Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 178

СообщениеПн дек 05, 2016 21:45 

Гість писал(а):... Хочу матрасный вариант Стрымбы: на один день...

Ви ето... пишіть єслі шо.
Якщо виберетесь, і зможемо якось зістикуватись (я з Київської обл.).
Був там влітку і з Переслопу і з Колочави, яле як для зими то порадився би з досвідченими гірниками (я аж ніяк не применшую досвідченість Андрюхи стр).
Бо з Колочави там під кінець підйому стежка по крутенькому схилу йде і чи не буде там лавинонебезпечно. Але це у відповідній темі (є така "Стримба за один день" здається).

Посты: 596

СообщениеВт дек 06, 2016 08:09 

Там нормальний лайтовий прогулянковий підйом |#smile806| Так само і через Стреминоса. Може десь на початку наступного року також туди одноденкою махну.

СообщениеВт дек 06, 2016 20:28 

Андрюха стр писал(а):... Може десь на початку наступного року також туди одноденкою махну.

То теж пишіть, коли що.

Посты: 353

СообщениеСр дек 07, 2016 22:27 

Дивлюсь я на карту і собі думаю чи б не піти на Новий Рік по: Прилучна-Гостів-Пнив"є-Баба Людова -Явірник. Хто там бував нещодавно? Як там з місцями для ночівлі, водою, дровами? Намальований трек по самому хребту, та ночувати ж у лісі на певно треба.

СообщениеЧт дек 08, 2016 07:35 

Demas писал(а):
Андрюха стр писал(а):... Може десь на початку наступного року також туди одноденкою махну.

То теж пишіть, коли що.

ґут пишу в приват моб

Посты: 120

СообщениеЧт дек 08, 2016 14:09 

2 или 3 января 2017 хотели бы присоединиться к группе, идущей на Петрос из Лазещины (однодневное восхождение).
до второго будем в Яблуници.

Посты: 2875

СообщениеПт дек 09, 2016 10:11 

count_enable писал(а):Дивлюсь я на карту і собі думаю чи б не піти на Новий Рік по: Прилучна-Гостів-Пнив"є-Баба Людова -Явірник. Хто там бував нещодавно? Як там з місцями для ночівлі, водою, дровами? Намальований трек по самому хребту, та ночувати ж у лісі на певно треба.

взагалі ж то СУТЬ теми - ПЛАНИ, тобто ваші ПЕРСОНАЛЬНІ плани-проекти, які ви проробили і бажаєте здійснити, а виходить так, що тема перетворюється на "клюб попутчиків"...але ж для цього є відповідна тема у відповідному розділі, хіба не так ? отож щоб я не починав "зачистку" у стилі "янек/пшонка_євромайдан" давай мо притримуватись і правил і напрямку теми...

СообщениеПт дек 09, 2016 10:54 

сашко писал(а):взагалі ж то СУТЬ теми - ПЛАНИ, тобто ваші ПЕРСОНАЛЬНІ плани-проекти, які ви проробили і бажаєте здійснити, а виходить так, що тема перетворюється на "клюб попутчиків"...але ж для цього є відповідна тема у відповідному розділі, хіба не так ? отож щоб я не починав "зачистку" у стилі "янек/пшонка_євромайдан" давай мо притримуватись і правил і напрямку теми...

Сашко, а шо, янек з пшонков теж йдуть в горби? Було б добре, то б їх класно засусанілось |#smile606|

Посты: 353

СообщениеПт дек 09, 2016 11:39 

сашко писал(а):ПЛАНИ, тобто ваші ПЕРСОНАЛЬНІ плани-проекти, які ви проробили і бажаєте здійснити
Та не тре мені попутчиків, хіба гарних попутчиць |#smile805| . Власне проробляю свій план-проект, от і збираю інфу.

СообщениеПт дек 09, 2016 19:10 

щось на кшталт взірця план-проекту є на перших листах теми, план це коли є точки"а" і "б", логістика, ночівлі, вода(взмку не актуально),форсмажорні скиди і т.п. ...((( консультації - у відповідних темах, як що Чорногірський - у темі по Чорногірському, як що гриняви - у темі по гринявах і т.п.)))...

