Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1196

СообщениеВс июл 30, 2017 21:18 

сашко писал(а):я - турист, я ЗНАЮ що сужбою мойого гірського порятунку керує лікар офтальмолог УПССС...

проктолог, анестезіолог....або патологоанатом бл@ .... факт в тому, що будь - яку структуру ця жидовлада реорганізовує з вигодою тільки для купки свиней

Посты: 1792

СообщениеВс июл 30, 2017 23:03 

Тутай ще питаннячко: звідки ноги ростуть? З повідомлень, в інших областях тиша, а чому саме у Франк. області? Ну десь, там в рівнинних областях може не так актуально, а тут ГОРИ. Вони вимагають ПОВАГИ. І таке зневажливе відношення до рятівної служби - просто якийсь маразм. Чим ми, туристи, можемо зарадити в цій ситуації? Я чітко усвідомлюю, що і з досить досвідченими туристами може виникнути якась не передбачена ситуація, але якось дуже не хочеться, щоб при рятувальних заходах, хтось лежачи на дивані=сидячи в кріслі, не кваліфіковано, хоч і атестований, керував рятувальниками. Ну як можна атестувати посадовця без конкретного практичного досвіду, який набувається роками практики
На форумі вже було декілька тем про дії в різних "не стандартних" ситуаціях. І вражає те, що їх обговорюють і судять ті, хто там не був, роздають поради і судять про дії учасників з "вершини" дивану..... І буде такий "атестований" розповідати що правильно, а що не правильно..... з відповідними висновками. Тут теорія і практика, в кожному конкретному випадку,практично не "накладаються", в кращому випадку йдуть паралельно. Дії різних людей, в одній і тій же ситуації, будуть різні... Та дайте спеціалістам, які віддані цій справі, нормальне=достатне фінансування= нормальне спорядження, не "шарпайте", не тримайте на "короткому повідку" і вони організують і відповідну роботу, і обмін досвідом, і т.п.
Вибачайте за багато буКВей.

СообщениеВс июл 30, 2017 23:07 

Андрюха стр писал(а):
сашко писал(а):я - турист, я ЗНАЮ що сужбою мойого гірського порятунку керує лікар офтальмолог УПССС...

проктолог, анестезіолог....або патологоанатом бл@ .... факт в тому, що будь - яку структуру ця жидовлада реорганізовує з вигодою тільки для купки свиней

Не тре ображати корисну тваринку, називаючи їх свинями. :-((((((( То для них багато честі:-)))).

Посты: 235

СообщениеВс июл 30, 2017 23:38 

Чи можуть щось у цій ситуації зробити рядові туристи, як ті, хто найбільше зацікавлені у можливості отримати професійну допомогу в горах? Про те, яку допомогу може надати незрозумілий пожежник з бумажкою, я навіть і говорити не хочу. Тут кожному ясно, що рятувальником, та ще й гірським, має бути той, хто знає гори від і до, вдень, вночі, в завірюху і в якій завгодно ситуації. І тим більше кожному ясно, що такий досвід не здобувається жодною бумажкою і жодними атестаціями, а тільки роками, проведеними в горах і купою пережитих ситуацій і випадків. Неясно тільки, нащо це все, і чому так локально? Чому не просто прибрати службу, а замінити якимись незрозумілими людьми? Якби це була ініціатива з Києва, типу щоб бюджет економити, то і інших областей це б теж торкнулось. Кому взагалі підпорядковується ця служба і хто приймає рішення про ці скорочення?

Посты: 1196

СообщениеПн июл 31, 2017 05:13 

Azimut.tr писал(а):
Андрюха стр писал(а):

Не тре ображати корисну тваринку, називаючи їх свинями. :-((((((( То для них багато честі:-)))).

Сагласєн |#smile602|

Посты: 860

СообщениеПн июл 31, 2017 09:17 

"Так дістало, що мовчати не можу", – головний гірський рятувальник області про реорганізацію служби

СообщениеВт авг 01, 2017 11:30 

Зверніть увагу! Ось що знайшла на просторах Фб:
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1277
Петиція про створення окремої гірської рятувальної служби

Посты: 1498

СообщениеВт авг 01, 2017 15:29 

Что-то не верю я в эти петиции, практика показывает, что все равно сделают по своему

СообщениеВт авг 01, 2017 15:32 

хотя это не значит, что я против таких инициатив. Как минимум мнение есть возможность озвучить. Наверное поддержать стоит

СообщениеВт авг 01, 2017 15:50 

Евгений 2012 писал(а):Что-то не верю я в эти петиции, практика показывает, что все равно сделают по своему

Верю-не верю це несерйозний підхід до справи. Якщо петиція набере 25 тис голосів, то її як мінімум зобов*язані розглянути. У Вінниці була петиція про те, щоб визнати котів частиною екосистеми міста, яка не шкодить, а навпаки грає свою роль у екологічному балансі. Підписали 500 людей (для петицій місцевого рівня достатньо саме стільки) і міськрада підтримала таку ініціативу. Поки йтиме збір підписів за цю, що про рятувальників, буде можливість висвітлити це у ЗМІ. У будь-якому випадку це краще, ніж просто нити, що все погано, рятувальників не буде і зрада-зрада-зрада.

