Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 349

СообщениеПт янв 06, 2017 18:09 

Згоден, що екстрим...
Ми плануємо стартувати 8го ввечері ,з Вороненка, сподіваюсь щось покращиться, а якщо ні, то дійдем до колиби (якщо ні - заночуємо в наметі ) і будемо дивитись куди йти ділі, або перечекати день-два.

Посты: 695

СообщениеПт янв 06, 2017 20:58 

Аrsenal,все пучком.НЕ БЗДИ.Вперед и с песней.Только иди от тунеля,иначе возмет блуд.Только в такие морозы идите до пол.Григоривка.Иначе-холодная бессонная ночь в курных колыбах.Придется выпить весь запас алкоголя. |#smile603| |#smile715| Чай не совсем поможет,но без него тоже тяжко будет. |#smile805| Удачи |#smile748|

СообщениеПт янв 06, 2017 21:27 

Спасибо за поддержку и советы, воспользуемся обязательно!
У нас люди привычные к такому, немного расстраивает, что четвертый год подряд все не так как по телевизору - мороз и солнце. |#smile603|
За все время, что я бывал в Карпатах , я только два раза попадал в ЗАМЕЧАТЕЛЬНУЮ погоду: в 2012 году,на 8е марта ходили Говерлу и Петрос - погода супер и второй раз, - июнь 2014, - забег на Говерлу. |#smile725|

Посты: 2943

СообщениеПт янв 06, 2017 21:54 

Лёшику каже "не бзди", а сам мабуть не йде нікуди у цю неділю...справа не в бздюхє, справа у тому, що хуртовини метуть там кожен божий день от вже декілька днів, тож не мороз проблемою, а СТЕЖКИ/ДОРОГИ, я так бачу розподіл потенційних сил сольного туриста при таких умовах : максимум 5-7 км як що градієнт до 15 гр, 3-5 км як що до 20 гр, 1-3 км як що кут до 25-30 гр за 7-9 годин ходу, а більше - не вийде, бо замерзнеш (тому що : не зможешь на голому снігодуві поїсти, відновитись, спітнієш та будешь мерзнуу більше і швидше а ніж сухим, а сухим бути не вийде бо б*єш стежку у снігу від 60-70 см до 1-1,5 м, отже мій висновок :
при таких умовах "не бзди" - підходить суто для провокації, а от тверезий хоч і авантюрний мій розум підказує що на грані зриву прийдеться просто форсмажорно тікати куди небудь вниз аби вижити, або ставити намет і там грітись/сушитись, або в лісі робити ватру(біля намету) і це буде гарною пригодою, але про грандіозні плани можна забути від початку...можете звинуватити мене у тому, що я "згущаю краскі", але в мене сольний досвід у морози до 30-ти - є, та щє й немалий, тому...
як на моє, максимум що можна планувати на найближчих 5-7 днів, так це вихід у якусь колибу/хату/притулок де єОБОВ*ЯЗКОВО п*єц або буржуйка, максимальна відстань по неторених дорогах/стежках(при умові що там недоторканий сніг) за день - 5-7 км, номінал -3-5 км(наприклад вихід з Осмолоди, з дорог на хати Плісце, Під Конем, Під Молодою, або вихід з Бистриці на пол.Гропа, або щось подібне у р-ні той самой Вороненка...ну а на др.-третій дні ходити радіально на відстані знов таки до 5-7 км ( в один бік) та й то як що вітер дозволить та сніг пустить...я виповзав на другий день снігопаду з провала, 1,4 м, знімав рюкзак, використовував його як "плав-засіб" і вилазив з провалу, потім прийшлося йти і бити стежку для групи без наплічника, бо інакше пройти хочаб крок - не получалося, так і йшов, бив у три удари(хто досвідчений той знає цю техніку ходіння у гл.снігу), 100 м такого замету і я був як загнаний кінь... http://rp5.ua/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0_%D0%B2_%D0%AF%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B5
http://winds.tv/

Посты: 3277

СообщениеПт янв 06, 2017 22:22 

Таа в таку погоду колибінг наше все. Ну і Сашко добре каже, тут треба робити невеличкі переходи і бажано компанією. А то при температурі овер 20 градусів морозу та сильному снігу з вітром буде маленько некомфортно. Був у мене випадок у далекому 2007 році, валили вдвох в штормове попередження з Буковеля на Хом"як, при подібній погоді (сильний мороз, сніг з вітром), але вночі. Добрели до курної хатки на полонині, в ній розклали намет, посьорбали чайку, поїли-попили і дрихнути. Зате на ранок все пройшло і застали бомбезні пейзажі з вершини.

