Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1, 2, 3, 4, 5, 6, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 997

СообщениеПт дек 16, 2016 21:45 

Діагноз артрит/-оз коліна поставлений ще 13 років тому (в гори ходжу з 1990 р.). Теплої пору року шарнір справно працює, 500-700 км річного забігу по Карпатах. А в холодну пору переважно починає замахувати по-різному.

З того, що помагало мені:

Мазь з живокостом Др. Тайс або аналог (втирати)
Укольчики хондропротектора амфлутоп (ой, дуже недешеве задоволення) - лікар-невролог прописала ― також для підтримки хребців (окрема історія)
Наколінник

СообщениеСб дек 17, 2016 02:16 

Проблеми зі спиною зявились "У молоді в 30 років..."(descri), не звертав уваги, в горах поступово добавляв, як всі ми: "я можу це все нести, я це дерево звалю, я цей камінь перенесу)))). МРТ- дві грижі, франківський обласний - "легенька маленька операція і через 4 дні ви вдома!" - та ну нах!... Дууууже хороший мануальний терапевт, тобто масажист, дай їй Боже здоровя і довгих років, вона не одного такого, як я, поставила на ноги і підказала, як далі жити (ходити в гори). Марія Володимирівна (франківці з попереком повинні знати))), 10денний курс масажу, на фініші-пявки(сильно покращують кровообіг в застійному попереку). Масаж робить 1 (цілу!) годину, з маззю "з живокостом Др. Тайс або аналог (втирати)"(Losth). Хожу часто з важким (18-28кг) рюком, але була терра, а зараз дойтер, які ФІКСУЮТЬ і ТРИМАЮТЬ спину в правильному положенні, лишній раз навіть не скидаю на коротких привалах, ношу, як корсет))) "Апізартрон. На бджолиній отруті..."(Demas) - мазь помічна очєнь фист))).
Турнік на роботі, турнік і дошка Євмінова(саморобка) вдома, антигравітаційні черевики(такі манжети з гаками на ноги, висіти на турніку вниз головою) і вправи: з інтернету, від знайомих, від лікарів... Коліна якось, тьфу3рази, терпимо, але пластир Олфен знову є в аптеках(пройшов якесь там ліцензування), дорогий, сука, але ж то для походу в ГОРИ, а не на диско..

Посты: 38

СообщениеСб дек 17, 2016 15:37 

Losth писал(а):З того, що помагало мені:

Мазь з живокостом Др. Тайс або аналог (втирати)
Укольчики хондропротектора амфлутоп (ой, дуже недешеве задоволення) - лікар-невролог прописала ― також для підтримки хребців (окрема історія)
Наколінник

А як Ви кололи амфлутоп: внутрім'язево чи безпосередньо в суглоби?

СообщениеСб дек 17, 2016 17:15 

mark63 писал(а):А як Ви кололи амфлутоп: внутрім'язево чи безпосередньо в суглоби?

в попандос

Посты: 804

СообщениеСб дек 17, 2016 19:18 

Перший раз зима- 1978 або 79(Петрос). Тепер часто шото болит иногда як. Але тема- підйом вгору має займати ОДНУ ТРЕТЮ альбо й ЧЕТВЕРТУ ТВОЇХ ВЛАСНИХ зусиль на спуск і на дальше. Нєфіґ рвати жопу на початку, а потім здихати вбитим лєбєдьом.Завжди має бути резерв, і в т.ч. скритий на будь-який форс мажор. Треба просто нормально дружити з черепом і мапо-маршрутом. І тоді болячок буде меньше. Вось. При болячках- як є коли час- ДИП ХИТ, краще в спреї. Як не помагає- то - в приваті |#smile748|
Последний раз редактировалось Андрюха стр Сб дек 17, 2016 19:24, всего редактировалось 3 раз(а).

Посты: 3062

СообщениеВс дек 18, 2016 13:15 

про суглобові ін*єкції :

я наразі вожу свою дружину до лікаря-мануальщика(у франківській обл. дуже відомий лікар, до неї попасти у чергу новій людині - анріал, знайомій - пару тижнів звонити і питатись а для друзів до тижня чекати на розклад), це за 30 км від Франіка, вожу щоб тільки якісно та кваліфіковано зробити укол у кульшовий суглоб, це не так просто як може показатись читаючи у неті поради...препарат називаєси "Дона", 6 капсул близько 700 гр коштує, колиться раз на два дні у один суглоб...про результати поки що промовчу, дочекаюсь до закінчення курсу...

Посты: 33

СообщениеПн дек 19, 2016 13:49 

Можливо комусь буде потрібним нове видання книги Євдокименко П.В. 2015року "Правильное лечение ваших суставов." https://cloud.mail.ru/public/BgU8/RSuhY1C1J

Посты: 3062

СообщениеСб янв 07, 2017 15:53 

почистив тему від флуду, вибачайте як що якось не так...((( доречі, я після двохмісячного лікування нормально хожу у горби у недитячі походи...без обезболюючих та протизапальних препаратів, тобто лікування пройшло з єфектом десь у 90%, трошки пізніше повторю курси грязевих та озокеритних аплікацій крім всєкого іншого, супутнього...)))...

СообщениеСб янв 07, 2017 16:34 

mark63 писал(а):А як Ви кололи амфлутоп: внутрім'язево чи безпосередньо в суглоби?

