Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1, 2, 3, 4, 5 ... 8, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3481

СообщениеВт ноя 01, 2016 11:54 

((прошу Адміністрацію сайту/форуму залишити цю тему саме у цьому підрозділі ("Туризм в Карпатах") задля збільшення актуалізації її ! ))

отже : болять коліна ? гомілкові суглоби ? лікті-плечі ? тоді це для вас, читаємо...
пропоную на ваш розгляд мою "версію" лікування грязями та глинами...
і знов таки - отже : я усвідомлюю що вже практично кожен знає і користується величезною кількостю інформації з приводу лікування артритів та артрозів, ви ж туристи ? ви вже реально на цьому з*їли всі зуби, але ! я абсолютно упевнений що НІХТО з вас САМОСТІЙНО НА ДОМУ не використовує ЛІКУВАННЯ ГРЯЗЯМИ ТА ГЛИНАМИ які купуються або у аптеках, або у інтернеті або ви особисто чи ваши знайомі привезли з якогось лікувального родовища (Одеса, Саки і т.п.)...
всі звикли до думки (стереотип) що саме такє лікування може бути проведеним тільки у умовах або курорту або місцевої полікліники(як що там це є),
ЦЕ НЕ ТАК !
любий з вас, ДУЖЕ ЛЕГКО та БЕЗТУРБОТНО
САМ ОДИН
БЕЗ ПОМІЧНИКІВ
може це робити ВДОМА !
окєй, до діла : для початку вам потрібно знайти грязь/глину у кількості (вагова) 0,3-0,5 кг(у неті продають від 1кг але це вже деталі вашої особистої купівлі)
купуєте саме ту грязь/глину яка саме ВАШІ хвороби буде лікувати, а у даному випадку ми обговорюємо артрити/артрози, хоча це можуть бути і післятравматичні лікування суглобів і всякє інше...
грязь є ? - вперьйод ! тепер треба :
- диван
-подушка
-телевізор або книга або планшет (щоб розважати себе на протязі 45 хв.)
- пульт керуваня тєлєком(не забувайте бо...ніхто не принесе)
- два покривала одне з яких не дуже грубе(3-4 см)(їх складють як я покажу нижче на фото)
- одне тепле верблюже одіялко
- пластікова коробка з товстими стінками, висока(на фото буде пізніше)
- ГРЯЗЬ/ГЛИНА у коробці у кількості 200-300 гр
- ложка, бажано кортка, не довга ручка щоб була в неї
- 1 клійоночка 50 см / 100 см, товста, не така як у кульках під продукти і набагато товстіша ніж кульки з під сміття навіть складені у кілька разів
- 2 клійоночки (як що два суглоба)(як що більше або менше - по кількості місць накладення грязі) - 30см/50 або 60 см
- вологу невелику тряпочку щоб витирати руки у разі замащєння ід час процедури
- мікрохвильовка
- дві або скільки місць накладень грязі - ГРІЛКИ медичні або якісь інші, не важливо, головне щоб не маленьки(бо в мене одна з грілок - мала, це не є гут)
- чайник щоб зігріти води
- все !
..................
опис процессу :
- набирємо у чайник воду на ту кількість грілок що збираємось використовувати
- одночасно ставим у мікрохвиьовку пластікову (ВІДКРИТУ або привідкриту) коробку з грязью/глиною на 600 вт і на 3 хв, НЕ БІЛЬШЕ ! бо не потрібно, потім зрозумієте
- йдем до дивану, ставим коло нього табурет/столік/стул/або щось на що будем класти всєкє
- на табурет кладем МОБІЛКУ (!) бо ніхто не подасть потім, пульт до тєлєка, мокру тряпочку для протирання рук, можливо окуляри/книгу/планшет
- розстилаємо трошки далі від себе і центру дивану одне з покривал, кладемо на нього клійоночку що 50см/100см
- рядом кладемо друге покривало і одіялко, подушку під голову
- ДЗИНЬ !! - це як раз виключилась м/х-ка але нехай буде, бо ми чекаємо допоки у чайнику не почало ШИПІТИ (!) це означає що починається пузирькове кипіння, Т=75-85 гр, ВЖЕ ПОРА ! заливаємо у грілочки водичку, стравлюємо під час закривання їх воздух, несем до дівана і десь кладем при цьому НАКРИВАЄМО ЩОБ НЕ ОХОЛОЛИ !(покривальцем що рядом лежить на підхваті)
- йдем по коробку з рязью, несем на табурет, сідаємо на диван передчасно ЗНЯВШИ штани/кальсони(жартую), підстілаємо під(наприклад коліно) одну з клійоночок 30см/50 см, відкриваємо коробку з рязь, берем ложку і ДУЖЕ ОБЕРЕЖНО пробуємо накладати та розмащувати цю грязь на колінний суглоб З БОКІВ ТА ЗВЕРХУ(знизу не треба), завтовшки 0,3-0,7 см слоєм, ПРОБУЙТЕ СПОЧАТКУ НА ТЕМПЕРАТУРУ ! щоб не опікти коліно...
наклали ? окєй ! тепер обгортаємо клійоночкою що під коліном місце аплікації, накриваємо краєм другої ширшої , той що під першою - клійонкою 50см/100см, накриваємо краєм підкладеного знизу покривала і вставляємо у нього(воно ж складене у декілька слоїв, так ? тож є можливість РЕГУЛЮВАТИ ТЕМПЕРАТУРУ аплікації вставляючи вищє-нижчє слоєм покривала),
то саме робимо і з другим коліном(або інший суглоб/ділянка), після цього НАКРИВАЄМО обидва місця аплякації ДРУГИМ складеним у декілька разів покривалом і НАКРИВАЄМОСЬ ОДІЯЛОМ, все...
лягаємо, відпочивваємо, читаємо/дивимось тєлєк, але ! РЕГУЛЮЄМО ТЕМПЕРАТУРУ АПЛІКАЦІЙ за рахунок перекладання грілок вищє/нижчє у слоях внутрішнього покривала,
ТЕМПЕРАТУРА ПОВИННА БУТИ такою, щоб вам було не дуже гарячо але й не просто тепло, тоб то приблизно це буде 45-50 гр за Цельсієм
на протязі 45 хвилин ви підтримуєте цю легку гарячисть аплікацій