СообщениеВт авг 01, 2017 20:57 

Вера, я написал, что поддержать петицию стоит. И к нытикам, о которых вы пишите, не отношусь. Всегда предпочитаю действия. Хотя я действительно не верю в петиции, несмотря на приводимый вами пример, что возможно со своей стороны, я готов сделать.
Принесет пользу, или нет, время покажет

СообщениеСр авг 02, 2017 15:02 

Поддержал петицию. А получится - не получится время покажет. А поддержать надо. За 1-е авг. 140 с хвостиком голосов. Думаю чем меньше будет теоретически квалифицированных т.н. "атестованных" начальников, и прямое финансирование, тем эффективнее будет работа спасателей, меньше возможности деребана фин.ресурса.
Подключайте друзей, ведь не все сидят у компа и мониторят форум....
Всем кто поддержал СПАСИБО, и да не понадобятся ВАМ услуги спасателей !!!!

Посты: 3485

СообщениеЧт авг 03, 2017 08:35 

трохи запізно виявив але вже :
СЬОГОДНІ, о 12 00, по вул Галицька 67 , другий поверх актовий зал,відбудеться прессконференція на цю тему :

https://www.facebook.com/events/1356027204492785/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D
Галицька 67 це 9-ти поверховий будинок на розі перехрестя Васіанок та Галицької, біля Панорами Плаза ....
будуть ВСІ МЕДІА Прикарпаття !...

СообщениеЧт авг 03, 2017 08:36 

Коли: 12:00, 3 серпня 2017 року (четвер)
Де: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 67, 2-й поверх (конференц-зал Івано-Франківського прес-клубу реформ)

Українським Карпатам - європейську рятувальну службу!

Прес-конференція присвячена нещодавнім змінам у системі підпорядкування гірської рятувальної служби, що створюють пряму загрозу життю і здоров’ю людей у гірській місцевості - так вважають самі рятувальники. Окрім постійного серйозного недофінансування рятувальних робіт, служба зазнає постійних намагань ліквідувати структуру. Зокрема, наказом №357 ДСНС України від 30.06.2017 було скорочено посади рятувальників у більшості пошуково-рятувальних відділень у Івано-Франківській області.

Досвідчені фахівці і туристична спільнота вимагають створення окремої гірської рятувальної служби на основі європейського досвіду для рятувальних робіт у гірських регіонах.

Учасники:
Завалко Василь - заступник начальника Гірської пошуково рятувальної частини Аварійно Рятувального загону спеціального призначення
Кобилюк Василь - начальник 3-ї ГПРГ ГПРЧ АРЗ СП
Мартинюк Ростислав - рятувальник 3-ї Гірської пошуково рятувальної групи Верховинського гірського пошуково рятувального відділення ГПРЧ АРЗ СП, голова Первинної профспілкової організації працівників ГПРЧ АРЗ СП
Філіпчук Іван - начальник Верховинського ГПРВ 3-ї ГПРВ ГПРЧ АРЗ СП

Контактна особа - Ростислав Мартинюк 0679471428

СообщениеЧт авг 03, 2017 15:30 

конференція відбулась, були всі медіа Прикарпаття, ТВ-канали, керівники більшості гірських рятувальних служб тощо;
від тур-громади не було нікого...упс ! був сашко, виступав, дали 4 хв, це був максимум для виступаючих;
були, не злякаюсь цього слова - бандюжки з ПРавого Сектору у кількості 4 особини керовані колишнім ятувальником Семенчуком;
виступали доповідачі рятувальники, задавались питання журналістами, давали слово тим хто записався зарання, ПС пробував зірвати ситуацію і витягнути її на себе, "на себе" - це явно проплачена ким - ясно, спроба довести до медіа що вся система гірської рятувально-пошукової служби це зграя алкашів що б*ються за свої гроші і треба всіх нафуй розігнати і зробити нову, з ВОЄННИХ, з тих що воювали у АТО і тих що зараз служать у різних підрозділах армії і поліції, ось так ! набрати "стоматологів" на гірську службу : "ми на фронт йшли то не були спеціалістами а стали ними на фронті ! там ми і навчились !"...а то, що поки "вчились" - гахнули три котли у яких загинули пару тисяч вояків, втратили тисячі людей БО ВЧИЛИСЬ ! а тут...треба розігнати...
я кинув репліку(за дозволом модератора конференції) то мені пригрозили що після конференції зі мною розберуться...так і було ! аха-ха-ха-а!!! взяли під руку після всього, відвели у коридор, там зачинили з двох боків двері, за грудки...СЦИКУНИ і БАНДИТИ, гии...поверещали, перевірили мій гаманець(з мого дозволу), там було аж 10 гривень, курва...невдача, вони заявили що я проплачений а тут - халепа, аж десятка у гаманці...в останні часи в мене так часто буває, паіздержалсязнаєтєлі...забзділи коли я наїхав по всіх фронтах і втікли, СЦИКУНИ і БАНДИТИ...але байка, прогноз від рятівників - влада зробить як намітила і ніщо її з путі грєшного не відверне, але дивіться місцеві репортажі та читайте у пресі в подробицях...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.