Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 7

СообщениеВс май 28, 2017 20:33 

Збираємось в Карпати у весільну подорож. З рюкзаками. Группа - двоє. Період - 2 половина липня. Досвід - пару років радіальних походів та минулорічний 4-денний похід Чорногорою від Дземброні до Несамовитого і спуск через Шпиці. Минув рік і всі пропозиції інших форматів весільних подорожей однозначно відхиляються. Отже, допоможіть з ідеями. Потрібен не надто складний маршрут на 3-4 дні неспішної ходьби з неймовірними краєвидами. Наші варіанти поки що - Вододільний хребет (але боїмося, що окрім Пікуя, там буде не надто цікаво після Чорногори), або Петрос - Говерла (але мене бентежить крутий спуск з Петросу з величезним рюкзаком, про який багато читала на форумі). Можливо хтось запропонує інші цікаві варіанти, або оцінить в той чи інший бік наші ідеї... Боржаву не пропонуйте - чомусь не лежить душа до ней.

Посты: 176

СообщениеВс май 28, 2017 21:35 

Мармароссен!

Посты: 1501

СообщениеВс май 28, 2017 21:44 

Мармаросы - согласен, очень красиво. Как раз на 3-4 дня спокойной прогулки.
Насчет спуска с Петроса - не так все страшно, тем более вы идете не зимой, а в июле. Спуститесь без особых проблем, если не будете спешить. Возьмите трек палки, облегчите себе спуск. Виды открываются красивые.
Но здесь одна проблема - у вас маршрут на 3-4 дня, а с Петроса на Говерлу даже вразвалку за день успеете, макисмум 2 дня, если ночевать на перемычке, или под Говерлой.

Посты: 246

СообщениеВс май 28, 2017 22:41 

Тільки не сплутайте з Мармарисом

Посты: 48

СообщениеПн май 29, 2017 04:08 

Свидовець, Горгани.

Посты: 4156

СообщениеПн май 29, 2017 07:33 

Пишконя- Стримба.
Свидовець.
Гриняви-Ватонарка-Шибене.
Шибене-Чивчин-Дуконя
Запрутські.
Зрештою карта знову допоможе... Трохи самі подумайте.

Посты: 392

СообщениеПн май 29, 2017 11:27 

Біласовиця - Пікуй - ВВ - Перехресний - Гостра - Руна - вдсп. Воєводин

Посты: 111

СообщениеПн май 29, 2017 21:35 

На 3-4 дні неспішний і не надто складний маршрут, то Гута (Максимець, Бистриця) - Рущина - Сивуля - Борівка - ... а далі, як побажаєте - Гута, або Ігровець, Середня, Осмолода ... варіантів - "до вибору і кольору". Можна, також, Осмолода - Плісце (Грофа) - Попадя - Коретвина - лісн. Різарня - Осмолода (Східнокарпатський шлях). Мені, до речі, не зовсім зрозуміло, що таке "з величезним рюкзаком" на 3-4 дні. "Величезний" - поняття відносне. Для мене особисто, це - більше 10-ти кг. Але, в горах зустрічав і фанатів Леопо́льда фон За́хер-Мазо́ха, відомого в минулому "туриста" зі Львова, котрий вивчав тему знущання деспотичної жінки над слабким чоловіком. Рюкзак в поході Карпатами вагою більше 20 кг - це прекрасний інструмент для реалізації "фантазій" сего, вище упомянутого, джентльмена. А взагалі, якщо вже ви побували на Чогногорі, то вартує походити Горганами. Хоча, враження від походу на 90% будуть залежати від погоди і ... від ваги рюкзака, звичайно.

Посты: 99

СообщениеВт май 30, 2017 00:13 

Похід Верховинським вододільним хребтом - легкий, з поступовим набором висоти і чудовими краєвидами з обох боків і прекрасним видом з вершини Пікуй. Не фантастичні види, та досить гарно. Можна пройти спокійним темпом за три дні.

