Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 356

СообщениеВс янв 15, 2017 11:19 

Shelax71 писал(а):
сашко писал(а):от дивлюся у rp5 погоду "субота-неділя-понеділок" і що бачу(а воно так показувало щє тиждень тому, я моніторив кожен день):
сніг, хуртовина, мороз...отже, на виході що маємо ? а маємо : сніги в груди/пояс/нідерланди, морози акі Сибір, мряка/заметіль з видимістю від 5 до 20 м, і які в мене з цього приводу думки ??? а ось які : нафіга попу баян ?...((( дехто вважає що можна бавитись людьським, НЕ СВОЇМ життям...аррр-арррр...я так не вважаю...своїм - да скількі завгодно ! хоч на карнізи ходи, а бажаєшь лавинними кулуарами - вьйо !! пійшоу і не буяусі...але це відносно СВОГО життя, а от провокувати інших на аферу-гіга-авантюру, це якось у мойому розумінні ..НЕ ЧЕСНО...а як я відношусь до людини, яка не чесна ? як до злочинця, тобто тримаюсь подалі та іншим би таке саме порадив...отак я гадаю що буде більш правильно...)))...((а от вівторок - показує хоч і морз тріскучий, але сонечко буде, прозорість повітря на 60-70 км, і тут я би радив ходунам поїхати у Бистрицю і сходити на пол.Гропа, на хату, там п*єц - шик ! а на другий день радіально лупанути Гропу, це не складно зробити при любій глибині снігу і навіть сольно, робив не раз, і ось там, нагорі, можна буде зробити і гарні фото, і прогулятися на Дурню або Братківську(там сніг на хребті буде неглибокий та зашліфований під наст), і ризику НУЛЬ, і камільфо для фотосессії, і хата тепла, і дрова запросто нарубати, і прохідність маршруту нескладна...отак от...сам би пійшов але вже за останній місяць був там двічі...))...

Я зрозумів,Сашко,що я злодій....Мерзотний і потворний....Порадив хлопу йти на Кукульский хребет з Вороненки.От скотиняка я безжалісна |#smile764| Але що ж йому робити,коли він вже у потязі Київ-Рахів їде,чи я помиляюсь?
А от за пораду на пол.Гропа сходити-подякував |#smile746|

Ні, не помиляєтесь, ми-таки пішли, сходили чудово, погода була чудова - сонце, мороз і все як і хотіли. Тіко перший день 8 січня валив сніг , та ще й вночі поблукали у Вороненка, поки не знайшли дорогу. Взагалі, вночі дуже гарний ліс, особливо коли валить сніг!!! Сніга не те щоб багато - нормально, по коліно, по гомілку, на спуску з Кукула на Закукул було по груди, але то коротка ділянка. Взагалі, можна з дітьми ходити взимку, або як перший маршрут взимку для дорослих. Дякую всім за цінні поради! |#smile715|

Посты: 913

СообщениеВс янв 15, 2017 15:36 

Arsenal писал(а):Ні, не помиляєтесь, ми-таки пішли, сходили чудово, погода була чудова - сонце, мороз і все як і хотіли. Тіко перший день 8 січня валив сніг , та ще й вночі поблукали у Вороненка, поки не знайшли дорогу. Взагалі, вночі дуже гарний ліс, особливо коли валить сніг!!! Сніга не те щоб багато - нормально, по коліно, по гомілку, на спуску з Кукула на Закукул було по груди, але то коротка ділянка. Взагалі, можна з дітьми ходити взимку, або як перший маршрут взимку для дорослих. Дякую всім за цінні поради! |#smile715|

А Где ночевки делали? Как до Вороненко добрались и где первую ночь тусили?

Посты: 916

СообщениеВс янв 15, 2017 18:29 

Був троха в Зах.Ґорганах, забуксував і зі снігоступами |#smile739| Шото троха валило і валило сніжком |#smile807| Ну і стежка немаркована- пропала чомусь |#smile748| то фіґня- є наступні вихідні!!! |#smile726|

Посты: 845

СообщениеВс янв 29, 2017 22:31 

vasjaletsyn писал(а):Є ще одна хотілка. Сходити на Ґавор, Короткан та Негрову. Старт/фініш - село Максимець. Ночівля або в наметі або на в хатині пастухів під Негровою. Думав вкластись у вихідні. Може в когось є рекомендації чи поради щодо особливостей реалізації цієї задумки.

