Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 189

СообщениеЧт июн 30, 2016 20:01 

Коллеги, привет!
Собственно, вопрос в заголовке темы. На некоторых картах есть этот кусок маршрута, на некоторых- нет.
Как там с проходимостью, с водой?

СообщениеЧт июн 30, 2016 20:06 

Сорри, нашел тему прошлого года. Пишут, что немаркирован маршрут и низкая проходимость из-за жерепа. Может что-то изменилось за год?

Посты: 4076

СообщениеПт июл 01, 2016 01:12 

От Прелуки до Немецкого перевала старая заросшая дорога.
Далее до подьема на Буштул дорога. Пробита обходится с востока.
Буштул- Кепута за 4 часа реально. Потом самое паршивое место, где легко блудить и очень крутой спуск.
От Тересянки дорогу прорубили джиперы.
Вода, как на карте от Стежок.

Посты: 3287

СообщениеПт июл 01, 2016 10:29 

slv писал(а):От Прелуки до Немецкого перевала старая заросшая дорога.
Далее до подьема на Буштул дорога. Пробита обходится с востока.
Буштул- Кепута за 4 часа реально. Потом самое паршивое место, где легко блудить и очень крутой спуск.
От Тересянки дорогу прорубили джиперы.
Вода, как на карте от Стежок.

от перемычки под Рошкой-Рошка-Буштул-Б.Кепута-М.Кепута не факт что за 4 часа, т.е. всё очень условно : если после дождя или сильная росса(утро) то это душевая кабинка на более чем 4 часа, если жара и забыли набрать воду у снования Пробитой(на восточном склоне есть тропы от коров, там и ручьи, около трёх штук), то будет сложно идти, мин воды - 1,5 на чел, под М.Кепутой с северной стороны по границе, при выходе практически на горизонталь - слева есть примыкающая тропа и на ней - родник, это самый фен-шуйный родник из всех в этих районах...

СообщениеПт июл 01, 2016 17:25 

Славик, Сашко, спасибо за советы.
У меня был план, заночевать в районе Немецкого. Утром взять два литра воды и пойти ночевать примерно в район Тересянки. На карте "Стежків" указан источник между Малой Капутой и Тересянкой. Его нормально можно найти? Как со связью в этом районе?

Посты: 3287

СообщениеПт июл 01, 2016 18:07 

flipper писал(а):Славик, Сашко, спасибо за советы.
У меня был план, заночевать в районе Немецкого. Утром взять два литра воды и пойти ночевать примерно в район Тересянки. На карте "Стежків" указан источник между Малой Капутой и Тересянкой. Его нормально можно найти? Как со связью в этом районе?

связь только на склоне при спуске с М.КЕпуты на протяжении 50 м малый участок, первый родник, показанный на боковом ответвлении тропы от границы (на карте)(тропа идёт к реке Кепута и к домику) - этот есть и его не сложно найти, он в 10 м от самой границы...на 44-м с-ке есть тоже родник на северной стороне, там есть тропа вниз по диагонали на северо-запад, 120 м но возьми кружку, он мелкий, без кружки даже не напьёшься...

СообщениеСб июл 02, 2016 17:08 

Ще раз дякую!

СообщениеЧт янв 12, 2017 18:23 

Что-то я задержался с отчетом. Ну, может кому будет интересно:)
Маршрут заявленный я не осилил. Зато писал дневник в походе:)

Наодинці з Горганами.
(Пригодницько-драматичне оповідання у 6 частинах з фотографіями)
05.07.16
День перший. Прибуття.
Сьогодні мені довелось прокинутись в 4.30. Саме в цей час проводниця потяга Київ-Івано-Франківськ протягнула знайоме: "здаємо білизну, туалети зачинять за 40 хвилин". У 10й я був уже в селі Мислівка, в гірському масиві, що має назву Горгани.
У кожному мальовничому куточку України є чиясь дача. Тут буда дача Медведчука. Пройшовши повз неї, я потрапив на грунтову дорогу.
Пригода почалась.
Я йшов тими місцями, що й минулого року, і не впізнавав їх. Навколо завзято рубали дерева... Нарешті я дістався тропи, до якої лісоруби ще не дійшли.
Треба сказати, що на цей час я пройшов приблизно 9км. Здавалось би... Але візьміть с собою шлакоблок та подолайте цей відрізок, при чому піднявшись за цей час на 400 метрів вгору. Короче, було потрібно десь поїсти. Після обіду справи
пішли краще. Десь у 16й дістався полонини Мшана. Тут на мене чекав великий квест - вода та їжа. На вечерю у мене був шашлик і піджаренний білий гриб, який я знайшов дорогою. Захотілося спати. Зробивши невеличкий моціон, зрозумів, що на полонині я сам, та завалився в палатку ще до заходу сонця.

