написати багато букв.
Питанням реформування гірської рятувальної служби (ГРС) я цікавився паралельно із створенням маршрутів та виданням карт - всі ці процеси пов'язані. До цього мене час від часу підштовхував мій хороший товариш з Чехії Алеш Кучера, який дуже багато допоміг закарпатським рятувальникам і недавно почав допомагати і прикарпатським. Він просив мене перекладати деякі матеріали для них і в процесі ми також обмінювались думками щодо реформи служби та забезпечення її спорядженням, яке вже було не потрібним гірським рятувальникам Чехії.
Після підпорядкування ГРС новоствореному ДСНС і створення АРЗ СП я написав на одному з форумів, що незабаром пожежники почнуть знімати постраждалих в горах висувними телескопічними драбинами, тому що здогадувався що до цього конфлікту таки дійде.
Я знав ситуацію зсередини вже давно, тому що знаю майже всіх керівників рятувальних підрозділів карпатського регіону України і спілкувався час від часу з ними на цю тему. І про неї я можу написати дуже багато, але віддаю перевагу створювати готовий результат, а не описувати процес його створення. Тому опишу тільки те, чому це не вдалось зробити в наших реаліях. І так розумію, що тепер потрібно буде почекати поки не почнуться проблеми з туристами у пожежників - а до цього дійде, тому що до масового туризму в нас ніколи не були готовими жодні служби - тому що його в нас ще не було насправді!
Так от, минулої весни я впритул займався цим питанням і власним коштом здійснив поїздку в Польшу-Чехію де зустрічався з професійними рятувальниками і вивчав їх досвід роботи. Мені надали вичерпну інформацію щодо роботи гірських рятувальних служб Польщі, Чехії та Словаччини і після цього я зустрівся з начальством гірських прикарпатських рятувальників і обговорював можливу структуру їх роботи за прикладом гірських рятувальних служб сусідніх країн.
Але якось так виходило що наші гірські рятувальники на словах нібито за зміни, але якось ці змініи не зовсім відповідали тому, як працюють гірські рятувальники сусідніх держав. Тобто на словах все ОК, але ми хочемо так як ми хочемо |#smile805|
Після цього я поїхав в Киів і мав там зустріч з теперішньою молодою заступницею міністра МВС, де ми обговорювали можливості проведення реформи гірської рятувальної служби. Тоді вона всі мої їдеї підтримала і я знав як це потрібно робити і сказав про це нашим гірським рятувальникам. Дехто з начальства почав шукати моєї вигоди в цьому, але такі як Ростик та Василь Кобилюк були не проти і з Ростиславом ми ще раз це обговорювали взимку цього року, коли приїхав Алеш з Кароліною (доброволець GOPR Польші) для проведення семінару на Драгобраті. Там проводили навчання для гірських рятувальників зі всіх областей, але ДСНС Прикарпаття не підтримував цю ініціативу і рятувальники могли туди поїхати тільки власним коштом та без оплати робочого дня!
ДСНС Прикарпаття веде свою окрему гру, опираючись на проект відновлення обсерваторії на Чорній Горі (Піп Іван) і тому він і веде себе так нагло. Все як на цьому форумі - хто більше себе рекламує, той і впереді всіх |#smile805|
Торік гірські рятувальники думали що самі проштовхнуть свої ідеї реформи, з якою я частково не погоджувався - тому що це була реформа під себе а не під гірського туриста!!! Я їм сказав що реформою для рятувальників я займатись не буду і перестав цим цікавитись. Рятувальники для туристів, а не рятувальники заради своїх потреб! Можливо саме тому ніхто з цих людей не дав мені знати що відбуваються такі події (я з 26 липня дотепер був постійно в горах). Тому що реформуватись потрібно було якнайбільше їм самим і багато в чому переступити через свої бажання!
Гірські служби сусідніх країн працюють під туриста і влада в цьому переконалась і дає під це гроші, і, крім цього, ці ж гроші вони шукають в спонсорів (бізнесу). Цю систему потрібно створювати, а наші рятувальники (як і більшість українців) хочуть щоб за них прийшли і все зробили, але так як вони хочуть |#smile805|.
Зрештою це не є новиною для дописувачів форуму, тому що туристична спільнота нічим не відрізняється також - хтось має чистити стежки, маркувати маршрути, відновлювати притулки а ми будемо писати що треба в цьому процесі поміняти і обхаяти тих, хто щось робить чи робив в цьому напрямку. В цьому процесі не бракує новоспечених начальників, але не вистачає простих трудяг.
Щодо України, то її повинні створювати громадяни і громади, але поки що більшість тут становлять мешканці - і тому маємо те що маємо......на жаль.

СообщениеСб авг 05, 2017 12:44 

які висновки виникли в мене після того як прочитав "многабукаф" від Василя Гутиряка ? обстрагуюсь до нейтральності і -
- треба міняти систему роботи служби гірських рятівників;
- ніхто її міняти не збирається;
- чому треба міняти ? - знає Василь, ми, простолюдини - не знаємо бо треба занурюватись глибше а ніхто і не пробував;
- пожежники так чи інакше БУДУТЬ керувати службою;
- (чомусь ?) "В цьому процесі не бракує новоспечених начальників, але не вистачає простих трудяг." ((( я не зрозумів чому НЕ ВИСТАЧАЄ, як що вони є, і сам Василь про двох з них написав вище а два + наприклад третій(сам Василь) це вже рушійна СИЛА !, отже мені не ясно ЧОМУ ніц не почали змінювати систему САМОСТІЙНО, з опорою на держ структури але то байка, то я риторично сказав "не ясно"...)))...
ну і моє чисто людське : керівникам практично всіх тур-сільнот (Василя я не вкладаю у цей список!) до дупи що та як відбудеться у структурі гірсько-пошукової служби рятувальників, інакше вони б діяли ну хоча б ЗАРАЗ - більш активно...кому цікаво я маю відео всіх майже виступів на цій конференції...

