Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1761

СообщениеПт июл 28, 2017 11:23 

Вот посилання на цю новину. http://versii.if.ua/novunu/girski-ryatuvalniki-ivano-frankivshhini-pripinyayut-svoyu-diyalnist-prosyat-dopomogi/
Звичайно інфи малувато про цю чергову "реформу", відповідно питань виникає безліч.......

Посты: 3292

СообщениеПт июл 28, 2017 13:54 

подробиці :http://kurs.if.ua/news/skorochennya_i_dogany_na_frankivshchyni_pidkylymno_likvidovuyut_girsku_ryatuvalnu_sluzhbu_56213.html

СообщениеПт июл 28, 2017 15:22 

Так, читав, сюда посилання не переносив бо там теж проста інфа. А що це (така"реорганізація") дасть у кінцевому результаті, яка мета .... ???? Ми, звичайно, здогадуємось для чого це робиться, все впирається у гроші. Пофік люди.... (((((А вот офіційне пояснення...... ?????
Тут особлива специфіка. Усунути професіоналів від роботи, якій вони присв`ятили усе життя ..... ми це вже проходили не раз. Не кожен профі може бути управлінцем, але гірше коли управлінець не профі в конкретній галузі. Шкода що подібна рерганізація торкнулась тих, від кого залежить здоров`я, а часом і життя постраждалих.
Побачимо що з того вийде......

СообщениеПт июл 28, 2017 22:32 

у Стругацьких, "Улітка на склонє", там персонаж Пєрєц, цікава людина...от йому треба було якось виїхати з Управління, а там шофера-механіка замінили...офіціантом...з відповідними наслідками - ПєРєц нікуди не виїхав...читайте літературу і робіт висновки: буде пестець...
"....Механики в воротах бросили окурки, тщательно растерли их носками ботинок и вошли в гараж. Одного Перец не знал, а второй был, оказывается, вовсе не механик, а менеджер. Они прошли рядом, причем менеджер задержался возле кабины и, положив руку на крыло, почему-то заглянул под грузовик. Потом Перец услыхал, как он распоряжается: «Ну, пошевеливайся, давай домкрат». – «А он где?» – спросил незнакомый механик. «…! – спокойно сказал менеджер. – Под сиденьем посмотри». – «Откуда же мне знать, – раздраженно сказал механик. – Я же вас предупреждал, что я официант…» Некоторое время было тихо, потом водительская дверца кабины открылась и появилось хмурое расстроенное лицо механика-официанта. Он посмотрел на Переца, оглядел кабину, зачем-то подергал руль, а потом запустил обе руки под сиденье и начал там греметь.

– Это, что ли, домкрат? – спросил он негромко.

– Н-нет, – сказал Перец. – Это, по-моему, разводной ключ.

Механик поднес разводной ключ к глазам, осмотрел его, поджав губы, положил на подножку и снова запустил руки под сиденье.

– Это? – спросил он.

– Нет, – сказал Перец. – Это я могу вам совершенно точно сказать. Это арифмометр. Домкраты не такие..."
Последний раз редактировалось сашко Сб июл 29, 2017 18:06, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеСб июл 29, 2017 06:23 

100500000

Посты: 71

СообщениеСб июл 29, 2017 14:50 

Замінити гір.рятувальників на пож.рятувальників- це те саме, що замінити одного лікаря на іншого без перенавчання. Уявіть ви заходите в поліклініку в кабінет до терапевта, а там сидить хірург чи окуліст який не знає як вас лікувати.

СообщениеСб июл 29, 2017 18:58 

ФБ :

Олег Ущенко
9 год. ·
на Франківщині скоротили (чи розігнали?) всю гірсько-рятувальну службу. ще і догани рятувальники отримали. про причини не повідомляється.
уявляєте, як різко збільшиться кількість тих, хто забажає відпочивати у Карпатах, коли довідаються, що там не має кому їх рятувати.
хтось може пояснити, що це:
- сюр?
- диверсія?
- ми чогось не знаємо?

Посты: 71

СообщениеСб июл 29, 2017 19:08 

сашко писал(а):хтось може пояснити, що це:

А це Україна.

СообщениеСб июл 29, 2017 21:01 

promalpservise писал(а):
сашко писал(а):хтось може пояснити, що це:

А це Україна.

