Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1 ... 3, 4, 5, 6, 7, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1059

СообщениеЧт сен 07, 2017 13:35 

взимі вимушено по стану здоров'я сидів вдома 2 місяці. за цей час після деякого навантаження розболілось коліно, нагадав про своє існування поперековий відділ хребта (який досі відмовчувався).

пройшов курс американського енімал флексу, почав бігати. відмастився доктором тайсом. коліно пустило.

хребет дуже довго розкачувався, перш ніж повноцінно відпустити мене в гори і не стріляти на кожному підйомі/скиді вацока.

поліз на перекладину, закачую потрошки м'язи. почав інтенсивно ходити в гори і навіть триматися за бензопилу (для попереку ― серйозне випробування).

відчуваю, що постійно потребую навантаження. пару днів бєздєйствія (нинішня погода, наприклад) і спина дає про себе знати.

Так що хворіє той, хто нічого не робить. Кам'янь, що котиться, мохом не обросте.

Посты: 89

СообщениеСб сен 09, 2017 18:04 

звичайний еластичний наколінник допоможе на 100%. використовую не лише на спуску а і при підйомі. Сенс його використання в тому, що ваші розхлябані зв'язки в колінних суглобах не справляються з потрійним навантаженням (довга ходьба, круті підйоми плюс додаткова вага в вигляді рюкзака). наколінник утримує ваш суглоб і зменьшує навантаження на звязки. Іще рекомендую при дуже крутому рельєфі (однаково як при підйомі так і на спуску) робити коротші кроки. палиці теж реально допомагають. важливо теж не переохолоджувати суглоби (в секонді бувають такі дивні 'шкарпетки' , не зашиті) - якщо попадаються чисто шерстяні то це саме то на ніч на голе тіло. те ж саме і з спиною (радикуліт) - одягніть на голе тіло на ніч якийсь тонкий светрик з чистої шерсті - день, два і все проходить, головне щоб ви не пітніли, почувались комфортно . Бажаю усім здоров'я і приємних вражень в горах!

Посты: 278

СообщениеСб сен 09, 2017 21:54 

Та не сильно наколінник допомагає. Я от крайній раз довго спускався в хорошому, жорсткому наколіннику, то під кінець коліно боліло страшно. Хоча, думаю, без наколінник було б ще гірше і раніше. Як на мене, то найкращий вихід - тотальне зниження ваги рюкзака. Або ж, як мені порадив тренер, спускатися задом |#smile603|

Посты: 185

СообщениеВс сен 10, 2017 01:46 

У мене отакий наколінник, фіксує конкретно.

Изображение
На іншій нозі простий еластичний, то різниця відчутна. А про вагу рюкзака то дійсно чим легший, тим простіше суглобам. Ну і трекінгові палки виручають. Принаймні в останньому поході коліна не турбували)

Посты: 80

СообщениеВс сен 10, 2017 06:51 

shpion писал(а):спускатися задом |#smile603|

Теж так пробував, глаз в заді не хватає. Нагрузка на мязи набагато менша.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.