СообщениеСб авг 05, 2017 13:49 

Напишу для тебе Сашко, бо ти впрягся в мою шкуру зразка від 2001 року. Але я все це вже пережив декілька разів і тому інколи навіть жорстко зупиняю тебе від повторення моїх помилок (особливо якщо це стосується здоров'я).
Умовно кажучи, всіх треба "діставати" щоб люди почали хоч щось робити без грошей. Хоча і з грошима чомусь краще виходить тільки за кордоном або по закордонних тарифах |#smile805|
Але коли ти робиш цей процес, вони задаються питанням, а навіщо тобі це все потрібно?! |#smile805| В Карпатських стежках звинувачували що всі працюють на мене - я залишив їх у вільному плаванні щоб побачити результат, який вони дадуть. Почав займатись реформою ГРС то вже почали казати про те, що я претендую на посаду в новій службі і роблю це під себе. Ще може підійти черга до карт, але здається ми все вирішили дипломатично |#smile805|
Я пропоную проекти і реалізовую те, що сам можу, але "діставати" інших вже не буду. І замість них також цього не робитиму - маю гіркий досвід, коли досягнення забирають люди, які прийшли на фінальних стадіях розвитку. Зате вони вміють гарно це подати! |#smile805|

СообщениеСб авг 05, 2017 21:15 

Сашко: а два + наприклад третій (сам Василь) це вже рушійна СИЛА !, отже мені не ясно ЧОМУ ніц не почали змінювати систему САМОСТІЙНО, з опорою на держ структури

Рушійна сила - це здоров'я та робоча бензопила (Василь Гутиряк, мемуари, 2002 рік; Сашко, 2017 рік, поки що наживо |#smile603|)

Ростик та Василь Кобилюк насправді найбільше переживають за це, але реформувати службу вони не будуть - на мою думку вони не готові цим займатись роками, а менше і не вийде!!!
Для себе просто пошукайте відповіді на запитання - чому реформа поліції триває 2 роки, а про реформу ДСНС вже говорять ті ж 2 роки?! І ніхто просто так не віддасть ГРС з обіймів ДСНС - її просто нікуди прилаштувати!!!
Щоб робити реформу треба мати команду однодумців-діячів, а не співчуваючих на форумах. В Києві мені пропонували увійти в їх команду реформаторів і зробити перші кроки задля цього, але після перемовин з рятувальниками, як нашими, так і сусідніх країн, таке бажання відпало зовсім. Більше користі я принесу коли займатимусь виданням карт |#smile737|
Щоб мати ГРС європейського зразка і рятувати масового туриста, насправді простіше набрати та підготувати повністю нових гірських рятувальників (за прикладом патрульної поліції) і з великим допуском на приплив випадкових людей. Але на це потрібні окремі великі суми грошей, які теперішня влада не готова виділяти, а іноземці не бачать потреби - буде проблема тоді і будуть вирішувати |#smile784|
ДСНС ПРикарпаття декларував створення такої нової служби на основі рятувального поста на Чорногорі і набрали вони туди нових вільнонайманих працівників а не служивих...але декларації здається залишаться деклараціями, тому що особисті інтереси окремих людей завжди виходять в нас на перший план.
П.С. Вибачте що не дав вам просто так поговорити і "порішати" рятувальні проблеми |#smile805| Хоча маєте шанс довести зворотнє і я буду радий насправді, якщо у вас все вийде!

СообщениеВс авг 06, 2017 10:21 

та нє...не вибачайся, ти ВСЕ ЧІТКО розписав і проЯснив, як на мене...((( зрозуміло що тепер ми всі змушені дочекатись :
- звільнення посадовців ГРС і розформування самої служби під тіпа нову з призначенням ССССУПЕР-спеціалістів від пожежного шлангу і драбини;
- першої ліпшої халепи/прокола, можливо з втратою людей(загибеллю) під час керування цими ССССУПЕР-спеціалістами у погонах;
- резонансу у ЗМІ та спільнотах у зв*язку з цими подіями;
- "нєізвєстность" тому що ВАсиль ПОЯСНИВ : немає активістів у цьому напрямку - раз і немає БАЖАНН НІ В КОГО реформувати РЕАЛЬНО службу ГР бо най сі буде як є...
від мене особисте : це дуже добре що ці події зчинили галас і мають деякий резонанс, бо МОНІТОРІНГ - це сильний важіль у процессі реформацій, отже залишається моніторити і чекати, а петиції - це забавки для дітей діт садок середня група...бо знов таки вірно каже Гутиряк : справа рушить та починає реалізовуватись тоді і тільки тоді коли ХТОСЬ ПОЧИНАЄ І ПРОДОВЖУЄ АКТИВНО ДІЯТИ І ВКЛАДАТИ СВОЇ ЗУСИЛЛЯ ТА КОШТИ; )))...

СообщениеПн авг 07, 2017 09:31 

....
.Щоб робити реформу треба мати команду однодумців-діячів, а не співчуваючих на форумах

петиції - це забавки для дітей діт садок середня група..

