Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1, 2, 3, 4, 5, 6, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3893

СообщениеПт ноя 04, 2016 23:22 

А ты попробуй. Часикам к восьми
Ты коньячка чекушечку возьми.
А в 9 выпей кофе- по чуть-чуть!
Но коньячком не забывайся полирнуть!

Спустя часочка три- когда обед
Ты не пустая загляни в буфет.
И в нем вкушая запахи котлет
Молдавских коньяков вдохнешь букет!

Спустя часок, ты вспомнишь вдруг,
Что о работе позабыла, но чуть-чуть!
Но чтобы память освежить свою
Ты снова пьешь коньяк, и вновь в строю!

А в пять часов, уж выпивши моря
Ты понимаешь - день прошел не зря!
И по дороге к дому вновь берешь,
На утро - может нам нальешь?

Посты: 200

СообщениеСб ноя 05, 2016 11:11 

Ви з цим алкоголізмом зав'язуйте.
Якраз у віршику вказані два важливих ворога суглобів - кава і алкоголь. Нє потрошку канєшно треба, але...
Кава - сильний сечогінний засіб виводить воду із організму.
Зневоднення - смерть суглобів, ось чому важливо регулярно і правильно пити. Про це особливо велосипедисти багато розказати можуть. Простий рецепт "ізотоніку": 1/4 ч.ложки кам'яної краще морської солі на 1л води. Сіль допомагає воді проникати в клітини і утримувати воду в організмі. Додати мед, сік для вуглеводів і смаку. Пити склянку за 15хв перед навантаженням, і по пару ковтків кожні хвилин 15 в процесі. Бо під навантаженням (підвищений пульс) вода засвоюється лише з такою швидкістю.
Ввечері після важкого дня корисно попити Регідрон (недорогий засіб відновлює водно-солевий баланс при зневодненні), я його розводжу в більшій пропорції ніж написано, бо інакше смак іще той. Або і протягом важкого дня.
Алкоголь шкодить печінці, яка безпосередньо бере участь у виробленні речовин для відновлення суглобів. Тобто те що ми вживаємо в Терафлексі і т.п. таблетках організм виробляє сам але якщо печінка завантажена переробкою токсинів, яких і так вистачає в сучасному харчуванні, то суглоби речовини для відновлення недоотримають. Із різних джерел така інфа.

Посты: 169

СообщениеВс ноя 06, 2016 08:55 

сашко писал(а): ... на днях куплю якусь коробочку озокериту і поексперементую вдома з ним...я дотошний, допоки не виясню все - не зупиняюсь...)))...

До нього ще треба взяти коробочку парафіну і розтопити на водяній бані в пропорції 1:1 для кращої консистенції кінцевого продукту.
Потім обережно вилити у вистлану поліетиленом форму (я використовував верх коробки від взуття і звичайний пакетик) і почекати хвилин 10-15 поки температура не знизиться градусів до 50 (вимірював безконтактним термометром). Спочатку воно застигне зверху - але всередині ще буде рідке. Якщо рухати і десь всередині іде хвиля - ще не готово. Коли хвиля зникне ніжно виймаємо блін з форми і обгортаємо ним хворе місце (чорною стороною до тіла, плівкою назовні). Обгорнути все це діло вовною і розслабитись хвилин на 30. До речі - дивитись ТВ, читати або пиз..ти по телефону в цей час не бажано. Краще сконцентруватись на хворому місці, уявити як тепло проникає у тіло і хвороба відходить. Психо-соматичні звязки ніхто не відміняв. Після процедури зняти озокеритовий блін, місце аплікації не мити, полежати ще пів годинки...

Посты: 3344

СообщениеВс ноя 06, 2016 14:03 

З моїми колінами взагалі цікава історія - вперше заболіли так, що важко було йти у 2011 році. Потім пару раз хапало в горах, причому так, що приходилось пити якесь обезболююче. І хапало завжди в соло-походах. Коли йшов з компанією, то все ОК, якщо йшов соло - час від-часу боліло.
Зато останні три роки (тьфу-тьфу-тьфу) коліна ні разу не боліли, хіба при великих нагрузках.
Наприклад, торік на другий день після забігу на Олімп (за 10 годин набір і скид висоти з 1000 м до 2900 і назад на 1000). І в Норвегії боліло при спуску з язика Тролля (але там на ділянці довжиною 600 м набір/скид 450 м, там і в моєї молодої дружини коліна боліли не по дитячому). Тоді трохи боліло, особливо на другий день. Але, я думаю, що при таких навантаженнях любе коліно заболить.