не сашко задався таким питанням а один з користувачів ФБ, Вася Ущенко...ну а я знаю де я ЖИВУ, тому мені не сумно, а весело, бо сумують ті, хто не вміє веслитись там, де веселитись неможливо, а для мене питань у цьому опусі - немає, бо тут все просто як двері, бо СИСТЕМА опирається як може, в неї - агонія і ця ситуація - прояв загибелі, початку загибелі цієї корупційно-дебільної СИСТЕМИ, отже сумувати немає приводу, ну а хлопці, Гірські Рятівники, не пропадуть як що кмітливо підійдуть до цього питання (наприклад ВСІ ЗВІЛЬНЯТЬСЯ, для цього треба мати сталеві яйця а вони у них є), так що далі буде...((( ну а газетярі гав не ловлять, просто їм треба підкидати і підкидати матеріалу, інформувати, вони ВЖЕ трезвонять, треба лише додавати шмейцу...)))...

СообщениеСб июл 29, 2017 21:36 

promalpservise писал(а):Замінити гір.рятувальників на пож.рятувальників- це те саме, що замінити одного лікаря на іншого без перенавчання. Уявіть ви заходите в поліклініку в кабінет до терапевта, а там сидить хірург чи окуліст який не знає як вас лікувати.

Пацієнт у терапевта...
Лікар
- Нусссс, що вам порадив хірург з приводу захворювання ваших ... вух?
Пацієнт
- Та казав, що тре різати...
Лікар
- Ох, мені ці хірурги, їм би тільки різати... Вот вам таблеточки - самі відпадуть..

Звільнитись всім... варіант досить радикальний і мав би спрацювати.
Опоненти скажуть: ... якщо є з чого жити або куда піти працювати.....
Рядових вони не скорочують... Відповідно єкстрімальну роботу будуть виконувати рядові і волонтери-добровольці і у випадку не вдалої спас. операції буде на кого "повісити провали".....

Посты: 1453

СообщениеВс июл 30, 2017 08:05 

сашко писал(а):... бо СИСТЕМА опирається як може...

цезрада чи миздобули ... не зрозуміло ...

Посты: 1396

СообщениеВс июл 30, 2017 14:15 

це покращення!
Как и обещали!

СообщениеВс июл 30, 2017 18:30 

mikha1928 писал(а):
сашко писал(а):... бо СИСТЕМА опирається як може...

цезрада чи миздобули ... не зрозуміло ...

чорно-біле мишлення - це кльово, але е рівні, прошарки, глибина...((( як що без пояснень - все що відбувається - на краще, як що з дрібним уточненням - щоб фурункул щез з поверхні тіла, він має дозріти і лопнути...)))...

СообщениеВс июл 30, 2017 18:39 

приїду всереду з Осмолоди, піду по редакторах Прикарпатських газет із деякими пропозиціями, бо насправді ВСІ газети цю тему так чи інакше пролобіювали але тільки на інтернет-сторінках, а можна всєкого наробити, підняти цю тему і вскрити її АБСУРДНІСТЬ за допомогою і самих рятувальників і ТУРИСТІВ яких власне ці рятувальники ПІД КЕРІВНИЦТВОМ НЕВІГЛАСІВ будуть рятувати, приклад(моделюю ситуацію але Кобилюк був у саме такій - діючою особою, навіть фільм є про те як вони трупи загиблих у шторм шукали і вивозили) : зима, шторм, рятівники у пошуках людини(людей) попадають у ситуацію коли самих себе вже тре рятувати, зв?язуються по рації з таким собі керівником, тіпа товаришмайорпожежник, і питають : ми тут гинемо, згортаємо пошукову і пробуємо вижити самі !!..., - а той товаришмайор ніфуя не соображаючи бо "шпеціаліст" бубнить : ніяких згортань !!!! наказую продовжувати пошук !!!!..., - ось така модель, назва такій - пистець повний...модель друга : я - турист, я ЗНАЮ що сужбою мойого гірського порятунку керує лікар офтальмолог УПССС...але товаришмайопожежник - це той самий лікар офтальмолог у гірській справі, і от Я ЗНАЮ що мене буде рятувати лікар/сантехнік/пожежник у горах взимку...МЕНІ СТРАШНО, пацани...ДУЖЕ страшно за таке "керівництво"....

Посты: 70

СообщениеВс июл 30, 2017 19:06 

На горе Пип Иван тоже спасателей убрали?

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.