Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1028

СообщениеВс июл 09, 2017 09:04 

Почистили з Худяком і Миколою сегмент Східно-Карпатського до притулка на Матагові + ще поки живу частину серпантина в бік Яли. Також порізали сухостій для туристів.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 930

СообщениеВс июл 09, 2017 22:09 

Молодці !!! Респект и уважуха |#smile748|
Як там піч в хаті,ціла? Мошка жерла певно конкретно,особливо на серпантині ?

СообщениеПн июл 10, 2017 08:11 

Shelax71 писал(а):Молодці !!! Респект и уважуха |#smile748|
Як там піч в хаті,ціла? Мошка жерла певно конкретно,особливо на серпантині ?

Та наче ціла. Мошки взагалі не було. Комарики часом були.

Посты: 3287

СообщениеПн июл 10, 2017 18:04 

не зрозумів про серпантие у бік Яли, це де-що-як ? ((( свіжак був чи там не навалило з останнього буревію ? бо у р-ні Чоногірського х-та все кругом лежить, на 7-8 км від Ворохти у бік Перевалу є ділянки де лежать гектари лісу а поодиноких дерев - сотні...)))...(а я поки що без пили+без пили, повний аут)...

СообщениеСр июл 12, 2017 20:14 

сашко писал(а):не зрозумів про серпантие у бік Яли, це де-що-як ? ((( свіжак був чи там не навалило з останнього буревію ? бо у р-ні Чоногірського х-та все кругом лежить, на 7-8 км від Ворохти у бік Перевалу є ділянки де лежать гектари лісу а поодиноких дерев - сотні...)))...(а я поки що без пили+без пили, повний аут)...

Оцей серпантин. Різали як старіше, так і свіжак.

Изображение
Лісогуби з такими темпами скоро до хати доберуться. Точка позначає край зрубу.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Стовпчик з абревіатурою Л.В.Р. означає лісовідновна рубка. Гірка іронія на тему імітації лісового господарювання

Посты: 930

СообщениеЧт июл 13, 2017 18:18 

Вот уроди |#smile784| |#smile784| |#smile784| |#smile703|

СообщениеПт июл 14, 2017 13:23 

не за для шухєра але і не без нього :
тема "Карпатські стежки" існує як така з 2013 року, ось вона :
http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=20&t=88637
але саме ця, у якій ми наразі знаходимось, з*явилася 09.07.2017 з подачі Юрка Гудими...
11.02.2013 - під такою ж назвою заснував тему поважаємий нами Сашко Бурсанов...
особисто в мене питань немає, бо Юрко керувався ситуацією та напрямком : СТЕЖКИ, прорізка(зараз це супер-актуал бо вітровали почастішали), прочистка(як що вже різка то й чистка, тобто все лишнє зі стежки - ГЕТЬ !) та (можливо) маркування(можливо бо а ні Худяк, а ні Гудима, а ні сашко не планують у свої планах як такого маркування)...
отже ця тема, як на моє, відновлена за для того, щоб вісвітлювати роботу окремих активістів та організацій по підтриманню фен шуя на стежках які використовують туристи, все, ось власне все що я хотів прояснити...Юрко поправить та підрехтує мною сказане...

