Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3620

СообщениеСр авг 24, 2016 12:09 

Мося писал(а):Якщо вже зайшла мова про маркування: Ми вже давно думали, що прикольно було б взяти в цьому участь. Але "Карпатські Стежки" не виглядають як відкрита до співпраці з волонтерами організація. Я пару разів заходила на сайт, шукала щось про це, але щоразу складалось враження, що мене там не чекають, що там своя тусовка.

Ми і самі думали купити фарбу та й піти хоча б відновити ті мітки, що стерлись, АЛЕ: 1) я думала, що маршрути якось там узгоджуються, що просто піти і намалювати, де я собі хочу, буде неправильно 2) що маршрути змінюються, тому, можливо, не варто поновлювати старі мітки.

На тому, на жаль, і кінчилось... Я би залюбки безкоштовно зайнялась маркуванням. І ще можу підключити декількох людей. Але хотілось би, щоб цим заправляли знаючі люди. Навіть от Ви, що складаєте карти (велике ДЯКУЮ за них, до речі)... Волонтерів можна знайти, поширити інформацію. Просто ніхто не здогадується, що "Стежкам" треба допомога. Виглядає, ніби вони самі по собі, і нікого не чекають. Хотіла вступити в організацію, але ж в чому суть, якщо з загальних заходів лиш прибирання на Говерлі раз в рік? Думка така, що треба десь на сайті хоча б написати замітку для волонтерів.

Беріть нас в групу! Ми готові робити це за просто так |#smile805|

1. "Карпатські Стежки" завжди відкриті для співпраці з волонтерами, там всіх чекають
2. Маркування це не просто мітки на деревах, це кропітка робота, яку повинні виконувати спеціально навчені люди.
3. Дійсно, наразі загальних заходів небагато. Просто наразі нема потреби у залученні великої кількості волонтерів. Така потреба є при проведенні екологічних акцій та при роботах, які потребують значних людських ресурсів (наприклад, відновлення будиночків або винесення будівельних матеріалів). Глобальних екоакцій цього року в планах немає. Якщо є бажання допомогти, можете залучитись до капітального ремонту будиночку на полонині Плісце, який відбудеться 24-25 вересня 2016 року. В розділі пошук попутників є відповідна тема. Заодно й розвіртуалізуємось.
4. Долучайтесь, вступити в ТТКС дуже просто: http://stezhky.org.ua/pryyednatysya-do-nas

Посты: 26

СообщениеСр авг 24, 2016 12:25 

Ymka писал(а):1. "Карпатські Стежки" завжди відкриті для співпраці з волонтерами, там всіх чекають
2. Маркування це не просто мітки на деревах, це кропітка робота, яку повинні виконувати спеціально навчені люди.
3. Дійсно, наразі загальних заходів небагато. Просто наразі нема потреби у залученні великої кількості волонтерів. Така потреба є при проведенні екологічних акцій та при роботах, які потребують значних людських ресурсів (наприклад, відновлення будиночків або винесення будівельних матеріалів). Глобальних екоакцій цього року в планах немає. Якщо є бажання допомогти, можете залучитись до капітального ремонту будиночку на полонині Плісце, який відбудеться 24-25 вересня 2016 року. В розділі пошук попутників є відповідна тема. Заодно й розвіртуалізуємось.
4. Долучайтесь, вступити в ТТКС дуже просто: http://stezhky.org.ua/pryyednatysya-do-nas

1. Приємно це чути!
2. Це я розумію. Саме тому не ризикнула займатись маркуванням на свій розсуд.
3. Жаль, що не плануєте акцій. До ремонту долучилась би з радістю, але в вересні-жовтні буду не в Україні. Якщо будуть ще якісь заходи в подальшому, то я обов'язково підтримаю, коли буду на місці. (не знайшла відповідної теми. Ви про це?: http://stezhky.org.ua/forum/viewforum.php?id=17)
4. Та вступити просто. Мабуть, що вступлю. Я вже хотіла, просто не зрозуміла, для чого це робити, якщо ніяких загальних заходів не проводиться?

СообщениеСр авг 24, 2016 12:39 

Для "Стежок" важивий навіть сам факт Вашого вступу в організацію. Участь у масових (і не дуже масових) заходах не є обов"язковою умовою членства в організації.
Відповідної теми на форумі немає, бо цього року масових заходів не планується.

