Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 51

СообщениеСр авг 09, 2017 12:23 

Василь Гутиряк писал(а):Я не маю особливих претензій до роботи сайту, але з того що я відчув на собі, адміністрації сайту рекомендую прибрати з нього модераторів-новоначальників, які можуть дозволити собі написати фрази на кшалт - ви ще трохи попишіть, але я потім вас і так всіх витру (бо я тут начальник ). Краще мовчки терти аніж так принижувати дописувачів

Вообще, если правильно помню, там были нападки одного, э... туриста на этого модератора. Провоцирующего в стиле «Вася, ты мудак. Если теперь это потрешь, все увидят, что точно мудак». Заметна вообще неприязнь Ваша к «модераторам-новоначальникам» после разделения «Стежек»...

Василь Гутиряк писал(а):адміністрації сайту рекомендую

Так зарегистрируйтесь, напишите админу, станьте модератором, в конце концов. Критиковать-то и плевать напоследок в борщ многие умеют.

Посты: 3620

СообщениеСр авг 09, 2017 12:55 

Пропоную всім погортати Правила Форуму, які, я підозрюю, мало хто читає, де чітко описані права і модераторів і форумчан, а також Гостей, і їх потрібно дотримуватись всім без винятку, навіть якщо Гість це ВГ |#smile521| .

Посты: 2638

СообщениеСр авг 09, 2017 21:47 

Василь Гутиряк писал(а):П.С.Я спеціально не реєструвався на цьому сайті, щоб всі мої дописи проходили перевірку

Непонятно, из каких соображений.

Одобрение сообщения совсем не означает согласия модератора, или других модераторов, с текстом сообщения. Подавляющее число отклоняемых сообщений – это чисто техническая работа. Спам, дубли. Создание гостями тем в непрофильных разделах. Оскорбления, размешаемые с гостевых или свежезарегистрированных эккаунтов. Ваши же сообщения не правятся. А размещение постоянным участником сообщения как «Гость» только создает доп.нагрузку + приводит к задержкам в публикации. Иногда на минуту, а иногда (и в некоторых разделах) - на сутки, например. В итоге сообщение зачастую прочтут лишь Google [Bot], Yandex [Bot] и другие боты. Просто потому, что за Вашим сообщением уже появилось много новых. Тот же, кто прочтет тему через год (с самого начала) будет недоумевать: что это Василь Гутиряк пишет, пишет, а его все игнорируют и общаются между собой.

Посты: 3620

СообщениеСр авг 09, 2017 22:51 

Та ні, тут причина трохи в іншому - в паралельній темі почався флуд і оффтоп, який я вважав за потрібне потерти, причому попередивши учасників "дискусії", що потру вечером, залишив спеціально, аби всі бачили хто є хто і хто що пише. Я так розумію у деяких форумлян і гостей форуму з якихось невідомих мені причин є особиста неприязнь до мене, яка виражається в дуже гострій реакції на мої дописи і модерацію форуму. Якось так.

Посты: 152

СообщениеСр авг 09, 2017 23:47 

Жывы по-новОму (С) - готовься к земле! (С) В общем, спасайся, кто может. И не может - тоже.

Посты: 3497

СообщениеПт авг 11, 2017 09:04 

https://youtu.be/C2OYKzShSq0

Посты: 1815

СообщениеПт авг 11, 2017 15:39 

http://gk-press.if.ua/poryatunok-ryatuvalnykiv/ Порятунок рятувальників.

Посты: 3497

СообщениеСр сен 20, 2017 18:26 

одного за одним, точково, починаючи з най "борзих",//// реформа у дії : ЗВІЛЬНЯЮТЬ ОДНИХ, ІНШІ ЙДУТЬ САМІ...невже не хвилює ??//// допоки ВИ не втрапите у халепу у горбах, ось тоді і Кобилюка згадаємо, і Лаврука, і всіх інших кого "ушлі"...

https://www.facebook.com/mountain.resque/?hc_ref=ARQFjpNk3wlBjyAEoKZhMEToaMu55FWdrAcYrhzuZ2ZYnnQvVO4M9a1xSzDg5M6Bm34&fref=nf