Изображение

СообщениеЧт июл 20, 2017 09:32 

отже ділимось планами активної роботи по стежкам у Карпатах і не тільки ;
на протязі цього і мабуть слідуючого тижня очікується прорізка та розчистка(з мітками у лавинних желобах як що стежка там заростає травами та губиться) :
- ділянка 800 м під М.Попадею до місця перетину потока ("джерело під т/с "Під М.Попадею" "),4-5 масових заломів по 3-5 дерев і з 2 дес поодиноких паданок;
- перехід (приблизно 10 км) в бік Коретвини/Петріса, той же райтшток : ділянка 2 км до спуску через вирубку на потік Ями ур.Ями, 8-10 заломів, всі складні, по 5-8 дерев+30-40 поодиноких паданок, дуже складна ділянка, я її залишив на "закуску" на кінець прорізки райтштоків Студенця,Петріса, Коретвини,Попаді В.та М.;
може виникнути думка що це нескладно, легко виконуваєма робота, - гаразд, погоджуюсь, воно не складно як що вас туди закинути гелікоптером+ним же 2-3 л бензини, літру масла, запчастини (шина, цепи, свічки, інструмент), все разом - 10-11 кг до вашого наплічника який також 10-12 кг...
подальші плани :
- узгоджена з В.Худяком та Г.Юрком прорізка верхнього райтштоку Брадульської ділянки(дозвіл на прорізку від ДЛГ є), 2.5-3 км(можливо що 3,5 км, важко перевірити), ця ділянка нами не досліджена тому не факт що прорізка та чистка відбудеться, але план є, отже спроба буде;
план на серпень :
- спроба прорізати і промітити вихід з райтштоку Студенця(з від кінцевої точки з якої я почав прорізку) це під в. 1536м, в бік перемички/сідла між Студенцем та Яловою Кливою (Гонтарка), там стежка множиться та губиться, отже не факт що вийде але спроба буде;
- від Гонтарки - прорізка/прочистка супер-класного райтштоку навколо Ялової Кливи, він там широчезний, 1,2-2 м завширшки, красотінь(!), це 7 км починаючи від центра Гонтарки і закінчуючи спуском вирубкою на потік Петрос (біля мосту, там де я робив знамените фото "Хвала рукам що ліс садили"

Изображение
та невикладене мною фото під назвою "Збережи!"

Изображение

ось такі плани в мене та плани моїх друзів що перетинаються з моїми...Вася Лєцин запропонував ділитись планами, отже будь ласка, від сашка - є...

СообщениеПт июл 21, 2017 19:21 

пару фото заломів на райтштоках, це "стандартні" масові заломи, деякі з них легко прорізаються, деякі потребують більш потужної і бригади і техніки, але в загальному заліку, після прорізки та прочистки тут можна йти навіть з 4-5 літніми дітьми...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

більшість з цих місць - вже прорізано і почищено, інше доробиться у цьому році, фото - випадково зроблені, насправді таких заломів - десятки або й навіть сотні, не рахував у загальному, тільки по окремих ділянках та й то напередодні прорізки, щоб орієнтуватись по плануванню...

СообщениеСб июл 22, 2017 09:53 

то фото із запланованого тобою південного ртс малої попаді - попаді - коретвини?

СообщениеСб июл 22, 2017 10:16 

Losth писал(а):то фото із запланованого тобою південного ртс малої попаді - попаді - коретвини?

тут фото масива Попаді-Коретвини-Студенця+фото з під Ялової Кливи...схоже що я вичухався...не здох...отже шукаю шпару між дощами і вйо...

СообщениеСб июл 22, 2017 10:22 

доречі це не найстрашніші із заломів що я вже прорізав, прочистив і промітив, бо були місця масових падінь свіжака+старі, там було невпереливки, коли 10-15 смерек з живими гілками на стежці, це жахливо виглядає, навіть підходити страшно, але очі бояться а руки працюють, і за 30-40-60 хв таких завал прочищається, прибирається і коли йду назад через нього по рюкзак, то просто не віриться яка відчутна різниця...ти пом*ятаєш як ми лазили як акробати по цих завалах, ти одною "стежкою", я вище тебе але такою ж самою "магістраллю"...тепер ті заломи прорізані, стежку через ці прорізки прийшлося робити нову, отже вивісив стрічки щоб було чітко видно як йти...ідеально напряму прорізати не вдається - не та пила, але йдешь зараз вільно, без акробатики і еквілібристики...

