Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1, 2, 3, 4, 5 ... 9, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3287

СообщениеЧт окт 20, 2016 11:09 

пропоную викладати згідно назви теми - свої цікавенки, аби не жлобитись та знімати лишню роботу по проектуванню регламенту походів з єнших туристів...а щє це допоможе визначитись деяким туристам у питанні чи реально здійснити той чи інший проект...
таким чином ми вбиваємо двох зайців одночасно : можливість виконати мрію+регламент проекту(логістика, варіанти підходу-відходу,форсмажорні сброси,місця ночівель-стоянок та інш.)...

СообщениеЧт окт 20, 2016 14:35 

три десятки переглядів теми і нуль реплік...чи то бояться, чи то пофіг, чи то взагалі не збираються взимку-навесні штурмувати простори Карпат - не знаю...просто відмовчують та й все...)))...
в мене є "класичні" планові проекти на зимово-весняний період, декілька пов*язаних із Чорногірським хребтом (Кізі, Гаджина і такє інше) та багато проектів горганських ( Овул-Буштул, Сивуля-хр.Горган,Короткан-Сивуля-хр.Сивуля-Ігровець-Висока,хр.Чорна Полонина, Плісце-Паренки-Попадя, Молода-масив Укєрни-Аршиця...), до всіх цих додам щє декілька нових, які частково включають в себе попередні...мабуть сьогодні пропишу пару проектів горганських нових, які я щє не реалізовував, а вже потім ті що багато разів виконані...
по першим снігам можливий до виконання проект : Осмолода-Плісце-(можливо Грофа)-хр.Паренки-М.Попадя-Попадя-Коретвина-Петріс-Студенець-Ялова Клива-Різарня-Осмолода....
проект на три дні, дві ночівлі, перша - притулок Плісце(тепла), друга - сідло між Петрісом та Студенцем(палатка, холодна)...
логістика : Ів-Франківськ-Вигода 6.55 до Калуша, Калуш-Осмолода (це з А/С№1, привокзальна)8.05(7.40 з а/с Пушкіна), 10.10-10.20 прибуття у Осмолоду, або пішки або лісовоз(до розвилки Котельця), до пол.Плісце...назад з Осмолоди до Брошніва 12.00, або 16.00, або до Калуша 17.00...
цей проект по першому снігу можливий до виконання БЕЗ снігоступів, дуже легке виконання як що група більш ніж двоє...
чим цікавий : надзвичайні краєвиди на майже всі Горгани, ніхто не ходить на Студенець-Ялову Кливу а ви - підете !
той самий проект але при виконанні його ПІСЛЯ нового року - потребує снігоступів...(а я би казав що щє й кішки мати треба :гарно йти у кішках фірном+спуск з вершин буде легший на 20-30%...)...

Посты: 392

СообщениеЧт окт 20, 2016 14:54 

Приєднаюсь на 2-3 дні (вихідні) починаючи з листопада. Зимової снаряги поки не маю (треба буде купить спальник), бігав лише одноденки.

Посты: 849

СообщениеЧт окт 20, 2016 14:57 

«Хочеш розсмішити Бога — розкажи йому про свої плани»
ну і в даному випадку не дуже хочеться влазити в чергові інтернетсрачі

СообщениеЧт окт 20, 2016 19:28 

vasjaletsyn писал(а):
«Хочеш розсмішити Бога — розкажи йому про свої плани»
ну і в даному випадку не дуже хочеться влазити в чергові інтернетсрачі

які срачі...звідки взялись ? - тема не передбачає конфлікту, кожен декларує СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ плани та проекти, ПІД СЕБЕ і ДЛЯ СЕБЕ,
НЕ ДЛЯ РЕКЛАМИ АБО БІЗНЕСУ...
хто бажає бізнесу - є відповідні теми, хто бажає винайти для себе напарників - є відповідні теми,хто бажає посратись - є відповідні теми і приватне листування, тут - плани, проекти, наміри...
про Бога и про сміх Його : немає жодних перешкод від Нього, є тільки ВІД НАС САМИХ і так би мовити - "обставин", ось як зі мною відбулось, або з Вєрою Волошиною , або із Дімою Уманцем, або як із Лемом було позатої зими, але це не від Бога, від дурного розуму кожного з нас, а тут зовсім інший формат : зима, так що упєрьйод, не бздюхайте і не жлобтесь...

СообщениеЧт окт 20, 2016 19:39 

"за першим снігом" :
с.Стара Гута-поле Плайєк, Ігровищє, то саме назад...
похід або одного дня (як що логістика автомобілем), дводенка як що автобусом ..
ночівля у будові старої боївки :

Изображение

як правило все це без снігоступів, дуже гарний похід особливо як що фарт погоди : вигляд на Середню та Гуту а на тому боці - Сивульський хребет...
логістика : дуже проста , автобус з АС№3 ("трикотажка") Ів-Франківськ-Гута, ранок 8.20, прибуття о 10.10, часу для виходу на ночівлю - вдосталь...назад : той самий автобус їде до 17. з копійками кожну годину...
цей похід-прогулку я постійно роблю на початку зими, тому що широкі прорубки у жерепах і немає складнощів щоб на ранок другого дня вийти на Ігровищє...схід від вершини Ігровець до автобусної у Ст.Гуті займає 3,5 години (макс) але можна і за 3 збігти...від місця ночівлі два рази сходив швидкою ходою за 2г15хв і за 2г.25хв....

Посты: 113

СообщениеЧт окт 20, 2016 19:44 

Цікаво,,можна попробовати давно вже зимою не ходив!!

Посты: 1025

СообщениеПт окт 21, 2016 10:24 

Составлю компанию и, при необходимости, подсоблю с транспортом в относительно легких задумках - типа на Кукул сходить (или что-то сопоставимое по расстоянию и набору).

СообщениеПт окт 21, 2016 11:00 

окєй, "а в отвєт тішіна"...
щє один проект, традиційно виконую його по другим або останнім снігам, щоб наст або фірн вже тримали на висотах вищє 1500 :

Осмолода-ур.Гуки-ек.стежка на притулок "під Молодою"-масив Молодої-пол.Солотвинка-масив Укєрна-в.Яйко Ілемськє-пол.Мшана-в.Горган Ілемський-хр.Аршиця в бік Осмолоди-Осмолода" ...
проект надзвичайно складний для сольного виконання, хоча і для групового - також(як що є слабка ланка серед учасників, передбачає переформатування всякіх видів які я опишу із досвіду власного, виконувався вже двічі, двічи зривався за різних обставин(блуди+шторм), час виконання - три дні(дві ночівлі), місця ночівлі міняються у зв*язку із різною логістикою,
ЛОГІСТИКА : Ів-Франківськ-Вигода до Калуша 6.55, АС№1(привокзальна), Калуш-Осмолода (8.05) з АС центральної привокзальної до Осмолоди, прибуття 10.10-10.20, БАЖАНО найти трансфер ЛІСОВОЗОМ або машиною лісників до ур.Гуки(або до ур.Кругла і там дорогою Шептицького наверх), від мосту ур.Гуки йде маркування еко-стежки до притулку під Молодою...НАЗАД : після сходу у Осмолоду (схід або напряму хребтом до мосту через р.Молода, або відхребтом що сходить в центр Осмолоди) автобуси 16.00 - до Брошніва, 17.00 до Калуша...
ночівлі : як що до ур.Гуки йшов пішки(не було підвозки) то перша ночівля у притулку "під Молодою" : пробиваю увечері стежку під стіну масива Молодої(1,2км)(1600-1650 кроків, смішно ? така забава коли б*єш стежку : рахувати ) щоб на ранок не витрачати цінні запаси сили які знадобляться щє й як...як що була підвозка до Гуків, то перша ночівля - пол.Солотвинка, АБО на другій-третій площадці підйома на в.Сиваня Лолинська(але на солотвинці, на краю під Сиванею Лолинською є дрова ! тому як що сушитись то там)...ДРУГА ночівля НЕЗАЛЕЖНО від попереднього дня - на хребті Аршиця у р-ні в.Менчелин-Слобушниця, на якійся з перемичок між горбами, у лісочках, там де можна заховати намет від вітру а таких місць - мільйон у цьому кєрунку...
це дуже тяжкий проект але дуже насичений краєвидами НАВІТЬ як що негода та видимість 10-15 м !
проект можна здійснювати і за 4 дні, тоді тре робити ночівлю на пол.Мшана, там, доречі, навіть в люті морози є вода у потоку...всю іншу водичку треба топити з снігу, але бажано мати на початок хоча б пів літри води, кращє - літру...
найкращє виконання проекту - початок весни...

СообщениеПт окт 21, 2016 11:14 

форсмажорні скиди проекту : в жодному разі не падати з пол.Солотвинка у потік/ріку Росохан !!! там можна і залишитись до весни)))...з Солотвинки : вліво на південь розпадком а потім потоком до ур.Грехітливий, там бригада, рубають, є буда, якось мене звідти підкинули лісовозом(дорога)...з пол.Мшана - на Мислівку марковаим маршрутом повздовж п.Правич...((( можливо робити ночівлю у 4-денному варіанті походу не на пол.Мшана а у будиночку на Яйко Ілемському, на відрогу до Сивані)))...
з Горгана Ілемського - в бік полонини Німецької і там або або - два маршрути в бік Мислівки, марковані, жовтий(точно знаю) перемарковувався того року, має бути все гут...з хр.Аршиця : вправо в бік потоку Мшана у любому місці але(!) будьте уважні,тут живуть декілька ведмедів, тре дивитись навколо та вести себе шумно...
зв*язок : є під стіною Молодої(перший день або другий), місцями на Сивані Лолинській, не пом*ятаю як на Мшані, на Аршиці тільки як що зійдеш 50-100 метрів нижчє від нижчої точки на хребті(нижчє 1450 м) ...

Посты: 4076

СообщениеПт окт 21, 2016 11:16 

А я на Пишконю-Стрымбу хочу зимой.
Доезд до Межгорья либо через Воловец, либо прямо со Львова. Дальше такси. Оптимально машиной.
На Стрымбу от перевала хорошо. Ночевка в яме перед озером. Потом вальнуть в сторону второго перевала перед Ясновцем и перед подъемом к Негровцу или Горбу ночевать. Утром в Колочаву.
Тоже не легко. Можно отдельно Пишконя и отдельно Стрымба. Дорого, и с логистикой тяжко. Но крутые кулуары того стоят.