План втілено в життя на цих вихідних. Гавор поміняли на Сивулю Малу. Погода бомба. Ночували майже на вершині М. Сивулі. На Негрову і Короткан вперше піднявся.

СообщениеВс янв 29, 2017 22:58 

В планах було: Мислівка-Молода-Гича-Мислівка. Також коректонувалося...з глибиною снігового покрову... ))) Але-було.

Посты: 3201

СообщениеПн янв 30, 2017 12:15 

шось я твоїх(жодних) слідів там не бачив...ти мабуть тільки запланував але не пійшов, нє ?...

СообщениеПн янв 30, 2017 15:01 

сашко писал(а):шось я твоїх(жодних) слідів там не бачив...ти мабуть тільки запланував але не пійшов, нє ?...

Топтали сніги з Мислівки-Бескиду. |#smile621|

Посты: 1018

СообщениеЧт фев 02, 2017 19:33 

Трошки не та тема, але хочу привернути увагу спільноти
http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=114&t=109101&view=unread#p778099

Посты: 141

СообщениеСб фев 18, 2017 18:49 

Собираюсь топнуть около 100 км км весной в мае .
Начну с Буково . Пройдусь по водопадам (бухтовецкий , манявский ), потом на от Гуты на Сывулю , Короткан , потом вниз на водопадик Салатрук , заскочу в село Быстрицу . Пополню тут запасы еды и пойду на Чорную полоныну (Гропа, Братковская ) .Через перевал Околе по Свидовцу пойду в Рахов ) Летом прошел бы за 6-7 дней ,а так учитывая снег в мае поставлю себе за 8-9 дней справиться |#smile805| .
Кстати не подскажете как от Надворной добраться до села Буковое ?

СообщениеВс фев 19, 2017 10:10 

(((Короткан ?? ну спробуєш...можливо вийде але швидше що на той момент вже ні...)))...

Посты: 845

СообщениеВс фев 19, 2017 13:15 

vasjaletsyn писал(а):Орієнтовно в лютому (по стану снігу) пройти верхом Аршиці. Старт з Мислівки і спуск в Осмолоду.

Аршиця від А до Я пройдено. План втілено в життя.

Посты: 141

СообщениеВс фев 19, 2017 14:01 

сашко писал(а):(((Короткан ?? ну спробуєш...можливо вийде але швидше що на той момент вже ні...)))...

ну я же не буду на него взбираться . А он трудно проходим ? я же траверсом и вниз . Или Вы посоветуете пройтись сразу от Сывули на юг и выйти речку Салатрук ?

Посты: 913

СообщениеВс фев 19, 2017 14:34 

vasjaletsyn писал(а):
vasjaletsyn писал(а):Орієнтовно в лютому (по стану снігу) пройти верхом Аршиці. Старт з Мислівки і спуск в Осмолоду.

Аршиця від А до Я пройдено. План втілено в життя.

Як там жереп,не піднявся? Пару фото стану снігового покрову,пліз |#smile528|

СообщениеВс фев 19, 2017 15:03 

ballistic89 писал(а):
сашко писал(а):(((Короткан ?? ну спробуєш...можливо вийде але швидше що на той момент вже ні...)))...

ну я же не буду на него взбираться . А он трудно проходим ? я же траверсом и вниз . Или Вы посоветуете пройтись сразу от Сывули на юг и выйти речку Салатрук ?

на Короткані немає стежок...а жерепа вже встануть, траверсу там також немає, бо схили 30-40 гр, цекоти, просто так не погуляєш, є від ур.Пекло маркований маршрут, червоне, ним і йдуть всі, не скачуть на Нєгрову-Короткан бо ці гори - на зиму, от прямо зараз можна там гуляти(див.мій звіт у Фєєріях), потім - до сл. зими...

СообщениеВс фев 19, 2017 15:04 

Василю ! фото у студію і пбільше, хоча б зо 20-30 шт по різним участкам...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.