Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 4, 5, 6, 7, 8, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1161

СообщениеЧт сен 07, 2017 13:35 

взимі вимушено по стану здоров'я сидів вдома 2 місяці. за цей час після деякого навантаження розболілось коліно, нагадав про своє існування поперековий відділ хребта (який досі відмовчувався).

пройшов курс американського енімал флексу, почав бігати. відмастився доктором тайсом. коліно пустило.

хребет дуже довго розкачувався, перш ніж повноцінно відпустити мене в гори і не стріляти на кожному підйомі/скиді вацока.

поліз на перекладину, закачую потрошки м'язи. почав інтенсивно ходити в гори і навіть триматися за бензопилу (для попереку ― серйозне випробування).

відчуваю, що постійно потребую навантаження. пару днів бєздєйствія (нинішня погода, наприклад) і спина дає про себе знати.

Так що хворіє той, хто нічого не робить. Кам'янь, що котиться, мохом не обросте.

Посты: 89

СообщениеСб сен 09, 2017 18:04 

звичайний еластичний наколінник допоможе на 100%. використовую не лише на спуску а і при підйомі. Сенс його використання в тому, що ваші розхлябані зв'язки в колінних суглобах не справляються з потрійним навантаженням (довга ходьба, круті підйоми плюс додаткова вага в вигляді рюкзака). наколінник утримує ваш суглоб і зменьшує навантаження на звязки. Іще рекомендую при дуже крутому рельєфі (однаково як при підйомі так і на спуску) робити коротші кроки. палиці теж реально допомагають. важливо теж не переохолоджувати суглоби (в секонді бувають такі дивні 'шкарпетки' , не зашиті) - якщо попадаються чисто шерстяні то це саме то на ніч на голе тіло. те ж саме і з спиною (радикуліт) - одягніть на голе тіло на ніч якийсь тонкий светрик з чистої шерсті - день, два і все проходить, головне щоб ви не пітніли, почувались комфортно . Бажаю усім здоров'я і приємних вражень в горах!

Посты: 315

СообщениеСб сен 09, 2017 21:54 

Та не сильно наколінник допомагає. Я от крайній раз довго спускався в хорошому, жорсткому наколіннику, то під кінець коліно боліло страшно. Хоча, думаю, без наколінник було б ще гірше і раніше. Як на мене, то найкращий вихід - тотальне зниження ваги рюкзака. Або ж, як мені порадив тренер, спускатися задом |#smile603|

Посты: 235

СообщениеВс сен 10, 2017 01:46 

У мене отакий наколінник, фіксує конкретно.

Изображение
На іншій нозі простий еластичний, то різниця відчутна. А про вагу рюкзака то дійсно чим легший, тим простіше суглобам. Ну і трекінгові палки виручають. Принаймні в останньому поході коліна не турбували)

Посты: 105

СообщениеВс сен 10, 2017 06:51 

shpion писал(а):спускатися задом |#smile603|

Теж так пробував, глаз в заді не хватає. Нагрузка на мязи набагато менша.

Посты: 3486

СообщениеПн окт 16, 2017 10:11 

міжсезоння !
благодатна пора для лікування суглобів !
сніг ще тільки на підходах а морози вже почнуться: ожеледеці і все супутне до міжсезоння ;
як раз є проміжок у 2-3 тижня (починаючи з кінця жовтня) щоб почати курси профілактичного лікування всіх хворих ваших суглобів; для цього треба мати "політичну волю", яка поборить ваші ліньки, тре мати грязі/парафін/озокерит/чи/ще/щось/подібне; треба виділити 2 години на кожен день(!!) для себе-любимого-рідного(або забити болт на себе ж таки і ніц не робити сподіваючись що вас мине ця біда з суглобами - НЕ МИНЕ ! і цю аксіому знають всі але ховають голівку/мозок у пісочок тіпа страус);
отже :
- як що ви вирішили підлікуватись,
- купили лік,
- винайшли графік часу на лікування,
- твердо тримаєте свою волю у кулаках, -
вам треба перечитати цю тему і вйо, шмір на Галич, пійшоу і не бояуся !
упєрйод...

Посты: 173

СообщениеСб окт 21, 2017 09:18 

На подъемах воды можно пить меньше, но на спусках воды нужно пить больше. Лучше для колен. И не гнать лошадей как на подъемах так и на спусках.