Посты: 1028

СообщениеПт окт 21, 2016 21:20 

радий, що ти вже вибрався на вулицю і навіть будуєш плани на майбутнє )) так тримати!

Посты: 1025

СообщениеСб окт 22, 2016 04:13 

slv писал(а):На Стрымбу от перевала хорошо.

Я выезжал на Присліп в августе. Но это не вариант, т.к. авто там негде оставить (под присмотром). А вот что-то нанять из Колочавы - вполне.

Изображение

СообщениеСб окт 22, 2016 10:14 

так, Юрко, дещо вже рухаюсь але покі що більше схожий на равлика...
наразі щє один проект як для мене то "класичний", тобто традиційно виконую його раз на сезон(зимовий звичайно) але вже ближче до весни : Чорна Полонина...

"Ясіня-Чорна Тиса(Під Погарським)-пол.Погарський-Чорний Грунь-Скорбівка-Чорна Клива-Стерішора-Руська-М.Братківська-Братківська-Гропа-6 площадок відхребта Гропи в бік пол.Гропа(на карті - Під Гропою)-пол.Гропа-В.Клімпуші-Бистриця"

проект не з легких, різні висоти а тому різні сніги : неглубокі з твердою основою(до 1100 м), легкий наст+сухий під ним(тяжкий сніг) (до 1250 м), безнастовий/настовий з глубокою подушкою(капєц який тяжкий!) до 1400 м, твердий наст/провалистий частково до 1500 м, наст-фірн (гуляй-танцюй !) від 1500 м...без снігоступів - максимум до Чорної Кливи і то пару днів до неї йти...
логістика: ранок, АС№1(привокзальна) 6.30 Ів-Фр.- Рахів(всі інші автобуси цього напрямку йдуть з АС №2, ПАсічна !!!!!),прибуття у Ясіня приблизно о 9.30, вийти до перехрестя на Чорну Тису, пройти в той бік 30 м(площадка для автомобілів, за нею) і там ловити ПОПУТКУ, махати рукою ВСІМ ПІДРЯД, не комплексуйте ніколи, робіть це поважно(солідняк грайте) але настирливо, явно, як правило попутка ловиться від 5 хв до 40 хв(з мого досвіду), іноді попадаєшь на автобус Ясіня-Чорна Тиса, у любому випадку добираєшься до кінцевої автобуса (магазин, "центр"), переходишь МІСТ (20 м від зупинки) і йдешь дорогою в бік Погарського (запитатись в людей біля магазину - покажуть)...НАЗАД : з Бистриці у робочі дні кожну годину йде автобус на Надвірну до 17.00, потім тільки попутка, у вихідні останній у 15.30(як що не помиляюсь, дивіться у розкладах, там Гудима постійно моніторить цей розклад, поновлює його)...
ночівлі : перша - традиційна, вона важлива частина цього проекту - під Чорною Кливою, за 300 м (450-500 кроків) від вершини, тут є масса смеречок, між ними шукаю захищєну зону (на лівому, свідовецькому боці), рию снігоступом яму-площадку і у ній ставлюсь наметом, гарно його захищаю побудовою стінок у місцях можливих задувок, з інших боків обсипаю до середини палатки снігом - ПО ЛЮБОМУ БУДЕ ВІТЕР ! як що погано поставишся - не заснеш...будеш тримав палатку аби не порвало...проте РАНОК під Кливою - це щось з розряду...ну як що повезе з погодою, а для цього - ПЛАНУЙТЕ так щоб на ранок була САМЕ ГАРНА погода...
друга ночівля - як повезе, але до цього року мені фартило по повній і я другу ніч ночував у хаті на пол.Гропа (на карті - Під Гропою), там знайдуться і дрова і якась їжа, і миші вам дадуть шмейцу вночі як що не запалите на ніч свічку на стелажах, тоді мишки більш стримані...гарний п*єц дасть підсушити любої мокроти одяг, для мене ця хата - знакова, я тут ночував разів зо 30-35, не порахую навіть...власник - Михайло з Бистриці...
складнощі маршруту : можна блуканути на відрізку Чорна Тиса - Погарський, тому сорок разів заглядай у мапу і компас або 2-3 рази у новігатор на смартфоні/айфоні/новігаторі; як що мряка - від стай(гуртожитки) у бік Чорного Груня також можна(як що ніколи не ходив тут ) - поблукати допокі вийдешь на дорогу, карта, компас, новігатор; від вершини Чорної Кливи також як що мряка можна завалити абоу лівий бік у розпадок та ялинки(я вже так колись забацав - там схил виходить на 40-45 гр градієнт, вірняк що ти завалив ВЛІВО і треба не міняючи рівень йти 100-150 м вправо до того як ЗНИКНУТЬ високі смереки і появиться голий схил 20-25 гр, як що завалиш вправо, то вийдеш на такий самий градієнт 40-45 гр але ГОЛИЙ СХИЛ, тоді йдеш вліво допоки градієнт на вийде на 20-25 гр...; далі - У ЛЮБОМУ ВІДРІЗКУ можна піймати БЛУД, тому компас, СТОВБЧИКИ як що стирчать зі снігу-насту(напрямок на торцях!), новігатор(це найкращий варіант) і тоді ви не промахаєте на розвилках на горбах входи до Руської, М.Братківської та власне на Братківську, тут можна блукати не переблукати без досвіду та новігації, і як що стовбчики під снігом...далі : на в.Братківська - Роза Вітрів, готуйтесь до шторму, як правило взимовий період тут вітер до 30м/с, в середньому - 15-20, це тут норма, тому віддихнути на вершині у вас можливо не вийде, а це передумова тому, щоб ви ВІДПОЧИЛИ ДО ТОГО як почнете безпосередньо штурм Братківської, передишка 15-20 хв робиться за 500-600 м від вершини у розпадку, там є смереки, є захист...
ФОРСМАЖОРНІ СКИДИ ПРАКТИЧНО ВІДСУТНІ в бік ПРИКАРПАТСЬКОЇ сторони, а в бік р.Чорна Тиса ви маєте можливість ЗАБЛУКАТИ і залишитись до весни...тому, як що ви не маєте підготовки, фіз-кондиції високого рівня, погане спорядження, немає досвіду походів(мін 3-5 раз літом) у цих краях, немає новігатора - НЕФІГ СЮДИ ПХАТИСЬ ! як що житя дороге для вас...тут можна і групу покласти під сніг...а спроби форсмажорити в бік Прикарпаття іноді закінчуються трупами під лавинами (під Дурнею дівчина спочила у бозі), єдиний варіант нормального виходу з хребта - від Гропи в бік пол.Гропа або всеж таки дійти до кінця хребта до ст.№52 і там зійти хребтиком Під Пантирем або йти на пол.Пантир і далі на пер.Рогодзи(пер.Легіонів)...
та й схід в бік 5-ї площадки (з 6-ї) на відхребт до по.Гропа не є таким вже й простим: тут карніз, його треба пробити ЗНАЮЧИ У ЯКОМУ місці сход-стежка по схилу до 5-ї, інакше можна проїхатись по лавинному схилу зліва в долину потоку Правий(загинете) або вправо у долину Чорна Полнина (також нема шансів, всі лавинні схили довжиною до 1 км, градієнт 30-45 гр), тому як що немає видимості, немає досвіду-знання ДЕ САМЕ ТОЧНО треба пробити карніз - нєфіг пхатись на карніз, йдіть на Дурню і далі на Пантир...
що ? налякав ? але краще пєрєбдєть а ніж нєдобдєть, бо це ГОРИ, і тут ЛАВИННІ СХИЛИ, КАРНІЗИ...
кажись все !...я пройшов це маршрут у зимову пору вже 5 разів, два з них у протилежному напрямку але потім тяжко вибиратись з Ясинів...

СообщениеВс окт 23, 2016 20:04 

щє єден планчик по свіжим снігам : с.Бистрець-пол.Гаджина-1-ша пл.під Кєдруватим та Реброю-котел Реброї (походеньки під стінами Реброї та Кєдруватого)-вихід на Чорногірський хр. відрогом між Кєдруватим та в.Ребра до вершини 1981 м("капличка")-далі або Кєдруватим на Кізі Увлоги, або на в.Бребенескул і з неї на Кізі Увлоги через каскад водоспадів(кого зацікавить - розкажу у подробицях)-до перехрестя "хрест"-с.Бистрець...
ЛОГІСТИКА : 5.10 Ів-Фр.-Верховина до с.Ільці(АС №1 "привокзальна")(можна і пізніше, кожну годину рейс) прибуття о 8.00, ловити прохідний автобус "Верховина-Красник", йде кожну годину з ранку, потім - рідше, 8.30-9.00 Красник, (школа), 3 км в бік розвилки на Бистрець,пішки як що не підібрали по дорозі попуткою, потім знову пішки 8,5 км до кінця села як що не підібрала попутка(чекати - марно, кращє йти і ловити по ходу),там, на площадці-стоянці для авто перейти місточок(новий!) і - вйо на гору дорогою на Гаджину...НАЗАД : зверху зійшли сюди ж, на край села Бистрець, 8,5 км до дороги "Ільці-Буркут", там чекати, ловити попутку на Ільці або до Верховини, але можна пройти щє 3 км до Красника і там сісти у той самий автобус до Верховини, там до 19.00 ходять ав-си на Франківськ майже кожних 40-50 хв....
похід трьох днів, можна і за 4, можна і за 2 але не треба, НОЧІВЛІ : перша - традиційна, на першій площадці після лісу(це за Гаджиною 1,5 км) або у лісі на тур стоянках, все залежить від погоди, як що вітер - то у лісі...на першій площадці котла, по лівому краю до упору, там тур стоянка, а біля неї у лісоку(зліва) є пару місць під палатку і дрова...друга ночівля на Кізі Увлогах, або на потоках на поляні після жерепів, або 400 м нижче у першому лісочку(є дрова, тихо, правда купа хижаків там живе, можуть турбувати)...
водичка : як що так як я показав стоянки - то її там круглий рік повно...
складність : середня, як що погода гарна - взагалі не проблема...
форсмажорні скиди : не передбачаються, поясню: тут видно відразу щє у низах, чи є шторм нагорі чи немає, як що щє на підходах сдуває з ніг, пертись на верхні площадки - себе не любити...
снігосупи не потрібні, хіба що від середини зими і навесні...
гарного вам відпочинку...(( мрію що це буде перший з походів після моєї хвороби))...

