Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3295

СообщениеСр май 24, 2017 20:09 

прилетіло з теми де говорять про погоду в Капатах
http://eurotourist.club/viewtopic.php?t=89674&p=790322#p790322

не погода зараз має вас турбувати а РІЗКА МАСОВА ПОЯВА МОШКИ, мошка з*явилася за останніх 4-5 днів і відразу ж у "стандартній" кількості, вона ще "молода", укуси не настільки інфікують і тому зуду майже немає і це добре, але пару днів і вона набере сили і тоді всім нам буде невпереливки на стоянках, тому антимоскітні препарати - уперйод ! москутель рулить...(( ночував на райштоці - мошка, багато, з 17 до 20 години, потім був о 16-17 годині на одній з бригад лісорубів під Коретвиною(900м висота) - то саме, тучі мошки не давали сидіти і чекати поки загрузиться лісовоз, потім то масе у Худяка на площадці для наметів - не міг вільно повечеряти поки не одягнув вітровку і капюшон, до 20 години, потім зникає - класика...))...[/b]

Посты: 669

СообщениеПт май 26, 2017 07:48 

Не подскажете эффективное средство от мошки? Офф экстрим я так понимаю не работает?

Посты: 229

СообщениеПт май 26, 2017 08:07 

На рахунок оф екстрім: Не кусають, але всюди лізуть все рівно.

Посты: 260

СообщениеПт май 26, 2017 08:08 

а що, мошки хіба кусають?

Посты: 669

СообщениеПт май 26, 2017 08:31 

ivhay писал(а):На рахунок оф екстрім: Не кусають, але всюди лізуть все рівно.

А что лучше будет, шоб и не лезли и не мешали спокойно наслаждаться природой?

Посты: 1043

СообщениеПт май 26, 2017 10:11 

звичайні антімоскітні спреї діють. на вечір одяг на довгий рукав. Але то зараз поки така погода що буде і так) Ну і ставати не дуже близько до води\болота. Мені так по памяті здається що болота вони навіть побільше люблять

СообщениеПт май 26, 2017 10:42 

Москутель рулить, я вже писав...(платок на голову щоб нижче вух пов*язаний був, тонка бафка або комірець під горло, довгий рукав (вже писали) і довгі шкарпетки(шорти - не варіант, тільки штани), бо вони залазять під штаньки...основні зони укусів : волосиста частина голови, лоб, за вухами, у р-ні зап*ястя рук, р-н гомілкових суглобів...основний виліт з 16 до 20 і зранку з 8-9 і до 10-11, потім зменшується кількість до 10-20% у порівнянні з вечірньою...

Посты: 980

СообщениеПт май 26, 2017 19:27 

Минулого року на Мшані мав шейк з рок-нроллом зрання. Мошка фігачила- снідав в капішоні з перебіжками )))). Через тиждень там же- вальохнув зо три балони різної фігні.. гірше- Аршиця і низовини. А як грибарям- остатні роки за""бали всі |#smile714|

СообщениеПт май 26, 2017 19:29 

Висновок простий- брати всяку всячину, і пробувати!!!! Результат- в залежності від.... |#smile715|

Посты: 193

СообщениеПт май 26, 2017 23:33 

Скільки ходжу, один раз тільки мошкара застала, в вересні з Високої спускалися в Стару Гуту. Як ситуація на Свидовці? І коли вона відпускає?

СообщениеПн май 29, 2017 08:34 

Мошкари повно. В суботу між дощами заїб...заїдала конкретно |#smile784| Треба пробувати якийсь Москітель з собою брати, навіть сигарети не рятують - летить через дим з виваленими ЗУБАМИ, тільки б вжерти |#smile735|

СообщениеСр май 31, 2017 09:56 

Андрюха стр писал(а):Мошкари повно. В суботу між дощами заїб...заїдала конкретно |#smile784| Треба пробувати якийсь Москітель з собою брати, навіть сигарети не рятують - летить через дим з виваленими ЗУБАМИ, тільки б вжерти |#smile735|

