Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3536

СообщениеСб мар 18, 2017 07:24 

Короче, зконтактувався я з Оленою Сергieнко. Я не буду багато писати та говорити, але схоже на те, що iнформацiя вiд Сашка не зовсiм вiрна .

Посты: 3409

СообщениеСб мар 18, 2017 19:57 

Ymka писал(а):Короче, зконтактувався я з Оленою Сергieнко. Я не буду багато писати та говорити, але схоже на те, що iнформацiя вiд Сашка не зовсiм вiрна .

не від "сашка" а від "сашка+Павла Артемишина", і тут гав як не крути, а тупікова ситуація : на гарячому зловоено - факт(я зараз не про групу Сергієнко, беру до уваги ОБИДВІ групи), факти сміття та інш. - нікуди не сховати бо є фото(неякісні але є), є двое "свідків" (одному з них ще можна не довіряти, бо він - козел, це всі знають, але Павло Артемишин ще ніяк не засвітився з поганого боку, отже...), ці двоє годину - прибирали, ще 2 - рубали/пиляли дрова, і це також нікуди не викинути з "роману", отже заява Дмитра про "не зовсім вірна", впирається у ДРУГУ ГРУПУ, тобто у групу Брошнівського, а це вже ШАХ у бік Андрюхи, йому тепер тримати відповідь перед Уманцем(тут так : або сашко з Павлом - брехуни, або Сергієнко з Брошнівським, або Уманець, патова ситуація (жартую та сміюся, бо себе та Павла зі списку виключаю за умовою 3-х годинної праці на хаті ПІСЛЯ више виявлених груп), тож очікую(бо вже цікаво ! : а може ми з Павлухою НЕ НА ЦІЙ хаті були ? може нас там НЕ БУЛО ?! - увау...містика гав...)...
тож очікую що відповість Дмитро, чи знову як завше - зітре ций допис ? нема допису - немає проблеми...

Посты: 1108

СообщениеСб мар 18, 2017 22:09 

гав, гав, а в гав? Якщо ще раз прозвучить прізвіще БРОШНІВСЬКИЙ в тоїх гав гав опусах- ти , гав! тобі гав, чи Що? Ти мені не друг! Від сьогодні- ти- гав! гав гав. Мені відповідати? Та я гав хотів на твою пред"яву! Я в житті в жодній хаті не нагадив. Приїдь до мене- я в АТВЄТЄ_ якщо не сциш- чувирло- дістав, гав!

СообщениеСб мар 18, 2017 22:12 

А перед рештою Громади- мучить мене сором за нелітературні вирази! |#smile735|

Посты: 3536

СообщениеСб мар 18, 2017 23:01 

Сашко, не потру, нехай всьо буде видно.
ПиСи з Павлом також общався.
ПиПиСи так як ти вже нераз помiчений в наданнi мягко кажучи не зовсiм вiрних даних та деяkiй гiперболiзацii та перекручуваннi фактiв, то я чомусь бiльше вipю не тобi, a Оленi. Copi.

СообщениеСб мар 18, 2017 23:23 

І я вже встиг поспілкуватися з Оленою, з Юрком з їхньої команди. Щось непонятка. Може- ще надати свідчення учасників моєї групи? гав???

Посты: 508

СообщениеВс мар 19, 2017 00:38 

Відповім точним текстом повідомлення Уманцю.
В хаті під Молодою дійсно стіл був залитий олією, на поличках брудно (залишки їжі, дрібне сміття). Не підметено, дрібні дрова розкидані навколо пічки та в кутку. Дров залишили маловато як на групу з 5 чоловік, на запитання Сашка чи лишили нам дрова відповіли, що залишили теплу хату. Сашко висловився занадто емоційно, мабуть тому що в групі було 3 жінок, а порядок залишили після себе як 5 мужиків.

Крім того, на фото ми вже прибрали грубші патики які в піч би не помістилися і порубали їх на вулиці. Сашко буває і іншим, ставтеся з розумінням до нього. Сашка бачив 2 раз в житті ( перший 1,5 роки тому на Чемірному 10 хв), думаю люди які водять групи і мать безпосереднє відношення до туристичної спільноти мали б більше уваги приділяти порядку в будиночках, коли з ними люди які вперше там.
Добрий Сашко.