Форуми і петиції і є одна із форм знайти однодумців-діячів, з яких і утвориться команда, і співчуваючі - теж підтримка реформаторів. Без них, співчуваючих, здійснити справжні реформи просто неможливо.
Що до петиції.... Чиновник, на закид про бездіяльність, просто відповість:.... бо не звертались.
Не треба зневажати підтримку спільноти в будь якій формі. Якщо спільнота не підтримує - значить та реформа нікому не потрібна..., а це провал у найблагороднійшій справі.
Створюючи цю тему, сподівався, що туристи більш згуртовані, що серед них більше молодих дієвих особистостей. За шість днів 250 підписів під петицією..... не сколихнуло, чи всі на моря повиїзджали, та по лісах від спеки поховались? Скорше принцип "моя хата з краю..."
Последний раз редактировалось Azimut.tr Пн авг 07, 2017 12:55, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПн авг 07, 2017 10:38 

Дивні претензії до мого коментаря, коли відповідь Ви самі ж написали наприкінці.
Справжні реформи роблять не більше 5 %, ще 5 % помірно активних людей в кожній із країн, де вони проводились! Інші сприймають або противляться і пишуть протилежні петиції (де це дозволено) |#smile805|

СообщениеПн авг 07, 2017 10:44 

"....Створюючи цю тему, сподівався, що туристи більш згуртовані, що серед них більше молодих дієвих особистостей..."
Олеже...а ДЕ ТИ БУВ коли була РЕАЛЬНА можливість ДІЯТИ ? я маю на увазі твою особисту присутність і виступ на пресс-конференції яку як раз і скликали керівники ГРС ??? це не докір, Олеже, це ПО ФАКТУ : там було тільки ДВА представники від туризму : один - тур агент яка організовує групові виходи у гори, другий - сашко, а от супротивників як раз було ! як мінімум четверо що волали про те що треба давно розігнати цю ГРС і створити ТАКУ САМУ але з воїнів АТО та військових...цим виродкам оппонував тільки я та самі організатори, а могло бути так : сто(200,500) туристів мали захлинути, залити цю конференцію таким чином, щоб навіть медійники перебзділи, але так НЕ БУЛО, а було ДВІ людини які тіпа "від всіх" захищали гірських рятівників, а це "нєвпєчтляєт", НЕ ВРАЖАЄ телевізійників і газетярів тощо...((( так, звичайно, об*яву я тут повісив пізно, бо сам був з походу і невчасно засік ситуацію щоб сповістити громади, мені - мінус за гави які я ловив пару годин поспіль поки вклав об*яву, але людоньки добрі, ви ж були ВДОМА, ви моглди це промоніторити але ж НІ ! отже реально всім до дупи, ги...сміюся бо сам то я вратую себе, бо вже звик, а от чи врятуєте себе самі ВИ ??? ой не знаю...)))...
пи си : Олеже, я не хочу на тебе катком закатитись, все це ПО ФАКТУ і не тре сподіватись, треба ДІЯТИ РЕАЛЬНО : перед своїм походом-акцією я сходив у редакцію ГК, там мав інтерв*ю, потім сходив і виступив на конференції, потім ще дав інтрв*ю купоньці медійників і все це знімала 3 студія, тобто МОЖНА БУЛО ЩОСЬ РОБИТИ РЕАЛЬНО, хто дійсно хотів розрулити цю проблему - діяв, а хто сподівався і чекав - все це марно, як марно і чекати зараз, ПІСЛЯ всіх цих подій хоча, я так гадаю, завтра-післязавтра у декільках Прикарпатських газетах вийдуть статті на цю тему (не дурно ж вони там пахали та сіяли ?! конференція такой дость поштовх ! )...

СообщениеПн авг 07, 2017 12:36 

Ну вот... "Я не докоряю але.." "а ДЕ ТИ БУВ коли була РЕАЛЬНА можливість ДІЯТИЯ." - суперечливі вислови.
Сашко, тиж сам пишеш що
сам був з походу і невчасно засік ситуацію щоб сповістити громади, мені - мінус за гави які я ловив пару годин поспіль поки вклав об*яву, але людоньки добрі, ви ж були ВДОМА,
Те, що хтось, не тільки я, був вдома, не значить що він просто лежав на дивані догори пупцем..., і тому не підтримав, не прийшов на конференцію. Про конференцію я дізнався з твого допису. Ти ж прекрасно розумієш, що далеко не всі регулярно моніторять місцеві ЗМІ, і навіть, відносно вчасно, побачивши відповідну статтю, можуть бути там присутніми, або якось інакше на це відреагувати. І з рештою у Франеку є не тільки Сашко, , Василь, Роман, Олег....( не сприймайте моє ім"я в цьому переліку, як бажання "примазатись"), і ще декілька дописувачів з інших міст, які відписались в цій темі. це бачу по підписах під петицією, там немає відомих мені прізвищ. Звичайно я всіх по прізвищах не знаю, але..... хоч підпис поставити, то вже хоть щось. Так, багато хто не вірить у ті петиції. То думки як про вибори,: " за нас і так все вирішать."
Зрештою підтримувати, чи не підтримувати і в який формі це зробити, це справа кожного. І посуджувати за це будь кого я не буду.
Последний раз редактировалось Azimut.tr Пн авг 07, 2017 19:16, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПн авг 07, 2017 13:45 

Василь Гутиряк писал(а):Дивні претензії до мого коментаря, коли відповідь Ви самі ж написали наприкінці.
|#smile805|

Василь! Ніяких притензій, просто моя думка відносно процитованого що до петицій.
В кожному соціумі мають бути і є люди творчі, реформатори, яки виношують ідеї, є хороші виконавці , які знають і вміють як їх реалізовувати, є опозиція, і є споглядачі, яким все по барабану. Вибачайте, то вже повторююсь, і Ви про те теж писали.
Вот тут і питання збільшення "помірно активних" за рахунок споглядачів. Петиції, форуми, ЗМІ, особисті контакти є і будуть тим інструментом для цього.

