Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3426

СообщениеПн мар 13, 2017 23:08 

Перенесено з теми "Колиби" в Карпатах
Прохання дотримуватись правил форуму. Повідомлення "культурних сучасних туристів" з лайкою та не по темі будуть видалятись без попереджень.
eee

разом з Павлом Артемишиним провели "рейд" по хатам Осмолоди ( Плісце, Під Конем, Під Молодою)...
Плісце : відносно порядок у лівій хаті, у правій були якісь скурвлені Артем і Ятсан, після них - ж, пе, о та а...

Изображение

ми прибрали хату, сміття спалили, дрова нарубали і для себе і для для інших...
Під Конем : було чисто, прибрано, дрова...

Изображение

п*єц прогорів від постійного проживання Миколи, тепер ясно як божий день чому він звалив з цієї хати на Фашори(вже і звідти звалив, живе у Худяка) :

Изображение

Павло перебрав аптечку, провірив дати придатності ліків, зробив розкладку :

Изображение

Під Молодою :
коли підходили до хати і були вже за 100 м від неї, на зустріч вийшла група на чолі з Оленою Сергієнко (майстер спорту, альпініст-інструктор), п*ятеро, троє жінок+двоє чоловіків, на моє " дрова нам залдишили ?" , - відповідь після паузи "теплу хату вам залишили" :
це - дрова :

Изображение

а це - порядок :

Изображение

Изображение

ну і на столі відповідно...
а ось і записи,

Изображение
остання - моя...

Изображение

https://vk.com/id50016305 - пишіть ій листи з подякою...

прибрали, нарубали дрова, винесли скло вниз на Осмолоду, вичистили п*єц від золи та консерв-банок, сміття утілізували...

Посты: 3540

СообщениеВт мар 14, 2017 00:17 

Сашко, а не не припускаєш, що деколи люди не роблять записів у журналі?
І ти зря на них наїжджаєш? Це стосується і Плісця і Молоди.
ПиСи вроді останній запис (про який ти пишеш, що не зовсім так) від Андрюха стр. Є інформація і на ФБ і на цьому форумі. А група мастера спорту могла не записатись
Андрійку, то ти писав?
Якщо так, то Сашко, при всій повазі, але це безпричинний наїзд і вже не вперше
ПиПиСи з Миколою треба провести бесіду, найі несе і встановлює новий п"єц на Коня

Посты: 1108

СообщениеВт мар 14, 2017 07:48 

Нас було троє,в першій кімнаті. В другу не заходили. В суботу звідти пішло 12 чол, а прийшло 5. Ми в неділю пішли вниз, -в 14-ій год. вигрузив Ральфа в Худяка, а ті ще в залишалися. З тих 12-ти троє не пішли в суботу на Яйко, вони принесли трохи дровішек. Як ми йшли геть, то дрова залишалися, і дівчата кімнату підмели начисто. Консервну банку (в яку потім надворі курив-бички кидав) і мішок зі сміттям дотепер не викинув з Ниви багажника (забув). А склотару я не ношу, для цього є пластики. |#smile606|

СообщениеВт мар 14, 2017 19:24 

Андрюха стр писал(а):Блін, та будьте розумними! Нафіга цей срач? Пора постирати всю зайву фіґню. бо тема заховалася в глибокі бєбєня.Пишіть собі в приватах, як не можете втриматися. |#smile773|

Таково ліпше?
|#smile773| |#smile773| |#smile773| |#smile773|

Посты: 1231

СообщениеВт мар 14, 2017 19:40 

Я прошу прощения, но мне, например, было бы неприятно прийти в приют и читать в журнале про "блядь-курва-гiмнюкiв". Эта манера общения в стиле "все говно, а я д'Артаньян" на форуме и вне уже порядком напрягает окружающих (что сказывается на репутации и восприятии человека), о чём как бы уже намекалось. Но заканчивалось всё очередным говнометанием и "да потрите уже всё!" в конце. Доколе???!!!