після закінченя терміну процедури (45 хв , НЕ ДОВШЕ ! класично це роблять 30-35 хв, але мій досвід вказує на саме 45-ти хвилину процедуру як саму якісну і результативну) ми знімаємо по черзі одіяла/покривала, оголяємо місце аплікації та ложкою ЗНІМАЄМО СПОЧАТКУ з клійонки всю грязь/глину скидаючи її у коробку і збиваючи постукуванням об стінку коробки, потім знімаємо грязь з місця аплікації, все це робиться СИДЯЧИ, вірно ? от власне, після того як зняли грязь з одного суглоба, ОПУСКАЄМО НОГУ на підлогу то саме робимо з другою ногою,
замащені клійонки згортаємо і кладем або на підлогу або на табурет, їх ми ПОТІМ ПОМИЄМО і повісимо сохнути
після того як всю грязь зняли зі всього, закрили коробку, ЙДЕМО ЗМИВАТИ залишки грязі з місць аплікацій у ванну кімнату, там змиваємо досить гарячою водою АЛЕ БЕЗ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ ! це дуже важливо - щоб у порах залишилася грязь, процес лікуваня продовжується , помити з милом можна пізніше, наприклад перед сном...
грязь, що у коробці зіскребти вниз коробки зі стінок і налити 20-30мл води+можна кинути 20-30 гр морської соі, щоб не підсихала грязь...
клійонки вкінці - відмити від грязі і повісити підсихати...
ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ТРЕБА як мінімум 30 хв відпочинку лежачи/сидячи, МІСЦЯ аплікацій повинні бути У ТЕПЛІ !
все....
а ! кількість процедур - не більше 20-ти, я роблю як правило 12-15, як що класично то тре робити через день, але я роблю кожний день, проблем не було...
ефект від процедур може виникнути НЕ ЗРАЗУ ! а наприклад ПІСЛЯ закінчення курсу за тиждень-два, так що не лякайтесь того, що ваші суглоби продовжують під час курсу лікування - давати си чути, ЦЕ НЕ ПРОБЛЕМА ! а може навіть бути і ЗАГОСТРЕННЯ ! як правило це відбувається після перших процедур, НЕ ЛЯКАЙТЕСЬ ! - продовжуйте курс...