"срібляста" мошка вже валить по повній програмі, підтвержджую що не бздить засобів і хоч майже вбита але сідає, гризе і пофік на москутель, але + до сріблястої вже появилась і штурмує інший вид мошкари - чорна, вона приблизно 2-3 мм, дуже точно і швидко сідає на відкриті ділянки шкіри і швидко повзе у місця найбільшого накопичення поту(запаху), там вгризається у шкіру, запускає фермент-токсин і діло зроблено, на сл. день буде не тільки зудіти але й вспухне(у деяких людей я бачив тяжку алергічну реакцію з температурою та всякими іншими проявами), крім того масово вилетіли і будуть до осені "мушки-фігушки", гірські мушки які не кусають але у писок лізуть тіко так, роями, дратують на зупинках і доводять до сказу у поєднанні з мошкарою...чекаємо коли вийдуть на "арену" слєпні та оводи, до повної картини...
високі шкарпетки, довгі штаньки, довгий рукав на термушці/рубашці/футболці, платок на голову, засоби відлякування(спреї або мазі), на стоянках - вогнище+димок...

Посты: 130

СообщениеСр май 31, 2017 14:35 

сашко писал(а):чекаємо коли вийдуть на "арену" слєпні та оводи, до повної картини...

Маленькие дети ни за что на свете
Не ходите на Аршицу гулять!
|#smile603|

Посты: 47

СообщениеСр май 31, 2017 16:11 

сашко писал(а):є інший вид мошкари - чорна, вона приблизно 2-3 мм, дуже точно і швидко сідає на відкриті ділянки шкіри і швидко повзе у місця найбільшого накопичення поту(запаху), там вгризається у шкіру, запускає фермент-токсин і діло зроблено, на сл. день буде не тільки зудіти але й вспухне(у деяких людей я бачив тяжку алергічну реакцію з температурою та всякими іншими проявами)

В мене два тижні були укуси як "манту розчухані". Прочитав рекомендацію мити з милом, при будь якій можливості, відкриті частини тіла. Пробував. Вже три походи сідають, але не кусають |#smile746|

СообщениеВс июн 04, 2017 18:18 

Нібито і не та тема, але, з Вашого вельмишановного дозволу, продовжу. Коротенько. Спецом на ночівку взяв два засоби. Враження хороше. На Пікнік- мошка мотає круги на відстані 30-40 см першу годину, потім ближче...Але-заявлені 3 год. на балоні себе виправдали. Приблизно те ж саме про Москітель- сморід від нього менший ( то - суб"єктивна ознака). Перед тим мошка гризла по-дикому, місце для ночівлі вибране недалеко від вирубки в Мислівці, вологість значна, всякої фігні літало і в писок та очі лізло та гризло...до першого пшику |#smile729| ))).
Изображение
Два перевірених увечері засоби. Поки що тоті мандавохи до них не адаптувалися ))) Брав в Епіцентрі.

Изображение
Привіт Олексію Shelax!!! Пельмені мусів жрати сам )))

СообщениеВс июн 04, 2017 18:23 

ПеСе. Ніякого кашкета з дашком- ті понти для гоп-стопу, не для мошки |#smile784| Вона залазе під дашок, і вичікує закінчення дії спреїв, тимчасом задовбуючи просто так |#smile805| Краще- бандану на черепок, і вуха прикрити |#smile806| |#smile806| |#smile806|

Посты: 17

СообщениеЧт июн 08, 2017 13:03 

Привіт!
Така мошкара зараз у всіх Карпатах і це реальна проблема тільки ввечері чи тільки після дощу чи весь день незалежно від погоди?
Збираюсь удвох з дівчиною у тижневий похід приблизно в цих числах

Изображение
Пройти Мармароси+Чорногору (З Ділового до Квасів)
Варто вірити цим прогнозам погоди?
Де інші форумчани дивляться прогноз?
Хочеться насолодитися прородою, а не боротися з мошкарнею і мерзнути в тумані.

ps квитки ще не брали.