Изображение

Изображение

06.07.16.
День 2 або не все сталося як хотілося.
Прокинувся дуже піздно - у 10тій. Швидко встав, зібрав речі, та став топити газову горілку. Ан ні. Горілка не працювала. Ок, розігрів їжу на кострі. Вийшов, сонця нема, але це добре, тому що попереду був підйом на хребет.
Піднявся, а там мряка та міцний вітер. Яйко Ілемський зустрів мене як і в минулий раз. Почався дощ, а за ним прийшла й гроза. Да речі, гроза в горах улітку дуже небезпечне явище. По перше, яке б у вас не було б обладнання, максимум через годину ви будете мокрим. По друге - блискавки б'ють по найвищим точкам, а коли ви на хребті, то може статися, що ви й будете найвисшою точкою.
Йшов швидко, аж в черевиках хлюпало.На щастя, я був вже поруч з запланованим місцем ночівлі. Весь вечір сушив одяг, та пив абсент. Наче допомогло)) На завтра плани глобальні. Подивимось, що з них вийде

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

07.07.16.
День 3. Хатка під Конем)
Прокинувся у 6тій. Вирішив, щоб не гаяти часу з'їсти Снікерса та запити його водою. Після цього, швидко зібравшись почав підьом на г. Молоду. Води було обмаль, та зустрів группу з Хмельницького, і взяв трохи у них. Десь у 13 зрозумів, що треба поїсти, щоб повернути втрачені зусилля. О, які це були смачні макарони)).
Вздовж велетеньскої вирубки вийшов до річки Молода. По дорозі знайшов гарного підосиновика. Буде добра юшка! Вирішив йти до туристичного притулка під горою Кінь Грофецький.
Це був шлях, як до будинку карпатського мольфара - вздовж зарослого озерця, крізь лабіринт із гірських потоків, та вгору, вгору, вгору. Нарешті дістався, і не пожалкував - це була капітальна домівка! Тут вже були троє туристів з Дрогобича. Смачно повечерявши, та наптопивши печку, довго теревеніли, аж поки не полягали спати. Вони завтра їдуть додому, а мені потрібно продовжувати маршрут.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

08.07.16.
День 4. Довгі 15 кілометрів.
Прокинувся сьогодні дуже рано: о 5-й разом із туристами з Дрогобича. На пічці доварив грибну юшку та каву. Десь о 8.15 вирушив на маршрут. Бо це був день серйозних фізичних випробувань. Незважаючи на те, що пройшов десь кілометрів 15, витратив на цей шлях близько 12 годин. Постійно було потрібно то скидати, то набирати висоту. Води весь день майже не було де набрати, йшов на старих запасах. Поздоровкався з невеличкою гадючкою)). Дуже довго, майже з останніх сил дерся на гору Попадя. Тут ще залишилися польські окопи 100-річної давнини. Із сумом подумав, скільки зусиль було витрачено на складання цих кам'яних бастіонів... А вони ж тягнуться на десятки та й сотні кілометрів по Карпатах. Десь тільки близько 21-ї години розбив табір. Нашвидку повечерявши, повністю виснажений заліз до палатки.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

09.07.16.
День 5. Негода повертається.
Прокинувся у 8й - ішов дощ. Швидко виліз з намету, щоб встигнути назбирати ще сухих дровеняк. Вирішив відпочити від учорашнього і проспав до 12-ї. За цей час дощ починався ще тричі. Навколо стояв туман. Мої черевики, котрі минулого року легко витримали Чорногору, на Горганах зламались. На лівому з'явилась велика дірка. Трохи іх полагодивши (за допомогою чиїхось покинутих черевиків), поївши та попивши чаю, зібрав табір. Тільки-но вирушати - як почався мілкий дощ, що згодом перетворився на зливу з градом та грозою. Навколо потемніло. Температура впала градусів до 10. Десь хвилин 30-40, я сидів на рюкзаку, добре його закриваючи, але коли почався град, вирішив, що чекати вже немає чого. Висота була приблизно 1450 метрів на р.м. Довго вагався, але вирішив іти вниз - там було точно тепліше. До 20.30 йшов, в кросах знову хлюпала вода. Людей не було, зв'язку не було. По дорозі було дуже багато поваленних дерев і взагали обстановка навколо нагадувала щось середнє між народними казками та фільмами жахів. Набридливо кружляла думка, що моя дружина та родина нічого про мене відучора не чули. Прийшов на Німецький перевал. Думки про ночівлю в сирому наметі ентузіазму якось не додавали.
Аж бачу - стоїть якийсь будиночок. На карті не позначенний, на турпритулок не схожий. Покричав "Агов", але ніхто мені не відповів. Відкрив його, подивився: залізна пічка, на підлозі ковдри, по стінам - образи; двоярусні нари, необхідний посуд. Явно за цим будиночком хтось добре наглядав. На стіні побачив записку:
-не сміти
-не пали матеріали
-Не ростоплюй сильно печку
-по можливості остав більше ніж знайшов
-не ходи взутий
Коли я це прочитав, всередені одразу потеплішало. Зварив суп-харчо, підняв декілька тостів за людину, яка зробила цю хатку, випив чаю, та завалився спати. В душі було відчуття якогось дива.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