Краєвиди фантастичні в Карпатах завжди, погода іноді додає свого шарму.

Тож, що і скільки зможете побачити - це вже як складеться.

Щодо спуску з Петроса у напрямку Говерли - він крутий, так. Доведеться витратити на нього годинку, не спішно скидаючи висоту. Краще, як кажуть вище, мати трекінгові палиці.

Якщо ще не були то ось кілька варіантів на три-чотири дні:
* Ворохта-Кукул-Кострич-Дземброня.
* Татарів-Хом'як-Синяк-...-Буковель.

Не дуже складно, досить видовищно.

СообщениеВт май 30, 2017 09:54 

Sugataua писал(а):* Ворохта-Кукул-Кострич-Дземброня.?

Если с Костричей на Дземброню, то это через Марышевскую-Шпицы-Вухатый-Дземброня, или через Псаривку вниз и на Гаджину-Шпицы-Вухатый...?

Посты: 5

СообщениеВт май 30, 2017 13:59 

Анна1987 писал(а):Наші варіанти поки що - Вододільний хребет (але боїмося, що окрім Пікуя, там буде не надто цікаво після Чорногори)

Мне очень нравится маршрут с Ужка на Пикуй. Он несложный,при подьеме от Ужка замечательные заросли малины,воды достаточно,тропа проста и очевидна. После Черногоры воспринимается нормально. Я два раза ходил и еще раз схожу в этом году.Для ненапряжного путешествия прекрасный вариант. Кроме того очень люблю Ужгород, перед походом останавливаюсь там в хостеле под замком. Правда в прошлом году я там попал в сильную грозу на Журивке,но линия леса близко,так что комфорт и безопасность почти гарантированы |#smile805|
Вот Петрос-Говерла меня не так привлекает,даже не знаю почему

СообщениеЧт июн 01, 2017 13:21 

Дякую всім за думки і підказки. Ідею з Петросом відкинули. І тепер ми більш схиляємось до Мармаросів. Проте Вододільний хребет ще не скинули з розгляду)))
Щодо "величезного рюкзака" - дійсно це поняття відносне. Можливо я дещо перебільшила) По минулорічному походу ми зробили висновки і рюкзаки наші полегшають в будь-якому випадку. Тут більше хвилююсь за чоловіка, оскільки мій рюкзак досить малий по об"єму, і йому доведеться нести основну вагу на собі.

СообщениеПн июн 26, 2017 15:23 

Вирішено йти Мармаросами. З Ділового по красній марці. Порадьте, як краще піти після ПІМ з точки зору мальовничості пейзажів. Варіанти: 1. вертатись до Ділового через г. Щербан; 2. далі по хребту і перед Межипотоками по зеленій марці в Богдан; 3. по хребту до полонини Лечен і одразу спуск в Богдан. або інший варіант... Далі Межипотоків варіанти не розглядаєм, бо туристи ми ще слабенькі))
Всю тему про Мармароси на цьому форумі перечитала, тому не ображайтесь на наступне моє питання (якщо продублюю випадково, адже відповідь не знайшла або пропустила). Отже, чи є вода на полонинах Довга та Заяча? На полонині Лечен як зрозуміла немає....
І останнє питання. Якщо в заяві прикордонникам ми вкажемо один маршрут, а по ходу він трохи зміниться (наприклад, через погоду) - чи це є проблемою? Чи необхідно точно дотримуватись заявленого маршруту?

Посты: 1053

СообщениеПн июн 26, 2017 15:41 

1й варіант однозначно
Прикордонникам насправді майже все пофігу

СообщениеПн июн 26, 2017 15:46 

Я бы предложил сойти в сторону Стога, потом пройти траверсом до озера и траверсом выйти на пикет. Далее перейти пару км до Петроса, подняться и спуститься в Богдан.
Поскольку вчера шел от восточной оконечности ПИМ и через Щербань, то могу сказать, что дальняя часть ПИМ более красочная, а кулуары под ним еще и малохоженные и "альпийские". С Петроса очень крутой вид на ПИМ. Кроме того по дороге к Щербаню придется ломиться альпийкой, да и спуск там ой-ой-ой. С Петроса (дорогой) через Маслокрут еще и минералки попьете.