СообщениеСр авг 24, 2016 13:01 

Ymka писал(а):Для "Стежок" важивий навіть сам факт Вашого вступу в організацію. Участь у масових (і не дуже масових) заходах не є обов"язковою умовою членства в організації.
Відповідної теми на форумі немає, бо цього року масових заходів не планується.

Дякую за інформацію. Поки що не розумію доцільності вступу. Просто як факт мені особисто це не потрібно. Хочеться якось реалізувати себе, вступаючи в організацію, зробити щось корисне спільними зусиллями... Якщо будуть якісь заходи, тоді й вступлю.

Посты: 1060

СообщениеСр авг 24, 2016 13:03 

Діма,вітаю з днем нашої української Незалежності !!! |#smile715| Як і всю туристичну спільноту нашої НЕНЬКИ !!!
Питаннячко по ходу дискусіі.Якщо нема "Глобальних планових акції цього року",то чому не зосередити увагу на ТЕРМІНОВОМУ ремонті й відновлені хатки на Млинках.2 місяці вже гине.Чому не перенести акцію з пол.Плісце(де буде поєднюватись традиційний осінній БОГРАЧ з ремонтом,5-10 чол.працюють-решта очікують,коли Олег приготує страву).Моя думка така(можливо вона помилкова):стався форс-мажер на Млинках-зосередьте увагу ТАМ(будівельні матеріали,доставка та інше),а Плісце перенесіть на місяць-два пізніше.ТАМ ХАТА ГИНЕ,а на Плісці-накрита,1-2 місяці почекає.
П.С.Нікому свою думку не нав*язую,але висловлювати маю право.Тим більше,на ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. |#smile805| |#smile715| |#smile715|
Последний раз редактировалось Shelax71 Ср авг 24, 2016 13:15, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 1169

СообщениеСр авг 24, 2016 13:05 

Мося писал(а):1. Приємно це чути!
2. Це я розумію. Саме тому не ризикнула займатись маркуванням на свій розсуд.
3. Жаль, що не плануєте акцій. До ремонту долучилась би з радістю, але в вересні-жовтні буду не в Україні. Якщо будуть ще якісь заходи в подальшому, то я обов'язково підтримаю, коли буду на місці. (не знайшла відповідної теми. Ви про це?: http://stezhky.org.ua/forum/viewforum.php?id=17)
4. Та вступити просто. Мабуть, що вступлю. Я вже хотіла, просто не зрозуміла, для чого це робити, якщо ніяких загальних заходів не проводиться?

Шановна Мося,

В жодному разі не думаю, що буде хтось проти того, щоб Ви чи Ваші друзі взяли з собою дві 100 г баночки фарби і поправляли потерті часом маркери. Маркери в рамках змінених маршрутів замальовуються сірою фарбою, і поки так зроблено не буде ― маршрути актуальні.

Але прошу мати на увазі, що відновлення маркування ― це не лише поновлення фарби на старих знаках.

Це також:

1. Зачистка гілок, кущів, які з часом закривають будь-які добре читабельні маркери. Потрібно мати з собою сокиру або ножовку.
2. Нанесення повністю нових знаків (це потребує інструментарію та технічних навиків) замість знищених чи на повалених деревах. Нові знаки - це технологія. Є інструкції з цього приводу, помножені на досвід часу.
3. Лісогубна промисловість ігнорує туристів та туризм, тому навіть у наші дні маршрути ріжуть без жодних сентиментів. Доводиться прокладати кількасотметрові сегменти в обхід ― а для цього потрібен досвід прокладальника маршрутів (повірте, просто орієнтуватись в лісі недостатньо). Ці ж сегменти потрібно потім вказати на картах з максимальною точністю, тобто мати GPS.
4. Ваш повсякденний туристичний одяг не підходить для даної роботи, оскільки ви його знищите фарбою. Максимальна акуратність у роботах все ж не гарантує, що порив вітру чи надто рідка фарба не забруднять весь свій одяг назавжди (розчинник або бензин ми з собою завжди носимо).
5. Відновлювати чи малювати нові знаки з рюкзаком на плечах дуже складно, ви втомитесь піднімати руки догори вже через 5 кілометрів.

У червні минулого року ми проводили тренінгз маркування (анонс був через соцмережі та цей сайт в тому числі). Природньо, що приїхали ті, хто зміг чи ті хто вчасно побачив цю інформацію. Цього було недостатньо.