СообщениеЧт июл 27, 2017 09:44 

"нє благодаря а вопрєкі..."
всупереч всяким думкам та прогнозам тіпа "це неможливо зробити наодинці", - ЦЕ ЗРОБЛЕНО;
завершена прорізка згідно мойго плану "нормал" (був ще "мін" та "макс"), прорізано серію ділянок райтштоків які позначені(а деяких взагалі намає на мапі "Західні Горгани" від АССА) на мапі, це північний та південний маршрути траверсом вершин Попадя, М.Попадя, Коретвина, Петріс, Студенець;
північна ділянка : від позначеного на мапі синим кольором спуску до води(потік Клебак), і до виходу з райтштоку на ур.Ями, де сходяться потік Ями та Паренка;
південна ділянка : від хр.Дарів(границя) на схід від ст.№63/6 навколо Коретвини, Петріса, Студенця до розлог під в. 1536 на Студенці;
також прочищені/прорізані ділянки з*єднання північного та південного траверсу як то співає великий "паворотті" - Поплавський - "від джерел до джерел", тобто від джерела під перемичкою між Попадею та Коретвиною(на мапі від АССА до цього потіку показана стежка від тур-стоянки), через тур-стоянку і стежка маршрутна від стоянки до хр.Дарів(ст.№63/6)(сине маркування);
це зайняло 13 походних днів(5 акцій), складно зараз підрахувати реальну кількість кілометрів прорізки але на око близько 23-25 км;
деякі участки північного траверсу прийшлося прорізати двічи, останній буревій вніс свої корективи і вчора-позавчора я змушений був пробігтись з бензопилою від "а" і до "я" весь північний райтшток, дорізаючи те на що не стало моральної сили раніше + свіжі паданки після буревію;
є серйозна проблема з ідентифікацією стежки на кулуарах з потіками, там виросли хащі у 1,5-2 м заввишки, такий "мокрий" рік, так буяють рослини що жах, отже такі місця я змушений був "промаркувати" (вибачте за термін) кольоровими стрічками кожних 3-5-10 м , отже маршрутна лінія читається але тільки візуально по стрічкам, самої стежки майже не видно у гущині трав та рослин, хоча стрічки вирішили проблему пошуку стежки аби тільки очі відривали від землі ті, що будуть йти там;
до уваги активістам ТТКС: ділянка яку ви прорізали восени того року, від "джерела" під М.Попадею і до виходу на райтшток що веде до хатинки "Млинки", знову завалена деревами після останнього буревію(близько 10-12 дерев, 5 з них діаметр більше 40 см, я реально не подужаю такі прорізки), бажано при нагоді прочистити цю ділянку(5км);
по ділянці "хр.Дарів(верхня південна тур-стоянка)-хр.Верха Чорної Ріки", це верхній райтшток НІКОЛИ не ходжений туристами або місцевими: є пропозиція від Юрка Гудими його прорізати але є одне але, я пилу та витратні матеріали виніс під місце прорізки, але сам її робити не маю бажання, хто бажає допомогти - будь ласка, як що не знайдеться бажаючих, забираю інструменти і валю південним мною прочищеним райтштоком у бік Студенця, щоб знести пилу на Гонтарку і почати прорізку стежки на Гонтарці+7км райтштока Ялової Кливи;
кому цікаво по фінансовим витратам :
у проект прорізки райтштоків Осмолоди вже вкладено 7800 гривень, це дві бензопили+сила силенна витратних матеріалів+запчастини+доїзд-від*їзд на акції;
всі гроші проекту - мої особисті, наразі проект потребує фінансових надходжень, всі можливі кошти які я зміг вилучити на проект - закінчились і навіть є немалий борг, тобто частина грошей була позичена, отже, як що хтось має бажання долучитись до проекту фінансово - буду вдячний, бо вже і на хліб не маю як то кажуть;

Изображение
стандартна ділянка прорізки...

Изображение
"джунглі" на кулуарах: трави буяють, а водичка у потіку - багряного кольору, після нічної зливи що була від 18.00 вечора до 5.00 ранку...

Изображение

Изображение
після дощу...

Изображение
водоспад на Млинках...