СообщениеПн авг 07, 2017 15:37 

пане Олеже, але ж чомусь ніхто, абслютно ніхто не відірвав свою мммм....персону від диванів та роботів і не сходив у найближчу редакцію місцевої газети, не дав там(наприклад від клубу або фундації, від організації або спілки, від спільноти або ассоціації і т.п.) не дав там свої коментарі, не зробив ніякої заяви і т.п. УВАЙ ? тобто - ЧОМУ ? адже чомусь тільки самі рятувальники займаються порятунком себе(упс ! гірської рятувальної служби як такої), це ж НОНСЕНС ! це ж МИ зацікавлені мати за спиною СТІНУ а не парканчик з гілочок, а от на реалі - НЕ зацікавлені, або НЕУСВІДОМЛЮЮТЬ ЩО САМЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ, м*яко кажучи - "нас обокралі" а ми ...ну та й бог із нами...тільки на нього і на самого себе тепер залишається сподіватись...вибач, Олег, дістало коли так все пассивно навколо, я не проти тебе особисто, я проти пасивності, загально-суспільної...
ДОЛУЧАЙТЕСЯ до цієї справи, йдіть у газети, штурмуйте туристичні громади і організації, нехай керівники їх так само включаються у порятунок ГПР...

СообщениеПн авг 07, 2017 15:57 

сашко писал(а):пане Олеже, але ж чомусь ніхто, абслютно ніхто не відірвав свою мммм....персону від диванів та роботів і не сходив у найближчу редакцію місцевої газети, не дав там(наприклад від клубу або фундації, від організації або спілки, від спільноти або ассоціації і т.п.) не дав там свої коментарі, не зробив ніякої заяви і т.п. УВАЙ ? тобто - ЧОМУ ? адже чомусь тільки самі рятувальники займаються порятунком себе(упс ! гірської рятувальної служби як такої), це ж НОНСЕНС ! це ж МИ зацікавлені мати за спиною СТІНУ а не парканчик з гілочок, а от на реалі - НЕ зацікавлені, або НЕУСВІДОМЛЮЮТЬ ЩО САМЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ, м*яко кажучи - "нас обокралі" а ми ...ну та й бог із нами...тільки на нього і на самого себе тепер залишається сподіватись...вибач, Олег, дістало коли так все пассивно навколо, я не проти тебе особисто, я проти пасивності, загально-суспільної...
ДОЛУЧАЙТЕСЯ до цієї справи, йдіть у газети, штурмуйте туристичні громади і організації, нехай керівники їх так само включаються у порятунок ГПР...

Не у всіх рядових туристів є виходи на редакції газет і на журналістів. Виходить, якщо хтось дав інтерв*ю, то тільки він робить правильно? А всі інші пасивні дурні, які нічого не можуть? От я, як проста людина, не маю доступу до франківських газет, а у Вінниці ця тема нафіг нікому не здалась. Єдине, що я можу - то дійсно підписати петицію і поширити інфу про неї. Я це і зробила, підписала сама, переслала інформацію усім, хто коли-небудь ходив зі мною у походи і попросила у одній з найбільших груп Вк про Карпати розмістити цю інформацію. Я вважаю, що це теж хороший спосіб, не так щось реформувати, як дізнатись, наскільки тема актуальна і важлива. А підписали майже за тиждень нещасний 1% людей. Цікаво, скільки з тих, що тут бачили посилання на петицію, зайшли туди і проголосували? Хоча б для того, аби потім, штурмуючи редакції газет, мати аргумент, що от це дійсно проблема, бо вже під петицією підписались 10 тисяч людей, а це багато. Хіба це не очевидні речі? Це так тупо насправді, коли той, хто дає інтерв*ю, каже "мої інтерв*ю це сила, а ви зі своїми петиціями дно і наївні школярики, я не буду підписувати". А той, хто підписує петицію, так само каже "та мої петиції це дійсно вчинок, а кому треба ваші інтерв*ю, тільки язиком ляпаєте?". А хтось робить щось інше, і теж хвалить тільки себе. Хіба так щось зробиться хороше? Це лебідь, рак і щука, а не згуртовані дії.

СообщениеПн авг 07, 2017 17:27 

Сашко, я з тобою, і з Василем цілком згідний, і з усіма дописувачами, і що до пасивності зокрема,. Свої погляди на деяки тези я висловив. Але враховуй одну досить суттеву деталь. Пр.конф. проходила в робочий час. Переважна більшість працює на "дядю". Навіть ті, що на держ роботі, чи навіть самі на себе, так просто зірватись не можуть. + Далеко не всі детально переглядають місцеву пресу. Про іногородніх взагалі нема мови. Я теж не надибав інфу про пр. конф. ні за день, ні за два до того. Що ж тоді казати про тих хто "не в темі". Таких як ти, я, що належимо майже самі собі, раз-два і... Але ні ти нія неможемо передивитись все що друкується. Думаю, що пройди інфа, про призначення конф., за 1- 2 дня до її проведення то підтримка була би. Може тому і не афішували, щоб не було підтримки? Цікаво де і коли ця інформ була оприлюднена вперше? Напевно в таких випадках доцільно переходити на особисті контакти.

СообщениеПн авг 07, 2017 17:32 

Віра! 100500!
Цікаво було би знати географію підписавших.

СообщениеПн авг 07, 2017 17:48 

Azimut.tr писал(а):Віра! 100500!
Цікаво було би знати географію підписавших.

Моїх особистих знайомих 8 чоловік. Ще дехто не попрочитували повідомлення. Знаю, що самих рятувальників там підписалось мало, це писав мені один колишній рятувальник, який знає людей. Може зараз щось змінилось, бо я їх по прізвищах не знаю. Але вважаю ситуацію, коли самі рятувальники не можуть навіть того нещасного підпису поставити, абсурдною. І до речі, з тих, що тут голосно кричать, я там теж прізвищ не бачила. Але видно вони вважають, що не царське це діло - петиції підписувати, то для слабаків. У мене насправді були думки, як додати побільше підписів,щоб хоча б видно було, що ця проблема взагалі комусь потрібна. Але як почитала тут випади, що це наївні і непотрібні речі, то забила.

