Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 7

СообщениеПт июн 30, 2017 22:56 

Anatoliy_Kirilov писал(а):
сашко писал(а):дуже цікаво про "зовсім не важко" ..

Як для мене то один раз в рік можна потерпіти біль і спрагу, навантаження і моральний стрес... це загартовує дуже кльово! ;)

Для меня Карпаты- это не соревнования кто дальше и выше забежит, поэтому боль и жажду терпеть в планах не стоит. Понятно что это не курорт, но если маршрут по силам, то все намного лучше, чем у вас прозвучало.

Посты: 102

СообщениеПт июн 30, 2017 23:53 

Хлопці і дівчата! "Шалені враження" се є чисто суб"єктивне поняття. Одні люди, запланувавши "супер-похід" з непідйомними "броцаками" через жерепи будуть потім описувати свої походеньки так, що і мені, навіть, захочеться. А, можливо, хтось інший "легонько" пройдеться околицями Яремчі, і "шальоних вражень" залишиться не менше, ніж від Мармаросів чи Чорногори. Я,звичайно, розумію, що рішення погуляти Карпатами, скажімо у мене, може реалізуватися чисто спонтанно (в дощі не ходжу). Але, якби я жив не тут, а десь в Дніпрі, Кийові чи Харкові, то планував би похід, винаймаймаючи "хату" десь в Яремчі, Бистреці, Верховині, Осмолоді....еtc... У нас, місцевих, є можливість "вибирати погоду", а для всіх інших існує "поняття лотереї" і від цього нікуди не дінешся. Не хочу нікого агітувати, але, повірте, - "Говерла чи п.Іван "Мармароський" не є "найшаленішими місцями в Карпатах". Я, як, "абориген" то знаю....
Изображение

Изображение

Посты: 102

СообщениеСб июл 01, 2017 00:32 

пару фото в догонку з "шальоних місць", до яких можна дістатися без жодного "напрягу"
Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 930

СообщениеСб июл 01, 2017 06:09 

Anatoliy_Kirilov писал(а):... "не має поганої погоди - є погана снаряга" (с)

Перефразую висловлення по іншому:
"Не має поганої погоди-є відсутність бажання(або просто ліньки),сили волі й характера."Можна ще добавити"відсутність здоров*я",але як на мене-то є відмазка.Все решта,включаючи СНАРЯГУ-це приємні і корисні девайси. |#smile805|
Последний раз редактировалось Shelax71 Сб июл 01, 2017 06:34, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеСб июл 01, 2017 06:31 

Anatoliy_Kirilov писал(а):2) пройти Грофу, спуститись до руїн тур.притулку і там зробимо зупинку, а далі по ситуації ...

Порадив би два варіанта для ночівлі (після зупинки на перекур,при умові,що не пійдете на пол.Солотвинка):
1.Йти на хату під в.Молода(місце суперове,особливо,якщо змокните-є де просушитися).
2.Йти на стоянку перед виходом з лісу на основний підйом на в.Молода.Там вода(джерело),купа місць для палаток,дрова.
Ні в якому разі не ночуйте біля руїн тур.притулку.
Вважайте на мошку(комарі,гнус та ін.),яка в тому районі лютує"нє па детскі".

Твердої ходи й комфортної погоди |#smile748|

Посты: 3287

СообщениеСб июл 01, 2017 19:07 

судова зала, позивач, відповідач, свідки, адвокати, суддя...
суддя : слово надається адвокату Анатолія Кірілова ...
адвокат : маю запитання до позивача сашка...шановний сашко, яка мета вашого "наїзду" на мого підзахистного ?
сашко : хотів довести до відома МОЖЛИВИХ УЧАСНИКІВ майбутнього походу з Анатолієм, якого я звичайно що ПОВАЖАЮ, про те, що формула "буде зовсім не важко" - хибна, помилкова, і що по цій маршрутній лінії переважає формула " дуже важко", яка іноді буде мінятись або на "нормально" або на " кепєц, зараз здохну"; сам маршрут ГАРНИЙ, ЦІКАВИЙ, РІЗНОМАНІТНИЙ, це як раз ті края, які я полюбляю і взимку і літом, так що бажаю гарної подорожі шановному відповідачу і наснаги його напарникам...вибачаюсь за всю цю "розборку" перед Анатолієм та всіма учасниками...

Изображение

СообщениеСб июл 01, 2017 19:14 

То Ти,Сашко,оті дерева повалив й ускладнив Толяну похід? |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile774|

СообщениеВс июл 02, 2017 14:48 

та нєєєєє....то підхід хребтиком на Малу Кепуту з боку Сплаїв зправа від Сітного, там стара трельовка неходжена(тіко ведмеді та копитні), потім йдешь правіше і впираєшся у поляну, ну а по ній низом йде стежка від притулку що мало хто з нас користає(грибники мабуть тільки), вихід під М.Кепуту на границю...

Посты: 23

СообщениеВс июл 02, 2017 14:53 

хуч Сашко й зануда ще той, але тут він правий |#smile729|

СообщениеВс июл 02, 2017 14:59 

mayonez_9 писал(а):хуч Сашко й зануда ще той, але тут він правий |#smile729|

Изображение

СообщениеВс июл 02, 2017 15:00 

[quote="сашко"][/quote]
саме так

СообщениеВс июл 02, 2017 15:03 

наразі цей зануда так збився курсу, що мусит колотись у 3D : диклоберл, дексалгін, дексометазон...жесткач ще той, але інший лік за два тижні не дав жодного резалту, на ліву ногу нігоден був стати...тільки почав діяти супер-лік, почуть ходжу...та й бензопила у ремонті у Харкові(на гарантії тіпа)...та й такє...
Изображение

СообщениеВс июл 02, 2017 15:10 

швидкого та впевненого одужання, Сашко!
та й простить мене вельмешановний модер за флуд |#smile726|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.