Посты: 47

СообщениеСр ноя 09, 2016 20:59 

Может кому пригодится. Сакская грязь. Там же грязь залива Сиваш.
http://oazistd.com.ua/Teplo-gryazelechenie/grjaz_lechebnaja/sakskaya/
http://oazistd.com.ua/Teplo-gryazelechenie/grjaz_lechebnaja/sivash/

Посты: 2995

СообщениеЧт ноя 10, 2016 10:49 

Shubin писал(а):Может кому пригодится. Сакская грязь. Там же грязь залива Сиваш.
http://oazistd.com.ua/Teplo-gryazelechenie/grjaz_lechebnaja/sakskaya/
http://oazistd.com.ua/Teplo-gryazelechenie/grjaz_lechebnaja/sivash/

був би вдячний як би хто небудь ПІДТВЕРДИВ що саме ця фірма САМЕ ЗАДЕКЛАРОВАНУ грязь продає...у сучасному світі брехні та шахрайства я довіряю тільки тим людям, яких особисто знаю не один рік, наприклад - собі...але за посилання - дякую...
щє раз нагадаю, що на курс/два курса процедур(10-20-25 разів) достатньо 250-300 гр грязі, як що це на спину(позвоночник) або кульшові соглоби то відповідно більша кількість(400-500 гр), от і орієнтьуйтеся...(( а покі що напрацьовую технологію аплікацій озокериту-парафину, дуже багато нюансів, але і з грязями я мудохався довго поки не випрацював ідеальну схему(як на мене)...
дещо хочу добавити по ГРЯЗЯМ :
процедура робиться 40-45 хв, з них приблизно 35 хв - з грілочками, потім грілки забираємо і даємо остивати під одеялками/покривалками місце аплікації, за 5-10-15 хв(на ваше відчуття) можна починати розгортатись і знімати грязь у коробку(ложкою, пом*ятаєте ?), при цьому клійонки якими обгортались ретельно вичищати і потім мити НЕ ОБОВ*ЯЗКОВО !
залишки грязі на них пристигають а на сл. раз ви знову обгортаєте грязь на суглобі цими же клійонками...

Посты: 169

СообщениеПт ноя 11, 2016 18:11 

Причиною болю у колінах можуть бути не тільки артрити, артрози а також запаленя сухожиль - яке лікується не теплом а навпаки холодом (лід на болячку). Тому перед тим, як щось робити, радив би дізнатись чому болить.

СообщениеПт ноя 11, 2016 20:33 

сашко писал(а):....(( доречі про всякі гімнастичні вправи : це всього навсьго (в основі) закачка м*язів, зв*язок та сухожилків, дещо розтягнення суглобової сумки, це все дуже добре, але без аплікацій та хондроетино-глюкозамінових препаратів, гімнастика дасть слабкий ефект, а може взагалі ніц не дати...
...місяці кожноденної праці йшли коту під хвіст...)))...

Хм... не знайомий із комплексом "крокодил", але от я писав про вправи із Євдокименка із власного досвіду. І ефект дійсно відчув вже за декілька днів. Я взагалі абсолютно випадково на книжку натрапив в мережі - шукав ЛФК.
Ще із свого досвіду скажу, що мені вистачає п'ять днів провести вечір лише за комп'ютером, не робити хоч якусь елементарну зарядку чи хоча б кататись на велосипеді, щоб у мене почала нити спина чи коліна. Ще у мене все погіршується коли починаю пити багато кави/чаю(кофеін), недосипати, нервуватись.
Останні вже років 5 хондропротектори їв як мінімум один курс на рік. Але що цікаво після знайомства зі статичними вправами я перестав їх купувати і... нічого не змінилось. Ні на краще, ні на гірше. Але нічого не болить. І я поступово збільшую свої навантаження.