СообщениеПн июн 26, 2017 15:55 

slv писал(а):Я бы предложил сойти в сторону Стога, потом пройти траверсом до озера и траверсом выйти на пикет. Далее перейти пару км до Петроса, подняться и спуститься в Богдан.
Поскольку вчера шел от восточной оконечности ПИМ и через Щербань, то могу сказать, что дальняя часть ПИМ более красочная, а кулуары под ним еще и малохоженные и "альпийские". С Петроса очень крутой вид на ПИМ. Кроме того по дороге к Щербаню придется ломиться альпийкой, да и спуск там ой-ой-ой. С Петроса (дорогой) через Маслокрут еще и минералки попьете.

А можно поподробней про предложенный Вами маршрут. Чувствую что это мне подходит, но совсем не поняла как идти. Буду ооочень благодарна! Может трек есть...

СообщениеВт июн 27, 2017 07:30 

Изображение

Первый день идете под Лысычу - красиво и людей нет. Утром за 2-2,5 часа вылезете на ПИМ. Потом час-полтора и Вы на границе на дороге. Водичка, релакс. Оттуда стартуете на траверс - сначала на площадку-стоянку, потом круто вверх на отрог. От отрога влево-вверх обходите скалы. альпинизмом не страдайте, там высоко. Обходите сверху заросли альпийки и спускаетесь к озеру. Потом далее тропкой обходите еще один отрог и выходите уже в цирк под Попом, где есть большая тропа на балкончик перед подъемом, где дорога кончается. в можжевельниках ниже , или где Вам захочется заночуете.
Третьего дня идете либо Берлебашка-Петрос и вниз, или на Петрос сразу - это часа 2,5 займет. Вниз либо очень круто Радомир-грунем, либо традиционно - по дороге через буркут. От буркута до села чуть более 2 часов. Мята, чебрец, травка зеленеет. Речка для помыться.

СообщениеВт июн 27, 2017 07:51 

Огромное спасибо, так и пойдем. Надеюсь, найдем путь к озеру...

СообщениеВт июн 27, 2017 09:15 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 31

СообщениеСр июн 28, 2017 21:12 

З 22.07.17 по 6.08.17р. буду планувати 4-5 денний похід (не комерція). Старт с.Осмолода, г.Попадя, г.Порени, г.Грофа, г. Молода, оз.Синевір. с.Межгіря. Краєвиди будуть шикарні - ліс, гори, річки... йти буде цікаво і зовсім не важко. (похід розрахований по силі на 5 із 10 - згідно складності Карпатських гір).
На цей рік сам на Мармароси планував, але мені не дуже подобається траса без лісу і води... Краєвиди може і красиві, але й напряг значний...
Корочше якщо що - пишіть в ПМ.

Посты: 341

СообщениеСр июн 28, 2017 21:37 

Anatoliy_Kirilov писал(а):На цей рік сам на Мармароси планував, але мені не дуже подобається траса без лісу і води... Краєвиди може і красиві, але й напряг значний...

хм, щось я там не зустрічав ні проблеми з водою, ні проблеми з дровима ( Мармороси-Чорногора), єдине місце де були відсутні дрова - оз.Несамовите...але для такого випадку був газ

СообщениеЧт июн 29, 2017 06:46 

Anatoliy_Kirilov писал(а):На цей рік сам на Мармароси планував, але мені не дуже подобається траса без лісу і води... Краєвиди може і красиві, але й напряг значний...
Корочше якщо що - пишіть в ПМ.