все...пишіть мені на пейджєр...

СообщениеВт ноя 01, 2016 11:56 

Изображение

Изображение
а це клійоночки, тіль що помив їх...

Посты: 234

СообщениеВт ноя 01, 2016 12:13 

Актуально, нічого не скажеш) Тут більше про грязі написано, скажу ще про глину: для суглобів найкраща голуба глина. При приготуванні цих компресів з глини її не можна сипати у металевий посуд, а також мішати металевими предметами. І після використання порція глини викидається, вона тільки одноразового користування. ну і робити ці всі штуки можна тільки після того, як знято основне запалення, тобто після періоду загострення...
Правда лікар каже, що найкращі ліки - то перестати ходити в гори, але такі ліки на даному форумі не обговорюються)

Посты: 240

СообщениеВт ноя 01, 2016 13:13 

Болять, с..ка....

В одній з клінік зробили ось таку штуку

Изображение
спортивний лейкопластир

Щодня по роботі треба забігати/збігати через 92 сходинки. Після того як наліпили, я ті сходи взагалі помічати перестала, а коліна перестали бути хворими колінами. Хочу спробувати в горах, тільки треба знайти де купити..

По жерепу ходити дуже просто і швидко. З гілочки на гілочку, десь перестрибнути, десь нахилити... (досвід закріплено на Мікулєсці)

Посты: 148

СообщениеВт ноя 01, 2016 13:34 

Спортивний лейкопластир-Кінезіо тейп.Сам використовую.Дуже помічна штука.
В неті валом.Рулончик 5м 200-250грн.

Посты: 579

СообщениеВт ноя 01, 2016 15:28 

Сашко, очень суперово описал процедуру лечения воспаления колен. Но, если копнуть дальше, то думаю стоит все-таки пойти дальше и начать заниматься профилактикой травм коленей, коленных чашечек,воспаление суставных жидкостей и т.д. Необходимо укреплять колени, связки и мышцы, которые поддерживают коленные суставы.
И все-го то, что надо делать - это обычные приседания. Единственное - делать их очень правильно и МЕДЛЕННО!
Приседание, конечно не панацея от всех проблем с коленями, но думаю, что до 80% по их сбережению точно дотянет.

Итак, если есть не сильный воспалительный процесс и не слишком запущенная травма колена - один физиотерапевт рекомендовал мне приседать на носочках, на полусогнутых ногах с небольшой амплитудой. Приседание выполняется пружинистыми движениями. Таким образом, не травмируется чашечка колена, а наоборот напрягаются связки, которые вытягивают болевые симптомы из под колена.
15 сек, два подхода - раз или два на протяжении дня будет достаточно.
Важно!
-Не приседать ниже 90 градусов
- использовать поддержку (стул или дверь), если болевые симптомы очень сильны.

И теперь - стандартная профилактика - приседания до 90 градусов и только с собственным весом (без утяжелителей).

Изображение
Дополнение к фото:

Если легко, то можно скрестить руки на груди, если тяжело - использовать опору ( проем стены или боковую часть двери) и я бы еще раздвинул пальцы ног больше в сторону, так еще комфортнее для колен.
Для начала:
1 подход - 5 очень медленных приседаний. 2-3 раза в неделю
Через неделю
2 подхода - по 10 раз 2-3 раза в неделю.
Такого режима вполне достаточно, чтобы восстановить колени. Дальше идет более сложный уровень для закачки. Заметьте, что здесь нету многократных повторений. По времени - это требует 5-10 минут, и всего лишь 2 подхода!!!!