СообщениеПт янв 06, 2017 22:25 

Де ж там соло-турист? Звісно що не сам!
Не дуже хочеться , щоб було як два роки тому назад... Ми від Марічейки до підйому на Піп-Іван шли декілька годин і сніг по пояс був, та то ще нічого було, а ось коли почався жереп - то ми зовсім сповільнились, поставили намети і всю ніч відкопувались, а коли на одному наметі хтось лопатою порвав тент переселились в один намет і так жили вчотирьох у двоміснім наметі два дні (перечікували негоду). Ну його на фіг такі пригоди |#smile735| . До речі, нижче нас стояли одесити з червоним наметом і якщо ви це читаєте, то відгукніться, будь ласка |#smile805|

Изображение

СообщениеСб янв 07, 2017 11:17 

сашко писал(а):Лёшику каже "не бзди", а сам мабуть не йде нікуди у цю неділю...справа не в бздюхє, справа у тому, що хуртовини метуть там кожен божий день от вже декілька днів, тож не мороз проблемою, а СТЕЖКИ/ДОРОГИ, я так бачу розподіл потенційних сил сольного туриста при таких умовах : максимум 5-7 км як що градієнт до 15 гр, 3-5 км як що до 20 гр, 1-3 км як що кут до 25-30 гр за 7-9 годин ходу, а більше - не вийде, бо замерзнеш (тому що : не зможешь на голому снігодуві поїсти, відновитись, спітнієш та будешь мерзнуу більше і швидше а ніж сухим, а сухим бути не вийде бо б*єш стежку у снігу від 60-70 см до 1-1,5 м, отже мій висновок :
при таких умовах "не бзди" - підходить суто для провокації, а от тверезий хоч і авантюрний мій розум підказує що на грані зриву прийдеться просто форсмажорно тікати куди небудь вниз аби вижити, або ставити намет і там грітись/сушитись, або в лісі робити ватру(біля намету) і це буде гарною пригодою, але про грандіозні плани можна забути від початку...можете звинуватити мене у тому, що я "згущаю краскі", але в мене сольний досвід у морози до 30-ти - є, та щє й немалий, тому...
як на моє, максимум що можна планувати на найближчих 5-7 днів, так це вихід у якусь колибу/хату/притулок де єОБОВ*ЯЗКОВО п*єц або буржуйка, максимальна відстань по неторених дорогах/стежках(при умові що там недоторканий сніг) за день - 5-7 км, номінал -3-5 км(наприклад вихід з Осмолоди, з дорог на хати Плісце, Під Конем, Під Молодою, або вихід з Бистриці на пол.Гропа, або щось подібне у р-ні той самой Вороненка...ну а на др.-третій дні ходити радіально на відстані знов таки до 5-7 км ( в один бік) та й то як що вітер дозволить та сніг пустить...я виповзав на другий день снігопаду з провала, 1,4 м, знімав рюкзак, використовував його як "плав-засіб" і вилазив з провалу, потім прийшлося йти і бити стежку для групи без наплічника, бо інакше пройти хочаб крок - не получалося, так і йшов, бив у три удари(хто досвідчений той знає цю техніку ходіння у гл.снігу), 100 м такого замету і я був як загнаний кінь... http://rp5.ua/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0_%D0%B2_%D0%AF%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B5
http://winds.tv/

Ну,дядько Сашко,Ти як завжди правий,бо поєднюєш теорію з практикою(хоча в Твому випадку-спочатку практика,а затім теорія).
Но в мому попередньому пості:ПО-ПЕРШЕ-метод провокації ще ніхто не відміняв |#smile603| .ПО-ДРУГЕ:я ж розумію,що Arsenal і його гоп-компанія білети вже мають на руках і здавати назад не збираються.Маршрут свій розробили ще в тому році.От я і знав,що вони стартують з Вороненки.От і сказав "НЕ БЗДИ",бо знав,куди вони йдуть.ПО-ТРЕТЄ.Прочитавши Твій пост,я переконався,що поганої поради йому(Арсеналу) я не подав.Від колиби до колиби на Кукульському хребті-якраз 3-5-7 км.Зореєнтуються.Не пропадуть.Та й шляхи відступу(в разі форс-мажору-не дай Бог звичайно)-навалом.
Ну а сам я буду йти з 11 по 14-15 або на Сивулі,або на Чивчин.Питання ще вирішується.Раніше не можу.Маю троха справ у столиці.....
Последний раз редактировалось Shelax71 Сб янв 07, 2017 11:22, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 153

СообщениеСб янв 07, 2017 11:45 

Ну і навіщо він "відпочинок" такий потрібен, тропити весь день і нічого не бачити крім білої цілини? Можна ж почекати трішки, хай вляжеться.

СообщениеСб янв 07, 2017 12:02 

shpion писал(а):Ну і навіщо він "відпочинок" такий потрібен, тропити весь день і нічого не бачити крім білої цілини? Можна ж почекати трішки, хай вляжеться.