80 % дороги по Мармам идет в лесу - только Мика-Маре, Мезыпотоки, Юрческа, ПИМ и Стог голые. Сам ПИМ проходится за 3,5-4 часа - можно воды взять. с обоих сторон подъема есть вода.
Вот до Мезыпотоков с водой хреново. Но опять же можно нести.

СообщениеЧт июн 29, 2017 09:46 

Anatoliy_Kirilov писал(а):Корочше якщо що - пишіть в ПМ.

Дякую, але рішення щодо маршруту прийняте остаточно і куплені всі білети. Будемо там з 19 по 23 липня. Напряг нас не лякає, тим паче, що маємо трохи резервного часу і спішити не будемо.

Посты: 3486

СообщениеПт июн 30, 2017 09:42 

Anatoliy_Kirilov писал(а):З 22.07.17 по 6.08.17р. буду планувати 4-5 денний похід (не комерція). Старт с.Осмолода, г.Попадя, г.Порени, г.Грофа, г. Молода, оз.Синевір. с.Межгіря. Краєвиди будуть шикарні - ліс, гори, річки... йти буде цікаво і зовсім не важко. (похід розрахований по силі на 5 із 10 - згідно складності Карпатських гір).
.... ПМ.

дуже цікаво про "зовсім не важко" ..
як я зрозумів, маршрут такий : Осмолода-Довга Поляна-Петріс-Коретвина-Попадя-М.Попадя-Паренки-Плісце/притулок-Грофа-сідло під Конем Грофецьким-пол.Кругла-в.Молода-пол.Солотвинка-пол.Гича-с.Слобода-оз.Синевір;
до Довгої Поляни 9 км дороги, є тур-стоянка, можлива ночівля...
від тур-стоянки до тур.стоянки на сідлі під Попадею 9-10 км нєслабєцкої "траси" з набом і втратою висот у суммі близько 1-1,1 км, на стоянці води найн, до неї тре йти вниз близько 700 м в один бік, втрата висоти і набір загальний 300-340 м;
як що не ця стоянка то друга аж на сідлі під М.Попадею, вода також внизу за 800 м в один бік, втрата висоти 120 м набір відповідно тай самий, до другої стоянки від першої - 6,5-7 км, два набора висоти і дві втрати відповідно;
далі - через Паренки на Плісце 6-6,5 км (є вода) і через Грофу на сідло під Конем (з водою тут туго, дуже треба пошукати цю воду але полюбе намотати пару км щоб наводнитись) 3,5-4 км до сідла з Плісця;
схід вниз на Круглу - легкий, перехід р.Молода - як що пройдуть дощі - нереальний, мосту немає;
від Круглої як що дорогою Шептицького до притулку - то легка дорога, як що червоним маркуванням відразу ж на Молоду - жестяк у спеку або у дощ, цей перехід, разом із форсуванням Молодої - запом*ятається назавжди...з сідла під Конем до в.Молода раптом 12 км , від в.Молода до т/с на пол.Солотвинка 3 км нескладної дороги, на пол.Солотвинка води також найн, до неї йти вліво вниз по червоному маркуванню близько 800 м з втратою висоти 100-120 м в один бік;
від пол.Солотвинка до пол. Гича рукою подати - 3-3,5 км, є вода, є нумера люкс;
від пол.Гича до Слободи - багнюча дорога у бішій частині розбита вгімно квадроциклами та баггі+джипєри, йти нею непросто, багато петляти по боках, отже ще 6-7 км...
це не просто і не легко, це досить напружений маршрут навіть як що його матрасити, тому що ділянки переходів від стоянки до стоянки - досить потужні навіть для "профі", не обманюйтесь і додайте мінливість погоди : спека/грози/дощ, рідко коли нейтральна...