СообщениеПн июн 12, 2017 19:24 

Соррі, але не про погоду - погода всяка буває. А мармароська мошка має в задниці всі москателі. Гризе жорстоко, навіть, де вологою і не пахне. Тре пробувати щось інакше. |#smile737|

Посты: 202

СообщениеПн июн 12, 2017 21:37 

Що за паніка з мошкою? Вчора повернувся з Карпат (Гриняви, Чорногора). Не так страшно вона гризе, як це звучить. Найбільше дошкуляла вночі у Ворохті - нападала на голову. Якщо повністю прикрити ноги та руки - жодних укусів. 100% засіб від усілякої кусючої зарази - евкаліптова олія, але юзаю рідко, бо не люблю мазатися чимось. Думаю, що мають бути певні трави - треба би з тим розібратися при нагоді.
Последний раз редактировалось empyreal Вт июн 13, 2017 00:47, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 170

СообщениеПн июн 12, 2017 23:38 

Ну не знаю, нас на Мармаросах покусала добряче, повернулись із лобами в шишках від укусів. І щось засоби не сильно її відлякували. Може з нею так само, як і з комарами, комусь їх укуси дошкуляють, а на когось вони і не сідають...

Посты: 36

СообщениеПн июн 12, 2017 23:49 

Віра писал(а):Може з нею так само, як і з комарами, комусь їх укуси дошкуляють, а на когось вони і не сідають...

Підтримую твердження, мене наприклад комарі "полюбляють", а от мошка кружляла біля мене - навіть не сідала. На Гринявських полонинах її доволі багато, в лісовій смузі майже не помічав

Посты: 932

СообщениеВт июн 13, 2017 07:44 

Окрім викладених мною фоток боротьби з мошкою(не знаю,куди поділись-добре чистив хтось,А фото цікаві в плані покриття тіла наявними засобами спорядження)-можу порадити масло гвоздики.Продається в любих сувенірних крамницях у флаконі по 10 мл.Наносити точечно на всі відкриті ділянки тіла.Тримає 2-3 год.Перевірено на стоянці біля пол.Солотвинка та біля р.Молода,там,де мошка особливо злостна до групи крові В(III)+. |#smile746| Пошкоджень шкіряного погрова не виявлено.Рекомендую |#smile805|

СообщениеВт июн 13, 2017 08:03 

фішка не у тому що дошкуляє, це неприємно але терпимо(я дві години ремонтував пилу у горбах а мошка знущалась з мене як хотіла, сотні укусів вже побачив вдома), а от на 2-3-ій день вже починається друга частина Мармезонського балету : зуд...тільки що випив ЦЕТРИН, зуд за 15 хв зменшився на майже 100%, отже, як що ви йдете більше ніж на 2 дні, вам треба мати з собою ЦЕТРИН, у кількості 1т/день на людину, це дасть вам комфорт ночівлі...репіленти допомогають але слабо, вірно підмітив один з вас, треба захищати одягом/платкакми відкриті частини тіла...

Посты: 1043

СообщениеВт июн 13, 2017 08:57 

то більше залежить чи є алергічна реакція. Теж на мармах пожерла мошкара і мене і подругу. Подруга на 2й день ок. А я шизів ще 5 днів, навіть вживаючи антиаллергенний препарат. руки ноги досі виглядають якби бджоли покусали

СообщениеВт июн 13, 2017 09:02 

shkar писал(а):то більше залежить чи є алергічна реакція. Теж на мармах пожерла мошкара і мене і подругу. Подруга на 2й день ок. А я шизів ще 5 днів, навіть вживаючи антиаллергенний препарат. руки ноги досі виглядають якби бджоли покусали

Виглядає на те, що мармароська мошка найбільш зубатіша і найзліша. |#smile784| У мене зараз ноги ..... красиво виглядають і чухаються |#smile735| Вчора повертався з мармів, трохи завис на Торунському перевалі, торунська мошка видалася благою і чоловіколюбивою в порівнянні до мармароської |#smile603|

СообщениеВт июн 13, 2017 10:21 

Так, мармароська кусюча. Атакує найбільше на стоянках увечері. У мене футболка з довгим рукавом і штани довгі, то вони сідали на лоба і кусали його. І сам укус пекучий дуже, і потім шишка на тому місці вискакує і свербить кілька днів. Але я у звязку з мошкою згадую 2 найбільш злісні регіони - Мармароси і Горгани, а саме полонину Рущину. Я там давно була, а досі пригадую, якого жару там мошкара давала. Але реакція дійсно у всіх різна, бо в нас у групі дехто і не зрозумів, що була якась мошка, а дехто мабуть досі згадує) А для тих, хто ще не ходив, найкраща ознака, що мошка дошкулятиме - це якщо і на укуси інших комах (комарі, оси, бджоли) є алергічна реакція.

