Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1406

СообщениеПн мар 06, 2017 07:22 

sergon писал(а):Получается теперь можно спальник (комф.+15) до зимы юзать?

спальники для слабаків ...

Посты: 147

СообщениеПн мар 06, 2017 08:38 

mikha1928 писал(а):
sergon писал(а):Получается теперь можно спальник (комф.+15) до зимы юзать?

спальники для слабаків ...

Посты: 3062

СообщениеПн мар 06, 2017 08:51 

окей, читають, роблять висновки - окей, але є одне але :
- фішка цього утеплювача(ізолон, 5мм) не в тому що 5 або 10 мм, а в тому що є слой фольги яка інфрачервоні промені відбиває і це автоматично призводить до нагріву як самої поверхні та в цілому ізолону, так і повітря між ізолоном та людиною, і це відбувається ВІДРАЗУ як тільки ти користаєш його, особливо швидко це відбувається як що це не лист а кокон(дивитись від початку теми, там фото), тому що повітря циркулює повільно і Т підвищується швидко і надовго, НЕЗАЛЕЖНО від товщини ізолону або щільності піно-частини, так що я не полишаю уваги у напрямку якоїсь моделі КОМБІНОВАНОЇ : "кокон-лист"...
- з приводу літнього спальника у холодну але не морозну погоду, ну не знаю - ТЕСТУЙТЕ ! я пробував на початку зими таке - замерз під ранок як цуцик бо кокон був без вент-вікон і дав конденсат, та ще й був зверху спальника, спальник намок і дав зворотній ефект, я ледве дотягнув до ранку у мінус 5-7(спальник був нормал +5+8) - грів воду у пляшках але й це мене не дуже спасало...пробуйте, досліджуйте але спочатку ПЕРЕЧИТАЙТЕ ПЕРШУ СТОРІНКУ ТЕМИ...

Посты: 799

СообщениеПн мар 06, 2017 10:23 

Значить, всі бажаючі протестують бренд "Matura's Sleep" у всіляких мішках, у будь-яких погодніх умовах |#smile606| |#smile737| Хто виживе, пишіть відгуки |#smile748|

СообщениеПт мар 24, 2017 10:15 

ремарка :
як би я не мав у цьому поході утеплювача, то мав би серйозну проблему з гіпотермією :
попав під роздачу на перемичці між верхньою вершиною Коретвини та Петрісом, як раз у той момент, коли і змучений був і взмок від напружень - "внєзапно" як у театральній постановці, за спиною влупашив грім, а вже за п*ять хв. налетіла буря-гроза, ховатись тут ніде, отже мусив бігом нестись на Петріс а з нього вліво, відхребтом що йде тур-маршрут на Довгу Поляну до перших смеречок доступних для схованки...взмок ще більше, втулився поміж смереки, сів на рюк, накрився наметом, ловлю шквали вітру і дощу як Алла Пугачьова - нєбо розвожу руками...за 10 хв тіло стало вистигати(бо все мокре !), і я згадав що сиджу на рулоні утеплівачів, отже взяв тонку полосу (30/50/150 см), обмотався єю під курткою, з другої, більшої, відірвав пару полос і вклав їх у рукава та штаньки, за 2-3 хв тіло прогрілося до рівня "Ташкєнт" і проблема ЗНИКЛА на 100%...гроза та дощ тривали 20-25 хв, після цього знов таки прийшлося йти під дощем далі(дрібний але рясний), а потім (за 30 хв) я зловив ДРУГУ грозу, вже на хребтику у лісовій частині...так само накрився наметом і вже навіть натяку на гіпотермію не було(ще 25 хв сидіння)...потім знов таки годину йшлося під дощем і знов таки було ТЕПЛО і комфортно...отже :
це було би смішно як би не було так серйозно, утеплювач знов таки спасає ситуйовину і робить це кардинально (хоча частково "постраждав" і одну полосу треба міняти на радість ворогам)...ніколи у зимових умовах, на висоті 1700 не ловив грозу з шикарним дощем та вітром...досвід - офігєнний (о-гав-гав-єнний), щось подібне мав Славік Чиняєв два роки тому на Аршиці, не дасть збрехати - це дуже не камільфо коли Т=+0+5, зверху - льється як з відра+вітер допомагає вас нищити ...тоді група Славіка достойно пройшла Аршицю(троє) а я по їх слідам йшов за пару днів після...