СообщениеПт июн 30, 2017 09:49 

додам : як що є підвозка до Довгої Поляни, то реально у перший день встати на ночівлю на сідлі під Попадею, це майже безболісно, але як що підвозки немає то рахуйте що близько 20 км напрягів + спека або дощ додадуть перцю; як що перша стоянка на Довгій Поляні, то реально 5 днів кожноденних переходів та й то останній перехід до Синевіра буде як раз п*ятим днем походу, РОЗРАХУЙТЕ СВІЙ ПОХІД поденно, задайте питання знатокам, "клюб" допоможе підказками...

Посты: 1198

СообщениеПт июн 30, 2017 11:45 

сашко писал(а):додам : як що є підвозка до Довгої Поляни, то реально у перший день встати на ночівлю на сідлі під Попадею, це майже безболісно, але як що підвозки немає то рахуйте що близько 20 км напрягів + спека або дощ додадуть перцю; як що перша стоянка на Довгій Поляні, то реально 5 днів кожноденних переходів та й то останній перехід до Синевіра буде як раз п*ятим днем походу, РОЗРАХУЙТЕ СВІЙ ПОХІД поденно, задайте питання знатокам, "клюб" допоможе підказками...

Сашко - не врахував ще продовження від Синєвиру через Озірну-мимо Камянки (води - йок) на Син.перевал, далі маркованим до Міжгір"я )))

СообщениеПт июн 30, 2017 12:51 

от власне, промахав я останній пункт маршруту, а це ще + один день як мінімум, отже проектувати план маршруту задаючи у новігаторі "від пункта "а" до пункта "б" " і при цьому казати "зовсім не важко" - це сучасність, бо клацати клавіатурою - дійсно не важко...ну хіба що трішечки...((( цей маршрут, як що затято валити по 20-25-30 км на день, встаючи о 5-ій ранку і лягаючи о 22-ій або о 00, пройти за 4-5 днів РЕАЛЬНО, але тут не канає формула "не важко", тут інша формула : "ВААААААААЖКОООО !"...)))...

СообщениеПт июн 30, 2017 20:50 

сашко писал(а):дуже цікаво про "зовсім не важко" ..

Вітаю! І одразу дякую, що виявили бажання поділитись досвідом! Мені не завадить...
Маршрут правильно зрозуміли, але... він далеко не остаточний. Я його підлаштую під тих людей, хто піде зі мною в цей похід...
Коли я визначусь з точною датою і розрахую кількість днів на цей похід - тільки тоді я остаточно складу маршрут! При чому маршрут буде гнучкий... при потребі буду вносити зміни прямо на місці.
Там куча варіантів як можна пройти і де зупинитись... Ви дійсно праві - все залежить від обставин!
Можливо, що до Грофи дойдемо і повернемось в Осмолоду... можливо (якщо група буде шустра та погода не завадить) пройдемо далі.
На рахунок навантажень... 5/10 я рахував тільки по собі... але я вважаю, що головне навіть не фізична форма, а характер!

На рахунок води - проблем з водою я менше всього боюся...
Сонце і дощ - також нє вопрос... "не має поганої погоди - є погана снаряга" (с)
Головне, щоб ні хто не захворів або не пошкодив собі щось... все інше - не проблема!