Якщо не привязаний до потягу чи літака, маєш машину,на якій в любий час їдеш у ГОРИ,маєш нємєряно часу на відпочинок-то можна й почекати |#smile805|
А якщо привязаний до білета туди-назад-то мусиш край Карпатський боронити в любу погоду |#smile795| |#smile663| |#smile687| |#smile761|

Посты: 168

СообщениеСб янв 07, 2017 12:44 

2 січня йшов з Гути на Високу без ступів. Якщо на полонині Середня провалювався по коліна, то при штурмі Високої по пояс. Доліз до висоти 1615 і здався, поїхав на дупі вниз. Ну його таке тропіння))

Изображение
Ігровець та Висока

Изображение
Полонина Середня

Изображение
Хфатіт

Изображение
Через 200м по висоті вершина

СообщениеСб янв 07, 2017 13:32 

от дивлюся у rp5 погоду "субота-неділя-понеділок" і що бачу(а воно так показувало щє тиждень тому, я моніторив кожен день):
сніг, хуртовина, мороз...отже, на виході що маємо ? а маємо : сніги в груди/пояс/нідерланди, морози акі Сибір, мряка/заметіль з видимістю від 5 до 20 м, і які в мене з цього приводу думки ??? а ось які : нафіга попу баян ?...((( дехто вважає що можна бавитись людьським, НЕ СВОЇМ життям...аррр-арррр...я так не вважаю...своїм - да скількі завгодно ! хоч на карнізи ходи, а бажаєшь лавинними кулуарами - вьйо !! пійшоу і не буяусі...але це відносно СВОГО життя, а от провокувати інших на аферу-гіга-авантюру, це якось у мойому розумінні ..НЕ ЧЕСНО...а як я відношусь до людини, яка не чесна ? як до злочинця, тобто тримаюсь подалі та іншим би таке саме порадив...отак я гадаю що буде більш правильно...)))...((а от вівторок - показує хоч і морз тріскучий, але сонечко буде, прозорість повітря на 60-70 км, і тут я би радив ходунам поїхати у Бистрицю і сходити на пол.Гропа, на хату, там п*єц - шик ! а на другий день радіально лупанути Гропу, це не складно зробити при любій глибині снігу і навіть сольно, робив не раз, і ось там, нагорі, можна буде зробити і гарні фото, і прогулятися на Дурню або Братківську(там сніг на хребті буде неглибокий та зашліфований під наст), і ризику НУЛЬ, і камільфо для фотосессії, і хата тепла, і дрова запросто нарубати, і прохідність маршруту нескладна...отак от...сам би пійшов але вже за останній місяць був там двічі...))...

Посты: 37

СообщениеСб янв 07, 2017 15:02 

Сьогодні двоє хлопаків подерлися на ПІЧ... Мабуть буде їм ж...

СообщениеСб янв 07, 2017 15:41 

сашко писал(а):от дивлюся у rp5 погоду "субота-неділя-понеділок" і що бачу(а воно так показувало щє тиждень тому, я моніторив кожен день):
сніг, хуртовина, мороз...отже, на виході що маємо ? а маємо : сніги в груди/пояс/нідерланди, морози акі Сибір, мряка/заметіль з видимістю від 5 до 20 м, і які в мене з цього приводу думки ??? а ось які : нафіга попу баян ?...((( дехто вважає що можна бавитись людьським, НЕ СВОЇМ життям...аррр-арррр...я так не вважаю...своїм - да скількі завгодно ! хоч на карнізи ходи, а бажаєшь лавинними кулуарами - вьйо !! пійшоу і не буяусі...але це відносно СВОГО життя, а от провокувати інших на аферу-гіга-авантюру, це якось у мойому розумінні ..НЕ ЧЕСНО...а як я відношусь до людини, яка не чесна ? як до злочинця, тобто тримаюсь подалі та іншим би таке саме порадив...отак я гадаю що буде більш правильно...)))...((а от вівторок - показує хоч і морз тріскучий, але сонечко буде, прозорість повітря на 60-70 км, і тут я би радив ходунам поїхати у Бистрицю і сходити на пол.Гропа, на хату, там п*єц - шик ! а на другий день радіально лупанути Гропу, це не складно зробити при любій глибині снігу і навіть сольно, робив не раз, і ось там, нагорі, можна буде зробити і гарні фото, і прогулятися на Дурню або Братківську(там сніг на хребті буде неглибокий та зашліфований під наст), і ризику НУЛЬ, і камільфо для фотосессії, і хата тепла, і дрова запросто нарубати, і прохідність маршруту нескладна...отак от...сам би пійшов але вже за останній місяць був там двічі...))...

Я зрозумів,Сашко,що я злодій....Мерзотний і потворний....Порадив хлопу йти на Кукульский хребет з Вороненки.От скотиняка я безжалісна |#smile764| Але що ж йому робити,коли він вже у потязі Київ-Рахів їде,чи я помиляюсь?
А от за пораду на пол.Гропа сходити-подякував |#smile746|

СообщениеСб янв 07, 2017 15:55 

сьогодні-завтра буде чистка цієї теми, вибачайте наразі наперед за незручності...

Посты: 675

СообщениеСб янв 07, 2017 16:20 

Shelax71 писал(а):Я зрозумів,Сашко,що я злодій....Мерзотний і потворний....Порадив хлопу йти на Кукульский хребет з Вороненки.От скотиняка я безжалісна Але що ж йому робити,коли він вже у потязі Київ-Рахів їде,чи я помиляюсь?

|#smile507| |#smile533| |#smile533| |#smile533| |#smile533| |#smile536| недолго маялась старушка.............. в высоковольтных проводах

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Код подтверждения
Код подтверждения:
В целях предотвращения автоматической отправки форм, введите оба отображённых слова в текстовое поле ниже.