СообщениеЧт дек 15, 2016 11:03 

ну а допоки більшість наших друзів обговорюють вчинок псіхопата, я поділюся планами не тільки походів, але й ДОСЛІДЖЕННЯ утеплення ночівлі під час сильних морозів...
мої висновки щє дуже сирі і недосконалі, потребують багаторазової перевірки, але я їх оголошую, бо вважаю що хтось такой зрозуміє безглуздість обговорення загибелі псіха і прийме участь у мойому дослідженні , той з цього буде мати ЗИСК , бо комфортний сон у морози нижче мінус 10 - це дуже і дуже важливо, особливо як що ціна питання всього важить....
250 грам ! (двісті п*ятдесять грамм, так-так, не 500гр і не кг)...
отже...поки що не викладаю фото, але прототип є, він тестується, тест на КОНДЕНСАТ, бо інші тести він пройшов добре(а деякі - ні) і результат є...
суть фішки скажу пізніше, спочатку поясню ЯК це ноу-хау під час першого тесті отримало оцінку НУЛЬ :
утплювач я використав одівши його ЗВЕРХУ НА спальний мішок, АВТОМАТИЧНО він, утеплювач, ДАВ КОНДЕНСАТ, тому що зовнішня сторона була під дією МОРОЗУ (-15 або й навіть мінус 17) а внутрішня - плюсова(не знаю яка саме), і на внутрішній поверхні АВТОМАТИЧНО випав конденсат, намочив спальник, мокрий сп. став швидким провідником тепла і віддав все тепло на 3-4 годину ночі таким чином, що прийшлося виживати...
другий тест(у іншому поході і також при мінус 15) був зроблений інакше, утеплювач був ВКЛАДЕНИЙ у СЕРЕДИНУ спальника, на ранок він дам мінімальний конденсат у вигляді деякої вологості на своїй внутрішній поверхні, але ОДЯГ не був вологим або мокрим, спав я як ангел, у теплі хоча спальника нормал Т не відповідала зовнішній Т на п*ять гр, та щє й вітри гуляли по стаї (пол.Болота, Кострич)...єдине що не досконально було перевірено, так це те, що я не використовував кокон як у першому досліді, а використав лист вагою у 120 гр(!!!) тобто він не утворював ЗАКРИТОГО КОНТУРУ, а тому, можливо і не було конденсату, тепер, у слідуючому досліді планую використати кокон (250гр) який був від початку дослідження, треба дві-три ночівлі зробити (у хатах та наметі, БЕЗ ВОГНЮ, БЕЗ ПІЧОК)...
приєднуйтесь хто забажає - дам орієнтовну викройку(розміри), зорієнтую що і де купити (ціна питання грошового - близько 20 гривень (не долларів ! ГРИВЕНЬ)...

Посты: 654

СообщениеЧт дек 15, 2016 12:47 

Я цей варіант вже випробував.Маю спальник зимовий ТRІММ АРКТІS з температурним режимом +15 -8 -17 .Вага 2 кг.Зробив кокон з матеріалу,що кладеться під ламінат(плівка).Кокон зробив дві штуки:один-малий всередину,другий-більший назовні.Ночував під в.Бендряска(Мармароси),на полонині,під тентом.Тент клав доміком,кидав лапнік,пінку.На слідуючий ранок,погранці,яких зустрів біля хати ї перед в.Межипотоки казали,що у ночі було -18.
Результат:спав як немовля,не відчував холоду й дискомфорту взагалі.Зсередини спальнік сухий,Одяг сухий.Троха конденсат був у ногах-не критично.Ззовні спальник був напіввологий із замерзшим конденсатом.Я знав,що зможу просушитись в Богдані(зупинився у знайомих).Спальник біля пічки просушився за 15-20 хвилин.
Висновок:кокон поверх спальника із вищеописанного матеріалу не потрібен.Ночівля в такому варіанті мені до вподоби.Зараз використовую британський гортековський військовий конденсатний кокон(вага 370 гр),палатку одномістну WILD COUNTRY ZEPHYROS 1 (1530грм) та футпрінт із Тайвейка софт під палатку(170 грм).Але раза два за зиму беру замість палатки-тент ЛЕГКОХОД 3х3 м(590грм).
Приємних сноведінь |#smile748| на хребтах наших КАРПАТ в любу пору року. |#smile805|

СообщениеЧт дек 15, 2016 20:39 

Наче читали мої думки.
От якраз задумався чи дійсно така штука Sea To Summit Thermolite Reactor (на Ютубі багато оглядів іноземних) працює? Як пишуть в магазинах підіймає температуру комфорту до 10С, але коштує як спальник, хоча важить 250гр. Пишуть, що дихає.

А описаний спосіб виходить працює, але треба сушити?

Діліться, що за матеріал.
І може у більш відповідній темі?

Посты: 808

СообщениеПт дек 16, 2016 09:31 

Орієнтовно в лютому (по стану снігу) пройти верхом Аршиці. Старт з Мислівки і спуск в Осмолоду.

Посты: 3243

СообщениеПт дек 16, 2016 09:51 

Також таке хочу ісполніть при добрій погоді

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Код подтверждения
Код подтверждения:
В целях предотвращения автоматической отправки форм, введите оба отображённых слова в текстовое поле ниже.