Администратор
Администратор
Посты: 1062

СообщениеПт ноя 11, 2016 14:52 

holander писал(а):Може не в тему. Хочу пожити тиждень в затишній колибі у Карпатах. ........

перенесено сюда: http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=20&t=95448&p=768841#p768748

СообщениеПт ноя 11, 2016 14:58 

дуже-дуже дякую за швидкість...реАктивну...

Посты: 979

СообщениеПт ноя 11, 2016 15:09 

|#smile805| |#smile805| |#smile805|

Посты: 1452

СообщениеПт ноя 11, 2016 18:12 

slv писал(а):А я на Пишконю-Стрымбу хочу зимой.
...

в січні ??? чи лютому ???
а то сам ніяк туди не зберуся ...

Посты: 223

СообщениеПт ноя 11, 2016 19:24 

Як Бог дасть здоров'я, грошей і вихідних, то взимку сподіваюсь на щось маленьке типу Боржава, Кукул, Парашка зі Сколе, може комерційний ПІЧ, може ще хтось щось запропонує цікаве.
На зимову відпустку десь там пожити з радіалками.
На літній сезон сподіваюсь таки витягти пару колег на якісь коротенькі матрасні гори. А собі окрім ПВД у відпустку сподіваюсь на Свидовець, Чорногору.
І я вже не кажу тут про оффтопний Трахтемирів, Кам'янець-Подільський, Львів і трошки на море, і... шкода, що відпустки так мало, і грошей.
І що там іще Бог дасть.

"І таблеток от жадності" (с)

СообщениеСб ноя 12, 2016 10:59 

все ніяк не відважусь сі рушити у горби...((( запланував дослідити райшток від хребтика що під Сивулею(там де озеро) до тур.стоянки на полонині(чи поляні ?) Боревка...його початок ми коли були з Гутиряком - прогавили, не пійшли хребтиком вищє над полониною а зійшли тоді вниз до озера...ну і всі дороги до місця сходу, Василь пробіг та прописав тоді, а ми з дружиною пішли вищє, дослідили хребтик до самих жерепів/вільхи, тобто до стіни Сивулі, а там знайшли райшток верхній(заломлений вкрай), і вхід на нижній, яким я пройшов сотню метрів(він був гарний): цей райшток іде спочатку вниз до потока(лавинний желоб), потім знову вверх на той самий рівень (це я і хотів дослідити у реалі, бо гугл це гугл, а реал - інше)...
прект виглядає таким чином : 8.20 автобус Ів-Франківськ-Ст.Гута(АС № 3 на Довженка р-н "Трикотажка"), 10.00 прибуває у Ст.Гуту, там рулю жовтим маршрутом до повороту на Боревку, з розвилки є захований (тре перейти потік лівий) підйом на цей хребтик(стежку показано на мапі !), вихід на поляну-полонинку, стоянка(1280-1290 м), на др.день райштоком або як вийде - до перемички "Боревка", там базуюсь і як що залишиться пара у ж-пі то йду проулятись на Боревку або навіть Лопушну і назад до палатки, ночівля, з ранку перехід через Ігровець ( з верху йде чорне маркування, але під снігом , ги-ги) - через Плаєкове поле на Гуту...
три дні...
другий день дуже сумнівний...передбачаю форс-мажор і скид вниз до потіка і потіком до дороги на Бойкове Поле...
як що сніги серйозні нападають, то прийдеться брати сігоступи - це буде порятуноком на Ігровці, а точніше на підйомі на нього та на спуску Ігровищєм...
мабуть що вже не вийде дослідити сам райшток з-за снігив що прямо зараз падуть чорно...

Посты: 932

СообщениеСб ноя 12, 2016 13:17 

У вівторок,15.11.2016р.планую дослідити закинутий мною рік тому прожект:дорогу-стежку траверсом в.Лисиця(907,попри потік) на Ріг(1475).Далі на в.Ігровець.Ночівлю хотілось би зробити в хаті під в.Висока на хр.Матагів.Якщо не дотопаю,то десь на переході між Ігровцем та Високою.,в окопах.Не хотілося б,бо до мінус 15 прогнозують.Але то таке...А от далі йде потепління до 0 і вже буде цікавіше щось досліджувати,чи просто пройтись по знайомих стежках.Нікого із собою не кличу,бо маршрут не визначений,часу вдосталь,та й побути наодинці з горами хочу. |#smile805|

Посты: 168

СообщениеВс ноя 13, 2016 09:23 

Shelax71 писал(а):У вівторок,15.11.2016р.планую дослідити закинутий мною рік тому прожект:дорогу-стежку траверсом в.Лисиця(907,попри потік) на Ріг(1475).Далі на в.Ігровець.Ночівлю хотілось би зробити в хаті під в.Висока на хр.Матагів.Якщо не дотопаю,то десь на переході між Ігровцем та Високою.,в окопах.Не хотілося б,бо до мінус 15 прогнозують.Але то таке...А от далі йде потепління до 0 і вже буде цікавіше щось досліджувати,чи просто пройтись по знайомих стежках.Нікого із собою не кличу,бо маршрут не визначений,часу вдосталь,та й побути наодинці з горами хочу. |#smile805|

Ахаха, нуну, розповіси згодом як пошуки стежки))

СообщениеВс ноя 13, 2016 11:48 

Чого ригочеш,Ярік.Стежку у снігах не знайду точно.Мені б знайти мою мітку,яку більше року тому привязав до смереки перед виходом на жереп.Ну і вийти до окопів 1-ї світової війни на Ріг.А далі зорієнтуюсь,навіть у тумані.Палатку беру полюбе.В мене одномісна на 1.4 кг.

СообщениеПн ноя 14, 2016 11:58 

а...їду у Бистрицю...там я проб*юсь полюбасику, є досвід, знаю де буде торба...та й хата на маршруті...(((беру снігоступи, без них там наразі ноль шансів навіть до хати дійти...а далі - буде видно по ситуації біля хати...можливо на хребет піду під рюкзаком на другий день, можливо радіалочки зроблю, все залежить від ситуації...)))...

СообщениеСб дек 03, 2016 09:58 

о! на Бистрицю аж два рази сходив, погуляв там навколо Гропи і всєкє єншє, вже й на Петросі з Брошнівським попивали прямо під вершиною...і чайок і не чайок...але зараз є план(містер Фікс !) сходити на Маришевську через Костричу з перевалу, а потім через Шпиці на Чорногірський, а там - як карта ляжеть: або через Бребенескул і Кізі вниз на Бистрець, або щось щє такого "чорногірського", заодно і тест-драйв палатки в умовах морозів нижче 10-ти...гадаю що за два дні - анріал, а от за три - легко, з запасом...як що хтось бажає - то свій намет, легкий, одномістний тре мати...

Посты: 97

СообщениеСб дек 03, 2016 14:43 

сашко писал(а):о! ...є план(містер Фікс !) сходити на Маришевську через Костричу з перевалу, а потім через Шпиці на Чорногірський, а там - як карта ляжеть: або через Бребенескул і Кізі вниз на Бистрець, або щось щє такого "чорногірського", заодно і тест-драйв палатки в умовах морозів нижче 10-ти...гадаю що за два дні - анріал, а от за три - легко, з запасом...як що хтось бажає - то свій намет, легкий, одномістний тре мати...

Добрый день, сашко!
Когда Вы хотите осуществить эту задумку? Если в ближайшие дни, например, с понедельника - то было бы очень интересно, ведь места зачетные)

СообщениеСб дек 03, 2016 18:27 

Тут многие хотят на Стрымбу, значит я не зря хочу! Хочу матрасный вариант Стрымбы: на один день, на машине подъехать к перевалу Прислоп (из Тячевского района) и там вперед, или лучше чуть дальше проехать и там вперед, откуда подъем интереснее и проще для зимних условий?

СообщениеВс дек 04, 2016 11:07 

Для зими- попростіше по маркуванню. Це в Колочаві, після скансену, стадіону....Поворот коло бувшого магазинчику. Яке смачне там БУЛО пиво |#smile748|

СообщениеПн дек 05, 2016 19:03 

Швейк писал(а):
сашко писал(а):о! ...є план(містер Фікс !) сходити на Маришевську через Костричу з перевалу, а потім через Шпиці на Чорногірський, а там - як карта ляжеть: або через Бребенескул і Кізі вниз на Бистрець, або щось щє такого "чорногірського", заодно і тест-драйв палатки в умовах морозів нижче 10-ти...гадаю що за два дні - анріал, а от за три - легко, з запасом...як що хтось бажає - то свій намет, легкий, одномістний тре мати...

Добрый день, сашко!
Когда Вы хотите осуществить эту задумку? Если в ближайшие дни, например, с понедельника - то было бы очень интересно, ведь места зачетные)

сьогодні повернувся, на Маришевську не пійшов - сніга на Чорногірському,на схилі Шпиців що від Маришевської - надуло глибокі, а я снігоступів не взяв, от і помінівся план походу на мін...ТРЕБА БРАТИ СНІГОСТУПИ у великі горби, адназначна !...

СообщениеПн дек 05, 2016 21:45 

Гість писал(а):... Хочу матрасный вариант Стрымбы: на один день...

Ви ето... пишіть єслі шо.
Якщо виберетесь, і зможемо якось зістикуватись (я з Київської обл.).
Був там влітку і з Переслопу і з Колочави, яле як для зими то порадився би з досвідченими гірниками (я аж ніяк не применшую досвідченість Андрюхи стр).
Бо з Колочави там під кінець підйому стежка по крутенькому схилу йде і чи не буде там лавинонебезпечно. Але це у відповідній темі (є така "Стримба за один день" здається).

СообщениеВт дек 06, 2016 08:09 

Там нормальний лайтовий прогулянковий підйом |#smile806| Так само і через Стреминоса. Може десь на початку наступного року також туди одноденкою махну.

СообщениеВт дек 06, 2016 20:28 

Андрюха стр писал(а):... Може десь на початку наступного року також туди одноденкою махну.