СообщениеВт мар 14, 2017 19:43 

Шкода, що модератори не в силах та не в змозі відразу адекватно реагувати |#smile703|

Посты: 1231

СообщениеВт мар 14, 2017 19:45 

Андрюха стр писал(а):Шкода, що модератори не в силах та не в змозі відразу адекватно реагувати |#smile703|

Чисто не там, где убирают, а там, где НЕ ГАДЯТ.

СообщениеВт мар 14, 2017 20:09 

Alex_1987 писал(а):
Андрюха стр писал(а):Шкода, що модератори не в силах та не в змозі відразу адекватно реагувати |#smile703|

Чисто не там, где убирают, а там, где НЕ ГАДЯТ.

+100500.
А модератори не то щоби не всилах, а в долі |#smile603| . І трафік більший і читають срачі і форум потрохи оживає. Жарт.
Андрійку, модератори то не такі собі чуваки-задроти-ойтішнеги, які ніфіга не роблять, а лише сидять на Тревелі і труть срачі між Умкою і Сашком, а звичайні люди, в яких є роботи-сім"ї і заходять на форум по мірі можливості. Хоча, за певну суму грошей, готовий модерувати на постійній основі з жорстким робочим графіком (все по КЗПП, офіційно, з відпустками та лікарняними, соцпакетом)
Каюсі, деколи під настрій відразу не тру всяку чепуху, а з задоволенням продовжую срач, особливо, коли пишуть мені особисто і маю час та натхнення, але то такоє.
ПиСи Alex_1987, власне, того й підтримав, т.зв. "дискусію", бо чуть-чуть вкурвило те, на що Ви вказуєте. Якби просто це все потер, то на мене вилили б тони говен, типу предвзяте ставлення, "Карпатські Стежки" скривають дівєрсії в колибах, Вселеннаявапаснасті і тп.
ПиПиСи вроді д"Артаньяну форумному зауваження (якщо це так можна назвати) зробив ввічливо і толерантно, не переходячи межі загальноприйнятих людських правил та Правил Форуму, а у відповідь отримав..ну в общем, хто встиг прочитати, той в курсі

СообщениеВт мар 14, 2017 20:26 

Та всі в курсі. тілько не тре наніч зачинати другий виток тої спіралі. Нині -Дарини, завтра-ім.Богданів........ |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile715| А там- в гори!

СообщениеСр мар 15, 2017 09:37 

отже наразі вогень притух, можна спробувати підбити підсумки :
- у той день, на хаті Під Молодою були дві групи, кожна з них відіграла свою "роль" у тому, що залишилося у чистому залишку : відсутність чистого приміщення, скляна та пластікова тара у ПЕРШІЙ кімнаті, забита попілом та металевими банками на 1/3 пічка,відсутність дрів для тих хто прийде після них;
- хто винний більше ? хто менше ? ніхто з цих груп не заінтересований у проясненні цього питання, крайнього знайти можна(як це зробив я) але це не факт що так було(а це вже бічна думка Дмитра Уманця) ;
- не треба всім нам бздіти і відмовчуватись коли бачимо таку фігню НАВІТЬ як що йде річ про відомі персоналії;
- але як що ви вважаєте що бздіти та бути більш політичними такой треба, то можна забути про зміни та трансформацію свідомості туристів у напрямку набування КУЛЬТУРИ СУЧАСНОГО ТУРИСТА;

СообщениеСр мар 15, 2017 10:48 

Персонально для Сашка: написав тій мадамі листа в толерантній формі (без вживання лайки, образ і тп) в приват через Мордокнигу, відповіді наразі не отримав. Персоналії мені пох - зловлю, що робить шкоду в колибі - відгребе по повній. Але ніколи не буду на основі свого припущення, що це могли бути саме ці люди, хаяти на форумах і писати в журналах.
Дружня порада - акуратніше з висловами та образами, особливо публічними, не всі такі толерантні як я, Брошнівський і Бруклін.

