Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, 4, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 106

СообщениеПн авг 16, 2010 13:53 

Доброго всім дня. Хочемо з друзями піти на Хомяк. Ніхто з нас (а це 10 чоловік) ніколи там ще не був. Підкажіть як краще туди добиратись, куди можна в тій місцевості сходити? Плануємо в пятницю близько 5 бути в Татарові, і вертатись в неділю ввечері. Наперед дякую.

СообщениеПн авг 16, 2010 15:12 

kovpash писал(а):Доброго всім дня. Хочемо з друзями піти на Хомяк. Ніхто з нас (а це 10 чоловік) ніколи там ще не був. Підкажіть як краще туди добиратись, куди можна в тій місцевості сходити? Плануємо в пятницю близько 5 бути в Татарові, і вертатись в неділю ввечері. Наперед дякую.

найкраще - йти дорогою на женецький водоспад, там де дача ющенка. з татарова треба по трасі кілька кілометрів пройти назад, повернути на повороті на ліво, пройтися дорогою попри дачу Ющенка, проти до закінчення асфальту, і трохи далі, де буде дерев'яна колиба і місток, починати підйом. там стежка зліва від дороги. хоча можна ще пройтися до водоспаду, там вже зовсім близько.
а тією стежкою ви підніметесь на галявину, і вона піде вправо в ліс, відразу візьме досить круто, і виведе аж на полонину під Хом'яком.
загалом маршрут досить популярний і простий, в інтернеті є багато описів, і більш точних ніж мій, бо мені лінь детально розписувати)))

Посты: 106

СообщениеПн авг 16, 2010 15:37 

Дякую, але тут на форумі питаю бо нічого доброго не вигуглив))Чомусь в інтернеті не можу знайти детального опису де і коли повертати, ну там, на який камінь не ставати щоб ногу не підвернути)))Чи можна за термін в 2 дні сходити до Синяка і назад в Татарів, як там з водою...

Посты: 55

СообщениеПн авг 16, 2010 17:26 

До Синяка там недалеко, за 2 дні можете сходити. Воду коли сам ходив на Синяк ніс від села...

Посты: 31

СообщениеПн авг 16, 2010 18:36 

Мы на майских чуть не прозевали поворот влево, на маршрут. Если правильно запомнил, то перед мостом к даче Ю есть поворот налево, перед ним лежит большой камень, а на нем белая квадратная маркировка, дорожка перегорожена шлагбаумом. По этой дороге вверх, дальше выбирать дороги которые идут в гору и когда закончатся все признаки цивилизации (последние это недостроенное здание и мост через реку из железобетонных плит) нужно заметить тропку, идущую вдоль русла высохшего ручья в лес. По ней постоянно идти вверх - выйдете на полоныну. Обязательно набрать в реке воды, следующий источник на полоныне.

Посты: 24

СообщениеВт авг 17, 2010 12:52 

kovpash писал(а):як там з водою...

На полонине под Хомяком живут пастухи. За их домом, чуть ниже есть источник.

Посты: 163

СообщениеСр авг 07, 2013 10:34 

Всем доброго времени суток.

Планируем пройти вот такой маршрут:
https://maps.google.com/maps?t=h&q=http://www.gpsies.com/files/kmz/i/ipwzctahsmtobuae.kmz

Трек розовой линией на карте http://yadi.sk/d/hb1VLlp37dqma

Маршрут кольцевой из Татарова.

Хотелось бы понимать:
1) реально ли его пройти за 6 ходовых дней.
2) где лучше планировать стоянки по маршруту
3) Как там обстоит дело с водой.

Идем с 22по 28 сентября, т.е. полных 6 дней.

Буду благодарен любой информации.

Посты: 3363

СообщениеСр авг 07, 2013 10:50 

denbaz писал(а):Всем доброго времени суток.

Планируем пройти вот такой маршрут:
https://maps.google.com/maps?t=h&q=http://www.gpsies.com/files/kmz/i/ipwzctahsmtobuae.kmz

Трек розовой линией на карте http://yadi.sk/d/hb1VLlp37dqma

Маршрут кольцевой из Татарова.

Хотелось бы понимать:
1) реально ли его пройти за 6 ходовых дней.
2) где лучше планировать стоянки по маршруту
3) Как там обстоит дело с водой.

Идем с 22по 28 сентября, т.е. полных 6 дней.

Буду благодарен любой информации.

Таким кільцем не ходив але деякі факти є:

- ЗС Татарів - г.Гребля - г.Хомяк- пол.Хомяків(вода, джерела з північносхідної сторони Хом'яка,від полонини Бараня, та на самій полонині, на підйомі на Синяк в лісі) - г.Синяк -г.Малий Горган - пол.Бладжів (вода за 100 метрів від колиби) - проходиться за 1 день

Від тунелю що у Воронєнці до пол. Веснарка що біля Костричі, можна дійти теж за 1 день - вода біля пол.Григорівка,під г. Під-Берда. на Озірній, нижче Лабєски, та під Кукулом є джерела

Добре булоб придбати до походу карти Карпатських стежок. На даний момент там найактуальніша інформація.

Посты: 163

СообщениеСр авг 07, 2013 11:18 

Treker писал(а):
Таким кільцем не ходив але деякі факти є:
...
Добре булоб придбати до походу карти Карпатських стежок. На даний момент там найактуальніша інформація.

