Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, eee, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3620

СообщениеВт сен 06, 2016 10:30 

не дуже хотів про це писати...але пройшов якійсь час, я багато про це згадував, обмірковував, обсмоктував з усіх боків і все ж таки вирішив про нього написати...про СЕРАФИМА...
Серафим.
можливо хтось із тих що ходить в Осмолоду і знайомий із ним - я не знаю, можливо...але навряд чи ви із ним спілкувались стільки, скільки я перебуваючи у поході і роблячи дві ночівлі на хатинці у сідлі під Молодою та Яйком Перегінським...
Серафим.
ми його побачили коли вийшли із райштоку на поляну, він йшов із білим кульком навколо її зправа, а ми мали намір обійти зліва, там немає рослинності тож ми так і ходим...відразу нам показалося що щось тут не так але ми так і не зрозуміли звідки це до нас наскочило...от просто : "щось тут не так" - і все !...підійшли до хатинки у якій ми лишали на весь день свої речі(тільки гроші не лишали а так - все, не боїмося, тут не крадуть) і бачим що на лавочці яку ми винесли на ганок лежить дуже чистий невеликий брезентовий рюкзачок, НОВЕНЬКИЙ !, поруч - маленький подарунковий кульочок із тоненькою кофточко(міщщка кіфта) і - все...підозра що тут ВСЕ НЕ ТАК - щє збільшилась...а от коли ввечері ВІН прийшов і привітався - тут вже повний пипець : грибів і ягід він із собою НЕ МАВ, хоча його не було декілька годин...
я не стану все переказувати із нашіх з ним розмов за два дні...тільки підмічу : він місцевий, він не спить лежачі - сидить на ліжаку обпершись ліктями на коліна і так всю ніч, до ранку...одягу в нього - мін який не відповідає температурному режиму якій є НА ЗАРАЗ, тобто він майже роздітий(вночі було 8-10 плюс), він не пригощається і відмовляється від погощень, не п*є, не курить і не вживає наркотиків, мало їсть, чай мав свій із дому, запарений у фляжці, якась мінімальна їжа...це зовнішні спостереження, тепер по суті, пару слів від Серафима...
"...людину легко почути...люди говорять пусте, думають пусте тому їх дуже легко почути...звіра почути складніше, але як що ХОТІТИ почути, то почуєш, радше ВІДчуєшь бо звір у горах ховається але він тут...щє складніше почути ПриРОДу : гори, ліси, каміння, все разом...але це можна, це реально...треба тільки дуже хотіти і СЛУХАТИ, приСЛУХатись, відЧУВАТИ...і як що ти почув(чуєшь) ПриРОДу - то для тебе відкриваються ворота до Бога, входи до них..."
він ходив ранком, ввчері та вдень у різні місця у горбах(не на стежках, там де не має людей), йому дуже до серця Молода і ця місцинка навколо тому він полюбляє бувати тут частіше ніж у інших місцях, каже що дуже велика Сила тут, і ці ворота, кєдри...він сідає на якомусь горбочку та СЛУХАЄ, годинами...мовчки...і все !...потім йде у хатинку, з*їдає краплину їжі запиваючи своїм настояним чаєм та лягає на лежак на пів годинки але не спить, просто відлежується а потім знову в гори йде...розмовляти пусте - не буде, я відчув це із самого початку то ж ми розмовляли тільки про те, що я описав вищє із його слів...ну може щє трошки про заломи на різних стжках я йому підказав, він мені про всякі стежки ЯКИХ НЕМАЄ підказав...цікаво - капєц...от власне і все...все що я хотів вам повідати про мою зустріч із Серафимом...фото я не робив, самі розумієте - не до фото там було...ось так...(Карпати-ЛЮДИНА)...
------------------------------------

Посты: 166

СообщениеВт сен 06, 2016 11:03 

Сашко, почав писати легенди? ))

Посты: 1485

СообщениеВт сен 06, 2016 11:22 

bamik писал(а):Сашко, почав писати легенди? ))

|#smile807| Та Сашко не зловживає |#smile715| - значить то не легенда |#smile748|

Посты: 871

СообщениеВт сен 06, 2016 12:13 

Андрюха стр писал(а):
bamik писал(а):Сашко, почав писати легенди? ))

|#smile807| Та Сашко не зловживає |#smile715| - значить то не легенда |#smile748|