То теж пишіть, коли що.

Посты: 369

СообщениеСр дек 07, 2016 22:27 

Дивлюсь я на карту і собі думаю чи б не піти на Новий Рік по: Прилучна-Гостів-Пнив"є-Баба Людова -Явірник. Хто там бував нещодавно? Як там з місцями для ночівлі, водою, дровами? Намальований трек по самому хребту, та ночувати ж у лісі на певно треба.

СообщениеЧт дек 08, 2016 07:35 

Demas писал(а):
Андрюха стр писал(а):... Може десь на початку наступного року також туди одноденкою махну.

То теж пишіть, коли що.

ґут пишу в приват моб

Посты: 122

СообщениеЧт дек 08, 2016 14:09 

2 или 3 января 2017 хотели бы присоединиться к группе, идущей на Петрос из Лазещины (однодневное восхождение).
до второго будем в Яблуници.

СообщениеПт дек 09, 2016 11:39 

сашко писал(а):ПЛАНИ, тобто ваші ПЕРСОНАЛЬНІ плани-проекти, які ви проробили і бажаєте здійснити
Та не тре мені попутчиків, хіба гарних попутчиць |#smile805| . Власне проробляю свій план-проект, от і збираю інфу.

СообщениеПт дек 09, 2016 19:10 

щось на кшталт взірця план-проекту є на перших листах теми, план це коли є точки"а" і "б", логістика, ночівлі, вода(взмку не актуально),форсмажорні скиди і т.п. ...((( консультації - у відповідних темах, як що Чорногірський - у темі по Чорногірському, як що гриняви - у темі по гринявах і т.п.)))...

СообщениеЧт дек 15, 2016 11:03 

ну а допоки більшість наших друзів обговорюють вчинок псіхопата, я поділюся планами не тільки походів, але й ДОСЛІДЖЕННЯ утеплення ночівлі під час сильних морозів...
мої висновки щє дуже сирі і недосконалі, потребують багаторазової перевірки, але я їх оголошую, бо вважаю що хтось такой зрозуміє безглуздість обговорення загибелі псіха і прийме участь у мойому дослідженні , той з цього буде мати ЗИСК , бо комфортний сон у морози нижче мінус 10 - це дуже і дуже важливо, особливо як що ціна питання всього важить....
250 грам ! (двісті п*ятдесять грамм, так-так, не 500гр і не кг)...
отже...поки що не викладаю фото, але прототип є, він тестується, тест на КОНДЕНСАТ, бо інші тести він пройшов добре(а деякі - ні) і результат є...
суть фішки скажу пізніше, спочатку поясню ЯК це ноу-хау під час першого тесті отримало оцінку НУЛЬ :
утплювач я використав одівши його ЗВЕРХУ НА спальний мішок, АВТОМАТИЧНО він, утеплювач, ДАВ КОНДЕНСАТ, тому що зовнішня сторона була під дією МОРОЗУ (-15 або й навіть мінус 17) а внутрішня - плюсова(не знаю яка саме), і на внутрішній поверхні АВТОМАТИЧНО випав конденсат, намочив спальник, мокрий сп. став швидким провідником тепла і віддав все тепло на 3-4 годину ночі таким чином, що прийшлося виживати...
другий тест(у іншому поході і також при мінус 15) був зроблений інакше, утеплювач був ВКЛАДЕНИЙ у СЕРЕДИНУ спальника, на ранок він дам мінімальний конденсат у вигляді деякої вологості на своїй внутрішній поверхні, але ОДЯГ не був вологим або мокрим, спав я як ангел, у теплі хоча спальника нормал Т не відповідала зовнішній Т на п*ять гр, та щє й вітри гуляли по стаї (пол.Болота, Кострич)...єдине що не досконально було перевірено, так це те, що я не використовував кокон як у першому досліді, а використав лист вагою у 120 гр(!!!) тобто він не утворював ЗАКРИТОГО КОНТУРУ, а тому, можливо і не було конденсату, тепер, у слідуючому досліді планую використати кокон (250гр) який був від початку дослідження, треба дві-три ночівлі зробити (у хатах та наметі, БЕЗ ВОГНЮ, БЕЗ ПІЧОК)...
приєднуйтесь хто забажає - дам орієнтовну викройку(розміри), зорієнтую що і де купити (ціна питання грошового - близько 20 гривень (не долларів ! ГРИВЕНЬ)...

СообщениеЧт дек 15, 2016 12:47 

Я цей варіант вже випробував.Маю спальник зимовий ТRІММ АРКТІS з температурним режимом +15 -8 -17 .Вага 2 кг.Зробив кокон з матеріалу,що кладеться під ламінат(плівка).Кокон зробив дві штуки:один-малий всередину,другий-більший назовні.Ночував під в.Бендряска(Мармароси),на полонині,під тентом.Тент клав доміком,кидав лапнік,пінку.На слідуючий ранок,погранці,яких зустрів біля хати ї перед в.Межипотоки казали,що у ночі було -18.
Результат:спав як немовля,не відчував холоду й дискомфорту взагалі.Зсередини спальнік сухий,Одяг сухий.Троха конденсат був у ногах-не критично.Ззовні спальник був напіввологий із замерзшим конденсатом.Я знав,що зможу просушитись в Богдані(зупинився у знайомих).Спальник біля пічки просушився за 15-20 хвилин.
Висновок:кокон поверх спальника із вищеописанного матеріалу не потрібен.Ночівля в такому варіанті мені до вподоби.Зараз використовую британський гортековський військовий конденсатний кокон(вага 370 гр),палатку одномістну WILD COUNTRY ZEPHYROS 1 (1530грм) та футпрінт із Тайвейка софт під палатку(170 грм).Але раза два за зиму беру замість палатки-тент ЛЕГКОХОД 3х3 м(590грм).
Приємних сноведінь |#smile748| на хребтах наших КАРПАТ в любу пору року. |#smile805|

СообщениеЧт дек 15, 2016 20:39 

Наче читали мої думки.
От якраз задумався чи дійсно така штука Sea To Summit Thermolite Reactor (на Ютубі багато оглядів іноземних) працює? Як пишуть в магазинах підіймає температуру комфорту до 10С, але коштує як спальник, хоча важить 250гр. Пишуть, що дихає.

А описаний спосіб виходить працює, але треба сушити?

Діліться, що за матеріал.
І може у більш відповідній темі?

СообщениеПт дек 16, 2016 09:31 

Орієнтовно в лютому (по стану снігу) пройти верхом Аршиці. Старт з Мислівки і спуск в Осмолоду.

Посты: 3437

СообщениеПт дек 16, 2016 09:51 

Також таке хочу ісполніть при добрій погоді

СообщениеПт дек 16, 2016 10:05 

То нас на лютий вже троє |#smile726|

Посты: 113

СообщениеПт дек 16, 2016 10:07 

Я би не проти пройтись..

СообщениеПт дек 16, 2016 13:17 

Пробував пройти Аршицю новим 2013 роком, підвели снігоступи, а без них проходимості не було взагалі - може 1 км/год, а вимотувало як ніби біг марафон. На хребті дуже сильний вітер переважно з північного сходу, реально здуває. Сніг на відкритих місцях переважно злежаний, в лісі провалюєшся. Увага на каменях: дуже легко скалічитись, провалившись в невдалому місці.

СообщениеВс дек 18, 2016 13:24 

Demas писал(а):Наче читали мої думки.
От якраз задумався чи дійсно така штука Sea To Summit Thermolite Reactor (на Ютубі багато оглядів іноземних) працює? Як пишуть в магазинах підіймає температуру комфорту до 10С, але коштує як спальник, хоча важить 250гр. Пишуть, що дихає.

А описаний спосіб виходить працює, але треба сушити?

Діліться, що за матеріал.
І може у більш відповідній темі?

мені впадло відкривати одну за одною теми, які раельно мають актуал порядка №1 але повністю хєряться більшістю людей-читачів...тому не хо...
а ось тобі персонально відповідаю :
вчора був наступний тест-драйв кокона/утеплювача,
ночував під час шторму на нижній частині Ігровища(у "кімнаті" - боївці) при мінус 10 а можливо і глибше, вітер був 20-30 м, клав навіть у снігоступах але я про ночівлю: спав як ангел у теплій хаті, але був конденсат, приблизно 100-150 гр по всій поверхні, злегка були ,на ранок, вологі (місцями) пятна на штаньках, це не було актуальним тому що я в них же вийшов затемно(ми були вдвох з Мар*яном Мельником, фотограф-турист з Калуша) у бік вершини Ігровця(не дійшли бо 30м/с - це не прогулянковий вітер) щоб знімати схід сонця, схід був тучний, ми його чекали лежачі у заметілі під якимось смереками, і я не відчув що б штанька була волога насквозь(мінус 10, пом*ятаєте ?), тобто тест-драйв завершено, оцінка по 12 б шкалі - добрих 10 б...

СообщениеВс дек 18, 2016 20:54 

практично нікого не цікавить УТЕПЛЕННЯ для ночівлі взимку у наметі/стаї/курній хаті/колибі/під тентом, утеплення вагою 200-250 гр, об*ємом приблизно таким який у спального зимового мішка і з найлегшим і комфортним використанням, ВАРТІСТЮ у 20-25 гривень...ахулє...можна ж купита бівуак за 300-400 гривень, який вагу має таку саму а конденсує вологу маманєгорюй, а можна купити пуховий спальник за 3-4-5-10 тис гривень, це ж простіше а ніж 20-25 гривень+250 гр ваги до наплічника...але ж...я трохи у шоці...окей...нє то нє то поцілуй коня в сранє...

СообщениеСр дек 21, 2016 11:05 

"У вас есть план, мистер Фикс ? - о да !, у меня ЕСТЬ план, мистер Фикс ..."...
найближчій з великих проектів(бо можуть бути проміжні, на день-два) - Гриняви, 5-6 днів(та бля не на шаріки ! навіть не згадуйте цю дурню) : Ів-Фр-к - Верховина, Верховина - Пробійна, старт - Дуконя(монастир) (ночівля) - п/з Чемірний (або пол.Широка - кунг)(ночівля)- пол.Прелучний (можливо ночівля)-потік В.Прелучний (а можливо тут ночівля)- в.Палениця-в.Гнітеса-((варіанти різні, тяжко пропланувати після третьої ночівлі але є декілька хатіу у яких можлива 4-тя ночівля : пол.Балтагул,пол.Прелуки, кунг на Васильковій, як що відкритий, буду знати наперед, пол.Глистувата, пол. Хитанка)), можливо 4-тя ночівля буде десь ближче до монастиря або у ньому, залежить від попередньої проходки за 4 дні...
снігоступи, без намета(по-дорослому), більша частина ночівель - хати з пічками, можливо що ВСІ ночівлі - теплі...
денний перехід не менше ніж 12-15 км, один з них - 25-27 км...виживання гарантоване...

