Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1 ... 4, 5, 6, 7, 8, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 965

СообщениеСр май 17, 2017 08:42 

Андрюха стр писал(а):descri написав:
То напишіть тут для майбутніх поколінь, яких знаєте нормальних організаторів. Ігор Меліка, наприклад.
А то потренділи - і кому легше?
Найкращий гід - Ральф! |#smile748| Ну, і Олекса (Shelax) також! Яку смачну "полєнту" з тунцьом готує!!! |#smile615|

Андре,Ральф |#smile556| -поза конкуренціі.Він-гуру всіх провідників.А я-так,до вітру вийшов,подихати гірським повітрям... |#smile805| Ну а поленту готувати Ти вже й сам вмієш.Головний інгридієнт не пармезан,не тунець,не сіль і не окріп.Головне при приготуванні.....робити це з любовью,душевно.І не важливо для кого? Для комерц.групи чи для друзів.Головне-позитивно вірити в те,що робиш....а не крутити дулі |#smile612| по за очі |#smile710|
Последний раз редактировалось Shelax71 Ср май 17, 2017 11:12, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 1720

СообщениеСр май 17, 2017 09:01 

Shelax71 писал(а):...Головне при приготуванні.....робити це з любовью,душевно.І не важливо для кого? Для комерц.групи чи для друзів.Головне-позитивно вірити в те,що робиш....а не крутити дулі |#smile612| по за очі |#smile710|

+100500 |#smile603| якщо моя жінка починає нервувати на кухні, я їй бувало кажу, що далі можеш не готувати, я його їсти не буду, бо воно не піде на користь...

Посты: 830

СообщениеСр май 17, 2017 10:30 

В 2011 году спустились с Черногоры и наткнулись на девушку, которая нам рассказала, что только что закончила поход по той же Черногоре в составе интересной группы: 52 человека. Как мы узнали из общения с ней, а затем и из интернета, это была коммерческая группа, на 52 участника был всего один руководитель, и до конца похода дошло только 30 человек. А остальные 22 человека сошли с маршрута на разных его этапах.

Посты: 1059

СообщениеСр май 17, 2017 10:56 

Маленькие дети!
Ни за что на свете
Не ходите в Африку,
В Африку гулять!
В Африке акулы,
В Африке гориллы,
В Африке большие
Злые крокодилы
Будут вас кусать,
Бить и обижать... |#smile784|

Посты: 1058

СообщениеСр май 17, 2017 12:06 

Андрей Лунячек писал(а):В 2011 году спустились с Черногоры и наткнулись на девушку, которая нам рассказала, что только что закончила поход по той же Черногоре в составе интересной группы: 52 человека. Как мы узнали из общения с ней, а затем и из интернета, это была коммерческая группа, на 52 участника был всего один руководитель, и до конца похода дошло только 30 человек. А остальные 22 человека сошли с маршрута на разных его этапах.

така безвідповідальність запросто може закінчитись фатально навіть влітку

Посты: 2899

СообщениеСр май 17, 2017 12:16 

+1 Ральфу.