СообщениеЧт июл 27, 2017 17:22 

дякую всім хто фінансово долучився до проекту!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

СообщениеВс июл 30, 2017 19:01 

отже завтра, у понеділок, планую вихід на т/с "під Коретвиною" з метою дослідженя і у разі наявності і можливості ЧАСТКОВО проріжу/прочищу верхній р-к Попаді південної(Брадульської) сторони;
потім на др.день буде пройдений і прописаний цільно (трек) р-к від хр.Дарів(границя) до сідла між Студенцем і Петрісом, ця стежка не показнаа на мапі від АССА а вона вже прорізана і прочищена, і на др. день акції я пройду її, пропишу, там де впав свіжак - підріжу і його;
на третій день планую пройти р-ком Студенця (який також з південного боку вже мною прорізаний) і вийти на Гонтарку щоб винести на неї бензопилу і матеріали для подальшої прорізки р-ка Ялової Кливи;
вкотрий раз закликаю приєднуватись, допомогати, а хто не має фізичної можливості але має фінансву - прошу, допомогайте проекту, він дуже витратний, грошей постійно нестає отже - дуже вдячний тим хто допоможе хоч якось;
по всім роз*ясненням - у приват;
як що МИ цього не будемо робити, це НІХТО не буде робити: так вмирають стежки, щезають і нищаться...

СообщениеЧт авг 03, 2017 16:59 

"я діка ізвіняюсь!!..."
райтшток Брадульського боку Попаді(ВЕРХНІЙ), можливо він і є, але від самого початку такі заломи на ньому, що звірина ним не ходить і зарослі афенів та час який впливає погодними умовами, зробили свою ганебну справу: райтшток зник;
можливо місцями десь далі він і є, але від тур-стоянки що на схилі (30 м від знакування що на сідлі стежкою (сине маркування) на Нім.перевал), вже за 100м суцільний завал який не прорізати моєю пилою ніяк ("сашпагайнаслона!") та й за цих 100 м я впав з бензопилою два рази, травмувався(хребет) і вив від болю дві сутки жуючи немісил та зажовуючи ібупрофеном, отже моє рішеня (для мене ! не для вас, любі мої друзі-активісти !) моє рішення таке : на сл. рік я такой буду пробувати прорізати НИЖНІЙ райтшток (1200-1280 м рівень) Брадульського боку Попаді, цього року я вже нігоден ніц воювати такого...
всі інші пункти плану що означений був раніше - ВИКОНАНІ : свіжі після остатнього буревію заломи (два шикарних і один так собі)прорізані;бензопила, бензин, масла, інструмент та запчастини - винесені на Гонтарку і там чекають на одуженя сашка і прорізку/прочистку райтштока Гонтарки та Ялової Кливи(за планом - 4 дні роботи з яких робочих повних 2-й та 3-й, 1-й це під Гонтаркою 1,5-1,7 км, 2-3-й дні - Ялова, 4-й схід у Осмолоду;
все є купи, все наплановано, бійтесь Бога, рєб*ята, помагайте ! буде вам і карма і щастя...

Изображение

Изображение
це останні дорізки р-ку Дарівського схилу Коретвини, Петріса, Студенця...
доречі ! цю ділянку я ПРОПИСАВ, трек є, сам я Гутиряку його не можу дати - суперечки, але любий з вас може це зробити, буде блудному туристу на радість у новій мапі, хоча перевидання буде не раніше ніж через рік-два, туди ж мона і вкласти прописаний нами з Юрком СЕРПАНТИН що йде границею з Коретвини на хр.Дарів, ми його також "облагороділі", він став ходібєльним...уфф....щось я закинув туризм, бляха...так і здохнути можна...

Изображение
під Студенцем...

