Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3424

СообщениеПн авг 07, 2017 15:37 

пане Олеже, але ж чомусь ніхто, абслютно ніхто не відірвав свою мммм....персону від диванів та роботів і не сходив у найближчу редакцію місцевої газети, не дав там(наприклад від клубу або фундації, від організації або спілки, від спільноти або ассоціації і т.п.) не дав там свої коментарі, не зробив ніякої заяви і т.п. УВАЙ ? тобто - ЧОМУ ? адже чомусь тільки самі рятувальники займаються порятунком себе(упс ! гірської рятувальної служби як такої), це ж НОНСЕНС ! це ж МИ зацікавлені мати за спиною СТІНУ а не парканчик з гілочок, а от на реалі - НЕ зацікавлені, або НЕУСВІДОМЛЮЮТЬ ЩО САМЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ, м*яко кажучи - "нас обокралі" а ми ...ну та й бог із нами...тільки на нього і на самого себе тепер залишається сподіватись...вибач, Олег, дістало коли так все пассивно навколо, я не проти тебе особисто, я проти пасивності, загально-суспільної...
ДОЛУЧАЙТЕСЯ до цієї справи, йдіть у газети, штурмуйте туристичні громади і організації, нехай керівники їх так само включаються у порятунок ГПР...

Посты: 201

СообщениеПн авг 07, 2017 15:57 

сашко писал(а):пане Олеже, але ж чомусь ніхто, абслютно ніхто не відірвав свою мммм....персону від диванів та роботів і не сходив у найближчу редакцію місцевої газети, не дав там(наприклад від клубу або фундації, від організації або спілки, від спільноти або ассоціації і т.п.) не дав там свої коментарі, не зробив ніякої заяви і т.п. УВАЙ ? тобто - ЧОМУ ? адже чомусь тільки самі рятувальники займаються порятунком себе(упс ! гірської рятувальної служби як такої), це ж НОНСЕНС ! це ж МИ зацікавлені мати за спиною СТІНУ а не парканчик з гілочок, а от на реалі - НЕ зацікавлені, або НЕУСВІДОМЛЮЮТЬ ЩО САМЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ, м*яко кажучи - "нас обокралі" а ми ...ну та й бог із нами...тільки на нього і на самого себе тепер залишається сподіватись...вибач, Олег, дістало коли так все пассивно навколо, я не проти тебе особисто, я проти пасивності, загально-суспільної...
ДОЛУЧАЙТЕСЯ до цієї справи, йдіть у газети, штурмуйте туристичні громади і організації, нехай керівники їх так само включаються у порятунок ГПР...

Не у всіх рядових туристів є виходи на редакції газет і на журналістів. Виходить, якщо хтось дав інтерв*ю, то тільки він робить правильно? А всі інші пасивні дурні, які нічого не можуть? От я, як проста людина, не маю доступу до франківських газет, а у Вінниці ця тема нафіг нікому не здалась. Єдине, що я можу - то дійсно підписати петицію і поширити інфу про неї. Я це і зробила, підписала сама, переслала інформацію усім, хто коли-небудь ходив зі мною у походи і попросила у одній з найбільших груп Вк про Карпати розмістити цю інформацію. Я вважаю, що це теж хороший спосіб, не так щось реформувати, як дізнатись, наскільки тема актуальна і важлива. А підписали майже за тиждень нещасний 1% людей. Цікаво, скільки з тих, що тут бачили посилання на петицію, зайшли туди і проголосували? Хоча б для того, аби потім, штурмуючи редакції газет, мати аргумент, що от це дійсно проблема, бо вже під петицією підписались 10 тисяч людей, а це багато. Хіба це не очевидні речі? Це так тупо насправді, коли той, хто дає інтерв*ю, каже "мої інтерв*ю це сила, а ви зі своїми петиціями дно і наївні школярики, я не буду підписувати". А той, хто підписує петицію, так само каже "та мої петиції це дійсно вчинок, а кому треба ваші інтерв*ю, тільки язиком ляпаєте?". А хтось робить щось інше, і теж хвалить тільки себе. Хіба так щось зробиться хороше? Це лебідь, рак і щука, а не згуртовані дії.