СообщениеВт июн 13, 2017 12:23 

shkar писал(а):то більше залежить чи є алергічна реакція. Теж на мармах пожерла мошкара і мене і подругу. Подруга на 2й день ок. А я шизів ще 5 днів, навіть вживаючи антиаллергенний препарат. руки ноги досі виглядають якби бджоли покусали

Доречі,забув нагадати,що після укусів я завжди мажу місце набряку "ПСІЛОБАЛЬЗАМОМ"(продається в аптеках).За3-5 хв перестає чухатись і Ви забуваєте про цю проблему. |#smile805|

СообщениеВт июн 13, 2017 13:20 

Shelax71 писал(а):

Доречі,забув нагадати,що після укусів я завжди мажу місце набряку "ПСІЛОБАЛЬЗАМОМ"(продається в аптеках).За3-5 хв перестає чухатись і Ви забуваєте про цю проблему. |#smile805|

ПСИЛОСПИРИТУСОМ!!!!!!!! |#smile785| Продається підпільно, знахарями |#smile606|

СообщениеВт июн 13, 2017 22:04 

А як з мошкарою на оз.Синевир?

СообщениеСр июн 14, 2017 08:55 

Модератори - пліз, виправте назву теми!!!!!!! |#smile737| |#smile737| |#smile737| |#smile737| |#smile737| |#smile737| |#smile737| (в КарПатах) |#smile602|

СообщениеСр июн 14, 2017 08:57 

Подорожник писал(а):А як з мошкарою на оз.Синевир?

А де її немає? |#smile766| Мабуть, хіба що в холодильнику |#smile735|

СообщениеЧт июн 15, 2017 15:41 

Андрюха стр писал(а):Модератори - пліз, виправте назву теми!!!!!!! |#smile737| |#smile737| |#smile737| |#smile737| |#smile737| |#smile737| |#smile737| (в КарПатах) |#smile602|

Дякую!!! |#smile728| |#smile715| |#smile805|

Посты: 99

СообщениеПт июн 16, 2017 12:06 

Мошкара в Карпатах є майже усюди, та особливо багато її там те вологість висока - Ґорґани, Мармароси, Чивчини і Гриняви.

Атакує в вранці і ввечері, допомагає лише дим від багаття.
Атакує вдень, якщо пройшла злива.
Вночі її майже нема, бо їй наче прохолодно.

Укуси болючі, мошка за розмірами дуже дрібна, від зовсім маленької до стандартних мошок.

Алергія - як кому щастить. Кусає усюди, та особливо дошкульно кусає за повіки, брови, щоки. При укусах довкола очей довколишні тканини напухають так, що око ледве бачить.

Тонкий одяг прокусує враз, приміром тонкі штани або лосини, чи термо.

Рятує кілька шарів одягу, багаття (дим від хвої), головний убір з капюшоном.

Таблетки від алергії знімають лише зуд. Набряк сходить до 5 днів.

СообщениеПт июн 16, 2017 12:19 

Sugataua писал(а):Мошкара в Карпатах є майже усюди, та особливо багато її там те вологість висока - Ґорґани, Мармароси, Чивчини і Гриняви.

Атакує в вранці і ввечері, допомагає лише дим від багаття.
Атакує вдень, якщо пройшла злива.
Вночі її майже нема, бо їй наче прохолодно.

Укуси болючі, мошка за розмірами дуже дрібна, від зовсім маленької до стандартних мошок.

Алергія - як кому щастить. Кусає усюди, та особливо дошкульно кусає за повіки, брови, щоки. При укусах довкола очей довколишні тканини напухають так, що око ледве бачить.

Тонкий одяг прокусує враз, приміром тонкі штани або лосини, чи термо.

Рятує кілька шарів одягу, багаття (дим від хвої), головний убір з капюшоном.

Таблетки від алергії знімають лише зуд. Набряк сходить до 5 днів.

Изображение

Изображение

Вже десь викладав ці фото,але модери потерли.Так я захищався на пол.Солотвинка(внизу).Вовняна термо,паре,сітка,рукавиці робочі.В районі шиї,лиця,рук,ніг-точечно промастив олією гвоздикі.Але все одно вкусила в поперек,коли рубав-пиляв дрова-оголилась частина спини.Зуд зняв псилобальзамом(в аптеках коштує від 50 грв).

