Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 369

СообщениеПт дек 16, 2016 13:17 

Пробував пройти Аршицю новим 2013 роком, підвели снігоступи, а без них проходимості не було взагалі - може 1 км/год, а вимотувало як ніби біг марафон. На хребті дуже сильний вітер переважно з північного сходу, реально здуває. Сніг на відкритих місцях переважно злежаний, в лісі провалюєшся. Увага на каменях: дуже легко скалічитись, провалившись в невдалому місці.

Посты: 3195

СообщениеВс дек 18, 2016 13:24 

Demas писал(а):Наче читали мої думки.
От якраз задумався чи дійсно така штука Sea To Summit Thermolite Reactor (на Ютубі багато оглядів іноземних) працює? Як пишуть в магазинах підіймає температуру комфорту до 10С, але коштує як спальник, хоча важить 250гр. Пишуть, що дихає.

А описаний спосіб виходить працює, але треба сушити?

Діліться, що за матеріал.
І може у більш відповідній темі?

мені впадло відкривати одну за одною теми, які раельно мають актуал порядка №1 але повністю хєряться більшістю людей-читачів...тому не хо...
а ось тобі персонально відповідаю :
вчора був наступний тест-драйв кокона/утеплювача,
ночував під час шторму на нижній частині Ігровища(у "кімнаті" - боївці) при мінус 10 а можливо і глибше, вітер був 20-30 м, клав навіть у снігоступах але я про ночівлю: спав як ангел у теплій хаті, але був конденсат, приблизно 100-150 гр по всій поверхні, злегка були ,на ранок, вологі (місцями) пятна на штаньках, це не було актуальним тому що я в них же вийшов затемно(ми були вдвох з Мар*яном Мельником, фотограф-турист з Калуша) у бік вершини Ігровця(не дійшли бо 30м/с - це не прогулянковий вітер) щоб знімати схід сонця, схід був тучний, ми його чекали лежачі у заметілі під якимось смереками, і я не відчув що б штанька була волога насквозь(мінус 10, пом*ятаєте ?), тобто тест-драйв завершено, оцінка по 12 б шкалі - добрих 10 б...

СообщениеВс дек 18, 2016 20:54 

практично нікого не цікавить УТЕПЛЕННЯ для ночівлі взимку у наметі/стаї/курній хаті/колибі/під тентом, утеплення вагою 200-250 гр, об*ємом приблизно таким який у спального зимового мішка і з найлегшим і комфортним використанням, ВАРТІСТЮ у 20-25 гривень...ахулє...можна ж купита бівуак за 300-400 гривень, який вагу має таку саму а конденсує вологу маманєгорюй, а можна купити пуховий спальник за 3-4-5-10 тис гривень, це ж простіше а ніж 20-25 гривень+250 гр ваги до наплічника...але ж...я трохи у шоці...окей...нє то нє то поцілуй коня в сранє...

СообщениеСр дек 21, 2016 11:05 

"У вас есть план, мистер Фикс ? - о да !, у меня ЕСТЬ план, мистер Фикс ..."...
найближчій з великих проектів(бо можуть бути проміжні, на день-два) - Гриняви, 5-6 днів(та бля не на шаріки ! навіть не згадуйте цю дурню) : Ів-Фр-к - Верховина, Верховина - Пробійна, старт - Дуконя(монастир) (ночівля) - п/з Чемірний (або пол.Широка - кунг)(ночівля)- пол.Прелучний (можливо ночівля)-потік В.Прелучний (а можливо тут ночівля)- в.Палениця-в.Гнітеса-((варіанти різні, тяжко пропланувати після третьої ночівлі але є декілька хатіу у яких можлива 4-тя ночівля : пол.Балтагул,пол.Прелуки, кунг на Васильковій, як що відкритий, буду знати наперед, пол.Глистувата, пол. Хитанка)), можливо 4-тя ночівля буде десь ближче до монастиря або у ньому, залежить від попередньої проходки за 4 дні...
снігоступи, без намета(по-дорослому), більша частина ночівель - хати з пічками, можливо що ВСІ ночівлі - теплі...
денний перехід не менше ніж 12-15 км, один з них - 25-27 км...виживання гарантоване...