Посты: 1781

СообщениеПн авг 07, 2017 17:27 

Сашко, я з тобою, і з Василем цілком згідний, і з усіма дописувачами, і що до пасивності зокрема,. Свої погляди на деяки тези я висловив. Але враховуй одну досить суттеву деталь. Пр.конф. проходила в робочий час. Переважна більшість працює на "дядю". Навіть ті, що на держ роботі, чи навіть самі на себе, так просто зірватись не можуть. + Далеко не всі детально переглядають місцеву пресу. Про іногородніх взагалі нема мови. Я теж не надибав інфу про пр. конф. ні за день, ні за два до того. Що ж тоді казати про тих хто "не в темі". Таких як ти, я, що належимо майже самі собі, раз-два і... Але ні ти нія неможемо передивитись все що друкується. Думаю, що пройди інфа, про призначення конф., за 1- 2 дня до її проведення то підтримка була би. Може тому і не афішували, щоб не було підтримки? Цікаво де і коли ця інформ була оприлюднена вперше? Напевно в таких випадках доцільно переходити на особисті контакти.

СообщениеПн авг 07, 2017 17:32 

Віра! 100500!
Цікаво було би знати географію підписавших.

СообщениеПн авг 07, 2017 17:48 

Azimut.tr писал(а):Віра! 100500!
Цікаво було би знати географію підписавших.

Моїх особистих знайомих 8 чоловік. Ще дехто не попрочитували повідомлення. Знаю, що самих рятувальників там підписалось мало, це писав мені один колишній рятувальник, який знає людей. Може зараз щось змінилось, бо я їх по прізвищах не знаю. Але вважаю ситуацію, коли самі рятувальники не можуть навіть того нещасного підпису поставити, абсурдною. І до речі, з тих, що тут голосно кричать, я там теж прізвищ не бачила. Але видно вони вважають, що не царське це діло - петиції підписувати, то для слабаків. У мене насправді були думки, як додати побільше підписів,щоб хоча б видно було, що ця проблема взагалі комусь потрібна. Але як почитала тут випади, що це наївні і непотрібні речі, то забила.

СообщениеПн авг 07, 2017 18:37 

Що до питиції, все буде відбуватись приблизно так:
Підпишуть ті хто рахує що це важливо в любому випадку
Підпишуть ті хто вважає що це необхідно, і не вкурсі внутрішньої "кухні"="тьорок".
Ті що вважають що це необхідно і в курсі "внутрішніх тьорок"
Не підпишуть:
Кому "по барабану"
Хто не вірить у всяки там питиції
Хто в курсі "внутрішніх тьорок"
Хто взагалі не в темі.
Можливі ще варіанти...

СообщениеПн авг 07, 2017 18:45 

Azimut.tr писал(а):Що до питиції, все буде відбуватись приблизно так:
Підпишуть ті хто рахує що це важливо в любому випадку
Підпишуть ті хто вважає що це необхідно, і не вкурсі внутрішньої "кухні"="тьорок".
Ті що вважають що це необхідно і в курсі "внутрішніх тьорок"
Не підпишуть:
Кому "по барабану"
Хто не вірить у всяки там питиції
Хто в курсі "внутрішніх тьорок"
Хто взагалі не в темі.
Можливі ще варіанти...

Та справа навіть не в петиціях, і не в їх корисності. Справа у оцій постановці питання, яка тут проскакує "правильно роблю тільки я, а ви всі униле г.". Замість того, щоб було "хай всі роблять те, що можуть і це буде вклад кожного, хай навіть не зовсім результативний"