На жаль, з присутніх 9 (!) чоловік лише 3 реально продовжила самостійно чи спільно з іншим відновлення маршрутів. Решта обмежилась участю у відновленні в рамках самого тренінгу. Так, тренінг збігався з днем Конституції, коли 90% туристів рвуть кігті у гори через довгі вихідні. Було б бажання.

Якщо ви все-таки зважитесь на це, прохання погоджувати всі ваші дії по відновленню маршрутів з Карпатськими стежками.

Посты: 1530

СообщениеСр авг 24, 2016 13:09 

Мося писал(а):...

за звіт подяка ...
але такий маршрут на 18 днів і без палиць трекінгових - то мазохізм (моя думка) ...

СообщениеСр авг 24, 2016 13:11 

to Shelax 71: дякую за вітання, навзаєм.
Смереку з хати на Млинках розпилили і зняли лісники на прохання Бурса. Окрім того вони повідомили скільки потрібно профнастилу. Доставку до райштоку організуємо, про це уже домовлено. Багато народу там не потрібно і буде заважати, якщо буде потреба в додаткових руках повідомимо.
Бляху завозимо і хатку ремонтуємо 10-11 вересня.
Плісце - 24-25 вересня як і планувалось.
Взагалі то оффтоп в цій темі, але поки-що най буде так.

Посты: 1060

СообщениеСр авг 24, 2016 13:21 

ДЯКУЮ за інфу.Питав-бо боліло.Тепер відійшло.Буду надалі уважним до оффтопів.Ще раз всіх зі СВЯТОМ !!! |#smile805|

Посты: 1217

СообщениеСр авг 24, 2016 17:51 

Ще я трохи оффтопну. Бажаючим потренуватися в маркуванні- можна (не на кошках, як у фільмі |#smile603| ), а на реальній стежці "Лопушне-Синєвир". Там марка до кінця села. А далі- широка вкатана дорога, прочищена, нічого не треба чистити-різати. А маркування нема аж до верху. Монна їхати машинкою, і по дорозі малювати |#smile807| Аналогічно- розширена дорога по Правичу "Мислівка-Яйко Іл." Там вирубали по обидва боки нємєряно. |#smile621|

СообщениеСр авг 24, 2016 18:44 

Losth писал(а):Шановна Мося,

В жодному разі не думаю, що буде хтось проти того, щоб Ви чи Ваші друзі взяли з собою дві 100 г баночки фарби і поправляли потерті часом маркери. Маркери в рамках змінених маршрутів замальовуються сірою фарбою, і поки так зроблено не буде ― маршрути актуальні.

Але прошу мати на увазі, що відновлення маркування ― це не лише поновлення фарби на старих знаках.

Це також:

1. Зачистка гілок, кущів, які з часом закривають будь-які добре читабельні маркери. Потрібно мати з собою сокиру або ножовку.
2. Нанесення повністю нових знаків (це потребує інструментарію та технічних навиків) замість знищених чи на повалених деревах. Нові знаки - це технологія. Є інструкції з цього приводу, помножені на досвід часу.
3. Лісогубна промисловість ігнорує туристів та туризм, тому навіть у наші дні маршрути ріжуть без жодних сентиментів. Доводиться прокладати кількасотметрові сегменти в обхід ― а для цього потрібен досвід прокладальника маршрутів (повірте, просто орієнтуватись в лісі недостатньо). Ці ж сегменти потрібно потім вказати на картах з максимальною точністю, тобто мати GPS.
4. Ваш повсякденний туристичний одяг не підходить для даної роботи, оскільки ви його знищите фарбою. Максимальна акуратність у роботах все ж не гарантує, що порив вітру чи надто рідка фарба не забруднять весь свій одяг назавжди (розчинник або бензин ми з собою завжди носимо).
5. Відновлювати чи малювати нові знаки з рюкзаком на плечах дуже складно, ви втомитесь піднімати руки догори вже через 5 кілометрів.

У червні минулого року ми проводили тренінгз маркування (анонс був через соцмережі та цей сайт в тому числі). Природньо, що приїхали ті, хто зміг чи ті хто вчасно побачив цю інформацію. Цього було недостатньо.

На жаль, з присутніх 9 (!) чоловік лише 3 реально продовжила самостійно чи спільно з іншим відновлення маршрутів. Решта обмежилась участю у відновленні в рамках самого тренінгу. Так, тренінг збігався з днем Конституції, коли 90% туристів рвуть кігті у гори через довгі вихідні. Було б бажання.

Якщо ви все-таки зважитесь на це, прохання погоджувати всі ваші дії по відновленню маршрутів з Карпатськими стежками.

