Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 202

СообщениеПт авг 25, 2017 09:03 

Епічний райшток! Прямо на Ікарусі можна залітати)
По ідеї він має йти аж до будиночка під Мал Попом? на тому рівні?

Посты: 1059

СообщениеПт авг 25, 2017 09:25 

Zen писал(а):Епічний райшток! Прямо на Ікарусі можна залітати)

До відрогу Малої Попаді він точно не йде. Максимально його хочеться бачити до відрогу Чорної Ріки (до кордону). Якщо не буде сюрпризів у вигляді серпантина на Попадю, тобто десь посередині він з'єднається з верхнім.
Від хребта Чорної Ріки до будинка йде ледь притомна звіряча стежка, нереально завалена вітровалами.

СообщениеСб авг 26, 2017 07:13 

Изображение
Ледь не втратив трек. Силами розробника всемогутнього Ozi вдалося відновити дані.
Зліва ― фрагмент нижнього ртс (по цекоти), праворуч - частково прочищений ртс Коретвини (до зруба).
Зверніть увагу, як близько знаходяться синя «коса поличка» і «прикордонна магістраль»

Изображение

Посты: 3381

СообщениеСб авг 26, 2017 21:03 

Losth писал(а):
Zen писал(а):Епічний райшток! Прямо на Ікарусі можна залітати)

До відрогу Малої Попаді він точно не йде. Максимально його хочеться бачити до відрогу Чорної Ріки (до кордону). Якщо не буде сюрпризів у вигляді серпантина на Попадю, тобто десь посередині він з'єднається з верхнім.
Від хребта Чорної Ріки до будинка йде ледь притомна звіряча стежка, нереально завалена вітровалами.

вибачаюсь але цей нижній р-к Попаді я пройшов майже до ВЧР, не дійшовши 500-600 м до хребта за причиною того, що на зрубі малини і дерева зробили його непрохідним і небезпечним для одинака-дослідника, отже практично від цекотної частини я пройшов більше 4 км р-ку, і він йде одним рівнем, ссорі, і ще одне: я йшов цю ділянку у 4 км два по пів дня, ночував на р-ці бо виснажився за пару км того, що ви бачили на відео від Гудими та Худяка;
щоб сказати про "частково" прочищений р-к, треба його пройти весь, тоді сміло можна про се казати, а так, прочищений він весь лиш не прорізані дерева диаметром більше ніж 40 см(моя шина - коротша);

СообщениеСб авг 26, 2017 21:13 

Изображение

ось місце входу на р-к Попаді, на яке я втрапив йдучи знизу, тут моя мітка, далі - отаке :

Изображение

Изображение

Изображение
цекотні полички шириною у 4 м я також проходив;

Изображение
це - ситуація на колишньому зрубі, останній відрог перед останнім кулуаром;

Изображение
сюди я дійшов(на останній кулкар) аж на др.день;

Изображение

Изображение
спереду - поворот до кулуара і вигляд на ВЧР, я пройшов ще 100 м і вирішив підніматись вгору, заломи задавбали;

Изображение
я
Изображение

розумію, такі дослідження нафік нікому крім мене - не потрібні, але вже як що йде мова про саме дослідження, то я цей р-к дослідив на 80-90 %, це непогано...

Изображение
це - заломи у останньому кулуарі, я забздів туди потикатись...

Изображение
верхній р-к, який я пересік під час підйому, він вище на 150 м (приблизно) він нижнього;
ну десь так....

СообщениеСб авг 26, 2017 21:16 

Сашко, дякую за фото та інформацію.
розумію, такі дослідження нафік нікому крім мене - не потрібні, але вже як що йде мова про саме дослідження, то я цей р-к дослідив на 80-90 %, це непогано...

Чого це раптом нікому? Проріжеме цього року (буде класно бачити тебе у команді), я вже навіть надрукував дороговкази. Буде народ ходити, аж гай шумітиме. І Міша-лісник, чий обхід ми «доглядаєме», буде ним ходити, дивуватися з квадратними очима і нам дякуватиме. А з ним лісничий Брадула і головний лісничий Мокрянського ДЛГ. Потрібні їм стежки вони краще чистять ніж прикарпатські різуни ― от будуть мати Карпатські стежки у себе в господарстві.