Ну и про технику безопасности можно прочитать на этом ресурсе дополнительно, чтобы не занимать пространство
http://ru.wikihow.com/%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%8C-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%85-%D0%B2-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%8F%D1%85

СообщениеВт ноя 01, 2016 20:20 

цікаво розкручується тема...((( щє дещо про те, що описав вищє : грязь використовується багаторазово, як мінімум десятки разів, хто цікавиться грязями і має досвід, той знає що найкращі і найефективніші грязі САКСЬКІ, лікування ними дає результати на порядок вищє ніж всіма іншими які є на території України...інформації у неті - валом...)))...
але ! СУТЬ цієї теми і МЕТА : ДАТИ ВАМ МОЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ ГРЯЗЕЛІКУВАННЯ НА ДОМУ...задля цього я не полінувався витратити пару годин свого часу, - користуйтесь, СТАВТЕ ЗАПИТАННЯ...
доречі ! всякого роду профілактики пластирем, гімнастикою, присіданням і т.п. звичайно все це ГУТ , тобто добре, але є серед нас і такі, в кого ВЖЕ пизгєц колінним,кульшовим або гомілковим суглобам, такі туристи обмежені у русі і взагалі можливістю ходити у горби...я із своїми суглобами, які пішли спати щє 5 років тому, ХОДЖУ І БУДУ ХОДИТИ, у якійсь мірі завдяки грязелікуванню...

Посты: 244

СообщениеВт ноя 01, 2016 22:03 

Уже писав в існуючій темі про коліна про "суглобову гімнастику" із книжки (рос) Евдокименко "Если болят колени" (є на ex.ua pdf).
У мене останнє загострення артрозу в колінах довго не проходило навіть із ядрьоними таблетками і мазями, тобто біль проходив, але 15хв пішки і знову повертався. Повернувся до норми лише коли почав робити ці вправи. Ну і теплі наколінники взимку. Вже катаюсь на вело небагато (до 40км), сходив в зимовий пвд і тижневий літній походи, можу пробігти 3км без наслідків.
Присідання - лише одна вправа із комплексу, який має бути, вони укріплюють м'язи лише з одного боку.
Із книженції вичитав, що гімнастика б'є просто в саму причину хвороби - створює кровообіг в суглобі. Без кровообігу ніякі ліки і речовини просто не потраплять в суглоб, і можна їсти що завгодно і скільки завгодно результату не буде. Плюс обмін речовин і всяких там рідин.
Друге - укріплення м'язів і сухожиль. Це дає суглобу стійкість і захист від навантажень всяких. Але з усіх сторін суглоба, а не лише як при присіданнях.
Третє - розтягування. Обов'язково. М'язи мають бути сильними але еластичними. Це знову ж таки вберігає від травм. Плюс при тупій накачці ми просто стискаємо суглоб з усіх боків, позбавляючи його живлення.
Великий плюс системи - наявність вправ, які не вимагають при виконанні згинати/розгинати хворе коліно. Але всі потрібні м'язи при цьому працюють. У себе вже через якийсь тиждень почав відчувати на ногах наявність якихось м'язів, а не м'якенького жирку, хода стала "пружною".

Для здорової людини вважаю ці вправи просто незамінними для профілактики, укріплення і відновлення після навантажень колін.
Практично все можна виконувати просто лежачи на карематі всередині намету (в поході ввечері робив потроху). Плюс - ефект відчувається навіть без ліків і препаратів. Раніше я біг би одразу в аптеку, тепер навіть не думаю. Здорове харчування плюс гімнастика - і цього достатньо, організм сам виробляє все що йому треба, а гімнастика допомагає доставити речовини куди треба.