Зрозуміло. Ну тоді спробуємо промітити якісь занепавші маршрути. Як зв'язатись зі "Стежками" я не уявляю — на мейли вони не відповідають. Проявлю ініціативу тоді сама)) Думаю, що гірше нікому не буде, якщо просто оновимо якийсь маршрут. Раніше здавалось, що це все більш серйозно, тому не бралась цим займатись (не вважаю себе спеціалістом в туризмі). А якщо це все отак, як Ви пишете, то правила маркування я прочитаю в інтернеті (навіть уже читала, бо всерйоз збиралась це зробити).

Я от про ваш тренінг нічого не чула, хоча в соцмережах буваю часто. Жаль, що так. А бажання в мене завжди було!

СообщениеСр авг 24, 2016 18:48 

mikha1928 писал(а):
Мося писал(а):...

за звіт подяка ...
але такий маршрут на 18 днів і без палиць трекінгових - то мазохізм (моя думка) ...

Будь ласка |#smile805| Ми собі просто палиці зламали з дерева)) Було норм. З легкими рюкзаками ходимо (до 8 кіло), того коліна не так сильно страждають. А хлопець мій взагалі всю дорогу в наколіннику пройшов... Трекінгові палиці поки не прикупили собі))

СообщениеСр авг 24, 2016 21:05 

Для Мося:
Я маю намір продовжити маршрут від вдсп.Воєводин до Менчула (синя марка) і планую його маркувати найближчими вихідними (але максимум наступного тижня). Два роки тому я знайшов там ще старе радянське маркування і показав стежку на карті, але цьогоріч побачив що цієї стежкою фактично не ходять, хоча вона дуже зручна для виходу на полонину Руна. Можливо це через те, що початки стежки з обидвох боків зовсім не помітні.
Цьогоріч лісники прочистили цю стежку і вона в ідеальному стані (але не топтана |#smile805| ). Якщо з'являться марки та я покажу її на карті, то є шанс щоб ця стежка не пропала. Тому пропоную Вам з хлопцем долучитись та навчитись азам маркування.
Іншим варіантом може бути відновлення маркування на червоному маршруті під Чорткою (з Гути), але цей варіант буде можливим тільки після завершення там будівництва дороги - ще потрібна розвідка.
Мої телефони знайдете на сайті stezhky.org в розділі Хто ми - Контакти. Соцмережі мене не знайдуть бо мені шкода на них часу |#smile805|
Для iurkaa: за 12 років маркувальних робіт я з впевненістю можу сказати що "некоторых из них" якось на довго не появились. Починав я сам, а потім з Василем Фіцаком та Оленкою Гринчишин ми фактично промаркували більшість карпатських маршрутів. В певний період часу долучався Losth, але здається в цьому він не побачив особливого задоволення.
Цю справу треба полюбити інакше знаки будуть як у фільмі жахів. Плюс одним із учасників пари має обов'язково бути чоловік з сокирою!!! Без сокири можна маркувати тільки автодороги з автомобіля і то вона не зашкодить, якщо треба буде ставити знаки на роздоріжжі.
І основна річ - цю роботу треба робити для себе, а не для туристів, тоді і результат буде кращим. Якщо будеш робити для когось, то халява неминуча - їм волоцюгам і так зійде |#smile714|

СообщениеСр авг 24, 2016 23:17 

Василь Гутиряк писал(а):Для Мося:
Я маю намір продовжити маршрут від вдсп.Воєводин до Менчула (синя марка) і планую його маркувати найближчими вихідними (але максимум наступного тижня). Два роки тому я знайшов там ще старе радянське маркування і показав стежку на карті, але цьогоріч побачив що цієї стежкою фактично не ходять, хоча вона дуже зручна для виходу на полонину Руна. Можливо це через те, що початки стежки з обидвох боків зовсім не помітні.
Цьогоріч лісники прочистили цю стежку і вона в ідеальному стані (але не топтана |#smile805| ). Якщо з'являться марки та я покажу її на карті, то є шанс щоб ця стежка не пропала. Тому пропоную Вам з хлопцем долучитись та навчитись азам маркування.
Іншим варіантом може бути відновлення маркування на червоному маршруті під Чорткою (з Гути), але цей варіант буде можливим тільки після завершення там будівництва дороги - ще потрібна розвідка.
Мої телефони знайдете на сайті stezhky.org в розділі Хто ми - Контакти. Соцмережі мене не знайдуть бо мені шкода на них часу |#smile805|
Для iurkaa: за 12 років маркувальних робіт я з впевненістю можу сказати що "некоторых из них" якось на довго не появились. Починав я сам, а потім з Василем Фіцаком та Оленкою Гринчишин ми фактично промаркували більшість карпатських маршрутів. В певний період часу долучався Losth, але здається в цьому він не побачив особливого задоволення.
Цю справу треба полюбити інакше знаки будуть як у фільмі жахів. Плюс одним із учасників пари має обов'язково бути чоловік з сокирою!!! Без сокири можна маркувати тільки автодороги з автомобіля і то вона не зашкодить, якщо треба буде ставити знаки на роздоріжжі.
І основна річ - цю роботу треба робити для себе, а не для туристів, тоді і результат буде кращим. Якщо будеш робити для когось, то халява неминуча - їм волоцюгам і так зійде |#smile714|

