Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.    

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 83

СообщениеЧт дек 15, 2016 17:47 

MishkaZver писал(а):Але не все так просто...

Так звичайно..зараз-це філософія,людину вже не вернути.
Питання,який висновок мають зробити з цього його ровесники??
Це проблема цілого покоління,яке виявило,що сучасні цінності суспільства,не відповідають їх потребам,а нових вони не здатні створити...
А Макс був яскравою особистістю,і не хотів просто тихо погаснути....

Посты: 388

СообщениеЧт дек 15, 2016 18:38 

Цінності не створюються

СообщениеЧт дек 15, 2016 19:43 

descri писал(а):Цінності не створюються

Добре,хай будуть не цінності,а соціальні стереотипи: "обовязкова" наявність в кожного:
-зайнятості "суспільно важливою справою"-роботою-нема значить "ненормальний"
-наявність "соціальної ячейки"-чоловік-дружина+діти-нема значить"ненормальний"
Якщо ти не відповідаєш даним критеріям,автоматично потрапляєш в групу "осуждаемих обществом бездельников", і альтернативного варіанту реалізації "індивідуума в соціумі" в нас не існує.
Мені здається в десь схожій ситуації перебував Макс + наклались якісь особисті мотиви.

Посты: 1406

СообщениеЧт дек 15, 2016 21:53 

Kopan писал(а):...
Світла память...

суіцидникам "світла пам"ять" ???

СообщениеПт дек 16, 2016 09:42 

mikha1928 писал(а):суіцидникам "світла пам"ять" ???

Справам які встиг зробити,і якими запамятався.
А судити не нам...
Последний раз редактировалось Kopan Пт дек 16, 2016 13:05, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 388

СообщениеПт дек 16, 2016 12:49 

Kopan писал(а):суіцидникам "світла пам"ять" ???

Обережніше зі штампами. Будь-який штамп - то спрощення, що дозволяє не думати й не вникати.

Посты: 225

СообщениеПт дек 16, 2016 14:43 

Ніхто з нас не знає яка насправді була в людини ситуація. Як бачимо, за усмішкою може ховатися щось зовсім інакше. Тому не осуджуйте. Краще будьмо уважніші до наших близьких.
RIP

Посты: 913

СообщениеВс дек 18, 2016 09:22 

descri писал(а):Цінності не створюються

А звідки ж вони беруться? Звичайно, створюються, при тому, як правило, справжні цінності створюються та перевіряються на життєздатність довгою кропіткою працею багатьох поколінь людей.

Слабкіші особистості беруть за орієнтири цінності своїх предків та/або своїх кумирів.

Сильні особистості у всі часи приймають беспосередню участь у створенні нових цінностей, що відповідають вимогам нового часу, нових поколінь.

При цьому нові цінності, створені новими поколіннями, не в змозі перекрити собою те, що створено тисячі років тому. "10 Заповідей" до цих пір ніхто не переписав. Якщо збереться 1.000 виродків і перепише заповідь "УБИЙ", то суспільство тут же створить механізм, здатний протидіяти.
---------------------------------------------------------
Хлопець всього на пару років старший моїх дітей. Шановні батьки! Якщо вам здається, що ваша дитина "не така, як всі", розвивається швидше в будь-якому із напрямків, стає соціальним лідером, здатним повести за собою інших,- то вам просто варто зазирнути в історію- у такої дитини неминуче виникнуть проблеми із соціумом! Ви народили дитину і ваш обов"язок- дати дитині простір для розвитку, а поки не змужає- стати найкращим другом в житті.

З повагою.

СообщениеВс дек 18, 2016 23:11 

сашко писал(а):ну а допоки більшість наших друзів обговорюють вчинок псіхопата,бо вважаю що хтось такой зрозуміє безглуздість обговорення загибелі псіха і прийме участь у мойому дослідженні ,???

Оффтоп
переніс у відповідну тему

Розумію що зачеплю зараз "експертів туризму",але не можу стриматись!!!
Шановні "експерти"! поважайте людину незалежно як вона "закінчила"
Дозволяти собі такі висловлювання в адрес людини якої я впевнений Ви навіть не знали як найменше-примітивно.
Будьте людьми!!