СообщениеПн авг 07, 2017 18:37 

Що до питиції, все буде відбуватись приблизно так:
Підпишуть ті хто рахує що це важливо в любому випадку
Підпишуть ті хто вважає що це необхідно, і не вкурсі внутрішньої "кухні"="тьорок".
Ті що вважають що це необхідно і в курсі "внутрішніх тьорок"
Не підпишуть:
Кому "по барабану"
Хто не вірить у всяки там питиції
Хто в курсі "внутрішніх тьорок"
Хто взагалі не в темі.
Можливі ще варіанти...

СообщениеПн авг 07, 2017 18:45 

Azimut.tr писал(а):Що до питиції, все буде відбуватись приблизно так:
Підпишуть ті хто рахує що це важливо в любому випадку
Підпишуть ті хто вважає що це необхідно, і не вкурсі внутрішньої "кухні"="тьорок".
Ті що вважають що це необхідно і в курсі "внутрішніх тьорок"
Не підпишуть:
Кому "по барабану"
Хто не вірить у всяки там питиції
Хто в курсі "внутрішніх тьорок"
Хто взагалі не в темі.
Можливі ще варіанти...

Та справа навіть не в петиціях, і не в їх корисності. Справа у оцій постановці питання, яка тут проскакує "правильно роблю тільки я, а ви всі униле г.". Замість того, щоб було "хай всі роблять те, що можуть і це буде вклад кожного, хай навіть не зовсім результативний"

СообщениеПн авг 07, 2017 18:51 

Маєте перший сюжет https://www.youtube.com/watch?v=qXtv3f79n50
Якщо тут закиди Віри до мене, то я не прихильник масовок |#smile737| . Це акція протесту, а не конкретний план дій! Я Ростику взимку сказав, що треба робити і чим я можу допомогти, і він про це знає.
В сюжеті показана Верховинська група, але щось я не чув що кажуть публічно інші групи Прикарпаття - Косів, Яремче, Ворохта, Вигода, Осмолода, Івано-Франківськ??? Явірницький пост поки в фаворитах у керівництва ДСНС і вони наймолодші то можуть мовчати.
Щоб справа зрушилась, цього повинні захотіти більшість прикарпатських рятувальників! Але там ситуація як на цьому форумі - пара людей пробує щось рушити, а інші чекатимуть що з того всього вийде - бо якщо не вийде, то потрібно буде прилаштуватись вже до нової служби...
Ви мабуть вже здогадались який наступний крок робитиме ДСНС?
П.С. Маю пропозицію до організаторів ювілейного Бограча - накрийте поляну перед ДСНС Прикарпаття в якості протесту - гарантована присутність всіх центральних телеканалів!

Посты: 8

СообщениеПн авг 07, 2017 19:23 

Те що сталося велика вена керівництва рятувальної служби з Франківська. Завалко давно хотів на місце Ковтуна і постійно рив... і нарив. Плюс ПППравосек про якого говорив Сашко у звязках із начальником управління ДСНС.

СообщениеПн авг 07, 2017 19:30 

Віра писал(а):........

Та справа навіть не в петиціях, і не в їх корисності. Справа у оцій постановці питання, яка тут проскакує "правильно роблю тільки я, а ви всі униле г.". Замість того, щоб було "хай всі роблять те, що можуть і це буде вклад кожного, хай навіть не зовсім результативний"

Вот і я те саме пробував "донести" до аудиторії. Може і "Сізіфов труд", але хочь стежка протоптана буде.

СообщениеВт авг 08, 2017 07:16 

Ось вам відповідь ДСНС і подивіться чи там є щось спільного з тим що я писав вище.

"На даний час тривають заходи щодо реформування гірської пошуково-рятувальної частини в Спеціалізовану пошуково-рятувальну частину, шляхом збільшення її чисельного штату на 17 одиниць і введенням в її структуру кінологічного відділення, а також створення відповідного резерву рятувальників на випадок тимчасової відсутності (відпустка, тимчасова непрацездатність та ін.). Наголошуємо, що всім досвідченим рятувальникам будуть запропоновані посади згідно з їхніми професійними знаннями та практичними навиками відповідно до кваліфікаційних вимог.
Що стосується матеріального забезпечення, то згідно з нормами табельної належності підрозділів ДСНС, гірські рятувальники не в повному обсязі забезпечені необхідним майном та спорядженням. Проте за останні 5 років було придбано майна на загальну суму понад 300 тисяч грн. Зокрема спеціальний одяг, засоби навігації та зв’язку, запасні частини до оперативних автомобілів, медичні засоби, медикаменти та ін.
У сфері міжнародного співробітництва реалізовано та реалізуються спільні міжнародні проекти, в рамках яких проводяться вишколи українсько-польських рятувальників, а також отримано та планується придбання матеріально-технічних засобів.
Управлінням здійснюються заходи щодо створення навчального центру з підготовки гірських рятувальників на горі Піп Іван.
На сьогоднішній день гірські рятувальники Івано-Франківщини виконують і в подальшому будуть виконувати завдання за призначенням", – йдеться в повідомленні прес-служби обласного управління ДСНС.

СообщениеВт авг 08, 2017 12:16 

Василь Гутиряк писал(а):Маєте перший сюжет https://www.youtube.com/watch?v=qXtv3f79n50
Якщо тут закиди Віри до мене, то я не прихильник масовок |#smile737| . .........
.......
П.С. Маю пропозицію до організаторів ювілейного Бограча - накрийте поляну перед ДСНС Прикарпаття в якості протесту - гарантована присутність всіх центральних телеканалів!