О! Дякую за відповідь! Зв'яжуся з Вами восени, бо через тиждень ми їдемо в Грузію і повернемось лиш в середині жовтня. Підключимось до Вас обов'язково!

Посты: 63

СообщениеЧт авг 25, 2016 02:39 

Итак....
Всем привет!
Я никуда не пропал, я просто был очень занят. Вот нашел время и начну писать отчет. Отчет будет в несколько частей, потому как показать и рассказать о 30 гигабайтах фото и 12 гигабайтах видео не так просто.

Для всех тех, кто так сильно переживал за мои ребра - спасибо вам, так как выяснилось, что там не перелом, а была всего лишь трещина и огромный ушиб. Так же были множественные ушибы правой ноги.

Часть первая.

Наверное первое о чем хотелось бы рассказать, так это о том, что транскарпатским данный поход не получился. Конечно же перед самим походом я понимал, что данная затея не будет легкой, но я действительно не ожидал что это пиз**ц как тяжело, да еще и одному.
Трудности возникли еще до отъезда, когда я не обнаружил в продаже билетов на поезд Киев-Рахов. Так как я люблю все организовывать и собираться за день до отъезда, то все именно так и было. Еще за три дня до отправления у меня не было ни карт, ни адекватной одежды. Да и большую часть маршрута я представлял себе очень приблизительно. Единственное что было сделано за 6 дней до отъезда, так это отправленное письмо погранцам. Но и тут возникала загадка, так как я отправил запрос с 23-го числа, а в Диловом был уже 22-го.
Итак 20-го числа, за один день все было куплено. Была куплена провизия, был куплен флис, бафф, термофутболка, карты, газ и прочая мелочь. Да, многие скажут -"И что тут такого?". Да в принципе ничего, просто все это было в разных магазинах по всему Киеву.
И вот 21-го числа я собираю все в рюкзак, добавляю туда зеркальный фотоаппарат весом около 2кг. и штатив около 1кг.
Так как билетов нет, то позолотив руку проводнику, я радостно вползаю в вагон поезда и отправляюсь в путешествие. Поужинав отправляюсь спать.
Утро встретило меня невероятными пейзажами и видами из окна!
phpBB [media]

phpBB [media]

Выгрузив часть туристов в с.Кваси, поезд отправился дальше в г.Рахов.

phpBB [media]

Доехав от Рахова до с.Деловое заглянув в гости к пограничникам за пропуском (кстати заняло это минут 10) я отправился к началу маршрута.

Изображение

Изображение

Встретив по дороге группу туристов которые располагали ТС я примкнул к ним и первые несколько км маршрута преодолел на микроавтобусе. Доехав до указателя "Прикордонна зона" водитель нас высадил и дальше я с группой пошли пешком.
Начало маршрута всем очень понравилось,

Изображение

дорога была плавная и более менее ровная. Где-то около двух часов я шел вместе с группой, но частые остановки для съемок здорово меня задерживали... наконец я безнадежно отстал от этой группы и решил свой дальнейший путь продолжить самостоятельно как и планировалось изначально. Через несколько часов одиночного хода дорога начала портиться и превращаться в полосу препятствий.

Изображение

Изображение

Во второй половине дня дорога окончательно закончилась и осталось только направление движения. Проходя по таким местам невольно начинаешь чувствовать себя Беаром Грилсом. Да и рюкзак при такой "дороге" дает о себе знать!

Изображение

Изображение

phpBB [media]

phpBB [media]

Продолжение следует.....

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.