А головне, з чим дозвольте не погодитись, ці вправи - це не банальна закачка м'язів. І на мою думку фізіопроцедури - це ефективно, але поки ці процедури продовжуються. І всі ці прогрівання - це та ж сама спроба покращити кровообіг і живлення суглоба, ну за винятком грязі - там ще речовини всякі працюють. Всякі парафіни і озокерити - це ж та сама грілка?
По суті при виконанні статичних вправ відбувається те ж саме, але використовуючи резерви самого організму плюс покращуючи сам організм. До працюючих м'язів збільшується приток крові. При регулярних заняттях покращується кровообіг за рахунок утворення нових капілярів в "робочій зоні". Якщо багато і часто стискати "кистєвий еспандер" через якийсь час отримуємо руку всю вкриту венами навіть у спокійному стані. Тобто ми покращуємо базову здатність суглобів не хворіти, а може і відновлюватись. Плюс без якихось надзусиль - вправи розраховані на хворих пенсіонерів.

А щодо всяких ліків десь бачив інфу, що дійсно достовірних і неупереджених досліджень, що підтверджують ефективність хондропротекторів не існує. Це від людини, яка стверджує, що читає міжнародні медичні дослідження. Тобто немає описаних випадків, щоб у когось збільшилась товщина хряща, (і від інших ліків теж). Не даром вони вважаються в розвинених країнах БАД-ами, а не ліками. Можемо лише сподіватись, що вони допомагають. Я то від них не відмовляюсь все одно, бо альтернативи якось і не видно.
З аплікаціями теж - лише мізерна частина речовин може потрапити всередину через шкіру. І тому хіба не найкращим виходом буде покращувати здатність самого організму виробляти все потрібне і доставляти в потрібні суглоби? Значить, прагнути до здоров'я всіх систем і органів (психіки теж) і правильно харчуватись і пити.

Звісно, я можу говорити лише за свій організм. У кожного свої хвороби і особливості. може комусь допоможе одне, комусь інше.

Ось канал цікаво подивитись (не пам'ятаю чи з цього форуму я про нього дізнався чи з Велокиєва)

СообщениеСб ноя 12, 2016 10:42 

приймається ! ((( звичайно-звичайно ! все саме так і є, і тому я практикую ходіння нерубаними жерепами, яке тренує ВСІ м*язи ВСЬОГО тіла і суглоби тощо...перевірено...тому як на мене, який ходить досить часто у горби і використовує неходжені стежки частіше аніж маршрутні, то практика закачки в мене - гіганська, але (!) мої старі поранення, всяліки їх наслідки, так чи інакше дають си чути через суглоби, тому як би я ходив "порядно", як і ходить більшість туристів, то я би вже років з п*ять як зовсім не ходив би, можливо що і не був би живим...тому повільне або статичне навантаження - це як раз супер, та є одне "але" : я вже декілька курсів аплікацій проходив за останні 2-3 роки, ефект реально сильний, бігме...так що проПОЗИТЦІЯ :
- треба усвідомлювати ВСІ засоби ПРОФІЛАКТИКИ та ЛІКУВАННЯ
- використовувати РІЗНІ, а саме ті, які ти спробував на собі і вони дали потужний ефект, всі інші, які "не підходять" - відкласти на майбутнє
- не вважати що тіло наше - незламне та безсмертне, а вважати що воно рідне і потребує уваги та поваги
- а ви що гадаєте ? як на ваше ? )))...