Updated: Коли ми з Худяком у листопаді 2009 р. робили обстеження нинішньої жовтої екостежки Явори - МалПоп (партзадача Фундації), то дивлячись на вітровали, ледь примітний напрямок (стежки не було) і в окремих місцях повністю відсутню полицю, то оптимізму особисто в мене було небагато. Зате була давня задумка дослідити, яким чином можна з Плісця траверснути Паренки і Попадю і втрапити на Дальній Дарів. (1998 р.). На той момент у нашого вузького кола ентузіастів була здорова цікавість до забутих райтштоків ― маркувати її як екостежку тоді ще ніхто не планував. Це сталося у 2011 р., до речі, теж визначально не заплановано.

Зараз там хайвей, єгері його чистять, лісогуби ходять, туристи протоптують обходи. Стежка стала чимось необхідним для всіх і само собою зрозумілим атрибутом.

Те, що ти, Сашко, практично пройшов цей райтшток ― це добре. Ти його частково протоптав, десь гілку зламав, десь малину прим'яв. Може твоїм слідом піде олень, твоїм слідом підемо ми, коли будемо прорізати її.

У прохідних його ділянках точно ходять звірі. І будуть ходити.

Все буде добре. Інформації забагато не буває.

СообщениеВт авг 29, 2017 15:33 

насправді я страшний боягуз ! я боюся що колись підійде до мене якийсь з моїх онуків, або дітей, або ще хтось знайомий чи ні але молодий та оптимістичний, пізнаючий сей Світ через Себе та Людей і запитає в мене : сашко, а що саме ТИ робив для нашої України у ті буремні часи післяМайдонові-з-Путєном-войовничі ? ...і от я напрягаюся по повній аби МАТИ ВІДПОВІДЬ, або навіть декілька відповідей, бо чесно, людоньки, те що роб*ю зараз я, вагомості у моїй свідомості не набуває, якось одною лінією тягнеться і краю кінця не видно, немає пункту фінішу щоб сказати : ось ! оце я такого наробив що ...і далі пійшов перераховувати регалії та вклади оцінені громадами, медіа та інш...не набуваєси...ваги не добав*єє, тільки розуміння більше і більше : треба НЕ ЗУПИНЯТИСЬ, зупинишся - загинеш і морально і фізично...ось таке я трусло...боюся...

СообщениеВт авг 29, 2017 18:18 

можливо завтра відбудеться заброска б/п та матеріалів на пол.Мшана: активіст ТТ КС Віктор Худяк і сашко;
можливо вдасться у перший день прочистити до 2-3-го відхребту(кулуари) Аршиці по "жовтому" маршруту, тоді реально зможемо прочистити 14 км райтштоків за 3 дні, бог нам у поміч і техніка...

СообщениеПт сен 01, 2017 12:36 

Изображение
Старовинна лавка на Кедринському райштоці (в бік Побитої і Бирті)

Изображение
Вигрижена в скелі «пішєнка»

Изображение
Заради зручності проходу лісники підпиляли частину стовбура

Изображение
Вид з іншого боку

Изображение
Солонець у стовбурі

Изображение
Покошена лісниками ділянка стежки

Изображение
Засадка «кам'яних ґонтів» смереками

Изображение
Лавиці на стежці

Изображение
Мустики по маршруту (все старе та «іржаве», але наразі робоче

Изображение
Як укріплювали «полички»

Це все зі стежки периметром заказника «Кедринський»

СообщениеПт сен 01, 2017 14:16 

цікаві фото і спостереження...(( "муст" - на закарпатському діалекті, міст, місточок))...

СообщениеПт сен 01, 2017 14:35 

зусиллями активістів прочищено марковані стежки від гуртожтка на Росохані до оз.Росохан а також траверсну райтштокову стежку Аршиці+частину маршруту до пол.Мшана(чорне маркування) від розгалуження жовтого та чорного маршрутів, загальна довжина прочистки - 14 км, тепер там хай-вей, можна навіть з 3-х річними діточками за ручку ходити, велкам, гарно там...((( Віктор Худяк - ТТ КС+сашко)))...(( сл. проект - нижній р-к Попаді, Брадульський бік, 5км, два дні(з ночівлею на р-ку), попередній склад групи - В.Худяк, сашко, Ю.Гудима; дві бензопили; "є вільні місця" ; орієнтовно - середина вересня, будемо сповіщати попередньо про дату акції; потрібен "професійний" косар а також гарний садовий серп(без молота!) або мачете аби косити малини, там їх капець кілько, море...))...