СообщениеСр дек 21, 2016 21:37 

А чому купола називаєш дурньою? Чи вийо...фраєра гониш, чи понти накидуєш? Задумайся, перед тим, як закидувати шото понтяжне. Тобі-пох..., а іншим- інакше. Навіть в плані вирватися в горби хоча б. Трохи здай обертами в темах.Хтось, можливо (більшість), ще і з роботою повязаний, і не може рвонути на 5-6-8-12 днів. |#smile615| |#smile621|

СообщениеПт дек 23, 2016 21:36 

Demas писал(а): Хочу матрасный вариант Стрымбы: на один день...
Андрюха стр писал(а): Може десь на початку наступного року також туди одноденкою махну.

Стрымба прекрасна! Может быть не в тему, но пару советов: выходить из Колочавы надо не позже восьми утра, лучше раньше, и, конечно же, иметь сильные ноги, т.к. снега там ну очень много, или снегоступы. Мы не дошли совсем чуть-чуть, жалко, но Она нам улыбнулась на прощание и пригласила в другой раз ее навестить.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеВс дек 25, 2016 11:41 

По крайней фотке видно,что без снегоступов тяжко топать |#smile807|

Посты: 38

СообщениеПн дек 26, 2016 00:18 

А без снегоступов куда податься можно? Нету этих самых снегоступов, а податься хоцца. Сильно...

Посты: 4076

СообщениеПн дек 26, 2016 00:54 

От снегоступов зависит лишь степень Вашей усталости. Снегоступы - не панацея. Если в группе 5-7 человек, о могут протоптать траншею и так. У меня рекорд - 13 часов до Лысычей. У Биджо 18 часов от Щауля на Роги.

СообщениеПн дек 26, 2016 07:49 

MishkaZver писал(а): Нету этих самых снегоступов, а податься хоцца. Сильно...

Никакое отсутствие чего бы то ни было не может помешать воплощению того, чего очень сильно хоцца.
Без снегоступов вполне можно идти, только дольше, поэтому и надо рассчитывать время. В составе группы вообще никаких проблем - я ступала след в след и утром даже крепатуры не было.

Посты: 130

СообщениеПн дек 26, 2016 10:28 

Як вариант- прокат.

СообщениеПн дек 26, 2016 12:41 

ходив позавчора-вчора з Бистреця через Кізі на Бребенескул, снігоступи одів на останніх 300 м лобової атаки вершини, чисто задля страхівки, щоб не рубасити фірн ботінками...

СообщениеПн дек 26, 2016 12:44 

MishkaZver писал(а):А без снегоступов куда податься можно? Нету этих самых снегоступов, а податься хоцца. Сильно...

20-23 грудня пройшовся по Кукульському хребту.Брав ступи.Виявилось-носив балласт.Снігу до 10 см(якщо йти верхом дороги).Погодка |#smile605| .І вітру 0 м\с.Денний перехід(з 10 до 14 год) йшов у футболці з коротким рукавом.Температура+10-12.Фото подам пізніше.
п.с.Вказано години,коли я йшов у футболці.

СообщениеПн дек 26, 2016 14:26 

Гость писал(а):
MishkaZver писал(а): Нету этих самых снегоступов, а податься хоцца. Сильно...

Никакое отсутствие чего бы то ни было не может помешать воплощению того, чего очень сильно хоцца.
Без снегоступов вполне можно идти, только дольше, поэтому и надо рассчитывать время. В составе группы вообще никаких проблем - я ступала след в след и утром даже крепатуры не было.

Всё верно. Правда группа состоит как обычно из ты да я да мы с тобой. Хочется на Шпыци из Гаджины. Дюже. Правда как зимой туда переться...без опыта всмысле (зимой не ходили ещё). "Безумству храбрых венки со скидкой" да?

СообщениеПн дек 26, 2016 15:20 

Михайло, я був там близесенько...через горб, у котлі між Менчулом та Кедруватим(на Бребенескул ходив)...отож якусь величеньку групу, вів якийся "іван сусанін", вів як сі на мапі "написано" : з під Гаджини, стежкою через край Кедруватого у Кізі а з Кізів - штурм Бребенескула....я іх слиди, а точніше - автостраду глибиною до 50-60 см та шириною у два снігоступа(йшли з десяток жлобів, тяжких або під рюкзаками, половина у ступах а інші - босі), пересікав з десяток разів, бо йшов стежкою, яку я добре знаю, а вони йшли бог знає за якими ознаками, а коли вийшли такой у горловину рікі Кізі над Кізями Увлогами, то їм привидилось що скеля справа - то і є Бребенескул і вони ломанули вгору на скелю :

Изображение

що з ними було далі ? - не знаю...але точно що не сумували з таким "провідником"...

СообщениеПн дек 26, 2016 15:23 

не бійтесь, гори ДОСТУПНІ і питання тільки у вашій(вірно Славік каже) - кондиції: бити стежку там де її немає - тре мати натхнення, але взагалі, у ВСІ популярні місцинки СТЕЖКИ ПРОБИТІ, так що можна і без снігоступів аби тільки бажання було...

СообщениеПн дек 26, 2016 16:11 

Дуже дякую за підбадьорення. Аби погода тіко не посміялася над моїми планами...

СообщениеПн дек 26, 2016 22:09 

MishkaZver писал(а):Дуже дякую за підбадьорення. Аби погода тіко не посміялася над моїми планами...

у цих місцинках де ти плануєш йти, погода НЕ ВАЖЛИВА, хіба що як шторм більше 20 м/с, тоді так, тоді ж п о та а, слове "вєчность" з чотирьох букв...а так - там САМ ПІДЙОМ гарний, коли під Ребру йти з котла або під Шпиці - сам процес мальовничий, тому як що погана погода я одностайно голосую за походи у КОТЛАХ Чорногір...

СообщениеСр янв 04, 2017 20:57 

Є ще одна хотілка. Сходити на Ґавор, Короткан та Негрову. Старт/фініш - село Максимець. Ночівля або в наметі або на в хатині пастухів під Негровою. Думав вкластись у вихідні. Може в когось є рекомендації чи поради щодо особливостей реалізації цієї задумки.

СообщениеСр янв 04, 2017 21:03 

vasjaletsyn писал(а):Є ще одна хотілка. Сходити на Ґавор, Короткан та Негрову. Старт/фініш - село Максимець. Ночівля або в наметі або на в хатині пастухів під Негровою. Думав вкластись у вихідні. Може в когось є рекомендації чи поради щодо особливостей реалізації цієї задумки.

У 2015 р. лісогуби почали ліс брати на пол. Гавор. Вниз на МаксИмець йде лісовозна дорога, якою певно будуть користуватись далі в хвіст і в гриву. Я би йшов з Бистриці або хоча б до неї повертався для різноманітності.

СообщениеСр янв 04, 2017 22:21 

vasjaletsyn писал(а):Є ще одна хотілка. Сходити на Ґавор, Короткан та Негрову. Старт/фініш - село Максимець. Ночівля або в наметі або на в хатині пастухів під Негровою. Думав вкластись у вихідні. Може в когось є рекомендації чи поради щодо особливостей реалізації цієї задумки.

Якщо не прив*язаний до авто,то стартуй з Максимця,а вертайся через Ст.Гуту.Але не через Рущину.З в.Негрова нижче(метрів 350-380), є чудовий райшток,який виводить на потік Короткан.Валиш ним без заломів вниз на дорогу(жовта марка) і нею 12 км до зупинки в с.Ст.Гута.Розклад знаєш.Він не міняється роками.
Можна ще вийти на Дощину,але зараз стежку не побачиш полюбе.Блуд візьме.
Ну і Юрка послухай.Має бути різноманітність |#smile805|

СообщениеЧт янв 05, 2017 09:37 

Shelax71 писал(а):

Якщо не прив*язаний до авто,то стартуй з Максимця,а вертайся через Ст.Гуту.Але не через Рущину.З в.Негрова нижче(метрів 350-380), є чудовий райшток,який виводить на потік Короткан.Валиш ним без заломів вниз на дорогу(жовта марка) і нею 12 км до зупинки в с.Ст.Гута.Розклад знаєш.Він не міняється роками.
Можна ще вийти на Дощину,але зараз стежку не побачиш полюбе.Блуд візьме.
Ну і Юрка послухай.Має бути різноманітність |#smile805|

Якраз планується прив'язка до авто щоб по максимуму доїхати і не дуже паритись громадським транспортом. З Максимця найближче/найоптимальніше, правда люди там негостинні :) До Гути далеко і не дуже хочеться. Як альтернативний варіант то спуск в Бистрицю.

СообщениеЧт янв 05, 2017 21:24 

люди добрі, майте розум, снігів насипало 1-1,5 м, морозний пухляк, не прибитий, не фірнований, ми сьогодні сходили з Чіняєвим та К* з Дуконі на Пробійну, снігу на траверсах було в груди, і це ми йшли у снігоступах, то прийшлося зняти рюк і бити стежку по легкому, а вже задні дотоптували...хочете у морози мінус 20-25 та у сніг в груди йти від Салатрука на Боярин і далі - та будь ласка...ваше життя....

Посты: 356

СообщениеПт янв 06, 2017 10:55 

сашко писал(а):люди добрі, майте розум, снігів насипало 1-1,5 м, морозний пухляк, не прибитий, не фірнований, ми сьогодні сходили з Чіняєвим та К* з Дуконі на Пробійну, снігу на траверсах було в груди, і це ми йшли у снігоступах, то прийшлося зняти рюк і бити стежку по легкому, а вже задні дотоптували...хочете у морози мінус 20-25 та у сніг в груди йти від Салатрука на Боярин і далі - та будь ласка...ваше життя....