Посты: 572

СообщениеВс июн 18, 2017 09:35 

Тут таку ідею підкинули - чому наші спреї не працюють. Кажуть, що зробили собі формулу хімічну десь років 20 назад і до цих пір її юзають. А ось за кордоном майже щорічно міняють ту формулу, шукають досконалішу. Правда то, чи ні - не знаю, але раз пішов з американським спреєм, враження, що справді не кусали.
За власними спостереженнями - найбільш небезпечна «мокша» в кінці травня - початок червня, так само як і кліщи в низовинах. То є певно їх «брачний період» - ті укуси тижнями сходять.
Ручні засоби від свербіння - це власна слина, хоча б трохи знімає зуд, або Боро плюс. Ще є психологічний фактор - йти не спіша, не намагатись пітніти - не провукувати мошку)))

СообщениеВс июн 18, 2017 17:53 

rio144 писал(а): Ще є психологічний фактор - йти не спіша, не намагатись пітніти - не провукувати мошку)))

Цікаво - це як? З наплічником, вниз, вгору....., і під сонцем... , і не пітніти? У такому випадку не спітніє хіба що покійник |#smile603| , але він в горби не ходить |#smile805| Або - це має бути повільна прогулянка лужком-бережком... |#smile748|

СообщениеВс июн 18, 2017 20:43 

три роки тому тікав з В.Канусяка бо думав що мошкара мене вб*є, збігав у бік Ялової, відрогом, коли вбитий насмерть вискочив внизу до ріки, думав що роздітися не встигну, вжеруть, тож кинувся у ріку як був весь у одязі, там вже роздівся, сполоснув одяг і змив з себе піт...У ТУ САМУ МИТЬ вся ця свора(сотні мух, оводів та мошки) ЩЕЗЛА як випарувалась...я ім став не цікавим...це був кайф...отже піт - це наша біда коли мошкара лютує, парень все вірно глаголить, краще дозувати нагрузку...

СообщениеПн июн 19, 2017 07:12 

сашко писал(а):краще дозувати нагрузку...

Сам же ж знаєш, що це нереально, чого ж тоді пертися в горби? |#smile603| |#smile603| |#smile603|

Посты: 5

СообщениеЧт июн 22, 2017 12:53 

Как обстановка с мошкой? Не улетела на юга ???Интересует район хребта Аршица.

СообщениеЧт июн 22, 2017 13:32 

drap2006 писал(а):Как обстановка с мошкой? Не улетела на юга ???Интересует район хребта Аршица.

Cвірєпствуєт |#smile784| , і нє ждьом пощади |#smile536| Завтра увечері махну в тоті райони з ще одним дєвайсом - чи посмакує він тим мєлкім звєрям. |#smile666|

СообщениеЧт июн 22, 2017 13:48 

Андрюха стр писал(а):
drap2006 писал(а):Как обстановка с мошкой? Не улетела на юга ???Интересует район хребта Аршица.

Cвірєпствуєт |#smile784| , і нє ждьом пощади |#smile536| Завтра увечері махну в тоті райони з ще одним дєвайсом - чи посмакує він тим мєлкім звєрям. |#smile666|

Що за дєвайс? Може і я таке візьму, бо я вже голову зламала, що краще взяти з собою від тієї зарази)

Посты: 5

СообщениеЧт июн 22, 2017 14:13 

Віра,Андрюха стр, і мені цікаво.В понеділок їду в той район.Не знаю шо вже брати)

СообщениеЧт июн 22, 2017 14:30 

Я вже боюся наперед рекламувати, бо Віра голову зламає мені |#smile735|

СообщениеПт июн 23, 2017 08:07 

останній раз брав у горби "екстразоль м", це засіб від бліх, вошей, тарганів, кліщів,клопів, комах комплексу гнус та інш.ектопаразитів...цей засіб інсектоакарицид, не для туризму і не для людей, але та як я себе за людину не вважаю (бог і не менше !), тому взяв, думав що буду захищений від тої гадості яка мене вижерає під час роботи у горах...не допомогло, точніше - процент захисту приблизно 30-40%, + одяг захищає частково, у загальному - жерли як завжди але укусів було на порядок менше...тепер куплю тупо діхлофос і манав я ті манси з репілєнтами(у Європі формули репілєнтів міняють кожен рік, а тут...порожняк...як тільки 8 років тому появився Москітол, то я бризгав на себе і кожен хто сідав - гинув у ту саму мить, а мухи взагалі тікали геть(розумні...), а зараз він майже не діє, фігня якась...