Посты: 1413

СообщениеЧт май 18, 2017 09:39 

Жуткая тема. Надо Шабанова назначить модератором темы

Посты: 4

СообщениеЧт май 18, 2017 15:33 

сашко писал(а):а група від КАВА, яка пішла траверсним райтштоком(правим від Солотвинки), доречі, пройшла раптом 1,5-2 км ним (чому ? БО НЕ МАЛИ НАВІТЬ УЯВЛЕННЯ ДЕ ВІН ПОЧИНАЄТЬСЯ, тому йшли швидше за все НЕ СТЕЖКОЮ а ПО ЧОРНОМУ), перелякавшись що схили не стежкові, складні, "живі", райтштока НЕ ВИДНО та й взагалі якось геть незрозуміло що та куди, вони ломанулись вниз до Піскавського л-ва, бо саме у районі Піскави ти сходиш саме НЕ ДО ДОРОГИ А ДО Молодої і треба її було форсувати(це, зважте, після форсмажорного сходу з 1400 на 800), а коли перейшли на той бік і потупцалися на дорозі збираючи групу, взуваючись та всєкє інше, ПЕРЕПЛУТАЛИ НАПРЯМОК бо пом*ятали що коли йти на Осмолоду то р.Молода перед тобою а ти йдеш ВЛІВО ДО ОСМОЛОДИ, а тут блуд дав у голову, і вони пішли дивлячись на перейдену ріку - вліво, тіпа "на Осмолоду", наспраді - у бік Піскави...схаменулися за 15-20 хв(мозок такой спрацював !), розверули фіру, ПЕРЕЙШЛИ МІСТ(вже зрозуміо що вони ДУРНО ПЕРЕХОДИЛИ РІКУ ???)і гайда до Менчульського л-ва(мабуть шо, все це я ВИГАДУЮ, бо НЕ ЗНАЮ НАСПРАВДІ ЯК БУЛО) де і заночували(там все зачинено бо ніхто не сторожує, сторожують тільки на Мшанському а вони туди не дійшли бо НЕ МОГЛИ ВЖЕ...ну ось така треш-хісторі і я наразі усвідомлюю що їм просто ПОВЕЗЛО ДІЙТИ ЖИВИМИ ВСІМ, бо шансів комусь дати дуба - було ну дуже багато...от би вони все це почитали що ми тут пишемо...вони ж НЕ ВІДАЮТЬ що творять як і інструктри так і учасники походу...це ми розуміємо яку небезбеку створили "кєровники"..нда...

Ну не знаю, хто такий "райшток", але шо йшли правіше г.Молода - то так. Стежки не було - так, ломилися як лосі кукурудзяним полем. Спускалися якимись чигирями, потім через вирубку лісу спустилися до протоптаної лісовозами дороги, котра в багатьох місцях була перегороджена стовбурами та колодами. Потім до річки Молода. Ночували, здається таки в Менчільському лісництві (повезло, що один з будинків був відчинений).

І так, я чітко на протязі всього нашого трешакового забігу з Гичі до лісництва усвідомлював глибину дупи, в яку вляпалися. І вже потім, постфактум в Одесі - озвучував одну і ту саму думку "щастя, що всі вийшли цілими і неушкодженими".

Посты: 3361

СообщениеПт май 19, 2017 09:07 

райтшток - траверсна стежка, зроблена вручну за допомогою кайла, рискаля(рискаль - штикова лопата), лома, молота та спеціального зубила для розколу каменів...такі робили наші діди та прадіди, при совдепії за метр райтштоку платили 1 рубль(карбованець), це на той час були сумачєчі гроші бо заробити у селі жиючи 5-10 рублів на день - це анріал для ссср , але пахота смертельно тяжка, брали на тиждень їжі - шмат сала, буханець хліба, кусень будзу та й всьо, спали під плащами(під смерекою) підкладаючи під голову їжу, жестяк...((( достатньо було одному з вас підвернути або поломати ногу і ВСЯ група попадала у ситуацію стояння (топтання) на місці, що призводить до замерзання, паніки та інш, отже могли загинути легко та безтурботно, тож дійсно - всім вам пофартило а особливо - "гуру-гіду"...)))...(( цього року як що нічого не завадить, я маю намір прорізати та гарно промітити обидва райтштоки Молодої, поки що вони прохідні лиш для досить "просунутих" туристів (от наприклад того року пройшов один з райтштоків - Діма Уманець, не зблукав)...))...