СообщениеПн авг 07, 2017 18:51 

Маєте перший сюжет https://www.youtube.com/watch?v=qXtv3f79n50
Якщо тут закиди Віри до мене, то я не прихильник масовок |#smile737| . Це акція протесту, а не конкретний план дій! Я Ростику взимку сказав, що треба робити і чим я можу допомогти, і він про це знає.
В сюжеті показана Верховинська група, але щось я не чув що кажуть публічно інші групи Прикарпаття - Косів, Яремче, Ворохта, Вигода, Осмолода, Івано-Франківськ??? Явірницький пост поки в фаворитах у керівництва ДСНС і вони наймолодші то можуть мовчати.
Щоб справа зрушилась, цього повинні захотіти більшість прикарпатських рятувальників! Але там ситуація як на цьому форумі - пара людей пробує щось рушити, а інші чекатимуть що з того всього вийде - бо якщо не вийде, то потрібно буде прилаштуватись вже до нової служби...
Ви мабуть вже здогадались який наступний крок робитиме ДСНС?
П.С. Маю пропозицію до організаторів ювілейного Бограча - накрийте поляну перед ДСНС Прикарпаття в якості протесту - гарантована присутність всіх центральних телеканалів!

Посты: 8

СообщениеПн авг 07, 2017 19:23 

Те що сталося велика вена керівництва рятувальної служби з Франківська. Завалко давно хотів на місце Ковтуна і постійно рив... і нарив. Плюс ПППравосек про якого говорив Сашко у звязках із начальником управління ДСНС.

СообщениеПн авг 07, 2017 19:30 

Віра писал(а):........

Та справа навіть не в петиціях, і не в їх корисності. Справа у оцій постановці питання, яка тут проскакує "правильно роблю тільки я, а ви всі униле г.". Замість того, щоб було "хай всі роблять те, що можуть і це буде вклад кожного, хай навіть не зовсім результативний"

Вот і я те саме пробував "донести" до аудиторії. Може і "Сізіфов труд", але хочь стежка протоптана буде.

СообщениеВт авг 08, 2017 07:16 

Ось вам відповідь ДСНС і подивіться чи там є щось спільного з тим що я писав вище.

"На даний час тривають заходи щодо реформування гірської пошуково-рятувальної частини в Спеціалізовану пошуково-рятувальну частину, шляхом збільшення її чисельного штату на 17 одиниць і введенням в її структуру кінологічного відділення, а також створення відповідного резерву рятувальників на випадок тимчасової відсутності (відпустка, тимчасова непрацездатність та ін.). Наголошуємо, що всім досвідченим рятувальникам будуть запропоновані посади згідно з їхніми професійними знаннями та практичними навиками відповідно до кваліфікаційних вимог.
Що стосується матеріального забезпечення, то згідно з нормами табельної належності підрозділів ДСНС, гірські рятувальники не в повному обсязі забезпечені необхідним майном та спорядженням. Проте за останні 5 років було придбано майна на загальну суму понад 300 тисяч грн. Зокрема спеціальний одяг, засоби навігації та зв’язку, запасні частини до оперативних автомобілів, медичні засоби, медикаменти та ін.
У сфері міжнародного співробітництва реалізовано та реалізуються спільні міжнародні проекти, в рамках яких проводяться вишколи українсько-польських рятувальників, а також отримано та планується придбання матеріально-технічних засобів.
Управлінням здійснюються заходи щодо створення навчального центру з підготовки гірських рятувальників на горі Піп Іван.
На сьогоднішній день гірські рятувальники Івано-Франківщини виконують і в подальшому будуть виконувати завдання за призначенням", – йдеться в повідомленні прес-служби обласного управління ДСНС.

СообщениеВт авг 08, 2017 12:16 

Василь Гутиряк писал(а):Маєте перший сюжет https://www.youtube.com/watch?v=qXtv3f79n50
Якщо тут закиди Віри до мене, то я не прихильник масовок |#smile737| . .........
.......
П.С. Маю пропозицію до організаторів ювілейного Бограча - накрийте поляну перед ДСНС Прикарпаття в якості протесту - гарантована присутність всіх центральних телеканалів!

Не прихильник, ... а пропоную... масовку. )))))
Наша зустріч має цілком конкретну мету: познайомитись "очно", знайти попутників для майбутніх походів, обмін досвідом, "підгледіти" щось новеньке для себе і обмін думками про спорядження. Не виключно, що цого разу, учасники можуть торкнутись питань реорганізації служби рятування. Але, на мою думку, таке можливе, якщо будуть присутні люди знаючі ситуацію "з середини", а не тільки зі ЗМІ. Ну і якщо ЗМІ цікавить думка звичайних туристів, то навряд чи хтось буде заперечувати проти їх присутності. ВХІД усіх бажаючих вільний.