СообщениеСб ноя 12, 2016 10:44 

трохи про озокеритне лікування :

http://trembita.in.ua/index.php?page=ozokeryt

СообщениеЧт ноя 17, 2016 11:32 

пару слів до теми : я пропрацював схему озокеритних аплікацій у домашніх умовах, це дуже просто...
ОЗОКЕРИТНІ АПЛІКАЦІЇ ВДОМА.
пошагова інструкція :
- йдеш у аптеку (або у інтернет) і купуєш 1 кг упаковку озокериту(він там ВЖЕ РОЗВЕДЕНИЙ з парафіном !), я купив за 138 гривень
- як що маєте парафін, то під час розтопки суміші - добавляйте до озокериту, не завадить як що кількість маси буде більшою(я добавив 700 гр парафіну, вийшло відповідно 1,7 кг суміші

Изображение

(( "мама казали що гроші у бідончику..." ))
- суміш я плавив у емалірованому бідончику який у свою чергу вкладав у дещо більшу каструльку, суміш робиться НА ПАРОВІЙ БАНІ (!)
- кожна процедура підготовки аплікації буде відбуватись саме так, у бідончику+каструлька з водою
- розплавлення до рідинного стану займає на малому вогні близько 1-1,2 години
- після цього проводжу РОЗЛИВКУ ПО ФОРМАМ які заздалегідь підготував+до них целофан(не тонкий !)форми які колись використовували наші батьки під холодець(драглі):

Изображение

Изображение
суміш після плавління збільшиться у об*ємі на 10-12 % !!! в мене рівень піднімається на 2 см
- розливаю у форми, обережно ! рідина дуже любить розплескуватись на все що поблизу...тому 1/3 рідини я розливаю зробленим з 0,5 л фляшки "черпачком", проносячи його до форми ТРИМАЮ ПІД НИМ складену газету аби капало на неї а не всюди (!!)

Изображение
після цього треба чекати від 50 хв до 1,1 години(визначаєте емпірично ! пробуєте на пружність поверхню озокериту у формі натискаючи пальцем, як що аплікація готова, то в неї консистенція буде як у пластіліна, як що відчуваєте що всередені ще є рідина - ЧЕКАЙТЕ ЩЄ 7-10-12 хв, НЕ БІЙТЕСЬ ПОЧЕКАТИ ! озокерит НЕ ЗАСТИГНЕ дуже швидко
- під час вистигання суміші у формах готуєте місце для процедури, вам треба якесь старе дрантя ПІД СЕБЕ, можливо воно замаститься озокеритом, так буває, треба ще пару покривал або одіялок

Изображение

- розстелили то покривало що "нієкє" під низ і йдіть дивитися (пом*ятаєте ? за 50-1,2 години суміш ГОТОВА, але ПЕРЕВІРЯЙТЕ на наявність РІДИНИ у формі)
- як що суміш достатньо пружна, тобто готова, берете її РАЗОМ З КЛІЙОНКАМИ У ЯКИХ ВОНА ЗАСТИГЛА

кладете рядом з собою (на підлогу або табурет),лягаєте, прокладаєте ті місця що хотіли вигріти, накриваєте спочатку тою ковдринкою що її не жалко зіпсути, а потім зверху теплими ковдрами, ВСЕ ! лягайте(або сидячі !) і насолоджуйтесь ТЕПЛОМ 30-35 хв
- ПОТІМ ЦІ САМІ АПЛІКАЦІЇ ВИ ЗМОЗІ ВИКОРИСТАТИ ЩЕ РАЗ відразу ж ПІСЛЯ ПЕРШОЇ процедури, тобто дві послідовні процедури НА РІЗНІ СУГЛОБИ( а я пробував навіть три рази ! але третій раз аплікація була вже слабо тепла, друга - майже так само як і перша)
- ваша суміш парафіну з озокеритом може працювати на вас дуже довго, використовуватись дуже багато разів,ефект ви відчуєте за 5-7 процедур, лікуватись треба від 10 до 20 процедур , навіть як що вам полегшало за перших дві-три...
- після процедури ви ЗНІМАЄТЕ(ВИТЯГАЄТЕ) аплікацію разом з целофаном і відпочиваєте накрившись одіялом щє від 15 до 30-40 хв
- нехай бідончик у якому ви плавили суміш буде коло вас, тоді вам легко під час ВІДПОЧИНКУ від*єднати озокерит від целофану у якому він був, скрутити його у трубочку один на одного(було ДВІ аплікації, пом*ятаєте ? дві форми), і вставивши у бідончик ЗАТРАМБУВАТИ озокерит долонями(кулаком, пальцями) в середину бідона, він як пластілін легко піддається трамбовці...
ВСЕ ! тепер точно ВСЕ...з вас - пончик за мій труд...