Изображение

Посты: 1004

СообщениеВс мар 19, 2017 12:00 

pavloar писал(а):Добрий Сашко.

А є в когось фото "злобного поца"(це його слова)-Сашка? Так,для того,щоб лякати НЕКУЛЬТУРНИХ сучасних туристів. |#smile784|

СообщениеПт мар 24, 2017 09:54 

так сталося що змушений був завернути пару днів тому на Плісце, планом було минати і швиденько валити вгору, але погід дав шмейцу і я розвернувся від Паренок і пійшов назад на хату...на хаті (Плісце, нагадую) ЧИСТО(всередині), але :
- всі двері були відкриті навстіж, ВСІ ТРИ;
- на ганку як рубали дрова (невідомі "туристи" які залишили на столі порожню пл. від горілки а от запис у журналі - не залишили), так весь ганок був як земля у лісі;
- лівий п*єц був чистий, правий - забитий дровами які "не хотіли" горіти, звичайно, п*єц був забитий золою під верха;
злий сашко (який більше не буде згадувати фамілії ....ий), підмів ганок(заодно всі кімнати та коридор, бо ходив у носках, не брав капці бо не планував бути на хатах), сходив по дрова, нарубасив і посортував ( кабаки були залишені рівненськими хлопами, тільки треба сокиру мати аби їх користати) :

Изображение
(зверху на моїх дровах лежать нарубані папєрєднікамі ЖИВІ патики, це я їх виклав зверху аби сохли)...

Изображение

справа - це я на розтопку залишив, зліва - рівенські заготовки, а ще під стелажом є дві 3-метрові стволи сухої смереки, це також вони залишили аби пиляли та палили туристи...

Изображение
це запис Руслана та Сергія (Рівне)...

Изображение
це останній мій...

у зв*язку з тим, що не планував ночівлю на хаті, то не купував ЗАВІСУ, отже тема ЗАВІСИ - актуальна, також актуально вивісити(а перед цим розробити і роздрукувати під ламінування) плакат над кожною пічкою(на Плісце) з приблизно таким текстом :
"ПІЧКА МАЄ ВСЕРЕДЕНІ ЩЕ ДВІ ПОЛИЧКИ, "S" конфігуровані,
перед тим як використати п*єц, перевір чи є ТЯГА, як що явної тяги немає, п*єц ТРЕБА ЧИСТИТИ від ЗОЛИ, для цього необхідно зняти трубу, винести її на ганок та ВИБИТИ(прочистити), п*єц нахиляючи то у бік дверцят то у бік задньої стінки п*єца СТУКАТИ по стінках його, зола зсипеться вниз , її треба вибрати і буде вам щастя, після цього встановити трубу на місце, користуйтесь"

шануйтесь, вчіться постійно, ніколи не забувайте що ви НЕ ДОСКОНАЛІ, що те, як ви діяли РАНІШЕ - не є взірцем для європейського рівня туризму, пом*ятайте, що залишуючи після себе гори, стежки, ліс, хати у чистоті незвичній навіть вам - це і є ВЧИТИСЯ КУЛЬТУРІ туризму...о...рєчьовка...

Посты: 362

СообщениеСр мар 29, 2017 10:21 

Ого, як розписали!
Багато хочете - і прибрали, і почистили піч, і дров нарубали.
Щоб приступити до математичного аналізу треба спочатку вивчити арифметику , тобто навчити людей хоча би не смітити в лісі і з місця ночівлі забирати своє сміття і зносити його до населеного пункту.

СообщениеСр мар 29, 2017 19:51 

сьогодні сходив з Гринявського хребта від Баби Людової на Капілаш-Пробійну, як завжди прибрав маршрутну стежку до села, купу кульків зніс до сміттярки що коло першої хати (Ватаманюки)...не обтяжило...

СообщениеСр мар 29, 2017 19:56 

насирають суто місцеві але і вони вчаться бо я постійно прибираю саме там де вони полюбляють "посидіти" :

Изображение

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.