Ще тут хтось із аксакалів сольного туризму порадив мазь Кетонал - дійсно допомагає знімати запалення. В поході помітно допомагала, коли починав "відчувати" коліна після важкого дня.

СообщениеСр ноя 02, 2016 09:09 

тема м*яко плаває з права на ліво але я гну свою лінію, першопричинну....

щє раз наголошую : ви витрачаєте не більше 1,5 години часу і маєте результат аналогічний санаторно-курортному, так би мовити - бюджетний варіант...грязь купити - не складно...
грязеві аплікації по перше : дають активний приток крові у коліно завдяки температурі (45 гр середня) та активним речовинам у складі грязі/глини
по друге - насичують тканини шкіри (і допускаю що і глибше, сам суглоб) мінералами майже половини таблиці того вуйка що горівку запатентував
тобто не суперечить тому лікуванню та профілактиці, яке пропонує Демас, а навпаки - допомогає, і як показує декількавікова практика медицини - допомогають ефективно...дякую Демасу за підтримку теми...
дякую всім хто звернув увагу на наші пропозиції...

СообщениеЧт ноя 03, 2016 00:22 

Demas писал(а):
tarantul писал(а):http://www.ex.ua/81025473

|#smile746|

Тема корисна. І дуже шкода, що всім нам до початку занять якимось видом спорту, що туризмом, що вело мало хто розказує як займатись правильно, щоб не допустити появи проблем. А в інтернетах багато хто розказує, та мало хто розказує правильно. В лікарнях те ж саме.
Абидна, коли витривалість є, м'язи можуть |#smile761| , час і можливість є, досвід якийсь з'являється, а суглоби підводять. |#smile752|

+100 балів до сказаного. Розуміння того, як має бути, доходить пізнувато, коли коліна уже починають кричати, що їм болить...Особисто у мене спочатку було ходіння із неадекватно важким рюкзаком вкупі із не дуже сильними ногами. І навіть не задумувалась, що може бути інакше, бо таку вагу носили всі, і люди, які в той час були авторитетами, також ходили по принципу "рюкзак 15+". А вже зараз, коли почались неполадки з колінами, потихеньку почало доходити. Тому виправляти мабуть треба в зворотньому порядку: спочатку медицина, вправи і процедури типу грязей та глин, а вже потім перегляд спорядження і підходу ходіння в гори...Погано, коли вчитись доводиться на своїх помилках і за незнання платити здоров*ям. Але в чому великий плюс теми - ті, хто ще не уграв суглоби - можливо після прочитаного займуться профілактикою, а ті, хто вже має проблеми - знайдуть тут корисні поради. Особисто я після курсу протизапальних обов*язково опробую і грязі, і оті вправи, які скинули. Спасибі всім, хто ділиться досвідом)

СообщениеЧт ноя 03, 2016 13:12 

пару слів про озокерит : я як раз ходжу у фізіо-центр на озокеритні аплікації, зараз роблю на кульшові суглоби...раніше, рік тому, два - також робив профілактично озокеритні аплікації на коліна,плюс інші процедури(грязі, ультразвук, мазі і т.п.), ефект гарний, але потрібно комплексно лікувати...єдине що в мене не получається робити НА ДОМУ, так це озокеритні аплікації, тому я не розписував тут про це, але як що в мене колись вийде ця процедура і я її напрацюю до автоматизму(як от власне з грязями), тоді викладу опис і варіанти....

СообщениеЧт ноя 03, 2016 13:19 

доречі : озокеритні аплікації роблять практично у кожній полікліниці або лікарні обласних центрів, для цього треба просто підійти з мед-картою(або без) до завідуючої або заступника відділення реабілітації, пояснити картину проблеми, не забути якийсь подарунок зробити(як що завідуюча ваша знайома або подруга) ну або пройти всю процедуру направлення від дільничого терапевта(а він направить до різних лікарів, зроблять купу діагностик і аналізів і потім направить дільнича у реабілітаціїйний центр(відділення) і вже там вам призначать ТЕ ЩО НАПИШУТЬ ЛІКАРІ яких ви обійдете по направленню...уффф...складний процес...я просто йду у відділення, заходжу або-або(зав. або заст.), бідкаюсь, скиглю, благаю про допомогу і - отримую її...звичайно що чимось дякую, розвиваю корупцію...отакий я курва хлоп...((( але хабарі ми, а нас ціла спільнота, НЕ ДАЄМ вже біше двох років, так домовились між собою(моя рідня, друзі, друзі рідні та друзів і т.п.), стоп-корупція!)))...