10.07.16.
День 6. Тримай зі мною зв'язок.
Зранку почувався трохи застуженим. Зварив каву, ледь розігрів харчо, зібрався й вирушив униз. Від учорашньої негоди не залишилось і сліду. Підганяла думка, що мої рідні не чули про мене вже півтори доби. Я знав, що зі мною все гаразд, а вони ні. Досить швидко спустився до річки Мокрянка.
Йдучи уздовж ріки, зустрів перших людей за дві доби. Вони сказали, що до мобільного зв'язку приблизно 15 км. Годину потому мене підібрала "Нива" з лісником, сільским головою та водієм. Вони підвезли мене приблизно на 5 км. Десь о 16 почув у слухавці наляканий голос Mariam Kostyuk та матюки від Andy Kostyuk. Вони вже зв'язались із МЧС та рятівниками Прикарпаття. Але то окрема історія. Тим часом, я вже міркував над планом "Б". Вирішив дійти до Колочави й далі поїхати до Пилипця, там подивитись на водоспад Шипіт та піднятись на хребет Боржави. Колочава - мальовниче, але занадто довге село. Десь кілометрів 12. Коли я дістався "центру", було 19.30. Був вечір неділі і ніхто не збирався їхати навіть до Межгір'я, не кажучи про Пилипець. Спрацював план "С" - зняти кімнату в Колочаві. І ось, нарешті, чистий і задоволений п'ю каву та їм печивко))). Подивимось, що станеться завтра.

Изображение

Изображение

11.07.16.
День 7. Колочава.
Зранку господиня нагодувала мене невідомою юшкою, до складу якої входили стручкова квасоля, сметана, яйця. Назва – «лопатки». На друге були голубці. Я потроху пішов на зупинку. Був ясний літній день. Учора я знайшов у себе на нозі велетенський мозоль, та й загалом ноги почувалися не дуже. Вчорашній 30-кілометровий крос давався взнаки. Пробивши логістику за допомогою Mariam Kostyuk та Andy Kostyuk, вирішив ще на добу залишитись у Колочаві. До 16-ї дочитувавав Артура Кларка "Одіссея 21 століття" та відпочивав. Як сонце стало спадати, вирішив пробігтися місцевими пам'ятками. Історія Колочави вражає: тут і Австро-Угорщина, і Чехословаччина, і СРСР, і місцевий Робін Гуд, і загін УПА, який змогли ліквідувати аж у 1958, унікальна вузькоколійка і протиборство католицтва та православ'я. І все це лише у 20-му сторіччі! Також своїх спогадів підкинула хазяйка, яка дещо з цього пам'ятала. Увечері завітав до місцевої корчми та відчув себе у Чехії. Тому що крім мене там були тільки чехи. До речі, за цей час мене тричі питали, чи я бува не чех )))). Смачно та відносно недорого повечерявши, я пішов додому. На завтра треба пакувати речі та їхати до Франика на потяг. Мої горганські пригоди завершились. Всім дякую за увагу :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 37

СообщениеЧт янв 12, 2017 19:06 

Хорошие фото! Чем снимали?

Посты: 3437

СообщениеЧт янв 12, 2017 19:07 

Файний звіт!

СообщениеЧт янв 12, 2017 20:38 

Дякую за вітгуки!
Фотік - Canon 60D, з об'єктивом 17-40.

Посты: 1075

СообщениеЧт янв 12, 2017 21:38 

Спасибо. Интересно,красиво.

Посты: 977

СообщениеПт янв 13, 2017 08:14 

Класно написано! Одне але- картинки в журналах- неодноразово бачив у різних хатках народну творчість |#smile603| І часто- пишуть кожен на окремому листку. Залишіть в хатках по декілька зошитів про запас, та і малюйте на здоров"ячко |#smile728| Малюнки зустрічаються талановиті |#smile729| Просто буває, що присунеш в хатку, а там тітраді |#smile725| вже нема, або закінчилася, і ніхто не знає. Ну, це я так просто...(В моєму наплічнику про всяк - два грубих чистих зошита). А звіт- захопив. |#smile748|

Посты: 39

СообщениеПт янв 13, 2017 09:54 

Гарний звіт! Дякую!
flipper писал(а):В душі було відчуття якогось дива.

Один в один відчуття від цієї хатинки пана Івана Роші )
Тоді, у 2015-му, враховуючи теж дощову погоду і фактор неочікуваності, побачити тут таке диво — це було ніби потрапити в казку.

Посты: 1028

СообщениеПт янв 13, 2017 13:12 

Изображение

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.