Посты: 3062

СообщениеПн дек 19, 2016 11:16 

психв ін і у Африці - псих, і як що в мене хтось запитає : псих, це добре чи погано ?, - я відповім : псих - це хвора людина, і Вячеслав Нєміровський ВІРНО ПИШЕ про те, що ТРЕБА ПРИДІЛЯТИ УВАГУ ЖИВІЙ (хворій або ні) ЛЮДИНІ, а не суїцидом закінчившому своє життя ...((( а більшість з вас, приділяє увагу тому, ЧОГО НЕ ІСНУЄ у реальністі, хлопчики, ЦЬОГО ПАРЕНЬКА ВЖЕ НЕМАЄ ! усвідомили ? НЕ МА Є, нуль, тільки ваші думки про нього...а от ВАШІ друзі, близькі, знайомі - ВОНИ ЩЄ ЖИВІ, і, до прикладу, в мене молодша донька така ж сама неадаптована під соціум депресивна дівчинка, і я майже кожен день змушений приділяти ій свою увагу, свій час, і останній похід на пол.Гропа був як раз зроблений мною аби її відвернути від суїциду, і я їй не вагаючись (коли це потрібно ситуацією) говорю що вона у ній (ситуації) поводиться як ПСИХ, як ХВОРА ЛЮДИНА, і звичайно що стаораюсь допомогати як можу хоча ніхто не застрахований від того, що у який сь момент її донька/друг/знайомий засуїцидиться...але Вячеслав правий на всі 101%, та й деякі з вас так само говорять як Неміровський...)))
приділяйте увагу ЖИВИМ...мертві - ВЖЕ мертві...

СообщениеПн дек 19, 2016 12:04 

блін, виключив комп і пійшов порядкувати у хаті але сам себе зачепив мушу дописати :
ми всі УМОВНО "живі" люди !...абсолютно всі УМОВНО...поясню :
наше Життя дано нам не від нижньго "пальця" татка і не від потягу мами, Життя нам дано Ним, як би то не банально звучало але БОГОМ, бо це ВІН дав цю можливість та щє й зробив її НЕОБХІДНІСТЮ людини, отже
кожен з нас ОТРИМАВ Життя у КРЕДИТ від Нього, і він це (нам) Життя дав НЕ ПРОСТО ТАК, не задля того щоб ми проїбали його заробляючи гроші, будуючи хати, плодячи таких самих як ми, для того також але й є дещо, що кожен з нас ЗАБОРГУВАВ Йому(Богу) за цей подарунок (кредит)...
кожен з нас пробує (так чи інакше ця думка виникає у кожного, тим більше що нам "пояснили" про карму, чакри і всєку єншу ху-ню) відпрацювати цей КРЕДИТ, хто у меншій долі, хто у більшій, але ЖИВЕМО МИ у 99 випадків (часу) із 100 - УМОВНО, тоб то зайМАЮЧИСЬ всєкоу хєрньоу(писав вище)...
я пробую хоча б якось віддати те що в мене вже 57(майже) років у кредитній справі, вкладаю більше у людей ніж у себе, якось стараюсь щоб ця доля вкладу була саме відплатою КРЕДИТУ...не все так виходить і дурня всєка іноді застилає мозок і я "працюю на себе", але потім спом*ятовуюсь і не хрестячись (бо я не віруюча людина, я - атеїст, матеріаліст) знову відпрацьовую заборгованість по повній прграмі не жаіючи ні тіло ні душу...
ЦЕЙ ХЛОП, що повісився а точніше - вбив своє тіло, а точніше - розтрощив КРЕДТНУ СПРАВУ, -
не віддав свій борг, не розрахувався з НИМ і тому це є ГРІХ, гріх не тільки перед самим собою, гріх абсолютний: він образив кредитодавця, послав його нах...тому я таких - зневажаю, вони для мене - НОЛЬ, ніхто, гімно, падаль...ось так...
іду далі пилососити...

СообщениеПн дек 19, 2016 12:43 

сашко писал(а): я таких - зневажаю, вони для мене - НОЛЬ, ніхто, гімно, падаль...ось так...
іду далі пилососити...

во-во пилосос вам руки....,на віть не хочу коментувати цей бред "атеїста",який віддає "кредити" Богу....
Последний раз редактировалось Kopan Пн дек 19, 2016 17:30, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 3377

СообщениеПн дек 19, 2016 17:05 

панове, легше на оборотах - прошу дотримуватись правил форуму та елементарної людської етики.

СообщениеПн дек 19, 2016 17:57 

Kopan писал(а):
сашко писал(а): я таких - зневажаю, вони для мене - НОЛЬ, ніхто, гімно, падаль...ось так...
іду далі пилососити...

во-во пилосос вам руки....,на віть не хочу коментувати цей бред "атеїста",який віддає "кредити" Богу....

а ти спробуй...чи не той во ? чи визначити щось як "бред" (в українській - "маячня") це максимум ?...(( своє розуміння викладене у подробицях бачення ситуації або по суті відбувшогося, не кожному по зубам...більшість людей і не пробують хоча б якось осмислити Себе у контексті Буття, максимум - загально прийняты правила та норми, це як у школі: одні зубрять правила та тексти, а одиниці пробують проянятись сутью...))...

СообщениеПн дек 19, 2016 18:01 

Ymka писал(а):панове, легше на оборотах - прошу дотримуватись правил форуму та елементарної людської етики.

любий форумчанин має право визначити якусь категорію людей як "... НОЛЬ, ніхто, гімно, падаль...", хоча б з приводу того, що це НЕ ВІДНОСИТЬСЯ НАПРЯМУ до якоїсь персоналії, тому ваше попередження я та інші вислухал, але воно - передчасне, на пустому поки що місті зроблене...
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  1, 2, 3, ВСЕ