Ну якщо ви пішли, то це значить ви не мали розуму і не цінували своє життя ?

СообщениеПт янв 06, 2017 14:02 

ми не пішли, ми СХОДИЛИ вниз, бо ДО ЦЬОГО була фист погода, але все міняється, от наразі і помінялось, як що моє попередження зайве - так і кажіт : сашко, хулє ти тут бздюху розводиш ?! ми - татари, ми - проб*ємось...((( щє раз "намнєкаю" : ваше життя, вам розпоряджатись чи жити чи піддати себе ризику загинути)))...

СообщениеПт янв 06, 2017 14:04 

сашко писал(а):ми не пішли, ми СХОДИЛИ вниз, бо ДО ЦЬОГО була фист погода, але все міняється, от наразі і помінялось, як що моє попередження зайве - так і кажіт : сашко, хулє ти тут бздюху розводиш ?! ми - татари, ми - проб*ємось...((( щє раз "намнєкаю" : ваше життя, вам розпоряджатись чи жити чи піддати себе ризику загинути)))...

Точно, і ще додати зайвого клопоту рятувальникам.

СообщениеПт янв 06, 2017 15:27 

Колеги, ну тоді увесь активний відпочинок треба якщо не заборонити , то хоча би не популярізувати: закрити форум для незареєстрованих та обмежити реєстрацію нових користувачів ( тіко по запрошенням від "динозаврів" форуму ).
Тоді і проблеми, і секрети туристичні не будуть вилазити: доступ до заповідних територій, маршрути нові, нові цікавинки, загибель , каліцтва,та ще й рятувальникам буде менше роботи!

СообщениеПт янв 06, 2017 17:14 

Може проблема не в заборонах, а в тому, що погодні умови зараз і справді екстремальні навіть як для Карпат.
В "лавинних" статтях, здається, пишуть, що після насипання великого снігу треба почекати пару днів, щоб він або злежався, або зійшов перед тим як кудись іти.
Плюс тут 15хв по місту пройтись уже морозець відчувається, і видно з якою швидкістю строго горизонтально летить дим із труб висотою пару сотень м.

СообщениеПт янв 06, 2017 18:09 

Згоден, що екстрим...
Ми плануємо стартувати 8го ввечері ,з Вороненка, сподіваюсь щось покращиться, а якщо ні, то дійдем до колиби (якщо ні - заночуємо в наметі ) і будемо дивитись куди йти ділі, або перечекати день-два.

СообщениеПт янв 06, 2017 20:58 

Аrsenal,все пучком.НЕ БЗДИ.Вперед и с песней.Только иди от тунеля,иначе возмет блуд.Только в такие морозы идите до пол.Григоривка.Иначе-холодная бессонная ночь в курных колыбах.Придется выпить весь запас алкоголя. |#smile603| |#smile715| Чай не совсем поможет,но без него тоже тяжко будет. |#smile805| Удачи |#smile748|

СообщениеПт янв 06, 2017 21:27 

Спасибо за поддержку и советы, воспользуемся обязательно!
У нас люди привычные к такому, немного расстраивает, что четвертый год подряд все не так как по телевизору - мороз и солнце. |#smile603|
За все время, что я бывал в Карпатах , я только два раза попадал в ЗАМЕЧАТЕЛЬНУЮ погоду: в 2012 году,на 8е марта ходили Говерлу и Петрос - погода супер и второй раз, - июнь 2014, - забег на Говерлу. |#smile725|

СообщениеПт янв 06, 2017 21:54 

Лёшику каже "не бзди", а сам мабуть не йде нікуди у цю неділю...справа не в бздюхє, справа у тому, що хуртовини метуть там кожен божий день от вже декілька днів, тож не мороз проблемою, а СТЕЖКИ/ДОРОГИ, я так бачу розподіл потенційних сил сольного туриста при таких умовах : максимум 5-7 км як що градієнт до 15 гр, 3-5 км як що до 20 гр, 1-3 км як що кут до 25-30 гр за 7-9 годин ходу, а більше - не вийде, бо замерзнеш (тому що : не зможешь на голому снігодуві поїсти, відновитись, спітнієш та будешь мерзнуу більше і швидше а ніж сухим, а сухим бути не вийде бо б*єш стежку у снігу від 60-70 см до 1-1,5 м, отже мій висновок :
при таких умовах "не бзди" - підходить суто для провокації, а от тверезий хоч і авантюрний мій розум підказує що на грані зриву прийдеться просто форсмажорно тікати куди небудь вниз аби вижити, або ставити намет і там грітись/сушитись, або в лісі робити ватру(біля намету) і це буде гарною пригодою, але про грандіозні плани можна забути від початку...можете звинуватити мене у тому, що я "згущаю краскі", але в мене сольний досвід у морози до 30-ти - є, та щє й немалий, тому...
як на моє, максимум що можна планувати на найближчих 5-7 днів, так це вихід у якусь колибу/хату/притулок де єОБОВ*ЯЗКОВО п*єц або буржуйка, максимальна відстань по неторених дорогах/стежках(при умові що там недоторканий сніг) за день - 5-7 км, номінал -3-5 км(наприклад вихід з Осмолоди, з дорог на хати Плісце, Під Конем, Під Молодою, або вихід з Бистриці на пол.Гропа, або щось подібне у р-ні той самой Вороненка...ну а на др.-третій дні ходити радіально на відстані знов таки до 5-7 км ( в один бік) та й то як що вітер дозволить та сніг пустить...я виповзав на другий день снігопаду з провала, 1,4 м, знімав рюкзак, використовував його як "плав-засіб" і вилазив з провалу, потім прийшлося йти і бити стежку для групи без наплічника, бо інакше пройти хочаб крок - не получалося, так і йшов, бив у три удари(хто досвідчений той знає цю техніку ходіння у гл.снігу), 100 м такого замету і я був як загнаний кінь... http://rp5.ua/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0_%D0%B2_%D0%AF%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B5
http://winds.tv/

СообщениеПт янв 06, 2017 22:22 

Таа в таку погоду колибінг наше все. Ну і Сашко добре каже, тут треба робити невеличкі переходи і бажано компанією. А то при температурі овер 20 градусів морозу та сильному снігу з вітром буде маленько некомфортно. Був у мене випадок у далекому 2007 році, валили вдвох в штормове попередження з Буковеля на Хом"як, при подібній погоді (сильний мороз, сніг з вітром), але вночі. Добрели до курної хатки на полонині, в ній розклали намет, посьорбали чайку, поїли-попили і дрихнути. Зате на ранок все пройшло і застали бомбезні пейзажі з вершини.

СообщениеПт янв 06, 2017 22:25 

Де ж там соло-турист? Звісно що не сам!
Не дуже хочеться , щоб було як два роки тому назад... Ми від Марічейки до підйому на Піп-Іван шли декілька годин і сніг по пояс був, та то ще нічого було, а ось коли почався жереп - то ми зовсім сповільнились, поставили намети і всю ніч відкопувались, а коли на одному наметі хтось лопатою порвав тент переселились в один намет і так жили вчотирьох у двоміснім наметі два дні (перечікували негоду). Ну його на фіг такі пригоди |#smile735| . До речі, нижче нас стояли одесити з червоним наметом і якщо ви це читаєте, то відгукніться, будь ласка |#smile805|

Изображение

СообщениеСб янв 07, 2017 11:17 

сашко писал(а):Лёшику каже "не бзди", а сам мабуть не йде нікуди у цю неділю...справа не в бздюхє, справа у тому, що хуртовини метуть там кожен божий день от вже декілька днів, тож не мороз проблемою, а СТЕЖКИ/ДОРОГИ, я так бачу розподіл потенційних сил сольного туриста при таких умовах : максимум 5-7 км як що градієнт до 15 гр, 3-5 км як що до 20 гр, 1-3 км як що кут до 25-30 гр за 7-9 годин ходу, а більше - не вийде, бо замерзнеш (тому що : не зможешь на голому снігодуві поїсти, відновитись, спітнієш та будешь мерзнуу більше і швидше а ніж сухим, а сухим бути не вийде бо б*єш стежку у снігу від 60-70 см до 1-1,5 м, отже мій висновок :
при таких умовах "не бзди" - підходить суто для провокації, а от тверезий хоч і авантюрний мій розум підказує що на грані зриву прийдеться просто форсмажорно тікати куди небудь вниз аби вижити, або ставити намет і там грітись/сушитись, або в лісі робити ватру(біля намету) і це буде гарною пригодою, але про грандіозні плани можна забути від початку...можете звинуватити мене у тому, що я "згущаю краскі", але в мене сольний досвід у морози до 30-ти - є, та щє й немалий, тому...
як на моє, максимум що можна планувати на найближчих 5-7 днів, так це вихід у якусь колибу/хату/притулок де єОБОВ*ЯЗКОВО п*єц або буржуйка, максимальна відстань по неторених дорогах/стежках(при умові що там недоторканий сніг) за день - 5-7 км, номінал -3-5 км(наприклад вихід з Осмолоди, з дорог на хати Плісце, Під Конем, Під Молодою, або вихід з Бистриці на пол.Гропа, або щось подібне у р-ні той самой Вороненка...ну а на др.-третій дні ходити радіально на відстані знов таки до 5-7 км ( в один бік) та й то як що вітер дозволить та сніг пустить...я виповзав на другий день снігопаду з провала, 1,4 м, знімав рюкзак, використовував його як "плав-засіб" і вилазив з провалу, потім прийшлося йти і бити стежку для групи без наплічника, бо інакше пройти хочаб крок - не получалося, так і йшов, бив у три удари(хто досвідчений той знає цю техніку ходіння у гл.снігу), 100 м такого замету і я був як загнаний кінь... http://rp5.ua/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0_%D0%B2_%D0%AF%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B5
http://winds.tv/

Ну,дядько Сашко,Ти як завжди правий,бо поєднюєш теорію з практикою(хоча в Твому випадку-спочатку практика,а затім теорія).
Но в мому попередньому пості:ПО-ПЕРШЕ-метод провокації ще ніхто не відміняв |#smile603| .ПО-ДРУГЕ:я ж розумію,що Arsenal і його гоп-компанія білети вже мають на руках і здавати назад не збираються.Маршрут свій розробили ще в тому році.От я і знав,що вони стартують з Вороненки.От і сказав "НЕ БЗДИ",бо знав,куди вони йдуть.ПО-ТРЕТЄ.Прочитавши Твій пост,я переконався,що поганої поради йому(Арсеналу) я не подав.Від колиби до колиби на Кукульському хребті-якраз 3-5-7 км.Зореєнтуються.Не пропадуть.Та й шляхи відступу(в разі форс-мажору-не дай Бог звичайно)-навалом.
Ну а сам я буду йти з 11 по 14-15 або на Сивулі,або на Чивчин.Питання ще вирішується.Раніше не можу.Маю троха справ у столиці.....
Последний раз редактировалось Shelax71 Сб янв 07, 2017 11:22, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 260

СообщениеСб янв 07, 2017 11:45 

Ну і навіщо він "відпочинок" такий потрібен, тропити весь день і нічого не бачити крім білої цілини? Можна ж почекати трішки, хай вляжеться.