СообщениеВт авг 08, 2017 14:02 

Якщо я пропоную щось, то я готовий допомагати в цьому і організувати задля цього центральну пресу та розказати яким чином можна спробувати "зачепити" і заставити змінюватись прикарпатський ДСНС!!!

Не бачу сенсу далі вести демагогію - хто хоче робити поступки той шукає варіант, як це зробити, а не шукає причини чому цього не можна зробити! А без поступків нічого змінюватись не буде!!!
Я писав тут не більше 10% того, що знаю і не маю бажання щось більше розказувати демагогам. Всі мої знання здобуті моєю особистою працею і моїми поступками. Тому я надалі буду працювати виключно з людьми, які здатні здійснювати поступки!!!

Я не вірю в існування людини, яка продовжувала б одночасно займатись всім тим, що я започаткував і в чому приймав участь - перераховувати не буду, будемо вважати що це робила фундація "Карпатські стежки". Але саме так звучить пропозиція від демагогів, які готові обговорювати всі ці питання на сайтах та соцмережах і на черговому Бограчі та довгі роки готуватись до переходу від "споглядачів" до "помірно активних" |#smile729|

Я не можу все це вже спокійно читати і тому цим дописом я завершую свою присутність на цьому сайті!
Я розумію що втрачаю джерело інформації щодо помилок в моїх картах, тому що люди переважно ліниві і не будуть спеціально писати про це на мейла. Мені насправді цікавіше читати про помилки та неточності на них і потім виправляти їх, аніж хвалебні оди про ""найкращі на даний момент карти".
Я готовий надалі надавати консультаці в режимі мейла чи телефонному, але краще щоб дані питання були підготовленими та конкретними. Якщо питання виникатимуть в екстремальних умовах то пропоную телефонувати в будь-який час дня чи ночі!

П.С.Я спеціально не реєструвався на цьому сайті, щоб всі мої дописи проходили перевірку (хоча страшно не люблю цензури |#smile701|). Це також не дозволяло мені підправляти фрази і приукрашати їх після написання. Я не маю особливих претензій до роботи сайту, але з того що я відчув на собі, адміністрації сайту рекомендую прибрати з нього модераторів-новоначальників, які можуть дозволити собі написати фрази на кшалт - ви ще трохи попишіть, але я потім вас і так всіх витру (бо я тут начальник |#smile614| ). Краще мовчки терти аніж так принижувати дописувачів
П.П.С. Хто готовий робити поступки той знайде спосіб як мене знайти - дані для контактів будуть відображені на моїх нових картах.

Посты: 37

СообщениеВт авг 08, 2017 15:34 

Нашел в архивах:

Украинские горные спасатели: Нас превращают в "эскадрилью конных водолазов"

Украинские горные спасатели, обеспокоенные уничтожением горно-поисковых отрядов, написали письмо президенту Украины Виктору Януковичу. "Обратиться к Вам вынудила боязнь за судьбу дела, которому многие из нас посвятили всю свою жизнь", - говорится в тексте письма, который оказался в распоряжении Podrobnosti.ua. Во всех развитых европейских странах существует система горноспасательных служб, подчиненных тем или иным государственным органам. Но везде, где есть горы, скалы и пещеры, она формируется как единая структура", - пишут спасатели АР Крым, Львовской, Ивано-Франковской и Закарпатской областей. "Это позволяет координировать усилия при проведении спасательных операций, обеспечивать высокий уровень материально-технического обеспечения служб, высокий профессионализм спасателей. Если наша страна стремится к европейским стандартам, в которых человеческая жизнь ценится прежде всего, мы должны отвечать этим требованиям", - говорится в письме. Как пишут спасатели, в последнее время в Крыму и Карпатах наблюдается увеличение интереса иностранных туристов к отдыху в горах. Горноспасательные подразделения принимают меры по оборудованию и маркированию туристических маршрутов для туристов из Польши, Чехии, Словакии и Германии. Интерес иностранных туристов связан, в том числе, и с Евро-2012.