я звик виплутуватись з ...опи самостійно, це вже стало справою честі - спасати себе коли тонеш...але це я, це мій досвід самоспасіння, це витримка і знання...але ж не в кожного такий запас...хіба нє ??...тож робіт щось хто може, кожен щось може зробити але не кожен візьметься...
А ОСЬ ПРИКЛАД ТОГО ЩО НАС ЧЕКАЄ У МАЙБУТНЬОМУ : вчора дивлюсь якійсь канал з новинами, показують як "рятувальники", а точніше -МНС-ники, витягають з потрощеного авта мужика з ПОЛАМАНМИ НОГАМИ, витягають (ось зараз вніманіє -) ПІД ПАХВИ, просто тягнуть з кабіни А НОГИ, (на сєкундочку - ПОЛАМАНІ) НЕ ЗАФІКСОВАНІ НИ ЧИМ, тобто мужик - верещить як дитя, "рятівники" (щоб курва їх так !) його просто тягнуть як міх з гумном, ноги кришать кістками на всі боки - ВРАТУВАЛИ бля ! просто жах...це було жахливе видовисько ПРОФАНАЦІЇ РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ : як пожежники медиками працювали, або так : як двірник поектує космічний двигун, або так : (сюди впишіт самі любий сюр...)...
ось так нас будуть ратувати ПОЖЕЖНИКИ...пиз...ець...

Посты: 235

СообщениеСр сен 20, 2017 20:29 

сашко писал(а):одного за одним, точково, починаючи з най "борзих",//// реформа у дії : ЗВІЛЬНЯЮТЬ ОДНИХ, ІНШІ ЙДУТЬ САМІ...невже не хвилює ??//// допоки ВИ не втрапите у халепу у горбах, ось тоді і Кобилюка згадаємо, і Лаврука, і всіх інших кого "ушлі"...

https://www.facebook.com/mountain.resque/?hc_ref=ARQFjpNk3wlBjyAEoKZhMEToaMu55FWdrAcYrhzuZ2ZYnnQvVO4M9a1xSzDg5M6Bm34&fref=nf

я звик виплутуватись з ...опи самостійно, це вже стало справою честі - спасати себе коли тонеш...але це я, це мій досвід самоспасіння, це витримка і знання...але ж не в кожного такий запас...хіба нє ??...тож робіт щось хто може, кожен щось може зробити але не кожен візьметься...
А ОСЬ ПРИКЛАД ТОГО ЩО НАС ЧЕКАЄ У МАЙБУТНЬОМУ : вчора дивлюсь якійсь канал з новинами, показують як "рятувальники", а точніше -МНС-ники, витягають з потрощеного авта мужика з ПОЛАМАНМИ НОГАМИ, витягають (ось зараз вніманіє -) ПІД ПАХВИ, просто тягнуть з кабіни А НОГИ, (на сєкундочку - ПОЛАМАНІ) НЕ ЗАФІКСОВАНІ НИ ЧИМ, тобто мужик - верещить як дитя, "рятівники" (щоб курва їх так !) його просто тягнуть як міх з гумном, ноги кришать кістками на всі боки - ВРАТУВАЛИ бля ! просто жах...це було жахливе видовисько ПРОФАНАЦІЇ РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ : як пожежники медиками працювали, або так : як двірник поектує космічний двигун, або так : (сюди впишіт самі любий сюр...)...
ось так нас будуть ратувати ПОЖЕЖНИКИ...пиз...ець...

Буквально сьогодні говорили про це з другом. Він на днях був на Чорногорі, там двоє людей від групи відбились і заблукали, а інший потім бігав шукав їх по темряві. Пощастило, що на цього друга мого попав, той підказав не гратись, а дзвонити рятувальникам. І вони приїхали, людям допомогу надали. А він сьогодні до мене дзвонить і каже "я досі не задумувався, що це так важливо, бо звик на себе надіятись, але ж не всі так, що тепер буде, чи буде кому нас рятувати, раптом що?"...А що на це скажеш, як і сам не знаєш, як воно буде...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.