Не прихильник, ... а пропоную... масовку. )))))
Наша зустріч має цілком конкретну мету: познайомитись "очно", знайти попутників для майбутніх походів, обмін досвідом, "підгледіти" щось новеньке для себе і обмін думками про спорядження. Не виключно, що цого разу, учасники можуть торкнутись питань реорганізації служби рятування. Але, на мою думку, таке можливе, якщо будуть присутні люди знаючі ситуацію "з середини", а не тільки зі ЗМІ. Ну і якщо ЗМІ цікавить думка звичайних туристів, то навряд чи хтось буде заперечувати проти їх присутності. ВХІД усіх бажаючих вільний.

СообщениеВт авг 08, 2017 14:02 

Якщо я пропоную щось, то я готовий допомагати в цьому і організувати задля цього центральну пресу та розказати яким чином можна спробувати "зачепити" і заставити змінюватись прикарпатський ДСНС!!!

Не бачу сенсу далі вести демагогію - хто хоче робити поступки той шукає варіант, як це зробити, а не шукає причини чому цього не можна зробити! А без поступків нічого змінюватись не буде!!!
Я писав тут не більше 10% того, що знаю і не маю бажання щось більше розказувати демагогам. Всі мої знання здобуті моєю особистою працею і моїми поступками. Тому я надалі буду працювати виключно з людьми, які здатні здійснювати поступки!!!

Я не вірю в існування людини, яка продовжувала б одночасно займатись всім тим, що я започаткував і в чому приймав участь - перераховувати не буду, будемо вважати що це робила фундація "Карпатські стежки". Але саме так звучить пропозиція від демагогів, які готові обговорювати всі ці питання на сайтах та соцмережах і на черговому Бограчі та довгі роки готуватись до переходу від "споглядачів" до "помірно активних" |#smile729|

Я не можу все це вже спокійно читати і тому цим дописом я завершую свою присутність на цьому сайті!
Я розумію що втрачаю джерело інформації щодо помилок в моїх картах, тому що люди переважно ліниві і не будуть спеціально писати про це на мейла. Мені насправді цікавіше читати про помилки та неточності на них і потім виправляти їх, аніж хвалебні оди про ""найкращі на даний момент карти".
Я готовий надалі надавати консультаці в режимі мейла чи телефонному, але краще щоб дані питання були підготовленими та конкретними. Якщо питання виникатимуть в екстремальних умовах то пропоную телефонувати в будь-який час дня чи ночі!

П.С.Я спеціально не реєструвався на цьому сайті, щоб всі мої дописи проходили перевірку (хоча страшно не люблю цензури |#smile701|). Це також не дозволяло мені підправляти фрази і приукрашати їх після написання. Я не маю особливих претензій до роботи сайту, але з того що я відчув на собі, адміністрації сайту рекомендую прибрати з нього модераторів-новоначальників, які можуть дозволити собі написати фрази на кшалт - ви ще трохи попишіть, але я потім вас і так всіх витру (бо я тут начальник |#smile614| ). Краще мовчки терти аніж так принижувати дописувачів
П.П.С. Хто готовий робити поступки той знайде спосіб як мене знайти - дані для контактів будуть відображені на моїх нових картах.

Посты: 37

СообщениеВт авг 08, 2017 15:34 

Нашел в архивах:

Украинские горные спасатели: Нас превращают в "эскадрилью конных водолазов"

Украинские горные спасатели, обеспокоенные уничтожением горно-поисковых отрядов, написали письмо президенту Украины Виктору Януковичу. "Обратиться к Вам вынудила боязнь за судьбу дела, которому многие из нас посвятили всю свою жизнь", - говорится в тексте письма, который оказался в распоряжении Podrobnosti.ua. Во всех развитых европейских странах существует система горноспасательных служб, подчиненных тем или иным государственным органам. Но везде, где есть горы, скалы и пещеры, она формируется как единая структура", - пишут спасатели АР Крым, Львовской, Ивано-Франковской и Закарпатской областей. "Это позволяет координировать усилия при проведении спасательных операций, обеспечивать высокий уровень материально-технического обеспечения служб, высокий профессионализм спасателей. Если наша страна стремится к европейским стандартам, в которых человеческая жизнь ценится прежде всего, мы должны отвечать этим требованиям", - говорится в письме. Как пишут спасатели, в последнее время в Крыму и Карпатах наблюдается увеличение интереса иностранных туристов к отдыху в горах. Горноспасательные подразделения принимают меры по оборудованию и маркированию туристических маршрутов для туристов из Польши, Чехии, Словакии и Германии. Интерес иностранных туристов связан, в том числе, и с Евро-2012.

"Как будет выглядеть лицо Украины, если мы не сможет обеспечить безопасность туристов со всего мира?", - недоумевают горноспасатели. Они акцентируют внимание президента на том, что несмотря на одно и то же название – "спасатели", система подготовки, оснащение и снаряжение, принципы работы у каждого подразделения свои. "Невозможно из хорошего пожарного сделать хорошего спелеолога или альпиниста, а спасателю на воде ни к чему знание техники поиска в лавине. В данном случае универсальность неприемлема, ибо выходит как в плохом анекдоте – "эскадрилья конных водолазов". Такие сферы использования горных спасателей как поисковые и спасательные работы в горной и лесистой местности требуют и отличных от других методов обучения, комплектования и руководства", - пишут спасатели. Они обращают внимание президента на то, что специальных учебных заведений, где бы готовили горных спасателей, в Украине не существует. "Качественно подготовить горного спасателя, который знает свой регион, его географические, метеорологические, климатические особенности, горные маршруты, скалы и пещеры – достаточно длительный и долгий процесс. Кроме того, личные качества, которые формируются в процессе занятия горными видами спорта, не дает ни один ВУЗ", - отмечают горные спасатели. "Золотой фонд кадров – наше главное приобретение и мы должны его хранить", - пишут сотрудники МЧС, ряд из которых принимал участие в спасательных работах на Памире, Кавказе, во время ликвидации землетрясения в Армении в 1988 году (средний стаж работы в горноспасательных подразделениях подписавших письмо – свыше 26 лет – ред.).