Ну а тепер по порядку:
До Довгої поляни 9 км - не бачу проблем. Планую зібрати всіх хто буде в Осмолоді десь в першій половині дня... наприклад в 13:00. На цих 9 км я розраховую 3-4 години, десь о 17:00 ми мусимо прийти на Стоянку №1 "Довга Поляна".
Далі в мене буде 2 варіанта в залежності від групи: 1. якщо спортцмени - то 14км веселої траси по Петрос, Коретвина, Попадя, М.Попадя, Паренки, пол.Плісце. Там набір 700м потім +/-250м. (все реально).
2) якщо любителі (скоріш всього), то пропускаю частину гір і пру тупо вверх до полонини Плісце (йти 5 км через стежки по "диким тропам"). Ось тут я хотів вас спитати - чи маєте ви інформацію по р.Згонилів? На картах "Карпатські стежки" там намальовані стежки, але чи не заросло там все?
Далі з пол.Плісце також 2 варіанта: 1) йти через Грофу, ур.Кругла, Молода, пол. Солотвинка, пол.Гича - 15 км з перепадами +300, -900, +700, -600 (ця ділянка найважча, але цілком реальна);
2) пройти Грофу, спуститись до руїн тур.притулку і там зробимо зупинку, а далі по ситуації - не поздихають "коні" то підемо ще на Молоду; якщо "вражень" вистачить і ніхто вже не захоче вмирати по справжньому, то по жовтому маршруту назад до Осмолоди. (в цьому випадку зустріч з озером Синевір переноситься на іншу дату...)
Ну а якщо взагалі все буде по плану і таки доберемось до озера Синевір, то надовго там не затримаємся - підемо до с.Вишків. Хто не побажає - той зможе до Синевірської Поляни пройти... по будням там десь в 7 ранку їде автобус до Межгіря. А хто до Вишкова ще перехід зробить то з транспортом взагалі проблем не буде!

P.S. Я одразу всім наголошую, що в мене не комерція і "носити на руках" ніхто нікого не збирається. Всім хто виявить бажання піти у похід я звичайно все розжую, щоб потім не було несподіванок.
Як для мене то один раз в рік можна потерпіти біль і спрагу, навантаження і моральний стрес... це загартовує дуже кльово! ;)

Посты: 90

СообщениеПт июн 30, 2017 21:45 

Anatoliy_Kirilov писал(а):Як для мене то один раз в рік можна потерпіти біль і спрагу, навантаження ;)

угу, і сказати колінам, наприклад, - прощавайте... |#smile765|

СообщениеПт июн 30, 2017 22:16 

Khimik писал(а):угу, і сказати колінам, наприклад, - прощавайте...

В мене ще з першого походу в Карпати 2012р. обидва коліна артріт заробили... але нічого... підлікував, снарягу докупив (трек.палки) і кожен рік ходжу... не смертельно, якщо розраховувати все правильно...

СообщениеПт июн 30, 2017 22:56 

Anatoliy_Kirilov писал(а):
сашко писал(а):дуже цікаво про "зовсім не важко" ..

Як для мене то один раз в рік можна потерпіти біль і спрагу, навантаження і моральний стрес... це загартовує дуже кльово! ;)

Для меня Карпаты- это не соревнования кто дальше и выше забежит, поэтому боль и жажду терпеть в планах не стоит. Понятно что это не курорт, но если маршрут по силам, то все намного лучше, чем у вас прозвучало.

СообщениеПт июн 30, 2017 23:53 

Хлопці і дівчата! "Шалені враження" се є чисто суб"єктивне поняття. Одні люди, запланувавши "супер-похід" з непідйомними "броцаками" через жерепи будуть потім описувати свої походеньки так, що і мені, навіть, захочеться. А, можливо, хтось інший "легонько" пройдеться околицями Яремчі, і "шальоних вражень" залишиться не менше, ніж від Мармаросів чи Чорногори. Я,звичайно, розумію, що рішення погуляти Карпатами, скажімо у мене, може реалізуватися чисто спонтанно (в дощі не ходжу). Але, якби я жив не тут, а десь в Дніпрі, Кийові чи Харкові, то планував би похід, винаймаймаючи "хату" десь в Яремчі, Бистреці, Верховині, Осмолоді....еtc... У нас, місцевих, є можливість "вибирати погоду", а для всіх інших існує "поняття лотереї" і від цього нікуди не дінешся. Не хочу нікого агітувати, але, повірте, - "Говерла чи п.Іван "Мармароський" не є "найшаленішими місцями в Карпатах". Я, як, "абориген" то знаю....
Изображение

Изображение

СообщениеСб июл 01, 2017 00:32 

пару фото в догонку з "шальоних місць", до яких можна дістатися без жодного "напрягу"
Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеСб июл 01, 2017 06:09 