Посты: 1063

СообщениеПт сен 01, 2017 14:48 

Віктору та Сашку- респект і подяка!!!! Я - в очікуванні |#smile603| обіцяних Фіцаком Ґамерикансььких ножниць, щоб почистити дві стежини. ..... |#smile606|

СообщениеСб сен 02, 2017 07:17 

сашко писал(а):зусиллями активістів прочищено марковані стежки від гуртожтка на Росохані до оз.Росохан а також траверсну райтштокову стежку Аршиці+частину маршруту до пол.Мшана(чорне маркування) від розгалуження жовтого та чорного маршрутів, загальна довжина прочистки - 14 км, тепер там хай-вей, можна навіть з 3-х річними діточками за ручку ходити, велкам, гарно там...((( Віктор Худяк - ТТ КС+сашко)))...(( сл. проект - нижній р-к Попаді, Брадульський бік, 5км, два дні(з ночівлею на р-ку), попередній склад групи - В.Худяк, сашко, Ю.Гудима; дві бензопили; "є вільні місця" ; орієнтовно - середина вересня, будемо сповіщати попередньо про дату акції; потрібен "професійний" косар а також гарний садовий серп(без молота!) або мачете аби косити малини, там їх капець кілько, море...))...

І шо, навіть фоток не буде?!?

СообщениеСб сен 02, 2017 10:53 

Юрко, ну що я тут викладу ?! хіба що чисто технічні...а от інформацію - це не завадить :
- на траверсному маршруті Аршиці (жовте маркування) 7 кулуарів разом з початковими, на перших двох від росоханської стежки на Нивку(хр.Аршиця) води немає, на інших - є, достатньо щоб не брати з собою воду коли стартуєш з ЛЮБОГО БОКУ стежки;
- прорізано більше 300(!!) дерев, 4 масових завали, максимально прочищена сама стежка від палок та каміння;
- грибів НЕМАЄ навіть запаху, не рвіться бо обломаєтесь на нуль;
- сам р-к йде на рівні 1175 м майже на всьому маршруті не міняя рівень більше ніж на 5-10 м ;
- дуже багато затемнених місць - гарно ходити ним у спеку та й води достатньо;
ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ ДЛЯ ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ !

Изображение
Росохан, ще пару років і ми будемо спостерігати його тільки на фото...

Изображение
ночівля на р-ку, під небом: види на пилу та паливно мастильні, нннну дуже "важливе" фото...

Изображение
троха горів з р-ку...

Изображение
це - стандартна ділянка, дерева кожних 10-15-20 м, це норма, але були ділянки по 400-500 м без паданок, це були святкові хвилини...

Изображение

Изображение
а це я перерізав ділянку і йду назад по рюкзак, відкидаючи прорізку і чистячи стежку від гілок...

Изображение
а це чіпують на лісництві ліс: один лісник переміряв на складі(на бригаді) діаметр стволів і записав на торцях (у см), потім тут на л-ві спеціальний пристрій у який вкладаються чіпи, водій б*є чіп і диктує інспектору діаметр, вона дивиться(контроль) і заносить данні у касовий апарат(на чек який потім додається водію до накладних і путевих документів), потім інспектор йде у лісництво, виписує відповідні документи і дає раом з чеками водію, так ліс стає офіційно проданим державою;

Изображение
а це Ральфа можете поздоровити з новою хатою !

Изображение
супроводження на автобус...

СообщениеСб сен 02, 2017 11:43 

Супер фотки! Дякую!

Тим часом атрибути багатообіцяючого райтштока поступово розвіртуалізовуються:

Изображение

Изображение
На Закарпатті з грибами теж «сухо». Знайшов два, цей ― просто на стежці ― наполовину червивий. Зате на перевалі і в радіусі люди продають по трасі. Гриби чекають приморозків (коли хробак засне), тоді полізуть стройними рядами

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.