Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, Жанна, Екатерина

Модератор темы: сашко

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 332

СообщениеПн фев 27, 2017 22:33 

Цікаво. Варто спробувати взимку...тим паче така проба не буде коштувати багато грошей :)

Посты: 3196

СообщениеВт фев 28, 2017 09:29 

всім хто хоче користати ЦІЛЬНИМ листом : ви мабуть не уважно прочитали хронологію досліджень :
- цільний лист має тільки ОДИН бік відкритим, у районі цього боку КОНДЕНСАТУ НЕМА, на пролтилежному - Є (!), і там одяг стає вогким
- цільний лист дуже полюбляє зім*ятись з невідомих мені причин, я декілька(3 або 4 рази) разів пробував різні листи (1/1 м, 1/1,4), результат був однаковий - вогкість
- подвійний, тобто розрізаний за розмірами 30/50/1,4(або 1,5)+50/70/1,4(1,5), має вентиляцію з ОБОХ СТОРІН, вона(вентиляція) ПАСИВНА(тому що є деяка щильність прилягання яка постійно міняється на більшу-меншу), вогкість поверхні зеркальної - МІНІМАЛЬНА, одяг - СУХИЙ, терморежим - "ДУЖЕ КОМФОРТНО", в любий момент, в любу секунду ви можете одним рухом руки СКЛАСТИ ВЕРХНЮ ШИРОКУ полосу таким чином, щоб була ВУЖЧОЮ і температура стала НИЖЧОЮ як що жарко, холодно - гарантовано не буде, закони фізики та термодинаміки ніхто не відміняв...
отже знову : цільний лист, особливо як що він ДОВГИЙ, довший ніж 1,5 м(а я пробував 2 м - конденсує від мого дихання) - конденсує вологу і одяг буде вогким, як що при цьому мороз буде під 20 гр, автоматично відбудеться ЗВОРОТНІЙ ЕФЕКТ - замерзання через ШВИДКУ тепловіддачу ВОГКИМ ОДЯГОМ...
боже, який я розумний - жах...

СообщениеВт фев 28, 2017 10:13 

і пару крапель по цій темі "оф-топ" :
хто їздить взимку з Калуша у Осмолоду, або з Франіка на Кваси-Рахів(6.30 АС1), або ще якимось ранковим бусом У МОРОЗИ, взимку, той ЗНАЄ що ноги мерзнуть полюбасику, що би та як би ти не одів - мерзнуть, у більшості, особисто в мене - мерзнуть повсякчас, отже з такой цього ж будівельного утеплювача можна зробити "калоші", робляться за п*ять хв. з обрізків утеплювача та скотча, результат - Т у мештах підвищується на декілька градусів і цього достатньо аби не мерзнув:

Изображение

Изображение

Изображение

перевірено+ ці "калоші" складаються у тонку(2 см) складку і валяються весь похід між рюком та рейнкавером, сідаю у автобус, одягаю(місцеві в шоці, питають, розповідаю, охають але ніхто з них цього не буде робити, чому ? - БО Є ТАКА ШТУКЕНЦІЯ ЯК СОРОМ, дурний, тупий сором, бо репутація важливіша...особисто для мене , репутація - вторинна, а от не мерзнути - первинне...), отже одягаю і за 5-10 хв(так, повільно, не відразу) холод щезає хоч і не на 100%...гадаю як що ви поексперементуєте з цією інформацією, зробите свої особисті утеплювачи на мешти, - біди не буде, тіко щастя...

Посты: 911

СообщениеВт фев 28, 2017 10:23 

сашко писал(а):боже, який я розумний - жах...

Та ну,Олеусандре,Ви на себе наговорюєте.. |#smile603|
Усьому решту вищенаведеному-вірю на всі 100% |#smile805|

Посты: 1363

СообщениеВт фев 28, 2017 11:48 

Сашко, это они специально так, чтобы пончик не покупать, а так думаю, зимой попробовать желающие будут.

СообщениеВт фев 28, 2017 11:56 

Евгений 2012 писал(а):Сашко, это они специально так, чтобы пончик не покупать, а так думаю, зимой попробовать желающие будут.