Посты: 1467

СообщениеПт май 19, 2017 10:21 

сашко писал(а):райтшток - траверсна стежка, зроблена вручну за допомогою кайла, рискаля(рискаль - штикова лопата), лома, молота та спеціального зубила для розколу каменів...такі робили наші діди та прадіди, при совдепії за метр райтштоку платили 1 рубль(карбованець), це на той час були сумачєчі гроші бо заробити у селі жиючи 5-10 рублів на день - це анріал для ссср , але пахота смертельно тяжка, брали на тиждень їжі - шмат сала, буханець хліба, кусень будзу та й всьо, спали під плащами(під смерекою) підкладаючи під голову їжу, жестяк...((( достатньо було одному з вас підвернути або поломати ногу і ВСЯ група попадала у ситуацію стояння (топтання) на місці, що призводить до замерзання, паніки та інш, отже могли загинути легко та безтурботно, тож дійсно - всім вам пофартило а особливо - "гуру-гіду"...)))...(( цього року як що нічого не завадить, я маю намір прорізати та гарно промітити обидва райтштоки Молодої, поки що вони прохідні лиш для досить "просунутих" туристів (от наприклад того року пройшов один з райтштоків - Діма Уманець, не зблукав)...))...

каторга - одним словом

СообщениеПт май 19, 2017 10:31 

violet_Cat писал(а):Ну не знаю, хто такий "райшток", але ....

-Мамо,я більше у школу не пійду....
-Чому,синку?
-Мені кажуть,що Я лох....
-Та який же Ти ЛОХ.синку...
-Мамо,кажуть що конкретний.... |#smile603|
Последний раз редактировалось Shelax71 Пт май 19, 2017 20:43, всего редактировалось 2 раз(а).

СообщениеПт май 19, 2017 10:38 

violet_Cat писал(а):... усвідомлював глибину дупи, в яку вляпалися

|#smile501| Ні дати,ні відняти.5 баллів.Коньяк з мене за ці слова(при зустрічи)....Але й потішив зрання.. |#smile603| Дякую. |#smile746|

Посты: 122

СообщениеПт май 19, 2017 20:34 

сашко писал(а):.....брали на тиждень їжі - шмат сала, буханець хліба, кусень будзу та й всьо, спали під плащами(під смерекою) підкладаючи під голову їжу, жестяк...(((...

Колись як був малим,з такою "розкладкою" йшли з чередою корів в ліс на три дні... |#smile603|
"Жестяк"-це сучасні,деякі "запаковані " туристи які,таке враження що йдуть райштоки копати на місяць з 100л "рюками")))

Посты: 36

СообщениеПт май 19, 2017 21:05 

Андрей Лунячек писал(а):В 2011 году спустились с Черногоры и наткнулись на девушку, которая нам рассказала, что только что закончила поход по той же Черногоре в составе интересной группы: 52 человека. Как мы узнали из общения с ней, а затем и из интернета, это была коммерческая группа, на 52 участника был всего один руководитель, и до конца похода дошло только 30 человек. А остальные 22 человека сошли с маршрута на разных его этапах.

напомнило тему Комбрига про отшельника "Земля-земля, ответьте приём!!!"
-
" Затем, наконец, все звуки затихают. Валь Гранде спит.И только изредка тишину его дремучих лесов разрывают истошные, душераздирающие выкрики на нашем родном, великом и могучем языке - "Тут воды во всей округе нет, вашу мать!, "Лёлик, Лёлик, маманя, всё пропало!", "Где я???", "Земля, Земля, ответьте, приём!", "Только не это, только не это!", "Ах вот ты какая, дьявольская дельта Меконга!", "Геликоптер-геликоптер, алё-алё, их бин хир, геликоптер, сука, битте коммен, битте коммен!!!"....

|#smile603|

Посты: 37

СообщениеПн июн 05, 2017 01:28 

Всім привіт! Можливо не зовсім доречно, але не можу поділитися цим з місцевою громадою |#smile735| |#smile746| хто має доступ у ФБ.
https://m.facebook.com/events/1025554530909474/?ti=as до чого то тільки не додумаються щоб клієнтів заманити!!! не знаю як кого, а мене трішки потішило |#smile603| , але як то воно буде насправді це вже питання)

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.