СообщениеВс июн 25, 2017 20:02 

Не брехатиму- все попередньо описане- мав! Мав іще дофіга різного. Враження: поки тиснеш на клапан- струмінь того потоку ПРОСТО змітає в сторону МОШКУ |#smile784| тиском!!! А далі- все пофіґ мошкарі. То є щось... Але- є : вишневі сигарети- офігітєльно помогли!!!!!! Ноги- як відра, жерли через футболку, спина вся в ранках )))) Тре ще щось ))))

СообщениеВс июл 02, 2017 08:56 

Спробував ще інші засоби:

Изображение

Изображение

(верхнє фото - Олексі, якого постійно запрошую |#smile710| ) А відносно мошки- тільки спробуєш якийсь балончик, вже навіть і не відлітає, скотиняка! Жере по дорослому. І в сильний вітер і дощ жере...Мабуть, найефективніші ті два, зліва |#smile606|

Посты: 260

СообщениеВс июл 02, 2017 10:03 

Не попустиле ще з мошкою, ще не наїлася?

СообщениеВс июл 02, 2017 11:08 

shpion писал(а):Не попустиле ще з мошкою, ще не наїлася?

Таке враження, що вона тільки набирає апетит. Дичавіє щогодини! Сижу біля компа, і одночасно чухаю ноги-спину, кабздєц |#smile533|

Посты: 3441

СообщениеВс июл 02, 2017 13:17 

На Роднi в Румунii мошки практично нема

СообщениеПн июл 03, 2017 07:15 

Ymka писал(а):На Роднi в Румунii мошки практично нема

Вона сюди прилетіла. Значить, нас жере румунська контрабандна мошкара!!! |#smile784|

Посты: 212

СообщениеПн июл 03, 2017 11:05 

Комарі вже всюди в горах?

Ходити (точніше спати) з тентом не можна? :(

Посты: 1818

СообщениеПн июл 03, 2017 12:11 

Блін, де ви ту мошку бачили? |#smile24| Пройшлись Кукулем-Козьмещик-Чорногора (Говерла). Жодної, навіть натяку. |#smile614| Комари - так і то не активні якісь, жодного укусу, і то, тільки в безвітрену погоду.

СообщениеПн июл 03, 2017 13:10 

Ай-я писал(а):Блін, де ви ту мошку бачили? |#smile24| Пройшлись Кукулем-Козьмещик-Чорногора (Говерла). Жодної, навіть натяку. |#smile614| Комари - так і то не активні якісь, жодного укусу, і то, тільки в безвітрену погоду.

От не буду тут викладати фото своїх покусаних ніг))) Але зранку повернулись із походу, ходили від Попа до Попа, то мошка давала прикурити. До речі, знайшла непоганий засіб від неї, обробляла одяг, то не дуже сідали.

СообщениеПн июл 03, 2017 13:21 

Ай-я писал(а):Блін, де ви ту мошку бачили? |#smile24| Пройшлись Кукулем-Козьмещик-Чорногора (Говерла). Жодної, навіть натяку. |#smile614| Комари - так і то не активні якісь, жодного укусу, і то, тільки в безвітрену погоду.

Женя, тобі просто пощастило - та зараза вся перекинулася на нас, пошматованих!

СообщениеПн июл 03, 2017 20:32 

Віра писал(а):

От не буду тут викладати фото своїх покусаних ніг))) Але зранку повернулись із походу, ходили від Попа до Попа, то мошка давала прикурити. До речі, знайшла непоганий засіб від неї, обробляла одяг, то не дуже сідали.