СообщениеВс авг 06, 2017 10:42 

отже на ВІВТОРОК(+сер.+четв.) планується заброска "по легкому" на Гонтарку(це з Довгої Поляни, від її початку у бік між Яловою та Студенцем), там база на ніч під Яловою (на сідлі Гонтарка) і прорізка у перший день р-ку на схилі Гонтарки до другого потіка; на др.-тр. дні як що все буде гут то прорізка р-ку Ялової Кливи...може виникнути запитання : навіщо ? КОМУ потрібний цей р-к ???!...відповідаю : особисто ? - мені як мінімум, історичній спадщині - як максимум: цей р-к роблений на початку 20-го ст-чча, він класичний, широкий, викладений камінням хіба що тільки бордюрів не стає та альтанок по ходу, особисто я у нього - закоханий з першого проходу, так що...ось так...((( пила, бензин, масла та інш. - все ВЖЕ там, тільки воду докинути треба буде та й то на першу сутку...)))...

СообщениеЧт авг 10, 2017 16:30 

р-к Гонтарки прорізаний до ПЕРШОГО потоку(далі - не актуально, все одно до др.потоку мало хто йде, бо там тупік, на цій ділянці р-к ніколи за останніх 20-30 років не чистився і та як там був зруб, то поріс молодняком щільно, не пройти і як що різати, то треба дві людини);
р-к Ялової Кливи прорізаний і прочищений;
на зрубі що від Гонтарки у 1,5 км дещо прочистив, повісив стрічки(червоні) щоб видно було напрямок(сам р-к завалений обрізаною гілкою, зараза...);
користайте ! це гарний вихід з дороги що від Різарні(2,2км) наверх на висоту 1050м , з такої висоти починається р-к, а точніше це його продовження а реальний початок вже загинув навіки- вирубки його вбили, отже р-ком ви можете вийти на Гонтарку, з неї - на Ялову Кливу або Студенець, а вже з Студенця можно зійти на перемичку/сідло що під Петрісом, і вже звідсика йде мною прочищений р-к дарівським боком до хр.Дарів(границя), а вже з хр.Дарів або в бік Нім.перевалу і Буштула(або хр.В.Дарів на Оваль(Овул) ), або синим маркуванням вгору на сідло під Попадею/Коретвиною і там в любий бік(вправо - Коретвина, Петріс -Довга Поляна), вліво - Попадя, М.Попадя, Паренки,Плісце-Грофа-Осмолода;
шикарної вам подорожі !...

СообщениеПт авг 11, 2017 08:21 

доречі, хоч і шанований нами більшістю пан Гутиряк покинув простір форуму, але для всіх інших повідомляю, що вище описаний р-к Ялової Кливи, позначений на мапі "Західні Горгани" треком, АБСОЛЮТНО НЕ ВІДПОВІДАЄ реальному його знаходженню, поясню : на мапі він йде майже весь на рівні 1220 м, а реально (!!!) він починається з перемички/сідла Гонтарка на рівні 1140 м, і тримається майже постійно на рівнях 1140-1120, а останніх 1-1,5 км поступово сходить на рівень 1050 і вже коли виходить на трельовку зруба, рівень приблизно 1000 м;
отже на мапі трек зміщений ВВЕРХ на 5-ть горизонталів, тобто на 100 м по висоті вверх а це - халепа я вам скажу...

