Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

Посты: 1

СообщениеВс июн 19, 2016 13:12 

Всім доброго дня. Цікавить чи можливий маршрут і його складності : Бистриця-Гропа-Братківська-Чорна Клива-Плоска-Товстий Грунь- пер. Столи- Малий Горган-Синяк-Хом'як-Микуличин. особливо цікавить перехід Чорна Клива на Плоску і по пер. Столи. Чи добре видно стежку, які краще місця для зупинок, а також чи багато дертись крізь жереп. Колишній досвід проходження крізь нього не надихає на подібне :) Дякую за допомогу. ! |#smile805|
------------------------------------

Посты: 3643

СообщениеПн июн 20, 2016 10:05 

Sergion писал(а):Всім доброго дня. Цікавить чи можливий маршрут і його складності : Бистриця-Гропа-Братківська-Чорна Клива-Плоска-Товстий Грунь- пер. Столи- Малий Горган-Синяк-Хом'як-Микуличин. особливо цікавить перехід Чорна Клива на Плоску і по пер. Столи. Чи добре видно стежку, які краще місця для зупинок, а також чи багато дертись крізь жереп. Колишній досвід проходження крізь нього не надихає на подібне :) Дякую за допомогу. ! |#smile805|

майже вся Чорна Полонина вимагає пробиватись крізь жереп та ялівець...як що це ранок, то на ялівці висять тонни води, як що після або під час дощу - щє цікавіше(душ), але все під стежками, прохідне тільки все має лежати в середині рюкзаку, ніц не має бути назовні...з розвилки ("перехрестя") що в 1 км від вершини ЧК йде стежка спочатку вліво траверсом Кливи а потім вниз(майжк вся стежка на деревах має мою ділітантську "марку" - помаранчового кольору, колись я відмаркував для себе аби взимку не блукати...маркування(стежка) виводить до низу НА ГРАНИЦЮ, до стовбчиків, далі - йти по них аж до Плоскої і потім маркуванням від КС(карп. стежки) до Столів...

Посты: 39

СообщениеПт авг 05, 2016 17:01 

сашко писал(а):майже вся Чорна Полонина вимагає пробиватись крізь жереп та ялівець...як що це ранок, то на ялівці висять тонни води, як що після або під час дощу - щє цікавіше(душ), але все під стежками, прохідне тільки все має лежати в середині рюкзаку, ніц не має бути назовні...з розвилки ("перехрестя") що в 1 км від вершини ЧК йде стежка спочатку вліво траверсом Кливи а потім вниз(майжк вся стежка на деревах має мою ділітантську "марку" - помаранчового кольору, колись я відмаркував для себе аби взимку не блукати...маркування(стежка) виводить до низу НА ГРАНИЦЮ, до стовбчиків, далі - йти по них аж до Плоскої і потім маркуванням від КС(карп. стежки) до Столів...

Добридень.
Я правильно розумію, шлях який я відмітив на своїй схемі, це саме та стежка с померанчевим маркуванням?
Прямої стежки від Ч. Кливи немає?

І ще питання: як я зрозумів з інших ваших повідомлень йти з Братківскої до Ч.К. треба саме верхом, а не траверсом, як показано на деяких картах?

Изображение

СообщениеСб авг 06, 2016 21:37 

якій в дупі траверс...навіть на карті видно що ця стежка-дорога(я ходив неу разів із 10-ть) яка йде попри Березовачку на Ставищє...вона губиться багато разів, і раніше, поки бів притулок - була актуальною, але я користаю її у гриби...
ЧЕРЕЗ ВЕРХ, є стежка, є жерепа+ялівець, як що дощик - то душ-сауна від ялівцю...от і вся кухня...

СообщениеСб авг 06, 2016 21:42 

а ! а жовтим ти поначив - та дорога веде також до якихось руїн під Кливою,там тупік, я там ходив двічи, один раз пробував пройти жерепами траверсуючи Кливу - обломився, може не підфартило ? - не знаю, але я шукав останній раз ПРОДОВЖЕННЯ цього райштоку падаючи вниз із перемички під М.Братківською : знайшов райшток АЛЕ ! він настільки був заріс смерекою, що мови не було їм йти...так що хто хоче побавити своє тіло - прошу дуже від перемички(там де джерело на стежці), де тур-стояночки, падайте вниз 30 м, знайдете райшток - валіть ним і радійте життю...ось...

Посты: 39

СообщениеПт авг 19, 2016 15:02 

Дякую за відповідь.
Щойно провернувся. Нажаль не вийшло дійти туди. Погода тай компаньйони підкачали.
Але дуже хочется, буду мріяти на наступний раз...

СообщениеПт авг 19, 2016 17:27 

М.А.С. писал(а):Дякую за відповідь.
Щойно провернувся. Нажаль не вийшло дійти туди. Погода тай компаньйони підкачали.
Але дуже хочется, буду мріяти на наступний раз...

так буває, брате...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.