Алфлутоп вводят внутримышечно при лечении остеохондроза и полиостеоартроза. Доза при этом составляет 1 мл в сутки. За один курс лечения необходимо сделать 20 инъекций лекарственного средства.
При поражении суставов Алфлутоп вводят внутрисуставно. В каждый сустав требуется ввести 2 мл за одну инъекцию, которая выполняется раз в три дня. После 6 внутрисуставных инъекций следует продолжить введение препарата внутримышечно. По прошествии 4-6 месяцев курс лечения нужно повторить.

Известно, что более ощутимый эффект дает сочетание внутрисуставных и внутримышечных инъекций Алфлутопа.

СообщениеСб янв 07, 2017 17:45 

[quote=Сашко((( доречі, я після двохмісячного лікування нормально хожу у горби у недитячі походи...без обезболюючих та протизапальних препаратів, тобто лікування пройшло з єфектом десь у 90%, трошки пізніше повторю курси грязевих та озокеритних аплікацій крім всєкого іншого, супутнього...)))...[/quote]
А детальніше можна?
Зненацька і я поповнив ряди артрозників. |#smile784| В 56 нарешті дійшло що треба зайнятись своїм здоровям-почав бігати. Поступово довів щоденну норму до 8-10 км(крім неділі), після цього холодні водні процедури.Пройшло два роки я вже своє життя не уявляв без бігу, це наче наркотик. І тут десь півтора місяці тому облом-плоскостопість, а потім через два тиждні артроз.Це був шок , тільки почав ходити в походи після 30 річної перерви...В поліклініці виписали протизапальне та вітаміни В. Через тиждень інше протизапальне + ті самі вітаміни В. Знайомий порадив звернутись до ортопеда в Вінниці. Ортопед виписав моваліс уколи+ таблетки, артрон, диклофенак гель, ремісид. Дякуючи порадам форумчан почав робити гімнастику Євдокименко, цікаво що ніхто з лікарів, до яких я звертався навіть не згадували про гімнастичні вправи. Поки що завдяки спеціальним індивідуальним ортопедичним устілкам , самомасажу та гімнастичним вправам біль від плоскостопості майже пройшла.А от артроз ,,, В нас офіційно визнано що значна частина ліків фальшиві а хондопротектори (той же артрон) наче починають діяти через багато місяців. Ось така історія...

Посты: 211

СообщениеСб янв 07, 2017 20:57 

sboly писал(а):...І тут десь півтора місяці тому облом-плоскостопість, а потім через два тиждні артроз...

Шо значить "облом-плоскостопість"? Роками не було і раптом з'явилась? Таке буває?

Мені лікар (тут присутній в темі здоров'я kotyuk) написав, що навіть в моєму віці (35) організм потребує більше часу на відновлення. Тобто для суглобів - це 3 дні між навантаженнями.
І просто став помічати, що колись я активно міг займатись через день, а зараз лише на 3-й м'язи перестають боліти і повертається бадьорість.
А лікуються суглоби місяцями. І тут сильно впливає загальне здоров'я всього організму і нервів теж.
Животик мабуть виріс за ці роки?

СообщениеВт янв 10, 2017 09:59 

sboly писал(а):біль від плоскостопості
мав фасциїт, це передвісник п'яткової шпори. Скорше всього, через берці. Поміняв взуття, наче зникає.
sboly писал(а):а хондопротектори (той же артрон) наче починають діяти через багато місяців. Ось така історія...
. Алфлутоп точно діє через певний час (не раніше місяця). Організму потрібно засвоїти.

СообщениеВт янв 10, 2017 13:34 

Як пише Євдокименко в своїй книзі "Якщо болять коліна", у 30-40% випадків причиною болей в колінах є артроз, і в 30-40% випадків пошкодження менісків (які теж в подальшому призводять до артрозу). Тому важливо перед початком будь-якого лікування правильно встановити діагноз. Якщо пошкоджені меніски то слід перш за все "розібратись" з ними а потім починати лікування артрозу (який скоріш за все вже також є), а не навпаки. На жаль маю подібний досівд (неправильно поставлений початковий діагноз). Помилка була в тому що не зробив відразу МРТ а пішов на УЗД (лікар туди відправив). УЗД коліна - марно витрачений час та гроші (робив двічі в різних клініках діагнози були абсолютно протилежні). МРТ показало що є частковий розрив меніска та початкова стадія артрозу (при тому що ніяких серйозних падінь, травм, і т.п. не було). 10 днів тому зробив артроскопію (резекція медіального меніска правого коліна), після відновлення спробую пролікувати коліна описаними тут методами. Ще хотів би додати що вправи Євдокименко для колінних суглобів (статичні) дають значне навантаження на поперековий відділ хребта (в кого там грижі - важайте, в мене давня грижа дала себе знати після двох тижнів виконання цих вправ).

СообщениеВт янв 10, 2017 13:53 

mark63 писал(а): Помилка була в тому що не зробив відразу МРТ

А яка вартість МРТ?

СообщениеВт янв 10, 2017 15:29 

За МРТ заплатив 950 грн. (одне коліно). УЗД коштувала 150 грн. в одній клініці і 200 грн. в іншій (дивляться обидва коліна).

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.