Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

Посты: 31

СообщениеПн июл 03, 2017 18:16 

Добрый вечер!приношу извинения если не в ту тему написал меня интересует такой вопрос куда можно пойти в горы на полоныну для фотографирования пейзажей чтобы не далеко от остановок и не сильно высоко.

Посты: 237

СообщениеПн июл 03, 2017 19:06 

d.kedrun писал(а):Добрый вечер!приношу извинения если не в ту тему написал меня интересует такой вопрос куда можно пойти в горы на полоныну для фотографирования пейзажей чтобы не далеко от остановок и не сильно высоко.

Читаєте тут теми, вибираєте місця, які вам підходять і йдете. Таких полонин повно по всіх Карпатах, тут ніхто не буде за вас маршрут планувати і шукати вам вдалі точки для пейзажів) Навскидку, полонина Лисяча, краєвиди класні. Боржава уся краєвидна і добратись легко. Кукул, Кострич, Запрутські Горгани - там скрізь повно хороших місць для зйомки. Прикладаєте зусилля і шукаєте собі підходящі місця. Сайт Ігора Меліки в цьому може допомогти добре і тут також інфи вагон.

Посты: 1223

СообщениеПн июл 03, 2017 19:11 

Віра писал(а):
d.kedrun писал(а):Добрый вечер!приношу извинения если не в ту тему написал меня интересует такой вопрос куда можно пойти в горы на полоныну для фотографирования пейзажей чтобы не далеко от остановок и не сильно высоко.

Читаєте тут теми, вибираєте місця, які вам підходять і йдете. Таких полонин повно по всіх Карпатах, тут ніхто не буде за вас маршрут планувати і шукати вам вдалі точки для пейзажів) Навскидку, полонина Лисяча, краєвиди класні. Боржава уся краєвидна і добратись легко. Кукул, Кострич, Запрутські Горгани - там скрізь повно хороших місць для зйомки. Прикладаєте зусилля і шукаєте собі підходящі місця. Сайт Ігора Меліки в цьому може допомогти добре і тут також інфи вагон.

Якесь не в тему........ то запитання |#smile725| Відповідь- всюди. І чим подалі, тим красивіше!!!

СообщениеПн июл 03, 2017 19:48 

мені не потрібно прокладати машрут)я хотів дізнатися місця)вот Віра і дала наводку куди потрібно дивитися

Посты: 3501

СообщениеВт июл 04, 2017 10:06 

d.kedrun писал(а):мені не потрібно прокладати машрут)я хотів дізнатися місця)вот Віра і дала наводку куди потрібно дивитися

(((( щоб зробити фантастичні світлини, такой ТРЕБА СПЛАНУВАТИ виходи і місця, і повір, на слово, гарні фото не дадуться за так, на них треба викласти іноді гіганські витрати-зусилля, до прикладу : відомі по форумам, сайтам та гуглу Ігор Меліка та Мар*ян Мельник вже по сто постолів стоптали і по двісті пальців-вух повідморожували та скормили ведмедям та равликам...я ходив з Мельником, то він за пару світлин - душу продасть дияволу і здоровьє своє зганьбить на нуль, аби дістатись до місця "стрільби"...)))))....(Меліка як раз і організовує походи для ФОТОГРАФІВ, звертайся...)...

Посты: 237

СообщениеВт июл 04, 2017 10:14 

сашко писал(а):(((( щоб зробити фантастичні світлини, такой ТРЕБА СПЛАНУВАТИ виходи і місця, і повір, на слово, гарні фото не дадуться за так, на них треба викласти іноді гіганські витрати-зусилля, до прикладу : відомі по форумам, сайтам та гуглу Ігор Меліка та Мар*ян Мельник вже по сто постолів стоптали і по двісті пальців-вух повідморожували та скормили ведмедям та равликам...я ходив з Мельником, то він за пару світлин - душу продасть дияволу і здоровьє своє зганьбить на нуль, аби дістатись до місця "стрільби"...)))))....(Меліка як раз і організовує походи для ФОТОГРАФІВ, звертайся...)...

Ну насправді так. Щоб зробити нормальні фото, то зусилля точно треба. Ранній підйом, щоб застати схід сонця, плюс точки, з яких виходять нормальні кадри, часто не зовсім близько від місця ночівлі і до них ще треба дійти. Те саме і з вечірніми зйомками. Там, де найгарніші точки, там часто води нема. Тому планувати однозначно треба. Тут не вийде на тяп-ляп і зразу цілий альбом шедеврів наклацати.