Дякую, як раз планував придбати.

Посты: 76

СообщениеПн авг 12, 2013 10:23 

Доброго здоров'я!
Плануємо похід до г. Хомяк та г. Синяк. Будемо дотримуватись цього маршруту http://jey114.narod.ru/Photos/Homjak/Otchet/Map_of_Homjak.html. Перше питаня: підкажіть як краще подовжити маршрут на 1 день. А також друге питання: як дістатися у Татарів(якщо можна якийсь розклад).

СообщениеПн авг 12, 2013 10:45 

Venia_Kashkin писал(а):Доброго здоров'я!
Плануємо похід до г. Хомяк та г. Синяк. Будемо дотримуватись цього маршруту http://jey114.narod.ru/Photos/Homjak/Otchet/Map_of_Homjak.html. Перше питаня: підкажіть як краще подовжити маршрут на 1 день. А також друге питання: як дістатися у Татарів(якщо можна якийсь розклад).

Продовжити маршрут на г.Малий горган спуститись в Буковель.

По транспорту - потяг Івано-Франківськ - Рахів
Будь-які маршрутки які їдуть до повороту на Женець(кінець села Микуличин)
А також маршрутки на Буковель.

Можна підніматись і через г.Гребля прямо від жд вокзалу, як вказно вище.

PS. Будете там не полініться пофотографувати місцевість на предмет сміття, ми там проводимо час від часу екоакції, хотілоб би бачити актуальну інформацію.

Посты: 76

СообщениеПн авг 12, 2013 12:46 

Treker, дякую за поради. Якщо все вийде, то пофоткаю.

Іще виникло запитання: не можу знайти як виїхати до Києва, з Івано-Франківська, поїздом не виходить.

Посты: 3996

СообщениеПн авг 12, 2013 13:10 

Venia_Kashkin писал(а):/Map_of_Homjak.html. Перше питаня: підкажіть як краще подовжити маршрут на 1 день. А також друге питання: як дістатися у Татарів(якщо можна якийсь розклад).

С Киева приедете в 6 с минутами. Садитесь на Буковельский автобус и до поворота едете (того, что на Бук). 2-2,5 часа. Далее по зеленой марке, а вверху проще тупо влоб по цекотам, и, через 2-2,5 часа Вы на Хомяке. Потом Синяк, малый Горган и спуск к Новостройкам. Перейдите речку и поднимитесь по дороге на 100 метров - за колыбку. Там и вода, и стоянка с низу не видная. Утром, на второй день, ныкаете рюкзаки в кустах и налегке за полтора -2 часа лезете на Довбушанку. Спускаетесь, и, через Столы, скидываете в Буковель.
Или первая ночевка перед Синяком - там хороший источник есть ниже стоянки, вторая ночь, где и писалось или на 1520, ну и третий день в Быстрицу либо на Поляницу.

А насчет добираний.... Откуда людям не с Чернигова знать, как добираться? Пробуйте на автобусе. Хоть до Тернополя. Оттуда можно на Франек ехать. А вообще я себе за 30 дней на Независимость брал билеты....

СообщениеСр фев 05, 2014 10:35 

"Начебто все спокійно. Температура в нормі, з гравітацією, проблем сьогодні було. Почуваю себе дуже комфортно, вечеря була дуже смачна, можна вкладатися спати. Ще перед сном постукаю по "корпусу" щоб пересвідчитись, що все в нормі, всі системи працюють в штатному режимі. Мої стуки звично викликають сміх зовні. О, звучить моя любима музичка на ніч..Засинаю..
Якийсь дивний монотонний звук.. Ніби гудить щось. Гаразд, думаю це не завадить і далі спати..Десь через три години, звук припинився і сон щез разом з ним. Все стихло. Дивно нема ні музики, ні голосів, шум зник. Щось тут не так. Що ж там коїться? Дали з'їсти бутерброд і чай, ну звісно не так як завжди, але снідаю.. Через невеликий проміжок часу, відчуваю як ми кудись йдемо, як серцебиття зростає, сили гравітації явно не в нормі, мною кидає у всі сторони, наче я пливу по якомусь дивовижному ландшафту. "Гойдатися" я звісно люблю, але чого воно так тяжко? І чому так постійно хочеться пити? Мені стає відчутно спекотно, не заважаючи на вітер, який я відчуваю, ситуація далеко не домашня.. Дуже дивний запах, такий неймовірно чистий, насичений киснем і дуже різкий..Спрага втамовувалась холодною водою, не менш чистою ніж повітря. Іноді мені задавалось, що мій невеликий човник, в якому я пливу,чи точніше борсаюсь, серед невидимих хвиль, хтось непомітно підштовхував, в невідоме. Після декількох годин "гойдалок", ситуація стабілізувалася.
Поволі накочувалася якась невловима хвиля ейфорії. Якісь суперкольорові спалахи, радість, сміх, легкість.. Де джерело цього позитиву? Звідки беруться ці неймовірні відчуття? Як же хочеться подивитись, що ж там зовні...Маааааммм, я не знаю де ти і що з тобою зараз коїться, але пообіцяй мені, що колись ти покажеш мені те, чого я зараз не бачу, а лише відчуваю..."

Изображение

Далі тут Мама +1 :wink:

Посты: 3136

СообщениеПт фев 14, 2014 13:02 

трек, ромчик, огромное за этот дневничок....СЕНКС...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.