Посты: 201

СообщениеЧт мар 16, 2017 03:05 

Хм...У хатках, що знаходяться у цих краях, ще не бувала. На активну фазу срачів також не потрапила. Але як цю ситуацію бачу я: я приходжу в хатку, ночую там, прибираю за собою і йду, лишивши запис. Після мене приходить хтось інший, робить у хатці безлад і йде, не залишивши ніяких записів. То що буде в такому разі, хтось увімкне свої таланти Ванги і вирішивши, що то зробила я, обпаскудить мене у журналі записів і на всю мережу? Я все розумію, нікому не хочеться приходити на ночівлю і тратити кілька годин на прибирання, але отак рубати з плеча і лише на основі записів ставити ярлики...Це явно щось не те. І до культури тут, як до Китаю. А можна взяти іншу ситуацію, хтось переночує в хатинці, лишить за собою ідеальну чистоту, але не відмітиться ні в яких записниках, тим паче, що є хатинки і без журналів. За ним прийдуть наступні, і нічого не зробивши, викладуть фото чистої хати десь у звітах. То що, почепите їм медальку за те, чого вони не робили? Коротше кажучи, нема приводу для "бомбьожки". Не пійманий - не злодій. Упіймали когось - змусили прибрати, а може і намняли вуха, якщо там хтось сильно язикатий. Але обзивати когось гімном на сторінках журналу - сумнівний героїзм, навіть якщо сама людина при цьому зразок туриста.

Посты: 647

СообщениеЧт мар 16, 2017 08:23 

Ночував в ніч з 23го по 24го лютого в лівій кімнаті на Плісці. Прийшов було чисто та біля пічки дрова, пішов, залишивши після себе те ж саме. До мене в хатці ночували хлопці зі Стежок. Запису в журналі не залишив, бо не було чим писати.
Залишивши безлад в хатці - шишки посипалися б на хлопців?

Посты: 2920

СообщениеЧт мар 16, 2017 08:32 

Віра, можливо ви не уважно переглянули тему. Сашко писав
"Під Молодою :
коли підходили до хати і були вже за 100 м
від неї, на зустріч вийшла група на чолі з
Оленою Сергієнко (майстер спорту, альпініст-
інструктор), п*ятеро, троє жінок+двоє
чоловіків, на моє " дрова нам залдишили ?" , -
відповідь після паузи "теплу хату вам
залишили" ..."
Стосовно записів з вами згоден.
Последний раз редактировалось Туранчокс Чт мар 16, 2017 08:39, всего редактировалось 2 раз(а).

СообщениеЧт мар 16, 2017 10:50 

отже навіть у випадку що я описував на Плісці (див.фото журналу де намальовані дві мавпи та ДВІ ПЛЯШКИ (винний напій, навіть не вино) які вони вдудлили та ЗВИЧАЙНО що залишили у кімнаті (це мова про Артема та Ятсан), тобто, у кімнаті де вони ночували були і ті дві порожні пляшки (скло, я домовився з рівенськими хлопцями що там на матраси на три дні лишались, вони пообіцяли знести вниз), і той клятий горошок що вже прокис...додаткових "подарунків" на цій кімнаті не було, отже крути не верти але СЛІДИ від цих Ятсан та Артема - залишилися+сміття що до них не пришиєш але у контексті горошку та пляшок - вписується непогано...АЛЕ ! ви всі, БОЯЧИСЬ наразитися на критику або навіть сварку, звичайно що можете МОВЧАТИ і НЕ ВИСВІТЛЮВАТИ таки випадки саме так як це роблю я(з перебором, нахрапом, часто-густо по дурацьки та не за адресою), а просто писати : у кімнаті був срач, дрів не було...тільки це ніяк не міняє свідомість туриста, бо свідомість змінюється тільки у зв*язку із стресом, переляком, конфліктом, емоцією, яскравий приклад - Майдан-2 і наслідки ( народження Гідності, Кільтури відношень і т.п.)...
обіжайтеся, не обіжайтеся, але я всю весну, літо та осінь буду блукати тут, під Осмолодою у р-ні всіх цих хатів, і буду кіпішувати постійно і методично, вібачєйте...

