Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3381

СообщениеСб янв 14, 2017 12:06 

дещо мене засмучує...ті, що ВЖЕ свої суглоби вбили - вони не ходять у горбе, та й не ходять сюди читати, а самі собі лікуються як можуть тай всєкє інше...але саме в них є величезний досвід по деяких напрямках лікування...а їх тут немає...сумно...бо хтось міг би у подробицях описати лікування наприклад на протязі рік-два-три за допомогою глюкозаміно-хондроетинових препаратів, ми би змогли орієнтуватись на ЕФЕКТ, бо я у цій темі від самого початку запропонував розповідати/ділитись досвідом отримання (або НЕ отримання) ЕФЕКТУ від КОНКРЕТНИХ видів лікування суглобів...про ОЗОКЕРИТ, ГРЯЗІ, ГЛИНИ вже є детальні описи і лікування(як робити процедури у домашніх умовах) і ефекту від нього, дещо ВЖЕ розповіли люди про властивості ГІМНАСТИЧНИХ ВПРАВ, все це гарно описано, МОЖНА ПРИЙМАТИ НА ОЗБРОЄННЯ і діяти, але про мазі - "ось ця помагає" - до сраки такі описи і такий досвід, про вживання різних пластирів - так само дуже мало перевіреного БАГАТОКРАТНО і на протязі ДОВГОГО ЧАСУ досвіду, це не дослідження як що одноразово використав і тіпа "помогло" або "було легше" - ЦІКАВО ДО ЧОГО ПРИЗВЕДЕ наприклад використання на протязі пів року-рік, ну хоча б два-три місяця...
МИ ПРАГНЕМО НЕ ЗНЯТИ СИМПТОМИ(біль)як ПРОЯВИ ХВОРОБИ у СУГЛОБАХ, а ЛІКУВАТИ(підліковувати) ЇХ, чи не так, друзі ?...

Посты: 853

СообщениеСб янв 14, 2017 13:53 

Андрюха стр писал(а):А реально- комусь отой Енімал Флекс допомагає? Бо пробую в Польщі знайти поближче.

Я використовую його для профілактики. У мене було один комплекс на рік. Перед вживанням трохи мав проблеми з лівим коліном. За рік коліно більше не турбувало. За 2016 рік пробіг 1500 км, на дивані не сидів. Це мій досвід. Двоїм знайомим ніби теж допомогло.

Вище писав, що це не панацея і треба знати причину болю. Найкраще в цьому допоможуть у спеціалізованих закладах або спортдиспансерах. У звичайній лікарні на вас зразу поставлять хрест :)

Ми не лікарі щоб щось радити чи лікувати. Даний комплекс я рекомендував для профілактики

Посты: 48

СообщениеСб янв 14, 2017 14:12 

vasjaletsyn писал(а):Найкраще в цьому допоможуть у спеціалізованих закладах або спортдиспансерах.

Куди найкраще звернутись. Для мене найближче в Києві, Вінниці, Житомирі?

Посты: 223

СообщениеВс янв 15, 2017 01:19 

Інститут спортивної травми Київ, вул. Воровського (здається), але навіть кияни кажуть, що "дуже платно". Це якщо найкраще, із того що чув. Але деякі лікарі звідти працюють і в інших клініках, де уже може бути дешевше.
Kotyuk - користувач такий є в розділі здоров'я, в темі про коліна - звідти. Я йому писав колись. І в темі щось може розказати.

А з хондропротекторами, щось точно можна було б сказати, лише якби у нас був прилад, щоб виміряти товщину хряща. Інакше відчути щось неможливо. Бо, хто знає, може при навантаженнях нам стало гірше, але може завдяки йому гірше стало на місяці пізніше.

А взагалі з цими колінами у мене після пошуків в інтернеті культурний шок. Я уже давно думав, що сучасна медицина якщо не все вміє вилікувати, то хоча би практично про все знає. А тут - на тобі. Виявляється, що навіть банальна причина артрозів - невідома. В 21-му столітті уміють лише зняти біль(!!!), уміють механічно щось полагодити при операції. Але механізм артрозу так і невідомий, і навіть чи відновлюється хрящ у дорослих толком медицина не знає. Як так сталось - невідомо.