та треба бути кончєним ідіотом щоб не спробувати те, що ВЖе спробував інший і дав такі відгуки, так що пончиків мені звичайно xyz хто дасть, але користати та згадувати - такой будуть...доречі, я не дарма написав у назві теми "любий сезон", тому що спальники міняються на легші, а Карпати як були іноді прикро-холодними вночі, так і будуть, і в любий сезон можна брати утеплювач, наприклад я пригадую самі страшні ситуації гіпотермічності у моїх походах, коли птання виживання були у межах десятків секунд(щоб хочаб щось розпалити та не здохнути від гіпотермії), всі ці ситуації були осінню або навесні, жодної взимку...

Посты: 2630

СообщениеВт фев 28, 2017 22:51 

В связи с чисткой темы - уточнила. Это для Руни (который скорее всего Руслан - могу ошибаться).

1) Изолон (Isolon) - производство РФ, г. Ижевск. Название в Украине - вероятно, нарицательное (как "ксерокс").
2) Аналоги (и с фольгой тоже) производятся на других заводах (в других странах). Например, в Венгрии (Polifoam). В Украине они тоже продаются. Например: http://proekt24.com/g13677373-polifom-polifoam-folgirovannyj

Не знаю, насколько эти материалы отличаются, но выглядят они примерно одинаково, описание похожее, цены близкие. Так что кто хочет - имеет широкий выбор (во всех отношениях). Что касается выбранной Вами формы общения - Вам уже ответили в другой теме (пусть немного повисит). Считаете нужным продолжить "дискуссию" - продолжайте в ЛС.

Посты: 140

СообщениеВт фев 28, 2017 23:39 

Крутий винахід! Я восени на Мармаросах брала таку блискучу штуку і клала під низ у спальник, бо найбільше холодно від землі, від підлоги палатки, відчуття, наче поперек примерзає до каремата. Реально було тепліше. Але наверх себе чомусь не додумалась класти)
Це хороший винахід, по-перше, для таких мерзляків, як я) а по-друге, для тих, кому жалко/дорого/щось іще тратити бозна-скільки тисяч на теплий пуховий спальник))) Я он глянула, скільки коштують пухові спальники, адекватні за вагою. Хай Бог милує) Навіть чисто теоретично, якщо я таку суму назбираю, я краще на ті гроші ще десь піду і спатиму, обмотана утеплювачем) Коротше, я пробуватиму) Гостинця за винахід, як десь здибаємось - організую)))

Посты: 3424

СообщениеСр мар 01, 2017 01:54 

сашко писал(а):
Евгений 2012 писал(а):Сашко, это они специально так, чтобы пончик не покупать, а так думаю, зимой попробовать желающие будут.

та треба бути кончєним ідіотом щоб не спробувати те, що ВЖе спробував інший і дав такі відгуки, так що пончиків мені звичайно xyz хто дасть, але користати та згадувати - такой будуть...доречі, я не дарма написав у назві теми "любий сезон", тому що спальники міняються на легші, а Карпати як були іноді прикро-холодними вночі, так і будуть, і в любий сезон можна брати утеплювач, наприклад я пригадую самі страшні ситуації гіпотермічності у моїх походах, коли птання виживання були у межах десятків секунд(щоб хочаб щось розпалити та не здохнути від гіпотермії), всі ці ситуації були осінню або навесні, жодної взимку...

Сашко, ну блін якщо хочеш пончиків, то вперед - патент на винахід, 7 кругів пекла з сертифікацією...зато гешефт буде огого, якщо продажника хорошого знайдеш і піарщика.
Щодо питань виживання у кілька десятків секунд - ти що, часто у лавині буваєш?
писи ну і щодо кончєних ідіотів, які не пробують - а якщо є люди, які не сильно мерзнуть, або мають добру спальну систему, вони також підпадають під цю категорію?