СообщениеПн ноя 28, 2016 09:50 

отже є можливість зробити деякі висновки на основі отриманих мною результатів після лікування (грязі/озокерит) та трьох зовсім не дитячих походів ПІСЛЯ лікування, а саме :
- рецидив був пов*язаний з міжпозвонковою грижею поясничного відділу, яка спровокувала запалення обох кульшових суглобів та правого колінного
- всі запалення були ВЗАЄМНО спровоковані і наразі немає можливості визначити що саме було першоджерелом, швидше за все що відбулося комплексне поступове погіршення стану всіх "учасників" процесу у зв*язку із старими травмами та занадто активним ходінням у походи
- лікування відбувалося під керівництвом одного з найдосвідчених лікарів нашої області(а можливо і всієї України, як мінімум перша п*ятірка найкращіх), постійно корегувалось але відбулось практично на 100% запропонованому, період лікування - 3 тижні, реабілітації - 1,5 місяця
- під час реабілітації попарно і послідовно відновлювали роботу різних груп суглобів, починаючи з колінних(грязі а в кінці реабілітації - озокерит), потім кульшові ( дві серії озокериту, готую третю серію), серія на позвоночник(озокерит) (поясничний та шийний відділи)
- наразі є такий результат : (це індивідуальні спостереженя тому все описується СУБ*ЄКТИВНОЮ моєю думкою)
а) три походи пройшли без ускладнень, незважаючи на значну втрату фіз-кондиції під час лікування та відновлення
б) проявились місця які потребують подальшого відновленя ( правий кульшовий суглоб - гадаю що потребує постійної допомоги і уваги у зв*язку з серйозною виробкою (артрит)(а можливо вже артроз) ), позвоночник (ВЕСЬ, не завадить щє один курс пройти на всі відділи з верху до низу)
в) відчуття потужності у суглобах значно відрізняється від того що було раніше у бік ПОКРАЩЕННЯ
г) світло в кінці тонеля стало яскравим (це - важливо, бо це є психологічною складовою, а вона така ж сама як і фізична
питання до вас, тих хто читає тему : а чи хтось з вас спробував серйозно поставитись до проблем СВОЇХ СУГЛОБІВ чи чекаєте як і я на те, щоб злягти у інвалідність ?? адже більшість тих, хто має міжхребцеву(міжпозвонкову) грижу(грижі) ВЖЕ ЗОВСІМ НЕ ХОДЯТЬ у "дорослі" походи ! тобто їх так би мовити "життя" стає на 100% віртуальним, а це - жахливо, погодьтесь...деякі з вас і абсолютно здорові але ходять у горби 2-3-5 разів на рік, ВІДЧУВАЯ СМАК ЖИТТЯ САМЕ ТАМ...то чи варто чекати коли ваше сонце зайде за обрій ???
((( покваптесь...бо знесу нахрін цих декілька сторінок...)))...

СообщениеПн ноя 28, 2016 22:57 

сашко писал(а):...
- треба усвідомлювати ВСІ засоби ПРОФІЛАКТИКИ та ЛІКУВАННЯ
- використовувати РІЗНІ, а саме ті, які ти спробував на собі і вони дали потужний ефект, всі інші, які "не підходять" - відкласти на майбутнє
- не вважати що тіло наше - незламне та безсмертне, а вважати що воно рідне і потребує уваги та поваги
...

100500% |#smile746|
Якраз використання різних засобів значно посилює загальний ефект. Цікавий приклад із хворим горлом був: Ангіна з конкретною посадкою голосу - майже місяць пігулок, полоскань, льодяників, чаїв. І от все проходить майже-майже, але голосу нема. І от стукнуло в голову - купив спрей. Одразу з'явився голос, через декілька днів - здоровий. Банальна зміна ліків для того ж самого. Організму не вистачало якоїсь дрібнички - відпочити від одних ліків, спробувати інші.
Так, у свої 35 відчуваю, що організм зовсім не той, що у 25. Читав книжку про тренування велосипедистів, що цікаво: в 20 років спортсмену достатньо ходити в качалку лише взимку, в літній сезон достатньо їздити на велику. А уже в 30(!), здавалося б ще молода людина, людям для підтримки тих же м'язів уже треба тренажерку відвідувати весь рік. Тому навіть із середнього віку здоровий спосіб життя і повага до свого організму зовсім не зашкодить. У мене один колега в свої 50 має інфаркт, інший - в 55... уже пішов. І всі навколо бачили іх спосіб життя і приблизно бачили причини. І я уже не сміюсь, читаючи статті, як за бугром люди їдять "листочки, травичку і фрукти".