Може гриби :)

СообщениеВт сен 06, 2016 13:08 

З грибами - то була б гумореска |#smile603|

СообщениеВт сен 06, 2016 16:32 

у минулому я дуже багато відвідував різних груп, семінарів,ретритів,медитаційних лагерів, пов*язаних із ізотерикою, пізнанням Бога через себе і довкілля...я багато і у різних місцях спілкувався із різними людьми подібними Серафиму, але тут, у горбах Осмолоди - вперше, такої зустрічі в мене не бувало навіть із заїзджими туристами-ростоманами(вони всі наскрузь пропалені мозком, багато слів та мишлення і ноль реалізації назовні та у свідомості)...усі, геть усі у цих краях, я маю на увазі місцевий люд - всі як один заряджені на бабло, владу, всі хочуть хоча б щось урвати від природи( "Ліс - комора Бога !") або людей(держави,громади), а Серафим - це ВСІМ ЇМ антагонізм, він один всіх балансує...не скажу що він то той самий Христос, але з іншого боку не нагадати вам про існування такої людини я не зміг, хоча дуже, дуже, дуже сумнівався про це писати...і справа не в тому що саме за людина той Серафим, а у тому, ЩО ТА ЯК ВІН ЖИВЕ, бо КОЖЕН ІЗ НАС, ЛЮБИЙ може бути їм, таким самим...((( я, звичайно, поки що навіть не схожий на цих "серафімів", я все ж таки прагну набрати грибів у лісі, вражень побільше, щось шукаю такого...сам не знаю якого, а Серафим ЗНАЄ що робить, ЖИВЕ та й годі...це, на мою думку та сприйняття - вищій штабель перебування на цій планеті - Земля...)))...

СообщениеВт сен 06, 2016 16:35 

((я на протизапальних наразі зараз, лікуюсь, то не вживаю, не приймаю та не курю ганджю...тобто у тверезому стані все це пишу...хоча виглядає для декотрих - інакше...а з іншого боку...наприклад : місцеві у горах, де б я не йшов взимі через село, в один голос говорять одне й те саме : навіщо ти туди йдешь ?! немає ані грибіу, ані ягОди, що тамка робити ??!...от я й кажу : немає а ні грибів, а ні бабла, а ні влади, а він сидить на горбі та просто дивиться у далечінь...дивно, так ? мені - не дивно...))...

Посты: 369

СообщениеВт сен 06, 2016 17:22 

Сашко, дякую, що хоч хтось таке пише, (і ХТОСЬ - робить)

Посты: 1473

СообщениеВт сен 06, 2016 18:37 

Прошу прощения за порцию скептицизма, но не будет ли это очередной отшельник с постоянной пропиской, уже под Молодой? Николай, вроде, тоже со статуса "просветлённого" начинал.

Если же действительно духовный человек - интересно...

СообщениеВт сен 06, 2016 19:09 

він живе в Осмолоді(як що я його вірно зрозумів), має господарку, а в гори ходить щоб слухати ПриРОДу...туди, під Молоду, він прийшов на одну ночівлю...

Посты: 576

СообщениеВт сен 06, 2016 19:41 

Такого плану діда зустрічав років 20 тому за селом Шепіт, в горах! Ваша розповідь нагадала про це!
Шкода, що таких людей обмаль. Вони, наче рідкісний звір, серед безлічі політиків та бізнесменів, які маніпулюють людьми!(

СообщениеВт сен 06, 2016 20:21 

дякую за відгуки, хлопці....

СообщениеСр сен 07, 2016 07:33 

сашко писал(а):дякую за відгуки, хлопці....

Давай, друже, виздоровлюй, бо пора десь повіятися |#smile658| Вже в Ниві бензою не смердит, мож валити в путь |#smile723|

Посты: 1405

СообщениеСр сен 07, 2016 11:40 

"Якщо людина починає замислюватись про мету свого буття та цінності свого життя-ця людина вже хвора і то є мій пацієнт" (Зігмунт Фрейд)

СообщениеСр сен 07, 2016 12:27 

Shelax71 писал(а):"Якщо людина починає замислюватись про мету свого буття та цінності свого життя-ця людина вже хвора і то є мій пацієнт" (Зігмунт Фрейд)

|#smile792| Ой, щас тобі народ наваляє |#smile606|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.