Посты: 31

СообщениеПт ноя 04, 2016 13:03 

Тема интересная и актуальная. Практически, каждый после 40-45 лет уже сталкивался с этой проблемой. Чуть-чуть сделаю экскурс в историю и расскажу о себе. Первый раз колени дали о себе знать, мне было всего 25 лет. Был пеший поход на Кольский п-ов. Выходной вес у ребят был 35кг, а у девчонок все 27кг. Так вот при прохождении перевала Крестовый (2А) на спуске у меня первый раз "вылетело" колено. Это как раз была середина похода. Вторую часть похода проходила с эластичным бинтом. В городе при спокойной жизни колено быстро выздоровело и все пошло своим чередом. Но молодо-зелено ни чему меня это не научило. Как тягала тяжелые рюкзаки, так и продолжала тягать(((. А вот уже в 38 лет, при обычном беге по пересеченке (в лесу), вылетело уже сразу два колена. И я поняла, что это уже ПРОБЛЕМА!!!. Томограф показал артроз коленных суставов первой степени. Врач сказал, мол ни бегать ни прыгать, тяжести не носить и может лет до 70-ти проходите на своих суставах. Выйдя из кабинета, я поняла, что все его советы не для меня и начала делать все наоборот, но с осторожностью. И так о себе. Во первых я купила два наколенника с двумя вертикальными пластинами по боками шириной 1-1,5см и все спортивные нагрузки выполняла только в наколенниках (бег, приседания). Сначала колени болели и занятия были через боль с мин нагрузками. Параллельно стала ходить в сауну и после разогрева в парилке, опрокидывала на себя ведро с ледяной водой (контраст температур, тоже хорошо влияет на воспаленные суставы). Со временем колени прошли. Но береженого бог бережет и все последние 7 лет я в походы ходила только в наколенниках. Легкоходом так и не стала. Рюкзак сейчас от18 до 22кг, в зависимости от длительности (5-12дней) и сезона. Только этой зимой я рискнула расстаться с наколенниками. Правда для перестраховки все равно ношу в рюкзаке. Как горная козочка я по камням не прыгаю, хожу размеренно и думаю как нагружать колени особенно на крутых спусках. Но с февраля я выходила уже 9 походов и все без наколенников. Однако в аптечке всегда есть феналгон и дип рилив. При малейшем дискомфорте на ночь феналгон (согревающая мазь), а в течении дня - дип рилив, если есть боли. Правда давно я у же к этим методам не прибегала. Как говорит доктор Бубновский:"Каждый сустав должен работать!" А вот начало этой работы часто через боль. Удачи всем форумчанам и здоровых коленей!!!

Посты: 4156

СообщениеПт ноя 04, 2016 22:12 

Как только прочитал я тему
Пришел кердык, вдруг левому колену!
Начался хруст, скрипенее сустава,
И на душе моей так неспокойно стало!

Но выход есть. К шаманам не пошел,
Собрата я по разуму нашел!
На оффис к Диме Уманцу заплыл
И о колене хвором позабыл!

Какой Релиф, какой диклофенак,
Когда есть пиво и коньяк!
От их волшебной силы исцеленья,
Я встал на ноги- и конец мученьям! ))))

СообщениеПт ноя 04, 2016 22:37 

Якби ж то все було і насправді так легко, як оце у віршику) Аби коньяк лікував артроз, то не гріх було б стати п*яницею)))

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.