Посты: 1062

СообщениеВс янв 15, 2017 18:34 

vasjaletsyn писал(а):
Андрюха стр писал(а):А реально- комусь отой Енімал Флекс допомагає? Бо пробую в Польщі знайти поближче.

Я використовую його для профілактики. У мене було один комплекс на рік. Перед вживанням трохи мав проблеми з лівим коліном. За рік коліно більше не турбувало. За 2016 рік пробіг 1500 км, на дивані не сидів. Це мій досвід. Двоїм знайомим ніби теж допомогло.

Вище писав, що це не панацея і треба знати причину болю. Найкраще в цьому допоможуть у спеціалізованих закладах або спортдиспансерах. У звичайній лікарні на вас зразу поставлять хрест :)

Ми не лікарі щоб щось радити чи лікувати. Даний комплекс я рекомендував для профілактики

Вась, дякую! Бо шото проблеми, але з правим коліном. Самогонка не допомагає. Мабуть, погана....Хоча- на смак- супер! Давай на 21-22 на Молоду- попробуєш. |#smile715|

Посты: 853

СообщениеСр янв 25, 2017 13:23 

https://www.youtube.com/watch?v=W6fQvj-48tQ Все о коленях, стопах и связках. Владимир Демченко

Варто послухати, багато корисної інформації.

Посты: 48

СообщениеСб янв 28, 2017 10:30 

ogenri писал(а): купила два наколенника с двумя вертикальными пластинами

Що за наколінники, фото можна? В інтернеті їх багато які краще взяти для походів?

Посты: 38

СообщениеСб янв 28, 2017 11:00 

sboly писал(а):ogenri написав:
купила два наколенника с двумя вертикальными пластинами

Що за наколінники, фото можна? В інтернеті їх багато які краще взяти для походів?

Приєднуюсь до запитання, оскільки теж власне роздумую над вибором моделі.

Посты: 28

СообщениеСб янв 28, 2017 18:08 

sboly писал(а):Що за наколінники, фото можна? В інтернеті їх багато які краще взяти для походів?

Расскажу о тех моделях, которые использовала сама. Рассматриваем все модели с ребрами жесткости. На фото их видно.
Изображение

Эта модель мне не понравилась тем, что нет отверстия под коленную чашечку. Из-за этого при активном движении, а особенно на крутых подъемах, эти наколенники постоянно съезжают вниз.
Изображение

Такой тип наколенника тоже себя в походе не оправдал. Очень сильно преет само колено под силиконовым фиксатором.
Изображение

А вот этот тип наколенника, лично для меня идеален. Есть ребра жесткости, есть отверстие под коленную чашечку, т.е. он абсолютно не съезжает с колена в пешем походе. И в жару в нем не жарко.
Но любой наколенник, прежде чем купить, советую примерить. Мне подошел один тип наколенника, а кому-то другой.

Посты: 223

СообщениеСб янв 28, 2017 23:11 

О! Дуже цікава і об'ємна тема - про наколінники.
Колись дивився інтернет-магазин - їх там десятки і сотні, але коштують, зараза, зовсім не дешево. Особисто сам пробував лише найдешевші і найпростіші. Лише мої особисті враження:
1. Китайський типу спортивний щільний такий, без ніяких отворів. Мені не сподобалось, що він стягує суглоб з усіх боків, притискає надколінник до інших частин і при русі відчуття, що тертя в суглобі лише посилюється.
2. Дешеві з барахолок псевдо "із собачої шерсті". Щодо шерсті там великі сумніви, але все-таки він гріє і не стискає занадто суглоб. Для зими - те що треба. Недолік - дуже швидко розтягується і тому тримається на нозі лише, якщо під термобілизною. Сохне теж досить повільно.
3. Саморобний зі старих зимових велоштанів (відрізані шматки штанів в районі колін, підроблені в ательє). Досить непогана річ. Весь велоодяг - це за визначенням термоодяг. Там спереду віндстопер, ззаду тепла дихаюча тканина, тому все дуже непогано. Але теж з часом сповзає при ходінні і як його закріпити так щоб не стискало не знаю.