СообщениеПт мар 24, 2017 10:24 

Изображение

Изображение

різниця між фото - 1 хв, робив на ходу поки біг схилом відхребта до ялинок, а за ще 1 хв цей фронт вже вдарив по мені, як раз я встиг розпакувати рюк та витягти намет аби у нього замотатись...швидкість ходу у грози була близько 20 м/с...

Посты: 851

СообщениеПт мар 24, 2017 10:27 

Андрюха стр писал(а):Значить, всі бажаючі протестують бренд "Matura's Sleep" у всіляких мішках, у будь-яких погодніх умовах |#smile606| |#smile737| Хто виживе, пишіть відгуки |#smile748|

сашко писал(а):ремарка :
як би я не мав у цьому поході утеплювача, то мав би серйозну проблему з гіпотермією :
попав під роздачу на перемичці між верхньою вершиною Коретвини та Петрісом, як раз у той момент, коли і змучений був і взмок від напружень - "внєзапно" як у театральній постановці, за спиною влупашив грім, а вже за п*ять хв. налетіла буря-гроза, ховатись тут ніде, отже мусив бігом нестись на Петріс а з нього вліво, відхребтом що йде тур-маршрут на Довгу Поляну до перших смеречок доступних для схованки...взмок ще більше, втулився поміж смереки, сів на рюк, накрився наметом, ловлю шквали вітру і дощу як Алла Пугачьова - нєбо розвожу руками...за 10 хв тіло стало вистигати(бо все мокре !), і я згадав що сиджу на рулоні утеплівачів, отже взяв тонку полосу (30/50/150 см), обмотався єю під курткою, з другої, більшої, відірвав пару полос і вклав їх у рукава та штаньки, за 2-3 хв тіло прогрілося до рівня "Ташкєнт" і проблема ЗНИКЛА на 100%...гроза та дощ тривали 20-25 хв, після цього знов таки прийшлося йти під дощем далі(дрібний але рясний), а потім (за 30 хв) я зловив ДРУГУ грозу, вже на хребтику у лісовій частині...так само накрився наметом і вже навіть натяку на гіпотермію не було(ще 25 хв сидіння)...потім знов таки годину йшлося під дощем і знов таки було ТЕПЛО і комфортно...отже :
це було би смішно як би не було так серйозно, утеплювач знов таки спасає ситуйовину і робить це кардинально (хоча частково "постраждав" і одну полосу треба міняти на радість ворогам)...ніколи у зимових умовах, на висоті 1700 не ловив грозу з шикарним дощем та вітром...досвід - офігєнний (о-гав-гав-єнний), щось подібне мав Славік Чиняєв два роки тому на Аршиці, не дасть збрехати - це дуже не камільфо коли Т=+0+5, зверху - льється як з відра+вітер допомагає вас нищити ...тоді група Славіка достойно пройшла Аршицю(троє) а я по їх слідам йшов за пару днів після...

Перший,хто ВИЖИВ-був сам автор.Від нього й пост....
|#smile746| Сашко."И опыт-сын ошибок трудных...
И гений-пародоксов друг."
Так,навеяло от Пушкина А.С.

Посты: 799

СообщениеПт мар 24, 2017 10:37 

Shelax71 писал(а):И опыт-сын ошибок трудных... И гений-пародоксов друг."

Прошу пана, Ви в перервах між горбами літературу почитуєте? |#smile614| |#smile737|

Посты: 851

СообщениеПт мар 24, 2017 10:42 

Андрюха стр писал(а):
Shelax71 писал(а):И опыт-сын ошибок трудных... И гений-пародоксов друг."