СообщениеПт авг 11, 2017 09:32 

матінка господня....став перевіряти рівні р-ків , які на мапі від АССА і останніми я чистив, тобто р-к Попаді, Коретвини з боку Ямів...а тут така ж сама байда : я, коли роб*ю прорізку/чистку, постійно бавлюсь з новігатором і пишу треки входів-виходів, ділянок які прочистив аби сі відпочивати коли бав*юс се тем...отже ЗНАЮ ПОСТІЙНО де і як змінюються рівні і на якому і де я знаходжусь...отже, НА МАПІ "Західні Горгани", північний р-к Попаді та Коретвини нанесений треком на 100-130 м ВИЩЕ НІЖ ВІН Є насправді...вибачте але я можу закластися на бабло і сходити з кимось хто не вірить у те що сказав вище сашко, сходити і побавитись новігатором та ги я...вхід від Довгої Поляни на р-к зі зруба, висота входу приблизно 1170 м, на мапі р-к від входу зі зруба на горизонталі 1300 м, 130 м похибки - це жесть...і так ВЕСЬ райшток, від 100 до 130 м похибки, йду пити горівку аби сі не пудити...(( так, це виглядає ги би я провокую на сварку Василя Гутиряка, але ні, яка в сраці сварка ! мені ВИПАДКОВО кинулося в очі і я УСВІДОМЛЮЮ що ВАсиль більшість треків просто ПЕРЕНІС з попередніх мап і свої і базових ранішних, отже ПОХИБКИ БУЛИ ВЖЕ закладені РАНІШЕ і просто продублювалися...міркую собі так : можливо що БІЛЬШІСТЬ нанесених на мапах стежок, чіпашей та райтштоків не відповідають свойому РЕАЛЬНОМУ місцезнаходженню, і відразу ж про свій новігатор у смартфоні : він працює нормально, я у деяких перевірочних точках звіряю рівні(на сідлах та вершинах), вони плавають +-10 м, отже нормуль...не шугайтеся, просто ставтесь до мною сказаного КРИТИЧНО : перевіряйте, не довіряйтесь мапам на 100%...))...

Посты: 3437

СообщениеПт авг 11, 2017 09:36 

Звичайно що карті не варто довіряти на 100%.
Вже не один раз помічав баги.

СообщениеПт авг 11, 2017 20:13 

Дехто вже бачив у ФБ, повторюся.

Прорізали з Худяком підйом від хати до жерепів Малої Попи.

Далі я ходив від ур. Дика Вілька (чи Вільха) кордоном від 10 до 2 слупа. Хоч чотириколісні і какашки, але весь кордон прорізаний. Особливо оцей кадр:
Изображение

На 4 слупі через спеку прокліпав поворот кордону і ушатався майже на 500 на Закарпаття (тут офройдери звалюють у заказник Брадульський, де до речі, проїзд транспорту заборонений). Але знайшов цікаву споруду:
Изображение

Изображение

Изображение

Ні вікон, ні дверей. Видно лише зруб поклали, ще не встигши нічого вирізати...

На Чорній Ріці 2-3 слуп повна срака. Навалило купу дерев. Як цьогорічних, так і минулорічних.

Изображение

Ідентифікація Борна Брадула:

Изображение

Спробував пошукати райтшток верхній, але там такий крутяк і навалено дерев, що ну його нафік.

Зате знайшов щось схоже на початок стежки в бік Малої Попаді (численні зарубки, багатообіцяючий початок, але згубився за 200 метрів):
Изображение

Вночі совався до 23:00 долиною Чорної Ріки (цур-цур, нікагда більше туди не полізу), нещодавна повінь наробила нової біди в додаток до попереднього звіздєца. Просто на насипі вузькоколійки знайшов халупу:

Изображение
На крайняк, можна переночувати.

Жовту екостежку, як і обіцяли (але довелось прикласти зусиль!), почистили:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Погані новини: десь посередині між хатами жовтою еко ходили сьодні лісогуби з планчиком, рулеткою і УВАГА! ... GPS (здається, GSPMap 62), міряли нову лісосіку. Вона піде вище стежки. Обіцяли, що почистять аналогічно до попередньої. Будемо сподіватися. Нє ― то вжиємо заходів.

На Яворах чудний «брошнівський» термометр показує дикі для Карпат речі:

Изображение

Вікна такі ґлянцові, що від незвички ріже вочи. Андрію, шалена тобі подяка! В хаті пурєдки.