Anatoliy_Kirilov писал(а):... "не має поганої погоди - є погана снаряга" (с)

Перефразую висловлення по іншому:
"Не має поганої погоди-є відсутність бажання(або просто ліньки),сили волі й характера."Можна ще добавити"відсутність здоров*я",але як на мене-то є відмазка.Все решта,включаючи СНАРЯГУ-це приємні і корисні девайси. |#smile805|
Последний раз редактировалось Shelax71 Сб июл 01, 2017 06:34, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеСб июл 01, 2017 06:31 

Anatoliy_Kirilov писал(а):2) пройти Грофу, спуститись до руїн тур.притулку і там зробимо зупинку, а далі по ситуації ...

Порадив би два варіанта для ночівлі (після зупинки на перекур,при умові,що не пійдете на пол.Солотвинка):
1.Йти на хату під в.Молода(місце суперове,особливо,якщо змокните-є де просушитися).
2.Йти на стоянку перед виходом з лісу на основний підйом на в.Молода.Там вода(джерело),купа місць для палаток,дрова.
Ні в якому разі не ночуйте біля руїн тур.притулку.
Вважайте на мошку(комарі,гнус та ін.),яка в тому районі лютує"нє па детскі".

Твердої ходи й комфортної погоди |#smile748|

СообщениеСб июл 01, 2017 19:07 

судова зала, позивач, відповідач, свідки, адвокати, суддя...
суддя : слово надається адвокату Анатолія Кірілова ...
адвокат : маю запитання до позивача сашка...шановний сашко, яка мета вашого "наїзду" на мого підзахистного ?
сашко : хотів довести до відома МОЖЛИВИХ УЧАСНИКІВ майбутнього походу з Анатолієм, якого я звичайно що ПОВАЖАЮ, про те, що формула "буде зовсім не важко" - хибна, помилкова, і що по цій маршрутній лінії переважає формула " дуже важко", яка іноді буде мінятись або на "нормально" або на " кепєц, зараз здохну"; сам маршрут ГАРНИЙ, ЦІКАВИЙ, РІЗНОМАНІТНИЙ, це як раз ті края, які я полюбляю і взимку і літом, так що бажаю гарної подорожі шановному відповідачу і наснаги його напарникам...вибачаюсь за всю цю "розборку" перед Анатолієм та всіма учасниками...

Изображение

СообщениеСб июл 01, 2017 19:14 

То Ти,Сашко,оті дерева повалив й ускладнив Толяну похід? |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile774|

СообщениеВс июл 02, 2017 14:48 

та нєєєєє....то підхід хребтиком на Малу Кепуту з боку Сплаїв зправа від Сітного, там стара трельовка неходжена(тіко ведмеді та копитні), потім йдешь правіше і впираєшся у поляну, ну а по ній низом йде стежка від притулку що мало хто з нас користає(грибники мабуть тільки), вихід під М.Кепуту на границю...

Посты: 23

СообщениеВс июл 02, 2017 14:53 

хуч Сашко й зануда ще той, але тут він правий |#smile729|

СообщениеВс июл 02, 2017 14:59 

mayonez_9 писал(а):хуч Сашко й зануда ще той, але тут він правий |#smile729|

Изображение

СообщениеВс июл 02, 2017 15:00 

[quote="сашко"][/quote]
саме так

СообщениеВс июл 02, 2017 15:03 

наразі цей зануда так збився курсу, що мусит колотись у 3D : диклоберл, дексалгін, дексометазон...жесткач ще той, але інший лік за два тижні не дав жодного резалту, на ліву ногу нігоден був стати...тільки почав діяти супер-лік, почуть ходжу...та й бензопила у ремонті у Харкові(на гарантії тіпа)...та й такє...
Изображение

СообщениеВс июл 02, 2017 15:10 

швидкого та впевненого одужання, Сашко!
та й простить мене вельмешановний модер за флуд |#smile726|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.