Горные спасатели отмечают, что у них есть печальный опыт реформирования службы в 2002-2004 годах. "Нас пробовали переподчинить разным подразделениям – Южному региональному специальному военизированному аварийно-спасательному отряду (СВАСО) и Западному региональному СВАСО. Ничем хорошим это не кончилось. Практика "собирания сил в единый кулак" проваливалась именно из-за нашей специфики работы. Каждый раз следующее "реформирование" выметало опытные кадры, лишало материального обеспечения и ухудшало ситуацию в регионе", - констатируют они. Ситуация начала налаживаться после того, как в 2006 году была создана единая Государственная специальная аварийно-спасательная служба поиска и спасения туристов. "Были, конечно, и свои трудности, но в последнее время "жить" становилось лучше – получены новые автомобили, повышается уровень материально-технического обеспечения, получаем снаряжение и одежду для спасателей. И вот, новый виток перестановок", - говорится в письме.

Как пишут горные спасатели, весь их многолетний опыт работы свидетельствует – горноспасательная служба должна быть единым подразделением в структуре министерства. Ее не должны выводить из центрального подчинения и передавать под начало местных формирований. "Мы и так находимся в оперативном подчинении местных главков МЧС и всегда точно исполняли свои обязанности", - пишут спасатели. "В результате, мы хотим сказать, что любые реформы должны приводить к усилению и усовершенствованию существующих структур и укреплять их. По нашему мнению, осуществляемые реформы не дадут позитивного результата и не усилят дееспособность подразделений, а приведут к ослаблению и утрате готовности горных спасателей предоставлять помощь потерпевшим в горах", - резюмируют они.

Напомним, в конце июня – начале июля Министерство по чрезвычайным ситуациям начало ликвидацию горно-поисковых отрядов. Глава МЧС Виктор Балога подписал ряд указов (№668, 710), согласно которому решено распустить горно-поисковые отряды при МЧС, а личный состав, после сокращения, перевести в аварийно-спасательные отряды специального назначения при главных управлениях МЧС в областях. Примечательно, что после появления публикаций по этому поводу в СМИ ряд указов Балоги (в частности №710 о ликвидации Крымского горно-поискового отряда) исчез с сайта МЧС.

22 июля 2011 08:37, http://podrobnosti.ua
http://podrobnosti.ua/781758-ukrainskie-gornye-spasateli-nas-prevraschajut-v-eskadrilju-konnyh-vodolazov.html

СообщениеВт авг 08, 2017 17:01 

Василь Гутиряк писал(а):П.С. Маю пропозицію до організаторів ювілейного Бограча - накрийте поляну перед ДСНС Прикарпаття в якості протесту - гарантована присутність всіх центральних телеканалів!

100500!

Посты: 49

СообщениеСр авг 09, 2017 12:23 

Василь Гутиряк писал(а):Я не маю особливих претензій до роботи сайту, але з того що я відчув на собі, адміністрації сайту рекомендую прибрати з нього модераторів-новоначальників, які можуть дозволити собі написати фрази на кшалт - ви ще трохи попишіть, але я потім вас і так всіх витру (бо я тут начальник ). Краще мовчки терти аніж так принижувати дописувачів

Вообще, если правильно помню, там были нападки одного, э... туриста на этого модератора. Провоцирующего в стиле «Вася, ты мудак. Если теперь это потрешь, все увидят, что точно мудак». Заметна вообще неприязнь Ваша к «модераторам-новоначальникам» после разделения «Стежек»...

Василь Гутиряк писал(а):адміністрації сайту рекомендую

Так зарегистрируйтесь, напишите админу, станьте модератором, в конце концов. Критиковать-то и плевать напоследок в борщ многие умеют.

Посты: 3540

СообщениеСр авг 09, 2017 12:55 

Пропоную всім погортати Правила Форуму, які, я підозрюю, мало хто читає, де чітко описані права і модераторів і форумчан, а також Гостей, і їх потрібно дотримуватись всім без винятку, навіть якщо Гість це ВГ |#smile521| .

Посты: 2635

СообщениеСр авг 09, 2017 21:47 

Василь Гутиряк писал(а):П.С.Я спеціально не реєструвався на цьому сайті, щоб всі мої дописи проходили перевірку

Непонятно, из каких соображений.

Одобрение сообщения совсем не означает согласия модератора, или других модераторов, с текстом сообщения. Подавляющее число отклоняемых сообщений – это чисто техническая работа. Спам, дубли. Создание гостями тем в непрофильных разделах. Оскорбления, размешаемые с гостевых или свежезарегистрированных эккаунтов. Ваши же сообщения не правятся. А размещение постоянным участником сообщения как «Гость» только создает доп.нагрузку + приводит к задержкам в публикации. Иногда на минуту, а иногда (и в некоторых разделах) - на сутки, например. В итоге сообщение зачастую прочтут лишь Google [Bot], Yandex [Bot] и другие боты. Просто потому, что за Вашим сообщением уже появилось много новых. Тот же, кто прочтет тему через год (с самого начала) будет недоумевать: что это Василь Гутиряк пишет, пишет, а его все игнорируют и общаются между собой.