СообщениеСб янв 07, 2017 12:02 

shpion писал(а):Ну і навіщо він "відпочинок" такий потрібен, тропити весь день і нічого не бачити крім білої цілини? Можна ж почекати трішки, хай вляжеться.

Якщо не привязаний до потягу чи літака, маєш машину,на якій в любий час їдеш у ГОРИ,маєш нємєряно часу на відпочинок-то можна й почекати |#smile805|
А якщо привязаний до білета туди-назад-то мусиш край Карпатський боронити в любу погоду |#smile795| |#smile663| |#smile687| |#smile761|

СообщениеСб янв 07, 2017 12:44 

2 січня йшов з Гути на Високу без ступів. Якщо на полонині Середня провалювався по коліна, то при штурмі Високої по пояс. Доліз до висоти 1615 і здався, поїхав на дупі вниз. Ну його таке тропіння))

Изображение
Ігровець та Висока

Изображение
Полонина Середня

Изображение
Хфатіт

Изображение
Через 200м по висоті вершина

СообщениеСб янв 07, 2017 13:32 

от дивлюся у rp5 погоду "субота-неділя-понеділок" і що бачу(а воно так показувало щє тиждень тому, я моніторив кожен день):
сніг, хуртовина, мороз...отже, на виході що маємо ? а маємо : сніги в груди/пояс/нідерланди, морози акі Сибір, мряка/заметіль з видимістю від 5 до 20 м, і які в мене з цього приводу думки ??? а ось які : нафіга попу баян ?...((( дехто вважає що можна бавитись людьським, НЕ СВОЇМ життям...аррр-арррр...я так не вважаю...своїм - да скількі завгодно ! хоч на карнізи ходи, а бажаєшь лавинними кулуарами - вьйо !! пійшоу і не буяусі...але це відносно СВОГО життя, а от провокувати інших на аферу-гіга-авантюру, це якось у мойому розумінні ..НЕ ЧЕСНО...а як я відношусь до людини, яка не чесна ? як до злочинця, тобто тримаюсь подалі та іншим би таке саме порадив...отак я гадаю що буде більш правильно...)))...((а от вівторок - показує хоч і морз тріскучий, але сонечко буде, прозорість повітря на 60-70 км, і тут я би радив ходунам поїхати у Бистрицю і сходити на пол.Гропа, на хату, там п*єц - шик ! а на другий день радіально лупанути Гропу, це не складно зробити при любій глибині снігу і навіть сольно, робив не раз, і ось там, нагорі, можна буде зробити і гарні фото, і прогулятися на Дурню або Братківську(там сніг на хребті буде неглибокий та зашліфований під наст), і ризику НУЛЬ, і камільфо для фотосессії, і хата тепла, і дрова запросто нарубати, і прохідність маршруту нескладна...отак от...сам би пійшов але вже за останній місяць був там двічі...))...

СообщениеСб янв 07, 2017 15:02 

Сьогодні двоє хлопаків подерлися на ПІЧ... Мабуть буде їм ж...

СообщениеСб янв 07, 2017 15:41 

сашко писал(а):от дивлюся у rp5 погоду "субота-неділя-понеділок" і що бачу(а воно так показувало щє тиждень тому, я моніторив кожен день):
сніг, хуртовина, мороз...отже, на виході що маємо ? а маємо : сніги в груди/пояс/нідерланди, морози акі Сибір, мряка/заметіль з видимістю від 5 до 20 м, і які в мене з цього приводу думки ??? а ось які : нафіга попу баян ?...((( дехто вважає що можна бавитись людьським, НЕ СВОЇМ життям...аррр-арррр...я так не вважаю...своїм - да скількі завгодно ! хоч на карнізи ходи, а бажаєшь лавинними кулуарами - вьйо !! пійшоу і не буяусі...але це відносно СВОГО життя, а от провокувати інших на аферу-гіга-авантюру, це якось у мойому розумінні ..НЕ ЧЕСНО...а як я відношусь до людини, яка не чесна ? як до злочинця, тобто тримаюсь подалі та іншим би таке саме порадив...отак я гадаю що буде більш правильно...)))...((а от вівторок - показує хоч і морз тріскучий, але сонечко буде, прозорість повітря на 60-70 км, і тут я би радив ходунам поїхати у Бистрицю і сходити на пол.Гропа, на хату, там п*єц - шик ! а на другий день радіально лупанути Гропу, це не складно зробити при любій глибині снігу і навіть сольно, робив не раз, і ось там, нагорі, можна буде зробити і гарні фото, і прогулятися на Дурню або Братківську(там сніг на хребті буде неглибокий та зашліфований під наст), і ризику НУЛЬ, і камільфо для фотосессії, і хата тепла, і дрова запросто нарубати, і прохідність маршруту нескладна...отак от...сам би пійшов але вже за останній місяць був там двічі...))...

Я зрозумів,Сашко,що я злодій....Мерзотний і потворний....Порадив хлопу йти на Кукульский хребет з Вороненки.От скотиняка я безжалісна |#smile764| Але що ж йому робити,коли він вже у потязі Київ-Рахів їде,чи я помиляюсь?
А от за пораду на пол.Гропа сходити-подякував |#smile746|

СообщениеСб янв 07, 2017 15:55 

сьогодні-завтра буде чистка цієї теми, вибачайте наразі наперед за незручності...

СообщениеСб янв 07, 2017 16:20 

Shelax71 писал(а):Я зрозумів,Сашко,що я злодій....Мерзотний і потворний....Порадив хлопу йти на Кукульский хребет з Вороненки.От скотиняка я безжалісна Але що ж йому робити,коли він вже у потязі Київ-Рахів їде,чи я помиляюсь?

|#smile507| |#smile533| |#smile533| |#smile533| |#smile533| |#smile536| недолго маялась старушка.............. в высоковольтных проводах

СообщениеСб янв 07, 2017 19:13 

Андрюха стр писал(а):
Shelax71 писал(а):Я зрозумів,Сашко,що я злодій....Мерзотний і потворний....Порадив хлопу йти на Кукульский хребет з Вороненки.От скотиняка я безжалісна Але що ж йому робити,коли він вже у потязі Київ-Рахів їде,чи я помиляюсь?

|#smile507| |#smile533| |#smile533| |#smile533| |#smile533| |#smile536| недолго маялась старушка.............. в высоковольтных проводах

І Тебе, Андрюха, з Різдвом Христовим |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile603|

СообщениеВс янв 08, 2017 11:02 

Радий і я всіх привітати! Христос рождається! З Різдвяними Святами! Ось Свята закінчаться, і одразу по горбах! |#smile715| |#smile715| |#smile715|

СообщениеВс янв 15, 2017 11:19 

Shelax71 писал(а):
сашко писал(а):от дивлюся у rp5 погоду "субота-неділя-понеділок" і що бачу(а воно так показувало щє тиждень тому, я моніторив кожен день):

Я зрозумів,Сашко,що я злодій....Мерзотний і потворний....Порадив хлопу йти на Кукульский хребет з Вороненки.От скотиняка я безжалісна |#smile764| Але що ж йому робити,коли він вже у потязі Київ-Рахів їде,чи я помиляюсь?
А от за пораду на пол.Гропа сходити-подякував |#smile746|

Ні, не помиляєтесь, ми-таки пішли, сходили чудово, погода була чудова - сонце, мороз і все як і хотіли. Тіко перший день 8 січня валив сніг , та ще й вночі поблукали у Вороненка, поки не знайшли дорогу. Взагалі, вночі дуже гарний ліс, особливо коли валить сніг!!! Сніга не те щоб багато - нормально, по коліно, по гомілку, на спуску з Кукула на Закукул було по груди, але то коротка ділянка. Взагалі, можна з дітьми ходити взимку, або як перший маршрут взимку для дорослих. Дякую всім за цінні поради! |#smile715|

СообщениеВс янв 15, 2017 15:36 

Arsenal писал(а):Ні, не помиляєтесь, ми-таки пішли, сходили чудово, погода була чудова - сонце, мороз і все як і хотіли. Тіко перший день 8 січня валив сніг , та ще й вночі поблукали у Вороненка, поки не знайшли дорогу. Взагалі, вночі дуже гарний ліс, особливо коли валить сніг!!! Сніга не те щоб багато - нормально, по коліно, по гомілку, на спуску з Кукула на Закукул було по груди, але то коротка ділянка. Взагалі, можна з дітьми ходити взимку, або як перший маршрут взимку для дорослих. Дякую всім за цінні поради! |#smile715|

А Где ночевки делали? Как до Вороненко добрались и где первую ночь тусили?

СообщениеВс янв 15, 2017 18:29 

Був троха в Зах.Ґорганах, забуксував і зі снігоступами |#smile739| Шото троха валило і валило сніжком |#smile807| Ну і стежка немаркована- пропала чомусь |#smile748| то фіґня- є наступні вихідні!!! |#smile726|

СообщениеВс янв 29, 2017 22:31 

План втілено в життя на цих вихідних. Гавор поміняли на Сивулю Малу. Погода бомба. Ночували майже на вершині М. Сивулі. На Негрову і Короткан вперше піднявся.

СообщениеВс янв 29, 2017 22:58 

В планах було: Мислівка-Молода-Гича-Мислівка. Також коректонувалося...з глибиною снігового покрову... ))) Але-було.

СообщениеПн янв 30, 2017 12:15 

шось я твоїх(жодних) слідів там не бачив...ти мабуть тільки запланував але не пійшов, нє ?...