СообщениеСб мар 18, 2017 07:24 

Короче, зконтактувався я з Оленою Сергieнко. Я не буду багато писати та говорити, але схоже на те, що iнформацiя вiд Сашка не зовсiм вiрна .

СообщениеСб мар 18, 2017 19:57 

Ymka писал(а):Короче, зконтактувався я з Оленою Сергieнко. Я не буду багато писати та говорити, але схоже на те, що iнформацiя вiд Сашка не зовсiм вiрна .

не від "сашка" а від "сашка+Павла Артемишина", і тут гав як не крути, а тупікова ситуація : на гарячому зловоено - факт(я зараз не про групу Сергієнко, беру до уваги ОБИДВІ групи), факти сміття та інш. - нікуди не сховати бо є фото(неякісні але є), є двое "свідків" (одному з них ще можна не довіряти, бо він - козел, це всі знають, але Павло Артемишин ще ніяк не засвітився з поганого боку, отже...), ці двоє годину - прибирали, ще 2 - рубали/пиляли дрова, і це також нікуди не викинути з "роману", отже заява Дмитра про "не зовсім вірна", впирається у ДРУГУ ГРУПУ, тобто у групу Брошнівського, а це вже ШАХ у бік Андрюхи, йому тепер тримати відповідь перед Уманцем(тут так : або сашко з Павлом - брехуни, або Сергієнко з Брошнівським, або Уманець, патова ситуація (жартую та сміюся, бо себе та Павла зі списку виключаю за умовою 3-х годинної праці на хаті ПІСЛЯ више виявлених груп), тож очікую(бо вже цікаво ! : а може ми з Павлухою НЕ НА ЦІЙ хаті були ? може нас там НЕ БУЛО ?! - увау...містика гав...)...
тож очікую що відповість Дмитро, чи знову як завше - зітре ций допис ? нема допису - немає проблеми...

СообщениеСб мар 18, 2017 22:09 

гав, гав, а в гав? Якщо ще раз прозвучить прізвіще БРОШНІВСЬКИЙ в тоїх гав гав опусах- ти , гав! тобі гав, чи Що? Ти мені не друг! Від сьогодні- ти- гав! гав гав. Мені відповідати? Та я гав хотів на твою пред"яву! Я в житті в жодній хаті не нагадив. Приїдь до мене- я в АТВЄТЄ_ якщо не сциш- чувирло- дістав, гав!

СообщениеСб мар 18, 2017 22:12 

А перед рештою Громади- мучить мене сором за нелітературні вирази! |#smile735|

СообщениеСб мар 18, 2017 23:01 

Сашко, не потру, нехай всьо буде видно.
ПиСи з Павлом також общався.
ПиПиСи так як ти вже нераз помiчений в наданнi мягко кажучи не зовсiм вiрних даних та деяkiй гiперболiзацii та перекручуваннi фактiв, то я чомусь бiльше вipю не тобi, a Оленi. Copi.

СообщениеСб мар 18, 2017 23:23 

І я вже встиг поспілкуватися з Оленою, з Юрком з їхньої команди. Щось непонятка. Може- ще надати свідчення учасників моєї групи? гав???

Посты: 508

СообщениеВс мар 19, 2017 00:38 

Відповім точним текстом повідомлення Уманцю.
В хаті під Молодою дійсно стіл був залитий олією, на поличках брудно (залишки їжі, дрібне сміття). Не підметено, дрібні дрова розкидані навколо пічки та в кутку. Дров залишили маловато як на групу з 5 чоловік, на запитання Сашка чи лишили нам дрова відповіли, що залишили теплу хату. Сашко висловився занадто емоційно, мабуть тому що в групі було 3 жінок, а порядок залишили після себе як 5 мужиків.

Крім того, на фото ми вже прибрали грубші патики які в піч би не помістилися і порубали їх на вулиці. Сашко буває і іншим, ставтеся з розумінням до нього. Сашка бачив 2 раз в житті ( перший 1,5 роки тому на Чемірному 10 хв), думаю люди які водять групи і мать безпосереднє відношення до туристичної спільноти мали б більше уваги приділяти порядку в будиночках, коли з ними люди які вперше там.
Добрий Сашко.