СообщениеСр мар 01, 2017 11:32 

для Діми Уманця : не існує універсальності у КОМФОРТНОСТІ спальників, всі вони мають певний діапазон(чи не так ?) тобто, як що я йду у похід і ЗНАЮ НАПЕРЕД, що одна(наприклад) ночівля буде у будиночку, у якому я буду палити п*єц і температура не буде на ранок нижчою ніж +3+5, а також(наприклад) ЗНАЮ НАПЕРЕД, що буде одна(дві?три?- не суттєво) ночівлі у наметі, де на ранок як що погодка не ахті(вітер, мороз а ти на хребті/вершині) температура буде міносовою, іноді до мінус 10-15, отже різниця - СУТТЄВА ! +5 та мінус 15 - це суттєво як на мене, і нехай мене зараз четвертують, але ніхто не запропонує мені спальник де Нормал Т буде від +5 до мінус 15, такого не існує, отже ти або береш(як Діма пропонує) теплезний спальник (Нормал мінус 7мінус15)+ тягнеш якусь фліс вкладку 400-700 гр яку ДУЖЕ незручно потім вночу вкладати всередину основного спальника а потім у нього влазити...отже, Діма пропонує нести 2,5кг спальника+0,4-0,7кг фліску або 0,4 кг бівуак(ще і таке носять дехто - абсурд, він КОНДЕНСУЄ по повній програмі)...а що пропоную я ? а я пропоную те чим користаю сам : спальник до мінус 9 вагою 1,8 кг+0,18 кг утеплювач=2,08 кг замість 3-х і більше... рахуємо ? робимо висновки...((( а ще коли у хаті ночувати, то звечора натоплено і жара, а ти лягаєш, а Т=+20+25, а в тебе спальник потужний, отже ти не лізеш у нього а накриваєшся, і все одно жарко, потієш, варишся, роздягаєшся, а потім вночі : одягаєшся поступово пару разів як лох останній, потім вкладаєшся у спальник, поки це зробив - знову розігрівся і знову жара, вам хіба це вперше чути ?! ...а я лежу у комфорті, мало чим парюсь у голові і у тілі, кому це не цікаво - мені байдуже, кому цікаво - той спробує і буде користати,от і все...

Посты: 3424

СообщениеСр мар 01, 2017 14:46 

Діма нічого не пропонує носити, а просто пише свою думку.
Я особисто ношу пуховий спальник вагою 900 грам і бівік вагою грам 200 (тепер вже не ношу і його, бо забув на Плісці). Якщо змерзаю, накидую зверху пуховку або сплю в флісі (зазвичай сплю в білизні або в термусі). Якщо сплю в колибі - спальник просто накидую наверх, якраз комфортно, коли печка гасне і робиться холодно - не проблема залізти всередину спальника і закупоритись. Якщо змерзну так, що капєц - поруч пуховка і фліска (фліс на себе, пуховку накинути зверху спальника) На самий крайняк ще є куртка, яку також можна накинути, але я ще так не мерз. ПиСи пуховка зимою у мене завжди, це незаміннй елемент бівачної снаряги.
ПиСи в мене особисто конденсату на бівіку завжди було мінімум.
ПиПиСи Сашкову тєму спробую на цих вихідних, якщо іншалла поїду в Гори, приїду - відпишусь.

Посты: 2301

СообщениеЧт мар 02, 2017 13:58 

Жанна писал(а):Аналоги (и с фольгой тоже) производятся на других заводах (в других странах). Например, в Венгрии (Polifoam). В Украине они тоже продаются. Например: http://proekt24.com/g13677373-polifom-polifoam-folgirovannyj
Не знаю, насколько эти материалы отличаются, но выглядят они примерно одинаково, описание похожее, цены близкие. Так что кто хочет - имеет широкий выбор (во всех отношениях).

Наверное, стоит немного дополнить, т.к. у данных производителей идентичны далеко не все позиции.

Под торговой маркой Isolon производятся:
- Isolon 100 (пенополиэтилен газовспененный несшитый)
- Isolon 300 (пенополиэтилен химически сшитый)
- Isolon 500 (пенополиэтилен физически сшитый)

Под торговой маркой Polifoam производится пенополиэтилен химически сшитый, т.е. аналог Изолона 300.

И Isolon, и Polifoam могут выпускаться как с фольгированием, так и без него, разной толщины.

Изолон, о котором идет речь в данной теме - это Isolon 100 (пенополиэтилен газовспененный несшитый). C полифомом (аналогом Изолона 300) у него разный внешний вид, разные свойства, и разная цена.

Так выглядит увеличенный срез. Isolon 100 – белый и пушистый рыхлый, имеет слегка неровную поверхность; Polifoam – темно-серый, ровный, более плотный и упругий. Т.к. в Украине он широко представлен в строительных магазинах, из него часто делают самодельные карематы или гимнастические коврики, которые обходятся дешевле аналогичных покупных. Isolon 300 похож на Polifoam. У Изолона 500 поры вообще трудноразличимы.