СообщениеВс авг 13, 2017 10:22 

оце - Звіт !
давно потребував цей підйом прорізки - супер гут, тепер можна хаткою користувати частіше;
завали на першому 1-1,5 км екостежки від хати починиючи також вже рік чекали на прорізку, мабуть Юрко з Миколою старався ? відпише, все ж цікаво, бо мало хто знає що все літо Микола "відробляє" -а останніх 3 роки проживаня у хаті Під Конем;
того року я ходив цією стежкою(жовте м-ня), майже вся була чиста, десь з десяток дерев паданок не враховуючи тих завалів що писав вище я і Юрко, але "майже" - це все одно треба чистити, бо свіжі паданки роблять свою справу, і "майже чиста" стає "заваленою";
доречі про "жовте" маркування : екостажка що на Аршиці(від пол.Мшана до м-ту через озеро Росохан(чорне маркування), потребує такої ж прорізки : більше 40 дерев на стежці по ходу мар=ту; можливо і язаймусь цим проектом але не зараз;
молодці стежковці ! такдєрЖАТЬ ! уффф....

Посты: 972

СообщениеВс авг 13, 2017 20:16 

Микола вже давненько звалив в невідомому напрямку |#smile660| А коби тільки славнозвісні обригани не повивалювали ті шиби на святкуванні НР |#smile804|

СообщениеСр авг 16, 2017 10:01 

для більш ботанського величезного колективу туристів вже давно відомо, що спуск з полонини Закукул на Завоєлля(КПП), є насмерть заломлений після серії буревіїв, і як що сходити вниз ще якось вдаєси ним, то піднятись із Завоєлля - анріал тема, на якій гинуть сотнями доблєсні туришти а потім їх там і закопують бо ховають, без трун та відспівування батюшками-отцями...пропоную взяти на "замітку" керівникам обоїх КС щоб ВИМАГАТИ від відповідних служб ПРОРІЗКИ цієї ділянки тур-маршруту(єгерська служба, працівники парку і т.п.), бо буде біда взимі...не сумнівайтеся...

СообщениеЧт авг 17, 2017 17:03 

мені тут гроші пересилають різні форумчани на здійснення/роботу проекту прорізки-прочистки райтштоків, дехто багато, а хто менше, але фінансовий поток є, отже непогано би було щоб я прозвітував про отримання цих коштів та про витрати їх у бюджеті проекту - справедливо;
на початок - прихід :
-485.00 гр (турист-форумчанин);(27.07.2017, 16.01)
-1200 гр (мій син, старший);(28.07.2017)
-201.01 гр (турист-форумчанин);(03.08.2017, 20.28)
-502.51 гр(турист-форумчанин);(17.08.2017, 10.22)
-200.00 гр (турист-форумчанин);(17.08.2017, 12.09)
.......................
разом: 2588.52 гр
видатки :
- 2100 гр, закупка б/п Татра Гарден 1,6 ;
- 3900 гр, закупка б/п Штіль 1,8 ;
- ремонт б/п Штіль, регулювання карбюратора , 60 гр,
- ремонт б/п Татра Гарден, заміна пускових зубів, 70 гр;
- покупка свічок запалювання, 2шт, кит., 35/2=70гр ;
- покупка гарнітури, шина направляюча, на обидві пили, "Редгер", 220гр+200гр=420 гр;
- покупка пускового кільця(пластік)(ремонт робив сам) - 40гр;
- бензин ОККО, 10 л/25гр(точно не пом*ятаю, шось там з копійками)=250гр;
- покупка 3 ланців, 220/2+170=610гр;
- заточка цих же ланців після їх використання, 20гр/3=60гр;
- масло для бензини 1,5л+1л, - 120 гр за одну, інша - бонусна=120гр;
- масло для змащування ланца, 5л, в середньому по 35 гр /л=175 гр;
- 7 виїздів на акції , кожний виїзд приблизно від 100 гр за проїзд(пільгуюсь на 1/3 проїзду, 2/3 - плачУ)=700гр;
- командировочні та суточні не рахую, їх тупо немає;
- їжа - я і так би їв вдома, не рахую;
разом :8595 гр;
отже дебіт складає 2588,52 гр, кредіт 8595 гр, від*ємне сальдо 6007 гр, це гроші які я витратив додатково зі свого бюджету сім*ї;
всім дякую за увагу і допомогу, ДУУУУУУУЖЕ дякую;

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.