СообщениеСб окт 21, 2017 13:54 

тільки що перевірив аптеки Франківська на наявність озокериту та цінову політику на нього;
купив для себе коханого 0,6 кг банку озокериту Дніпропетровського заводу ПП Дон, вартість 89,60 гр, були фасовки від інших підприємств 0,45 кг - 74 гр; 0,250 кг - 56 гр; це в різних аптеках міста, я купував у аптеці по вул Дністровська, там є три аптеки за 20-30 м одна від одної у р-ні ринку по тому боку вулиці де зупинки автобусів, у кожній аптеці ціни і виробники - різні, так що пройдіться по всім і купіть те що вам до смаку;
я свій озокерит, що користований на протязі року - частково утілізую а залишок доповню свіжим(це по жлобськи, міг би і купити дві банки по 0,6 кг і було би мені щастя але жлобство на клітинному рівні дає си чути);
на днях, можливо вже завтра почну курс на коліна(праве, бо ліве треба спочатку вилікувати від поранення пилою), спину та суглоби лівої руки, пізніше, під сніги пролікую кульшові суглоби;
я усвідомлюю те, що суглоби НЕ СТАЮТЬ КРАЩИМИ з кожним днем життя, вони ЗНОШУЮТЬСЯ та входять у стадію артриту а потім артрозу, і ясна річ що лікуватись ПРОФІЛАКТИЧНО - в падло всім у тому числі і мені, але я себе люблю, себе коханого, тому згвалтувавши свою лінность такой почну знову курси лікування, бо я вже МАЮ ДОСВІД у тому що ПОТІМ БУДЕ РЕЗУЛЬТАТ, дія якого досить пролонгована, приблизно 5-7-9 місяців, а перший ефект відчуття здорових суглобів наступає приблизно за місяць-два ПІСЛЯ курсу лікування, тобто НЕ ВІДРАЗУ !(відразу лиш іноді і то частково), отже вперед, на баррикади ! лікуймося вдома, у цій темі ВСЕ Є ОПИСАНО, дякую що прочитали це;

Посты: 315

СообщениеСб окт 21, 2017 14:14 

то що ж все таки краще, багно, глина чи озокерит?

СообщениеСб окт 21, 2017 14:39 

shpion писал(а):то що ж все таки краще, багно, глина чи озокерит?

важко сказати тому що ефект від лікувань приблизно однаковий, але користуватись озокеритом - легше, простіше а ніж грязями, та й одною нагрітою до 45-50 гр формою озокериту можна зробити як мінімум ДВІ процедури а іноді і ТРИ, бо він не так швидко вистигає, тож наклавши наприклад аплікацію на коліна, за 30-40 хв ви знімаєте і накладаєте на якусь ще ділянку, плече, передплічча або під кульшовий суглоб ;

Посты: 235

СообщениеСб окт 21, 2017 15:02 

shpion писал(а):то що ж все таки краще, багно, глина чи озокерит?

Усе треба пробувати) Я з цього списку пробувала глину, то реально відчувалось. Ось хочу восени спробувати і інше. Але якщо є загострення, то спочатку треба пролікувати його, а вже потім тестувати оці всі процедури)

Посты: 1161

СообщениеВс окт 22, 2017 12:49 

така молоденька дівчинка і вже має проблеми з колінами. куди тільки лікарі дивляться? |#smile703| |#smile784|

Посты: 148

СообщениеВс окт 22, 2017 13:07 

Нічого з вище зазаначеного не пробував..лікувався як були проблеми виключно "фармакологією"(мазі)..Але суттєво допомогло тільки "радикальне" зниження ваги рюкзака..з 15-17кг. до 10-12кг.,а в кінці походу 8-9кг.
+поступові(без "стартового лося")навантаження в "процесі".
...і болі в суглобах-мязах просто не виникали..

СообщениеВс окт 22, 2017 16:43 

Kopan писал(а):Нічого з вище зазаначеного не пробував..лікувався як були проблеми виключно "фармакологією"(мазі)..Але суттєво допомогло тільки "радикальне" зниження ваги рюкзака..з 15-17кг. до 10-12кг.,а в кінці походу 8-9кг.
+поступові(без "стартового лося")навантаження в "процесі".
...і болі в суглобах-мязах просто не виникали..

це все добре і вірно, але з часом зміни у суглобах відбуваються незворотні і тоді нам-пацанам тре якось виживати з тим що Є, от для цього я і розтуляю тут писок, аби надію інші не втрачали, а ті що в них поки що все більш-менш, лікувались профілактично, наперед заощаджуючи капітал здоров*я суглобів...

Посты: 148

СообщениеВс окт 22, 2017 17:51 

Даний "меседж" був як продовження "посту" Losth-та..))дійсно так |#smile806| ..помічаю погану тенденцію..що товариші-походники 30-35р. вже з купою"болячок",в тому числі суглобів..бо "гнали" раніше як лосі |#smile739| ..і в походах в тому числі..)))

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.