Посты: 911

СообщениеСр дек 21, 2016 21:37 

А чому купола називаєш дурньою? Чи вийо...фраєра гониш, чи понти накидуєш? Задумайся, перед тим, як закидувати шото понтяжне. Тобі-пох..., а іншим- інакше. Навіть в плані вирватися в горби хоча б. Трохи здай обертами в темах.Хтось, можливо (більшість), ще і з роботою повязаний, і не може рвонути на 5-6-8-12 днів. |#smile615| |#smile621|

СообщениеПт дек 23, 2016 21:36 

Demas писал(а): Хочу матрасный вариант Стрымбы: на один день...
Андрюха стр писал(а): Може десь на початку наступного року також туди одноденкою махну.

Стрымба прекрасна! Может быть не в тему, но пару советов: выходить из Колочавы надо не позже восьми утра, лучше раньше, и, конечно же, иметь сильные ноги, т.к. снега там ну очень много, или снегоступы. Мы не дошли совсем чуть-чуть, жалко, но Она нам улыбнулась на прощание и пригласила в другой раз ее навестить.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 910

СообщениеВс дек 25, 2016 11:41 

По крайней фотке видно,что без снегоступов тяжко топать |#smile807|

Посты: 38

СообщениеПн дек 26, 2016 00:18 

А без снегоступов куда податься можно? Нету этих самых снегоступов, а податься хоцца. Сильно...

Посты: 4030

СообщениеПн дек 26, 2016 00:54 

От снегоступов зависит лишь степень Вашей усталости. Снегоступы - не панацея. Если в группе 5-7 человек, о могут протоптать траншею и так. У меня рекорд - 13 часов до Лысычей. У Биджо 18 часов от Щауля на Роги.

СообщениеПн дек 26, 2016 07:49 

MishkaZver писал(а): Нету этих самых снегоступов, а податься хоцца. Сильно...

Никакое отсутствие чего бы то ни было не может помешать воплощению того, чего очень сильно хоцца.
Без снегоступов вполне можно идти, только дольше, поэтому и надо рассчитывать время. В составе группы вообще никаких проблем - я ступала след в след и утром даже крепатуры не было.

Посты: 124

СообщениеПн дек 26, 2016 10:28 

Як вариант- прокат.

СообщениеПн дек 26, 2016 12:41 

ходив позавчора-вчора з Бистреця через Кізі на Бребенескул, снігоступи одів на останніх 300 м лобової атаки вершини, чисто задля страхівки, щоб не рубасити фірн ботінками...

Посты: 910

СообщениеПн дек 26, 2016 12:44 

MishkaZver писал(а):А без снегоступов куда податься можно? Нету этих самых снегоступов, а податься хоцца. Сильно...

20-23 грудня пройшовся по Кукульському хребту.Брав ступи.Виявилось-носив балласт.Снігу до 10 см(якщо йти верхом дороги).Погодка |#smile605| .І вітру 0 м\с.Денний перехід(з 10 до 14 год) йшов у футболці з коротким рукавом.Температура+10-12.Фото подам пізніше.
п.с.Вказано години,коли я йшов у футболці.

Посты: 38

СообщениеПн дек 26, 2016 14:26 

Гость писал(а):
MishkaZver писал(а): Нету этих самых снегоступов, а податься хоцца. Сильно...

Никакое отсутствие чего бы то ни было не может помешать воплощению того, чего очень сильно хоцца.
Без снегоступов вполне можно идти, только дольше, поэтому и надо рассчитывать время. В составе группы вообще никаких проблем - я ступала след в след и утром даже крепатуры не было.

Всё верно. Правда группа состоит как обычно из ты да я да мы с тобой. Хочется на Шпыци из Гаджины. Дюже. Правда как зимой туда переться...без опыта всмысле (зимой не ходили ещё). "Безумству храбрых венки со скидкой" да?

СообщениеПн дек 26, 2016 15:20 

Михайло, я був там близесенько...через горб, у котлі між Менчулом та Кедруватим(на Бребенескул ходив)...отож якусь величеньку групу, вів якийся "іван сусанін", вів як сі на мапі "написано" : з під Гаджини, стежкою через край Кедруватого у Кізі а з Кізів - штурм Бребенескула....я іх слиди, а точніше - автостраду глибиною до 50-60 см та шириною у два снігоступа(йшли з десяток жлобів, тяжких або під рюкзаками, половина у ступах а інші - босі), пересікав з десяток разів, бо йшов стежкою, яку я добре знаю, а вони йшли бог знає за якими ознаками, а коли вийшли такой у горловину рікі Кізі над Кізями Увлогами, то їм привидилось що скеля справа - то і є Бребенескул і вони ломанули вгору на скелю :

Изображение

що з ними було далі ? - не знаю...але точно що не сумували з таким "провідником"...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.