Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1108

СообщениеВт дек 20, 2016 14:24 

Це не дає право похабити хатку фашитською ганчіркою.

Посты: 3539

СообщениеВт дек 20, 2016 15:26 

to сашко свастику знic - легше стало? На твiй примiтивний троллiнг не ведусь, без тебе можу розiбратись де палець, а де щось iнше.

в наступний раз мати i iншу подiбну фiгню тертиму без попередження.

СообщениеВт дек 20, 2016 15:52 

Хлопці, не сваріться! |#smile737| Набагато приємніше- почати з класного пива!!! |#smile715|

Посты: 1829

СообщениеВт дек 20, 2016 19:01 

Честно кажучі був здивований ссилкою, яку дав мій тезка. В нас в Україні виявляється є такий тусняк ціх чуваків, форум не набагато менше нашого. я до речі ні фіга не зрозумів їхньої мети, але та тема, що кожен клуб називається назвами якоїсь військової частини вермахту, всі мають німецькі звання накшталдт оберлейтенант і тд. Якась повна херня, честно кажучі. Секта якась. Тому честно кажучі Андрюха має рацію.

СообщениеВт дек 20, 2016 20:16 

Пропоную Андрію, як свідомому громадянину, написати заяву в СБУ про пропоганду нацизму. Це їхня безпосередня робота, нехай цим займаються. Я не розумію, чому такий кіпіш в інтернетах із-за одного недалекого чувака, який сфоткався зі шмайсером в вермахтовському однострою і з прапором зі свастикою. Ми самі ж сприяємо поширенню цього гімна, коментуючи, виставляючи і тп.
То, що чувак, що сфоткався з прапором зі свастикою і виклав це в мордокнигу, з головою слєгка не дружить то однозначно, ККУ каже отакево:
1. Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів на всій території України, крім випадків, передбачених частинами другою і третьою статті 4 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки", -
карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої.
але:

2. Заборона виготовлення символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму не поширюється на випадки виготовлення такої символіки для її подальшого використання з метою, зазначеною у частині третій цієї статті.

3. Заборона не поширюється на випадки використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму
.........................................................

9) під час викладення або реконструкції (зокрема історичної) історичних подій;

.........................................................
Коротше, посадити трудно, але при бажанні можна мозги трохи пограти (я про того, що викладав фотки з нацистським знаменом), партайгеноссе з Рейберту чисті як сльоза дитини - ходити в формі вермахту і копією шмайсера вроді не заборонено.
Щодо хлопаків, які були на Плісці - не думаю, що це реально якась організація ультраправого нахилу (я не сильний в сортах лайна, може термін слід вжити інший), відкрито таке не робиться (волочащийся парашют и буденовка не выдавли в Штирлице советского разведчика).
Почитав троха їхній сайт - вроді реконструктори, але ХЗ, в квітні 2014 група під проводом одного "реконструктора" з країни сусіда заварила на Сході кривавву баню.
Ладно, більше не писатиму, а то маю хвилинку і мене чото понесло в політичні дєбрі, що не прівєтствується на даному форумі.
ПиСи ще років так 8 назад мої друзі знайшли на Плісці пачку від цигарок зі свастикою. Наряд чи вона пролежала ціла і неушкоджена в під смерекою овер 60 років, так що роблю висновок,що ці реконструктори там бувають час від часу.
ПиПиСи свастику не прівєтствую, нацизм та комунізм засуджую.

Посты: 2635

СообщениеВт дек 20, 2016 20:22 

Где-то отсюда http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=20&t=42983&start=525#p773431
весь дальнейший фрагмент выделю. Все-таки не совсем профильное содержимое для этой темы...

Посты: 2635

СообщениеВт дек 20, 2016 21:34 

Выделила фрагмент из темы "Колиби" в Карпатах".

По поводу чьего-то-там фото с флагом (свастика). Вне зависимости от чьего-то, опять-таки, к этому отношения.
Для того, чтобы кого-то привлечь к ответственности по Закону, обычно нужно доказать пропаганду злочинного характеру (как-то так). А ее-то (пропаганди злочинного характеру) там, собственно, и нет. Дальше - по Закону, как написал Ymka. Максимум - "разъяснительная беседа", думаю что так.

Ай-я писал(а):я до речі ні фіга не зрозумів їхньої мети, але та тема, що кожен клуб називається назвами якоїсь військової частини вермахту, всі мають німецькі звання накшталдт оберлейтенант і тд. Якась повна херня, честно кажучі. Секта якась.

Женя, что касается "Рейберта" - то это форум реконструкторов (исторических событий), "копателей" (с металлоискателями по местам боев), коллекционеров и так далее. Это если очень и очень упрощенно. Поскольку производным направлением неизбежно будет например изучение истории II Мировой. В особенности в разрезе ВС Германии до 1945 г. Что касается самоназваний участников - то это элемент форумной субкультуры (для конкретной площадки). Вытекающий из тематики интересов, и с пропагандой не связанный. Есть, например, форумы, где люди делятся на хоббитов, гномов, эльфов и гоблинов. Естественно, отношение к таким самоназваниям у каждого уже свое. Особенно если эти самоназвания связаны с фашизмом, коммунизмом, джамахирией и прочими идеями чучхе.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Если кто-то посчитает, что тема не исчерпана, и общение в ней нужно продолжить - пожалуйста, напишите мне, тема будет открыта.

СообщениеВт дек 20, 2016 22:30 

Жанна писал(а):Выделила фрагмент из темы "Колиби" в Карпатах".
Если кто-то посчитает, что тема не исчерпана, и общение в ней нужно продолжить - пожалуйста, напишите мне, тема будет открыта.

Нехай залишається, політика на форумі заборонена, а тут така тема на стику політики та туризму в Карпатах. Щас тут дописів побільшає, буде маленька "отдушина" аби пару спустити.

сашко писал(а): підтвердження того, що у Карпатах "бендєри" і "фашісти" ходять, руськаязічних стрілєють...

а що не ходять? А якщо не ходять, то треба марку тримати, от пацики і вирішили маленько підіграти, а то якось несолідно - три роки розказують, а їх нема і нема.
сашко писал(а): парень серйозний, має роботу...

прикинь, маю. Так буває, знаєш, жерти хочеться, сім"я є, а ще погуляти люблю і випить деколи, а, як сказав класик, "а ми народ широкий, щирий і випить можем дох..я". Але проблема є маленька - а папіка з заводом чи чемоданчика трєвожного з баксами в мене нема, того треба йти в""бувати.

Посты: 3424

СообщениеСр дек 21, 2016 10:53 

а в мене є...і "папік" і "мамік", але то байка...головне щоб розуміння було та совість...а Бог цим не обідив...

СообщениеЧт дек 22, 2016 08:35 

Пора на пиво, а потім - в гори. Або - пора в гори, і пиво взяти з собою |#smile615| |#smile603| |#smile603| |#smile603|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.