Изображение

Посты: 1012

СообщениеВс мар 19, 2017 12:00 

pavloar писал(а):Добрий Сашко.

А є в когось фото "злобного поца"(це його слова)-Сашка? Так,для того,щоб лякати НЕКУЛЬТУРНИХ сучасних туристів. |#smile784|

СообщениеПт мар 24, 2017 09:54 

так сталося що змушений був завернути пару днів тому на Плісце, планом було минати і швиденько валити вгору, але погід дав шмейцу і я розвернувся від Паренок і пійшов назад на хату...на хаті (Плісце, нагадую) ЧИСТО(всередині), але :
- всі двері були відкриті навстіж, ВСІ ТРИ;
- на ганку як рубали дрова (невідомі "туристи" які залишили на столі порожню пл. від горілки а от запис у журналі - не залишили), так весь ганок був як земля у лісі;
- лівий п*єц був чистий, правий - забитий дровами які "не хотіли" горіти, звичайно, п*єц був забитий золою під верха;
злий сашко (який більше не буде згадувати фамілії ....ий), підмів ганок(заодно всі кімнати та коридор, бо ходив у носках, не брав капці бо не планував бути на хатах), сходив по дрова, нарубасив і посортував ( кабаки були залишені рівненськими хлопами, тільки треба сокиру мати аби їх користати) :

Изображение
(зверху на моїх дровах лежать нарубані папєрєднікамі ЖИВІ патики, це я їх виклав зверху аби сохли)...

Изображение

справа - це я на розтопку залишив, зліва - рівенські заготовки, а ще під стелажом є дві 3-метрові стволи сухої смереки, це також вони залишили аби пиляли та палили туристи...

Изображение
це запис Руслана та Сергія (Рівне)...

Изображение
це останній мій...

у зв*язку з тим, що не планував ночівлю на хаті, то не купував ЗАВІСУ, отже тема ЗАВІСИ - актуальна, також актуально вивісити(а перед цим розробити і роздрукувати під ламінування) плакат над кожною пічкою(на Плісце) з приблизно таким текстом :
"ПІЧКА МАЄ ВСЕРЕДЕНІ ЩЕ ДВІ ПОЛИЧКИ, "S" конфігуровані,
перед тим як використати п*єц, перевір чи є ТЯГА, як що явної тяги немає, п*єц ТРЕБА ЧИСТИТИ від ЗОЛИ, для цього необхідно зняти трубу, винести її на ганок та ВИБИТИ(прочистити), п*єц нахиляючи то у бік дверцят то у бік задньої стінки п*єца СТУКАТИ по стінках його, зола зсипеться вниз , її треба вибрати і буде вам щастя, після цього встановити трубу на місце, користуйтесь"

шануйтесь, вчіться постійно, ніколи не забувайте що ви НЕ ДОСКОНАЛІ, що те, як ви діяли РАНІШЕ - не є взірцем для європейського рівня туризму, пом*ятайте, що залишуючи після себе гори, стежки, ліс, хати у чистоті незвичній навіть вам - це і є ВЧИТИСЯ КУЛЬТУРІ туризму...о...рєчьовка...

Посты: 362

СообщениеСр мар 29, 2017 10:21 

Ого, як розписали!
Багато хочете - і прибрали, і почистили піч, і дров нарубали.
Щоб приступити до математичного аналізу треба спочатку вивчити арифметику , тобто навчити людей хоча би не смітити в лісі і з місця ночівлі забирати своє сміття і зносити його до населеного пункту.

СообщениеСр мар 29, 2017 19:51 

сьогодні сходив з Гринявського хребта від Баби Людової на Капілаш-Пробійну, як завжди прибрав маршрутну стежку до села, купу кульків зніс до сміттярки що коло першої хати (Ватаманюки)...не обтяжило...

СообщениеСр мар 29, 2017 19:56 

насирають суто місцеві але і вони вчаться бо я постійно прибираю саме там де вони полюбляють "посидіти" :

Изображение

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.