Посты: 3540

СообщениеСр авг 09, 2017 22:51 

Та ні, тут причина трохи в іншому - в паралельній темі почався флуд і оффтоп, який я вважав за потрібне потерти, причому попередивши учасників "дискусії", що потру вечером, залишив спеціально, аби всі бачили хто є хто і хто що пише. Я так розумію у деяких форумлян і гостей форуму з якихось невідомих мені причин є особиста неприязнь до мене, яка виражається в дуже гострій реакції на мої дописи і модерацію форуму. Якось так.

Посты: 152

СообщениеСр авг 09, 2017 23:47 

Жывы по-новОму (С) - готовься к земле! (С) В общем, спасайся, кто может. И не может - тоже.

СообщениеПт авг 11, 2017 09:04 

https://youtu.be/C2OYKzShSq0

СообщениеПт авг 11, 2017 15:39 

http://gk-press.if.ua/poryatunok-ryatuvalnykiv/ Порятунок рятувальників.

СообщениеСр сен 20, 2017 18:26 

одного за одним, точково, починаючи з най "борзих",//// реформа у дії : ЗВІЛЬНЯЮТЬ ОДНИХ, ІНШІ ЙДУТЬ САМІ...невже не хвилює ??//// допоки ВИ не втрапите у халепу у горбах, ось тоді і Кобилюка згадаємо, і Лаврука, і всіх інших кого "ушлі"...

https://www.facebook.com/mountain.resque/?hc_ref=ARQFjpNk3wlBjyAEoKZhMEToaMu55FWdrAcYrhzuZ2ZYnnQvVO4M9a1xSzDg5M6Bm34&fref=nf

я звик виплутуватись з ...опи самостійно, це вже стало справою честі - спасати себе коли тонеш...але це я, це мій досвід самоспасіння, це витримка і знання...але ж не в кожного такий запас...хіба нє ??...тож робіт щось хто може, кожен щось може зробити але не кожен візьметься...
А ОСЬ ПРИКЛАД ТОГО ЩО НАС ЧЕКАЄ У МАЙБУТНЬОМУ : вчора дивлюсь якійсь канал з новинами, показують як "рятувальники", а точніше -МНС-ники, витягають з потрощеного авта мужика з ПОЛАМАНМИ НОГАМИ, витягають (ось зараз вніманіє -) ПІД ПАХВИ, просто тягнуть з кабіни А НОГИ, (на сєкундочку - ПОЛАМАНІ) НЕ ЗАФІКСОВАНІ НИ ЧИМ, тобто мужик - верещить як дитя, "рятівники" (щоб курва їх так !) його просто тягнуть як міх з гумном, ноги кришать кістками на всі боки - ВРАТУВАЛИ бля ! просто жах...це було жахливе видовисько ПРОФАНАЦІЇ РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ : як пожежники медиками працювали, або так : як двірник поектує космічний двигун, або так : (сюди впишіт самі любий сюр...)...
ось так нас будуть ратувати ПОЖЕЖНИКИ...пиз...ець...

СообщениеСр сен 20, 2017 20:29 

сашко писал(а):одного за одним, точково, починаючи з най "борзих",//// реформа у дії : ЗВІЛЬНЯЮТЬ ОДНИХ, ІНШІ ЙДУТЬ САМІ...невже не хвилює ??//// допоки ВИ не втрапите у халепу у горбах, ось тоді і Кобилюка згадаємо, і Лаврука, і всіх інших кого "ушлі"...

https://www.facebook.com/mountain.resque/?hc_ref=ARQFjpNk3wlBjyAEoKZhMEToaMu55FWdrAcYrhzuZ2ZYnnQvVO4M9a1xSzDg5M6Bm34&fref=nf

я звик виплутуватись з ...опи самостійно, це вже стало справою честі - спасати себе коли тонеш...але це я, це мій досвід самоспасіння, це витримка і знання...але ж не в кожного такий запас...хіба нє ??...тож робіт щось хто може, кожен щось може зробити але не кожен візьметься...
А ОСЬ ПРИКЛАД ТОГО ЩО НАС ЧЕКАЄ У МАЙБУТНЬОМУ : вчора дивлюсь якійсь канал з новинами, показують як "рятувальники", а точніше -МНС-ники, витягають з потрощеного авта мужика з ПОЛАМАНМИ НОГАМИ, витягають (ось зараз вніманіє -) ПІД ПАХВИ, просто тягнуть з кабіни А НОГИ, (на сєкундочку - ПОЛАМАНІ) НЕ ЗАФІКСОВАНІ НИ ЧИМ, тобто мужик - верещить як дитя, "рятівники" (щоб курва їх так !) його просто тягнуть як міх з гумном, ноги кришать кістками на всі боки - ВРАТУВАЛИ бля ! просто жах...це було жахливе видовисько ПРОФАНАЦІЇ РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ : як пожежники медиками працювали, або так : як двірник поектує космічний двигун, або так : (сюди впишіт самі любий сюр...)...
ось так нас будуть ратувати ПОЖЕЖНИКИ...пиз...ець...

Буквально сьогодні говорили про це з другом. Він на днях був на Чорногорі, там двоє людей від групи відбились і заблукали, а інший потім бігав шукав їх по темряві. Пощастило, що на цього друга мого попав, той підказав не гратись, а дзвонити рятувальникам. І вони приїхали, людям допомогу надали. А він сьогодні до мене дзвонить і каже "я досі не задумувався, що це так важливо, бо звик на себе надіятись, але ж не всі так, що тепер буде, чи буде кому нас рятувати, раптом що?"...А що на це скажеш, як і сам не знаєш, як воно буде...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.