Прошу пана, Ви в перервах між горбами літературу почитуєте? |#smile614| |#smile737|

Ні,пане.Яж писав,що навіяло....Зі популярної совітскої передачі |#smile757|

Посты: 57

СообщениеПт мар 24, 2017 13:23 

сашко писал(а):

різниця між фото - 1 хв, робив на ходу поки біг схилом відхребта до ялинок, а за ще 1 хв цей фронт вже вдарив по мені, як раз я встиг розпакувати рюк та витягти намет аби у нього замотатись...швидкість ходу у грози була близько 20 м/с...

Сашко, можливо це просто ти біг на зустріч хмарі зі швидкістю 20м/с |#smile722|

СообщениеПн май 15, 2017 13:40 

пару слів про новий "дівайс" від мого старшого сина...
пристрій допомогає швидко закіп*ятити воду або розтопити сніг У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД(у літній краще не приміняти, потім поясню):
- при застосуванні під час вітру КПД пальника збільшується на 30-40%
- при застосуванні у безвітряній ситуації КПД від 200 до 300 %
недолік : при плюсовій температурі більше ніж 10-15 гр С, нагрівається пластикова частина пальника і починає підгорати(плавитись) , це як що використовувати більше ніж 5-10 хв...
лист жесті 0,3-0,4 мм (не підкажу де можна купити, тільки оптова продаж із підприємств великою кількістю)
розміри : 420/120 мм
плюс довжина "язика" 10 мм, шириною 50 мм
паз на відстані 10 мм шириною 55 мм, товщина 1-1,2 мм,паз центрований, "язичок" також центрований відносно пазу
виріз під ручку кружки(стандартна літрова) по центру листа 20/35 мм
отже фото :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

пристрій легко переноситься у наплічнику у розгорнутому стані (між стінкою наплічника та наприклад спальним мішком), можна гнути як завгодно а потім вирівнювати за пару хвилин, вага - пару десятків грам(до 25-30гр), монтується за 10-20 секунд від моменту як взяли його у руки, тобто миттєво, так само і знімається;
НЕ ТОРКАТИСЬ ДО ПРИСТРОЮ ПІД ЧАС РОБОТИ ПАЛЬНИКА І ДО 5 ХВ ПІСЛЯ !!! ОБПЕЧЕТЕ ПАЛЬЦІ !
ручка кружки МАЙЖЕ НЕ НАГРІВАЄТЬСЯ, її можна торкатись у любий момент;
я топив сніг і закип*ячував 1 л води у мороз мінус 10-15 гр, під час вітру за 10-15 хв, без вітру до 10 хв, економія газу та часу - феноменальна, витрати на сам пристрій - копійки...

Посты: 56

СообщениеПн май 15, 2017 13:56 

а балон не нагрівається ?

СообщениеПн май 15, 2017 16:00 

TBoych писал(а):а балон не нагрівається ?

тільки як що Т= 15гр С та вище, і час використання при такій Т більший за 5-10 хвилин, взимку при низьких Т балон злегка гріється та й то як що немає вітру та плюсовка...я використовувув пристрій на протязі 3-4 місяців, близько 12-ти походів, відгук : СУПЕР ! то саме підтверджую і про утеплювач з ізолону...

Посты: 3377

СообщениеВт май 16, 2017 08:24 

сашко писал(а): КПД від 200 до 300 %
- perpetuum mobile?

СообщениеВт май 16, 2017 09:11 

можливо я невірно приміняю термін "КПД", але час нагріву 1 л води при однаковій подачі газу, на вітру з використанням пристрою зменшився на 30%, без вітру вода закіпала у різних випадках від у два до у три рази швидше(Т була близько нуля гр С)...у "бойових" умовах, при Т мінус 10-15 гр С , я топив сніг та закип*ячував 1л води за 15-20 хв у залежності від умов(біля намету, у будинку), це непоганий результат як на зиму і без води(сніг), і це при СЕРЕДНІЙ подачі газу, не максимальній...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.