Віра,не грай у жлоба.Закинула |#smile716| ,то ділися з нами "непоганим засобом",пліііззз |#smile764|

СообщениеПн июл 03, 2017 20:37 

Та то вони Вас не чипають,бо то мошка від Валєри(Коломойского).Своїх не чипає,а нас-рве по повній програмі |#smile604| |#smile603| |#smile603|

Посты: 1818

СообщениеПн июл 03, 2017 21:16 

Shelax71 писал(а):

Та то вони Вас не чипають,бо то мошка від Валєри(Коломойского).Своїх не чипає,а нас-рве по повній програмі |#smile604| |#smile603| |#smile603|
Нє, то вже не наша, зараз вже київська. Державна можна сказати. Націоналізована за борги разом з Валєриним банком. |#smile805| |#smile729|

СообщениеПн июл 03, 2017 21:18 

Добралась до фото) Отака штука, увечері обробляла одяг і мошки наче не надокучали, але вдень все одно чіплялись і встигли покусати трохи)
Изображение

Посты: 99

СообщениеПн июл 03, 2017 21:41 

Від вітру і вологості залежить наявність мошки.

В Яремче, приміром, мошки нема. Як і на високих хребтах.

Спало на думку, що це "отвєточка" від природи Карпат за суцільні вирубки.

СообщениеВт июл 04, 2017 06:49 

Sugataua писал(а):Від вітру і вологості залежить наявність мошки.

100% ! Поки не рубали, то не було. Вдаримо Пікніками по Валєриних боргах і по кровосісьній кусючій падлюці! |#smile603|

СообщениеВт июл 04, 2017 07:12 

Віра писал(а):Добралась до фото) Отака штука, увечері обробляла одяг і мошки наче не надокучали, але вдень все одно чіплялись і встигли покусати трохи)

Ураааа......з евкаліптом.Можна і в кульок пшикнути і на голову.Кайф заодно зловити |#smile509| |#smile509|
Віра,перепрошую,а ціна того Пікнічка яка? |#smile510|

СообщениеВт июл 04, 2017 08:08 

Shelax71 писал(а):Ураааа......з евкаліптом.Можна і в кульок пшикнути і на голову.Кайф заодно зловити

Кому що...Кожен - про своє |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| А до ціни ще і в якій мережі можна придбати? Бо щось не видіу такого девайсу)))

СообщениеВт июл 04, 2017 09:48 

Sugataua писал(а):Від вітру і вологості залежить наявність мошки.

доречі : на вирубках, а точніше на бригадах(складах) мошкари у рази більше ніж у лісі...коли чекаєш допоки грузиться лісовоз (щоб ним виїхати вниз), за годину тебе зжерають в нуль...((( але найкайфовіше спілкуваня з мошкарою - це коли ти бензопилу ремонтуєш-лагодиш, було діло що пару годин цикався поки не здався остаточно і не запакував пилу у рюк та з низького старту вниз у бік ближчої ріки...)))...

Посты: 48

СообщениеВт июл 04, 2017 09:56 

Shelax71 писал(а):Віра,перепрошую,а ціна того Пікнічка яка?

Я не вона, але дозволю собі відповісти на ваше питання - вартість засобу.

СообщениеВт июл 04, 2017 09:57 

Ціна щось близько 45 гривень, а купувала у Вінниці, тут є ціла мережа магазинів "Шик і блиск" називаються. Я думаю, що і в інших можна знайти. Взяла якраз через те, що такого раніше не бачила і не прогадала. Працює непогано.

СообщениеВт июл 04, 2017 10:14 

Дякую hupalovv і Віра за оперативність.Та й Вінниці ПРИВІТ !!! |#smile748|

Посты: 79

СообщениеСр июл 05, 2017 07:01 

Доброе утро всем.
А чего можно ожидать в начале августа?
В Горганах.
Комары,мошки, чи инше? |#smile714|

СообщениеСр июл 05, 2017 07:09 

дедок 1 писал(а):Доброе утро всем.
В Горганах.

Не ждем пощади від мошки!!! Мабуть, вона і з-під снігу вилазитиме |#smile603| Комарі в порівнянні- дитяча фігня! |#smile737|

СообщениеСр июл 05, 2017 09:31 

дедок 1 писал(а):Доброе утро всем.
В Горганах.

того року у серпні мошкари було нуль, але цей рік - "тормоз", і можливо мошкара підзатримується до осіні, але буде що буде, побачимо...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.