"Как будет выглядеть лицо Украины, если мы не сможет обеспечить безопасность туристов со всего мира?", - недоумевают горноспасатели. Они акцентируют внимание президента на том, что несмотря на одно и то же название – "спасатели", система подготовки, оснащение и снаряжение, принципы работы у каждого подразделения свои. "Невозможно из хорошего пожарного сделать хорошего спелеолога или альпиниста, а спасателю на воде ни к чему знание техники поиска в лавине. В данном случае универсальность неприемлема, ибо выходит как в плохом анекдоте – "эскадрилья конных водолазов". Такие сферы использования горных спасателей как поисковые и спасательные работы в горной и лесистой местности требуют и отличных от других методов обучения, комплектования и руководства", - пишут спасатели. Они обращают внимание президента на то, что специальных учебных заведений, где бы готовили горных спасателей, в Украине не существует. "Качественно подготовить горного спасателя, который знает свой регион, его географические, метеорологические, климатические особенности, горные маршруты, скалы и пещеры – достаточно длительный и долгий процесс. Кроме того, личные качества, которые формируются в процессе занятия горными видами спорта, не дает ни один ВУЗ", - отмечают горные спасатели. "Золотой фонд кадров – наше главное приобретение и мы должны его хранить", - пишут сотрудники МЧС, ряд из которых принимал участие в спасательных работах на Памире, Кавказе, во время ликвидации землетрясения в Армении в 1988 году (средний стаж работы в горноспасательных подразделениях подписавших письмо – свыше 26 лет – ред.).

Горные спасатели отмечают, что у них есть печальный опыт реформирования службы в 2002-2004 годах. "Нас пробовали переподчинить разным подразделениям – Южному региональному специальному военизированному аварийно-спасательному отряду (СВАСО) и Западному региональному СВАСО. Ничем хорошим это не кончилось. Практика "собирания сил в единый кулак" проваливалась именно из-за нашей специфики работы. Каждый раз следующее "реформирование" выметало опытные кадры, лишало материального обеспечения и ухудшало ситуацию в регионе", - констатируют они. Ситуация начала налаживаться после того, как в 2006 году была создана единая Государственная специальная аварийно-спасательная служба поиска и спасения туристов. "Были, конечно, и свои трудности, но в последнее время "жить" становилось лучше – получены новые автомобили, повышается уровень материально-технического обеспечения, получаем снаряжение и одежду для спасателей. И вот, новый виток перестановок", - говорится в письме.

Как пишут горные спасатели, весь их многолетний опыт работы свидетельствует – горноспасательная служба должна быть единым подразделением в структуре министерства. Ее не должны выводить из центрального подчинения и передавать под начало местных формирований. "Мы и так находимся в оперативном подчинении местных главков МЧС и всегда точно исполняли свои обязанности", - пишут спасатели. "В результате, мы хотим сказать, что любые реформы должны приводить к усилению и усовершенствованию существующих структур и укреплять их. По нашему мнению, осуществляемые реформы не дадут позитивного результата и не усилят дееспособность подразделений, а приведут к ослаблению и утрате готовности горных спасателей предоставлять помощь потерпевшим в горах", - резюмируют они.

Напомним, в конце июня – начале июля Министерство по чрезвычайным ситуациям начало ликвидацию горно-поисковых отрядов. Глава МЧС Виктор Балога подписал ряд указов (№668, 710), согласно которому решено распустить горно-поисковые отряды при МЧС, а личный состав, после сокращения, перевести в аварийно-спасательные отряды специального назначения при главных управлениях МЧС в областях. Примечательно, что после появления публикаций по этому поводу в СМИ ряд указов Балоги (в частности №710 о ликвидации Крымского горно-поискового отряда) исчез с сайта МЧС.

22 июля 2011 08:37, http://podrobnosti.ua
http://podrobnosti.ua/781758-ukrainskie-gornye-spasateli-nas-prevraschajut-v-eskadrilju-konnyh-vodolazov.html

Посты: 1108

СообщениеВт авг 08, 2017 17:01 

Василь Гутиряк писал(а):П.С. Маю пропозицію до організаторів ювілейного Бограча - накрийте поляну перед ДСНС Прикарпаття в якості протесту - гарантована присутність всіх центральних телеканалів!

100500!

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.