СообщениеПн янв 30, 2017 15:01 

сашко писал(а):шось я твоїх(жодних) слідів там не бачив...ти мабуть тільки запланував але не пійшов, нє ?...

Топтали сніги з Мислівки-Бескиду. |#smile621|

СообщениеЧт фев 02, 2017 19:33 

Трошки не та тема, але хочу привернути увагу спільноти
http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=114&t=109101&view=unread#p778099

Посты: 142

СообщениеСб фев 18, 2017 18:49 

Собираюсь топнуть около 100 км км весной в мае .
Начну с Буково . Пройдусь по водопадам (бухтовецкий , манявский ), потом на от Гуты на Сывулю , Короткан , потом вниз на водопадик Салатрук , заскочу в село Быстрицу . Пополню тут запасы еды и пойду на Чорную полоныну (Гропа, Братковская ) .Через перевал Околе по Свидовцу пойду в Рахов ) Летом прошел бы за 6-7 дней ,а так учитывая снег в мае поставлю себе за 8-9 дней справиться |#smile805| .
Кстати не подскажете как от Надворной добраться до села Буковое ?

СообщениеВс фев 19, 2017 10:10 

(((Короткан ?? ну спробуєш...можливо вийде але швидше що на той момент вже ні...)))...

СообщениеВс фев 19, 2017 13:15 

vasjaletsyn писал(а):Орієнтовно в лютому (по стану снігу) пройти верхом Аршиці. Старт з Мислівки і спуск в Осмолоду.

Аршиця від А до Я пройдено. План втілено в життя.

СообщениеВс фев 19, 2017 14:01 

сашко писал(а):(((Короткан ?? ну спробуєш...можливо вийде але швидше що на той момент вже ні...)))...

ну я же не буду на него взбираться . А он трудно проходим ? я же траверсом и вниз . Или Вы посоветуете пройтись сразу от Сывули на юг и выйти речку Салатрук ?

СообщениеВс фев 19, 2017 14:34 

vasjaletsyn писал(а):
vasjaletsyn писал(а):Орієнтовно в лютому (по стану снігу) пройти верхом Аршиці. Старт з Мислівки і спуск в Осмолоду.

Аршиця від А до Я пройдено. План втілено в життя.

Як там жереп,не піднявся? Пару фото стану снігового покрову,пліз |#smile528|

СообщениеВс фев 19, 2017 15:03 

ballistic89 писал(а):
сашко писал(а):(((Короткан ?? ну спробуєш...можливо вийде але швидше що на той момент вже ні...)))...

ну я же не буду на него взбираться . А он трудно проходим ? я же траверсом и вниз . Или Вы посоветуете пройтись сразу от Сывули на юг и выйти речку Салатрук ?

на Короткані немає стежок...а жерепа вже встануть, траверсу там також немає, бо схили 30-40 гр, цекоти, просто так не погуляєш, є від ур.Пекло маркований маршрут, червоне, ним і йдуть всі, не скачуть на Нєгрову-Короткан бо ці гори - на зиму, от прямо зараз можна там гуляти(див.мій звіт у Фєєріях), потім - до сл. зими...

СообщениеВс фев 19, 2017 15:04 

Василю ! фото у студію і пбільше, хоча б зо 20-30 шт по різним участкам...

СообщениеВс фев 19, 2017 15:28 

Фотографи були bamik та Ігорко Пилипів, думаю фото закинуть.

Сніг тримає добре, жереп накритий.

Изображение

Изображение

Изображение
День 1

Изображение

СообщениеВс фев 19, 2017 21:51 

класика...

СообщениеПн фев 20, 2017 10:34 

сашко писал(а):класика...

Не то слово,суперкласика.....Молодці !!!
А лопата реально знадобилась ?

СообщениеПн фев 20, 2017 10:58 

Shelax71 писал(а):

так в нас її дві, без них було б трохи напряжно. Так ними вирівнюєш площадку під намети, якщо на хребті то будуєш вітрозахисні стіни. Ну і як кілочок чи відтяжка до намету

СообщениеПн фев 20, 2017 11:43 

vasjaletsyn писал(а):
Shelax71 писал(а):

так в нас її дві, без них було б трохи напряжно. Так ними вирівнюєш площадку під намети, якщо на хребті то будуєш вітрозахисні стіни. Ну і як кілочок чи відтяжка до намету

лопата Fiskars ? 500 грамм ?

СообщениеПн фев 20, 2017 12:09 

Shelax71 писал(а):

Взагаліто лопата посони аби жмурів закопувати)))

Изображение

СообщениеПн фев 20, 2017 13:24 

ballistic89 писал(а):
vasjaletsyn писал(а):
Shelax71 писал(а):

лопата Fiskars ? 500 грамм ?

Ні, китаєць. Навіщо платити більше

Посты: 130

СообщениеПн фев 20, 2017 13:44 

Ні, китаєць. Навіщо платити більше

Якщо не важко, поділіться ссилкою.
Дякую!

СообщениеПн фев 20, 2017 20:29 

я свою фискарс лопату взял за 70 гривен ) она не дорогая )

СообщениеПн фев 20, 2017 21:35 

bamik писал(а):
Shelax71 писал(а):

Взагаліто лопата посони аби жмурів закопувати)))

Да в ступах так не порівняєш площадку.Ну а весна покаже хто де срав |#smile501|

СообщениеПн фев 20, 2017 22:14 

ballistic89 писал(а):я свою фискарс лопату взял за 70 гривен ) она не дорогая )

Коли долар був по 5?

СообщениеВт фев 21, 2017 10:27 

Ymka писал(а):
ballistic89 писал(а):я свою фискарс лопату взял за 70 гривен ) она не дорогая )

Коли долар був по 5?

По 10 . Я что-то забыл про доллар ))) щас глянул . Лопаты по 250 грн |#smile735|

СообщениеЧт апр 06, 2017 11:44 

19-ть походів за цей зимовий сезон 2016-2017 (грудень, січень, лютий, березень та шматочек квітня)...були і по 2 дні, були і по 4 дні, одноденок не було...але все одно якось...малувато буде...треба глянути у подробицях :
- Бребенескул-Кедруватий, грудень 2016...

Изображение

Изображение

Чуфрова через Бребенескул-Мунчел, квітень 2017...

Изображение

Изображение

Буштул через Овул, поч. березня 2017...

Изображение

Изображение

Гропа,з Молодшою, листопад 2016...

Изображение

Изображение

Гропа, хата на верхній полонині,листопад 2016...

Изображение

Изображение

Ігровець з Мар*яном Мельником, грудень 2016...

Изображение

Изображение
Кострича, грудень 2016...

Изображение

Изображение

Молода на Йордана, 2017...

Изображение

Изображение

Молода і Яйко Перегінське з Мар*яном Мельником, середина січня 2017...

Изображение

Изображение

Молода, Яйко Ілемське, кінець січня 2017...

Изображение

Изображение

Изображение

Овул, січень 2017...

Изображение

Изображение

Петрос з Брошнівським, кінець листопада 2016...

Изображение

Изображение

Сивуля, Нєгрова, хр.Горган у лютому 2017...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Попадя, Коретвина, кінець березня 2017...

Изображение

Изображение

Изображение

Чорна Полонина з Ясенів,середина лютого 2017...

Изображение

Изображение

Изображение

Чивчин через Бабу Людову, березень 2017...

Изображение

Изображение

Дуконя на Різдво, пересікався з групою Чиняєва Славка, 2017...

Изображение

Изображение

Изображение

десь заховалися ще два походи...але це не суттєво...

СообщениеЧт апр 06, 2017 17:03 

|#smile722| КРУТО!!! І фотки суперові!!! |#smile746|

СообщениеЧт апр 06, 2017 20:51 

а хто та як реалізувався у своїх планах цього зимово-сніжного сезону ?? - викладайте, розповідайте, пізніше я про кожен з цих викладених проектів скажу пару слів як вони відбувалися, що було цікавинкою кожного з них, як реалізовувались форсмажори та скиди...

СообщениеЧт апр 06, 2017 21:31 

Початок мого зимового сезону підкосила травма - перелом руки, але в цілому все було ОК: перший сніг на Куполах на Покрови + екшн з рукою, святкування Дня Народження на Пасічанці, зимовий бограч на День Гір на Туркульській, Новорічний відрив від цивілізації на Чивчинах, видимість мільон на мільйон на Пікую, ураганний вітер на Пішконі і Негровець, і під занавіс сезону - Говерла в лоб з полонини Козмієска (навіть кішки вдягав). Ще разок в Славськ на лижі з"їздив, відвів душу. Може що і забув, фотки не викладаю, бо вже десь гуляють в профільних темах.

СообщениеСб апр 08, 2017 11:20 

цей сезон був дуже благостний для туристів і для мене особисто, хоча були і зриви, як то проба пройти через Костричу-Маришевську на Шпиці і далі, ця проба вмерла під час виходу на Костричу: снігоступів не брав, перші сніги, а наддувки оказалися дуже провалистими, максимум що вийшло - дійти до Болотів і там впасти на курній та ще й вся стая була снігом присипана, провівало аж заметіль у середені всю ніч була...як би не утеплювач, не знаю як спав би...а ще було два обломи у Горганах, один - при спробі перейти Молоду і масив Яйка, тут не спасли і снігоступи, коли вийшов до тріанга на Молодій зрозумів що впасти на Солотвинку - ловушка для наївного, бо снігу було стільки, що капєц, а він такой був свіжак і кожен крок потребував продавлювання, а це виснажує геть, відвернув від вершина назад, на хату, як то кажуть - "забздів"...а ще з Пашою Артемишиним коли ходили, то шторма накрили тоді горби знатно, поміняли план на походеньки по хатах Осмолоди ("скандалы, интриги, расследования, программа Максимум")...а ще з Мар*яном коли вийшли на Ігровище, попали у штормєц, звалили вниз...всі інші походи, ну майже всі інші - були як подарунок на Свято...

СообщениеВс апр 09, 2017 21:20 

Я на 100% реалізував задумане :
- Короткан-Негрова
- Аршиця
Снігоступи вигуляні !

Посты: 70

СообщениеВт апр 11, 2017 06:52 

А я вдруге не піднявся на Піп Іван. Погода не пустила
Изображение

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.