Изображение

Дешевле всего стоит Isolon 100 (пенополиэтилен газовспененный несшитый). Isolon 300 (пенополиэтилен химически сшитый) при толщине в 5 мм стоит раз в 5 дороже. Polifoam (пенополиэтилен химически сшитый) и Isolon 500 (пенополиэтилен физически сшитый) - еще немного дороже.

Что касается свойств (прочность на разрыв, устойчивость к регулярному сжатию, стойкость к ультрафиолету), то химически сшитый пенополиэтилен (Polifoam, Isolon 300) в несколько раз превосходит аналогичные характеристики газовспененного пенополиэтилена (Isolon 100). Как теплоизолятор химически сшитый пенополиэтилен тоже процентов на 20-30 лучше.

В целом фольгированный утеплитель подобного плана часто применяется для утепления гамака (снизу) в осенний период. Для этих целей обычно берется Isolon 300 или 500, т.к. Isolon 100 гораздо быстрее сминается. На "Скитальце" где-то с год назад кто-то развивал похожую тему - зимняя ночевка в тонком убитом спальнике с использованием изолона. Правда, там сердцем всей системы была 3-литровая грелка, призванная еще больше расширить температурный диапазон.

СообщениеВс мар 05, 2017 11:46 

вельми вибачаюсь перед Дімоном Уманцем, дійсно, не всі такі мерзляки як я але більшість, друге: наразі цієї весни ви вже не зможете якісно перевірити запропоновану мною модель утеплювача (ізолон) за відсутністю морозів (Т нижче 10 мінус), але прецидент є, тема у розвитку, кожен тепер зможе погратись та пошукати свої моделі здатні утеплити вас взимку у курних хатах та наметах під час тяжких ночівель(не кожен турист може собі дозволити пуховий легкий спальник з Т нормал до мінус 10-15, гадаю що не треба орієнтуватись на супер девайси та гіга спальники/одяг за мега ує, хоча це вже ваш смак)...третє:особисто я буду і далі проектувати нові модельки і дочекаюсь(можливо) слідуючої зими на перевірку, четверте : моя пропозиція використання ізолону як утеплювача - НІКОМУ З ВАС не зашкодила(хіба що взірвала мозок псевдо патріотам) а це є гут...от влесне і все...тему можна завершувати, вона своє - відпрацювала...((( зараз йде дослідження девайсу(звичайно саморобного) який забезпечує швидкий підігрів/кипятіння води на газовому пальнику, ЗНАЮ-ЗНАЮ ! вже є все розроблено, кастрюльки/чашки/чайники з РАДІАТОРАМИ, але любі друзі, ці руки...упс...я ж не Юцєнко...але друзі, ці сучасні девайси настільки дорогі...я у шоці ....а мої "розробки" коштують копійки, працюють не гірше ніж супер-дорогі ...до прикладу : більшість з вас використовую стандартну металеву літрову кружку, вартістю на місцевих ринках - 25 гривень у середньому+девайс - ГРИВНЯ, може й менше...і водичка нагрівається на 30 % швидше БЕЗ ВІТРУ (це на вулиці, не у наметі і не у хаті) а під час вітру на 100% і більше, в цьому поході я перевіряв один прототип, використання - до дурі легке і просте, носіння у рюкзаку - так само, елементарно просте, вага менше 100 гр...робиться такий девайс за пів години як що є викройка(а вона буде десь тут на форумі скину коли проведу ВСІ досліди та змінеться конструкція...поки що не викладаю фото та відео, будуть ще зміни...)))...

СообщениеВс мар 05, 2017 11:57 

Шерлоку окреме ДЯКУЮ за дослідження по утеплювачу, приємно що Адміни прийняли участь у нашій бесіді...

Посты: 222

СообщениеВс мар 05, 2017 19:12 

Мислі вслух.
На картинках polifoam виглядає більш щільним, ніж ізолон. Тобто, підозрюю, по аналогії з карематами більш щільний матеріал важче стиснути, коли він під тілом, і тому в ньому збережеться більше повітря, значить більша теплоізоляція? Менш щільний матеріал з великими бульбашками легко стискається і лежати доведеться на кульочку по суті.

А вітчизняне виробництво - ще один бонус.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.