Посты: 1223

СообщениеВт июл 04, 2017 10:22 

сашко писал(а):
d.kedrun писал(а):мені не потрібно прокладати машрут)я хотів дізнатися місця)вот Віра і дала наводку куди потрібно дивитися

(((( щоб зробити фантастичні світлини, такой ТРЕБА СПЛАНУВАТИ виходи і місця, і повір, на слово, гарні фото не дадуться за так, на них треба викласти іноді гіганські витрати-зусилля, до прикладу : відомі по форумам, сайтам та гуглу Ігор Меліка та Мар*ян Мельник вже по сто постолів стоптали і по двісті пальців-вух повідморожували та скормили ведмедям та равликам...я ходив з Мельником, то він за пару світлин - душу продасть дияволу і здоровьє своє зганьбить на нуль, аби дістатись до місця "стрільби"...)))))....(Меліка як раз і організовує походи для ФОТОГРАФІВ, звертайся...)...

Те ж саме- багато разів ходив з Михайлом Пецковичем - його фото -супербомба.(є на сайтах-форумах-конкурсах). Одне фото- може пройти енну кількість км, не спати ніч, або ще затемна піти на вершину. І теде і тепе. Одним словом- профі.

Посты: 3501

СообщениеВт июл 04, 2017 10:27 

Изображение

очікування ....(( Гропа, 2013, січень, мінус 20, сиджу, танцюю але сподівання виправдали себе...намет кілометром нижче, у ньому ще тре переночувати якось...))...

Изображение

Посты: 4181

СообщениеВт июл 04, 2017 12:20 

Это мы с Уманцем на Пикуе ночевали так. Январь. Встали, залезли на гору. Ждем. А восхода все нет. 10, 15, 20 минут. посинели уже. А солнышко никак не вылезет ))) Но зато потом красота1

Изображение

Посты: 111

СообщениеВт июл 04, 2017 20:41 

Віра писал(а):
сашко писал(а):(((( щоб зробити фантастичні світлини, такой ТРЕБА СПЛАНУВАТИ виходи і місця, і повір, на слово, гарні фото не дадуться за так, на них треба викласти іноді гіганські витрати-зусилля, до прикладу : відомі по форумам, сайтам та гуглу Ігор Меліка та Мар*ян Мельник вже по сто постолів стоптали і по двісті пальців-вух повідморожували та скормили ведмедям та равликам...я ходив з Мельником, то він за пару світлин - душу продасть дияволу і здоровьє своє зганьбить на нуль, аби дістатись до місця "стрільби"...)))))....(Меліка як раз і організовує походи для ФОТОГРАФІВ, звертайся...)...

Ну насправді так. Щоб зробити нормальні фото, то зусилля точно треба. Ранній підйом, щоб застати схід сонця, плюс точки, з яких виходять нормальні кадри, часто не зовсім близько від місця ночівлі і до них ще треба дійти. Те саме і з вечірніми зйомками. Там, де найгарніші точки, там часто води нема. Тому планувати однозначно треба. Тут не вийде на тяп-ляп і зразу цілий альбом шедеврів наклацати.

Ну... не знаю... Я, звичайно, не претендую на горде звання "фотографа", не тягаю за собою купу штативів, об'єктивів...etc. Та і фото "Рейн ІІ" Андреаса Гурскі (вартістю 4,3 ляма долярів) "говорить", що не місце і час зйомки визначають ціннісь світлини. Але на задане в темі питаняя можу дати пару наводок... І так - тут з одної сторони м.Яремче з зупинками:

Изображение

на іншу сторону, просто пейзаж

Изображение

Іще... з одної сторони село Кривопілля, і зупинка "при нем"

Изображение

і пейзаж на інший бік

Изображение

Подібних фото можна показувати бекінечно. І нарешті, для зовсім лінивих (за десяток метрів від зупинки в Ів-Франківьку) фото весняної Чорногори

Изображение

СообщениеВт авг 01, 2017 13:04 

Дякую за відповіді та критику)))шукаю не можу знайти інфу по Мар*ян Мельник можливо хтось знае його сайт?)

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.