І не зносьте ніяких сторінок, бо до прочитання цієї теми особисто для мене всякі грязі-парафіни-озокерити уявлялись лише як дорогі і недоступні санаторні/спа-процедури не для простих смертних. А, виявляється, все значно простіше і ефективніше.

О! Ще згадав на тему мазей.
Апізартрон. На бджолиній отруті, для тих, у кого алергії нема. Зігріваюча мазь, приток крові стимулює. По суті замінює розминку перед навантаженням. Але мабуть в зимовому поході не піде, щоб різко не переохолодити розігрітий суглоб. І може посилити запалення, якщо воно уже є.

Посты: 56

СообщениеПн ноя 28, 2016 23:20 

Про різні способи і про те, що допомагає, а що ні...
В кінці жовтня в мене вилізли післяпоходні проблеми з колінами. Після візиту до травматолога я пропила 10-денний курс протизапальних + 20-денний курс терафлекса з ібупрофеном допиваю. Плюс я зробила 10 процедур з голубою глиною, по технології схоже на те, що описано тут Сашком про грязі. Спочатку ефект дуже відчувся, особливо після глини. Склалось таке враження, що ніяких проблем із колінами і не було. Але так вийшло, що останні днів 10 скрізь суцільні нерви. Ну бувають у всіх невдалі періоди в житті. І все б нічого, якби коліно не почало боліти знову. Не було ніяких нагрузок, не було походів, а коліно болить як і до курсу лікування. Це я до того, що дійсно всі хвороби і від нервів також. От така історія, тому хто має проблеми із суглобами, та і взагалі зі здоров*ям в цілому, то спочатку мінімізуйте стреси у своєму житті, бо інакше дорогі ліки не поможуть (перевірено на власному досвіді)...

Посты: 377

СообщениеВт ноя 29, 2016 18:10 

Стосовно міжхребцевих гриж (чи протрузій - наразі, здається, більшість використовує як синонімічні терміни):
  1. У молоді в 30 років вилазять в поперековому відділі незалежно способу життя (і в туристів, і в офісників).
  2. Усі кажуть, що коли вже вилізла - треба вправлять, і до кінця життя кожен день робить зарядку (прес, планку, ноги задирати - щось таке). Вправи лише ті, що не боляче - інакше тільки гірше наробиш.
  3. Ходити в горби з ортопедичним наплічником (Osprey) десь близько 10 кг.
  4. Не цибать з наплічником.
  5. Багато лікарів радять імбир їсти. З власного досвіду позитивних ефектів не бачу. Він, ніби, протизапальний, але в результаті хребці більше розшататись можуть, ніж коли запаленням закріплені.
  6. Радять терафлекс чи холодець їсти для відновлення суглобів.
  7. Висіти на турнику якомога частіше - воно ще й вправляє.
  8. Спати на підлозі на карематі - м’яке псує спину.
  9. Чай, кава (шоколад, спирт) виводять воду та кальцій. В результаті хрящі зневоднюються і симптоми вилазять. Не підсідати на ці стимулятори, хоча раз-два на тиждень, може, і не зашкодить.
  10. Друг лікувався в Києві в якомусь центрі електрошоком (в спину), а потім фізкультуру приписали. Успішно. Перестали проблеми з тиском, від яких його вже навіть кололи кілька місяців. Можу спитать, де саме.
  11. Дошка Євмінова, кажуть, допомагає в теорії, але на практиці дуже мало хто має достатньо часу кожен день, щоб на ній по-справжньому закачатись.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.