Невже наколінник не сповзає лише завдяки отвору?
І якщо хтось десь зустрічав якісні зігріваючі наколінники буду вдячний за посилання. Ще є спеціальні наколінники для велоспорту - там все дуже добре із матеріалами, але ціни немаленькі, на жаль.

А від лікарів чув, що вибирати наколінник треба, порадившись зі спеціалістом.

СообщениеВс янв 29, 2017 11:07 

Скажу честно, все наколенники разных типов брала на секонде. Там и подобрала для себя наилучший вариант. Если брать новые, то не накупишься. Уж очень цены кусаются. А по поводу, как закрепить наколенники, чтобы он не сползал, то в межсезонье и зимой можно просто аккуратно пришить на ходовые штаны. Я так делала - работает. Не даром говорят, что голь на выдумки хитра |#smile603| . Кстати, пробовала неопреновый наколенник. Он был без рёбер жесткости. И колено держал не плохо. Но летом в нем очень жарко. А зимой он сильно сезжал с ходовых штанов. А вот отверстие над коленной чашечке на наколеннике действительно не плохо фиксирует его на ноге

Посты: 1059

СообщениеПн янв 30, 2017 19:00 

shpion писал(а):
Losth писал(а):де найкраще брати?

Я тут брав, найдешевше, що знайшов. Зараз проходжу курс, вроді допомагають. Млін, но випити за раз десяток пігулок важкувато.

Взяв за згаданою адресою. З доставкою винесло 800 з чимось. Банка з голограмою, запечатана як консерва. В кожному пакеті по 8 пігулок. Думаю, проблем із пожиранням не буде, якщо приймати після їди і багато води прийняти на борт.

Посты: 276

СообщениеПн янв 30, 2017 19:04 

Саме важче йдуть плоскі тверді, котрих найбільше)

Посты: 1059

СообщениеВт янв 31, 2017 08:31 

shpion писал(а):Саме важче йдуть плоскі тверді, котрих найбільше)

проковтнув всі практично за раз, головне запивати!

Посты: 3381

СообщениеВт янв 31, 2017 09:11 

от мені цікаво...чому людина робить вибір між ефективним і простим у бік простого ?? - а відповідь вже скаче вперед ! - тому що людина, істота раціо, а раціо автоматично робить вибір у бік простого та доступного і у рідких випадках у бік складного але ефективного...тому багатих набагато, у рази більше а ніж бідних...отже, пару слів про моє зимове лікування:
я пролікувався протизапальними та обезболюючими близько 2-2,5 тижнів, потім грязеві аплікації, курс на обидва коліна(близько 15 процедур), потім озокеритне лікування кульшових суглобів, позвоночника (пояснично-куприковий відділ та шийний), близько 20-25 процедур які йшли паралельно(суглоби та позвоночник)...
РЕЗУЛЬТАТИ :
з десяток походів деякі з яких надзвичайно важкі пройдені БЕЗ ВІДЧУТТЯ БОЛЮ АБО ДИСКОМФОРТУ у місцях лікування, до порівняння : я не мав змоги полікувати суглоб лівого плеча і він мені дає шмейцу у кожну ніч особливо у походні ночівлі, є з чим порівняти !...
ВИСНОВОК :
не дуріте самі себе, використовуйте СКЛАДНИЙ ШЛЯХ додаючи до нього ПРОСТІШИЙ, РАЦІОНАЛЬНИЙ і буде вам РЕЗУЛЬТАТ, ЕФЕКТ...((( чи то ліньки вам ? воно ж коштує у рази менше !! складний процес лікування і коштує МЕНШЕ і ЕФЕКТ ГАРАНТОВАНИЙ...)))...людина унікальна істота...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.